Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Voltērs

03.03.2018. 16:40

»

Zed

Turpinot domu...


Sīkpartiju ar tautvaldības programmām būs ne vairāk kā 3-4...Ļausim tām sadalīt 85% balsu..

Atbildēt

?

02.03.2018. 14:00

»

Latvis

Par mazajām piekrītu! Par SC daļēji, jo tā ir vienīgā sociāldemokrātiskā partija, kas arī aizstāvēs nabagos, darba ņēmējus. Jo šie citādi nevar, šiem "niša" šāda. Ja neievēros "nišas" noteikumus, tad zaudēs vēlētāju un aizies pa LSDSP ceļu


/Dzīve 30 gadus noziegumu brīvības siltumnīcā nevar palikt bez sekām, kuras pārklāj viens visaptverošs un iedarbīgs komplekss vārdā „atrofija” - atrofija pret gudrību, tikumību, morāli, taisnīgumu, tiesiskumu, valstiskumu, patriotismu, suverenitāti, brīvību u.tml.

Atbildēt

Ne

02.03.2018. 13:58

par vienu īstenībā. Visi sabridušies, ka riebjas.

Atbildēt

Zed

19.02.2018. 15:10

Turpinot domu:
Piemēram.
Ja par partiju X1 nobalsos 7% un par partiju X2 nobalsos 8%, bet pārējie 85% nobalsos par sīkpartijām, kas nepārsniedz 5% barjeru, tad sīkpartiju balsotāju balsis sadalīs starp Uzvarētājiem!
Vai tad pēc pārdales nesanāk, ka partijai X1 47% un X2 53% balsu?
Vai šī raksta aicinājums balsot par sīkpartījām, kā iespējamo veidu ieriebt valdošai kliķei nav galīgi aplams?

Atbildēt

Zed

19.02.2018. 14:52

Eu... vai esmu kaut ko palaidis garām?
Vai tad nav tā, ja nobalso par sīkpartiju, kas nesasniedz 5% barjeru, tad balsis tāpat sadala starp Uzvarētājiem? Rezultātā sanāk tas pats, kas NEbalsot vispār! Turklāt sanāk vēl palielināt par Uzvarētājiem nobalsojošo skaitu, tādejādi vēl vairāk leģītimizējot Uzvarētāju tiesības piesavināties varu.

Atbildēt

Hipotenūza

19.02.2018. 06:23

Valsts attīstās tad, kad pie varas ir labējie, tiek samazināti nodokļi, jo valsts neko neražo, valsts sadala to, ko kādam atņem. Labējie galīgi neiet kopā ar haļavas dalīšanu, ko sauc par sociāli atbildīgu valsti.
Komunistiem ir organiski vajadzīgi visādi apdalītie, lai par viņiem rūpētos, un šajā nolūkā slauktu un slauktu un slauktu. Un ja nebūs, izdomās. Man ar vidējiem ienākumiem galīgi nav vajadzīgas tās sūdīgās brīvpusdienas skolā, ko mans bērns neēd, un aizliegums pagasta avīzītē ielikt apsveikumu manai mammai apaļajā jubilējā (mūsu pagasta pensionāri par to ir nikni un autā), bet kāds to ir ņēmis bez manas vēlēšanās savā ziņā. Tāpat tas bērnu pabalsts, kurs kaut ko maina vienīgi galēji trūcīgajiem, kuriem to arī būtu loģiski piešķirt, bet tiek piešķirts visiem.
Labais jautajums, cik naudiņas par to tiek noslaukts nodokļos vairāk nekā atdots atpakaļ - jo vēl ir janokoz pīraga gabals tiem, kuri to visu apsaimnieko.

Atbildēt

:)))

18.02.2018. 14:58

»

jaja, skrienu glābt sistēmu uz vēl desmit gadiem

Balsošu tad, kad vēlēšanas būs atklātas, kā tas bija Romas laikā


Tev nāksies no NASA iegādāties laika mašīnu un mēģināt trāpīt senajā Romā ! :)))

Atbildēt

jaja, skrienu glābt sistēmu uz vēl desmit gadiem

18.02.2018. 12:45

Balsošu tad, kad vēlēšanas būs atklātas, kā tas bija Romas laikā.

Atbildēt

jebaģajs

17.02.2018. 22:37

»

6. palātas sanitārs

jūs, bērniņi, nāciet ar priecīgu prāt


Pārfrāzēšu : " Jūs bērniņi nākat un nepisiet prāt`" tālāk pēc teksta.

Atbildēt

nav jau tādu

17.02.2018. 21:04

................
TP mazbērni būs.........

Atbildēt

givi

17.02.2018. 18:50

»

Balsosim!

Es noteikti iešu balsot! Ja neiesim, tad ZZS un Saskaņa mūs aizvedīs pa Pleskavas ceļu...Nebrīnīšos, ka tur būs arī NA


Visās nosauktajās partijās ir komunisti,komjaunieši un līdz šim ļoti sekmīgi tikuši saeimā.Tavs aicinājums ir ievēlēt tos pašus.......kuri rādās ka nav pelnījuši būt saeimā...jo tieši viņi bija tie kuri balsoja par OIK un elektrosadales sistēmu.Pie tam Latvenergo no tevis paņemto naudu ieskaita valsts budžetā...un sanāk ka tu maksā nodokli budžetam,bet zinātniski to sauc par iegūto(no tavas kabatas) PEĻŅU-ar kuru rīkojās kā vien to vēlas varas elite.
Par akcīzi un citiem maka tukšošanas veidiem nav jārunā....leišos pat degviela lētāka bet tur jau transporta nodoklis ir iekšā-bet mums?

Atbildēt

KDB

17.02.2018. 18:44

Kad atradīsiet, kas ir šīs partijas, pasakiet raksta autoram arī, lai nākamreiz raksts būtu vismaz kaut cik saturisks. Savādāk, lai sarakstītu pāris rindkopas sava info-kariņa reklāmai, veterāns var tikai žēlabaini gausties par jaunajām paaudzēm un visiem norādīt, ka demokrātiju aizstāv ar balsīm. Nost ar soro-tpfu, sistēmipidostiem. Mēs par sociāli atbildīgu valsti, un nost ar gejiem arī. Un tālāk - nu izdomāsim, kad melno šeit nebūs. Ā, nav vēl? Bet varētu būt. Tāpēc mūsu misija - modrība.
Nemo - uztaisot radio šovu, būs vieglāk sataustīt bailīgu pensionāru atbalstu un izdomāt ziņojumu.

Atbildēt

Pāvests pijs

16.02.2018. 22:38

»

6. palātas sanitārs

jūs, bērniņi, nāciet ar priecīgu prāt


Tas sanitārs salasījies karamākslu, to praktizēja uz palātas iemītniekiem. Katru rītu , viņam ienākot palātā , palātnieki salutēja un acis pārgriezuši sauca - Lai dzīvo Cēzars !

Atbildēt

Tas sen zināms

16.02.2018. 22:26

»

Žulis

Sekas būs tieši tādas pašas, kā pirms visām iepriekšējām "vēlēšanām...


Prokrievisko un "latvisko" partiju lojalitāte Latvijai un latviešu tautai ir pilnīgi identiska
***********************************
UN ? Risinājums kur ?

Atbildēt

Cimdars skaita

16.02.2018. 21:20

»

Skrūvītēm

Problēma ir tajā, ka ir sabojājies centrālais dators, kurš saskaita balsis


pareizi, jo divi iepriekšējie CVK vaditāji "paši nošāvās".

Atbildēt

6. palātas sanitārs

16.02.2018. 21:14

»

Eduards Lunis

---2018.g. 4.maijā, Rīgā, pretim Okupācijas muzejam, notiks-LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE! Aicināti visi, kuri sapot CITĀDI AR MUMS IR CAURI! tel uzziņām-65038743


jūs, bērniņi, nāciet ar priecīgu prāt',
pēc stiprajām drapēm kam špricīte klāt...

Atbildēt

Žulis

16.02.2018. 21:04

»

Mja ...

Secinājums ir viens – kamēr nav mainīts antidemokrātiskais Vēlēšanu likums, godīgiem , saprātīgiem cilvēkiem šajās „vēlēšanās” nav ko meklēt...


Sekas būs tieši tādas pašas, kā pirms visām iepriekšējām "vēlēšanām".
Prokrievisko un "latvisko" partiju lojalitāte Latvijai un latviešu tautai ir pilnīgi identiska. Vai tiešām pa šiem vairāk kā divdesmit gadiem tas nav bijis redzams?! Prokrieviskās partijas pie varas oficiāli nav bijušas nevienu dienu. Viss ir paveikts ar "latvisko" partiju rokām. Par lojalitāti vai tās trūkumu Latvijai un latviešu tautai jau neliecina tukša muldēšana, bet gan reāli darbi!

Atbildēt

Eduards Lunis

16.02.2018. 17:38

---2018.g. 4.maijā, Rīgā, pretim Okupācijas muzejam, notiks-LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE! Aicināti visi, kuri sapot CITĀDI AR MUMS IR CAURI! tel uzziņām-65038743

Atbildēt

Patriotiskais gars

16.02.2018. 17:38

»

Antikomunists

"Latvis" atradies, tev sirpis un āmurs ir tā iededzināt smadzenēs, ka spiežas ārā no katra izdvesta vārda


tu,ugunskrusta un pagānisma piekritēj vari aizvērties!OKTOBRĪ LATVJU TAUTAS DĒLI UN MEITAS,KURIEM RŪP VALSTS DZINTARJŪRAS KRASTĀ SAULES MŪŽS,NEVIS solītās pastalas,BALSOS PAR "SASKAŅAS CENTRU un ZZS(bez zaļiem)!TIKAI TĀ!

Atbildēt

Mja ...

16.02.2018. 16:14

»

Žulis

Ak, svētā vientiesība – tā varētu teikt par raksta autoru, ja vien šeit uzrakstītais nav slēpta , viltīga aitu bara dzīšana pie vēlēšanu urnām...


Secinājums ir viens – kamēr nav mainīts antidemokrātiskais Vēlēšanu likums, godīgiem , saprātīgiem cilvēkiem šajās „vēlēšanās” nav ko meklēt!
**************************************
Bet kādas būs sekas ? Jo viena liela daļa vēlēt ies un tur būs daudz arī tādu , kuri nebūt nav lojāli Latvijai.
Un atkal viss turpināsies !
Atliek vienīgi visus , kas vēl Latvijā ir, savākt Rīgā un Tautas sapulcē izlemt ,ko darīt tālāk .

Atbildēt

Latvis

16.02.2018. 11:39

»

Antikomunists

"Latvis" atradies, tev sirpis un āmurs ir tā iededzināt smadzenēs, ka spiežas ārā no katra izdvesta vārda


Te mēs redzam klasisku muļķību, kas ir vajadzīgs valdošajām labējām partijām. Turēs tautu nabadzībā, baidīs ar saukli "krievi nāk" un latvieši tik balsos par tautas bendēm NA, ZZS, Vienotību, jeb kā, kādu izdomās trešo. Bija Latvijas ceļš, Tautas partija utt. un izdomās nākamo, galveno partiju, ja tie abi constanti zog visus šos gadus.

Atbildēt

Un vēl.

16.02.2018. 09:17

»

Žulis

Ak, svētā vientiesība – tā varētu teikt par raksta autoru, ja vien šeit uzrakstītais nav slēpta , viltīga aitu bara dzīšana pie vēlēšanu urnām...


Katrs, kurš piedalās vēlēšanās, ar šo savu dalību apliecina, ka viņš šīs vēlēšanas atzīst par godīgām, taisnīgām, demokrātiskām - tādām, kuru rezultāti atspoguļos tautas vairākuma gribu. Vēlētājs nav morāli tiesīgs kritizēt vai apstrīdēt to vēlēšanu rezultātus, kurās viņš pats ir piedalījies un kuras ar šo dalību atzinis par godīgām un demokrātiskām. Vēlētājs neapšaubāmi ir līdzvainīgs visā vēlēšanu rezultātā ievēlēto deputātu darbībā, neatkarīgi no tā par ko vai kā viņš ir nobalsojis.
Atteikšanās piedalīties vēlēšanās ir VIENĪGAIS veids, kā apliecināt savus iebildumus pret pastāvošo vēlēšanu kārtību un VIENĪGAIS veids kā atbrīvot sevi no morālas līdzatbildības par ievēlēto valstsvīru pastrādātajiem noziegumiem pret valsti un tautu.

