Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

>20.29

24.12.2018. 03:55

taisnība, citādi ēnu ekonomika un laventi būs cienījamākie pacienti valsts medicīnā. Priekš tiem ir maksas medicīna,labā līmeņī, vienmēr laipni.Darba nespējas lietas jau kļuvušas par anekdoti.

Atbildēt

Doks

18.12.2018. 18:10

Kad beigises pretlikumīgā LĀB ārstu sertifikācija??
Viens kredītpunkts maksā ap 3-4 eiro.
Ārzemēs ārstu zināšanas nekontrolē, kāmēr nav tiesvedība.

Atbildēt

Ticēju

18.12.2018. 06:53

Kamēr izlasīju ka 101 kilometrā dzīvojošie nesaņēma ārsta palīdzību. Vistīrākā diršana, Pēteris diez vai zin kur tāda Brīdaga atrodas

Atbildēt

Andris Baumanis

17.12.2018. 18:08

No 2019.gada 1. janvāra būs pieejama dažāda – labāka vai sliktāka veselības aprūpe. Kādas muļķības!!!! Neatkarīgi būs jauns ministrs vai nebūs -
nebūs nekādu izmaiņu, jo neviena medicīnas iestāde nav gatava filtrēt pacientu grozus! Lai slava Veselības ministrijas ierēdņiem un ministrei par "veiksmīgu likuma ieviešanu dzīvē"!
Televīzijā VM un NVD reklamē elektroniskos nosūtījumus e veselībā, bet tie ar 100% garantiju nebūs no 01.01.2019. Un atkal neviens par to neatbildēs, bet reklāmas laiks televīzijā nav no lētajiem!
Tam jābūt pašnāvniekam - kurš tīkos pēc veselības ministra amata!

Atbildēt

Gunča

17.12.2018. 17:32

Kāds ir Peterisa Apinisa pseidonīms ?

Atbildēt

Pieņēmums

17.12.2018. 15:34

Apinis nez kāpēc pieņem, ka naudas daudzums medicīnā automātiski pārvēršas kvalitātē. ASV tērē 18% no GDP, gandrīz 11000$ uz cilvēku. Tai pašā laikā MILJONIEM cilvēku nav piekļuves aprūpei, kvalitāte attīstīto valstu kontekstā ir vāja. Protams, tas neattiecas uz dārgajām klīnikām.

Atbildēt

Čapājevs

17.12.2018. 15:25

Petja...

Atbildēt

Reņģēdājs

17.12.2018. 13:08

Dikti jau gribējās atrast kaut mazu cerībiņu, ka ārsti paši mēģinās pašattīrītos no bokam,lejniekiem ( laventozes pirmatklājējus),un tamlīdzīgiem kuri joprojām jebkuram ( maksātspējīgam! ) žuļikam/ no darba padzenamam ierēdnim izsniedz bezizmēra slimības lapas.
Nekā ....

Atbildēt

kontrole

17.12.2018. 11:32

»

brīvais radikālis

Ko tu iesāksi bez medicīnas un farmācijas


Vai tad bankas izzuda no Latvijas, kad banku sektorā ieveda daudz maz kārtību? Pašlikvidējās viena banka. Arī medicīnā jāieved kārtība. Piemēram, slimnīcu iepirkumos. Gan iekārtu, gan medikamentu.

Atbildēt

atis

17.12.2018. 10:24

apini nav vērts lasīt. viņš vienīgais gudrs, visi pārējie - stulbi nelieši.

Atbildēt

xxx

17.12.2018. 09:53

Šobrīd ģimenes ārsts ir dzimtcilvēks. Ja ģimenes ārsts saslimst, viņam pašam jāorganizē cits ģimenes ārsts un pašam jāmaksā šim aizvietotājam, bet A darba nespēju viņam neapmaksā. Atvaļinājumu tāpat nevar paņemt, proti var, bet atvaļinājuma naudu nemaksā, toties pašam jāmaksā aizvietotājam. Aiziet pensijā nevar, tad jāmaksā atlaišanas pabalsti māsai un ārsta palīgam, bet nevienam ģimenes ārstam tādu uzkrājumu nav.

Nu nezinu, mūsu ģimenes ārste vismaz 4x gadā brauc dārgos ceļojumos pa visu Eiropu, izmantojoet tiešām dārgu firmu pakalpojumus)

Atbildēt

...

17.12.2018. 07:31

»

brīvais radikālis

Ko tu iesāksi bez medicīnas un farmācijas


Pie slimnieka gultas stāv divi dakteri un apspriežas.
Kolēģi Bērziņ , ko darīsim, ārstēsim vai ļausim dzīvot?
Aptieka ir aiz loga, nav zināšanu.Nav jau tā ka medicīna vispār nav vajadzīga , nav vajadzīga patreizējā formā.

Atbildēt

troļļu ganss

16.12.2018. 23:56

pofig.

Atbildēt

korupcija

16.12.2018. 20:29

Būs vien jālūdz, lai amerikāņi ieved kārtību Latvijas medicīnā un farmācijā. Tāpat kā to viņi izdarīja ar Latvijas banku sektoru.

Atbildēt

pensionāre

16.12.2018. 19:03

Vai šī raksta kopija tiks nosūtīta jaunajam ministram, vai viņš to izlasīs?

Atbildēt

sedan

16.12.2018. 18:55

»

he he

Pēterī noteikti der ieklausīties, bet+/_ sistēma raksta beigās gan pārsteidza. Bija 8/0, nospiedu plusiņu - parādīja 11/2. Bravo, Pietiek; šādi varētu skaitīt naudu medicīnai


viss normāli.Kamēr tu lasīji lapu,tu rīkojies ar jau
ielādētiem datiem,kuri bija PC atmiņā.
Kad nospiedi +,lapa atjaunojās,bet,šo laiku jau
bija parādījušies jauni vērtējumi.

Atbildēt

Apini!

16.12.2018. 18:39

Tad kāda velna pēc ģimenes un visi ārsti neiziet ielās un nestreiko??????????????? Esam taču Eiropā, kur streiko līdz uzvarai! Tikai tā var likvidēt šo zagļu midzeni, ko sauc par varu!

Atbildēt

Vecais

16.12.2018. 18:38

Zāļu straumīte no BLR aug....,lēti un labi.Patīkamaks bizness,nekā cigarešu kontrabanda.

Atbildēt

ha-ha

16.12.2018. 18:26

Mūžīgie ārstu biedrību un arodbiedrību vadoņi,arī pastāvīgie Krievijas vēstniecības klienti un okupantpartijas eksbiedri ir tieši atbildīgi par visām negācijam veselības aprūpē,kuras var uztvert arī kā diversijas pret valsti bijušo kolaborantu izpildījumā,jo veselības aprūpe ir ļoti jūtīgs mērķis neatkarīgās valsts nedraugiem,kuru personīgā labklājība ir pieaugusi neproprocionāli tautas labklājības pieaugumam.

Atbildēt

he he

16.12.2018. 18:26

Pēterī noteikti der ieklausīties, bet+/_ sistēma raksta beigās gan pārsteidza. Bija 8/0, nospiedu plusiņu - parādīja 11/2. Bravo, Pietiek; šādi varētu skaitīt naudu medicīnai ...

Atbildēt

Kolēģis

16.12.2018. 18:22

Pēteris vairs nav nekas, bet rurpina runāt visu ārstu vārdā....

Atbildēt

Janka

16.12.2018. 18:02

Šo pašu rakstu Pēteris jau bija ielicis la.lv pēdējā pilnmēnesī.

Atbildēt

zane

16.12.2018. 17:25

Ja ambulatorajā medicīna peļņa ir 80% no apgrozījuma, kāpēc medicīnai būtu jādod papildus finansējums? Vietējie slaisti negrib strādāt - ievedam ārstus no Ukrainas, tiem vismaz ir laba praktiskā pieredze un roku veiklība.

Atbildēt

Pleskavas Ceļa vecbiedram

16.12.2018. 17:22

Vai „bespreģels” ārstu sertificēšanā netraucēti turpināsies arī pie nākošā veselības ministra?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...