Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

patiesībā

22.04.2024. 23:18

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

jautājums

22.04.2024. 13:43

»

spiediens ir cūcisks un neciešams...

atteikties no krievu valodas lietošanas


un kas tagad spiež lietot krievu valodu?

Atbildēt

bet

22.04.2024. 13:42

»

tā viš i

Nost ar to cūcisko rusifikāciju darbavietās


lai dzīvo skaistā russifikācija visas citas publiskas vietās...

Atbildēt

Nu

22.04.2024. 13:41

»

Hermanis ir reti stulbs, iedomīgs tips!

un maskējies Kremlīns! Mēsls


to tad jau var teikt par lielāku daļu cilvēku LV...

Atbildēt

Hermanis ir reti stulbs, iedomīgs tips!

22.04.2024. 13:10

»

aktieris no Hermaņa teātra

Hermanis ir reti stulbs, iedomīgs tips


un maskējies Kremlīns! Mēsls!

Atbildēt

Velikolepnaja pjatorka

22.04.2024. 12:53

»

spiediens ir cūcisks un neciešams...

atteikties no krievu valodas lietošanas


ka tad bez krievu valodas zinasanam vares skatities krievu tv serialus?

Atbildēt

Хм

22.04.2024. 11:57

Интересно, но когда читаешь статьи работодалетей, то постоянно пишут, что просто не хватает специалистов с техническим образованием.
А читая исследования о причинах уезда молодежи, в ТОП 10 причин не было "требуют русский язык, который я не знаю, поэтому не могу найти работу."
Но зато какая тема для патриотов!
А для юристов так вообще непаханное поле работы.. Судиться можно годами

Atbildēt

Zirņu biezenis ar speķi

22.04.2024. 11:06

»

spiediens ir cūcisks un neciešams...

atteikties no krievu valodas lietošanas


Un ja ar āmuru iesit pa pirkstu, ko teikt? un kā pasūtīt uz vienu vietu? Nesanāks. Neviens karš nav mūžīgs, viss beidzas, itin visam, arī ideoloģijai ir gals, robeža būs vaļā un bez valodas nekā. Mums jau nav augošas nācijas un ekonomiski attīstītas valsts, mūsu likteni tāpat izlems mums neko nejautājot.

Atbildēt

tā viš i

22.04.2024. 10:41

Nost ar to cūcisko rusifikāciju darbavietās!

Atbildēt

aktieris no Hermaņa teātra

22.04.2024. 09:36

»

nedrīkst Alvi Hermani saukt par debīliķi!

Kāpēc


Hermanis ir reti stulbs, iedomīgs tips!

Atbildēt

Хм

22.04.2024. 09:12

»

gints

Man vajag tādu darbu, kur mani nebesī ārā rusifikatori, vatņiki, krievu pasaules fašisti - 5. kolonna... Tādu darbu, kurā man nav jāpakārtojas krievu kārtībai - rusifikācijas presingam


практически любое госучреждение. Крупные международные компатии из сферы банков, ИТ, производства-laipni lūdzam
Правда, в крупных международных компаниях зачастую рабочий язык-английский. Поэтому со знанием одного латышского тоже будет "никак"
Да и сколько видел, даже в "русских" компаниях работники латыши говорят на латышском, с ними на русском-и обе стороны это устраивает.
Другое дело, некоторые невзятые кандидаты стали иметь причину спихивать свою недостаточную квалификацию или опыт на "меня просто зарубили из-за плохого русского, сволочи такие"
Такое своеобразное повторение "меня не взяли только потому что я негр, всех засужу"

Atbildēt

Haralds Kalns

22.04.2024. 07:56

Ja nu kādreiz gadītos, ka Lato Lapsa sāktu rakt zem inpekcionārā ilggadīgā koruptīvā veterināra Renāra Lūša, atklātos TĀDI DEBESU BRĪNUMI - tur par labām naudām darba devējiem pat andelē indulgences. Lūsis personīgi tur obščaku un ievāc kolekti no reģionāliem aģentiem. Protams neviens neatzīsies, melos - jo pie mums tiesiskā valstī (pēc ASV piemēra) nekas tamlīdzīgs nav iespējams! P.S. Saistībā par Brigmani - paverieties tautas kalpu algas cedelē - reti kuram vēl tāds "cālungs"! Laikam jau sūdojoties godam sapelnīts!

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

22.04.2024. 07:15

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

humors un satīra tikai nav kas satīra

22.04.2024. 06:26

»

sa

krieviem nav mūs jaiekaro, viņi jau ir te un diktē


Nu nosauc kaut vienu krievu kurš Latvijā diktē spēles noteikumus.Ak tad Kremlis diktē?Tavu nelaimi,nu jau publiski paziņots ka Kremlī ir tikai jūdi un to pašu var teikt par visu "civilizēto" rietumu "demokrātijas" pasauli.

