Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gobis

12.01.2020. 01:52

»

Manuprāt

Stāsts ir par to ko un kā iespējams mainīt


Ne skaistums glābj pasauli, bet droboviks.

Atbildēt

érgla knàbis

26.12.2019. 20:25

»

Tur jau tā lieta -

visi, pilnīgi visi savos tekstos un solījumos Saeimā ir dievi, bet reālos darbos nulles. Kad pārstāsit vērtēt pēc vārdiem...


atkal tas cionistu gaudotàjs galvas slimnieks izdràtéc debiloids egmàŗs sùdédajs aptirsies pa šķidro..

Atbildēt

Olga

25.12.2019. 12:53

»

Emma Nowak

Vai vēlat­ies atr­ast m­eiteni vien­ai nak­tij? La­ipni lū­dzam - w­ww.la­dy4.fun


Šīs meitenes ir gatavs uz visu tevis dēļ. Ienāc un reģistrējies pilnīgi bez maksas ---> http://getbadgirl.com

Atbildēt

Noņem sev zobakmeni!

24.12.2019. 14:29

»

Atkal pald

Atkal paldies par rakstu! Sakarīgi, strukturéti, argumentéti izklāstīts. Un paldies, ka Pietiek to ievietojis. Lai gan neticu, ka vél vispār ko iespéjams glābt ( būsim reālisti, izredzes, ka valstī iespéjams apturét destrukciju, ir diemzél praktiski nulle), konkrétā deputāta, A.G., darbība vieš cerību...Vēstures valdnieki. Pat “karaoke valstij” jābalstās uz tautu. Konspiroloģijas sistēmas ir pārvaldības veids - kas noņem pretrunas globālajā kapitālismā. Globālajai finansu korporokrātijai vajag pārnacionālas un slēptas struktūras, ilgtspējīgas struktūras, lai pārvarētu valstu likumdošanu

Nesen atzīmēja Romas kluba piecdesmitgadi. FRS Romas kluba uzdevums ir izstrādāt intelektuālu globālu pamatojumu faktiski četrām lietām:


1. straujai planētas iedzīvotāju skaita samazināšanai,

2. pasaules ekonomikas deindustrializācijai,

3. valstu suverenitātes mazināšanai,

4. pasaules valdības izveidošanai.

Atbildēt

Atkal pald

24.12.2019. 13:54

Atkal paldies par rakstu! Sakarīgi, strukturéti, argumentéti izklāstīts. Un paldies, ka Pietiek to ievietojis. Lai gan neticu, ka vél vispār ko iespéjams glābt ( būsim reālisti, izredzes, ka valstī iespéjams apturét destrukciju, ir diemzél praktiski nulle), konkrétā deputāta, A.G., darbība vieš cerību. Ievéléjām, un ja būs atkal A.G. kandidatūra, tad būs vérts iet uz véléšanām, kaut vai šī viena kandidāta délj.

Atbildēt

Gggg

24.12.2019. 13:20

Tas knarins jau nolaida pa pieskari formulu Bija tads brivibas bikernieku sturi

Atbildēt

un

24.12.2019. 10:26

»

janis

Ko I.Zariņš par OIK ir teicis nepareizi


Ko viņš vispār ir teicis, ja neskaita tukšmuldēšanu?

Atbildēt

Tur jau tā lieta -

24.12.2019. 07:38

»

janis

Ko I.Zariņš par OIK ir teicis nepareizi


visi, pilnīgi visi savos tekstos un solījumos Saeimā ir dievi, bet reālos darbos nulles. Kad pārstāsit vērtēt pēc vārdiem?

Cionisti: “Tautas radošie gari jāvada uz tukšu runu cīņām Saeimā. Viņiem jāliek izteikt pretrunīgus viedokļus, kamēr no skaistām izrādēm taura būs mogurusi!. Tautas radošiem gariem neveiksies, jo mēs visu sajauksim ar likumiem un līgumiem. No mums baidīsies, jo starp tautas radošiem gariem un tautas aklajiem spēkiem būs uzcelts mūris, mūsu rīcībā būs žurnālisti, advokāti un tiesneši”

Atbildēt

Roberts

23.12.2019. 20:15

Vienotība un ar to saistīti indivīdi, ir vēzis, kas izēd Latvijas valsti no iekšenes. Visādi Rinkēviči, Bordāno, Kariņi, Dombrovski, Vaideres ir gnīdas, un utis, kas padarījuši Latviju par nabadzīgāko ES valsti, ir jāiznīdē ar lielu dihlofosu

Atbildēt

Anmarija

23.12.2019. 19:55

»

...

