Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Voltērs

03.03.2018. 16:40

»

Zed

Turpinot domu...


Sīkpartiju ar tautvaldības programmām būs ne vairāk kā 3-4...Ļausim tām sadalīt 85% balsu..

Atbildēt

?

02.03.2018. 14:00

»

Latvis

Par mazajām piekrītu! Par SC daļēji, jo tā ir vienīgā sociāldemokrātiskā partija, kas arī aizstāvēs nabagos, darba ņēmējus. Jo šie citādi nevar, šiem "niša" šāda. Ja neievēros "nišas" noteikumus, tad zaudēs vēlētāju un aizies pa LSDSP ceļu


/Dzīve 30 gadus noziegumu brīvības siltumnīcā nevar palikt bez sekām, kuras pārklāj viens visaptverošs un iedarbīgs komplekss vārdā „atrofija” - atrofija pret gudrību, tikumību, morāli, taisnīgumu, tiesiskumu, valstiskumu, patriotismu, suverenitāti, brīvību u.tml.

Atbildēt

Ne

02.03.2018. 13:58

par vienu īstenībā. Visi sabridušies, ka riebjas.

Atbildēt

Zed

19.02.2018. 15:10

Turpinot domu:
Piemēram.
Ja par partiju X1 nobalsos 7% un par partiju X2 nobalsos 8%, bet pārējie 85% nobalsos par sīkpartijām, kas nepārsniedz 5% barjeru, tad sīkpartiju balsotāju balsis sadalīs starp Uzvarētājiem!
Vai tad pēc pārdales nesanāk, ka partijai X1 47% un X2 53% balsu?
Vai šī raksta aicinājums balsot par sīkpartījām, kā iespējamo veidu ieriebt valdošai kliķei nav galīgi aplams?

Atbildēt

Zed

19.02.2018. 14:52

Eu... vai esmu kaut ko palaidis garām?
Vai tad nav tā, ja nobalso par sīkpartiju, kas nesasniedz 5% barjeru, tad balsis tāpat sadala starp Uzvarētājiem? Rezultātā sanāk tas pats, kas NEbalsot vispār! Turklāt sanāk vēl palielināt par Uzvarētājiem nobalsojošo skaitu, tādejādi vēl vairāk leģītimizējot Uzvarētāju tiesības piesavināties varu.

Atbildēt

Hipotenūza

19.02.2018. 06:23

Valsts attīstās tad, kad pie varas ir labējie, tiek samazināti nodokļi, jo valsts neko neražo, valsts sadala to, ko kādam atņem. Labējie galīgi neiet kopā ar haļavas dalīšanu, ko sauc par sociāli atbildīgu valsti.
Komunistiem ir organiski vajadzīgi visādi apdalītie, lai par viņiem rūpētos, un šajā nolūkā slauktu un slauktu un slauktu. Un ja nebūs, izdomās. Man ar vidējiem ienākumiem galīgi nav vajadzīgas tās sūdīgās brīvpusdienas skolā, ko mans bērns neēd, un aizliegums pagasta avīzītē ielikt apsveikumu manai mammai apaļajā jubilējā (mūsu pagasta pensionāri par to ir nikni un autā), bet kāds to ir ņēmis bez manas vēlēšanās savā ziņā. Tāpat tas bērnu pabalsts, kurs kaut ko maina vienīgi galēji trūcīgajiem, kuriem to arī būtu loģiski piešķirt, bet tiek piešķirts visiem.
Labais jautajums, cik naudiņas par to tiek noslaukts nodokļos vairāk nekā atdots atpakaļ - jo vēl ir janokoz pīraga gabals tiem, kuri to visu apsaimnieko.

Atbildēt

:)))

18.02.2018. 14:58

»

jaja, skrienu glābt sistēmu uz vēl desmit gadiem

Balsošu tad, kad vēlēšanas būs atklātas, kā tas bija Romas laikā


Tev nāksies no NASA iegādāties laika mašīnu un mēģināt trāpīt senajā Romā ! :)))

Atbildēt

jaja, skrienu glābt sistēmu uz vēl desmit gadiem

18.02.2018. 12:45

Balsošu tad, kad vēlēšanas būs atklātas, kā tas bija Romas laikā.

