Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Par ko apcietināja Maratu Kasemu

Aleksandrs Giļmans
24.01.2023.
Komentāri (126)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bb

25.01.2023. 07:04

»

IM

Joki mazi...


Vērtība ir Rietumiem likvidēt Krievu pasauli un krievu valsti ar visu šizofrēnisko domu par impēriju. Tāpēc Rietumi nerunā par vērtībām, bet dara.

Pirms Minskas vienošanās Krievijas dome nobalsoja par iebrukumu Ukrainā, bet tas nenotika - bija Minskas vienošanās, lai Ukrainu sagatavotu Krievijas iebrukumam, kas ir karu un sankciju plānotāju patiesie mērķi.

Visi gaida, kad Krievijai beigsies raķetes un lidmašīnas. Dzirnas maļ lēni, bet labi.Cita varianta vairs nav.

Atbildēt

boriss

25.01.2023. 06:53

vai nepazīstat- slāavu spieggs, jauns,enerģisks.
slāvu armijāi neder.

Atbildēt

fakts

25.01.2023. 06:39

»

VDD tribunālis

Vai tie ir draudi


Tās ir nākotnes vīzijas.

Atbildēt

Janka

25.01.2023. 06:29

Palasiet Orvela 1984

Atbildēt

Nu

25.01.2023. 04:47

»

VDD tribunālis

Vai tie ir draudi


Fakta konstatācija.

Neviens režīms nav mūžīgs. Kā sabruka iepriekšējie, sabruks arī šis. Tas nenozīmē, ka tas kas nāks vietā būs kaut kas labāks. Un pat ne īpaši savādāks, jo ideoloģiskās atšķirības praktiski neeksistē, ja neskaita LGBT tēmu. Bet kā jebkurš jauns režīms, tas izrēķināsies ar iepriekšējā aktīvistiem, kuri nepamuks. Kad sabruka PSRS, notika līdzīgi, tikai stipri maigāk.

Atbildēt

Feiss

25.01.2023. 02:46

Un tas giļmans vēl nav cietumā un elpo Eiropas gaisu? Kur gan skatās VDD?

Atbildēt

IM

24.01.2023. 21:16

»

>IM

Slāpē-tikai tos kas ir klaji pretvalstiski


Un kas nosaka to kas valstisks un kas pretvalstisks? Cenzūra. Kremļa 1. kanāls attiecībā pret Latviju nemaz nevar būt Latvijai valstisks. Bet tas ir Krievijas 1. kanāls, un lai ar kāds tas būtu tā ir informācija visiem tiem kas negrib brīvā valstī mucā augt un pa spundi saņemt barību.

Atbildēt

IM

24.01.2023. 20:58

»

Nu

Kāds Latvijai sakars ar Ukrainu. Gurķi un tomāti viņiem izaug labi, bet viss ko viņi dara ar rokām... Pilnīgi bezjēdzīga teritorija, ja neatrodas kāda kontrolē. Poļi, pat tie ir daudz advancētāki, lai savāc Rietumukrainu un miers


Sakars ir tāds ka Rietumiem, un Latvijai tajos, nu galīgi neiet. Vērtības it kā esot bet diskutēt par tām neiesaka (slāpē alternatīvos viedokļus un mēdijus), diplomātijā esam stabili nostājušies uz kara takas un vienīgās cerības uz labāku nākotni tiek saistītas tikai ar manuprāt visai apšaubāmu uzvaru kā reiz Ukrainas kaujas laukā.

Atbildēt

frukts

24.01.2023. 20:55

»

IM

Joki mazi...


Labs!

Atbildēt

hm

24.01.2023. 20:53

Viņš nereti intervēja B. Marcinkēviču par enerģētikas jautājumiem. Pārraides šķita interesantas, viņš ekspertam uzdeva klausītāju iesūtītos jautājumus. Varēja skatīt internetā. Jauns, pieklājīgs, simpātisks cilvēks. Žurnālists.
Ja jau tādus šodien liek cietumā, tad arī 90% latviešus jāsaliek cietumos. Kuri cietumu vairāk pelnījuši, sākot jau ar 1. komentāra rakstītāju.

Atbildēt

Nu

24.01.2023. 20:49

»

IM

Joki mazi...


Kāds Latvijai sakars ar Ukrainu. Gurķi un tomāti viņiem izaug labi, bet viss ko viņi dara ar rokām... Pilnīgi bezjēdzīga teritorija, ja neatrodas kāda kontrolē. Poļi, pat tie ir daudz advancētāki, lai savāc Rietumukrainu un miers.