Atbildēt

nbv

22.04.2024. 04:49

esat slimi ar to krievu valodu es citu iznemot latviesu krievu nemaku un taa ir iespeja tai pasa ivaunija kura gandriz neruna luetuvas un veel sur tur sazinsties un kadreiz darbaa nemu krievus mazak lrasibu stradigski kaa izlaistie latviesi jauna paaudze vispar garam bez pilnigas loviskas domasanas

Atbildēt

gints

21.04.2024. 22:03

»

idiotam

tev vajag darbu,jeb tev vajag provokacijas


Man vajag tādu darbu, kur mani nebesī ārā rusifikatori, vatņiki, krievu pasaules fašisti - 5. kolonna... Tādu darbu, kurā man nav jāpakārtojas krievu kārtībai - rusifikācijas presingam...

Atbildēt

Nu nu...

21.04.2024. 21:59

»

Ja kas

Auguļa kungs ir bijušais krievu okupācijas režīma ideologu partijas biedrs,cīnītājs par savu kolēģu lielo pensiju indeksāciju t.i. īstais, kurš dos īstos padomus


Nebūsim rasisti, bet augstās amata personas un citas,kura izveidojušas ģimenes ar krievietēm, nekad nebūs krieviskā pretinieki!!!!Pavērojiet, paklausieties viņu runas, un viss ir skaidrs. Pat dižie žurnālisti, kā Tomsons, un viņa kolēģi ar līdzīgām problēmām, stostās, kad jārunā par latviskuma saglabāšanu!

Atbildēt

Хм

21.04.2024. 21:42

»

redz

tikai tāds ''sīkums'', ka ne visi LKP biedri bija pret latviešiem


Как так? КПСС это же орудие оккупантов. И раз вступил в КПСС, значит, сознательно помогал оккупантам. Вы так скоро скажете, что и в КГБ не все плохие были

Atbildēt

Хм

21.04.2024. 21:40

Интересно, совпадение- что так активно начался это вопрос подниматься, а скоро выборы в ЕП? Автор призабыл, что и наши соседи литовцы и эстонцы ещё многие знают русский лучше, чем английский. Особенно те, кому 40+. И поэтому тоже в компаниях просят знать русский. Конечно, автор явно предлагает запретить и т. Д. Но как известно, обычно заперты ничего позитивного не дают. А часто вызывают даже обратную реакцию

Atbildēt

cik

21.04.2024. 20:58

»

Tu ar savu Dostojevski

esi nozombēts tupaks! Un nedrīkst Alvi Hermani saukt par debīliķi


cik LPSR PSKP propogandista hermana lisijs atvase naudu Krievija ir nopelnijis kopuma ?

Atbildēt

mazure ir stulba

21.04.2024. 20:54

»

Dzimtā valoda

Kāds gan sakars Augulim un Auguļa ministrijai ar rusaku valodas lietošanu vai nelietošanu...


kurs aizliedz maksliniekiem gleznot gleznas krievu valoda ?

Atbildēt

Dzimtā valoda

21.04.2024. 20:41

Kāds gan sakars Augulim un Auguļa ministrijai ar rusaku valodas lietošanu vai nelietošanu?
Muļķa JURISTE, roc dziļāk, līdz 1991.gadam un kauc pie IZM durvīm,kas nespj 33 gadus, kopš 2.brīvvalsts sākumiem, krieveļiem iemācīt valsts valodu!
Ir vēls arī resnā putna Pūces sievas vadītais SIF, kas saņem kāpostu no LV par nelatviešu integrēšanu, tātad, arī valsts valodas apmācību organizēšanu nelatviešiem.

Atbildēt

minta

21.04.2024. 20:24

»

nedrīkst Alvi Hermani saukt par debīliķi!

Kāpēc


Kaķa lasti nekpj debesīs. Te taču tas pats kā mēģinat rakstīt VARAM tuksuma ministrītei

Atbildēt

nedrīkst Alvi Hermani saukt par debīliķi!

21.04.2024. 20:22

»

Tu ar savu Dostojevski

esi nozombēts tupaks! Un nedrīkst Alvi Hermani saukt par debīliķi


Kāpēc?

Atbildēt

hehe

21.04.2024. 20:19

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Klāt ir pļutkinens. Kur nākamais?

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

21.04.2024. 20:10

»

Gustavs

manuprāt viss pareizi uzrakstīts. Papildus tam var tikai piebilst, ka tas faktiski legalizē LV okupācijas sekas....Tātad legalizē okupācijas faktu, ko atzinis pats LV likumdevējs..Te jau tā problēma, ka okupācijas sekas ir ne tikai juridiskas, bet arī lielas daļas cilvēku apziņā iesakņotas...Atliek ...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku ( vai pat iedomātu "ienaidnieku" ), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamo "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto."

Un, arī: "Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo - bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis."

Savukārt, kā zināms: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai ēšanai un kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gads, 15. maijs): "Krievu un Krievijas difamācijas „process” aizsākās pirms vairākiem gadsimtiem un intensīvi turpinās arī šodien. Krievu un Krievijas zākāšana, teiksim, Latvijas lielākajos medijos notiek katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram. Tie, kuri ar baudu izlaiza mūsu galvaspilsētas eiropeisko mediju izvemto ķīseli, var šo konstatāciju svēti apzvērēt. (...) Skaidrs, ka paranoja, alerģija, psihopatoloģija attiecas uz medicīnu, sniedzot profesionāli izsmeļošu un objektīvu atbildi par eiropiešu slimīgo hobiju – krievu un Krievijas difamāciju." ... (apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, publikācija "Civilizācijas katastrofālās sprukas. Astotā eseja: Krievijas difamācija". No latīņu val. "diffamare" – neslavas celšana, nepatiesu ziņu izplatīšana un taml. psihiski neadekvāta vai arī mērķtiecīgi apzināta apmelošana)
-------
Mediju ziņa (2014. gada 4. septembris): "Mēs, Latvijas pilsoņi, lūdzam jūs savas kompetences ietvaros, ko nosaka mūsu valsts likumi, izvērtēt Latvijas Drošības policijas (DP) spēju pildīt savus pienākumus un atbilstoši reaģēt uz valsts drošībai būtiskiem jautājumiem. Krievijas agresīvā politika un karš Austrumukrainā ir radījis situāciju, kurā valsts un pašvaldību iestādēm intensīvi jāstrādā, lai spētu ātri, kvalitatīvi un profesionāli reaģēt uz notikumiem valstī un ārpus tās." ... (citāts iz "parakstītāju grupas locekļu" publiskotā proponējuma "atklāta vēstule "valsts drošības padomei" (VDP), saeimas "nacionālās drošības komisijai" (NDK) i-neta w-lapā "pietiek-com")
-------

"Ir sacīts: "Bailēm - lielas acis!"..."
( "latv(ĀN)ijas" LUMP.EŅZOMBIJU "sāga" )
( 'konceptuālais aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

Slāj LUMP.ENIS, pa ceļa malu,
No "divlitrenes" strēbdams alu,
Un grāvī nospļaudamies, truli ~
Kā riktīgs "lav(ĀN)ijas" šmulis...

Te pēkšņi - vējš šim 'velk' gar ģīmi,
Kas (protams) "nevēdina" 'štīmi',
Bet (bailēs) - saslien stāvus spalvas,
Uz "alkonauta" ...("viedās" galvas):

"Kas tas par 'prikolu, bļin' bija?!???
Kurš 'lohs' man mūli ap(grābstīja)?!
'A, možka (pat) - dot bietē' taisās?!?
Par šo, vot, "fantāzija raisās"
(Tak' - nevar būt, ka 'pālī' smagā,
Man smadzeņ.podu 'ļerga' dragā,
Un "plastmasnieka" 'ģiftes' tvaikā,
Jau rādās murgi, dienas laikā?!...):

Vai tikai "Lielais (slāvu) Lācis",
No Austrumkraja šurp nav nācis,
Kas LUMP.EŅUS mīs PAŠU sū#os,
Un "masmē.dekļu" spama plūdos?
Par to jau "deŖmolibeŗsati",
Caur "mē.dekļiem un ZOMBO-kasti"
Sen "mesidžu" priekš "baura" sūta,
Kas, "propa-GANDĒTS", ūzās pļūta:

"Bruks ATKAL "rusiJĀŅI" sētā,
Pie "laviJĀŅA" NOZOMBĒTĀ,
Lai 'kluci noliktu' ('ar čupu'),
Uz "titulnāciju" (TIK glupu)!
Liks ATKAL "vēzī" un kāps virsū,
Tiem "letōņiem", kas "jēdz" ar ...('ķēķi')
(Jo - galvu "ieslēgt" šiem nav dūšas ~
Ka tik' tur "popkorns neuzpūšas")!!
Būs ATKAL "partkomi" un "ČEKA",
Kā iepriekš - "komuņagu CeKa",
Šo "padlatv(ĀŅ)u valsti" drāzīs,
Kur Lielais Lācis ...(purnu) bāzīs!!!
VISS ATKAL būs, kā senāk bija ~
Kad, krietni vēl PIRMS (!) "milēnija",
"Pē-eS-eR-eS"-a "tautu saimei",
Tiek "no(g)rauts ...(mūris), pilnai laimei"!!!!
Un ATKAL - "kolChozos" tiks dzīti,
Tie, kas, kā "liekie"(?!?), izraidīti,
Uz "SYB-īrijām" trimdās sūrās,
No SILES "valsts" pie Dzintarjūras!!!!!
Liks ATKAL "vergot" rūpniecībā,
Tiem, kas pie "zupas ķēķa" 'strīpām',
Pēc "JEWRO-lendas" paikas lētās,
Nīkst "latv(ĀN)ijas" (sīk)pilsētās!!!!!
Cels ATKAL (bērnu pilnas) skolas,
NE – likvidēt tās (tukšas) solās,
"valsts" & 'pašvald(au)ņi' (rōzā-zili):
'A nafig' "bauriem" Gaismas Pilis!!!!!
Kas neskries bučot ...(kedas) "jeņķiem" ~
Drīz "atstieps pedāļus" dēļ kreņķiem,
Kas neļaus "jewropai" 'ņemt priekšā' ~
Drīz Lāča ...(ķepās) 'trāpīs' iekšā!!!!!!!..."
...
Vējš ATKAL 'velk' gar tŗulu ģīmi,
Līdz - LUMP.ENIM, kas izguļ 'štīmi',
No BAILĒM redzokļi "sprāgst" vaļā ~
Šis, "nolūzis", krāc briksnī zaļā:
No izdangātā "ceļa" – grāvī,
Šo "fūzelbamšļa" (mīz)als rāvis,
Zem galvas (pustukšs) paripojis,
Un 'fiškā' MURGUS "ieskalojis":

NAV nekāds Austrumkraja "Lācis",
Ne ŠAJĀ pseido-"valstī" nācis,
Ne LUMP.EŅIEM pa ...('fišku') maucis,
Ne PAŠU sū#os šamos jaucis ~
Ne SVEŠI "partkomi", ne 'menti',
Drāž "latv(ĀN)iju", "permanenti",
Ar "ilgtspēju" jau gadu gadiem,
Bet – SILES cūklopi (ar radiem)...
...
Jau SEN trūd 'svalkā' "padomija" ~
Tās vietā - "JEWRO-leiputrija",
Nu LUMP.EŅIEM gan 'fišku masē',
Gan "Brjukselei" 'slauc piķi' kasē.

Bet ZOMBĒŠANA -- TĀDA PATI:
Līdz ('mīīžot') "ačām kātos", plati,
Blenž LUMP.EŅI, kam "tieva kiška",
Pat "DOMĀT līdz!!!" iz SAVAS 'fiškas'...

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

gints

21.04.2024. 19:32

Vajag attiecīgai valsts iestādei nosūtīt aģentu - it kā naivu darba ņēmēju ar slēptu videokameru uz dažādām darba vietām..., ja tur notiek rusifikācijas uzbrukums, tas jāfiksē un tūlīt jāpieņem stingri mēri... Kāpēc tas līdz šim netika darīts?

Atbildēt

Netēlo

21.04.2024. 19:19

»

vv

Ko Tu klausi, tā noteikti nav, dāma sagribēja nedaudz izcelties, atgādināt par sevi, histērisks raksts, raksts varētu būt par to, ka angļu mēli visur prasa, bez tās jau par apkopēju nevarēs drīz darbu dabūt


Piemēram, piena fabrikā (Bauskas ielā)-pie biezpiena ražošanas un arī citur (de facto, neoficiāli, sadzīves līmenī) tiek uzspiests ar krievvalodīgajiem bazarēt po ruski... Un Ķekavas vistu fabrikā ir tas pats... Tas rusifikācijas spiediens ir cūcisks un neciešams...

Atbildēt

abet

21.04.2024. 19:13

Nost ar Latvijas rusifikāciju! Darba vietas ir jāderusificē! DARBINIEKAM NEDRĪKST UZSPIEST TO NOZIEDZĪGO RUSIFIKĀCIJU - PAKĀRTOŠANOS KRIEVU PASAULES NEKAUNĪGAJAM SPIEDIENAM.

Atbildēt

Beidzot norausies

21.04.2024. 19:12

Izkatās, ka norausies.