Atbildēt

jebaģajs

17.02.2018. 22:37

»

6. palātas sanitārs

jūs, bērniņi, nāciet ar priecīgu prāt


Pārfrāzēšu : " Jūs bērniņi nākat un nepisiet prāt`" tālāk pēc teksta.

Atbildēt

nav jau tādu

17.02.2018. 21:04

................
TP mazbērni būs.........

Atbildēt

givi

17.02.2018. 18:50

»

Balsosim!

Es noteikti iešu balsot! Ja neiesim, tad ZZS un Saskaņa mūs aizvedīs pa Pleskavas ceļu...Nebrīnīšos, ka tur būs arī NA


Visās nosauktajās partijās ir komunisti,komjaunieši un līdz šim ļoti sekmīgi tikuši saeimā.Tavs aicinājums ir ievēlēt tos pašus.......kuri rādās ka nav pelnījuši būt saeimā...jo tieši viņi bija tie kuri balsoja par OIK un elektrosadales sistēmu.Pie tam Latvenergo no tevis paņemto naudu ieskaita valsts budžetā...un sanāk ka tu maksā nodokli budžetam,bet zinātniski to sauc par iegūto(no tavas kabatas) PEĻŅU-ar kuru rīkojās kā vien to vēlas varas elite.
Par akcīzi un citiem maka tukšošanas veidiem nav jārunā....leišos pat degviela lētāka bet tur jau transporta nodoklis ir iekšā-bet mums?

Atbildēt

KDB

17.02.2018. 18:44

Kad atradīsiet, kas ir šīs partijas, pasakiet raksta autoram arī, lai nākamreiz raksts būtu vismaz kaut cik saturisks. Savādāk, lai sarakstītu pāris rindkopas sava info-kariņa reklāmai, veterāns var tikai žēlabaini gausties par jaunajām paaudzēm un visiem norādīt, ka demokrātiju aizstāv ar balsīm. Nost ar soro-tpfu, sistēmipidostiem. Mēs par sociāli atbildīgu valsti, un nost ar gejiem arī. Un tālāk - nu izdomāsim, kad melno šeit nebūs. Ā, nav vēl? Bet varētu būt. Tāpēc mūsu misija - modrība.
Nemo - uztaisot radio šovu, būs vieglāk sataustīt bailīgu pensionāru atbalstu un izdomāt ziņojumu.

Atbildēt

Pāvests pijs

16.02.2018. 22:38

»

6. palātas sanitārs

jūs, bērniņi, nāciet ar priecīgu prāt


Tas sanitārs salasījies karamākslu, to praktizēja uz palātas iemītniekiem. Katru rītu , viņam ienākot palātā , palātnieki salutēja un acis pārgriezuši sauca - Lai dzīvo Cēzars !

Atbildēt

Tas sen zināms

16.02.2018. 22:26

»

Žulis

Sekas būs tieši tādas pašas, kā pirms visām iepriekšējām "vēlēšanām...


Prokrievisko un "latvisko" partiju lojalitāte Latvijai un latviešu tautai ir pilnīgi identiska
***********************************
UN ? Risinājums kur ?

Atbildēt

Cimdars skaita

16.02.2018. 21:20

»

Skrūvītēm

Problēma ir tajā, ka ir sabojājies centrālais dators, kurš saskaita balsis


pareizi, jo divi iepriekšējie CVK vaditāji "paši nošāvās".

Atbildēt

6. palātas sanitārs

16.02.2018. 21:14

»

Eduards Lunis

---2018.g. 4.maijā, Rīgā, pretim Okupācijas muzejam, notiks-LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE! Aicināti visi, kuri sapot CITĀDI AR MUMS IR CAURI! tel uzziņām-65038743


jūs, bērniņi, nāciet ar priecīgu prāt',
pēc stiprajām drapēm kam špricīte klāt...

Atbildēt

Žulis

16.02.2018. 21:04

»

Mja ...

Secinājums ir viens – kamēr nav mainīts antidemokrātiskais Vēlēšanu likums, godīgiem , saprātīgiem cilvēkiem šajās „vēlēšanās” nav ko meklēt...


Sekas būs tieši tādas pašas, kā pirms visām iepriekšējām "vēlēšanām".
Prokrievisko un "latvisko" partiju lojalitāte Latvijai un latviešu tautai ir pilnīgi identiska. Vai tiešām pa šiem vairāk kā divdesmit gadiem tas nav bijis redzams?! Prokrieviskās partijas pie varas oficiāli nav bijušas nevienu dienu. Viss ir paveikts ar "latvisko" partiju rokām. Par lojalitāti vai tās trūkumu Latvijai un latviešu tautai jau neliecina tukša muldēšana, bet gan reāli darbi!

Atbildēt

Eduards Lunis

16.02.2018. 17:38

---2018.g. 4.maijā, Rīgā, pretim Okupācijas muzejam, notiks-LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE! Aicināti visi, kuri sapot CITĀDI AR MUMS IR CAURI! tel uzziņām-65038743

Atbildēt

Patriotiskais gars

16.02.2018. 17:38

»

Antikomunists

"Latvis" atradies, tev sirpis un āmurs ir tā iededzināt smadzenēs, ka spiežas ārā no katra izdvesta vārda


tu,ugunskrusta un pagānisma piekritēj vari aizvērties!OKTOBRĪ LATVJU TAUTAS DĒLI UN MEITAS,KURIEM RŪP VALSTS DZINTARJŪRAS KRASTĀ SAULES MŪŽS,NEVIS solītās pastalas,BALSOS PAR "SASKAŅAS CENTRU un ZZS(bez zaļiem)!TIKAI TĀ!

Atbildēt

Mja ...

16.02.2018. 16:14

»

Žulis

Ak, svētā vientiesība – tā varētu teikt par raksta autoru, ja vien šeit uzrakstītais nav slēpta , viltīga aitu bara dzīšana pie vēlēšanu urnām...


Secinājums ir viens – kamēr nav mainīts antidemokrātiskais Vēlēšanu likums, godīgiem , saprātīgiem cilvēkiem šajās „vēlēšanās” nav ko meklēt!
**************************************
Bet kādas būs sekas ? Jo viena liela daļa vēlēt ies un tur būs daudz arī tādu , kuri nebūt nav lojāli Latvijai.
Un atkal viss turpināsies !
Atliek vienīgi visus , kas vēl Latvijā ir, savākt Rīgā un Tautas sapulcē izlemt ,ko darīt tālāk .

Atbildēt

Latvis

16.02.2018. 11:39

»

Antikomunists

"Latvis" atradies, tev sirpis un āmurs ir tā iededzināt smadzenēs, ka spiežas ārā no katra izdvesta vārda


Te mēs redzam klasisku muļķību, kas ir vajadzīgs valdošajām labējām partijām. Turēs tautu nabadzībā, baidīs ar saukli "krievi nāk" un latvieši tik balsos par tautas bendēm NA, ZZS, Vienotību, jeb kā, kādu izdomās trešo. Bija Latvijas ceļš, Tautas partija utt. un izdomās nākamo, galveno partiju, ja tie abi constanti zog visus šos gadus.

Atbildēt

Un vēl.

16.02.2018. 09:17

»

Žulis

Ak, svētā vientiesība – tā varētu teikt par raksta autoru, ja vien šeit uzrakstītais nav slēpta , viltīga aitu bara dzīšana pie vēlēšanu urnām...


Katrs, kurš piedalās vēlēšanās, ar šo savu dalību apliecina, ka viņš šīs vēlēšanas atzīst par godīgām, taisnīgām, demokrātiskām - tādām, kuru rezultāti atspoguļos tautas vairākuma gribu. Vēlētājs nav morāli tiesīgs kritizēt vai apstrīdēt to vēlēšanu rezultātus, kurās viņš pats ir piedalījies un kuras ar šo dalību atzinis par godīgām un demokrātiskām. Vēlētājs neapšaubāmi ir līdzvainīgs visā vēlēšanu rezultātā ievēlēto deputātu darbībā, neatkarīgi no tā par ko vai kā viņš ir nobalsojis.
Atteikšanās piedalīties vēlēšanās ir VIENĪGAIS veids, kā apliecināt savus iebildumus pret pastāvošo vēlēšanu kārtību un VIENĪGAIS veids kā atbrīvot sevi no morālas līdzatbildības par ievēlēto valstsvīru pastrādātajiem noziegumiem pret valsti un tautu.

