Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Eduards Lunis

10.12.2022. 10:17

Redz, Lapsa, Levits-LATVIJĀ PAŠLAIK DZĪVOJOŠAIS VISLIELĀKAIS MELIS, TEVI IR NOSAUCIS PAR -NELGU...!?Acīmredzot-tam piekrīti...jo ..
--Faktiski esat ar Levitu vienā -viņa vārdiem-nelgu kategorijā...?

Atbildēt

ar būtsiku piebildi

09.12.2022. 17:31

»

varēja taču rezumēt īsāk

Levita Kariņa kliķe zaga, zog un zags


Tagad šo zagšanai ir labs piesegs - karš Ukrainā! Protams, arī jau sen zināmais, ka patriotisms ir neliešu labākais patvērums!

Atbildēt

Akmens

09.12.2022. 15:53

Labākais, redzēsim, noliktavās stāv 1M+ neizlietu "Nāves ēnā" devu, kad tiks tām klāt, varbūt uzreiz dvēseli sātanam pārdos.
Vēl jau nav ticis izvēles priekšā. Līdz šim saskarē ar šo izvēli krituši visi, ieskaitot ekspertu Apini.

Atbildēt

Pēteri, aļļo!

09.12.2022. 14:24

Kāds vēl tur "Karlsons"?

"Kāšons"!!!

Tagad viņus sauc par "Kāšoniem"!!!

Un nevis tas, kurš dzīvoja uz jumta tava senīlā prātiņa bērnības atmiņās!

Atbildēt

Alfa

09.12.2022. 13:33

»

harijs

Latvija ir jauno un veselo zeme, tāpēc par ministru der jebkurš, kuram ir pareizā 'partbiļete". Vecie un slimie vienalga nomirs


Jaunie pamet šo zemi, jo visu tehniskā budžeta naudu norij pensionāri, invalīdi, bezdarbnieki, algotās partijas, uzblīdusī ierēdniecība un apmaksātie mediji “optimisma nodrošināšanai”.

Atbildēt

harijs

09.12.2022. 13:23

Latvija ir jauno un veselo zeme, tāpēc par ministru der jebkurš, kuram ir pareizā 'partbiļete". Vecie un slimie vienalga nomirs.

Atbildēt

HT

09.12.2022. 13:18

»

ss

nauda ,protams, ir svarīga, bet ļoti gribas, lai ārsti sāk ārstēt nevis izlikties, ka ko dara cilvēkam par labu.Liela daļa nenopelna, pa tos tūkstošus, ko saņem šodien


Tiem ārstiem, kas spēj pielāgoties huntas prasībām, nauda atradīsies. Bet tādu ir maz. Jo ārsti ir humānisti. Ārsti, kuri saņem lielas algas, pārstāj ārstēt cilvēkus, bet ārstē slimības. Arī Apinis rakstījis, ka “slimības ārstē”.

Ārsti, saņemot lielu atalgojumu ir priecīgi un sevi vairs tā neapgrūtina, jo slimību ir miljoniem, bet ārsts ir tikai speciālists noteiktam cilvēka orgānam.

Lielais atalgojums ļauj imitēt darbu, kā to vienmēr darījusi Čakša ar algu pāri 100 000 € gadā. algu. Ar lielo naudas apguvi ārstiem atrodas ceļš uz siltām zemēm “pusgadu uzlabojot savu veselību”.

Atbildēt

Ārsti ārstē slimības, nevis cilvēkus

09.12.2022. 13:09

»

ss

nauda ,protams, ir svarīga, bet ļoti gribas, lai ārsti sāk ārstēt nevis izlikties, ka ko dara cilvēkam par labu.Liela daļa nenopelna, pa tos tūkstošus, ko saņem šodien


Žida Švābes inkluzīvais kapitālisms ir SSSR- 2 ideoloģija, tikai humāni atbrīvojoties no vidējā slāņa ar globālo korporāciju palīdzību, atlikušos sadzenot elektroniskajā koncentrācijas nometnē bez cilvēktiesībām - iznīdējot ar bioloģiskiem vīrusu un bakterioloģiskajiem ieročiem, totālu vakcināciju ar neskaidras izcelsmes žļurgu un badu “zaļās domāšanas” atmosfērā.

