Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

L.Grantiņš LRTT

29.12.2017. 09:58

»

Bruno

100 % var tikai piekrist Lato Lapsam...


Lakoniski un 100% pareizi. Tādi komentāri ir lasāmi ar baudu.

Atbildēt

Zālīte no savas ādas līda LPSR

29.12.2017. 09:38

»

Edge

Tagad ir iespēja uzrakstīt par tiem māksliniekiem, kuri nebaidījās atklāti "spļaut acīs čekistiem...


laikos uz vēdera I. Ziedoņa, Čaklā, Vācieša, Petera priekšā uz vēdera, bija savējā čekiste. Pilnīgi savējā, kas deva viņai iespējas attīstīties uz citu rēķina. Viņa to darīja profesionāli un pārliecinoši, kompnsējot Vācieša, Ziedoņa, Čaklā, Petera, Rokpeļņa līšanu uz vēdera M. Ķempes priekšā. Mirkļu mūžība! Skaidra komunistu un čekistu varas pārmantošanas līnija. Dzeja socialistiskā realizma manierē bija izkopta līdz pilnībai. Tā kuce ir sabrukusi, apjukusi, parādot savu dabu, ko kolēģi čekisti vairs nestutē. Tikai meli tie paši. It kā kartītes esot, bet parakstu tur neesot utt. Viss VVF stilā. Visa melošana. You tube Čekas ēnā 2014. skaidro E. Johansons precizē, ka uz Maskavu aizveda līdz 80. gadiem VDK kartotēku, bet atstātā ir precīza un nekas ne pielikts, ne atņemts, it kā VVF to nezinātu.

Atbildēt

Ko ari, Mazpisān,

29.12.2017. 09:28

»

emm

lol, reku viens spļaudītājs izlīda, kam patiesība kož kaulā


vajadzēja pierādīt. Debess Dikļos klāra?

Atbildēt

interesanti

29.12.2017. 06:23

Vai Lapsa tāpat attiecas pret tiem, kuri stučī viņam personīgi?

Atbildēt

emm

28.12.2017. 23:52

»

Nemēri, kretīn,

citus ar sevis mērāmo auklu


lol, reku viens spļaudītājs izlīda, kam patiesība kož kaulā

tas ka tā ir aukla - tā tikai tev liekas... bez tam - man tavs dziļums galīgi neinteresē

Atbildēt

Edge

28.12.2017. 22:37

»

AB

un tagad anonīmiem latviešiem ir iespēja izgāzt žulti pret visiem


Tagad ir iespēja uzrakstīt par tiem māksliniekiem, kuri nebaidījās atklāti "spļaut acīs čekistiem"!
Žēl, ka daudzi tādi klusi palikuši, par savas drosmes avotiem nav pārāk atklāti:
"Bieži ar izlēcieniem izcēlās Alberts Bels – viņš kādā sēdē piecēlās un, pagriezies pret drošībniekiem, kas bija sūtīti mūs uzmanīt, teica – es tādus rakstniekus nepazīstu."
Māra Zālīte: "Esmu saņēmusi tik daudz samazgu uz galvas, vairāk nekā padomju laikā" (kasjauns.lv)

Atbildēt

AB

28.12.2017. 22:07

un tagad anonīmiem latviešiem ir iespēja izgāzt žulti pret visiem.

Atbildēt

Jānis

28.12.2017. 21:41

»

Jāni,

bet bija taču tādi, kuri nestučīja, vai ne? Par spīti visam, nestučīja un aizgāja strādāt rūpnīcā, viņu dzeju nedrukāja, bet pa stūriem lasīja uz lapelēm rakstītu...


Nu,lūk! Kā te kāds sacīja : publicēsim visus un lai pēc tam katrs attaisno sevi.
Viss primitīvi vienkārši.Darbs būs paveikts,atzinība nopelnīta..Ar to jāsāk -tiem,kas uzņēmušies šo atbildību par cilvēku pagātni,tiem arī uzreiz jādod paskaidrojums-kas,par ko,kad,kur,kam ir teikts.
Un tad jau mēs visi arī izvērtētu,ko šis indivīds reāli ar to ieguvis.Vai arī zaudējis.
Jābūt ir redzamam teiktajām.

