Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvijas Padomju Rakstnieku savienība

28.12.2017. 07:43

Visi mūsu biedri sirdī un darbos ir čekisti!

Atbildēt

liekuļi

28.12.2017. 04:36

Dzejniekiem štukačiem kas psr priekšrocībām bija,viņus publicēja atbalstīja un tiem piešķīra abalvojumus,savējie stukači abalvoja savējos kuri bija un ir apvienojušies apvienībā.Jo vairāk stučija jo sirsnīgāku dzejoli vajadzēja uzrakstīt lai izlīdzinātu pretīgo pašu dvēseles stāvokli.Dzejniekiem stucīšana ir un bija savu radošo konkurentu ierebežošana un katrs stucišanas ziņojums bija kā pakāpiens atbalstītam slavas oriolam ceļš uz atzinību un naudu.

Atbildēt

Šodien stukaču nav

28.12.2017. 03:27

»

!!!

Bet vai jums nešķiet, ka tagad mēs veiojam sabiedrību, kur stukačos vairāk nekā čekas laikos? Vai mūs neizseko vairāk nekā padomijā? Tad kāpēc jācilā vecie čekas maisi? Labāk es gribētu zināt, kas tagad stukačo. Svaigas sejas un svaigus kangarus ir lielāka jēga zināt


jo ir brīvība. Ja ko vajag, visu katrs par sevi uzraksta un parāda pats - draugos, facebukā.. ar visām bildēm. Pārējais atrodams telefonsarunu atšifrējumos, utt.

Atbildēt

Jānis

28.12.2017. 03:01

Kā,tu lapsa zini,ka kāds gadiem ilgi stučīja? Kā tu zini par ko stučīja un cik no šīs stučīšanas ir patiesība?? Vai tu zini,ka stukačs uzzinot par savu (iem) stukačiem,stučīja tikai par viņiem,par visu ko citu sacerot tīrās blēņas ? utt.
Viszinis un soģis lapsa atradies-toreiz dzīvoja zemāks par zāli,tagad izlīdis no savas alas.

Atbildēt

MI

28.12.2017. 01:24

Lapsas kungs ir precīzi novērtējis situāciju.
Pievienojos.

Atbildēt

Kāpēc Lapsa lamājas?

28.12.2017. 01:21

»

Atbrivotajs

Nu re ari Arturs izlida no skapja


Tiesi tāpēc jau Lapsa uzbrūk Rokplnim, lai vēl kādam citam neienāktu prātā pastāstīt par stukačotājiem.vēl izrādīsies, ka pa vidu lapsu šaika bijusi, Tāpēc jāuzbrūk, lai zina, ka bijušajiem jāievēro klusēšana.

Atbildēt

!!!

28.12.2017. 00:26

»

ein štube und vafel hrum hrum

ir tāds pašpasludināta tribunāla priekšsēdētājs Linards G.,- kurš kādreiz uzstājās LPSR televīzjā , lasot čekistu sagatavotu runu un šo faktu bviogrāfijā cītīgi slēpj...


Bet vai jums nešķiet, ka tagad mēs veiojam sabiedrību, kur stukačos vairāk nekā čekas laikos? Vai mūs neizseko vairāk nekā padomijā? Tad kāpēc jācilā vecie čekas maisi? Labāk es gribētu zināt, kas tagad stukačo. Svaigas sejas un svaigus kangarus ir lielāka jēga zināt.

Atbildēt

ein štube und vafel hrum hrum

28.12.2017. 00:10

»

nuu

Ir tāds ārsts. Viņš man stāstīja, ka saulaik viņa ģimene bija palīdzējusi eksprezidentam Z, kad viņš vēl bija students. Un tad pret ģimeni sākās represijas. Pēc tam izrādījies, ka stukačojis nakamais dakteris un preziddents... Nu neuzzināsim mēs, kas tajos maisos. Jēgas nav. Tur jau sen kas cits...


ir tāds pašpasludināta tribunāla priekšsēdētājs Linards G.,- kurš kādreiz uzstājās LPSR televīzjā , lasot čekistu sagatavotu runu un šo faktu bviogrāfijā cītīgi slēpj..

