Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Par Latvijas enerģētisko pašnodrošinājumu un reģionālu attīstību

Latvijas Atjaunojamās enerģijas federācija
14.04.2016.
Komentāri (16)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

iedziļinies

29.04.2016. 21:24

»

asais

vai laatvenergo iemaksā budžetā!?, vai vienotības kasē! cik ilgi vēl šitas bardaks būs!!!!kukuļņēmēju banda


Nu domāju, ka rižās kontā pa taisno neieskaita. Tas ka tie miljoni tiek izmīsti, tā ir tiesa.

Atbildēt

iedziļinies

20.04.2016. 00:37

»

ieklausieties

izskatās, ka mazā Latviešu tauta vispār nemāk iedziļināties lietas būtībā, pat lāgā neizlasot rakstu. Skauģu bars! Vai tiešām lobēt latvenergo? kas strādā ar miljonu peļņu? padomājiet, attopieties!Kat vai paskatieties uz blakus valstu pieredzi, Lietuva, Igaunija, Polija, Vācija...


Papēti kam pieder cieceres hes, feliciānovas u.c., jaudīgie mazie hesi, kam pieder lielie vēja parki grobiņā, biogāzes getliņi, slakteru z.s....u.c. šaubīgie zaļie projekti, em izsniegtās kvotas??? un pajautā godīgi- labāk latvenergo nopelna un iemaksā budžetā dividendes, vai labāk pāris taukmūļu paliek biezākām kabatām. Ja kungi būtu lēmuši lojālu likumu par tām pašām saules baterijām privātpersonām, tad es vēl neko neteiktu, bet šādā izpildijumā mēs zaļi, un enerģijas neatkarīgi paliksim tikai uz papīra, un turīgi daži indivīdi.

Atbildēt

ieklausieties

18.04.2016. 09:06

izskatās, ka mazā Latviešu tauta vispār nemāk iedziļināties lietas būtībā, pat lāgā neizlasot rakstu. Skauģu bars! Vai tiešām lobēt latvenergo? kas strādā ar miljonu peļņu? padomājiet, attopieties!Kat vai paskatieties uz blakus valstu pieredzi, Lietuva, Igaunija, Polija, Vācija.....
Vienkārši trūkst vārdu, tiešām jāsāk domāt , ka gudrākie cilvēki ir izbraukuši no Latvijas... skumji.

Atbildēt

Profs

16.04.2016. 11:28

Acis iekrita 14% no kopeja paterina. Var jau melot, bet ne jau nu tik atklati un stulbi! Kadi 14%? Lai nejauc uzstadito jaudu ar sarazoto! Par sadu dezinformejosu un neprofesionalu raksteli vien jau jasauc pie atbildibas.

Atbildēt

Atbalstu!

15.04.2016. 16:37

»

ūdensvīrs

Pirms kara lv bija ap 800 dzirnavdīķu uz kurām bija mazie hes, daļa bija labā vai teicamā kārtībā, jaudīgākos noprihvatizēja politiķi vai pietuvināti orgāni no latvenergo, jaunos mini hesus uzblieza tie paši kretīni un noraka šo domu par zaļo enerģiju. Sākotnēji bija paredzēts, šiem mini hesiem maksāt...


Tiešām, jāsāk atgriest sākotnēji noteikto 8 gadu atbalsta termiņu, kuru resnais kalvītis savā valdīšanas pēdējā dienā ar MK noteikumiem pārvērta par trīskāršu atbalstu uz mūžīgiem laikiem, jo pašam piederēja HES Latgalē. Visas kvotas- arī, vai nu izsolēs vai terminētas, citādi politbiznesam kauna nav pilnīgi nemaz. Un bauri tik maksā!
Par gāzi- tas vispār ir nonsenss! To, kas ir licis kam tādam apakšā savu parakstu, vajadzētu aiz debesu zvaniem Pēterbaznīcas tornī uzraut, lai neiedomājas sevi dieva vietā.
Murgs, ne valsts!

Atbildēt

agnese

15.04.2016. 08:46

Nacionali pie sprices TM un VARAM, ko ta brinities par sito biznesinu.

Atbildēt

agnese

15.04.2016. 08:43

Kadam butu japaskatas, kam pieder mazie hesi, veja parki, tad atkritis jautajumi par to, kam maksajam un kas izbidija oik. Tevzemiesu vadonis un AŠ vien izleks.

Atbildēt

ūdensvīrs

14.04.2016. 20:41

Pirms kara lv bija ap 800 dzirnavdīķu uz kurām bija mazie hes, daļa bija labā vai teicamā kārtībā, jaudīgākos noprihvatizēja politiķi vai pietuvināti orgāni no latvenergo, jaunos mini hesus uzblieza tie paši kretīni un noraka šo domu par zaļo enerģiju. Sākotnēji bija paredzēts, šiem mini hesiem maksāt dubūlto tarifu 8 gadus, lai atsistu ieguldījumus, bet tie paši kretīni izzīda vai izdi..a bubuli oik, un nu mēs maksājam līdz nāve mūs šķirs. Šos mazos hesus vienkāršais zemnieks kā te minēja, gribēdams nevarēja atjaunot, jo vides ministrijā sēdēja treknie 7 gadi un bīdija tikai savas ģimenes rebas... atjaunoti vēsturiskie hesi ir tikai kādi 150 tā ka tiekties būtu vēl kur.jautājums tam gaudotājam lai viņš uzraksta rakstu par šo hesu īpašniekiem un pie viena lursoft datus. Sabiedrība būs manāmā šokā...

Atbildēt

hm

14.04.2016. 19:44

"Ziedojiet, ziedojiet, jo vienīgie patiesie nabagi esam!...."
Kas traucē dabas enerģijas ražotājiem pārdot enerģiju tuvākajiem kaimiņiem, ražošanas uzņēmumiem, citiem patērētājiem? Monopols pašreiz cenas sacēlis 16-17 eirocentu līmenī par kwh. Kur vēl izdevīgāks brīdis! Asociācija lai nodarbojas ar transportēšanu, enerģētiķi lai ražo! Ja man piedāvāsiet par līdzvērtīgu cenu, noteiti no jums pirkšu.
Bet rīcības vietā ērtāk dīkt. Ja nu ko atmet vai vēl piemet?

Atbildēt

???

14.04.2016. 19:43

Interesanti, ka šāds vienots (varbūt) spēks nevar panākt OIK atņemšanu dabasgāzei. Varbūt tomēr tur apakšā ir kādi zemūdens akmeņi, kā piemēram daži sēž uz diviem krēsliem: hidroelektrostacijas - Latvijas gāze vadība, daļas biogāzes stacijās - Latvijas gāzes akcionāri utml.

Atbildēt

Diemžēl

14.04.2016. 19:23

tā tas arī ir. 62% no OIK aiziet Latvenergo un no turienes caur dividendēm budžetā. Bet pirmajā OIK pielietošanas gadā tas bija pāri par 90%. Ja skatās pēc būtības, tad OIK ir papildus nodoklis valsts budžetam, bet atjaunojamā enerģija tikai aizsegs. Un visiem nospļauties, ka dabasgāzei nav nekāda sakara ar atjaunojamo enerģiju.

Atbildēt

14.04.2016. 11:19

VAS Latvenergo ar izdotajām akcijām jau daļēji ir privatizēts, iespējams, ieķīlāts SVF/PB. Bet pārējais par Satversmi ir uz papīra - papīrs un plānošana, ko nekad nerealizēs, pacieš melus.

LV vairs sen nav suverenitātes - centrālā valdība cīnās par IKP lielumu attiecībā pret izdevumiem, ko stingri noteikuši SVF/PB. Kopš Godmanis ar Zatleru glāba Parex un 20 ārvalstu bankas ar LV budžeta naudu un pēctecībā Bērziņš un Dombrovskis aizņēmās no SVF/PB, LV pilnā mērā dzīvo uz parāda un nav suverēna, jo politiku noteic slepenie aizdevumu līgumu nosacījumi, kuriem pieeja ir tikai tiem, kam pielaide valsts noslēpumam.

Lai muļķa tauta neceltu „šumu”, tai jāsavāc 155 000 parakstu par savu naudu referenduma rosināšanai. Un tas nav iespējams. Lai aizstātu šos reālos soļus, ko varētu mainīt ar referendumiem, ar ES atbalstu izveidota manabalss.lv , kas iekasē naudu savām biznesa vajadzībām, maldinot tautu ar sīku likumu grozījumu daļējām iespējām. Atmetiet reiz savu naivumu!

Tā kā runāt par LV politiku un suverenitāti ir mazākais provokatīvi un nepieklājīgi.

Atbildēt

eksis

14.04.2016. 10:23

Kaut kā nesaimnieciski mēs gribam enerģētisko patstāvību nodrošināt. Budžetā iemaksā 50, bet no budžeta un Latvenergo dividenēm ik gadu ir jāiztērē 100, lai uzturētu OIK esošajā līmenī. Tūliņ aizrīsies lielākais OIK maksātājs LM, tad OIK uz galviņu iznāks vēl lielāks.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

13

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

12

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...