Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

KNUKS

29.05.2020. 07:34

Lai knoks pastāsta kā viņš drātēja parastos darbiniekus!Pierādījumu nav,bet...es zinu ka tu to dariji,tāpēc metam tevi ārā no darba.
TIESISKUMS!NĒ,NEESMU DZIRDĒJIS.

P.s.tagad bumerangs atnāca atpakaļ pašam knokam........nu ko nu?
Kā saka vecs labs latviešu sakāmvārds-ko sēsi to pļausi........

Atbildēt

Prasības

25.05.2020. 15:02

»

:)

Viņa liek amatos tos, kurus viņai “iesmērē...


...ir divi gadi izmeklēšanā.

Atbildēt

Šakāļu sabiedrotie

25.05.2020. 14:39

»

Viedolis

Knoks kā vājprātīgs šakālis metas virsū visiem tiem kas viņam nepatīk un apber tos ar paša izfantazētiem pārkāpumiem lai gan tādi nav izdrīti, bet tie kas iebilst viņa viedoklim ir paši sodāmi


Pats tāds ari esi!! Ne Tev ar viņu stradat!! Podiņš izvēlas sev tīkamus, pārējos uzrakstīt ziņojumu un rotēt lai nemaisas pa kājām !

Atbildēt

Knoks

25.05.2020. 14:08

»

Kakmentiñš

Innačka Kuzmina nesūdzēsies, ka tika aizrotēta uz amatu, kas neatbilst viņas zināšanām


Ja tā gribas dzīvot ar pusmiljona mantinieku Dirnēnu, bijušo Finpolicijas izmeklētāju, tad stulbi būtu pacelt šo jautājumu. Pods cik atceros zvērēja Cīrulei, ka tā nav patiesība. Jaunzeme gan tik stulba nav, gan jau VDD to bija pateicis. Bet nu cilvēku ar saiti ar Dirnēniem noteikti nevar atlaist. Tāpēc tikai rotācija. Jo Kuzminai ir vēl Prusaka. Tā kā viss rullē. Prusaki, Kuzminas, Dirnēni. Jaunzemei nez ar kāds labums ?
Un kāpēc vispār jāstrādā Vidā, ja tu dzīvo ar Dirnēniem ?

Atbildēt

Ferdinands

25.05.2020. 13:54

»

Viedolis

Knoks kā vājprātīgs šakālis metas virsū visiem tiem kas viņam nepatīk un apber tos ar paša izfantazētiem pārkāpumiem lai gan tādi nav izdrīti, bet tie kas iebilst viņa viedoklim ir paši sodāmi


Viena lieta ir šakālis, bet pavisam cita lieta ir aizrotēt personu amatā, par ko ir skaidrs, ka persinai nav amatam nepieciešamās kompetences.

Atbildēt

Viedolis

25.05.2020. 12:43

Knoks kā vājprātīgs šakālis metas virsū visiem tiem kas viņam nepatīk un apber tos ar paša izfantazētiem pārkāpumiem lai gan tādi nav izdrīti, bet tie kas iebilst viņa viedoklim ir paši sodāmi.
Vēlu veiksmi tiem kas atbalsta un vēlas strādāt ar tādu šakāli komandā.

Atbildēt

M2

25.05.2020. 10:02

Šodien jauns.lv Podiņa pasūtījuma raksts par to, ka būvnieku lietu nevar nodot, jo prokurore maita liek strādāt... tikai aizmirsa pieminēt, ka tik daudz kas jādara paša vainas dēļ, jo lietā 2 gadu laikā nomainījās četri izmeklētāji. Visi aizlaidās no Podiņa saliktajiem vadītājiem diletantiem, kuriem nav ne zināšanu, ne uzvedības kultūras, un nav kas strādā. To, ka tur vieni idjoti, kas tik pat vāji, cik pats Podiņš. Un raksta nobeigumā Podiņa “pērle” :))) viņš pat nezina, ka ir grozījumi likumā un kopš 2013.gada par šiem noziegumiem noilgums neiestājas pēc 10, bet pēc 15 gadiem. Var tikai iedomāties, kādus vēl prokurore atrada nepadarītus darbus, kas viņai liedz virzīt lietu uz tiesu...