Atbildēt

Antikomunists

16.02.2018. 09:01

»

Balsosim!

Es noteikti iešu balsot! Ja neiesim, tad ZZS un Saskaņa mūs aizvedīs pa Pleskavas ceļu...Nebrīnīšos, ka tur būs arī NA


Un kas tad tavuprāt ir tava vienotība, ja ne labi nomaskējušies komūnisti un viņu rijīgās atvases. Piedāvā neiet uz vēlēšanām ?,bet kas viņiem var traucēt "novēlēt" tavā vietā. Tā kā vien balsi atdošu par kādu mazo partiju, kuri apņemsies visus bijušos izkarināt publiskai aplūkošanai.

Atbildēt

Žulis

16.02.2018. 08:47

Ak, svētā vientiesība – tā varētu teikt par raksta autoru, ja vien šeit uzrakstītais nav slēpta , viltīga aitu bara dzīšana pie vēlēšanu urnām.
Pirmkārt, šajā rakstā ir iestrādāti klaji meli: „Balsot! Jo jūsu Nē tiks nozagts un pielikts uzvarētāja balsīm.”
Tieši otrādi, tikai tad, ja jūs vēlēšanās nepiedalīsieties, jūsu balsi neviens nevarēs nozagt un kaut kam pieskaitīt. Bet, ja jūs būsiet nobalsojis par partijām, kuras nespēs pārvarēt antidemokrātisko 5% barjeru, tad gan jūsu balss tiks nozagta un pieskaitīta uzvarētāju partijām. Arī tad, ja jūs metīsiet urnā tukšu aploksni, jūsu balss tiks pieskaitīta uzvarētājiem. Vienīgi neaizejot uz šo vēlēšanu farsu un neatzīmējoties vēlētāju sarakstā kā vēlēšanu dalībnieks, jūs ar savu balsi nebūsiet piešķīruši demokrātijas mandātu un tiesības runāt savā vārdā šim partiju sastādītajam valsts un tautas postā dzinēju režīmam. Jūsu sirdsapziņa būs tīra. Viņi nevarēs ņirgt jums sejā un teikt: „Mēs esam tādi, kādus jūs mūs paši ievēlējāt!”
Otrkārt, par to rakstā pausto utopisko aicinājumu balsot „par mazām antisistēmas partijām” un tādējādi „nodrošināt vadāmu sistēmas kolapsu”.
Tad nu atsauciet atmiņā tos priekšvēlēšanu šovus, ko rīko tā sauktās lielās partijas un to naudu, kas šādos šovos tiek izgāzta! Partiju reklāmas skan no rīta līdz vakaram gan radio, gan TV. Ar tām ir pilnas avīzes. Gandrīz visi stabi nolīmēti ar „pareizo” kandidātu ģīmjiem. Kura mazā partija spēj ar kaut ko tādu konkurēt?! Tas būs kā oda pīkstiens pret simfonisko orķestri! Tālāk par tām partiju programmām. Kura partija ir nesusi reālu atbildību par savas priekšvēlēšanu programmas nepildīšanu? Neviena! Tāpēc tur var rakstīt iekšā visu, ko vēlētāju sirdis kāro. Vēlāk, ja kādam tas interesēs, mierīgi varēs piemeklēt kādus attaisnojumus vai aizbildinājumus.
Visbeidzot, par to, cik lielas iespējas ir „mazajām antisistēmiskajām partijām” partijām iekļūstot Saeimā, kaut ko mainīt? Šādas iespējas līdzinās apaļai nullei! Cik tad % balsu raksta autors prognozē šīm partijām iegūt? Desmit? Divdesmit? Trīsdesmit? Pat šādā, nereāli veiksmīgā gadījumā šīs antisistēmiskās partijas varēs vienīgi sēdēt opozīcijā un bezpalīdzīgi noraudzīties, kā viss turpinās tieši tāpat, kā līdz šim.
Secinājums ir viens – kamēr nav mainīts antidemokrātiskais Vēlēšanu likums, godīgiem , saprātīgiem cilvēkiem šajās „vēlēšanās” nav ko meklēt!

Atbildēt

Tiešām

16.02.2018. 08:44

»

Balsosim!