Atbildēt

vv

21.04.2024. 19:12

»

Supercūcība

Kā tas iespējams? Vai mūsu valstī ir kāda vara,kāds drošības dienests


Ko Tu klausi, tā noteikti nav, dāma sagribēja nedaudz izcelties, atgādināt par sevi, histērisks raksts, raksts varētu būt par to, ka angļu mēli visur prasa, bez tās jau par apkopēju nevarēs drīz darbu dabūt.

Atbildēt

Pidars Lūsis ir jasoda

21.04.2024. 19:11

Pidars Lūsis ir jāsoda. Ārā no darba un ieturēt visu algu, kopš sācis tur funkcionēt. Faktiski viņš ir zaglis, jo par neatbilstošu darbu saņēmis atalgojumu.
Pēc tam lai laižas ar visu ģimeni uz Krieviju.

Atbildēt

darvins

21.04.2024. 19:10

Tos rusifikācijas mobinga atbalstītājus darba vietās, protams, vajag sodīt kā valsts, tautas nodevējus. No sākuma viņi būtu jāatlaiž no darba, tad jāuzliek naudas sods vai pretrusifikācijas nodoklis un tad jādomā vai viņi nav pelnījuši vēl lielāku sodu.

Atbildēt

nu šitā jau ir nekaunīga šantāža!

21.04.2024. 18:48

Šitām stulbībām par spīti lietosim vairāk krievu valodu! Un kaut vai, lai izlasītu krievu valodā te tagad Hermaņ debīliķa aprunāto Dostojevski, Gogoli, Puškinu,...!

Atbildēt

khm

21.04.2024. 18:34

Jā, tādas lietas pastāv darba tirgū. Bet vai, tad krievu Rīgā kāds to pārbauda. Ļurina darbinieki savā starpā krievu valodā uz urrā.

Atbildēt

Ja kas

21.04.2024. 18:30

Auguļa kungs ir bijušais krievu okupācijas režīma ideologu partijas biedrs,cīnītājs par savu kolēģu lielo pensiju indeksāciju t.i. īstais, kurš dos īstos padomus.

Atbildēt

vv

21.04.2024. 18:12

Dāma gan nav diez ko izglītotaBaltijas Baltijas Starptautiskā Akadēmija muļķu augstskola, par naudu visi to var pabeigt, zinu vienu kas tur juristus pabedza, pilnīga katastrofa. Ko tad tikai par krievu valodu, bez angļu vairs nekur. Un īstenībā dāmai histērija uznākusi, pilnīgvi murgi, tā jau nu nabaga latviešiem jābrauc prom, kaut ko stulbāku nevarēja kā iemeslu izdomāt. Izlasīju, pēc psihopāta monologa izskatās.

Atbildēt

Pārdomām

21.04.2024. 16:59

Valsts darba inspekcijas (VDI) konkursa komisija iestādes vadītāja Renāra Lūša vadībā 2021. gada 1. oktobrī pieņem darbā Andreju Mamikinu par stratēģiskās komunikācijas nodaļas vadītāju. 14. oktobrī pēc Labklājības ministra Gata Eglīša iejaukšanās Mamikinam darbs VDI tiek uzteikts. Par pamatu atlaišanai kalpojusi Mamikina intervija ar no Gaiļezera slimnīcas atlaisto skandalozo feldšeri Covid-19 noliedzēju, kas publicēta laikā, kad Mamikins jau strādājis valsts darbā. Mamikins vēršas tiesā un atlaišanu apstrīd. Divas tiesas lemj, ka atlaišana bijusi pretlikumīga – Mamikinam Darba līgumā nav bijis ierakstīts pārbaudes laiks. Pa šo laiku VDI ir likvidējusi stratēģiskās komunikācijas vadītāja amata vietu un Mamikinam tiek noteikta dīkstāve. Tas nozīmē – viņš nestrādā, bet algu katru mēnesi turpina saņemt. Kopsummā Mamikinam par 2 nedēļu ,,darbu’’ izmaksāts apmēram 20 tūkstpši EUR. Pret VDI direktoru Renāru Lūsi uzsākta disciplinārlieta. Tajā secināts, ka Lūsis, vadot iestādi un konkursa komisiju, pienākumus ir veicis nolaidīgi un nekvalitatīvi, diskreditējot ne tikai sevi, bet arī iestādi un valsti. Valsts interesēm Lūsis esot nodarījis arī finansiālu kaitējumu. Par to visu Lūsis saņem rājienu. Andrejs Mamikins tagad kļuvis par televīzijas zvaigzni Maskavā. Dažādos Kremļa kontrolētos kanālos nomelno Latvijas valsti, tās amatpersonas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...