Apinis to nesaprot, jo par ANO PVO politiku Pasaules valdības sammita “gaismā” neinteresējas. Visticamāk, ka neko nezin par inkluzīvā kapitālisma plāniem.

Atbildēt

Apiņa provinciālisms

09.12.2022. 12:52

Lai samazinātu lieko cilvēkkapitālu, Latvijā iznīcina medicīnas aprūpi. Pirmais to redzami Latvijā izdarīja E. Levits. Tikko nonāca VP amatā, uzreiz abi ar žīdeni Mūrnieci (NA) uzspļāva likumam par mediķu algu celšanu, bet abi žīdi atrada 40 miljonus žīdu kopienai Latvijā.

Pasaules valdības sammits plāno ar ANO PVO ikviena veselību uzticēt PVO, valstīm noslēdzot līgumu ar PVO. Latvijas hunta par to ir informēta, bet kā slepkavas klusē. PVO piedāvā 4 veida līgumus.

Latvijā veselības ministrijas stratēģiskās funkcijas gatavojas pārņemt Latvijas huntas PVO birojs Latvijā, kas jau sniedza rekomendācijas kovidafērā.

Ar ko tiek pamatota “veselības aprūpes” deleģēšana PVO? Pamatojums ir dzelzbetona - “valstis vienas nespēj tikt galā ar pandēmijām”. Un “pandēmijas” taču viegli var izraisīt ar mākslīgi radītiem bioloģisko ieroču vīrusiem 39 pasaules bioloģiskajās laboratorijās! Vai ne?

Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Latvijas pārstāvniecībai Rīgā, Pils iela 21.

Galvenā PVO mītne atrodas Ženēvā, Šveicē, un tai ir seši reģionālie biroji un 150 vietējie biroji visā pasaulē

Atbildēt

ss

09.12.2022. 12:50

nauda ,protams, ir svarīga, bet ļoti gribas, lai ārsti sāk ārstēt nevis izlikties, ka ko dara cilvēkam par labu.Liela daļa nenopelna, pa tos tūkstošus, ko saņem šodien.

Atbildēt

varēja taču rezumēt īsāk

09.12.2022. 11:41

Levita Kariņa kliķe zaga, zog un zags!

Atbildēt

?

09.12.2022. 11:24

Vai ta nav jau pienācis laiks to "veselības ministriju likvidēt un veselības aprūpi uzticēt kristiešu konfesijas baznīcām?

Atbildēt

pilnīgas muļķības

09.12.2022. 11:07

»

Naudas teereeshana bez jeegas

Knarina meistarklase. LL izveele


tā tas te LV bijis jau kopš 1995.gada.....

Atbildēt

redz Luni:

09.12.2022. 11:06

»

Eduards Lunis

---Pēter, vecums ,ja cilvēks ir normāli attīstījies , uzliek par pienākumu -TEIKT PATIESĪBU...


...par varturu nodarīto triju karu postu-un tas ir nodarīts miera laikā un ar it kā demokrātijas apstākļos....

Tev tāpat kā vairumam vienkāršo cilvēku ir izteikta vēlme visur vainu meklēt citos-tikai ne sevī pašā.....

Atbildēt

par Apini

09.12.2022. 11:04

Kā lielāko blēdi un neta muldoņu!

Atbildēt

Naudas teereeshana bez jeegas

09.12.2022. 10:44

Knarina meistarklase. LL izveele.

Atbildēt

nbv

09.12.2022. 10:20

kartejo reizi saproti driz izmirs latviesi

Atbildēt

Eduards Lunis

09.12.2022. 10:19

---Pēter, vecums ,ja cilvēks ir normāli attīstījies , uzliek par pienākumu -TEIKT PATIESĪBU...!?
- Nu kaut ko jau tu, Karlsona stilā , pabikstīji, bet ne vārda par varturu nodarīto triju karu postu-un tas ir nodarīts miera laikā un ar it kā demokrātijas apstākļos....!?
Švaks tu esi , Pēter. Labāk paņem gitāru un uzrauj-vaše blagorodije ,gospoža udača...!?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft