Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Siles partijas var iztikt bez mums

06.10.2018. 18:54

»

Ne Es ne mana ģimene pirmo reizi par visiem gadiem neaizgājām balsot.

Negājām, jo lai tas viss cirks, klaunāde un shēmotāju saiets notiek bez mūsu klātbūtnes. 2014 gadā bija rekords jo vismazāk vēlētāju bija aizgājuši. 2018 izskatās ka būs jauns rekords - kur mēstālāk iesiem ? Vai tiešām tie siles kungi nesajēdz kas notiek un pie kā tas novedīs...


Slepeni slepenu personu ziedojumi, caur parastām personām atmazgājot šis ziedojumus partijām. Saskaņā ar Karamākslu Latvija bez robežām ir satiksmes zeme, kurā politiku diktē citu valstu specdienesti. Loģiski, ka ne SAB, ne DP sava budžeta un cilvēkresursu dēļ kā specdienesti neko nekontrolē.

Otrkārt, Latvija ir arī smagā zeme. Tā ir okupētā, kura izlaupīta, bet no tās ir grūti aiziet. Runa ir par Krieviju. Mēs to redzam arī draugiem.lv uzlaušanā šodien. Un līdz ar to neviens nevar noliegt, ka SAB un DP tikai izpilda Krievijas FSB norādes...

Treškārt, CVK Cimdars 20 gadus skaita pareizi balsis.. Divi viņa priekšgājēji " nošāvās". Tāda ir realitāte.

Atbildēt

Ne Es ne mana ģimene pirmo reizi par visiem gadiem neaizgājām balsot.

06.10.2018. 18:42

Negājām, jo lai tas viss cirks, klaunāde un shēmotāju saiets notiek bez mūsu klātbūtnes. 2014 gadā bija rekords jo vismazāk vēlētāju bija aizgājuši. 2018 izskatās ka būs jauns rekords - kur mēstālāk iesiem ? Vai tiešām tie siles kungi nesajēdz kas notiek un pie kā tas novedīs ?

Atbildēt

švamme

06.10.2018. 17:07

Autors ir piesavinājies mana drauga gara darbu sev par pseidonīmu.
-- © Copyright 2018. Christopher Akenfelds. All Rights Reserved.--
Lietuvēns.com ir Austrālijas latvieša Džona Kristofera Akenfelda īpašums.
P.S. tieši šodien, vai rīt iznāk noslēdzošā daļa, latviešu tautas uzvara pār oligarhiju. Priekšpēdējais arī bija labs, cik strauji Latvija kļūst par ļooooti pārtikušu valsti, visi zagļi kur kurais, pārsvarā aizbēguši no eiropas, jo publicētas Kargina piezīmas - cik un kuram politiķim... un par ko.

Atbildēt

Tu esi galīgi

06.10.2018. 16:10

»

koko

Balsoju par JVienotību! Aicinu arī JŪS


Piedzēries lopā?

Atbildēt

koko

06.10.2018. 14:02

Balsoju par JVienotību! Aicinu arī JŪS!

Atbildēt

!

06.10.2018. 11:50

Nobalsoju par Sudrabu, jo neko labāku neatradu starp smirdoņām!

Atbildēt

kad ta tas bija?

06.10.2018. 10:28

"ZZS. Man pārsteigums, jo, līdz nebija nonākuši valdībā, ļoti piedomāja pie sava imidža, imitēja atbalstu pensionāriem"

Kaut kad pagājušā gadsimta 80tajos gados?

Atbildēt

interesanti

06.10.2018. 10:26

»

Neloģisks secinājums:

...Manā sarakstā pirmo vietu kā lielākie draņķi dala Saskaņa un ZZS. Reti riebīgi mēsli


Vai zīdaiņu izvarotājam obligāti jābūt valdošajā koalīcijā, lai viņš kļūtu par draņķi?

Atbildēt

lol

06.10.2018. 10:19

ja tu piedalies vēlēšanās tu zemapziņā atzīsti šī režīma leģitimitāti.

