Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jaajaa

14.11.2022. 20:40

»

Jaunzeme

pats saproti ko gvelz


...lieliski...alkohols un tabaka ir valsts monopols...to pašu ar azartspēlēm (it īpaši internetā) un miers...:)

Atbildēt

nu

14.11.2022. 16:45

»

Interesanti gan?

Kāpēc tas ir grēks? Kurš to nosaka par grēku


pierādījumu ir vairāk kā vajag..tikai tas tik pat neko nemaina šajā sistēmā..

Atbildēt

Pirātu partija

14.11.2022. 12:06

Kamēr ir aitas, būs cirpēji. Latvijas aitas varēja valdība mazliet izglītot! un ierobežot, lai necieš ģimenes.
Azartspēles spēlē slimi, atkarīgi, mazizglītoti cilvēki.
Nevienai firmelei, kurai kapitāla daļas reģistrētas ofšorā, nedrīkst ļaut strādāt Latvijā.
Vajag izglītot cilvēkus, lai tie neuzraujas uz izliktām mārketinga lamatām. Nelieto nevienu pakalpojumu, kas reklamējas. Jāievēro informatīvā higeēna, jālieto reklāmas filtri, VPN.
Jālikvidē AKAKAKALAKA kantoris, ar teksta autoru priekšgalā.
P.S. Gribat ātru, vieglu naudu? spēlējiet ES loterijas.
Drīz izkritīs ļoti interesanti, seši cipari pēc kārtas. Vinnēsiet?, nedomāju. Tā pat latvāņu valdība jums visu atņems, līdzīgi kā ASV.
Cilvēks ASV vinnēja 2.miļjardi $, pēc visu nodokļu , nodevu nomaksām varēs saņemt tikai 600.miļjonu dolāru. Ja noguldīs visu bankās, un skaidrā naudā neko nepaņemsiet, vispār paliksiet gribot. Nākošā gadā ASV superinflācija. $ vērtība kļūs toletes papīra līmenī. Visas pasaules Banku sistēmas krahs. Būs savādāk!

Atbildēt

Grāmatvedis

14.11.2022. 11:37

Peļņa kapitāldaļu īpašniekam var veidoties ne tikai no saimnieciskās darbības, bet arī no kapitāldaļu pārdošanas. Visticamāk, autors ir palaidis garām izmaiņas dalībnieku daļu dalījumā kāda darījuma rezultātā, kas izskaidro tos lielos ciparus.

Atbildēt

Interesanti gan?

14.11.2022. 11:02

»

Ja kas

Naudu var nopelnīt arī godīgi strādājot. Vislielākais grēks ir taisīt savu bagātību uz citu cilvēku nelaimēm, viņu vājībām - nekaunīga apzagšana,un it īpaši tas attiecas uz aizdevumu firmu zirnekļiem


Kāpēc tas ir grēks? Kurš to nosaka par grēku?
Vai šiem, kas, tavuprāt, dara grēka darbu kaut kas ir par to? Kaut kā neizskatās. Drīzāk tik plaukst un skaisti dzīvo, kamēr te citi brēc par kaut kādiem grēka darbiem, lai gan pierādījumu, ka tas ir grēks nav.

Atbildēt

jaajaa

13.11.2022. 20:44

...man arī "galīgi nav skaidrs, kā „OG Services” (kurai „sava” apgrozījuma nav un kurai „William Hill” pieder tikai nepilni seši procenti kapitāldaļu) ir tikusi pie 2021. gada peļņas 3,155 miljonu eiro apmērā, ja visa „William Hill Latvia” 2021. gada peļņa ir bijusi tikai nedaudz lielāka – 3,376 miljoni eiro."...izravēt vajag visu to spēļu biznesu !!...lai nav vienkārši...un pilnīgi noteikti vajag peļņas griestus noteikt !!!...teiksim, miljons uz katru firmeli...pārējo valstij nodokļos...

Atbildēt

Vilis

13.11.2022. 17:40

»

atbilde

Skat MK noteikumus.Tiesiski arī LV neeksistē


Kādus noteikumus? Lūdzu Nr, Datumu, pantu.

Atbildēt

jautājums

13.11.2022. 17:39

»

atbilde

Skat MK noteikumus.Tiesiski arī LV neeksistē


Kā saka: U motrosov-net voprosov!

