Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

>20.29

24.12.2018. 03:55

taisnība, citādi ēnu ekonomika un laventi būs cienījamākie pacienti valsts medicīnā. Priekš tiem ir maksas medicīna,labā līmeņī, vienmēr laipni.Darba nespējas lietas jau kļuvušas par anekdoti.

Atbildēt

Doks

18.12.2018. 18:10

Kad beigises pretlikumīgā LĀB ārstu sertifikācija??
Viens kredītpunkts maksā ap 3-4 eiro.
Ārzemēs ārstu zināšanas nekontrolē, kāmēr nav tiesvedība.

Atbildēt

Ticēju

18.12.2018. 06:53

Kamēr izlasīju ka 101 kilometrā dzīvojošie nesaņēma ārsta palīdzību. Vistīrākā diršana, Pēteris diez vai zin kur tāda Brīdaga atrodas

Atbildēt

Andris Baumanis

17.12.2018. 18:08

No 2019.gada 1. janvāra būs pieejama dažāda – labāka vai sliktāka veselības aprūpe. Kādas muļķības!!!! Neatkarīgi būs jauns ministrs vai nebūs -
nebūs nekādu izmaiņu, jo neviena medicīnas iestāde nav gatava filtrēt pacientu grozus! Lai slava Veselības ministrijas ierēdņiem un ministrei par "veiksmīgu likuma ieviešanu dzīvē"!
Televīzijā VM un NVD reklamē elektroniskos nosūtījumus e veselībā, bet tie ar 100% garantiju nebūs no 01.01.2019. Un atkal neviens par to neatbildēs, bet reklāmas laiks televīzijā nav no lētajiem!
Tam jābūt pašnāvniekam - kurš tīkos pēc veselības ministra amata!

Atbildēt

Gunča

17.12.2018. 17:32

Kāds ir Peterisa Apinisa pseidonīms ?

Atbildēt

Pieņēmums

17.12.2018. 15:34

Apinis nez kāpēc pieņem, ka naudas daudzums medicīnā automātiski pārvēršas kvalitātē. ASV tērē 18% no GDP, gandrīz 11000$ uz cilvēku. Tai pašā laikā MILJONIEM cilvēku nav piekļuves aprūpei, kvalitāte attīstīto valstu kontekstā ir vāja. Protams, tas neattiecas uz dārgajām klīnikām.

Atbildēt

Čapājevs

17.12.2018. 15:25

Petja...

Atbildēt

Reņģēdājs

17.12.2018. 13:08

Dikti jau gribējās atrast kaut mazu cerībiņu, ka ārsti paši mēģinās pašattīrītos no bokam,lejniekiem ( laventozes pirmatklājējus),un tamlīdzīgiem kuri joprojām jebkuram ( maksātspējīgam! ) žuļikam/ no darba padzenamam ierēdnim izsniedz bezizmēra slimības lapas.
Nekā ....

Atbildēt

kontrole

17.12.2018. 11:32

»

brīvais radikālis

Ko tu iesāksi bez medicīnas un farmācijas


Vai tad bankas izzuda no Latvijas, kad banku sektorā ieveda daudz maz kārtību? Pašlikvidējās viena banka. Arī medicīnā jāieved kārtība. Piemēram, slimnīcu iepirkumos. Gan iekārtu, gan medikamentu.

Atbildēt

atis

17.12.2018. 10:24

apini nav vērts lasīt. viņš vienīgais gudrs, visi pārējie - stulbi nelieši.

Atbildēt

xxx

17.12.2018. 09:53

Šobrīd ģimenes ārsts ir dzimtcilvēks. Ja ģimenes ārsts saslimst, viņam pašam jāorganizē cits ģimenes ārsts un pašam jāmaksā šim aizvietotājam, bet A darba nespēju viņam neapmaksā. Atvaļinājumu tāpat nevar paņemt, proti var, bet atvaļinājuma naudu nemaksā, toties pašam jāmaksā aizvietotājam. Aiziet pensijā nevar, tad jāmaksā atlaišanas pabalsti māsai un ārsta palīgam, bet nevienam ģimenes ārstam tādu uzkrājumu nav.

Nu nezinu, mūsu ģimenes ārste vismaz 4x gadā brauc dārgos ceļojumos pa visu Eiropu, izmantojoet tiešām dārgu firmu pakalpojumus)

Atbildēt

...

17.12.2018. 07:31

»

brīvais radikālis

Ko tu iesāksi bez medicīnas un farmācijas


Pie slimnieka gultas stāv divi dakteri un apspriežas.
Kolēģi Bērziņ , ko darīsim, ārstēsim vai ļausim dzīvot?
Aptieka ir aiz loga, nav zināšanu.Nav jau tā ka medicīna vispār nav vajadzīga , nav vajadzīga patreizējā formā.

Atbildēt

troļļu ganss

16.12.2018. 23:56

pofig.

Atbildēt

korupcija

16.12.2018. 20:29

Būs vien jālūdz, lai amerikāņi ieved kārtību Latvijas medicīnā un farmācijā. Tāpat kā to viņi izdarīja ar Latvijas banku sektoru.

Atbildēt

pensionāre

16.12.2018. 19:03

Vai šī raksta kopija tiks nosūtīta jaunajam ministram, vai viņš to izlasīs?

Atbildēt

sedan

16.12.2018. 18:55

»

he he

Pēterī noteikti der ieklausīties, bet+/_ sistēma raksta beigās gan pārsteidza. Bija 8/0, nospiedu plusiņu - parādīja 11/2. Bravo, Pietiek; šādi varētu skaitīt naudu medicīnai


viss normāli.Kamēr tu lasīji lapu,tu rīkojies ar jau
ielādētiem datiem,kuri bija PC atmiņā.
Kad nospiedi +,lapa atjaunojās,bet,šo laiku jau
bija parādījušies jauni vērtējumi.

Atbildēt

Apini!

16.12.2018. 18:39

Tad kāda velna pēc ģimenes un visi ārsti neiziet ielās un nestreiko??????????????? Esam taču Eiropā, kur streiko līdz uzvarai! Tikai tā var likvidēt šo zagļu midzeni, ko sauc par varu!

Atbildēt

Vecais

16.12.2018. 18:38

Zāļu straumīte no BLR aug....,lēti un labi.Patīkamaks bizness,nekā cigarešu kontrabanda.

Atbildēt

ha-ha

16.12.2018. 18:26

Mūžīgie ārstu biedrību un arodbiedrību vadoņi,arī pastāvīgie Krievijas vēstniecības klienti un okupantpartijas eksbiedri ir tieši atbildīgi par visām negācijam veselības aprūpē,kuras var uztvert arī kā diversijas pret valsti bijušo kolaborantu izpildījumā,jo veselības aprūpe ir ļoti jūtīgs mērķis neatkarīgās valsts nedraugiem,kuru personīgā labklājība ir pieaugusi neproprocionāli tautas labklājības pieaugumam.

Atbildēt

he he

16.12.2018. 18:26

Pēterī noteikti der ieklausīties, bet+/_ sistēma raksta beigās gan pārsteidza. Bija 8/0, nospiedu plusiņu - parādīja 11/2. Bravo, Pietiek; šādi varētu skaitīt naudu medicīnai ...

Atbildēt

Kolēģis

16.12.2018. 18:22

Pēteris vairs nav nekas, bet rurpina runāt visu ārstu vārdā....

Atbildēt

Janka

16.12.2018. 18:02

Šo pašu rakstu Pēteris jau bija ielicis la.lv pēdējā pilnmēnesī.

Atbildēt

zane

16.12.2018. 17:25

Ja ambulatorajā medicīna peļņa ir 80% no apgrozījuma, kāpēc medicīnai būtu jādod papildus finansējums? Vietējie slaisti negrib strādāt - ievedam ārstus no Ukrainas, tiem vismaz ir laba praktiskā pieredze un roku veiklība.

Atbildēt

Pleskavas Ceļa vecbiedram

16.12.2018. 17:22

Vai „bespreģels” ārstu sertificēšanā netraucēti turpināsies arī pie nākošā veselības ministra?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Roma sabruks šoreiz?

FotoParalēles starp krīzē esošo Rietumu pasauli un Romas impēriju pēdējām dienām kairināja filozofu un analītiķu prātus jau 100 gadus atpakaļ.
Lasīt visu...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft