Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Voltērs

03.03.2018. 16:40

»

Zed

Turpinot domu...


Sīkpartiju ar tautvaldības programmām būs ne vairāk kā 3-4...Ļausim tām sadalīt 85% balsu..

Atbildēt

?

02.03.2018. 14:00

»

Latvis

Par mazajām piekrītu! Par SC daļēji, jo tā ir vienīgā sociāldemokrātiskā partija, kas arī aizstāvēs nabagos, darba ņēmējus. Jo šie citādi nevar, šiem "niša" šāda. Ja neievēros "nišas" noteikumus, tad zaudēs vēlētāju un aizies pa LSDSP ceļu


/Dzīve 30 gadus noziegumu brīvības siltumnīcā nevar palikt bez sekām, kuras pārklāj viens visaptverošs un iedarbīgs komplekss vārdā „atrofija” - atrofija pret gudrību, tikumību, morāli, taisnīgumu, tiesiskumu, valstiskumu, patriotismu, suverenitāti, brīvību u.tml.

Atbildēt

Ne

02.03.2018. 13:58

par vienu īstenībā. Visi sabridušies, ka riebjas.

Atbildēt

Zed

19.02.2018. 15:10

Turpinot domu:
Piemēram.
Ja par partiju X1 nobalsos 7% un par partiju X2 nobalsos 8%, bet pārējie 85% nobalsos par sīkpartijām, kas nepārsniedz 5% barjeru, tad sīkpartiju balsotāju balsis sadalīs starp Uzvarētājiem!
Vai tad pēc pārdales nesanāk, ka partijai X1 47% un X2 53% balsu?
Vai šī raksta aicinājums balsot par sīkpartījām, kā iespējamo veidu ieriebt valdošai kliķei nav galīgi aplams?

Atbildēt

Zed

19.02.2018. 14:52

Eu... vai esmu kaut ko palaidis garām?
Vai tad nav tā, ja nobalso par sīkpartiju, kas nesasniedz 5% barjeru, tad balsis tāpat sadala starp Uzvarētājiem? Rezultātā sanāk tas pats, kas NEbalsot vispār! Turklāt sanāk vēl palielināt par Uzvarētājiem nobalsojošo skaitu, tādejādi vēl vairāk leģītimizējot Uzvarētāju tiesības piesavināties varu.

Atbildēt

Hipotenūza

19.02.2018. 06:23

Valsts attīstās tad, kad pie varas ir labējie, tiek samazināti nodokļi, jo valsts neko neražo, valsts sadala to, ko kādam atņem. Labējie galīgi neiet kopā ar haļavas dalīšanu, ko sauc par sociāli atbildīgu valsti.
Komunistiem ir organiski vajadzīgi visādi apdalītie, lai par viņiem rūpētos, un šajā nolūkā slauktu un slauktu un slauktu. Un ja nebūs, izdomās. Man ar vidējiem ienākumiem galīgi nav vajadzīgas tās sūdīgās brīvpusdienas skolā, ko mans bērns neēd, un aizliegums pagasta avīzītē ielikt apsveikumu manai mammai apaļajā jubilējā (mūsu pagasta pensionāri par to ir nikni un autā), bet kāds to ir ņēmis bez manas vēlēšanās savā ziņā. Tāpat tas bērnu pabalsts, kurs kaut ko maina vienīgi galēji trūcīgajiem, kuriem to arī būtu loģiski piešķirt, bet tiek piešķirts visiem.
Labais jautajums, cik naudiņas par to tiek noslaukts nodokļos vairāk nekā atdots atpakaļ - jo vēl ir janokoz pīraga gabals tiem, kuri to visu apsaimnieko.

Atbildēt

:)))

18.02.2018. 14:58

»

jaja, skrienu glābt sistēmu uz vēl desmit gadiem

Balsošu tad, kad vēlēšanas būs atklātas, kā tas bija Romas laikā


Tev nāksies no NASA iegādāties laika mašīnu un mēģināt trāpīt senajā Romā ! :)))

Atbildēt

jaja, skrienu glābt sistēmu uz vēl desmit gadiem

18.02.2018. 12:45

Balsošu tad, kad vēlēšanas būs atklātas, kā tas bija Romas laikā.

Atbildēt

jebaģajs

17.02.2018. 22:37

»

6. palātas sanitārs

jūs, bērniņi, nāciet ar priecīgu prāt


Pārfrāzēšu : " Jūs bērniņi nākat un nepisiet prāt`" tālāk pēc teksta.