Atbildēt

laiks pagājis redzam

25.05.2020. 09:34

ēnu ekonomika zeļ uz plaukst, par augstkolas nepublicēs nodokļus, ta' nu sigaretkiem vai mašīnu remontiem kāds liks...........č paliek č un nekas tos nemainīs

Atbildēt

Ferdinands

25.05.2020. 08:55

»

:)

Viņa liek amatos tos, kurus viņai “iesmērē...


Patiesībā tā ir riktīga dakša jaunzemei - tie, kas viņai sastāstīja, ka tāda rotācija ir ok, ir viņai kārtīgi iegriezuši. Sūdus strēbt nāksies viņai un varbūt vēl kādam rotācijas vizētājam. Pie normāla prokurora var arī kriminālu dabūt par to.

Atbildēt

Pareizi jau pats sevi nosauci par atpalikušu idiotu

25.05.2020. 08:02

»

Atpalikuša idiota viedoklis

Dodam VID ārpakalpojumā igauņiem un miers mājās


Tas ka esi atpalicis un nemāki lasīt Igauņu valodā rakstīto nenozīmē ka viņiem nav problēmu. Viņiem ir problēmu dažās jomās vairāk nekā šeit.

Atbildēt

lauķis

25.05.2020. 03:43

»

k

VID ir īsta lapseņu midzenis - tur daudzas VID visaugstākās amatpersonas. apreibušas no savas visatļāutības un nesodāmības būtu no VID kabinetiem pa tiešo uz cietumu jāved! Pasūtījumu lietu izpilde ir labi nostādīta! Jaunzeme, starp citu, zin, bet slēpj! Grupa, pēc iepriekšējas vienošanas. Cietumā viņu...


Ja cilvēks ar koku rokā nāk pretī sunim,stulbs suns uzbrūk kokam,gudrs suns uzbruks tam kas tur koku.
VID nav pats sevi izveidojis,to izveidoja biedri partijnieki.Primāri jāvēršas pret biedru partijnieku sistēmu.

Atbildēt

?

25.05.2020. 00:43

»

Atpalikuša idiota viedoklis

Dodam VID ārpakalpojumā igauņiem un miers mājās


kur tad liksi Latvijas lielzaglus? uz cietumu vai Iriju sutisi ?

Atbildēt

:)

24.05.2020. 23:46

»

VID DARBINIEKI

Jāklzemes darbošanās tendence ir vājināt visas iestādes darbību! Šī tendence ir ļoti jūtama VID ikdienā! Politiski salikti amatos nekompetenti vadītāji, kā arī parasto darbinieku iebiedēšana ar pārcelšanām un atlaišanām, kas liecina par to, ka nav vienota skatījuma uz iestādes profesionālās darbības...


Viņa liek amatos tos, kurus viņai “iesmērē”
kā baigos specus, jo aita - tā viņai Podiņš visu savu kantori nomainījis pret nespējīgajiem. Rodas cits ļoti loģisks jautājums - kad un vai FM uzsāks pārbaudi par Podiņa rīcību un atbildību gan tajā sakarā, ka piesedza Ābolu un tēloja muļķi, ka neko nezina par Knoka ziņojumu, attiecīgi palīdzēja “paslaucīt zem tepiņa” nesmukumus, kā arī par to super ziņojumu, ka viņam komandā vajag tieši Knoku :)))) - faktiski, pārkāpjot prasības vec.izmekl. amatam. Podiņš nevar nezināt, kādas prasības ir viņa vadītā struktūrvienības amata kandidātiem.

Atbildēt

100%

24.05.2020. 23:39

»

Evalds

Vai uz generaldirektora amatu bus konkurss


Pilnīgi noteikti! Un atkal startēs Pediņa līgava Baiba Šmite- Roķe. Tāpec jau Pediņš tā cenšas palīdzēt Čerņeckim un Reiram tikt vaļā no Jaunzemes. Un kandidātu atlasi atkal veiks Amrops pa nereāliem cipariem (vai neprasās pēc pārbaudes par atkatiem? Kāda ir tirgus cena - reālā?)