Linard,- iznāc no skapja un noņem grēku no sirds, uzraksti kā sadarbojies ar čeku !

kas attiecas uz čekas maisiem - tak neticu, ka visi maisi nav sen jau pārkopēti un nodoti jaunajiem saimniekiemn = pēc amerikosu draugu lūguma, pēc žīdu razvedkas draudzīga lūguma u.tt.

Atbildēt

nuu

27.12.2017. 23:43

Ir tāds ārsts. Viņš man stāstīja, ka saulaik viņa ģimene bija palīdzējusi eksprezidentam Z, kad viņš vēl bija students. Un tad pret ģimeni sākās represijas. Pēc tam izrādījies, ka stukačojis nakamais dakteris un preziddents... Nu neuzzināsim mēs, kas tajos maisos. Jēgas nav. Tur jau sen kas cits...

Atbildēt

Tā rakstīja

27.12.2017. 23:32

Lūk, ko rakstīja tepat citā rakstā - „Čekas maisus” nepublicēs tajos esošu “vērtīgu” un “vajadzīgu” cilvēku dēļ
Pietiek lasītājs
22.11.2017.
Komentāri (52)
Neviena puse nepasaka īsto sarunu un pielaides pie" maisiem" lieguma iemeslus, kaut paziņo, ka šis nav valsts noslēpums. Manuprāt, SARAKSTUS NEPUBLICĒS, lai cik mēs censtos ietekmēt un pieprasīt vienreiz izbeigt ažiotāžu par tiem, jo tajos ir "godājami cilvēki" un "VAJADZĪGI CILVĒKI" ... .... ...

Atbildēt

tas nav dīvaini

27.12.2017. 23:31

»

tāds pats jautājums

uzdodams Veidemanei - Par ko izjust cieņu pret draņķi


un nav nejauši - kārtējais joprojām aktīvās čekas aizmiglošanas projekts - šoreiz par instrumentu izmanto Rokpelni, citu reizi būs cits izstrādes objekts; jautājums - kāds ir īstais konkrētās aktivitātes mērķis?

Atbildēt

Alvis

27.12.2017. 23:27

Nejauciet klāt pie šīs tēmas tautības. Jums nav mērauklas, kur tautība ir vairāk tendēta uz stučīšanu, kura mazāk. Tie ir visās tautās un visās varās un pat vajadzīgi varas nodrošināšanai.
Ir svarīgi - pienesa patiesu informāciju vai DEZINFORMĀCIJU, pie tam ar pašlabuma gūšanu.

Mēs zinām precīzi, ka sabiedrībā pielīdēju, izlecēju un varaskaru cilvēku ir daudz - tā ir cilvēcīga pazīme, pazīme par izdzīvošanu, par uzdzīvošanu un citu noniecināšanu, lai pat augtu kāc lietus ūdens. To ir ļoti precīzi savā grāmatās ir aprakstījis Vilis Seleckis, kur stāsta, kā radās okupācijas ("padomju") režīma ģēniji, kurus režīms slavēja un cēla ģēnijos, bet nostučītos pazemoja, piesmēja, visaugstākos talantus, ja tu nebiji režīma kalps, pataisīja par stulbeni, nemākuli vai tml., nevirzīja amatos, nepiešķīra zinātniskus grādus, nedeva prēmijas, dzīvokļus, neļāva izbraukt ekskursijās uz ārzemēm, pat zināiskā darba nolūkos.

Bet ievērosim patiesību - mēs visi okupācijas laikā bijām nozombēti, ka šajā režīmā dzīvosim uz mūžu mūžiem, kalpojām tam kā kurš mācēja, ziņojām varai par "pretpadomju izpausmēm" - skolotāji, direktori, priekšnieki, komunisti un brāļu tautas izredzētie, lai gan viscaur smējās par šo režīmu un tā ierobežojumiem attīstīties un augt, stāstīja anekdotes.

"LIELAIS BRĀLIS MŪS VĒROJA" uz katra soļa, kā raksta VDK izpētes komisija un viņu kalpi par mums ziņoja.

Atbildēt

tāds pats jautājums

27.12.2017. 23:22

»

nu kā tā var, nu kā tā var?!

Par ko izjust cieņu pret draņķi


uzdodams Veidemanei - Par ko izjust cieņu pret draņķi?
dīvaini, ka Rokpelnis sirdi kratīja vēl augstāka ranga īstenai čekistei

Atbildēt

Edge

27.12.2017. 22:26

»

DD1

Mūsu kursā/grupā arī bija stukače. Kad notika studentu apmaiņas brauciens uz VDR, viņa bija iekļauta studentu grupā, lai gan objektīva pamatojuma tam nebija. Man tas likās ļoti aizvainojoši, jo netika cits students, kas bija patiesi pelnījis


"Iekļāvēji" bija, ir un būs, taču vairākums arī nedrīkst sēdēt klusi:"Dekāns toreiz [1988] bija Antonijs Zunda. Kopā ar viņu sēdēja profesori Alberts Varslavāns un Pēteris Krupņikovs. Viņi nezināja, kā sākt sarunu, tad beidzot kāds no viņiem piekasījās man pie žaketes atloka piespraustajam sarkanbaltsarkanajam karodziņam. (..) Pēc tam bija fakultātes studentu un pasniedzēju sapulce, bet klāt, protams, bija čekisti. Studentiem vajadzēja balsot par manu izslēgšanu. Pret izslēgšanu nobalsoja visi, izņemot divas aktīvas komjaunietes. Tā bija dekanāta un čekistu izgāšanās." Konstantīns Pupurs: emigrācija bija drausmīga kļūda (nra.lv)

Atbildēt

DD1

27.12.2017. 22:14

»

REKĀ

Kad studēju RTU, viens no kursa biedriem mums pateica, ka, lai tiktu uzņemts, piekritis ziņot par studiju biedriem. Un brīdināja, ka, ja mūsu kompānijā parādās kāds no malas, lai pieturam mutes. Jo nevar zināt, vai tas tiešām nestučīs. Attiecības ar šo mūsu stukaču visu studiju laiku bija draudzīgas...


Mūsu kursā/grupā arī bija stukače. Kad notika studentu apmaiņas brauciens uz VDR, viņa bija iekļauta studentu grupā, lai gan objektīva pamatojuma tam nebija. Man tas likās ļoti aizvainojoši, jo netika cits students, kas bija patiesi pelnījis.

Atbildēt

Edge

27.12.2017. 21:50

»

Tik netirs!

Stučījāt, lai gūtu privilēģijas darba karjerā utt. Izredzētos tēlojāt. Atbalstījāt melīgi noziedzīgo krievu nacistu viltus ideoloģiju - zinātnisko komunismu. Paši sevi pievīlāt un citus. Tagad gan kauns, gan gandarījums, ka šī 4. maija noziedznieku kliķe jūs pasargā un nenodod, jo vara atrodas tādu ...


Tieši tādi karjeristi visefektīvāk grāva padomju sociālo sistēmu! Otrajā nomenklatūras līmenī strādājošie gribēja uzdzīvot "kā Rietumus", tāpēc pie pirmās izdevības nomainīja kažokus, karogus, himnu. Karjeristu lieta turpina dzīvot un uzvarēt:
"Roberts Ķīlis: Mūsdienu izglītībai jākoncentrējas uz karjeru." ( e-klase.lv )

Atbildēt

ziņotājs

27.12.2017. 21:48

»

Tik netirs!

Stučījāt, lai gūtu privilēģijas darba karjerā utt. Izredzētos tēlojāt. Atbalstījāt melīgi noziedzīgo krievu nacistu viltus ideoloģiju - zinātnisko komunismu. Paši sevi pievīlāt un citus. Tagad gan kauns, gan gandarījums, ka šī 4. maija noziedznieku kliķe jūs pasargā un nenodod, jo vara atrodas tādu ...


VDK aģents Upenieks pašrocīgi uztaisīja ziņotāja kartiņu uz mana vārda. Mana paraksta uz šīs kartiņas nav - jebkura tiesa mani atzīs par nevainīgu! šādi precedenti Latvijā jau bijuši - ja uz kartiņas nav paraksta, tad cilvēks nav vainīgs.
Un LPSR laikos man nebija privilēģiju. Strādāju vienkāršu darbu un uz ārzemēm nebraucu, un pie dzīvokļa pilsētā netiku. Un zinātnisko komunismu neesmu studējis.

Atbildēt

Tik netirs!

27.12.2017. 21:38

»

ziņotājs

Pilnīgi pareizi - visi stukači tādi "savējie" bija un nevienam neko ļaunu nenodarīja. Neviens netika nosūdzēts, tiesāts, mocīts vai citādi diskriminēts. Varbūt, ka kāds aģents mūsu vārdā ko uzrakstīja, bet ne mēs paši. Jātiesā aģentus, bet ne ziņotājus! Mēs (t.s. stukači) tikai formāli skaitījāmies ...


Stučījāt, lai gūtu privilēģijas darba karjerā utt. Izredzētos tēlojāt. Atbalstījāt melīgi noziedzīgo krievu nacistu viltus ideoloģiju - zinātnisko komunismu. Paši sevi pievīlāt un citus. Tagad gan kauns, gan gandarījums, ka šī 4. maija noziedznieku kliķe jūs pasargā un nenodod, jo vara atrodas tādu pat izdzimteņu rokās. Varens jūties? Melo, ka neko ļaunu nenodarījāt? Tieši tādi izdzimteņi kā tu ir visu nelaimju un ļaunuma sakne.

Atbildēt

pēc

27.12.2017. 21:32

13. janvāra bruģakmeņu akcijas arī TV aicināja stučīt. Un stučīja taču.

Atbildēt

Anatoļs

27.12.2017. 21:30

Latvju tautai stukačiba ir svēts paradums,tādēļ Saeima strādā pie stukaču aizsardzības likuma.Tagad stukači vairs nesaucas par stukačiem,bet gan par TRAUKSMES CĒLĀJIEM.Tādu mums ir bijis un būs vairumā,tādēl tie īpaši jāaizsargā.Un nekādus maisus neviens nepublicēs.Biedram vienkārši uzdeva nervi

Atbildēt

ziņotājs

27.12.2017. 21:29

»

REKĀ

Kad studēju RTU, viens no kursa biedriem mums pateica, ka, lai tiktu uzņemts, piekritis ziņot par studiju biedriem. Un brīdināja, ka, ja mūsu kompānijā parādās kāds no malas, lai pieturam mutes. Jo nevar zināt, vai tas tiešām nestučīs. Attiecības ar šo mūsu stukaču visu studiju laiku bija draudzīgas...


Pilnīgi pareizi - visi stukači tādi "savējie" bija un nevienam neko ļaunu nenodarīja. Neviens netika nosūdzēts, tiesāts, mocīts vai citādi diskriminēts. Varbūt, ka kāds aģents mūsu vārdā ko uzrakstīja, bet ne mēs paši. Jātiesā aģentus, bet ne ziņotājus! Mēs (t.s. stukači) tikai formāli skaitījāmies uz papīra, jo plānus par savervētajiem cilvēkiem vajadzēja izpildīt. Patiesībā stukači no iekšpuses grāva PSRS represīvos orgānus, jo visi stukači un vairums komunistu (arī Gorbunovs, Ēlerte) bija 18.novembra Latvijas slēpti patrioti. Mēs, stukači un komunisti, ar savām metodēm darbojāmies pret PSRS okupācijas varu - tas (mūsu nopelns) ir ierakstīts pat Satversmes preambulā
Vai kāds Latvijā ir cietis no stukačiem? Neviens! Piekrītu eksprezidentai Vīķei-Freibergai un godājamam kinorežisoram Jānim Streičam - čekas maisus jāsadedzina!

Atbildēt

s

27.12.2017. 21:26

Retu reizi pilnībā pievienojos Lapsas viedoklim. Tikai gribu palabot - šajā gadījumā jāteic nevis rehabilitē, bet gan reabilitē. Nezinu, no kurienes šādi vārdi cēlušies, bet pirmais variants tiek lietots medicīnas jomā, otrais juridiskajā un sociālajā jomā.

Atbildēt

Mazpisanczs

27.12.2017. 21:01

»

nu bet dabiski

kas arī bija jāpierāda


Debess šodien klāra? Kā ar tabletītēm?

Atbildēt

reptilis

27.12.2017. 20:53

»

Edge

Perfekta maldināšanas akcija "čekas maisi". Ja kādam nepielec, tad lai atceras pirmās "grēksūdzes" autoru G.Andrejevu un notikumus 1991.- 1995.g...


Nu,nezinu...man patika G.Andrejeva rīcība...,bet vajadzēja rīkoties,kā Lietuvā - tie ,kuri piesakās paši tos nepublicē,bet tie kuri nepiesakās līdz noteiktajam datumam,tos publicē...un viss sen jau būtu beidzies. Bet Čeka jau bija tikai represīva izpildstruktūra ,kura realizēja komunistiskās partijas lēmumus....,bet tad būtu jāskatās arī prokuroru un tiesnešu rīcība un lēmumi.

Atbildēt

Lapsa

27.12.2017. 20:52

varētu šoreiz nemuldēt. Atceras taču tos laikus?
Galu galā par Latvijas neatkarību nobalsoja gan stukači, gan tie, kas nebija. Gandrīz visiem bija kāds sakars ar kom. partiju vai komjaunatni. Būtu bijuši pret, ar neatkarību būtu grūtāk gājis.
Rokpelnis ir tikai viens no daudziem. Izstāstīja, nu un labi. Pa lielam tas neko nemaina. Ierindas gadījums.Ir daudz tādu, kas centīsies slēpties līdz pēdējam. Tie gan ir drauds.

Varbūt suns ir aprakts citā vietā. Varbūt kādam ir bail, ka sāksies vispārēja grēksūdze. Nebūs vajadzīga nekāda komisija, uzvārdi tāpat tiks izpausti. Un šito nevarēs kontrolēt. Aiz ko tad Lapsas k-gam būtu par šito mute jādzesina. Cik zinu, tad pat velti nestrādā. Var jau būt arī izņēmumi, bet gadījums nekāds.
Varbūt, mazajiem vdk aģentiņiem ir kā reize jāsāk runāt, lai beidzot vezums izskustētos no vietas?

Atbildēt

Priekulis

27.12.2017. 20:42

»

Nepiekrītu

Nepiekrītu, Lato...


Drīzāk viņš ir nesapratīgs, jo pasūta NRAvīzi.

Atbildēt

REKĀ

27.12.2017. 19:55

Kad studēju RTU, viens no kursa biedriem mums pateica, ka, lai tiktu uzņemts, piekritis ziņot par studiju biedriem. Un brīdināja, ka, ja mūsu kompānijā parādās kāds no malas, lai pieturam mutes. Jo nevar zināt, vai tas tiešām nestučīs. Attiecības ar šo mūsu stukaču visu studiju laiku bija draudzīgas.Nekad nevienam no mums nekādas ziepes nesanāca. Šķiet, ka stukačs ziņoja, ka esam morāli noturīgi un idejiski nobrieduši. Uzņemts RTU viņš bija, neko vērtīgu ziņot nevarēja.Balasts VDK.

Atbildēt

nu gnu

27.12.2017. 18:57

vecs draņķis piekrītu

Atbildēt

skaidrs

27.12.2017. 18:39

»

Toms

Lato, es priecātos, ja Jūs apstiprinātu (vai noliegtu) vienu lietu: to, ka Jūsu rīcībā ir informācija - minētais stukačs rakstījis vai kā citādi nodevis kuratoram "donosus" par līdzpilsoņiem, viņu personisko dzīvi, anekdotēm utt. Ja kaut vienā no šiem punktiem ir atbilde "jā", tad paldies, visam rakstītajam...


ka Lapsas rīcībā nav nekādas informācijas.Viņš pat nav papūlējies izlasīt dzejnieka grēksūdzi.Starp citu.dzejnieks savu sadarbību nekad nav īpaši slēpis.Bet Lapsam bija jāizgāž žults,un to viņš ir izdarījis tāpat,kā "draugs"Priedītis.Katrs dara to,kas viņam jādara.

Atbildēt

Kaimiņš

27.12.2017. 18:26

Nabaga čekisti! Viņiem pie lettiem vajadzēja strādāt arī ar pilnīgiem muļķiem, kāds ir šis Rokpelnītis. Pilnīgs muļķis tikai kaut ko tādu dabū gatavu, lai būtu muļķa lettu pūlī slavens vienu dienu.

Atbildēt

Uz

27.12.2017. 18:20

»

Arturs Priedītis

Padomju laika Benjamiņa namā pazīstamā sociālistiskā reālisma klasiķa un LPSR himnas teksta autora Friča Rokpeļņa ģimenē dzimušā pederasta, pseidointeliģenta un pseidodzejnieka nupat publicētie murgainie meli, tā vien liekas, aizsāks jaunu žanru šodienas jau tā anormālajā publiskajā telpā; proti, aizsāks...


jauno plānprātiņu histērijas fona Bojāra teiktais krasi izceļas: "Ko darīt šodien? Ļaut strādāt maisu izpētes komisijai, pirms tam gan paņemot parakstus par slepenības ievērošanu. Skapji ir lieli, viņiem tur pietiks darba līdz mūža beigām. Domāju, ka šie cilvēki varētu noskaidrot ļaunprātīgus sadarbības gadījumus vai noziegumus. Un šos vārdus gan vajadzētu publicēt." Melnais Kangeris un viņa deģenerātu troļļu koris par tādu pieeju nav spējīgi aizdomāties. Spējīgi izdomāt tikai kādu nelietību, kādas melnais Kangeris ražo kāda spēka uzdevumā.

Atbildēt

bosiks

27.12.2017. 18:00

vai tad tas rokpelnis pēc 26 neatkarības gadiem kaisa sev pelnus uz galvas un nožēlo padarīto? nē- viņš attaisno savu aģenta statusu. lūk tāpēc arī ir teiciens krieviem- nav tādu bijušo čekistu, jo tas ir uz mūžu.

Atbildēt

jāveic arī dekomunizāciju

27.12.2017. 17:53

Čekistiem pavēles deva Gorbunovs, Lembergs, Godmanis un daudzi citi komunisti, kuri nebija stukači un aģenti.
Sanāk jocīgi - gorbunovus un lembergus var ievēlēt Saeimā un pašvaldībās, bet stukačiem un aģentiem aizliegts kandidēt.

Atbildēt

Edge

27.12.2017. 17:47

»

Arturs Priedītis

Padomju laika Benjamiņa namā pazīstamā sociālistiskā reālisma klasiķa un LPSR himnas teksta autora Friča Rokpeļņa ģimenē dzimušā pederasta, pseidointeliģenta un pseidodzejnieka nupat publicētie murgainie meli, tā vien liekas, aizsāks jaunu žanru šodienas jau tā anormālajā publiskajā telpā; proti, aizsāks...


Nav nekāds "diemžēl", bet gan objektīvi likumsakarīgs "attīrīšanas" process elites nomaiņai. Noder atcerēties 1959. - 1966.g. notikumus, kad Arvīda Janoviča Pelšes vadībā spītīgos un nepaklausīgos revolucionierus un t.s. nackomunistus izmeta no siltām vietiņām nomenklatūrā. Pašreiz notiek kas līdzīgs - tagad vecos uzmetējus, "dziesmotās revoļūcijas" auseklīšus pašus uzmetīs.
Viela pārdomām:"Latvijai ir jābūt Eiropas Savienības (ES) kodolā, nevis tās perifērijā, teikts ārlietu ministra Edgara Rinkēviča (Vienotība) ikgadējā ziņojumā par paveikto un iecerēto darbību valsts ārpolitikā un ES jautājumos 2017.gadā." (diena.lv)

Atbildēt

Nepiekrītu

27.12.2017. 17:46

Nepiekrītu, Lato.
Šodien neviens nav piespiests "iznākt no skapja". No teksta redzams, ka Rokpelnis neko arī neslēpj.

Šodien neviens nav spiests atzīties, ka ir bijis stukačs un, izskatās, ka vēl ilgi nekas šai ziņā nemainīsies. Arī Rokpelnis mierīgi būtu varējis klusēt. Tādēļ viņa lēmums runāt man šķiet cienījams.