Atbildēt

nav jau tādu

17.02.2018. 21:04

................
TP mazbērni būs.........

Atbildēt

givi

17.02.2018. 18:50

»

Balsosim!

Es noteikti iešu balsot! Ja neiesim, tad ZZS un Saskaņa mūs aizvedīs pa Pleskavas ceļu...Nebrīnīšos, ka tur būs arī NA


Visās nosauktajās partijās ir komunisti,komjaunieši un līdz šim ļoti sekmīgi tikuši saeimā.Tavs aicinājums ir ievēlēt tos pašus.......kuri rādās ka nav pelnījuši būt saeimā...jo tieši viņi bija tie kuri balsoja par OIK un elektrosadales sistēmu.Pie tam Latvenergo no tevis paņemto naudu ieskaita valsts budžetā...un sanāk ka tu maksā nodokli budžetam,bet zinātniski to sauc par iegūto(no tavas kabatas) PEĻŅU-ar kuru rīkojās kā vien to vēlas varas elite.
Par akcīzi un citiem maka tukšošanas veidiem nav jārunā....leišos pat degviela lētāka bet tur jau transporta nodoklis ir iekšā-bet mums?

Atbildēt

KDB

17.02.2018. 18:44

Kad atradīsiet, kas ir šīs partijas, pasakiet raksta autoram arī, lai nākamreiz raksts būtu vismaz kaut cik saturisks. Savādāk, lai sarakstītu pāris rindkopas sava info-kariņa reklāmai, veterāns var tikai žēlabaini gausties par jaunajām paaudzēm un visiem norādīt, ka demokrātiju aizstāv ar balsīm. Nost ar soro-tpfu, sistēmipidostiem. Mēs par sociāli atbildīgu valsti, un nost ar gejiem arī. Un tālāk - nu izdomāsim, kad melno šeit nebūs. Ā, nav vēl? Bet varētu būt. Tāpēc mūsu misija - modrība.
Nemo - uztaisot radio šovu, būs vieglāk sataustīt bailīgu pensionāru atbalstu un izdomāt ziņojumu.

Atbildēt

Pāvests pijs

16.02.2018. 22:38

»

6. palātas sanitārs

jūs, bērniņi, nāciet ar priecīgu prāt


Tas sanitārs salasījies karamākslu, to praktizēja uz palātas iemītniekiem. Katru rītu , viņam ienākot palātā , palātnieki salutēja un acis pārgriezuši sauca - Lai dzīvo Cēzars !

Atbildēt

Tas sen zināms

16.02.2018. 22:26

»

Žulis

Sekas būs tieši tādas pašas, kā pirms visām iepriekšējām "vēlēšanām...


Prokrievisko un "latvisko" partiju lojalitāte Latvijai un latviešu tautai ir pilnīgi identiska
***********************************
UN ? Risinājums kur ?

Atbildēt

Cimdars skaita

16.02.2018. 21:20

»

Skrūvītēm

Problēma ir tajā, ka ir sabojājies centrālais dators, kurš saskaita balsis


pareizi, jo divi iepriekšējie CVK vaditāji "paši nošāvās".

Atbildēt

6. palātas sanitārs

16.02.2018. 21:14

»

Eduards Lunis

---2018.g. 4.maijā, Rīgā, pretim Okupācijas muzejam, notiks-LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE! Aicināti visi, kuri sapot CITĀDI AR MUMS IR CAURI! tel uzziņām-65038743


jūs, bērniņi, nāciet ar priecīgu prāt',
pēc stiprajām drapēm kam špricīte klāt...

Atbildēt

Žulis

16.02.2018. 21:04

»

Mja ...

Secinājums ir viens – kamēr nav mainīts antidemokrātiskais Vēlēšanu likums, godīgiem , saprātīgiem cilvēkiem šajās „vēlēšanās” nav ko meklēt...


Sekas būs tieši tādas pašas, kā pirms visām iepriekšējām "vēlēšanām".
Prokrievisko un "latvisko" partiju lojalitāte Latvijai un latviešu tautai ir pilnīgi identiska. Vai tiešām pa šiem vairāk kā divdesmit gadiem tas nav bijis redzams?! Prokrieviskās partijas pie varas oficiāli nav bijušas nevienu dienu. Viss ir paveikts ar "latvisko" partiju rokām. Par lojalitāti vai tās trūkumu Latvijai un latviešu tautai jau neliecina tukša muldēšana, bet gan reāli darbi!

Atbildēt

Eduards Lunis

16.02.2018. 17:38

---2018.g. 4.maijā, Rīgā, pretim Okupācijas muzejam, notiks-LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE! Aicināti visi, kuri sapot CITĀDI AR MUMS IR CAURI! tel uzziņām-65038743

Atbildēt

Patriotiskais gars

16.02.2018. 17:38

»

Antikomunists

"Latvis" atradies, tev sirpis un āmurs ir tā iededzināt smadzenēs, ka spiežas ārā no katra izdvesta vārda


tu,ugunskrusta un pagānisma piekritēj vari aizvērties!OKTOBRĪ LATVJU TAUTAS DĒLI UN MEITAS,KURIEM RŪP VALSTS DZINTARJŪRAS KRASTĀ SAULES MŪŽS,NEVIS solītās pastalas,BALSOS PAR "SASKAŅAS CENTRU un ZZS(bez zaļiem)!TIKAI TĀ!

Atbildēt

Mja ...

16.02.2018. 16:14

»

Žulis

Ak, svētā vientiesība – tā varētu teikt par raksta autoru, ja vien šeit uzrakstītais nav slēpta , viltīga aitu bara dzīšana pie vēlēšanu urnām...


Secinājums ir viens – kamēr nav mainīts antidemokrātiskais Vēlēšanu likums, godīgiem , saprātīgiem cilvēkiem šajās „vēlēšanās” nav ko meklēt!
**************************************
Bet kādas būs sekas ? Jo viena liela daļa vēlēt ies un tur būs daudz arī tādu , kuri nebūt nav lojāli Latvijai.
Un atkal viss turpināsies !
Atliek vienīgi visus , kas vēl Latvijā ir, savākt Rīgā un Tautas sapulcē izlemt ,ko darīt tālāk .

Atbildēt

Latvis

16.02.2018. 11:39

»

Antikomunists

"Latvis" atradies, tev sirpis un āmurs ir tā iededzināt smadzenēs, ka spiežas ārā no katra izdvesta vārda


Te mēs redzam klasisku muļķību, kas ir vajadzīgs valdošajām labējām partijām. Turēs tautu nabadzībā, baidīs ar saukli "krievi nāk" un latvieši tik balsos par tautas bendēm NA, ZZS, Vienotību, jeb kā, kādu izdomās trešo. Bija Latvijas ceļš, Tautas partija utt. un izdomās nākamo, galveno partiju, ja tie abi constanti zog visus šos gadus.

Atbildēt

Un vēl.

16.02.2018. 09:17

»

Žulis

Ak, svētā vientiesība – tā varētu teikt par raksta autoru, ja vien šeit uzrakstītais nav slēpta , viltīga aitu bara dzīšana pie vēlēšanu urnām...


Katrs, kurš piedalās vēlēšanās, ar šo savu dalību apliecina, ka viņš šīs vēlēšanas atzīst par godīgām, taisnīgām, demokrātiskām - tādām, kuru rezultāti atspoguļos tautas vairākuma gribu. Vēlētājs nav morāli tiesīgs kritizēt vai apstrīdēt to vēlēšanu rezultātus, kurās viņš pats ir piedalījies un kuras ar šo dalību atzinis par godīgām un demokrātiskām. Vēlētājs neapšaubāmi ir līdzvainīgs visā vēlēšanu rezultātā ievēlēto deputātu darbībā, neatkarīgi no tā par ko vai kā viņš ir nobalsojis.
Atteikšanās piedalīties vēlēšanās ir VIENĪGAIS veids, kā apliecināt savus iebildumus pret pastāvošo vēlēšanu kārtību un VIENĪGAIS veids kā atbrīvot sevi no morālas līdzatbildības par ievēlēto valstsvīru pastrādātajiem noziegumiem pret valsti un tautu.

Atbildēt

Antikomunists

16.02.2018. 09:01

»

Balsosim!

Es noteikti iešu balsot! Ja neiesim, tad ZZS un Saskaņa mūs aizvedīs pa Pleskavas ceļu...Nebrīnīšos, ka tur būs arī NA


Un kas tad tavuprāt ir tava vienotība, ja ne labi nomaskējušies komūnisti un viņu rijīgās atvases. Piedāvā neiet uz vēlēšanām ?,bet kas viņiem var traucēt "novēlēt" tavā vietā. Tā kā vien balsi atdošu par kādu mazo partiju, kuri apņemsies visus bijušos izkarināt publiskai aplūkošanai.