Narcisms ir dvēseles stāvoklis,nevis sabiedrības pārvaldes un paverdzināšanas modelis


Kāds nu te reiz dvēseles stāvoklis? Tur, kur materiālā ieinteresētība sit augstu vilni, kur var braukt aiz trejdeviņām jūrām un panākt saviem sponsoriem vēlamo, tur par dvēseli ir jāaizmirst ...

Atbildēt

...

23.12.2019. 14:28

»

Arī

narcisms


Narcisms ir dvēseles stāvoklis,nevis sabiedrības pārvaldes un paverdzināšanas modelis.

Atbildēt

Uldis

23.12.2019. 13:22

»

jautaajums

Vai citās valstīs ir savādāk?Tikai tur kur lielāka pārticība tur to vēl nesaprot


Ir savādāk. Piemēram, Lielbritānija (leiboristos ir iekšējā cīņa starp marksistiem un mērenajiem sociālistiem, konservatīvie ir vairāk centristi, vairāk par brīvo tirgu, nacionālismu, Brexit partija uzvarēja ES vēlēšanās un panāca Lielbritānijas izstāšanos), Ungārija, Polija, Itālija. Tur ir reāla cīņa starp sociālistiem-globālistiem un konservatīvajiem nacionālistiem.

Atbildēt

Uldis

23.12.2019. 13:17

»

Uldis

Vēl tikai piebildīšu, ka faktiski Latvijā ir vienas partijas sistēma, tas pats komunisms. Itkā izvēles iespēja ir, bet kas ir faktiski? Valda koalīcija - "latviskās" partijas. Ja arī kādi iekšējie kašķi ir, tad tie ātri tiek nogludināti. KPV kopā ar Vienotību? Kāpēc gan ne!? "Konservatīvie" vienā valdībā...


Nevaru noturēties...

Gobzena kungs nenoturējās un aizgāja kopā ar Vienotību. Iespējams, ka tā bija smaga kļūda. Iespējams, ka ārkārtas vēlēšanas sapurinātu esošo sistēmu, iestātos "konstitucionālā krīze" un būtu iespējams panākt kaut kādu sistēmisku izmaiņu no apakšas. Bet tagad gan KPV gan JKP ir sasmērējušies un domāju uz nākamajām vēlēšanām jau būs vēstures mēslainē, kur tiem ir īstā vieta. Ja vien nesaņemsies sponsori uz reklamēšanos.

Atbildēt

Uldis

23.12.2019. 13:12

»

Uldis

Paldies Gobzemam par rakstu. Jāni, Jums taisnība par darāmo. Diemžēl tas nenotiks - viņi sev tā nekaitēs. Ko mēs varam darīt katrs individuāli...


Vēl tikai piebildīšu, ka faktiski Latvijā ir vienas partijas sistēma, tas pats komunisms. Itkā izvēles iespēja ir, bet kas ir faktiski? Valda koalīcija - "latviskās" partijas. Ja arī kādi iekšējie kašķi ir, tad tie ātri tiek nogludināti. KPV kopā ar Vienotību? Kāpēc gan ne!? "Konservatīvie" vienā valdībā ar Par!? Lai iet! Nu labi, Lembergu skata pēc uz vienām vēlēšanām izmeta no koalīcijas. Nekas, būs atpakaļ uz nākamajā vēlēšanām un dancis turpināsies.

Traģiskais moments ir tajā, ka Saskaņa pārstāv to pašu politisko ideoloģiju un praksi ko mēs uzskatāmi varam redzēt Rīgā. Faktiski vienīgā izvēle ir balsot vai nebalsot.

Atbildēt

Uldis

23.12.2019. 12:58

»

Jānis

Visu cieņu Gobzemam, trāpīts desmitniekā...


