Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viedoklis

10.11.2019. 07:32

1.IT zelta programma ANO vērtējumos ieguvusi pirmās vietas pasaulē kā sabiedrībai derīgākā. 2.No vienas puses vajadzētu naudu dalīt mazās summās daudzajiem mazajiem uzņēmējiem, jo no tiem 10% iekasēšana tehniski neiespējama. Lielie nodrošina lielāku konkurētspēju, bet tos vajadzētu uzraudzīt īpašos veidos un aizliegt komunicēt ar LAD vadību, priekš kam tad ir domāti darbinieki. Ja viņam jāiet pie vadības, tad procesos kaut kas nav kārtībā.

Atbildēt

fišers

10.11.2019. 06:34

»

ss

piekrītu katram vārdam


100% taisnība!

Atbildēt

nelaimīgā

09.11.2019. 10:25

Jā ,daudz uzzināju par Ģirtu Krūmiņu , tā ir haizivs kurai nekad nav gana un tikai vajag un vajag , vai šis cilvēks vispār saprot ,kas lauksaimniecība un kā jāstrādā, lai nopelnītu naudu ,smuki runāt mēs visi mākam , bet strādāt nav ,kas . Eiropas projekti ir tikai lai draugi un radi piebāztu kabatas , bet nevis mazie lauksaimnieki . Un, ko ,tur dot nezināmajiem vai mazajiem . To ko runā un raksta Krūmiņš , tās ir pilnīgas muļķības, projektus mazie un kas vēlas uzsākt darbību ar lauksaimniecību ,tās ir tikai pasakas . Un cik es saprotu pēc Krūmiņa , '' Laukiem nebūt '' un ja esi mazas ar 5 ha ,tad pārdot manam paziņam šo zemi un nelien kur tevi neprasa . Tāda ir attieksmi pret mazajiem lauksaimniekiem. Kā mūsu slavenais aktieris E.Liepiņš dziedāja mazās zivis sēdina ,bet lielās pilis ceļ. Tā mēs redzam to tagad

Atbildēt

mazais zemnieks

08.11.2019. 18:17

Kad LADam iesniektais projekts bija noraidīts pareizie zemnieki lūdza kungam pārskatīt ,daudzi atrada risinājumu,visādi var padomāt.Ja KNAbam nav pretenziju uz priekšu.

Atbildēt

Koks

07.11.2019. 16:44

»

Sjdg

Nu ne jau ar mērķi ielikt godīgāku vadītāju Annas vietā. Krūmiņš NA hierarhijā ir maza zive, jo vēl nesen pats staigāja drūms un pelēks nezinot savu tālāko likteni. Protams, starp kandidātiem bija, bet ne jau stabils


Zemkopības ministrija ir mafija. 2020.gada budžetā šai zagļu bandai iedalīts 2.lielākais finansējuma pieaugums. Par 35 miljoniem vairāk nekā iepriekš.

Atbildēt

Sjdg

07.11.2019. 14:09

»

Autoram

Padalieties ar info, par patiesajiem iemesliem, kāpēc Gerhards gribēja tikt vaļā no līdzšinējās LAD vadītājas


Nu ne jau ar mērķi ielikt godīgāku vadītāju Annas vietā. Krūmiņš NA hierarhijā ir maza zive, jo vēl nesen pats staigāja drūms un pelēks nezinot savu tālāko likteni. Protams, starp kandidātiem bija, bet ne jau stabils.

Atbildēt

SSS

07.11.2019. 14:00

»

Noziedznieks Gerhards

Gerhars klusi, bet nepārptotami, kopā ar Raivi Pintaru tuvojas robežai, kad par valsts izlaupīšanu, atbalstīšanu un organizēšanu citās valstīs tiktu sodīti ar nāvi. Valsts izlaupīšanu Gergars milzīgos apjomos realizēja VARAM, taga- vēl lielākos, izskatās, ZM. Kad vienreiz muļķi, kas balso par NA sapratīs...


Esmu viens no tiem, kas vēlu saprata NA izdarības. Piedodiet par to, tauta. Rakstu rakstījis patiešām zinošs cilvēks, jo par kooperatīvu būšanu un Ģ.K. tuvo draudzību ar lielzemniekiem ir balta patiesība.

Atbildēt

Noziedznieks Gerhards

07.11.2019. 13:46

Gerhars klusi, bet nepārptotami, kopā ar Raivi Pintaru tuvojas robežai, kad par valsts izlaupīšanu, atbalstīšanu un organizēšanu citās valstīs tiktu sodīti ar nāvi. Valsts izlaupīšanu Gergars milzīgos apjomos realizēja VARAM, taga- vēl lielākos, izskatās, ZM. Kad vienreiz muļķi, kas balso par NA sapratīs, ka NA patiesībā ir lielzagļu un valsts ienaidnieku perēklis, kas straujiem soļiem plešas plašumā? Viņiem nav nekāda sakara ar vārdiem "nacionāls" un "latvietis". Kad šie mērgļi un divkoši tuvojas ar ziediem Brīvības piemineklim, visi Latvijas brīvības cīnītāji zārkos apgriežas otrādi.

Atbildēt

mjā

07.11.2019. 11:46

meža fonds, medību fonds, reņģu fonds zagļu sistēma

Atbildēt

16 miljoni - par vaislas lauksaimniecības dzīvnieku ierakstīšanai ciltsgrāmatā!!!!!!!!!!!!!!

07.11.2019. 11:03

DEBESS AUGSTĀ! UN MEDIĶIEM UN SKOLOTĀJIEM NAV PRIEKŠ ALGĀM!

Atbildēt

ZM nespējīgi nejēgas vai shēmotāji?

07.11.2019. 10:37

Zemkopības ministrijas fondu projektus regulējošie normatīvie akti neparedz ierobežojumus (nosacījumus), kas liegtu projekta īstenotājam darboties kā starpniekam, kas rada risku par izdevumu necaurskatāmību, izmaksu efektivitātes principa neievērošanu. Projekta īstenotājam netiek uzlikts arī pienākums pamatot šo izdevumu ekonomiskumu.

Atbildēt

izzog caur fondiem

07.11.2019. 10:31

ZM darbību jau nupat kā revidēja Valsts kontrole. Revīzija izcēla ārā šokējošas lietas, kā valsts nauda tiek nopludināta caur ZM fondiem savējo privātajiem uzņēmumiem. Meža, Zivsaimniecības, Medību fondiem. Helvigas un Krūmiņa vadītais dienests veicinājuši naudas izzagšanu caur fondiem.

Atbildēt

zinātājs

07.11.2019. 07:32

Klīst baumas, ka ZM birojā vēlas atbrīvoties no Eglīša, kurš sācis pastāvīgi taisīt šeftes tāpēc lojālākā partijas biedru daļa savākuši mapi par viņa kreisajiem soļiem. Skandāls noteikti iznāks uz āru. Nez, kuram medijam informāciju nopludinās? Dzeltenajiem vai analītiskajiem?

Atbildēt

lielzagļu mafija

07.11.2019. 01:25

Nākamajā 2020.gada budžetā 2.lielākais finansējums piešķirts Zemkopības ministrijai!

16 miljoni - par vaislas lauksaimniecības dzīvnieku ierakstīšanai ciltsgrāmatā!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Edis

06.11.2019. 23:36

»

Smārdes lidlauks

biedrs nobarojies Engures novada finanšu komitejā


Tas jau vel nekas,vins jau diezi vai novilks lidz 65,nomirs no sirds mazspejas.Sudi jau ir tur,ka vinam tak mazi siventini,kuri skatas un redz,kas jadara lielam ruksim!

Atbildēt

Elksniņš

06.11.2019. 22:52

Es jau sen teicu, kas ar tādiem jādara...

