Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

L.Grantiņš LRTT

29.12.2017. 09:58

»

Bruno

100 % var tikai piekrist Lato Lapsam...


Lakoniski un 100% pareizi. Tādi komentāri ir lasāmi ar baudu.

Atbildēt

Zālīte no savas ādas līda LPSR

29.12.2017. 09:38

»

Edge

Tagad ir iespēja uzrakstīt par tiem māksliniekiem, kuri nebaidījās atklāti "spļaut acīs čekistiem...


laikos uz vēdera I. Ziedoņa, Čaklā, Vācieša, Petera priekšā uz vēdera, bija savējā čekiste. Pilnīgi savējā, kas deva viņai iespējas attīstīties uz citu rēķina. Viņa to darīja profesionāli un pārliecinoši, kompnsējot Vācieša, Ziedoņa, Čaklā, Petera, Rokpeļņa līšanu uz vēdera M. Ķempes priekšā. Mirkļu mūžība! Skaidra komunistu un čekistu varas pārmantošanas līnija. Dzeja socialistiskā realizma manierē bija izkopta līdz pilnībai. Tā kuce ir sabrukusi, apjukusi, parādot savu dabu, ko kolēģi čekisti vairs nestutē. Tikai meli tie paši. It kā kartītes esot, bet parakstu tur neesot utt. Viss VVF stilā. Visa melošana. You tube Čekas ēnā 2014. skaidro E. Johansons precizē, ka uz Maskavu aizveda līdz 80. gadiem VDK kartotēku, bet atstātā ir precīza un nekas ne pielikts, ne atņemts, it kā VVF to nezinātu.

Atbildēt

Ko ari, Mazpisān,

29.12.2017. 09:28

»

emm

lol, reku viens spļaudītājs izlīda, kam patiesība kož kaulā


vajadzēja pierādīt. Debess Dikļos klāra?

Atbildēt

interesanti

29.12.2017. 06:23

Vai Lapsa tāpat attiecas pret tiem, kuri stučī viņam personīgi?

Atbildēt

emm

28.12.2017. 23:52

»

Nemēri, kretīn,

citus ar sevis mērāmo auklu


lol, reku viens spļaudītājs izlīda, kam patiesība kož kaulā

tas ka tā ir aukla - tā tikai tev liekas... bez tam - man tavs dziļums galīgi neinteresē

Atbildēt

Edge

28.12.2017. 22:37

»

AB

un tagad anonīmiem latviešiem ir iespēja izgāzt žulti pret visiem


Tagad ir iespēja uzrakstīt par tiem māksliniekiem, kuri nebaidījās atklāti "spļaut acīs čekistiem"!
Žēl, ka daudzi tādi klusi palikuši, par savas drosmes avotiem nav pārāk atklāti:
"Bieži ar izlēcieniem izcēlās Alberts Bels – viņš kādā sēdē piecēlās un, pagriezies pret drošībniekiem, kas bija sūtīti mūs uzmanīt, teica – es tādus rakstniekus nepazīstu."
Māra Zālīte: "Esmu saņēmusi tik daudz samazgu uz galvas, vairāk nekā padomju laikā" (kasjauns.lv)

Atbildēt

AB

28.12.2017. 22:07

un tagad anonīmiem latviešiem ir iespēja izgāzt žulti pret visiem.

Atbildēt

Jānis

28.12.2017. 21:41

»

Jāni,

bet bija taču tādi, kuri nestučīja, vai ne? Par spīti visam, nestučīja un aizgāja strādāt rūpnīcā, viņu dzeju nedrukāja, bet pa stūriem lasīja uz lapelēm rakstītu...


Nu,lūk! Kā te kāds sacīja : publicēsim visus un lai pēc tam katrs attaisno sevi.
Viss primitīvi vienkārši.Darbs būs paveikts,atzinība nopelnīta..Ar to jāsāk -tiem,kas uzņēmušies šo atbildību par cilvēku pagātni,tiem arī uzreiz jādod paskaidrojums-kas,par ko,kad,kur,kam ir teikts.
Un tad jau mēs visi arī izvērtētu,ko šis indivīds reāli ar to ieguvis.Vai arī zaudējis.
Jābūt ir redzamam teiktajām.