Atbildēt

atbilde

13.11.2022. 16:34

»

jautājums

kur azartspēles tiesiski nosauktas par tautsaimniecību


Skat MK noteikumus.Tiesiski arī LV neeksistē.

Atbildēt

Miks

13.11.2022. 16:19

»

Ja kas

Naudu var nopelnīt arī godīgi strādājot. Vislielākais grēks ir taisīt savu bagātību uz citu cilvēku nelaimēm, viņu vājībām - nekaunīga apzagšana,un it īpaši tas attiecas uz aizdevumu firmu zirnekļiem


Protams, un tieši valsts politiskā vadība ir atbildīga par to, lai cik daudz vien iespējams cilvēki naudu pelnītu godīgi, maksātu nodokļus, un cilvēkiem būtu tāda iespēja....Liekas, ka LV politiskai vadībai ir cits viedoklis.

Atbildēt

jautājums

13.11.2022. 16:17

»

Var

Nosauks par rūpniecību. Jaunie fabrikas nav redzējuši, tie noticēs


kur azartspēles tiesiski nosauktas par tautsaimniecību?

Atbildēt

Var

13.11.2022. 16:02

»

lauķis

Vistraģiskākais ir tas ka azartspēles atzītas kā tautsaimniecības nozare.Vai vēl tālāk var degradēties


Nosauks par rūpniecību. Jaunie fabrikas nav redzējuši, tie noticēs!

Atbildēt

lauķis

13.11.2022. 15:06

Vistraģiskākais ir tas ka azartspēles atzītas kā tautsaimniecības nozare.Vai vēl tālāk var degradēties?

Atbildēt

Ja kas

13.11.2022. 14:29

Naudu var nopelnīt arī godīgi strādājot. Vislielākais grēks ir taisīt savu bagātību uz citu cilvēku nelaimēm, viņu vājībām - nekaunīga apzagšana,un it īpaši tas attiecas uz aizdevumu firmu zirnekļiem.

Atbildēt

Miks

13.11.2022. 14:23

»

Niks

tas nav nekāds raksts, tā ir viena dīvānā pirdēja sāpe un bāleliņa skaudība par savu neizdevušos dzīvi


Tas tā-no tāda cilvēka puses,kam nauda ir visas dzīves pamats: Tam nauda ir viss kas tam vajadzīgs...un tas viss tikai lai izrādītos citiem, cik viņs varens...

Atbildēt

Īsais

13.11.2022. 11:27

»

Garais

.. un par ko tad lasītājam ir sāpe ? Ka pats nevar savu resnopakaļu pakustināt un pelnīt, vai fēniksa laimētavā pagrūdi mātes ieķīlāto kumodi ? Janka malacis, pelna un dzīvo, gādā par ģimeni


Bet no tām ieķīlātājām kumodēm Fēniks īpašnieks ir kļuvis miljonārs un tagad afišējas kā dižais mākslas mecenāts. Ir nu gan ļautiņiem morāle!

Atbildēt

Kazino rojālis 007

13.11.2022. 10:47

Kas vispār liek spēlēt azartspēles??? Kāds ar varu rauj iekšā tajos piepīpētajos ūķos un liek raustīt vienroci vai smalki dzert viskija izstrādājumu pie nodrāzta ruletes galda, vai glaudīt telefonu i-azartspēļu portālā? Gribās parādīt, ka esi baigais analītiķis un spēj prognozēt rezultātu? Tad spēlējies labāk biržā ar vērtspapīriem vai akcijām, naudu ģimenei nopelnīsi.
Uz ielas taču brīvi tirgo arī inficētu miesu, krutku un narkotikas, bet tāpēc jau visi tās nelieto!

Atbildēt

Miks

13.11.2022. 10:37

Rakstā minētais tikai lieku reizi parāda Latvijas valsts un politiskās sistēmas vājumu, un iespējamo korupētību..kā arī ļoti iespējams-Latviju kā ārvalstu mafijas naudas atmazgāšanas paradīzi..

Atbildēt

Garais

13.11.2022. 10:34

.. un par ko tad lasītājam ir sāpe ? Ka pats nevar savu resnopakaļu pakustināt un pelnīt, vai fēniksa laimētavā pagrūdi mātes ieķīlāto kumodi ? Janka malacis, pelna un dzīvo, gādā par ģimeni.
Pietiek īdēt, ej strādāt lasītāj.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...