Es noteikti iešu balsot! Ja neiesim, tad ZZS un Saskaņa mūs aizvedīs pa Pleskavas ceļu...Nebrīnīšos, ka tur būs arī NA


ceru, ka Jenotībai jau ir skanējis zvans - tā stunda ir klāt. Lielās žurkas ir pametušas šo kuģi. Lepnīgais gejs meklē aliņu citur. Bet balsosim gan, un tad būs redzams,kas sanācis.

Atbildēt

Vai tiešām

16.02.2018. 07:36

Ar mērķi paātrināt sistēmas sabrukšanu piedalīties sistēmu atbalstošā pasākumā, kurš saucas vēlēšanas? Nav loģikas. Ar šādu pusdarbu muļļāšanās vēl ilgi pastāvēs. Jārīkojas tā kā savlaicīgi likumos sarakstīts, lai nodrošinātos sistēmas ilgai pastāvēšanai. Bet.... pārāk liela daļa priecīgi apēdīs reklāmas banānu un turpinās atbalstīt esošo murgu.... tādi nu esam. Nea - balsošana par mazāko bēdu vai antibēdu, kura sistēmā neiekļūs, tieši tāpat atbalsta murgaino sistēmu. Nepiedalīšanās ir loģiskāka un prātīgka, ja tikai ne .....

Atbildēt

lauķis

16.02.2018. 06:22

Kapitāls,
oligarhi,
valdība&ierēdņi,
propaganda,
baznīca,
tauta.
Kas būtiskāk ietekmē valdību un ierēdņus , elektorāts vai oligarhi ar kapitālu?
Oligarhiem (likumīgajiem zagļiem) ir vienalga kurai partijai stipendiju maksāt.Manuprāt tikai totāls vēlēšanu boikots var ko mainīt.Var jau teikt ka nobalsojot tikai Cimdaram&Co tik un tā tiks sastādīta valdība , bet , tā jau nevarēs sevi pozicionēt kā visas tautas valdību.

Atbildēt

Balsosim!

16.02.2018. 00:52

Es noteikti iešu balsot! Ja neiesim, tad ZZS un Saskaņa mūs aizvedīs pa Pleskavas ceļu...Nebrīnīšos, ka tur būs arī NA.
Ceru, ka Vienotība atgūsies. Un ceru, ka nevienam nepacelsies roka nobalsot par komunistiem, oligarhiem un kangariem. Vienreiz taču mums jānāk pie prāta.

Atbildēt

50s

16.02.2018. 00:00

toksisks kremlina murgs.

Atbildēt

Skrūvītēm

15.02.2018. 23:45

Problēma ir tajā, ka ir sabojājies centrālais dators, kurš saskaita balsis ....

Atbildēt

Xxx

15.02.2018. 23:20

Iepazīstieties ar saitēs norādītā portāla citām publikācijām un raksta ideoloģiskā ievirze kļūst pavisam skaidra.

Atbildēt

Svaigi un mazàk

15.02.2018. 23:12

svaigi cepti murgi ar ticības piesitienu. Sistēmu nevar mainīt pazie skrūvgriezīši, kas izkrituši no sarūsējušās sistēmas.

Neatkarīgi, vai dzen vēlētāju ar pletnīti, vai banānu pie vēlēšanu urnas. Vēlētājs tāpat tur dosies, jo diezgan mēģinājis savu balsi iebāzt vēl tumšākā vietā. Tā nāk atpakaļ un jau gadiem smird Saeimas ēkā un MK. No visām līdz šim nobāztajām balsīm.

Kāpēc mākoņi tik ēnaini? Tāpēc, ka SVF/ PB atlaides nedos un par to nav vērts balsot. Vai nebalsot.

Krievijas FSB un ZZS, Saskaņa ar satelītu NA svinēs Lielo diversiju Simtgadi.

Atbildēt

Latvis

15.02.2018. 22:12

Par mazajām piekrītu! Par SC daļēji, jo tā ir vienīgā sociāldemokrātiskā partija, kas arī aizstāvēs nabagos, darba ņēmējus. Jo šie citādi nevar, šiem "niša" šāda. Ja neievēros "nišas" noteikumus, tad zaudēs vēlētāju un aizies pa LSDSP ceļu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...