Atbildēt

Liene

28.12.2017. 20:36

Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. Savu laimīgo Ziemassvētku loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 saņem papildus biļeti bez maksas un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno gadu!

Atbildēt

Jenny J.

28.12.2017. 20:25

»

CENZĒTS

...


Labāk paskaties "aerosmith cryin" :)

Atbildēt

alkašs parastais

28.12.2017. 19:38

ko domā tie, kas viņu slavinas? kas tie ir?

Atbildēt

hmm

28.12.2017. 17:40

Kā dzirdēts, ka valsts policijā maz vērības tiekot pievērsts darbam ar ziņotājiem, "rezidentiem", darbam ar "kontingentu".
Tai pat laikā nebeidz beigties atbalsis par bijušo LPSR rajonu "čekas" rezidentiem, kuri apstiprina pašvaldību vēlēšanu kanditātus, kuriem "otkatu" maksā firmas, kas dibinātas par 'čekas' naudu, kuri dod uzdevumus "ietekmes aģentiem".
Tikai sagzdīšanās, vai ne?

Atbildēt

emm

28.12.2017. 17:36

Tā īsti cilvēka krietnums var izpausties tikai galēji kritiskās situācijās, kad tā vietā lai domātu par savu dzīvību, padomā kā palīdzēt citiem paglābties... un tā kā latviešu tautai nav tāda spēka lai saņemtos un izkratītu krietnumu no mūsu draņķiem, jo visas šīs lamas komentāros ir siekalu spļaudīšana, jo paši nebūtu pret to, ka nonāktu pie siles, ko viņuprāt - nepelnīti(!) aizņēmuši izveicīgākie, tad atliek gaidīt uz šādu sirdsapziņas mošanos pie vecuma, pirms Pētera apciemošanas - no tiem kas kaut kādu apsvērumu pēc ir izdomājuši izlīst gaismā.

Atbildēt

emm

28.12.2017. 17:21

Nu, vispār - to draņķu bija pamatīgi daudz un vēl klāt jauni nākuši. Ja vajadzētu nodarboties ar draņķu iztīrīšanu no latviešiem - sanāktu tāds pamatīgs genocīds... un nekas no latviešiem arī daudz nepa1liktu. Tas ka pats atzīstas neko daudz nemaina, bet nevajag nosodīt iniciatīvu... jo sanāk, ka šis raksts dod dzīves mācību par to, ka tas kas klusē kā partizāns - nav draņķis... :)

Atbildēt

kurts

28.12.2017. 17:15

»

Niknais

80.gados ziedonis bieži aicināja ciemos pie sevis uz Murjāņiem komjauniešu grupas, baroja ar tēju un tincināja...


Ziedoņa fonds turpina šī augsta ranga kolaboracionista darbību un netieši slave okupācijas režīmu un tā nomeklatūru,kas,iespējams,ir atklāta pretvalstiska darbība,kura inde latviešu jaunatni.

Atbildēt

Helsinki 69

28.12.2017. 16:31

Rokpelnis tāda suņa fekālija uz pārējo fona,

bet ir tādi, kā 1960. gadā dzimušais Ēriks Kalnmejers mežstrādnieka dēls no Ugāles meža.

Atbildēt

rakstnieks

28.12.2017. 16:16

Dzejnieks Ulme nav stukačs bijis!

Atbildēt

Učkuduk

28.12.2017. 15:52

»

Joņs

Lato, novēlu lai Jums nekad nenāktos izdarīt izvēli starp ādu un sirdsapziņu. Tie tiesātāji parasti lūst visatrāk


Kas tad roklel im ādai būtu noksitējis ja nebūtu viņš sthačīmis? Turklāt pirs vervēdanas pārbaudīja un atzina par tādu, kuram var izteikt attievīgu piedāvājumu

Atbildēt

Jorēns

28.12.2017. 15:43

Lato, beidz tak reiz to tupo žvankstēšanu, domāju, ka esi vecis, nē, tomēr, prasts kūdītājs un lētas slavas rausējs, īstenībā, daudz sliktāks par tiem, kas maisos... Daudz sliktāks

Atbildēt

dadzis

28.12.2017. 15:39

»

Kā tas viss tika darīts?

Otrkārt čeka jau Padomju laikā izveidoja neformālas domubiedru grupas, kuras pārklāja pilnīgi visu reliģisko un ideoloģisko spektru. Ar to nodarbojās VDK 5.nodaļa, kuras atbildība bija cīņa ar partijas ideoloģiskajiem pretiniekiem (Latvijā visplašāk zināmais šīs nodaļas darbinieks ir Skonto grupas un...


VDK 5.nodaļa, nodarbojās ar citādi domājošo izzināšanu un kontroli. Ar pārvervēršanu un iznīcību nodarbojās 9.nodaļa.
.
Katra Vara izveido iestādi, kura organizēta Varas drošības pasargāšanai.
.
Un tas nav un nebija nekas jauns.

Atbildēt

Dadzis

28.12.2017. 15:29

»

Joņs

Lato, novēlu lai Jums nekad nenāktos izdarīt izvēli starp ādu un sirdsapziņu. Tie tiesātāji parasti lūst visatrāk


Autors jau ir izdarījis savu izvēli, kā to, ko izdarīja tālajā 1980 gadā. Tagad tikai to sauc par darījumu un honorāru, toreiz to sauca savādāk.

Atbildēt

Joņs

28.12.2017. 13:37

Lato, novēlu lai Jums nekad nenāktos izdarīt izvēli starp ādu un sirdsapziņu. Tie tiesātāji parasti lūst visatrāk.

Atbildēt

Niknais

28.12.2017. 13:25

80.gados ziedonis bieži aicināja ciemos pie sevis uz Murjāņiem komjauniešu grupas, baroja ar tēju un tincināja
Daudziem pēc tam bija problēmas iestāties universitātē, bet nevienam pat prātā nenāca, ka tas narkomāniskais mēsls ir provokators
Kaut tu kapā otrādi aprieztos, smirdošais ziedoni

Atbildēt

Helsinki 69

28.12.2017. 12:51

Rokpeļņa kaimiņiem būtu pienākums nolikt klučus pie dzejnieka ārdurvīm un ar koku izsmērēt fekālijas.

Atbildēt

Bet VDK šantažēja mani par niekiem,

28.12.2017. 12:38

»

Personīgi pazinu Ziedoni

Viss, ko te rakstāt bija Ziedoņa un čekas provokācijas. I. Ziedonis bija izcils tēmu spekulants uz visām pusēm - uz tautu, uz čeku un VDK, audzējot savu līderību. Spekulēja ar visiem, pilnīgi visiem, nekas viņam nebija svētāks par paša slavu un labklājību. Viņu kopēja Peters, Čaklais, Rokpelnis, ko ...


kādu gadu nestrādāju valsts darbā. Mani brīdināja. Lika sadarboties. Atteicos. Nekavējoties atradu darbu un mani vairs nevarēja šantažēt. Katrs atbild pats par sevi un savu izvēli.

Atbildēt

Lai cik dīvaini, man

28.12.2017. 12:33

»

Edge

Savulaik vienu otru (H-86) pārstāja publicēt un sponsorēt gan Rietumos, gan Austrumos. "Moris savu izdarīja, moris arēja iet." (Silaraups, Rožkalns u.c.). Būsim reāli - atcerēsimies notikušo ap un ar Imantu Lešinski:"Kārļa Štāmera informācijas avoti vēsta − kā Jānis Peters, tā Imants Ziedonis esot čekas...


H86 darbības sākumā H86 man piedāvāja rakstīt publikācijas pret komunistiem A. Gorbunovu utt. Oponēt. Es atteicos, jo jau tad mana intuīcija teica, ka ar mani grib uzsākt spēles VDK. Personīgi L. Grantiņu nepazīstu. Tādēļ man var būt par viņu tikai spriedumi un viedoklis, par viņa publikāciju daļu. Bet es atceros, ka TV viņš lasīja papīru, man bija aizdomas, ka viņu ir iebarojuši ar zālēm un likuši nolasīt. Tāds viņš tur izskatījās. Es viņa vietā personīgi nosistu Borovkovu. Bet viņam patīk runāt par sešstūru zvaigznēm, reklamēt hazārus, tipa dainot.. Ezotēriski tirst..