Paldies Gobzemam par rakstu. Jāni, Jums taisnība par darāmo. Diemžēl tas nenotiks - viņi sev tā nekaitēs. Ko mēs varam darīt katrs individuāli?
1) Neapmeklēt socializētos medijus.
2) Neatvēŗt uzņēmumus Latvijā, bet kaimiņvalstīs (tiem, kam tas ir iespējams).
3) Nelaist bērnus sociālajās skolās, bērnudārzos, augstāko iegūt ārzemēs.
4) Apsverot iespēju piedalīties vēlēšanās izvērtēt, vai konkrētajiem kandidāti ir kvalificēti vadīt vispār jebko, nerunājot par valsti. Piemēram, gribētu redzēt starptautiski konkurētspējīgu uzņēmumu vadītājus kā kandidātus. Nevis zaudētājus, kas uz valsts rēķina grib iedzīvoties. Es šeit runāju par Ušakovu, Kariņu, Dombrovski, u.c. kas privātajā sektorā vai nu ir smagi izgāzušies pirms savas politiķa karjeras, vai vispār pat nav mēģinājuši. Šie cilvēki NAV kvalificēti.

Atbildēt

Q

23.12.2019. 12:36

Agrāk valsti apzaga vietējie bāleliņi, tagad visi pasaules staiguļi! Malacis Gobzem,gnīdas jāvelk ārā no šķirbām kur tās salīdušas šajā gadījumā Saeimā!

Atbildēt

gobzem

23.12.2019. 12:19

ej sludināt baznīcā, tur tagad daudz komunistu

Atbildēt

biete

23.12.2019. 12:00

Vaukšķis dara to vienīgo, kas vaukšķim padodas - vaukšķ gan pagaldē, gan tribīnē. Jo neko citu darīt nav un nekad arī nebūs lemts.
Ar vaukšķēšanu Saeimā ticis (pateicoties idiotiskākajai elektorāta daļai), kur savu vaukšķa reputāciju godam turpina spodrināt, bet šī vaukšķa tribīne nav mūžīga.
Gan jau kaut kā piecietīsim vēl kādus nieka 3 gadiņus, nu jau nepilnus. Tad tik pagalde paliks, kur vaukšķēt.

Atbildēt

manupraat

23.12.2019. 10:46

Visai labs, informatiivs raksts, kas nedaudz paver priek'skaru uz patreizeejo situaaciju Latvijaa.

Atbildēt

Jaaaa nav ko teikr

23.12.2019. 09:04

Kariņš taču ari zog ...bordans pardeva latvijas krajbanku un kur vel Šķele šlesers ....un parejie latvijas izlaupitaji

Atbildēt

lauķis

23.12.2019. 04:09

»

hi hi

kamrad,sorosoīdi bijuši pie siles visus 30 gadus,mainījuši tikai šiltes aitu bara zombēšanai


Par to kalpu domāšanu gan pareizi teikts.Ja tā nebūtu tad neskrietu balsot par saviem parazītiem.

Atbildēt

agents

23.12.2019. 00:38

Kapec neviens ,pat tieslietu ministrs un satiksmes ministrs nezina cik tajas ta saucamajas "brivostas " nopelna tas astonkajis kas tur ir piesucies jau 30 gadus. Amerikani nedauz zina . Tapec ,jau tik skalotas smadzenes pulim -veletajam ,cik tur apgrozijums no kravam ,bet nekad nav pieminets cik no siem ofsoriem nonak Valsts budzeta . Tatad tukss gaiss.

Atbildēt

zose

22.12.2019. 22:52

Linkaits taču ir lietussargs

Atbildēt

Jānis

22.12.2019. 22:11

Visu cieņu Gobzemam, trāpīts desmitniekā!
Nav pateikts, ko darīt, bet, šķiet, raksts ne par to!
Ko darīt?
1) Atzīt par spēkā neesošu "Starptautisko un Latvijas Republikas nacionālo sankciju likums", kurš ir totālā pretrunā LR Satversmei.
2) Atzīt par spēkā neesošu "Sabiedriskā labuma organizāciju likums", kurš ir totālā pretrunā LR Satversmei ( Satversme saka visi vienādi likumu priekšā), nav nelabuma organizāciju Latvijā, visas vienādi labas, tās jānoliek vienādos spēles noteikumos.
3) Jālikvidē Ekonomikas ministrija, no kuras Latvijai ir tikai ļaunums, tās ir mēmās šausmas, kas dzimst šīs ministrijas dzīlēs, kā šī ministrija, virzot savus projektus, kropļo tirgu, rada korupciju, to uztur un baro ( kaut vai OKIstu problemātika).
4) Jāatceļ visi tie likumu, likumu normas, kas paredz dotēt plašsaziņas līdzekļus. Šodien visu telpu ir aizņēmuši tā saucamo sorosīdu (Re Baltic, Delfi,lv, Kas jauns, utt, utt.) plašsaziņas līdzekļi, to rupori, kas faktiski kalpo citām valstīm.
Īsi sakot, darāmā daudz!

Atbildēt

hi hi

22.12.2019. 19:48

»

fakts

Gobzemam ir nevis faktu konstatācija, bet kārtējais pļūtījums...


kamrad,sorosoīdi bijuši pie siles visus 30 gadus,mainījuši tikai šiltes aitu bara zombēšanai.

Atbildēt

voila

22.12.2019. 18:58

tā izskatās, ka operējot galvas audzēju, ir nogriezta arī pati galva, jeb ar netīro ūdeni kanalizācijā izliets arī bērns. Un kas tagad patiesi sagaida mūsu abas ostas, to var tikai meklēt Nostradamusa pareģojumos......

Atbildēt

starp citu

22.12.2019. 18:42

»

Marika

Viens nozog valsti...


Par šveicietu jau arī pamatā brēc tieši Lemberga pakalpiņi, lai gan ko tad šiem tā uztraukties, tā taču neesot viņu kunga manta.

Atbildēt

Belamorkanal TV

22.12.2019. 18:41

»

fakts

Gobzemam ir nevis faktu konstatācija, bet kārtējais pļūtījums...


Sveiki visiem! Atkal tuvojas īstie ziemas svētki! Okeānu laimes un pīz-du monitorā! Jaunākajā Aksimas piedāvājumā aicina atteikties no pasakām par zelta zivtiņu. Sabiedrība jau negaidīti ātri pievērsusies nepātrauktai svinēšanai lētas vodkas iespaidā, 18. decembrī atzīmējot vietējā pleiboja Čugašvilli 140. dzimšanas dienu, un 20. decembrī viņa lielāko valsts pizda-bo-lu - čekistu 101. gadadienas svētkus. Sapuvušā kapitālisma oranžā prese izplatot melus, ka šo jubileju atzīmēšana notiekot “pornokaralieņu” klātbūtnē. Kāda veca mauka, uzdodoties par pašu pornokaralieni no Štatiem, sniedza interviju Belamorkanal TV pie pieminekļa brīvībai Uzvaras laukumā, aicinot nodoties seksam ar komjaunieša uguntiņu pat sala laikā. Skatītāji satraukti zvanīja uz studiju un atzina, ka tas būtu za-je-bis, bet vēlāk teica, ka Vaira piz-ģit. Jeb-ļa vienmēr notiek, kad paēdis pircējs ierodas veikalā! Kamēr Maša mazgājas, paskaties spogulī un labāk uzreiz zvani policijai! Tavs Belamorkanal TV.

Atbildēt

fakts

22.12.2019. 18:36

»

Manuprāt

Stāsts ir par to ko un kā iespējams mainīt


Gobzemam ir nevis faktu konstatācija, bet kārtējais pļūtījums.
1) Vienotībai NAV premjera amats pēdējos desmit gadus.
2) Premjeram NAV nekāda sakara ar ostu pārvaldību. Ostu valdes locekļus nozīmē ministri un tur Vienotībai vienmēr ir bijis absolūtais mazākums.
3) Absolūti murgains salīdzinājums ar Citadeli. kuras pārdošanu noteica līgumi ar aizdevējiem, kuru nauda bija ieguldīta Parex glābšanā.
4) Tiesiska valsts nenozīmē, ka katrs var darīt ko grib kamēr nav stājies spēkā galīgais un nepārsūdzamais spriedums. Pedofils pieskatīt Gobzema bērnus, bet zaglis pārraudzīt viņa bankas kontu.

