Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jukums

27.03.2023. 22:57

Šādā svara kategorijā, dažādas balvas, goda rakstus, prēmijas, ordeņus utt jau piešķir par atrašanos amatā. Īsāk sakot - krēslam!

Atbildēt

Guntis A.

14.03.2023. 18:10

Vides dienests - viens no korumpētākajiem kantoriem valstī, viņi biezos uzņēmējus - dabas bendētājus nesoda! Paskatieties, kas darās ar ar karjeru atļauju izsniegšqanu, karjeru darbības uzraudzību pat nacion`qalajos parkos. Mēmās šausmas!

Atbildēt

Pirātu partija

14.03.2023. 16:54

»

jff

kad sitie reiz sakers kaadu mirstamo kaiti


Visdrīzāk knariņa valtībai un NeWvemjotības siles brāļiem, viss beigsies vasarā. Ļoti līdzīgi tas būs krievijā, ar galveno valsts izzadzēju likvidāciju.
Krievijā koksa narkotikām piejauks poloniju nu visa elite paris mēnešu laikā tiks likvidēta.
P.S. Pie mums jaunums, divkomponentu inde. Abas daļas atsevišķi nekaitīgas, bet tiko sajaucas, tā cauri.
Nu piemēram kā cola un mentos konfekte. Pamēģiniet otro iemest pirmajā.
Kaut kā sākās sērija ar indēm un indēšanām. Atkal raškas čekisti uzdarbosies. Čekisti saindēs žiletes un higiēnas preces militāristiem. Daudz līķu, bet vietējie sukāni par to neko nezin, viņi māk tikai naudu piļīt.
Labs čekists -beigts čekists!

Atbildēt

tā viš i

14.03.2023. 12:18

Tā vides aizsardzība sen jau ir kļuvusi par biznesu. Un biznesā tiek apbalvoti biznesa partneri. Prokuratūra, kas ierosina lietas pret "pārkāpējiem" ir ļoti būtisks biznesa partneris. Ar vides aizsardzību vides aizsardzībai ir tik pat liels sakars kā auto bildei ar īstu auto.

Atbildēt

he, he

14.03.2023. 10:53

Latvijā amatpersonas par nopelniem vispār neapbalvo, apbalvo par uzticību saimniekiem.

Atbildēt

vv

14.03.2023. 10:32

»

Latvija - neizdevusies valsts

Ko tik tagad nedarīs, lai noziedznieku - Stukāna, Jaunzemes un Ašeradena - mundieru pogas paspodrinātu! Nu, smieklīgu un nožēlojami


Nu tak, šie ēd ekoloģiskus produktus, dirš attiecīgi, ļoti ekoloģiski, nepirž vispār, bet ja gadās, no viņiem nāk skābeklis. Tā kā nejajag, ļoti dabai draudzīgi.

Atbildēt

Haralds Kalns

14.03.2023. 09:59

Ģenerālprokuratūra jau ne ar ko neatšķiras no VID- ja atnesīsi kukuli, karašu, pateicību, ordeni (kā Meroni) un neviens gar tevi vairs negrābstīsies!

Atbildēt

K. Kariņš ir ASV žīdu kosmopolītu sūds

14.03.2023. 07:18

J. Stukānu apbalvo tikai viena iemesla dēļ, lai celtu viņa reputāciju, kura sabojāta ar šokējošo informāciju “Dienā”, atklājot J. Stukāna korupciju, izkalpojoties žīdelim E. Levitam, kuram nepatīk grāmatās Viltvārdis, Viltvārdis 2 atklātie fakti par viņa meliem.

Līdzīgi ar bļembuku E. Levits apbalvoja A. Kaimiņu.

A. Ašeradens (JV) joprojām neatstādina no amata I. Jaunzemi un burtiski viņai ļauj “izmantot amata stāvokli, lai atmazgātu savu reputāciju, sniedzot publiskas intervijas, pēc šokējošās publikācijas “Dienā”, maldinot sabiedrību ar sagrozītiem un melīgiem faktiem”.

A. Ašerādens publiski minējis, ka VID esot “korupcijas perēkļi”, kas jālikvidē un tas esot I. Jaunzemes uzdevums.

A. Ašerādenu atbalsta K. Kariņš, “Neatkarīgajai” sakot to pašu citiem vārdiem- VID “esot korupcijas puvekļi, kas jāizravē ar visām saknēm”. Papildus viņš ar izspiestu smaidu apgalvoja, ka valsts amatpersonu apsardze esot pasaules līmenī, ar to viņš lepojoties.