Atbildēt

Коля

06.10.2018. 07:39

В выборах участвовать нужно, иначе представителями власти останутся те же, которые ради своих хлебных мест, в выборах будут участвовать обязательно. Читайте закон о выборах. https://www.cvk.lv/pub/upload_file/krievu/Saeimas_vel_lik_2011_2_RUS.pdf
Из этого закона вытекает, что ваше неучастие в выборах позволяет остаться во власти тем же негодяям, которые издеваются над жителями Латвии.
Если же вы считаете, что закон о выборах незаконный, так как он не позволяет избрать депутатов, а только один из партийных списков, то выборах нужно участвовать обязательно, но с пустым конвертом. Это — единственный способ проголосовать против всех, отняв свой голос от всех партий. Если таких пустых конвертов будет достаточно много, то ни одна партия не сможет преодолеть 5-и процентный барьер. Параллельно с этим нужно обращаться в конституционный суд Латвии с заявлением о несоответствии закона о выборах Конституции Латвийской Республики.

Atbildēt

Neloģisks secinājums:

06.10.2018. 06:04

...Manā sarakstā pirmo vietu kā lielākie draņķi dala Saskaņa un ZZS. Reti riebīgi mēsli. ...

Kā Saskaņa var kļūt par lielāko draņķi, sēžot mūžīgā opozīcijā pedarastu koalīcijai?

Atbildēt

Lelle

05.10.2018. 22:45

Man dziļi nospļauties par tiem prežiem, tukšas vietas un tukšas skaņas līdz šim bijuši ieskaitot pastalu...bet arī nākamajā Saeimā nebūs nevienas partijas, kas gribētu atgūt Latvijai nozagto un ofšoros, ārzemju kontos nobēdzināto naudu!!! Nav nevienas partijas, kas gatavi saukt pie atbildības valsts izzadzējus un tautas iedzinējus nabadzībā. Nav nevienas partijas, kas gatavi tiesāt OIK ieviesējus. Cerēju, ka no potenciālajiem premjeriem šovakar kāds par to ieminēsies, bet nekā....Visi cīnījās tikai par personīgo vietu pie tautas sarūpētās siles. Secinājums: mana ģimene rīt sūta jūs visus dēt, idioti........

Atbildēt

Idiot Induli Durka no pišiem Dikliem!

05.10.2018. 20:14

»


Neko neesi ieskaitījis! Dari kautko! Ja līdz pirmdienai nebūs, būs ar procentiem. Ja tad, kad aizbrauksim pie tevis, uzreiz naudu neatnesīsi, būs kā pagājšziemu. Steku pārlauzīsim uz tavas muguras! Domā mudīgi. Tu taču negribi, lai publiskoju tavu mājas adresi!

Atbildēt

Signe

05.10.2018. 19:49

»

Žulis

Latvijā valdošā „demokrātija” sevi realizē trijos posmos. Pirmais posms ir priekšvēlēšanu laiks, kad partijas uz nebēdu muļķo vēlētājus. Otrais posms ir vēlēšanas, kad apmuļķotie cilvēciņi skrien pie urnām un met tur iekšā partiju sastādītos savējo čomu un noderīgo kretīnu sarakstiņus. Trešais posms...


Evita izlasīja pirmo teikumu un nospļāvās par Jums dārgais Žuli. Evita uzskata, ka Jūs neesat ģēnijs, bet idiots ar sīku kājstarpi. Es Evitu mierināju, lai mācās no Jums domāt kā ģenijam pieklajas, bet Evita teica nē. Komentārs ir garš, bet tas nekas, jo tualetē ūdens ir vajadzīgs un Jūsu ģenialā galva labi ražo tualetes ūdeni komentāros. Uz tikšanos dārgais ŽULI ūdensmuca citā komentārā.

Atbildēt

Idiot Induli Durka!

05.10.2018. 19:00

»

MUĻĶU zemē viss pa smuko

Ieskaitīts


Nekā manā kontā neienāca! Stulbeni, pārbaudi vēlreiz! Ir sacīc...

Atbildēt

formula

05.10.2018. 15:53

»

???

Par JKP gan negribētu piekrist, lietas ir nonākušas līdz tiesai un ir notiesājoši spriedumi. Ir lietas, kuras dēļ Latvijas likumiem tiesājas gadiem, nevis tāpēc, ka KNAB slikti strādāja. Un neaizmirstiet, ka KNAB vadītājs Streļčenoks par JKP biedru un daudzu citu darbinieku atstādināšanu, sodīšanu, ...


...jā jā ,par šito "slimnīcu "gan negribētu piekrist,jo pa šiem piecpadsmit gadiem kādi trīs no tās izgāja dzīvi ! Tas nekas ,ka tai "slimnīcā"tika ieguldīti desmitiem miljonu,bet tā tika pārvērsta par elitāru mauku māju ....

Atbildēt

Vo

05.10.2018. 15:04

Vai jūs veikalā iegājuši arī sakāt: "Te nu gan galīgi nav ko pirkt, bet kaut kas tomēr ir jānopērk"???

Atbildēt

Jānis

05.10.2018. 14:52

Par JKP.

Atbildēt

Pīkols

05.10.2018. 14:51

LRA! Cieti!

Atbildēt

vavere

05.10.2018. 14:39

Protams par KPVLv.

Atbildēt

Kad nav

05.10.2018. 14:25

par ko balsot, jābalso par sevi - nepiedaloties vēlēšanās. Nobalsojot par sevi, būsi atbrīvojis sevi no maldināšanas un veltīgām cerībām, ka politiķi parūpēsies par tevi, neceri! Cerēt vari vien uz sevi! Nepiedalies, neesi līdzatbildīgs un līdzvainīgs cionistu VARAS noziegumos pret Latviju un latviešu tautu!

Atbildēt

???

05.10.2018. 14:15

Par JKP gan negribētu piekrist, lietas ir nonākušas līdz tiesai un ir notiesājoši spriedumi. Ir lietas, kuras dēļ Latvijas likumiem tiesājas gadiem, nevis tāpēc, ka KNAB slikti strādāja. Un neaizmirstiet, ka KNAB vadītājs Streļčenoks par JKP biedru un daudzu citu darbinieku atstādināšanu, sodīšanu, atlaišanu zaudēja desmitiem tiesu. Tad par kādu veiksmīgu darbu var runāt pie tāda vadītāja pretlikumīgā presinga. KUR TAGAD IR STREĻČENOKS??? ATGĀDĀJIET VIŅU STUDIJĀ, LAI VARAM PASKATĪTIES.

Atbildēt

Spoks

05.10.2018. 14:14

Valdošā politiskā elite savā stulbumā nesaprata, ka, lai nodrošinātu savu labklājību, turēt ap 600 tūkstošiem valsts iedzīvotāju trūkumā var kļūt pašiem politiski bīstami. Ja nu pēc 6.oktobra Saskaņa vēl nenonāks valdībā, tad tā turpinot, tas drīz notiks. Politiskā elite bez smadzenēm ir ļoti bīstama valstij.

Atbildēt

onkulis

05.10.2018. 14:14

Silti iesaku autoram nenorādīt citiem,par ko viņiem jābalso. P.S. Balsojot par jauniem nezināmiem locekļiem Tu izdarīsi lielāku ļaunumu,nekā nenobalsojot vispār !

Atbildēt

Sava kabata

05.10.2018. 14:02

Autors jauc LZS ar Šķēles Tautas partiju un pieraksta LZS Šķēles un viņa komandas grēkus. Vai apzināti, vai loģiskās klūdas dēļ. Un tālākā analīze arī ir ļoti pavirša. Tekošā situācija Latvijā nemaz nav katastrofāla un parādījās tendence virzīt noteiktās reformas (nodokļi, veselības apdrosīnāšana, ekonomikas attīstība utt) pēc Īgaunijas parauga. Jautājums ir vai iesāktās reformas turpināsies, vai atkal, nenovedot līdz kādam loģiskām rezultātam, visu ir jānojauc un iesākt būvēt "ideālu" valsti.

Atbildēt

Pasaka

05.10.2018. 13:59

Sen senos laikos kādā karaļvalstī karalis esot nolēmis ieviest demokrātiju. Viņš licis tautai nobalsot par to, ar kādām rīkstēm tauta vēlētos saņemt pērienu. Šajā sakarībā nodibinājušās trīs politiskās partijas. Viena izvirzījusi priekšlikumu pēršanu rīkot ar kārklu vicām, otra ar bērza žagariem, bet trešā ar paegļa rungu. Tauta strīdoties par mazāko ļaunumu bariem vien skrējusi pie vēlēšanu urnām. Gudrākie no viņiem sprieduši, ka "nav gan par ko vēlēt, bet vēlēt ir jāiet". Vēlēšanās uzvarējusi partija, kuras priekšlikums bijis pēršanu veikt ar bērza žagariem. Tā nu tauta četru gadu garumā (līdz nākamajām vēlēšanām) tikusi pērta ar bērza žagariem. Reiz šajā valstī ciemojies kaimiņu ķēniņš un bijis ļoti pārsteigts redzot kā tauta šeit tiek pērta. Viņš jautājis karalim, kādēļ tāda nežēlība? Un karalis atbildējis: "Man pašam arī tas nepatīk, bet, diemžēl, tāda ir tautas vairākuma demokrātiska griba. Viņi visi nobalsoja par savu pēršanu. Domas dalījās tikai par materiālu no kā taisīt rīkstes."

Atbildēt

Žulis

05.10.2018. 13:54

Latvijā valdošā „demokrātija” sevi realizē trijos posmos. Pirmais posms ir priekšvēlēšanu laiks, kad partijas uz nebēdu muļķo vēlētājus. Otrais posms ir vēlēšanas, kad apmuļķotie cilvēciņi skrien pie urnām un met tur iekšā partiju sastādītos savējo čomu un noderīgo kretīnu sarakstiņus. Trešais posms ir pēcvēlēšanu periods, kad Saeimā ievēlētie partiju čomi un noderīgie kretīni uzspļauj saviem vēlētājiem un netraucēti taisa savas rebes personīgajās, partiju un partiju sponsoru interesēs. Pats svarīgākais priekš partijām vienmēr ir pirmais posms – vēlētāju muļķošana. Šī posma galvenais uzdevums ir dabūt uz urnu talku iespējami vairāk cilvēku. Kādas partijas papīrīti kurš cilvēciņš tajā urnā metīs un kam tos krustiņus liks vai kuru svītros, tas partiju varai (partokrātijai) ir gaužām mazsvarīgi. Visos sarakstiņos taču ir savējie čomi un noderīgie kretīni. Gan jau pēc vēlēšanām Saeimā iekļuvušie partiju čomi un noderīgie kretīni ar savu partiju un partiju sponsoru palīdzību sačuposies pareizajās koalīcijās, pozīcijās un opozīcijās un viss notiks tā, kā tam jānotiek. Tāpēc priekšvēlēšanu posma galvenais uzdevums ir un paliek vēlētāju piedabūšana uz atzīmēšanos vēlētāju sarakstā. Kaut arī Vēlēšanu likums ar gudru ziņu ir sastādīts tā, lai vēlēšanas skaitītos notikušas pat tad, ja visā Latvijā uz vēlēšanām aizietu tikai viens cilvēks, tomēr starptautiski šādu vēlēšanu rezultātā ievēlētajai valdībai pasludināt sevi par Latvijas pilsoņu kopas likumīgo pārstāvi, būtu visai sarežģīti.Tāpēc darbā tiek laisti visi iespējamie līdzekļi, lai cilvēkus ieinteresētu šajā vēlēšanu parodijā piedalīties. Tiek rīkoti neskaitāmi priekšvēlēšanu šovi, teiktas „atmaskojošas” runas, kaisīti cukursaldi solījumi, kā sēnes pēc lietus pēkšņi uzrodas jaunas „Latvijas valsts un tautas mīlētāju partijas”. Katrai vēlētāju auditorijai tiek piemeklētas tādas runas un raksti, kādus šī auditorija grib dzirdēt. Ne reti, partijas kopējā mērķa labad, publiski „izmet pūku”, atklātībai nododot dažus nepievilcīgus faktus no sāncenšu „biogrāfijas”. Netiek smādēta arī vēlētāju iebaidīšana gan ar Krievijas tankiem, gan latviešu fašisma atdzimšanu, kas Latvijā varētu parādīties, ja vēlētāji neies uz vēlēšanām. .Pielietot visu šo plašo sabiedriskās domas ietekmēšanas arsenālu ir iespējams tādēļ, ka tradicionāli neviena partija nenes pilnīgi nekādu atbildību par saviem priekšvēlēšanu solījumiem, apgalvojumiem un citām aktivitātēm. Pat atklātās vēlētāju balsu uzpirkšanas un priekšvēlēšanu līdzekļu pārtēriņi nevienai partijai nav radījuši kādas būtiskas nepatikšanas!
Kamēr vien vēlētāji pakļausies šai viltīgajai smadzeņu skalošanai un paklausīgi rikšos uz vēlēšanu iecirkņiem, nekas nemainīsies. Tikai antidemokrātiskā Vēlēšanu likuma nomaiņa var izmainīt situāciju mums par labu. Bet piespiest partijas mainīt viņām tik ērto Vēlēšanu likumu var tikai un vienīgi pastāvošā vēlēšanu farsa masveida boikots no vēlētāju puses.

Atbildēt

!

05.10.2018. 13:54

Paldies autoram par labu padomu, par pirmajām septiņām nebalsojam!

Atbildēt

lauķis

05.10.2018. 13:25

Par ļaunumu nedrīkst balsot.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...