Atbildēt

Marika

22.12.2019. 18:29

Viens nozog valsti.
Tad tam vienam atņem (protams tikai daļēji) nozagto,
JO
zaglis ir uzaudzējis ārkārtīgi aktīvu astoņkāji un tā taustekļi ir piezīdušies visiem valsts organismiem. Bez ārēja spēka no iekšas šo astoņkāji NAV iespējams uzvarēt. To mēs vērojām jau gadiem, kad tikai zaglim ir tiesības, bet apzagtajam pienākumi.
Un tagad zaglis brēc pēc savām cilvēktiesībām. Līdzjūtību izteikt un būt norūpējušies šai sakarā varētu vienīgi līdzvērtīga nozieguma veicēji, bet ne politiķi un nekādā ziņā ne likumpaklausīgie līdzcilvēki. Un cik tādu "līdzvērtīgo zagļu" var tikai nojaust. Daudzi ir vienkārši sīki piesūcekņi, bet arī tie baidās par "savu" statusu, bet patiesi līdzvērtīgi ir tikai daži.
Tikai viens man nav skaidrs - vai arī uz viņa ofšoriem šīs sankcijas ir tik pat iedarbīgas?
Ja godīgi, mani uzjautrina vērot kā zirneklis ir iespundēts un tam tuvojas neizbēgamais.
Un neviens man neiestāstīs, ka godīgam cilvēkam var nodarīt to pašu, pēc precedenta, ar ko pastāvīgi tiekam biedēti no visiem AL aizstāvjiem, bet nopircis viņš ir ļoti daudzus.
Cits jautājums ir par šveicieti. Tas ir korupcijas aktīvs loceklis un virzītājs, kas būtu pilnībā jāizolē no tam "uzticētās" mantas. Valsts taču var paņemt atpakaļ savu "uzticēto".

Atbildēt

Nav atbilžu Gobzemam!

22.12.2019. 17:43

»

Manuprāt

Stāsts ir par to ko un kā iespējams mainīt


Es apbrīnoju to A. Gobzema vājprātu sadarboties ar Saskaņu un tās biedru Ivaru Zariņu. Es apbrīnoju šo A. Gobzema politisko tuvredzību. Sen nevienam nav noslēpums, ka šīs sankcijas pret A. Lemberga trim NVO un vienu publisko tiesību organizāciju ir mērķtiecīgas globālās korporokrātijas darbības mazināt A. Lemberga ietekmi savas ietekmes vajadzībām. Kādas tās būs, mēs pagaidām nezinām. Bet būs. Noteikti būs. Marionete MP K. Kariņš, visticamāk, par to nav pat informēts. Lai saprastu, ir jāzin, kas vispirms globālajai finansu korporokrātijai savu interešu realizācijai Latvijā ir nepieciešams, lai pārvarētu valstu likumdošanas - t. i. noslēpumainība un ilgtermiņa preču un pakalpojumu tranzīta nodrošinājums. Tieši tas pats, ko realizēja A. Lembergs savās privātajās interesēs. Te neviens ar A. Lembergu daudz neauklēsies, ja viņš radīs problēmas un nesamierināsies ar savu stāvokli. Savukārt A. Gobzems ar savu publicitātes tukšo tendenciozitāti sāk aizvien vairāk līdzināties Saskaņas tukšpaurim Ivaram Zariņam.

Atbildēt

Manuprāt

22.12.2019. 17:41

Stāsts ir par to ko un kā iespējams mainīt !
Neizskatās ka bez faktu konstatācijas Autoram pašam ir atbildes uz šiem jautājumiem !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

"Nācijas tēva" jaunākie melu plūdi

Foto“Nācijas debilais tēvs” (NDT) atkal ir pamatīgi samelojies. Tas notika 2020.gada 21.februārī. NDT meli ir tik šausmīgi, ka latviešu mediji izvairās sniegt informāciju par NDT rīcību 21.februārī. Toties informācija ir krievu valodā, un jau pirmais komentārs pasaka galveno: "Александр Что зтот Дурак несет, уму непостижимо." Arī katrs normāls latvietis momentā saskatīs melu šaušalīgo apjomu. Informācija ir valsts prezidenta mājas lapā. Citēju un cenšos komentēt melus.
Lasīt visu...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valsts

Bieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga...

Foto

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt...

Foto

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

Globālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums...

Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...