Atbildēt

Personīgi pazinu Ziedoni

28.12.2017. 12:21

»

Edge

"Pēc viņu augļiem tos būs pazīt." Sv.Mateja evanģēlijs...


Viss, ko te rakstāt bija Ziedoņa un čekas provokācijas. I. Ziedonis bija izcils tēmu spekulants uz visām pusēm - uz tautu, uz čeku un VDK, audzējot savu līderību. Spekulēja ar visiem, pilnīgi visiem, nekas viņam nebija svētāks par paša slavu un labklājību. Viņu kopēja Peters, Čaklais, Rokpelnis, ko arī pazinu, vienmēr bijis alkoholiķis un šļupstētājs, nīgrs šļupstētājs, kādu dēļ arī VDK Jūrmalas rakstnieku namā izsvieda no , škiet, septītā stāva pa logu. Slepkavību, kā liecina publikācijas, tikusi organizēta no Maskavas... Rokpelnis šiem slepkavām VDK , nabadziņš, kura dēļ neviens neesot cietis, Rokpeļņa vārdiem runājot, devis ziņas par noskaņojumiem. Tieši Elsberga slepkavība nobaidīja daudzus brīvības domātājus. Tagad I. Roņa, A. Grūtupa.

Es atteicos sadarboties ar VDK, atteicos, lai ari mani šantažēja, nepiedalījos komunistu un VDK noziegumos, nepiedalos arī vēlēšanās, jo redzu, ka komunisti, čekisti un VDK -DP turpina Krievijas mērķus pārkrievot Latviju.

Atbildēt

Edge

28.12.2017. 12:18

»

Tā ir. Arī mani, kad atteicu sadarbību

ar VDK, mani pārstāja publicēt. Lai vieta publikācijām būtu Ziedonim, Hānbergam, Jakubānam, Vācietim, Zālītei utt...


Savulaik vienu otru (H-86) pārstāja publicēt un sponsorēt gan Rietumos, gan Austrumos. "Moris savu izdarīja, moris arēja iet." (Silaraups, Rožkalns u.c.). Būsim reāli - atcerēsimies notikušo ap un ar Imantu Lešinski:"Kārļa Štāmera informācijas avoti vēsta − kā Jānis Peters, tā Imants Ziedonis esot čekas darbinieki. To latviešu sabiedrības apgaismošanai apgalvojis Imants Lešinskis − cilvēks, kas lielāko daļu sava mūža kā okupantu aparatčiks piedalījās latviešu tautas apspiešanā. Šim „patriotam” acīmredzami pieder Štāmera pilnīgā uzticība. Komūnists un − pēc paša liecības − čekists Lešinskis Štāmera savādajā vērtību pasaulē nav uzskatāms kā latviešu tautas ienaidnieks."
Brunis Rubess, Brīvā Latvija, 26.9.88.
"Jāņa Petera fotogrāfija ievietota 1988. g. 26. jūnija New York Times (viens no cilvēkiem, kuŗu rīcībai PSRS KP19. konferencei jāpiegriež vērība)." Jaunā Gaita nr. 169, oktobris 1988

Atbildēt

Tā ir. Arī mani, kad atteicu sadarbību

28.12.2017. 12:07

»

Bruno

100 % var tikai piekrist Lato Lapsam...


ar VDK, mani pārstāja publicēt. Lai vieta publikācijām būtu Ziedonim, Hānbergam, Jakubānam, Vācietim, Zālītei utt.

Krievu nacistiskā ideoloģija bija paslēpta zem zinātniskā komunisma, ko realizēja ar totalitārisma metodēm, VDK slepkavībām kā K. Elsberga, I. Roņa gadījumos, lai Zālīte, Ziedonis, Peters, Rokpelnis var gozēties slavas un privilēģiju saulītē kā A. Gorbunovs, I. Daudišs. Latvijā zinātniskais komunisms iederējās, jo sakrita ar tautas Dainu ideālismu. Latvieši ideāli līdz šodienai cenšas nekritiski ievērot rakstīto likumu burtu. Ne velti čekiste VVF penterē tikai par demokrātiju, dainām, brīvību utt., turpinot novērst latviešu uzmanību no genocīda pret latviešu tautu. Zinātniskais komunisms, kas pielīdzināts dainām, nesis milzīgu ļaunumu..