Atbildēt

Smārdes lidlauks

06.11.2019. 22:49

biedrs nobarojies Engures novada finanšu komitejā

Atbildēt

LAD & IUB - viena pāra zābaki

06.11.2019. 22:27

Reti kuram, no tā sauktajiem publiskajiem iepirkumiem, par kuriem var "uzzināt" IUB.GOV.LV (midzenis, kas ir LAD klons vai otrādi)un kurus kūrē LAD, jau pirms to izsludināšanas nav skaidrs zināms tā uzvarētājs - piegādātājs vai pakalpojuma sniedzējs. Tas viss notiek visu deguna priekšā jau no dienas, kad 1.maijā LR kļuva par vienu no 27 brālīgajām ES republikām. Nereti iecerētais traktors jau rūc druvā zem demo aizsega. Atliek sagaidīt kārtējo atbalsta programmu, pareizi sarakstīt papīrus un izsludināt nevainīgu iepirkumu un apgūt kārtējo ES naudu. Specifikācijas tiek rakstītas tā, ka Tīrīgas afēra ir maza bērna šlupsti. Pirmsākumos piemita naivums, mēģinājumi uzrunāt LAD vadību, t.sk., arī klātienē (Helvigu-Vītolu, arī šo pašu Krūmiņu), norādot uz nelikumībām. Atbildes nebija nekas cits, kā filigrāna birokrātijas atrakstīšanās, kas noslēdzās ne ar ko.

Atbildēt

Atpakaļrāpulis

06.11.2019. 20:52

Kolchozā *Uz priekšu* viss iet atpakaļ!

Atbildēt

Autoram

06.11.2019. 20:34

Padalieties ar info, par patiesajiem iemesliem, kāpēc Gerhards gribēja tikt vaļā no līdzšinējās LAD vadītājas?

Atbildēt

Valdis

06.11.2019. 20:32

Krūmiņš ir pērkams lauku pagastveča shēmu bīdītājs zemju pārodšanā zagšanas čempioniem no vecās TP gvardes kalvīšveidīgajiem u.c.

Atbildēt

naciķi shēmo

06.11.2019. 19:33

Izskatās tāds godīgs! Mūža brālis, kurā korporācijā?

Atbildēt

Darja

06.11.2019. 16:36

Naudu taču vajag. Kur;š gan cits spēc palīdzēt ministram ar ierobezotām spējām pat vienu teikumu līdz galam izlasīt. Vismaz lietas te notiks un zinās arī darītāju.

Atbildēt

nacionāļu banda plosās

06.11.2019. 16:14

tuvina valsts sabrukumu,...vispar jau jo atrak,jo nebus tik sapigi

Atbildēt

WTF

06.11.2019. 16:05

Jā, intelekta un nesavtības apgarota seja. No LV politiķiem un augstākās/vidējās ierēdniecības vispār zog un shēmo ikviens, kuram ir šāda iespēja, precīzāk otkato tie, kuriem ir lēmuma pieņemšanas iespējas, nereti arī pazema ranga nodaļu vadītāji. Nav nekādu ilūziju. Vienīgais, šajā laikā no 1991 gada valsts ir tik pamatīgi izzagta un bez iedzīvotājiem, ka arī siles cūkām jāsāk satraukties- tie, kas šņakarēsies gar podiem kļūst aizvien vairāk.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

06.11.2019. 15:58

ZM administrācija ir totāla mafija, kas ap sevi pulcina un apmaksā tieši ieinteresētu lauksaimniecības lielāko uzņēmumu biedrības. Līdz ar ko kādam jaunam tur teikšanas nav vispār. Un žo kolhoza sistēmu daudzu gadu garumā ir atbalstījuši un uzturējuši ZZS. Skumji, ka Gerhards ar Eglītu nav pieķērušies šo staļļu izmēšanai, bet gan turpina spēlēt līdzi un šo sistēmu atgremo. Nemainot sistēmu, nekas lauksaimnicībai, t.sk. pārtikas rūpniecībai Latvijā labāk nekļūs. Visu krējumu nosmeļ sistēmā iesaistītie.

Atbildēt

Latvis

06.11.2019. 15:43

Tautā runā, ka Gerharda dēls ar naudas koferīti staigādams visiem iecēlājiem pa žūkstim atskaita.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...