Atbildēt

Liene

28.12.2017. 20:36

Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. Savu laimīgo Ziemassvētku loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 saņem papildus biļeti bez maksas un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno gadu!

Atbildēt

Jenny J.

28.12.2017. 20:25

»

CENZĒTS

...


Labāk paskaties "aerosmith cryin" :)

Atbildēt

alkašs parastais

28.12.2017. 19:38

ko domā tie, kas viņu slavinas? kas tie ir?

Atbildēt

hmm

28.12.2017. 17:40

Kā dzirdēts, ka valsts policijā maz vērības tiekot pievērsts darbam ar ziņotājiem, "rezidentiem", darbam ar "kontingentu".
Tai pat laikā nebeidz beigties atbalsis par bijušo LPSR rajonu "čekas" rezidentiem, kuri apstiprina pašvaldību vēlēšanu kanditātus, kuriem "otkatu" maksā firmas, kas dibinātas par 'čekas' naudu, kuri dod uzdevumus "ietekmes aģentiem".
Tikai sagzdīšanās, vai ne?

Atbildēt

emm

28.12.2017. 17:36

Tā īsti cilvēka krietnums var izpausties tikai galēji kritiskās situācijās, kad tā vietā lai domātu par savu dzīvību, padomā kā palīdzēt citiem paglābties... un tā kā latviešu tautai nav tāda spēka lai saņemtos un izkratītu krietnumu no mūsu draņķiem, jo visas šīs lamas komentāros ir siekalu spļaudīšana, jo paši nebūtu pret to, ka nonāktu pie siles, ko viņuprāt - nepelnīti(!) aizņēmuši izveicīgākie, tad atliek gaidīt uz šādu sirdsapziņas mošanos pie vecuma, pirms Pētera apciemošanas - no tiem kas kaut kādu apsvērumu pēc ir izdomājuši izlīst gaismā.

Atbildēt

emm

28.12.2017. 17:21

Nu, vispār - to draņķu bija pamatīgi daudz un vēl klāt jauni nākuši. Ja vajadzētu nodarboties ar draņķu iztīrīšanu no latviešiem - sanāktu tāds pamatīgs genocīds... un nekas no latviešiem arī daudz nepa1liktu. Tas ka pats atzīstas neko daudz nemaina, bet nevajag nosodīt iniciatīvu... jo sanāk, ka šis raksts dod dzīves mācību par to, ka tas kas klusē kā partizāns - nav draņķis... :)

Atbildēt

kurts

28.12.2017. 17:15

»

Niknais

80.gados ziedonis bieži aicināja ciemos pie sevis uz Murjāņiem komjauniešu grupas, baroja ar tēju un tincināja...


Ziedoņa fonds turpina šī augsta ranga kolaboracionista darbību un netieši slave okupācijas režīmu un tā nomeklatūru,kas,iespējams,ir atklāta pretvalstiska darbība,kura inde latviešu jaunatni.

Atbildēt

Helsinki 69

28.12.2017. 16:31

Rokpelnis tāda suņa fekālija uz pārējo fona,

bet ir tādi, kā 1960. gadā dzimušais Ēriks Kalnmejers mežstrādnieka dēls no Ugāles meža.

Atbildēt

rakstnieks

28.12.2017. 16:16

Dzejnieks Ulme nav stukačs bijis!

Atbildēt

Učkuduk

28.12.2017. 15:52

»

Joņs

Lato, novēlu lai Jums nekad nenāktos izdarīt izvēli starp ādu un sirdsapziņu. Tie tiesātāji parasti lūst visatrāk


Kas tad roklel im ādai būtu noksitējis ja nebūtu viņš sthačīmis? Turklāt pirs vervēdanas pārbaudīja un atzina par tādu, kuram var izteikt attievīgu piedāvājumu

Atbildēt

Jorēns

28.12.2017. 15:43

Lato, beidz tak reiz to tupo žvankstēšanu, domāju, ka esi vecis, nē, tomēr, prasts kūdītājs un lētas slavas rausējs, īstenībā, daudz sliktāks par tiem, kas maisos... Daudz sliktāks

Atbildēt

dadzis

28.12.2017. 15:39

»

Kā tas viss tika darīts?