Atbildēt

Kā tas viss tika darīts?

28.12.2017. 12:04

Otrkārt čeka jau Padomju laikā izveidoja neformālas domubiedru grupas, kuras pārklāja pilnīgi visu reliģisko un ideoloģisko spektru. Ar to nodarbojās VDK 5.nodaļa, kuras atbildība bija cīņa ar partijas ideoloģiskajiem pretiniekiem (Latvijā visplašāk zināmais šīs nodaļas darbinieks ir Skonto grupas un vietējo „nacionāļu” saimnieks Guntis Indriksons). Formāli aizsedzoties ar šo funkciju, 5.nodaļa identificēja attiecīgus cilvēkus, nodibināja ar viņiem kontaktus, savervēja, organizēja viņus, atbalstīja attiecīgajā ideoloģiskajā izstrādē un, kas ir pats būtiskākais – „atmodas” laikā palīdzēja nodibināt legālas attiecīga novirziena organizācijas.   Zinot šo čekas darbības mehānismu, pilnīgi droši var teikt, ka VISU (!) „atmodas” un pirmos „neatkarības” gados radīto organizāciju (jo īpaši veiksmīgo un plaši zināmo) kodolu veidoja ar VDK saistīti kadri. Citiem vārdiem sakot – vairuma mūsdienu Latvijas organizāciju pamatus (sabiedrisko organizāciju, partiju, baznīcu, valsts iestāžu, komercstruktūru utt.) lika čeka un pēc tam gan viņi, gan viņu uzraugi no komunistiskās partijas pārgāja strādāt šajās struktūrās. Kas attiecas uz t.s. ”čekas maisiem”, tad tie domāti nezinīšiem un publikas mānīšanai, jo vērtīgākā aģentūra tur nav atrodama. Piemēram, 2007.gadā bijušais Latvijas PSR VDK štata darbinieks Boriss Karpičkovs, kurš tobrīd kalpoja bēdīgi slavenajam Borisam Berezovskim, publiski apliecināja ka liela daļa no toreizējiem Latvijas Saeimas deputātiem bija saistīti ar VDK.

Atbildēt

Edge

28.12.2017. 12:02

»

Bruno

100 % var tikai piekrist Lato Lapsam...


"Pēc viņu augļiem tos būs pazīt." Sv.Mateja evanģēlijs.
Vajag pievērsties sadarbības sekām MIERA laikā, nevis piesaukt KARA laika Tālavas taurētājus, kuriem jārīkojas saskaņā ar kara laika likumiem un doto zvērestu (komandiera pavēlēm).
"...Man [I.Ziedonis], savā laikā cīnoties par latviešu viensētu likteni, atkal un atkal tika pārmests, ka es gribu atdzīvināt un stiprināt buržuāziskā nacionālisma perēkļus sociālistiskās lauksaimniecības ziedošajā organismā. Tagad centrālā lauksaimniecības politika propagandē tieši to pašu, tikai citā terminoloģijā − kolektīvo darbuzņēmumu, to, kam mēs materiālo bāzi − ražojošo sētu − nupat iznīcinājām.
Imants Ziedonis, Jautājumi un ierosinājumi" Latvijas Radošo savienību 1988.g. plēnuma runa.

Atbildēt

Kā tas viss tika darīts?