Atbildēt

Žulis

16.02.2018. 08:47

Ak, svētā vientiesība – tā varētu teikt par raksta autoru, ja vien šeit uzrakstītais nav slēpta , viltīga aitu bara dzīšana pie vēlēšanu urnām.
Pirmkārt, šajā rakstā ir iestrādāti klaji meli: „Balsot! Jo jūsu Nē tiks nozagts un pielikts uzvarētāja balsīm.”
Tieši otrādi, tikai tad, ja jūs vēlēšanās nepiedalīsieties, jūsu balsi neviens nevarēs nozagt un kaut kam pieskaitīt. Bet, ja jūs būsiet nobalsojis par partijām, kuras nespēs pārvarēt antidemokrātisko 5% barjeru, tad gan jūsu balss tiks nozagta un pieskaitīta uzvarētāju partijām. Arī tad, ja jūs metīsiet urnā tukšu aploksni, jūsu balss tiks pieskaitīta uzvarētājiem. Vienīgi neaizejot uz šo vēlēšanu farsu un neatzīmējoties vēlētāju sarakstā kā vēlēšanu dalībnieks, jūs ar savu balsi nebūsiet piešķīruši demokrātijas mandātu un tiesības runāt savā vārdā šim partiju sastādītajam valsts un tautas postā dzinēju režīmam. Jūsu sirdsapziņa būs tīra. Viņi nevarēs ņirgt jums sejā un teikt: „Mēs esam tādi, kādus jūs mūs paši ievēlējāt!”
Otrkārt, par to rakstā pausto utopisko aicinājumu balsot „par mazām antisistēmas partijām” un tādējādi „nodrošināt vadāmu sistēmas kolapsu”.
Tad nu atsauciet atmiņā tos priekšvēlēšanu šovus, ko rīko tā sauktās lielās partijas un to naudu, kas šādos šovos tiek izgāzta! Partiju reklāmas skan no rīta līdz vakaram gan radio, gan TV. Ar tām ir pilnas avīzes. Gandrīz visi stabi nolīmēti ar „pareizo” kandidātu ģīmjiem. Kura mazā partija spēj ar kaut ko tādu konkurēt?! Tas būs kā oda pīkstiens pret simfonisko orķestri! Tālāk par tām partiju programmām. Kura partija ir nesusi reālu atbildību par savas priekšvēlēšanu programmas nepildīšanu? Neviena! Tāpēc tur var rakstīt iekšā visu, ko vēlētāju sirdis kāro. Vēlāk, ja kādam tas interesēs, mierīgi varēs piemeklēt kādus attaisnojumus vai aizbildinājumus.
Visbeidzot, par to, cik lielas iespējas ir „mazajām antisistēmiskajām partijām” partijām iekļūstot Saeimā, kaut ko mainīt? Šādas iespējas līdzinās apaļai nullei! Cik tad % balsu raksta autors prognozē šīm partijām iegūt? Desmit? Divdesmit? Trīsdesmit? Pat šādā, nereāli veiksmīgā gadījumā šīs antisistēmiskās partijas varēs vienīgi sēdēt opozīcijā un bezpalīdzīgi noraudzīties, kā viss turpinās tieši tāpat, kā līdz šim.
Secinājums ir viens – kamēr nav mainīts antidemokrātiskais Vēlēšanu likums, godīgiem , saprātīgiem cilvēkiem šajās „vēlēšanās” nav ko meklēt!

Atbildēt

Tiešām

16.02.2018. 08:44

»

Balsosim!

Es noteikti iešu balsot! Ja neiesim, tad ZZS un Saskaņa mūs aizvedīs pa Pleskavas ceļu...Nebrīnīšos, ka tur būs arī NA


ceru, ka Jenotībai jau ir skanējis zvans - tā stunda ir klāt. Lielās žurkas ir pametušas šo kuģi. Lepnīgais gejs meklē aliņu citur. Bet balsosim gan, un tad būs redzams,kas sanācis.

Atbildēt

Vai tiešām

16.02.2018. 07:36

Ar mērķi paātrināt sistēmas sabrukšanu piedalīties sistēmu atbalstošā pasākumā, kurš saucas vēlēšanas? Nav loģikas. Ar šādu pusdarbu muļļāšanās vēl ilgi pastāvēs. Jārīkojas tā kā savlaicīgi likumos sarakstīts, lai nodrošinātos sistēmas ilgai pastāvēšanai. Bet.... pārāk liela daļa priecīgi apēdīs reklāmas banānu un turpinās atbalstīt esošo murgu.... tādi nu esam. Nea - balsošana par mazāko bēdu vai antibēdu, kura sistēmā neiekļūs, tieši tāpat atbalsta murgaino sistēmu. Nepiedalīšanās ir loģiskāka un prātīgka, ja tikai ne .....

Atbildēt

lauķis

16.02.2018. 06:22

Kapitāls,
oligarhi,
valdība&ierēdņi,
propaganda,
baznīca,
tauta.
Kas būtiskāk ietekmē valdību un ierēdņus , elektorāts vai oligarhi ar kapitālu?
Oligarhiem (likumīgajiem zagļiem) ir vienalga kurai partijai stipendiju maksāt.Manuprāt tikai totāls vēlēšanu boikots var ko mainīt.Var jau teikt ka nobalsojot tikai Cimdaram&Co tik un tā tiks sastādīta valdība , bet , tā jau nevarēs sevi pozicionēt kā visas tautas valdību.

Atbildēt

Balsosim!

16.02.2018. 00:52

Es noteikti iešu balsot! Ja neiesim, tad ZZS un Saskaņa mūs aizvedīs pa Pleskavas ceļu...Nebrīnīšos, ka tur būs arī NA.
Ceru, ka Vienotība atgūsies. Un ceru, ka nevienam nepacelsies roka nobalsot par komunistiem, oligarhiem un kangariem. Vienreiz taču mums jānāk pie prāta.

Atbildēt

50s

16.02.2018. 00:00

toksisks kremlina murgs.

Atbildēt

Skrūvītēm

15.02.2018. 23:45

Problēma ir tajā, ka ir sabojājies centrālais dators, kurš saskaita balsis ....

Atbildēt

Xxx

15.02.2018. 23:20

Iepazīstieties ar saitēs norādītā portāla citām publikācijām un raksta ideoloģiskā ievirze kļūst pavisam skaidra.

Atbildēt

Svaigi un mazàk

15.02.2018. 23:12

svaigi cepti murgi ar ticības piesitienu. Sistēmu nevar mainīt pazie skrūvgriezīši, kas izkrituši no sarūsējušās sistēmas.

Neatkarīgi, vai dzen vēlētāju ar pletnīti, vai banānu pie vēlēšanu urnas. Vēlētājs tāpat tur dosies, jo diezgan mēģinājis savu balsi iebāzt vēl tumšākā vietā. Tā nāk atpakaļ un jau gadiem smird Saeimas ēkā un MK. No visām līdz šim nobāztajām balsīm.

Kāpēc mākoņi tik ēnaini? Tāpēc, ka SVF/ PB atlaides nedos un par to nav vērts balsot. Vai nebalsot.

Krievijas FSB un ZZS, Saskaņa ar satelītu NA svinēs Lielo diversiju Simtgadi.

Atbildēt

Latvis

15.02.2018. 22:12

Par mazajām piekrītu! Par SC daļēji, jo tā ir vienīgā sociāldemokrātiskā partija, kas arī aizstāvēs nabagos, darba ņēmējus. Jo šie citādi nevar, šiem "niša" šāda. Ja neievēros "nišas" noteikumus, tad zaudēs vēlētāju un aizies pa LSDSP ceļu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

15

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

FotoSkatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne tikai Gobzema “Likums un kārtība”, kamēr KPV LV lēmusi mainīt nosaukumu. Daudzi acīmredzamie partiju nosaukumi sen paņemti, tāpēc idejas jauniem partiju nosaukumiem var atrast kaimiņos — Ukrainā.
Lasīt visu...

15

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

FotoEsmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un manai komandai! Mēs esam tik spēcīgi, ka pretinieks aptur eparakstu, laiž melu kampaņas masveidā un trīc bailēs.
Lasīt visu...

21

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

FotoBrīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo dienestu dotos uzdevumus likvidēt tādas informācijas izplatīšanu, velkot paralēles ar „atmiņu ūdeņiem” un citiem brīnumiem, un pa vidam atrodas arī kāds, kas kaut mazliet sapratīs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...