Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

2017. gadā par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieku kļuva Militārās izlūkošanas un drošības dienesta (MIDD) darbinieks Jēkabs Straume, un sabiedrībai bija lielas cerības, ka pēc KNAB iekšējām razborkām beidzot Latvijā sāksies īsta cīņa pret korupciju. Kad Straume tika apstiprināts par KNAB vadītāju, iespēju robežās tika paķidāta viņa pagātne, jo visi iepriekšējie KNAB vadītāji pirms apstiprināšanas KNAB līdera amatā tika vesti atrādīties pie Aivaram Lembergam, kurš tad arī deva savu verdiktu. 

Straume ir beidzis Policijas akadēmiju un ir viens no tiem, kas arī pieder pie tā saucamā “slavenā” 1999. gada izlaiduma. Pareizāk gan būtu teikt, pie bēdīgi slavenā, jo nekas labs Latvijas valstij no šiem miličiem nav sanācis. Paanalizējot Straumes kunga kursa biedrus un arī dažus nekrietneļus, kas mācījās kādu kursu augstāk vai zemāk, varētu pat teikt, ka tieši tajos gados notika to tiesībsargājošo institūciju darbinieku audzināšana, kuriem tika tas gods apkalpot ZZS un tagad arī „Apvienotā saraksta” (AS) intereses.

Lūk, daži piemēri. Straumes kursa biedrs Artis Stucka. Stucka ir ļoti tuvs draugs Lembergam, tāpēc nav ko brīnīties, ka savā laikā viņš no Satiksmes ministrijas tika virzīts darbam Ventspils ostā. Lembergs vēlāk pat publiski dziedāja slavas dziesmas Stuckam par to, cik viņš ir labs un zinošs Satiksmes ministrijas (ZZS) pārstāvis ostā.

Tad ir vēl tāds Straumes kursa biedrs Māris Grudulis. Grudulis šaurās aprindās arī ir pazīstams kā Lemberga uzticamības persona, kura pēc vajadzības tiek ielikta svarīgos posteņos. Turklāt Grudulis ir bijis dažādu bēdīgi slavenu likumprojektu patiesais autors, arī darbojies kā partijas ZZS konsultants un dažādu ZZS ministru padomnieks un galu galā arī kā mūžam jaunā komjaunieša un par AS krīzes menedžeri kļuvušā Kučinska padomnieks, kad Kučinskis bija premjers un uzskatīja sevi par Lemberga un Brigmaņa padoto. Un, starp citu, tagad Grudulis oficiāli ir Lemberga advokāts. Ne velti Lembergs Gruduli bija piekabinājis Kučinskim, premjers taču bija jāpieskata!

Šo Miliču akadēmijas ZZS izlaidumu pārstāv arī bēdīgi slavenais advokāts Jānis Dzanuškāns, kurš apkalpo „Saskaņas” un ZZS politiķus un citus politiskos ielikteņus. Dzanuškāns ir piedalījies ļoti daudzās ZZS, „Saskaņas” un Tautas partijas shēmās.

Ar to šis saraksts vēl nebeidzas, jo vēl viens ZZS advokāts – Armands Šūmanis, kurš pārstāvēja Lembergu tā sauktajā “Grīnberga lietā” un citu korumpētu amatpersonu intereses, arī var lepoties ar to, ka pieder šim ZZS izlaidumam. Un šādi mēs varētu turpināt par veselu strīpu citu Policijas akadēmijas (ZZS Miliču akadēmijas) beidzēju.

Bet, atgriežoties pie Jēkaba Straumes personības, patieso motivāciju un spējām. Vai jūs spējat atcerēties, ko tieši ir izdarījis KNAB viņa darbības laikā? Precīzi, tieši neko – visus šos gadus ir notikusi izcila korupcijas apkarošanas simulācija. Iespējams, ka tāda bija arī Jēkaba Straumes misija, proti, radīt iespaidu, ka darbs notiek, jo realitātē nekas nedrīkst notikt.

Sīkums, bet fakts – ZZS bija ļoti apmierināti ar Straumes kandidatūru gan 2017. gadā, kad viņš tika izvirzīts šim amatam, gan arī pērn, kad tika vēlreiz ievēlēts uz otro termiņu. Izskatās, ka arī Jēkabs Straume ir saņēmis Aivara Lemberga svētību. Atliek vien noskaidrot, vai viņš to ieguva, tiekoties ar Lembergu personīgi, vai neklātienē ar ZZS gādību (atgādinu – divas reizes pēc kārtas ZZS atdeva par viņu visas savas balsis!).

Var redzēt, ka Straumes kungs ir mācījies no savu priekšgājēju (Vilnīša, Streļčenoka un Loskutova) izdarītajām kļūdām. Ziniet, bez Lemberga ziņas Latvijā drīz vairs vispār nekas nenotiks, ja reiz interesanti cilvēki no pīļtēviņa saimniecības (es runāju par Tavaru un Šmitu) pie viņa dodas tik vien, lai uzzinātu viedokli par karu Ukrainā un nevis lai izlūgtos kādu augstu amatu, vai ne Šmitiņ?

Viens ir skaidrs, šeit ir viela pārdomām par to, cik no Straumes kunga kursa biedriem, kuri ieņem ļoti augstus un atbildīgus amatus dažādās tiesībsargājošajās un valsts drošības institūcijās, garantē vecās koruptīvās ZZS sistēmas drošību. Iespējams, šeit slēpjas atbilde uz jautājumu, kāpēc mums daudz kas valstī nenotiek tā, kā vajadzētu – lielie korumpanti netiek noķerti, lielie spiegi netiek noķerti, kontrabanda plaukst un zeļ, iepirkumi tiek sarunāti, un politiskais rekets sit augstu vilni.