Otrkārt čeka jau Padomju laikā izveidoja neformālas domubiedru grupas, kuras pārklāja pilnīgi visu reliģisko un ideoloģisko spektru. Ar to nodarbojās VDK 5.nodaļa, kuras atbildība bija cīņa ar partijas ideoloģiskajiem pretiniekiem (Latvijā visplašāk zināmais šīs nodaļas darbinieks ir Skonto grupas un...


VDK 5.nodaļa, nodarbojās ar citādi domājošo izzināšanu un kontroli. Ar pārvervēršanu un iznīcību nodarbojās 9.nodaļa.
.
Katra Vara izveido iestādi, kura organizēta Varas drošības pasargāšanai.
.
Un tas nav un nebija nekas jauns.

Atbildēt

Dadzis

28.12.2017. 15:29

»

Joņs

Lato, novēlu lai Jums nekad nenāktos izdarīt izvēli starp ādu un sirdsapziņu. Tie tiesātāji parasti lūst visatrāk


Autors jau ir izdarījis savu izvēli, kā to, ko izdarīja tālajā 1980 gadā. Tagad tikai to sauc par darījumu un honorāru, toreiz to sauca savādāk.

Atbildēt

Joņs

28.12.2017. 13:37

Lato, novēlu lai Jums nekad nenāktos izdarīt izvēli starp ādu un sirdsapziņu. Tie tiesātāji parasti lūst visatrāk.

Atbildēt

Niknais

28.12.2017. 13:25

80.gados ziedonis bieži aicināja ciemos pie sevis uz Murjāņiem komjauniešu grupas, baroja ar tēju un tincināja
Daudziem pēc tam bija problēmas iestāties universitātē, bet nevienam pat prātā nenāca, ka tas narkomāniskais mēsls ir provokators
Kaut tu kapā otrādi aprieztos, smirdošais ziedoni

Atbildēt

Helsinki 69

28.12.2017. 12:51

Rokpeļņa kaimiņiem būtu pienākums nolikt klučus pie dzejnieka ārdurvīm un ar koku izsmērēt fekālijas.

Atbildēt

Bet VDK šantažēja mani par niekiem,

28.12.2017. 12:38

»

Personīgi pazinu Ziedoni

Viss, ko te rakstāt bija Ziedoņa un čekas provokācijas. I. Ziedonis bija izcils tēmu spekulants uz visām pusēm - uz tautu, uz čeku un VDK, audzējot savu līderību. Spekulēja ar visiem, pilnīgi visiem, nekas viņam nebija svētāks par paša slavu un labklājību. Viņu kopēja Peters, Čaklais, Rokpelnis, ko ...


kādu gadu nestrādāju valsts darbā. Mani brīdināja. Lika sadarboties. Atteicos. Nekavējoties atradu darbu un mani vairs nevarēja šantažēt. Katrs atbild pats par sevi un savu izvēli.

Atbildēt

Lai cik dīvaini, man

28.12.2017. 12:33

»

Edge

Savulaik vienu otru (H-86) pārstāja publicēt un sponsorēt gan Rietumos, gan Austrumos. "Moris savu izdarīja, moris arēja iet." (Silaraups, Rožkalns u.c.). Būsim reāli - atcerēsimies notikušo ap un ar Imantu Lešinski:"Kārļa Štāmera informācijas avoti vēsta − kā Jānis Peters, tā Imants Ziedonis esot čekas...


H86 darbības sākumā H86 man piedāvāja rakstīt publikācijas pret komunistiem A. Gorbunovu utt. Oponēt. Es atteicos, jo jau tad mana intuīcija teica, ka ar mani grib uzsākt spēles VDK. Personīgi L. Grantiņu nepazīstu. Tādēļ man var būt par viņu tikai spriedumi un viedoklis, par viņa publikāciju daļu. Bet es atceros, ka TV viņš lasīja papīru, man bija aizdomas, ka viņu ir iebarojuši ar zālēm un likuši nolasīt. Tāds viņš tur izskatījās. Es viņa vietā personīgi nosistu Borovkovu. Bet viņam patīk runāt par sešstūru zvaigznēm, reklamēt hazārus, tipa dainot.. Ezotēriski tirst..

