Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lato lapseles portālelis - melotava, naida runātava

11.11.2021. 21:33

un nu jau atklāti kurina naidu pret Lstv9iju. Bet par feikiem ir notiesājuši vienu neidu...

Atbildēt

Kremļa trollis analfabēts

11.11.2021. 21:26

»

latvija asv kolonija

latvija asv kolonija.Stalina laika nekadi skaidras naudas lietosanas aizliegumi nebija


ASV ir viena ''kolonija'' - Puertoriko. Bet Staļina laikā tu par mutes palaišanu aizrītos ar svinu un pats savām asinīm. Tas tā, zinasanai nesekmīgajiem krievu skolu produktiem.

Atbildēt

latvija asv kolonija

13.10.2020. 10:15

»

Jozis

Advokāte tiešām ir norādījusi uz visām nejēdzībām, kuras notiek Latvijas valstī. Paldies viņai par to...


latvija asv kolonija.Stalina laika nekadi skaidras naudas lietosanas aizliegumi nebija !

Atbildēt

atkal

13.10.2020. 05:28

Atkal tā zobainā riebīgā, riebīgā...…..

Atbildēt

Liekas

13.10.2020. 00:30

»

Liekas

Znotinai nav taisnība


teu galvā sliekas

Atbildēt

Liekas

12.10.2020. 22:13

Znotinai nav taisnība

Atbildēt

jurists

12.10.2020. 21:23

»

variants

Vispār jau tā nav Znotiņas sūdzība, bet konkrētas iestādes vēstule uz iestādes veidlapas. Tas ka Znotiņa kā priekšniece to paraksta, nepārvērš iestādes vēstuli par Znotiņas sūdzību. Bez tam vēstules beigās ir t. Nr. ,kurš atšķiras no veidlapā sākumā esošā t. Nr., kurš parasti ir oficiālais Nr. Tātad...


Variant, ja tā būtu iestādes sūdzība, tur nebūtu atsauce uz Sastversmes 116 pantu. Un proti, "...kur sākas cita INDIVĪDA aizskārums..." Iestāde nav indivīds, tātad ar indivīdu Znotiņa uzskatīja sevi. Vienkārši Znotiņaatriebībai un savai reklāmai izmantoja iestādes resursus - darbiniekus, kas sagatavoja vēstuli, materiāltehnisko bāzi un savu darba laiku. Valsts samaksāja par Znotiņas ambīcijām! Bet mēs visi kārtējo reizi pārliecinājāmies par atsevišķu indivīdu juridiskajām zināšanām...

Atbildēt

jurists

12.10.2020. 21:15

Un kad Znotiņa pirms 3 gadiem metās lobēt notārus, lai caur viņiem tiktu taisīti pilnīgi visi nekustamo īpašumu darījumi, lasīja "lekcijas", bīdīja shēmu caur varas gaiteņiem, vai tā nebija viņas personīgā reklāma???

Atbildēt

Jozis

12.10.2020. 19:14

Advokāte tiešām ir norādījusi uz visām nejēdzībām, kuras notiek Latvijas valstī. Paldies viņai par to.
Ir tikai skumji, ka Znotiņas kundze pati nav to ievērojusi, ka izmeklētāju funkcijas tiek pārliktas uz banku, vai vēl sliktāk - dažāda ranga biznesmeņiem, kuriem nav pat iespēju šīs funkcijas veikt - toties sodīti tie tiek pēc pilnas programmas, ja to nespēj izdarīt. Tas no paša piedzīvojumiem.
Arī bankā, pēc 50 gadu sasniegšanas, tu vairs nederi kā klients, nerunājot nemaz par bankas aizdevumu.
Tā ka tādu znotiņu vadībā droši ejam staļinisma virzienā, ka "lai būtu tikai cilvēks - pantu atradīsim"

Atbildēt

Putns

12.10.2020. 19:05

Teksta autors sūdzas par nepatiesas informācijas paušanu, lai gan advokāte sniegusi savu personīgo viedokli. Ja Latvija ir demokrātiska valsts - sūdība ir nepamatota un noraidāma.

Atbildēt

?

12.10.2020. 19:00

»

Kaspars

Ilze Znotiņa, Jums jākļūst par Alda Gobzema partijas biedri. Jūs esiet gudra un spēsiet ieviest Latvijā kārtību! Nost ar oligarhiem un finansu mahinatoriem


znotina ir pret oligarhu sorosu,oligarhu trampu,oligarhu baidenu gimeniti,oligarhu rokfelleru,oligarhu rotsildu klanu,oligarhu blumbergu ?

Atbildēt

jep

12.10.2020. 18:59

»

JL6265

Kurš ir Znotiņas sacerējuma autors, beigās ir tikai tālruņa numurs


Vēl viens pārkāpums - valsts iestādei dokumentā ir jānorāda autors. Ja vien uz viņiem neattiecas latvijas likumi - tai skaitā par valsts nodevību.

Atbildēt

formula

12.10.2020. 18:20

Ne kauna , ne goda tai bābai. Sagrāvusi valstī ( kā uzdevumā ? ) visu, kam tikusi klāt, vēl zaimojoši piesedzas ar latviešu tautas smago vēsturi !

Atbildēt

JL6265

12.10.2020. 18:02

Kurš ir Znotiņas sacerējuma autors, beigās ir tikai tālruņa numurs?

Atbildēt

rokas nost

12.10.2020. 17:21

no musu izcilaas romu tautibas parstaaves,,....vina tacu netirgo zaaliiti

Atbildēt

Kaspars

12.10.2020. 16:50

Ilze Znotiņa, Jums jākļūst par Alda Gobzema partijas biedri. Jūs esiet gudra un spēsiet ieviest Latvijā kārtību! Nost ar oligarhiem un finansu mahinatoriem!

Atbildēt

?

12.10.2020. 14:54

z jau sfinkteru ieziepēja?????????

Atbildēt

variants

12.10.2020. 14:28

Vispār jau tā nav Znotiņas sūdzība, bet konkrētas iestādes vēstule uz iestādes veidlapas. Tas ka Znotiņa kā priekšniece to paraksta, nepārvērš iestādes vēstuli par Znotiņas sūdzību. Bez tam vēstules beigās ir t. Nr. ,kurš atšķiras no veidlapā sākumā esošā t. Nr., kurš parasti ir oficiālais Nr. Tātad tas pieder vēstules autoram (-ei). Tā kā Pietiek ( ak atvainojiet ka atļaujos aizrādīt) varēja piezvanīt uz šo Nr. un noskaidrot kam tas pieder, kā arī to publikācijā atspoguļot.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...