Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

>20.29

24.12.2018. 03:55

taisnība, citādi ēnu ekonomika un laventi būs cienījamākie pacienti valsts medicīnā. Priekš tiem ir maksas medicīna,labā līmeņī, vienmēr laipni.Darba nespējas lietas jau kļuvušas par anekdoti.

Atbildēt

Doks

18.12.2018. 18:10

Kad beigises pretlikumīgā LĀB ārstu sertifikācija??
Viens kredītpunkts maksā ap 3-4 eiro.
Ārzemēs ārstu zināšanas nekontrolē, kāmēr nav tiesvedība.

Atbildēt

Ticēju

18.12.2018. 06:53

Kamēr izlasīju ka 101 kilometrā dzīvojošie nesaņēma ārsta palīdzību. Vistīrākā diršana, Pēteris diez vai zin kur tāda Brīdaga atrodas

Atbildēt

Andris Baumanis

17.12.2018. 18:08

No 2019.gada 1. janvāra būs pieejama dažāda – labāka vai sliktāka veselības aprūpe. Kādas muļķības!!!! Neatkarīgi būs jauns ministrs vai nebūs -
nebūs nekādu izmaiņu, jo neviena medicīnas iestāde nav gatava filtrēt pacientu grozus! Lai slava Veselības ministrijas ierēdņiem un ministrei par "veiksmīgu likuma ieviešanu dzīvē"!
Televīzijā VM un NVD reklamē elektroniskos nosūtījumus e veselībā, bet tie ar 100% garantiju nebūs no 01.01.2019. Un atkal neviens par to neatbildēs, bet reklāmas laiks televīzijā nav no lētajiem!
Tam jābūt pašnāvniekam - kurš tīkos pēc veselības ministra amata!

Atbildēt

Gunča

17.12.2018. 17:32

Kāds ir Peterisa Apinisa pseidonīms ?

Atbildēt

Pieņēmums

17.12.2018. 15:34

Apinis nez kāpēc pieņem, ka naudas daudzums medicīnā automātiski pārvēršas kvalitātē. ASV tērē 18% no GDP, gandrīz 11000$ uz cilvēku. Tai pašā laikā MILJONIEM cilvēku nav piekļuves aprūpei, kvalitāte attīstīto valstu kontekstā ir vāja. Protams, tas neattiecas uz dārgajām klīnikām.

Atbildēt

Čapājevs

17.12.2018. 15:25

Petja...

Atbildēt

Reņģēdājs

17.12.2018. 13:08

Dikti jau gribējās atrast kaut mazu cerībiņu, ka ārsti paši mēģinās pašattīrītos no bokam,lejniekiem ( laventozes pirmatklājējus),un tamlīdzīgiem kuri joprojām jebkuram ( maksātspējīgam! ) žuļikam/ no darba padzenamam ierēdnim izsniedz bezizmēra slimības lapas.
Nekā ....

Atbildēt

kontrole

17.12.2018. 11:32

»

brīvais radikālis

Ko tu iesāksi bez medicīnas un farmācijas


Vai tad bankas izzuda no Latvijas, kad banku sektorā ieveda daudz maz kārtību? Pašlikvidējās viena banka. Arī medicīnā jāieved kārtība. Piemēram, slimnīcu iepirkumos. Gan iekārtu, gan medikamentu.

Atbildēt

atis

17.12.2018. 10:24

apini nav vērts lasīt. viņš vienīgais gudrs, visi pārējie - stulbi nelieši.

Atbildēt

xxx

17.12.2018. 09:53

Šobrīd ģimenes ārsts ir dzimtcilvēks. Ja ģimenes ārsts saslimst, viņam pašam jāorganizē cits ģimenes ārsts un pašam jāmaksā šim aizvietotājam, bet A darba nespēju viņam neapmaksā. Atvaļinājumu tāpat nevar paņemt, proti var, bet atvaļinājuma naudu nemaksā, toties pašam jāmaksā aizvietotājam. Aiziet pensijā nevar, tad jāmaksā atlaišanas pabalsti māsai un ārsta palīgam, bet nevienam ģimenes ārstam tādu uzkrājumu nav.

Nu nezinu, mūsu ģimenes ārste vismaz 4x gadā brauc dārgos ceļojumos pa visu Eiropu, izmantojoet tiešām dārgu firmu pakalpojumus)

Atbildēt

...

17.12.2018. 07:31

»

brīvais radikālis

Ko tu iesāksi bez medicīnas un farmācijas


Pie slimnieka gultas stāv divi dakteri un apspriežas.
Kolēģi Bērziņ , ko darīsim, ārstēsim vai ļausim dzīvot?
Aptieka ir aiz loga, nav zināšanu.Nav jau tā ka medicīna vispār nav vajadzīga , nav vajadzīga patreizējā formā.

Atbildēt

troļļu ganss

16.12.2018. 23:56

pofig.

Atbildēt

korupcija

16.12.2018. 20:29

Būs vien jālūdz, lai amerikāņi ieved kārtību Latvijas medicīnā un farmācijā. Tāpat kā to viņi izdarīja ar Latvijas banku sektoru.

Atbildēt

pensionāre

16.12.2018. 19:03

Vai šī raksta kopija tiks nosūtīta jaunajam ministram, vai viņš to izlasīs?

Atbildēt

sedan

16.12.2018. 18:55

»

he he

Pēterī noteikti der ieklausīties, bet+/_ sistēma raksta beigās gan pārsteidza. Bija 8/0, nospiedu plusiņu - parādīja 11/2. Bravo, Pietiek; šādi varētu skaitīt naudu medicīnai


viss normāli.Kamēr tu lasīji lapu,tu rīkojies ar jau
ielādētiem datiem,kuri bija PC atmiņā.
Kad nospiedi +,lapa atjaunojās,bet,šo laiku jau
bija parādījušies jauni vērtējumi.

Atbildēt

Apini!

16.12.2018. 18:39

Tad kāda velna pēc ģimenes un visi ārsti neiziet ielās un nestreiko??????????????? Esam taču Eiropā, kur streiko līdz uzvarai! Tikai tā var likvidēt šo zagļu midzeni, ko sauc par varu!

Atbildēt

Vecais

16.12.2018. 18:38

Zāļu straumīte no BLR aug....,lēti un labi.Patīkamaks bizness,nekā cigarešu kontrabanda.

Atbildēt

ha-ha

16.12.2018. 18:26

Mūžīgie ārstu biedrību un arodbiedrību vadoņi,arī pastāvīgie Krievijas vēstniecības klienti un okupantpartijas eksbiedri ir tieši atbildīgi par visām negācijam veselības aprūpē,kuras var uztvert arī kā diversijas pret valsti bijušo kolaborantu izpildījumā,jo veselības aprūpe ir ļoti jūtīgs mērķis neatkarīgās valsts nedraugiem,kuru personīgā labklājība ir pieaugusi neproprocionāli tautas labklājības pieaugumam.

Atbildēt

he he

16.12.2018. 18:26

Pēterī noteikti der ieklausīties, bet+/_ sistēma raksta beigās gan pārsteidza. Bija 8/0, nospiedu plusiņu - parādīja 11/2. Bravo, Pietiek; šādi varētu skaitīt naudu medicīnai ...

Atbildēt

Kolēģis

16.12.2018. 18:22

Pēteris vairs nav nekas, bet rurpina runāt visu ārstu vārdā....

Atbildēt

Janka

16.12.2018. 18:02

Šo pašu rakstu Pēteris jau bija ielicis la.lv pēdējā pilnmēnesī.

Atbildēt

zane

16.12.2018. 17:25

Ja ambulatorajā medicīna peļņa ir 80% no apgrozījuma, kāpēc medicīnai būtu jādod papildus finansējums? Vietējie slaisti negrib strādāt - ievedam ārstus no Ukrainas, tiem vismaz ir laba praktiskā pieredze un roku veiklība.

Atbildēt

Pleskavas Ceļa vecbiedram

16.12.2018. 17:22

Vai „bespreģels” ārstu sertificēšanā netraucēti turpināsies arī pie nākošā veselības ministra?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...