Ģenerālprokurors J. Stukāns joprojām nav atstādināts no amata viņa apšaubāmās reputācijas dēļ pēc šokējošās publikācijas “Dienā”.

To var izdarīt 14. Saeimas trešdaļa vai AT priekšsēdētājs A. Strupišs saskaņā ar Prokuratūras likumu.

Kamēr no amata nav atstādināta I. Jaunzeme un J. Stukāns, kamēr netiek veikta objektīva informācijas apstrāde sakarā ar publikāciju “Dienā”, ierosinot kriminālprocesu pret J. Stukānu, neļaujot viņam izmantot amata stāvokli savu noziegumu pēdu slēpšanā, lieta ar publikāciju “Dienā” nonāks pata stāvoklī. Pagaidām ir strupceļš.

Vara pieder noziedznieku huntai, kuras sastāvā ir AT priekšsēdētājs A. Strupišs, iekšlietu ministrs M. Kučinskis (AS), K. Kariņš (JV), E. Smiltēns (AS), tieslietu ministre I. Lībiņa - Egnere (JV), A. Ašerādens (JV), ģenerālprokurors J. Stukāns, VID ģenerāldirektore I. Jaunzeme, E. Levits kā uzkūdītājs veikt un turpināt noziedzīgus nodarījumus šokējošās “Dienas” publikācijas kontekstā, redzams, ka hunta ir nopietni nodomājusi, visticamāk, iepriekš vienojoties grupā, turpināt noziegumus, izmantojot valsts resursus un nodokļu maksātāju naudu.

Atbildēt

smieklīgi

14.03.2023. 07:09

Kārtējais vides piesārņotājs piešķīris sev "vides aktīvista" nosaukumu.

Atbildēt

Super

13.03.2023. 23:02

Ko tad tam pediņam uzdāvināja?Uzpūšamu nēģeri ar dildo, tā būtu noderīga dāvana viņam

Atbildēt

jff

13.03.2023. 20:36

kad sitie reiz sakers kaadu mirstamo kaiti

Atbildēt

Pļutka

13.03.2023. 19:57

Gods ar piešķirto VVD balvu tiek Ģenerālprokuratūras “vadonim” Sukānam. Par to nav šaubu.

Jo pēc viņa tiršanas nekas nav jāuzvāc, visi viņa teksti, atbildot uz sabiedrības jautājumiem ir bez satura, “tukša pļutka”.

Atbildēt

un VARAM valsts sekretāra Balševica noziedzīgās darbības! Balševics turpina ieņemt valsts sekretāra amatu!!

13.03.2023. 19:11

Izzagtie dabas aizsardzībai paredzētie līdzekļi izgāzti futbola laukumu infrastruktūras projektiem, dažādiem informācijas tehnoloģiju pasākumiem un citiem projektiem.

Valsts kontrole vērsusi uzmanību uz Vides ministrijas politiskās vadības un konkrēti Valsts sekretāra Balševica nopietniem valsts līdzekļu izšķiešanas pārkāpumiem. 2021,gadā no dabas resursu nodokļa iekasētā summa pieaugusi par gandrīz 11 miljoniem un likums paredz, ka to drīkst izmantot tikai ar dabas aizsardzību saistītiem mērķiem!

Taču par nozari atbildīgā Vides attīstības un reģionālās aizsardzības ministrija (VARAM) gandrīz 40% jeb 4,5 MILJONUS! no 11 miljonu pieauguma novirzījusi pavisam citiem projektiem.

VARAM Valsts sekretārs Edvīns Balševičs ēterā taisnojas:
“Ieņēmumu palielinājumu no Dabas resursu nodokļa valsts budžets izmanto fiskālās telpas palielināšanai. Par ministriju pasākumiem, kurus atbalstīt lemj koalīcijas sadarbības padome un, protams, arī Ministru kabinets. Proti, tas ir kopīgs lēmums. Es tiešām uzskatu, ka tie ir nenozīmīgi pārkāpumi.."

Atbildēt

izmeklēt Arvīda Ozola un Lucauas nelikumības Zemkopības ministrijā bija nosūtīts prokuratūrai.. un ko dārgā prokuratūra darīja??

13.03.2023. 18:59

Zemkopības ministrijas krāpniecisku darbību rezultātā uzskaitē nav nonākuši ievērojami pazemes aktīvi - kūdras, smiltis un grants, tika secināts 2019.gada Valsts kontroles (VK) revīzijā.
Līdz 2018. gada beigām vispār nav tikuši uzskaitīti Zemkopības ministrijas pārraudzībā un valsts īpašumā esošie kūdras purvi, smilts un grants atradnes, un tikai pēc Valsts kontroles norādes uz pārkāpumu ministrija tās iekļāva bilancē. Vienlaikus šo derīgo izrakteņu vērtību ministrija trīs mēnešu laikā samazināja 58 reizes – no 3,8 miljardiem līdz 65 miljoniem eiro. Šādas izmaiņas aktīvu vērtībā bija krāpnieciskas, tādēļ Valsts kontrole i2019.gadā uzsāka atsevišķu likumības revīziju Zemkopības ministrijā par pazemes aktīvu uzskaiti un izstrādi.
"Mēs esam konstatējuši problēmu ar pazemes aktīvu uzskaiti - kūdra, smilts, grants. Zemkopības ministrija savā uzskaitē nav ņēmusi diezgan lielus kūdras, smilts, grants apjomus. Tam par iemeslu var būt gan nolaidība, gan nezināšana," teica VK pārstāve. Viņa arī norādīja, ka šīs problēmas ilgušas gadiem un "cipari ir uztraucoši". Revīzija Zemkopības ministrijā, kas atklāja valsts resursu izzagšanu noslēdzās 2019.gada beigās.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

13.03.2023. 18:35

... kādu goda nosaukumu varētu diviem pārējiem piešķirt? Jaunzemei kaut ko par nacionālo minoritāšu kultūru saglabāšanu vai par ģimenes vērtībām? :) :) :)

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

13.03.2023. 18:33

Ko tik tagad nedarīs, lai noziedznieku - Stukāna, Jaunzemes un Ašeradena - mundieru pogas paspodrinātu! Nu, smieklīgu un nožēlojami. :) :)

Atbildēt

?

13.03.2023. 18:26

Vai PATA arī kādu balvu saņēma?

Atbildēt

Elita Baklāne-Ansberga

13.03.2023. 18:14

Īpašs paldies vienam no mūsu izcilākajiem sadarbības partneriem – Latvijas Republikas Prokuratūras Daudznozaru specializētajai prokuratūrai! Pateicoties tās prokuroru izpratnei, vēlmei iedziļināties un neatlaidīgai uzraudzībai, vides noziegumu izmeklēšana noziedzniekus aizved līdz apsūdzēto solam. Katrs noziegums pret vidi ir kā brutāla laupīšana – sabiedrībai tiek nolaupīta iespēja dzīvot tīrā un veselīgā vidē. Daudznozaru specializētās prokuratūras ieguldījums cīņā ar noziedzīgu nodarījumu pret vidi sekmē gan vides pārkāpumu novēršanu, gan tiesas prakses veidošanu Latvijā, gan sabiedrības audzināšanu vides aizsardzības jautājumos

Atbildēt

piemēslotājam

13.03.2023. 18:12

Tev jau gribētos, lai par toksisko atkritumu izgāšanu mežā, tev pateiktu tikai, ka tā darīt ir slikti un tu varētu apsolīt tā nedarīt un turētu savu vārdu līdz nākamajai reizei.

Atbildēt

sasniegumi šokē

13.03.2023. 18:04

Ja Ģenerālprokuratūra būti neatkarīga, izpildītu savas funkcijas un pieņemtu notiesājošu spriedumu pret tādu institūciju kā Zemkopības ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Valsts meža dienesta, Aizsardzības, Ekonomikas, Satiksmes ministriju noziedzīgo mafiju, vadošo departamentu direktoriem, šo ministriju valsts sekretāriem, ministru biroju vadītājiem (visuzskatāmākais piemērs Jānis Eglīts, tagad aizrotējies pie Mūrnieces uz AM), un pret šo mafiju patiešām būtu notiesājoši spriedumi, balva "Zaļā izcilība" būtu pelnīta.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Nacionālā apvienība aicina parakstīties referenduma ierosināšanai par partnerības jautājumu

FotoNo 7. decembra līdz 5. janvārim var parakstīties par to, lai tiktu rīkots referendums, kurā lemt par partnerattiecību regulējumu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...