Atbildēt

Personīgi pazinu Ziedoni

28.12.2017. 12:21

»

Edge

"Pēc viņu augļiem tos būs pazīt." Sv.Mateja evanģēlijs...


Viss, ko te rakstāt bija Ziedoņa un čekas provokācijas. I. Ziedonis bija izcils tēmu spekulants uz visām pusēm - uz tautu, uz čeku un VDK, audzējot savu līderību. Spekulēja ar visiem, pilnīgi visiem, nekas viņam nebija svētāks par paša slavu un labklājību. Viņu kopēja Peters, Čaklais, Rokpelnis, ko arī pazinu, vienmēr bijis alkoholiķis un šļupstētājs, nīgrs šļupstētājs, kādu dēļ arī VDK Jūrmalas rakstnieku namā izsvieda no , škiet, septītā stāva pa logu. Slepkavību, kā liecina publikācijas, tikusi organizēta no Maskavas... Rokpelnis šiem slepkavām VDK , nabadziņš, kura dēļ neviens neesot cietis, Rokpeļņa vārdiem runājot, devis ziņas par noskaņojumiem. Tieši Elsberga slepkavība nobaidīja daudzus brīvības domātājus. Tagad I. Roņa, A. Grūtupa.

Es atteicos sadarboties ar VDK, atteicos, lai ari mani šantažēja, nepiedalījos komunistu un VDK noziegumos, nepiedalos arī vēlēšanās, jo redzu, ka komunisti, čekisti un VDK -DP turpina Krievijas mērķus pārkrievot Latviju.

Atbildēt

Edge

28.12.2017. 12:18

»

Tā ir. Arī mani, kad atteicu sadarbību

ar VDK, mani pārstāja publicēt. Lai vieta publikācijām būtu Ziedonim, Hānbergam, Jakubānam, Vācietim, Zālītei utt...


Savulaik vienu otru (H-86) pārstāja publicēt un sponsorēt gan Rietumos, gan Austrumos. "Moris savu izdarīja, moris arēja iet." (Silaraups, Rožkalns u.c.). Būsim reāli - atcerēsimies notikušo ap un ar Imantu Lešinski:"Kārļa Štāmera informācijas avoti vēsta − kā Jānis Peters, tā Imants Ziedonis esot čekas darbinieki. To latviešu sabiedrības apgaismošanai apgalvojis Imants Lešinskis − cilvēks, kas lielāko daļu sava mūža kā okupantu aparatčiks piedalījās latviešu tautas apspiešanā. Šim „patriotam” acīmredzami pieder Štāmera pilnīgā uzticība. Komūnists un − pēc paša liecības − čekists Lešinskis Štāmera savādajā vērtību pasaulē nav uzskatāms kā latviešu tautas ienaidnieks."
Brunis Rubess, Brīvā Latvija, 26.9.88.
"Jāņa Petera fotogrāfija ievietota 1988. g. 26. jūnija New York Times (viens no cilvēkiem, kuŗu rīcībai PSRS KP19. konferencei jāpiegriež vērība)." Jaunā Gaita nr. 169, oktobris 1988

Atbildēt

Tā ir. Arī mani, kad atteicu sadarbību

28.12.2017. 12:07

»

Bruno

100 % var tikai piekrist Lato Lapsam...


ar VDK, mani pārstāja publicēt. Lai vieta publikācijām būtu Ziedonim, Hānbergam, Jakubānam, Vācietim, Zālītei utt.

Krievu nacistiskā ideoloģija bija paslēpta zem zinātniskā komunisma, ko realizēja ar totalitārisma metodēm, VDK slepkavībām kā K. Elsberga, I. Roņa gadījumos, lai Zālīte, Ziedonis, Peters, Rokpelnis var gozēties slavas un privilēģiju saulītē kā A. Gorbunovs, I. Daudišs. Latvijā zinātniskais komunisms iederējās, jo sakrita ar tautas Dainu ideālismu. Latvieši ideāli līdz šodienai cenšas nekritiski ievērot rakstīto likumu burtu. Ne velti čekiste VVF penterē tikai par demokrātiju, dainām, brīvību utt., turpinot novērst latviešu uzmanību no genocīda pret latviešu tautu. Zinātniskais komunisms, kas pielīdzināts dainām, nesis milzīgu ļaunumu..

Atbildēt

Kā tas viss tika darīts?

28.12.2017. 12:04

Otrkārt čeka jau Padomju laikā izveidoja neformālas domubiedru grupas, kuras pārklāja pilnīgi visu reliģisko un ideoloģisko spektru. Ar to nodarbojās VDK 5.nodaļa, kuras atbildība bija cīņa ar partijas ideoloģiskajiem pretiniekiem (Latvijā visplašāk zināmais šīs nodaļas darbinieks ir Skonto grupas un vietējo „nacionāļu” saimnieks Guntis Indriksons). Formāli aizsedzoties ar šo funkciju, 5.nodaļa identificēja attiecīgus cilvēkus, nodibināja ar viņiem kontaktus, savervēja, organizēja viņus, atbalstīja attiecīgajā ideoloģiskajā izstrādē un, kas ir pats būtiskākais – „atmodas” laikā palīdzēja nodibināt legālas attiecīga novirziena organizācijas.   Zinot šo čekas darbības mehānismu, pilnīgi droši var teikt, ka VISU (!) „atmodas” un pirmos „neatkarības” gados radīto organizāciju (jo īpaši veiksmīgo un plaši zināmo) kodolu veidoja ar VDK saistīti kadri. Citiem vārdiem sakot – vairuma mūsdienu Latvijas organizāciju pamatus (sabiedrisko organizāciju, partiju, baznīcu, valsts iestāžu, komercstruktūru utt.) lika čeka un pēc tam gan viņi, gan viņu uzraugi no komunistiskās partijas pārgāja strādāt šajās struktūrās. Kas attiecas uz t.s. ”čekas maisiem”, tad tie domāti nezinīšiem un publikas mānīšanai, jo vērtīgākā aģentūra tur nav atrodama. Piemēram, 2007.gadā bijušais Latvijas PSR VDK štata darbinieks Boriss Karpičkovs, kurš tobrīd kalpoja bēdīgi slavenajam Borisam Berezovskim, publiski apliecināja ka liela daļa no toreizējiem Latvijas Saeimas deputātiem bija saistīti ar VDK.

Atbildēt

Edge

28.12.2017. 12:02

»

Bruno

100 % var tikai piekrist Lato Lapsam...


"Pēc viņu augļiem tos būs pazīt." Sv.Mateja evanģēlijs.
Vajag pievērsties sadarbības sekām MIERA laikā, nevis piesaukt KARA laika Tālavas taurētājus, kuriem jārīkojas saskaņā ar kara laika likumiem un doto zvērestu (komandiera pavēlēm).
"...Man [I.Ziedonis], savā laikā cīnoties par latviešu viensētu likteni, atkal un atkal tika pārmests, ka es gribu atdzīvināt un stiprināt buržuāziskā nacionālisma perēkļus sociālistiskās lauksaimniecības ziedošajā organismā. Tagad centrālā lauksaimniecības politika propagandē tieši to pašu, tikai citā terminoloģijā − kolektīvo darbuzņēmumu, to, kam mēs materiālo bāzi − ražojošo sētu − nupat iznīcinājām.
Imants Ziedonis, Jautājumi un ierosinājumi" Latvijas Radošo savienību 1988.g. plēnuma runa.

Atbildēt

Kā tas viss tika darīts?

28.12.2017. 12:02

Pirmkārt atlasot „savējos” (tas ir iedzīvoties un uz citu rēķina dzīvot kārus neliešus), iesaistot un virzot tos nozīmīgākajos amatos. Padomju laikā VDK bija pietiekami daudz iespēju neapstiprināt vai noņemt no amata gandrīz jebkuru amatpersonu un ieteikt to vietā savus kandidātus. Tas arī tika darīts. Tādā kārtā uz t.s. „atmodas” laiku vairumā būtiskākajos amatos bija VDK kuratoru atlasīti un viņiem paklausīgi cilvēki, kuri darīja to, ko viņiem liek (un pats galvenais – viņi nekur nav pazuduši un dara to joprojām, bet nu jau kapitālistiskos apstākļos). Tieši tāpēc „atmodas” „varoņi” tik droši devās „cīņā”, nebaidoties no visuvarenās, visuzinošās un visuresošās VDK. Tagad šie „varoņi” to pasniedz kā lielu drosmi un uzdrīkstēšanos, bet patiesībā viņi ir gļēvi, zemiski un konformistiski provokatoriņi, kuri krīt drausmīgā panikā pie pirmo reālo briesmu varbūtības (kā tas bija 1991.gada augustā). Pēdējo 20 gadu laikā šie kadri ir pilnībā sevi parādījuši un ļoti uzskatāmi ir redzamas arī viņu darbošanās sekas.