28.12.2017. 12:02

Pirmkārt atlasot „savējos” (tas ir iedzīvoties un uz citu rēķina dzīvot kārus neliešus), iesaistot un virzot tos nozīmīgākajos amatos. Padomju laikā VDK bija pietiekami daudz iespēju neapstiprināt vai noņemt no amata gandrīz jebkuru amatpersonu un ieteikt to vietā savus kandidātus. Tas arī tika darīts. Tādā kārtā uz t.s. „atmodas” laiku vairumā būtiskākajos amatos bija VDK kuratoru atlasīti un viņiem paklausīgi cilvēki, kuri darīja to, ko viņiem liek (un pats galvenais – viņi nekur nav pazuduši un dara to joprojām, bet nu jau kapitālistiskos apstākļos). Tieši tāpēc „atmodas” „varoņi” tik droši devās „cīņā”, nebaidoties no visuvarenās, visuzinošās un visuresošās VDK. Tagad šie „varoņi” to pasniedz kā lielu drosmi un uzdrīkstēšanos, bet patiesībā viņi ir gļēvi, zemiski un konformistiski provokatoriņi, kuri krīt drausmīgā panikā pie pirmo reālo briesmu varbūtības (kā tas bija 1991.gada augustā). Pēdējo 20 gadu laikā šie kadri ir pilnībā sevi parādījuši un ļoti uzskatāmi ir redzamas arī viņu darbošanās sekas.

Atbildēt

Nelīdīs ārā no skapja.

28.12.2017. 11:57

»

Lalala

Lai runā, lai iedrošina vēl kadu līst ārā no skapja. Ar šo pelnīto attieksmi mēs varam nobiedēt citus


Drīzāk to, kas līdīs, pazudinās nelaimes gadījumā LPSR VDK metodēm, kas pierāda, ka viņa nāve bijusi likumsakarīga - dzēris par daudz, autokatastrofas, par daudz dzīvojis virtuālā pasaulē, ne tie draugi, ja ne safabricēs, pašu padarot par cietušo kriminālrocesā, kur vainīgie DP darboņi, un tad izbeigs. Vai notiesās kā Poikānu ar ierakstu biogrāfijā uz mūžu. Varam censties būt anonīmi kā Latviešu Indriķis.

Atbildēt

Bruno

28.12.2017. 11:40

100 % var tikai piekrist Lato Lapsam.
Ja tā padomā tad cik Latviešu dzīves ir iznīcinājuši čekisti un VDK zinotāji! Kā ar tiem Latviešiem kurus sita un dauzīja čekas pagrabos dēļ čekistiem, kuri ziņoja ka tie ir bīstami padomju varai! Cilvēkam vienmēr ir izvēle sadarboties ar okupantiem un iebrucējiem vai nē. “Šurp tauri! Kāp zemē! Ciet klusu! Tu glābsi sev dzīvību; Mēs algosim tevi ar zeltu, Ar godu, ar brīvību!” /Tālavas taurētājs, Rūdolfs Blaumanis/

Atbildēt

šņikt-šļakt

28.12.2017. 11:19

Cilvēks ir vājš.Šajā gadījumā - abējādi.

Atbildēt

Lalala

28.12.2017. 10:35

Lai runā, lai iedrošina vēl kadu līst ārā no skapja. Ar šo pelnīto attieksmi mēs varam nobiedēt citus.
Piekrītu tam, ka nekāda sakara ar vārdu "gods" un "cieņa" te nav.

Atbildēt

LV pilsonis

28.12.2017. 10:29

Ko neatklās komunistu izzagtais arhīvs, to atklās banku konti. "Biedri" ir laiks posties ...

Atbildēt

LV pilsonis

28.12.2017. 10:21

Apžēlošanu "biedri" esat nokavējuši, mūsuprāt iespēju bija vairāk kā pietiekoši, bet jūs to izmantojāt ļaunprātīgi, sadodoties rokās ar noziedzīgo pasauli un kopīgiem spēkiem aplaupot Latviju un latviešus. Nekā citādi kā par marodierismu to nosaukt nevar, jo izmantojāt tautas bezpalīdzīgo stāvokli un vispārējās jukas, ko faktiski arī paši radījāt. Vēlāk radījāt sev tīkamu likumdošanu un nodrošinājāt sev valsts garantētas kapitāla plūsmas.
Prettiesiskā kolonistu legalizēšana par pilsoņiem, nodrošināja jūsu politisko stabilitāti un drošu aizmuguri, gadījumiem kad patiesie pilsoņi sāktu ņemt virsroku vai kā citādi apdraudētu jūsu pozīcijas.

Atbildēt

Šodien izseko!

28.12.2017. 09:44

»

!!!