Atbildēt

Antikomunists

16.02.2018. 09:01

»

Balsosim!

Es noteikti iešu balsot! Ja neiesim, tad ZZS un Saskaņa mūs aizvedīs pa Pleskavas ceļu...Nebrīnīšos, ka tur būs arī NA


Un kas tad tavuprāt ir tava vienotība, ja ne labi nomaskējušies komūnisti un viņu rijīgās atvases. Piedāvā neiet uz vēlēšanām ?,bet kas viņiem var traucēt "novēlēt" tavā vietā. Tā kā vien balsi atdošu par kādu mazo partiju, kuri apņemsies visus bijušos izkarināt publiskai aplūkošanai.

Atbildēt

Žulis

16.02.2018. 08:47

Ak, svētā vientiesība – tā varētu teikt par raksta autoru, ja vien šeit uzrakstītais nav slēpta , viltīga aitu bara dzīšana pie vēlēšanu urnām.
Pirmkārt, šajā rakstā ir iestrādāti klaji meli: „Balsot! Jo jūsu Nē tiks nozagts un pielikts uzvarētāja balsīm.”
Tieši otrādi, tikai tad, ja jūs vēlēšanās nepiedalīsieties, jūsu balsi neviens nevarēs nozagt un kaut kam pieskaitīt. Bet, ja jūs būsiet nobalsojis par partijām, kuras nespēs pārvarēt antidemokrātisko 5% barjeru, tad gan jūsu balss tiks nozagta un pieskaitīta uzvarētāju partijām. Arī tad, ja jūs metīsiet urnā tukšu aploksni, jūsu balss tiks pieskaitīta uzvarētājiem. Vienīgi neaizejot uz šo vēlēšanu farsu un neatzīmējoties vēlētāju sarakstā kā vēlēšanu dalībnieks, jūs ar savu balsi nebūsiet piešķīruši demokrātijas mandātu un tiesības runāt savā vārdā šim partiju sastādītajam valsts un tautas postā dzinēju režīmam. Jūsu sirdsapziņa būs tīra. Viņi nevarēs ņirgt jums sejā un teikt: „Mēs esam tādi, kādus jūs mūs paši ievēlējāt!”
Otrkārt, par to rakstā pausto utopisko aicinājumu balsot „par mazām antisistēmas partijām” un tādējādi „nodrošināt vadāmu sistēmas kolapsu”.
Tad nu atsauciet atmiņā tos priekšvēlēšanu šovus, ko rīko tā sauktās lielās partijas un to naudu, kas šādos šovos tiek izgāzta! Partiju reklāmas skan no rīta līdz vakaram gan radio, gan TV. Ar tām ir pilnas avīzes. Gandrīz visi stabi nolīmēti ar „pareizo” kandidātu ģīmjiem. Kura mazā partija spēj ar kaut ko tādu konkurēt?! Tas būs kā oda pīkstiens pret simfonisko orķestri! Tālāk par tām partiju programmām. Kura partija ir nesusi reālu atbildību par savas priekšvēlēšanu programmas nepildīšanu? Neviena! Tāpēc tur var rakstīt iekšā visu, ko vēlētāju sirdis kāro. Vēlāk, ja kādam tas interesēs, mierīgi varēs piemeklēt kādus attaisnojumus vai aizbildinājumus.
Visbeidzot, par to, cik lielas iespējas ir „mazajām antisistēmiskajām partijām” partijām iekļūstot Saeimā, kaut ko mainīt? Šādas iespējas līdzinās apaļai nullei! Cik tad % balsu raksta autors prognozē šīm partijām iegūt? Desmit? Divdesmit? Trīsdesmit? Pat šādā, nereāli veiksmīgā gadījumā šīs antisistēmiskās partijas varēs vienīgi sēdēt opozīcijā un bezpalīdzīgi noraudzīties, kā viss turpinās tieši tāpat, kā līdz šim.
Secinājums ir viens – kamēr nav mainīts antidemokrātiskais Vēlēšanu likums, godīgiem , saprātīgiem cilvēkiem šajās „vēlēšanās” nav ko meklēt!

Atbildēt

Tiešām

16.02.2018. 08:44

»

Balsosim!