Atbildēt

Nelīdīs ārā no skapja.

28.12.2017. 11:57

»

Lalala

Lai runā, lai iedrošina vēl kadu līst ārā no skapja. Ar šo pelnīto attieksmi mēs varam nobiedēt citus


Drīzāk to, kas līdīs, pazudinās nelaimes gadījumā LPSR VDK metodēm, kas pierāda, ka viņa nāve bijusi likumsakarīga - dzēris par daudz, autokatastrofas, par daudz dzīvojis virtuālā pasaulē, ne tie draugi, ja ne safabricēs, pašu padarot par cietušo kriminālrocesā, kur vainīgie DP darboņi, un tad izbeigs. Vai notiesās kā Poikānu ar ierakstu biogrāfijā uz mūžu. Varam censties būt anonīmi kā Latviešu Indriķis.

Atbildēt

Bruno

28.12.2017. 11:40

100 % var tikai piekrist Lato Lapsam.
Ja tā padomā tad cik Latviešu dzīves ir iznīcinājuši čekisti un VDK zinotāji! Kā ar tiem Latviešiem kurus sita un dauzīja čekas pagrabos dēļ čekistiem, kuri ziņoja ka tie ir bīstami padomju varai! Cilvēkam vienmēr ir izvēle sadarboties ar okupantiem un iebrucējiem vai nē. “Šurp tauri! Kāp zemē! Ciet klusu! Tu glābsi sev dzīvību; Mēs algosim tevi ar zeltu, Ar godu, ar brīvību!” /Tālavas taurētājs, Rūdolfs Blaumanis/

Atbildēt

šņikt-šļakt

28.12.2017. 11:19

Cilvēks ir vājš.Šajā gadījumā - abējādi.

Atbildēt

Lalala

28.12.2017. 10:35

Lai runā, lai iedrošina vēl kadu līst ārā no skapja. Ar šo pelnīto attieksmi mēs varam nobiedēt citus.
Piekrītu tam, ka nekāda sakara ar vārdu "gods" un "cieņa" te nav.

Atbildēt

LV pilsonis

28.12.2017. 10:29

Ko neatklās komunistu izzagtais arhīvs, to atklās banku konti. "Biedri" ir laiks posties ...

Atbildēt

LV pilsonis

28.12.2017. 10:21

Apžēlošanu "biedri" esat nokavējuši, mūsuprāt iespēju bija vairāk kā pietiekoši, bet jūs to izmantojāt ļaunprātīgi, sadodoties rokās ar noziedzīgo pasauli un kopīgiem spēkiem aplaupot Latviju un latviešus. Nekā citādi kā par marodierismu to nosaukt nevar, jo izmantojāt tautas bezpalīdzīgo stāvokli un vispārējās jukas, ko faktiski arī paši radījāt. Vēlāk radījāt sev tīkamu likumdošanu un nodrošinājāt sev valsts garantētas kapitāla plūsmas.
Prettiesiskā kolonistu legalizēšana par pilsoņiem, nodrošināja jūsu politisko stabilitāti un drošu aizmuguri, gadījumiem kad patiesie pilsoņi sāktu ņemt virsroku vai kā citādi apdraudētu jūsu pozīcijas.

Atbildēt

Šodien izseko!

28.12.2017. 09:44

»

!!!

Bet vai jums nešķiet, ka tagad mēs veiojam sabiedrību, kur stukačos vairāk nekā čekas laikos? Vai mūs neizseko vairāk nekā padomijā? Tad kāpēc jācilā vecie čekas maisi? Labāk es gribētu zināt, kas tagad stukačo. Svaigas sejas un svaigus kangarus ir lielāka jēga zināt


izseko gan, tie ir Krievijas FSB un DP uz vienu roku. Daudziem pēc šo izdzimteņu draudiem no padlaikiem vēl paranojas un bailes, redzot vien, kā nogalina joprojām šodien šie rīkļurāvēji sarkanie, asiņainie. Romāns Bailes.