Atbildēt

Edge

27.12.2017. 17:33

»

Perfekts

Perfekts komentārs Lapsam par šo tēmu


Perfekta maldināšanas akcija "čekas maisi". Ja kādam nepielec, tad lai atceras pirmās "grēksūdzes" autoru G.Andrejevu un notikumus 1991.- 1995.g.
Kas perfekti pastrādā, tas tiek dāsni atalgots, jo informerus vajag visām varām, pat visdemokrātiskākajām.
Viela pārdomām:Par 1994.gada 30.aprīlī Maskavā parakstītajiem Latvijas Republikas un Krievijas Federācijas līgumiem. (vestnesis.lv)
"2004.g.23.jūlijā Latvijas deputāts Georgs Andrejevs (LC) tika apstiprināts par Vides, veselības un pārtikas nekaitīguma komitejas viceprezidentu." Latvijas deputāti Eiroparlamentā ieņem atbildīgus amatus.(vestnesis.lv)

Atbildēt

Vai tad nav saprotams,

27.12.2017. 17:33

»

lasītājs

Izlasīju visu NRA interviju. Neatradu faktiski nekādus konkrētus vārdus/uzvārdus, par kuriem jaunais godavīrs ziņojis, tik vispārīgus - "inteliģence", "kolēģi", "literāti


ka visu laiku stučīja, analizēja, nodeva. Visu laiku klusēja. Īsta vīra būšana būtu, ja 1991. gadā pirmais un pats šādi lustrētos.. Šī ir gļēvā šļupstētājs jēlība. Jundzis tikpat jēls. Lapsam pilnīga taisnība. Tagad zinu, ka Lapsa nav bijis stkačs un tas ir jauki!

Protams, ka Rokpelnis pielicis dvēseliskās bikses un viņa tēvs bija aktīvs komunists.Cūkas un pretekļi.

Atbildēt

Bravo

27.12.2017. 17:27

Piekrītu Lato Lapsam. Tagad īpaši uzdarbojās Jānis Reirs, kurš joprojām cenšas kaitēt Latvijas sabiedrībai kā bijušais komunists.

Atbildēt

Perfekts

27.12.2017. 17:10

Perfekts komentārs Lapsam par šo tēmu!

Atbildēt

musuri

27.12.2017. 17:07

man neinteresē tā laika stukači, mani interesē šodienas stukaču vārdi, kuču, mēslu, kuri kalpo sistēmai par naudu vai vienkārši aiz baudas par citu ciešanām
kam kalpo lapsa?

Atbildēt

Toms

27.12.2017. 16:28

»

lasītājs

Izlasīju visu NRA interviju. Neatradu faktiski nekādus konkrētus vārdus/uzvārdus, par kuriem jaunais godavīrs ziņojis, tik vispārīgus - "inteliģence", "kolēģi", "literāti


OK, paldies. Pagaidīšu, varbūt tiešām parādīsies uzvārdi, ko viņš nav pieminējis. Manās acīs stukačs nav nekāds godavīrs, arī tad, kad atzīstas, bet atkarībā no tā, vai viņš atzinies vai melojis, ir divas iespējas - turpmāk likt viņu mierā vai prasīt, lai izstāsta visu.

Atbildēt

fakts

27.12.2017. 16:27

kaut kā pietrūkst objektivitātes šajā viedokļrakstā.
Jā, stučītāju var necienīt. Visas tiesības tā darīt.
Un kritiski pret šo paziņojumu attiekties.
Taču nevajag muldēt par 'pilnām biksēm', ja reiz runātājs pats saka, ka šo atzinis jau 1992. gadā stājoties LSDSP, tad uzrāda dokumentu, kurš datēts ar 2014. gadu, kur šis fakts ir vēlreiz apstiprināts.
Tas, ka atzīstas vēl 3. reizi - iespējams, ka lieki.
Bet drusku distancējoties no stukačiem - jāpiekrīt, ka pēdējā laika Lato publicitāte ir kļuvusi pārāk negatīva. Fakti, tas ir viens. Bet žultains viedoklis ar ko šie fakti tiek aplieti - vairs nav gluži tas pats un sarežģī iespēju vērtēt pašam

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...