Bet vai jums nešķiet, ka tagad mēs veiojam sabiedrību, kur stukačos vairāk nekā čekas laikos? Vai mūs neizseko vairāk nekā padomijā? Tad kāpēc jācilā vecie čekas maisi? Labāk es gribētu zināt, kas tagad stukačo. Svaigas sejas un svaigus kangarus ir lielāka jēga zināt


izseko gan, tie ir Krievijas FSB un DP uz vienu roku. Daudziem pēc šo izdzimteņu draudiem no padlaikiem vēl paranojas un bailes, redzot vien, kā nogalina joprojām šodien šie rīkļurāvēji sarkanie, asiņainie. Romāns Bailes.

Rokpelnis dzīvojis vienās bailēs. Tā pats atklāj. Un maz būs tādu, kas lustrēsies. Bailes un paranoja, jo Latviju joprojām pat Augstākajā tiesā un citur pārvalda asiņainie komunisti un čekisti, LPSR VDK virsnieki kā Savickis, Godmanis, Borovkovs, Āboltiņa, Guļāns, Maizītis, Lembergs, Kreituse, Zīle, VVF.. Laika nepietiks šo noziedznieku uzskaitei.

Kāpēc noziedznieku? Tādēļ, ka paši deklarēja, ka PSRS režīms bijis noziedzīgs un ir nosodāms. Noziedznieki šodienas Latvijas valsts amatos.Nebaidieties viņus saukt par noziedzniekiem! Lai pierāda pretējo un publicē maisus. Viņi visi cits citu pazīst un cits citam vēl šodien kārto amatus un valsts labumus!

Atbildēt

Stučīšana

28.12.2017. 09:42

par anekdotēm ir nieks. Trakāk, ja tu saproti, ka kāds tevi noklausījies tavās mājās, jaucies tavā personīgajā dzīvē.

Atbildēt

Tā jau izskatās

28.12.2017. 09:38

»

Kāpēc Lapsa lamājas?

Tiesi tāpēc jau Lapsa uzbrūk Rokplnim, lai vēl kādam citam neienāktu prātā pastāstīt par stukačotājiem.vēl izrādīsies, ka pa vidu lapsu šaika bijusi, Tāpēc jāuzbrūk, lai zina, ka bijušajiem jāievēro klusēšana


Nesamērīgās emocijas no Lapsas puses varētu būt reakcija uz nodevēja rīcību. Tā teikt brīdinājums pārējiem. Rokpelnim vajadzētu arī uzmanīgi pārvietoties pa gājēju pārejām.

Atbildēt

freds

28.12.2017. 09:15

Un ko darīs Ziedoņa fonds? mainīs nosaukumu uz viegli stučīt?

Atbildēt

sātans sver 50kg

28.12.2017. 08:39

Lapsa kur tad palicis čekas darbinieku saraksts kas jums portala bija publicets? skatos tas izdzests visur:((

Atbildēt

Jāni,

28.12.2017. 08:37

»

Jānis

Kā,tu lapsa zini,ka kāds gadiem ilgi stučīja? Kā tu zini par ko stučīja un cik no šīs stučīšanas ir patiesība?? Vai tu zini,ka stukačs uzzinot par savu (iem) stukačiem,stučīja tikai par viņiem,par visu ko citu sacerot tīrās blēņas ? utt...


bet bija taču tādi, kuri nestučīja, vai ne? Par spīti visam, nestučīja un aizgāja strādāt rūpnīcā, viņu dzeju nedrukāja, bet pa stūriem lasīja uz lapelēm rakstītu.
VAi nepadomāji, ka LPSRS dzejniekiem, lai cik talantīgiem vai mazāk talantīgiem, bija laba dzīve? un daži to pirka ne tādēļ, ka nevarēja nerakstīt, jo dvēsele prasa, bet tādēl, ka bija super tā dzīvot - bohēma, talantīgi draugi, sievietes, nenormēts darba laiks?

Atbildēt

vilis

28.12.2017. 08:26

Gudrais nekautrējas mainīt savas domas.Citiem piedod bieži,sev-nekad!Sirdsapziņas pārmetumi ir nebeidzams sods

Atbildēt

vaidieniņ

28.12.2017. 07:49

Skatos - pilsonis Duka no Dikļiem visu nakti pūlējies, dažādas atklāsmes driķējis - un pukš!, nav vairs nevienas...

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...