Rokpelnis dzīvojis vienās bailēs. Tā pats atklāj. Un maz būs tādu, kas lustrēsies. Bailes un paranoja, jo Latviju joprojām pat Augstākajā tiesā un citur pārvalda asiņainie komunisti un čekisti, LPSR VDK virsnieki kā Savickis, Godmanis, Borovkovs, Āboltiņa, Guļāns, Maizītis, Lembergs, Kreituse, Zīle, VVF.. Laika nepietiks šo noziedznieku uzskaitei.

Kāpēc noziedznieku? Tādēļ, ka paši deklarēja, ka PSRS režīms bijis noziedzīgs un ir nosodāms. Noziedznieki šodienas Latvijas valsts amatos.Nebaidieties viņus saukt par noziedzniekiem! Lai pierāda pretējo un publicē maisus. Viņi visi cits citu pazīst un cits citam vēl šodien kārto amatus un valsts labumus!

Atbildēt

Stučīšana

28.12.2017. 09:42

par anekdotēm ir nieks. Trakāk, ja tu saproti, ka kāds tevi noklausījies tavās mājās, jaucies tavā personīgajā dzīvē.

Atbildēt

Tā jau izskatās

28.12.2017. 09:38

»

Kāpēc Lapsa lamājas?

Tiesi tāpēc jau Lapsa uzbrūk Rokplnim, lai vēl kādam citam neienāktu prātā pastāstīt par stukačotājiem.vēl izrādīsies, ka pa vidu lapsu šaika bijusi, Tāpēc jāuzbrūk, lai zina, ka bijušajiem jāievēro klusēšana


Nesamērīgās emocijas no Lapsas puses varētu būt reakcija uz nodevēja rīcību. Tā teikt brīdinājums pārējiem. Rokpelnim vajadzētu arī uzmanīgi pārvietoties pa gājēju pārejām.

Atbildēt

freds

28.12.2017. 09:15

Un ko darīs Ziedoņa fonds? mainīs nosaukumu uz viegli stučīt?

Atbildēt

sātans sver 50kg

28.12.2017. 08:39

Lapsa kur tad palicis čekas darbinieku saraksts kas jums portala bija publicets? skatos tas izdzests visur:((

Atbildēt

Jāni,

28.12.2017. 08:37

»

Jānis

Kā,tu lapsa zini,ka kāds gadiem ilgi stučīja? Kā tu zini par ko stučīja un cik no šīs stučīšanas ir patiesība?? Vai tu zini,ka stukačs uzzinot par savu (iem) stukačiem,stučīja tikai par viņiem,par visu ko citu sacerot tīrās blēņas ? utt...


bet bija taču tādi, kuri nestučīja, vai ne? Par spīti visam, nestučīja un aizgāja strādāt rūpnīcā, viņu dzeju nedrukāja, bet pa stūriem lasīja uz lapelēm rakstītu.
VAi nepadomāji, ka LPSRS dzejniekiem, lai cik talantīgiem vai mazāk talantīgiem, bija laba dzīve? un daži to pirka ne tādēļ, ka nevarēja nerakstīt, jo dvēsele prasa, bet tādēl, ka bija super tā dzīvot - bohēma, talantīgi draugi, sievietes, nenormēts darba laiks?

Atbildēt

vilis

28.12.2017. 08:26

Gudrais nekautrējas mainīt savas domas.Citiem piedod bieži,sev-nekad!Sirdsapziņas pārmetumi ir nebeidzams sods

Atbildēt

vaidieniņ

28.12.2017. 07:49

Skatos - pilsonis Duka no Dikļiem visu nakti pūlējies, dažādas atklāsmes driķējis - un pukš!, nav vairs nevienas...

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

12

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

FotoViss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums tam ir jāpieliek punkts. Jūs neesat idioti vai mazi bērni, kam kāda Viņķele vai Kariņš noteiks, kā Jums rūpēties par Jūsu veselību. Viņi Jums nenoteiks, vai satikt omi un taisīt dzimšanas dienas ballīti ir slikti.
Lasīt visu...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...