Atbildēt

izlasītais

24.05.2020. 22:58

internetā izlasīju ka nodokļus miljonos atlaižot vai norakstot kā neiekasējamus, bet no pensionāriem piedzenot pēdējo kapeiku ar soda procentiem
vēļ internetā izlasīju interesantu vārdu, nezinu ko tas varētu nozīmē - likVIDācija.
Kaut kur sāk nelabi ost (agrāk teica smirdēt), laikam kaimiņiene cep desiņas

Atbildēt

k

24.05.2020. 22:06

VID ir īsta lapseņu midzenis - tur daudzas VID visaugstākās amatpersonas. apreibušas no savas visatļāutības un nesodāmības būtu no VID kabinetiem pa tiešo uz cietumu jāved! Pasūtījumu lietu izpilde ir labi nostādīta! Jaunzeme, starp citu, zin, bet slēpj! Grupa, pēc iepriekšējas vienošanas. Cietumā viņu vieta!

Atbildēt

Atpalikuša idiota viedoklis

24.05.2020. 22:05

Dodam VID ārpakalpojumā igauņiem un miers mājās!

Atbildēt

Evalds

24.05.2020. 21:02

Vai uz generaldirektora amatu bus konkurss?

Atbildēt

Zanīte

24.05.2020. 20:28

Konok ! Kad tu personīgi citus rotēji tad staigāji kā gailītis ar pieliktām bikšelēm tik jau nu uzpūtīgs un iedomīgs un visiem tak tu teici, ka rotācijas ir likumīgas un pareizas, bet kad pašu aizrotēja :)))) kas tad nu pēkšņi mainijās un izrādās ka tā nevar un šitā nevar :)))) kas tad knok notika pēkšņi ko ? :)))

Atbildēt

VID DARBINIEKI

24.05.2020. 20:24

Jāklzemes darbošanās tendence ir vājināt visas iestādes darbību! Šī tendence ir ļoti jūtama VID ikdienā! Politiski salikti amatos nekompetenti vadītāji, kā arī parasto darbinieku iebiedēšana ar pārcelšanām un atlaišanām, kas liecina par to, ka nav vienota skatījuma uz iestādes profesionālās darbības veikšanu, REZULTĀTĀ tas viss draud ar sabiedrības neapmierinātību!

Atbildēt

Izlasīts raksts

24.05.2020. 20:15

»

doma

Atvainojos, bet man ir jautājums ?! Kopš kura laika pret vadītāju rosina disciplinārlietas par to, ka vadītājs piemēro rotācijas padotajiem ? Varbūt mums valstī ir uzradusies kāda neaizskaramo kasta, kurus nedrīkst aiztikt un kuri amatos ir iecelti uz mūžu ? Vai varbūt neaizskaramiem/nerotējamiem ir...


Ja prot lasīt rakstu (vai vismaz apskatīties Nekā personīga), tad var uzzināt, ka disciplinārlieta pret Klaunzemi ir par to, ka viņa centās noslēpt VID amatpersonu pārkāpumus, tā vietā aizrotējot informācijas sagatavotāju uz citu amatu.
Knoks ir mēsls, bet Klaunzeme ir pārkāpusi likumu (atkal)

Atbildēt

doma

24.05.2020. 20:08

Atvainojos, bet man ir jautājums ?! Kopš kura laika pret vadītāju rosina disciplinārlietas par to, ka vadītājs piemēro rotācijas padotajiem ? Varbūt mums valstī ir uzradusies kāda neaizskaramo kasta, kurus nedrīkst aiztikt un kuri amatos ir iecelti uz mūžu ? Vai varbūt neaizskaramiem/nerotējamiem ir kādas partijas mandāts, kas ļauj viņiem sēdēt amatā līdz mūža beigām ? Vienīgi cerams, ka ja neaizskaramais no vecuma “ neatmet zandales” tajā vietā, kura viņam piešķirta uz mūžu tad cerams, ka viņu nebalzamēs kā Iļiču un neizrādīs visiem kā mūmiju sēžot tajā vietā ? Un mums nevajadzēs visiem iet viņu pielūgt un slavināt ar tulpēm ?