Es noteikti iešu balsot! Ja neiesim, tad ZZS un Saskaņa mūs aizvedīs pa Pleskavas ceļu...Nebrīnīšos, ka tur būs arī NA


ceru, ka Jenotībai jau ir skanējis zvans - tā stunda ir klāt. Lielās žurkas ir pametušas šo kuģi. Lepnīgais gejs meklē aliņu citur. Bet balsosim gan, un tad būs redzams,kas sanācis.

Atbildēt

Vai tiešām

16.02.2018. 07:36

Ar mērķi paātrināt sistēmas sabrukšanu piedalīties sistēmu atbalstošā pasākumā, kurš saucas vēlēšanas? Nav loģikas. Ar šādu pusdarbu muļļāšanās vēl ilgi pastāvēs. Jārīkojas tā kā savlaicīgi likumos sarakstīts, lai nodrošinātos sistēmas ilgai pastāvēšanai. Bet.... pārāk liela daļa priecīgi apēdīs reklāmas banānu un turpinās atbalstīt esošo murgu.... tādi nu esam. Nea - balsošana par mazāko bēdu vai antibēdu, kura sistēmā neiekļūs, tieši tāpat atbalsta murgaino sistēmu. Nepiedalīšanās ir loģiskāka un prātīgka, ja tikai ne .....

Atbildēt

lauķis

16.02.2018. 06:22

Kapitāls,
oligarhi,
valdība&ierēdņi,
propaganda,
baznīca,
tauta.
Kas būtiskāk ietekmē valdību un ierēdņus , elektorāts vai oligarhi ar kapitālu?
Oligarhiem (likumīgajiem zagļiem) ir vienalga kurai partijai stipendiju maksāt.Manuprāt tikai totāls vēlēšanu boikots var ko mainīt.Var jau teikt ka nobalsojot tikai Cimdaram&Co tik un tā tiks sastādīta valdība , bet , tā jau nevarēs sevi pozicionēt kā visas tautas valdību.

Atbildēt

Balsosim!

16.02.2018. 00:52

Es noteikti iešu balsot! Ja neiesim, tad ZZS un Saskaņa mūs aizvedīs pa Pleskavas ceļu...Nebrīnīšos, ka tur būs arī NA.
Ceru, ka Vienotība atgūsies. Un ceru, ka nevienam nepacelsies roka nobalsot par komunistiem, oligarhiem un kangariem. Vienreiz taču mums jānāk pie prāta.

Atbildēt

50s

16.02.2018. 00:00

toksisks kremlina murgs.

Atbildēt

Skrūvītēm

15.02.2018. 23:45

Problēma ir tajā, ka ir sabojājies centrālais dators, kurš saskaita balsis ....

Atbildēt

Xxx

15.02.2018. 23:20

Iepazīstieties ar saitēs norādītā portāla citām publikācijām un raksta ideoloģiskā ievirze kļūst pavisam skaidra.

Atbildēt

Svaigi un mazàk

15.02.2018. 23:12

svaigi cepti murgi ar ticības piesitienu. Sistēmu nevar mainīt pazie skrūvgriezīši, kas izkrituši no sarūsējušās sistēmas.

Neatkarīgi, vai dzen vēlētāju ar pletnīti, vai banānu pie vēlēšanu urnas. Vēlētājs tāpat tur dosies, jo diezgan mēģinājis savu balsi iebāzt vēl tumšākā vietā. Tā nāk atpakaļ un jau gadiem smird Saeimas ēkā un MK. No visām līdz šim nobāztajām balsīm.

Kāpēc mākoņi tik ēnaini? Tāpēc, ka SVF/ PB atlaides nedos un par to nav vērts balsot. Vai nebalsot.

Krievijas FSB un ZZS, Saskaņa ar satelītu NA svinēs Lielo diversiju Simtgadi.

Atbildēt

Latvis

15.02.2018. 22:12

Par mazajām piekrītu! Par SC daļēji, jo tā ir vienīgā sociāldemokrātiskā partija, kas arī aizstāvēs nabagos, darba ņēmējus. Jo šie citādi nevar, šiem "niša" šāda. Ja neievēros "nišas" noteikumus, tad zaudēs vēlētāju un aizies pa LSDSP ceļu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...