Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

>20.29

24.12.2018. 03:55

taisnība, citādi ēnu ekonomika un laventi būs cienījamākie pacienti valsts medicīnā. Priekš tiem ir maksas medicīna,labā līmeņī, vienmēr laipni.Darba nespējas lietas jau kļuvušas par anekdoti.

Atbildēt

Doks

18.12.2018. 18:10

Kad beigises pretlikumīgā LĀB ārstu sertifikācija??
Viens kredītpunkts maksā ap 3-4 eiro.
Ārzemēs ārstu zināšanas nekontrolē, kāmēr nav tiesvedība.

Atbildēt

Ticēju

18.12.2018. 06:53

Kamēr izlasīju ka 101 kilometrā dzīvojošie nesaņēma ārsta palīdzību. Vistīrākā diršana, Pēteris diez vai zin kur tāda Brīdaga atrodas

Atbildēt

Andris Baumanis

17.12.2018. 18:08

No 2019.gada 1. janvāra būs pieejama dažāda – labāka vai sliktāka veselības aprūpe. Kādas muļķības!!!! Neatkarīgi būs jauns ministrs vai nebūs -
nebūs nekādu izmaiņu, jo neviena medicīnas iestāde nav gatava filtrēt pacientu grozus! Lai slava Veselības ministrijas ierēdņiem un ministrei par "veiksmīgu likuma ieviešanu dzīvē"!
Televīzijā VM un NVD reklamē elektroniskos nosūtījumus e veselībā, bet tie ar 100% garantiju nebūs no 01.01.2019. Un atkal neviens par to neatbildēs, bet reklāmas laiks televīzijā nav no lētajiem!
Tam jābūt pašnāvniekam - kurš tīkos pēc veselības ministra amata!

Atbildēt

Gunča

17.12.2018. 17:32

Kāds ir Peterisa Apinisa pseidonīms ?

Atbildēt

Pieņēmums

17.12.2018. 15:34

Apinis nez kāpēc pieņem, ka naudas daudzums medicīnā automātiski pārvēršas kvalitātē. ASV tērē 18% no GDP, gandrīz 11000$ uz cilvēku. Tai pašā laikā MILJONIEM cilvēku nav piekļuves aprūpei, kvalitāte attīstīto valstu kontekstā ir vāja. Protams, tas neattiecas uz dārgajām klīnikām.

Atbildēt

Čapājevs

17.12.2018. 15:25

Petja...

Atbildēt

Reņģēdājs

17.12.2018. 13:08

Dikti jau gribējās atrast kaut mazu cerībiņu, ka ārsti paši mēģinās pašattīrītos no bokam,lejniekiem ( laventozes pirmatklājējus),un tamlīdzīgiem kuri joprojām jebkuram ( maksātspējīgam! ) žuļikam/ no darba padzenamam ierēdnim izsniedz bezizmēra slimības lapas.
Nekā ....

Atbildēt

kontrole

17.12.2018. 11:32

»

brīvais radikālis

Ko tu iesāksi bez medicīnas un farmācijas


Vai tad bankas izzuda no Latvijas, kad banku sektorā ieveda daudz maz kārtību? Pašlikvidējās viena banka. Arī medicīnā jāieved kārtība. Piemēram, slimnīcu iepirkumos. Gan iekārtu, gan medikamentu.

Atbildēt

atis

17.12.2018. 10:24

apini nav vērts lasīt. viņš vienīgais gudrs, visi pārējie - stulbi nelieši.

Atbildēt

xxx

17.12.2018. 09:53

Šobrīd ģimenes ārsts ir dzimtcilvēks. Ja ģimenes ārsts saslimst, viņam pašam jāorganizē cits ģimenes ārsts un pašam jāmaksā šim aizvietotājam, bet A darba nespēju viņam neapmaksā. Atvaļinājumu tāpat nevar paņemt, proti var, bet atvaļinājuma naudu nemaksā, toties pašam jāmaksā aizvietotājam. Aiziet pensijā nevar, tad jāmaksā atlaišanas pabalsti māsai un ārsta palīgam, bet nevienam ģimenes ārstam tādu uzkrājumu nav.