Atbildēt

Kasiņš

24.05.2020. 19:57

»

kaktuss

Iemacies komatus teikumā pareizi salikt, lops tāds


Stulbais cirvi, komati ir daļa no pareizrakstības, par ko tev nav pat miglainas izpratnes...

Atbildēt

klauns

24.05.2020. 19:18

Viens klauns Knoksis uzrakstijis kautkādu tur iesniegumu par kuru pat nav jēgas cepties, jo tāds Knoksis ir tukšs dir..ējs, kurš vienmēr ir izpildijis pasūtijumus un ir lielos draugos ar nelegālajiem "tālā gala" pīpju tirgoņiem un atstrādāja pīpju tirgoņu rubļus mēģinot visādi traucēt izmeklēšanas rosinot absolūti prettiesiskas lietas pret tiem kuriem jāizmeklē pīpju lietas ... tādejādi Knoksis mēģināja izmeklētājus ieraut kautkādās bezjēdzīgās atrakstīšanās uz viņa Knokša rosinātajām lietām. Nu nesanāca Knoksim pa viņa prātam un nesanāca atstrādāt pīpju rubļus un ta tagad gaudo kā suns. Sūda brālis tu Knoksi esi bijis un esi un visi tak zin kā labā tu suns strādā. A Jaunai zemei sen jau vajadzēja to ...ūda brāli aizrotēt.

Atbildēt

padome

24.05.2020. 18:56

Savlaicīgi neizvedoja savu Dāmu komiteju- nu tad nākas te grozīties.. un tad ar sieviešu tiesībām pret visiem

Atbildēt

Jānis

24.05.2020. 18:46

»

Ilegs Ovankins

Vai ir zināmi konkrēti piemēri


Ir zināmi, visi zina, bet klusē! No rīta visi lai pūš alkometrā dienai sākoties!

Atbildēt

Sēta

24.05.2020. 18:44

»

Intersanti

Cik ilgi valdība pacietīs šo Klaunzemi


Nu paņemiet un uztaisiest kvalifikācijas pārbaudes visiem valsts iestāžu vadītājiem un pēc tam vērtējiet! Kurš stulbs un kurš nav! Rezultāti noteikti būtu pārsteidzoši!
Tā pati Muitas un nodokļu policija-daudzi izmeklētāji ir vairākas galvas augstāki zināšanās par saviem vadītājiem! Šādas pārbaudes būtu lielisks veids iekšējai rotācijai, piemēram, vadītāja apmaiņa ar labākas zināšanas uzrādījušo izmeklētāju!

Atbildēt

Intersanti

24.05.2020. 17:55

Cik ilgi valdība pacietīs šo Klaunzemi?
Viņa taču tiešām ir ... stulba

Atbildēt

LABAIS!

24.05.2020. 17:50

»

Jauns

Labs rakstsJaunzemes stulbuma muļķību rezultātā esam ieguvuši novājinātāku Valsts ieņēmumu dienestu un vēl vairāk samazinātu uzticēšanos tam!!!!!! Un tam pamatā nav tikai I.Jaunzemes nekompetence un joprojām slikti apgūtā izpratne par VID darbību. Visa pamatā ir nepiedodamā I.Jaunzemi amatā iebīdījušo un aizstāvošo politiķu un tiem pietuvināto darboņu vēlme šajā valstij svarīgajā amatā turēt pēc iespējas vājāku cilvēku.

Atbildēt

Jauns

24.05.2020. 17:46

Labs raksts

Atbildēt

hahaha

24.05.2020. 17:40

»

Ha

Tukš, pilnību mulķību raksts! Naudas raksts


Patiesību ir tāda, ka pēc Jaunzemes stāšanās amatā VID ir atgriezies bezkaunības līmenis, kāds valdīja pirms aptuveni 20 gadiem - tiek tirgoti auditu lēmumi, ir atgriezušās PVN shēmas un šobrīd darbojas tik vienkārši, ka pilsētā arvien vairāk dzirdami dažādu darboņu "mērīšanās" ar izkrāpto nodokļu apjomiem. Savukārt NMPP policisti pēc I.Jaunzemes personīga rīkojuma ir spiesti koncentrēties uz dīkstāves pabalstu saņēmēju pārbaudi.

Atbildēt

Alan

24.05.2020. 16:08

Un tu ņem un mēģini -- Getbаdgirl. соm

Atbildēt

viedoklis

24.05.2020. 14:27

Kādam gan m....m ir jābūt tiem komentāru rakstītājiem kuri apspriež šeit citu cilvēku īpašības, bet neredz valstī esošas problēmas, kur nu vēl to risināšanu.Nožēlojami, otram lejot samazgas virsū, pats tīrāks nepaliksi.

Atbildēt

Uzņēmējs

24.05.2020. 13:56

Viss ir lieliski. Jo lielāks kretīns VID vadītāja amatā, jo mierīgāka dzīve.

Atbildēt

Joļegs Nevinkins

24.05.2020. 11:43

Ko Jaunzeme saka par tiem darbiniekiem, kuri darbā ierodās alkohola reibumā?

Atbildēt

Kakmentiñš

24.05.2020. 11:41

Innačka Kuzmina nesūdzēsies, ka tika aizrotēta uz amatu, kas neatbilst viņas zināšanām?

Atbildēt

Vai

24.05.2020. 11:31

Čerņecka kungs ar "Knoka lāpstu" lēni un neatlaidīgi turpina rakt Jaunzemei kapu?

Atbildēt

jojo

24.05.2020. 11:15

,,,M.Knoks nepalika atbildi parādā un, būdams pretīgs cilvēks, bet efektīvs ierēdnis...
------------
Es teiktu, ka tas ir vistrāpīgākais Knoka raksturojums, vismaz pirmā daļa. Otrā būtu pareizāk- efektīvs citu ierēdņu noracējs, pats viņš nav diez ko labs. Tāds ceļojošs sū..a brālis, kas strādā kā rokas, kas izgrābj ogles, ar ko negrib ņemties politiķi. Man pat grūti pateikt, kura no šiem abiem man ir mazāk žēl.

Atbildēt

Ha

24.05.2020. 11:02

Tukš, pilnību mulķību raksts! Naudas raksts:)

Atbildēt

Kasiņš

24.05.2020. 10:56

»

kaktuss

Nesaprotami kā viens piektāsšķiras it kā jurists spēj iegriezt šādu karuseli!Pats publiski atdzīstas ka nespēj pildīt normālu jurista darbu?Tāpēc jau jāķeras pie kārtējām intrigām kā jau ierasts


Vispirms iemācies rakstīt puslīdz pareizā latviešu valodā! Tiešām nespēju saprast, kāpēc lai kāds ņemtu vērā tik atpalikuša idiota viedokli, kurš vārdu “atzīstas“ ir uzrakstījis šādi?!

Atbildēt

kaktuss

24.05.2020. 10:25

Nesaprotami kā viens piektāsšķiras it kā jurists spēj iegriezt šādu karuseli!Pats publiski atdzīstas ka nespēj pildīt normālu jurista darbu?Tāpēc jau jāķeras pie kārtējām intrigām kā jau ierasts....

Atbildēt

vietējais

24.05.2020. 10:21

Beidzot VID un Finanšu ministrija ir sākusi vismaz domāt par pārmaksāto nodokļu automātisku atmaksu iedzīvotājiem.Tam bija vajadzīgi 30 gadi lai pavirzītos vienu nelielu soli godīguma virzienā.Valstī ar bandītisku domāšanas veidu šāda rīcība būs liels pārsteigums ja tas realizēsies dzīvē.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...