Atbildēt

IM

24.01.2023. 20:45

Joki mazi!
Vērtību ziņā Kremlis uzvar (Rietumi vērtības piesauc bet nekādās sarunās par tām tuvāk neielaižas), diplomātijas ziņā Kremlis uzvar (Minskas vienošanās kā Rietumu diplomātijas zaudējums). Pēdējā cerība uz uzvaru Ukrainas kaujas laukā (piesauc Stoltenbergs). Bet tur ar jau nemaz tik labi neiet. Sreips savā vēlumā pārvēršas par Gebelsu. Kā lai te attiecīgie orgāni nesāk psihot un ārdīties?

Atbildēt

Kas ir raksta autors Aleksandrs Giļmans?

24.01.2023. 20:44

Šī raksta autors Aleksandrs Giļmans ir viens no Latvijas gaišākajiem tēliem, īstens ārietis un latviešu tautas vislielākais draugs.

Nav šaubu, ka mēs varam akli ticēt katram Giļmana teiktajam vārdam!

Atbildēt

Nu

24.01.2023. 20:41

»

Tad nu gan atraduši ko aizstāvēt. Notiesāt un izraidīt no valsts. Vislabāk izraidīt uz Ukrainu, lai izmanto kā maiņas materiālu. Un vairāk lai


Tu no karmas nebaidies? Zini kā tas notiek - tu te ķērc, ķērc, lien pakaļa valdošajam rezīmam un izdomā visādus variantus ko gan vajadzētu darīt bet tad, pēkšņi, ģeopolitiskā situācija mainās, bet Lielā brāļa, kas teica kas jādara un solīja aizstāvēt, vairs blakus nav? Nu tad iznāk "Ar balles kurpēm Sibīrijas sniegos", kā te viena Godmaņa apbižota aktrise rakstīja.

Atbildēt

24.01.2023. 20:34

Tad nu gan atraduši ko aizstāvēt. Notiesāt un izraidīt no valsts. Vislabāk izraidīt uz Ukrainu, lai izmanto kā maiņas materiālu. Un vairāk lai
nerādās Eiropā.

Atbildēt

Nu

24.01.2023. 20:22

Labi, pieņemsim, ka sankciju režīmu viņš ir pārkāpis odiozā Kiseļova dēļ. Bet būrī kāpēc jāliek? Tas ir pilnīgs nihilisms. Vienīgais, vai nevarētu lietot pareizu terminoloģiju, piemēram "sankcijām pakļauta persona" personas "pret kuru noteiktas sankcijas" vietā. Pietiek jau, ka Delfi un Tvnet (pēdējais gan pēkšņi sācis rakstīt daļēji pareizi) sankcijām pakļautās personas sauc par "sankcionētajām personām" kas nozīmē "atļautas personas" un "sankcionētas jahtas" ir atļautas jahtas atšķirībā no sankcijām pakļautajām. Un tie skaitās latvieši, kas tā raksta.

Atbildēt

24.01.2023. 20:15

Dzimtene viņam ir arī cietumā.

Atbildēt

eFeSBē

24.01.2023. 20:14

Kvierijas tiesa - pati neatkarīgākā tiesa pasaulē un eFeSBē - bērnudārziņa silītes grupiņas auklīšu maigumiņi, ja?! Karā tādus noblieza bez īpašas tiesas, vai kā tur bija - po zakonam voennovo vremeņi?!

Atbildēt

Fēlis

24.01.2023. 20:05

Nahuj krievu čurku!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

21

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

FotoNesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu.
Lasīt visu...

21

Kluso apvērsumu mehānisms

FotoLikumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas līgums – deputātu vairākums kas par likumu solidāru apstiprināšanu iepriekš vienojies. Tomēr kas notiktu, ja opozīcija (mazākums) arī vienotos, ka nepieņemamu likumu balsojuma gadījumā viņi vienkārši pamestu zāli un dotos mājās?
Lasīt visu...

21

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

FotoTik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot pārgājusi maniakālā kāre uzbrukt pieminekļiem. Uzbrukt mūsu vēsturei un kultūrai. Pār viņu uz brīdi nolaidusies atklāsme, ka Rīgā esot daudz nopietnākas problēmas nekā pieminekļu jaukšana. Protams, ka ir ļoti nopietnas problēmas! Bet patiesībā sašutums sabiedrībā par draudiem pieminekļiem bija tik liels, ka Rīgas mērs kļuva piekāpīgāks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...