Runājot par sarunātajiem iepirkumiem un valsts pasūtījumiem, jāatgādina, ka arī bēdīgi slavenā NBS “220” miljonu (ne)vērtā pārtikas skandāla ietvaros pats Pabriks vairākkārtīgi apstiprināja, ka KNAB nav cēlis nekādus iebildumus par šo “afēru”! Tad kurš te tagad melo – Pabriks vai Straume?

Nabadzīte Mūrniecīte tagad ir sasaukusi speciālu izmeklēšanas komisiju un ko tik vēl ne, bet tad paskaidrojiet man, kāda pabērna loma ir atvēlēta Valsts kontrolei, Iepirkumu uzraudzības birojam, KNAB, Prokuratūrai, VDD, MIDD, IDB, FKTK, FID, SAB, Avārijas dienestam galu galā? Protams, es mazliet ironizēju, un tas ir ne tikai retorisks, bet arī diezgan stulbs jautājums! Ja reiz Pabriks runā par KNAB dalību šajā NBS iepirkuma afērā, kāpēc joprojām sabiedrība nav ne dzirdējusi, ne redzējusi Jēkabu Straumi skaidrojam situāciju?

Pilsētā runā, ka ZZS shēmotājs Edgars Tavars, kurš tagad iesēdināts „Apvienotā saraksta” politbiznesa projekta menedžēšanā, ir viens no kontaktpersonām saziņā ar šīm augstajām izmeklēšanas iestāžu amatpersonām. Konsultācijas notiek par dažādiem jautājumiem – par informācijas nopludināšanu, dažādu iepirkumu ietekmēšanu, dažādu izmeklēšanas darbību “saskaņošanu” utml. Starp citu, vēl viens ZZS Milicijas akadēmijas izlaiduma absolvents ir Juris Juriss, viņš esot sasapņojies par ģenerālprokurora amatu, bet, lai šo amatu dabūtu, viņam gan esot vēl “jāatstrādā” un jāpaveic šādi tādi “mājas darbi”.

Un nevajag man te tagad stāstīt par to, kā prokurors Juris Juriss visu šo laiku ir centies notiesāt Lembergu, jo tas viss ir viens liels teātris, lai apmuļķotu jau tā apmuļķoto Latvijas sabiedrību. Nu pasēdēja Lembergs kādu brīdi aiz restēm, bet galīgā tiesas sprieduma vēl nav un visticamāk nebūs. Sanāk, ka Lembergs atsēdēja avansā?

Lemberga lieta ir tikusi novilkta nenormālā garumā apzināti, jo beigās vairs neko nevarēs ne pierādīt, ne noskaidrot, bet Lembergs, visticamāk, saņems vēl kompensāciju no tās pašas apmuļķotās latviešu tautas.

Un nevajag te atkal stāstīt, ka Lembergs ne tikai pasēdēja, bet viņam nācās arī šķirties no virknes īpašumu un mantas, - tā ir tikai pavisam maza daļa no tā, ko Lembergu klans pa šiem gadiem ir spējis saraust, un vēl jau nav teikts, ka par Lemberga lietas nenormāli garo izskatīšanu nenāksies to visu vēl atdot viņam atpakaļ.

Kā mēs zinām, tad ik pa laikam ietekmīgās izmeklēšanas iestādēs notiek kadru maiņas un rokādes, līdz ar to vēl dažs labs no Straumes kunga kursa biedriem, kuri ir absolvējuši ZZS Milicijas akadēmiju, tiek izskatīti kā piemērotas kandidatūras. 

Un vēlreiz - par Jēkabu Straumi kā KNAB priekšnieku nobalsoja šie korupcijas skandālos iesaistītie un korupciju atbalstošie 13. Saeimas deputātu izstrādājumi: nelegālo pārvadātāju un cigarešu kontrabandistu lobists Valērijs Agešins, bēdīgi slavenās VIDistes Jaunzemes piesedzējs Arvils Ašeradens, FSB sportistu un agresorvalsts Krievijas biznesmeņu interešu lobētājs Uldis Augulis, AS krīzes lokomotīve un NBS iepirkumu “speciālists” Raimonds Bergmanis, „Rietumu bankas” parādnieks un „Latvijas Krājbankas” noracējs – (ne)smukais Mārtiņš Bondars, dakters no Ventspils, kurš nekad nav ņēmis ne šokolādi ne puķu pušķi, bet tikai kukuļus – Gundars Daudze, ļimončiks Jānis Dūklavs, pat mūžīgā opozīcija pret sistēmu Aldis Gobzems, smagos noziegumos un korupcijā apsūdzētā un gandrīz notiesātā Lemberga mūžīgais aizstāvis Armands Krauze, jaunizceptais iekšlietu krīzes menedžeris, pati pelēcība – Māris Kučinskis, autostāvvietas caurlaides andelētājs par blatu Juris Pūce, pulksteņu kontrabandiste Karina Sprūde, krabju lietas afērists Didzis Šmits, smagos noziegumos un korupcijā apsūdzētā Lemberga un zemkopības krīzes menedžera Šmita savedējs Edgars Tavars, nanoūdens speciālists Jānis Urbanovičs, vienkārši korumpants Atis Zakatistovs, kadiroviešu interešu lobētāji Raivis Dzintars un Rihards Kols, kā arī citi.

Novērtē šo rakstu:

129
44

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...