Nu nezinu, mūsu ģimenes ārste vismaz 4x gadā brauc dārgos ceļojumos pa visu Eiropu, izmantojoet tiešām dārgu firmu pakalpojumus)

Atbildēt

...

17.12.2018. 07:31

»

brīvais radikālis

Ko tu iesāksi bez medicīnas un farmācijas


Pie slimnieka gultas stāv divi dakteri un apspriežas.
Kolēģi Bērziņ , ko darīsim, ārstēsim vai ļausim dzīvot?
Aptieka ir aiz loga, nav zināšanu.Nav jau tā ka medicīna vispār nav vajadzīga , nav vajadzīga patreizējā formā.

Atbildēt

troļļu ganss

16.12.2018. 23:56

pofig.

Atbildēt

korupcija

16.12.2018. 20:29

Būs vien jālūdz, lai amerikāņi ieved kārtību Latvijas medicīnā un farmācijā. Tāpat kā to viņi izdarīja ar Latvijas banku sektoru.

Atbildēt

pensionāre

16.12.2018. 19:03

Vai šī raksta kopija tiks nosūtīta jaunajam ministram, vai viņš to izlasīs?

Atbildēt

sedan

16.12.2018. 18:55

»

he he

Pēterī noteikti der ieklausīties, bet+/_ sistēma raksta beigās gan pārsteidza. Bija 8/0, nospiedu plusiņu - parādīja 11/2. Bravo, Pietiek; šādi varētu skaitīt naudu medicīnai


viss normāli.Kamēr tu lasīji lapu,tu rīkojies ar jau
ielādētiem datiem,kuri bija PC atmiņā.
Kad nospiedi +,lapa atjaunojās,bet,šo laiku jau
bija parādījušies jauni vērtējumi.

Atbildēt

Apini!

16.12.2018. 18:39

Tad kāda velna pēc ģimenes un visi ārsti neiziet ielās un nestreiko??????????????? Esam taču Eiropā, kur streiko līdz uzvarai! Tikai tā var likvidēt šo zagļu midzeni, ko sauc par varu!

Atbildēt

Vecais

16.12.2018. 18:38

Zāļu straumīte no BLR aug....,lēti un labi.Patīkamaks bizness,nekā cigarešu kontrabanda.

Atbildēt

ha-ha

16.12.2018. 18:26

Mūžīgie ārstu biedrību un arodbiedrību vadoņi,arī pastāvīgie Krievijas vēstniecības klienti un okupantpartijas eksbiedri ir tieši atbildīgi par visām negācijam veselības aprūpē,kuras var uztvert arī kā diversijas pret valsti bijušo kolaborantu izpildījumā,jo veselības aprūpe ir ļoti jūtīgs mērķis neatkarīgās valsts nedraugiem,kuru personīgā labklājība ir pieaugusi neproprocionāli tautas labklājības pieaugumam.

Atbildēt

he he

16.12.2018. 18:26

Pēterī noteikti der ieklausīties, bet+/_ sistēma raksta beigās gan pārsteidza. Bija 8/0, nospiedu plusiņu - parādīja 11/2. Bravo, Pietiek; šādi varētu skaitīt naudu medicīnai ...

Atbildēt

Kolēģis

16.12.2018. 18:22

Pēteris vairs nav nekas, bet rurpina runāt visu ārstu vārdā....

Atbildēt

Janka

16.12.2018. 18:02

Šo pašu rakstu Pēteris jau bija ielicis la.lv pēdējā pilnmēnesī.

Atbildēt

zane

16.12.2018. 17:25

Ja ambulatorajā medicīna peļņa ir 80% no apgrozījuma, kāpēc medicīnai būtu jādod papildus finansējums? Vietējie slaisti negrib strādāt - ievedam ārstus no Ukrainas, tiem vismaz ir laba praktiskā pieredze un roku veiklība.

Atbildēt

Pleskavas Ceļa vecbiedram

16.12.2018. 17:22

Vai „bespreģels” ārstu sertificēšanā netraucēti turpināsies arī pie nākošā veselības ministra?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...