Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Par Latvijas enerģētisko pašnodrošinājumu un reģionālu attīstību

Latvijas Atjaunojamās enerģijas federācija
14.04.2016.
Komentāri (16)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

iedziļinies

29.04.2016. 21:24

»

asais

vai laatvenergo iemaksā budžetā!?, vai vienotības kasē! cik ilgi vēl šitas bardaks būs!!!!kukuļņēmēju banda


Nu domāju, ka rižās kontā pa taisno neieskaita. Tas ka tie miljoni tiek izmīsti, tā ir tiesa.

Atbildēt

iedziļinies

20.04.2016. 00:37

»

ieklausieties

izskatās, ka mazā Latviešu tauta vispār nemāk iedziļināties lietas būtībā, pat lāgā neizlasot rakstu. Skauģu bars! Vai tiešām lobēt latvenergo? kas strādā ar miljonu peļņu? padomājiet, attopieties!Kat vai paskatieties uz blakus valstu pieredzi, Lietuva, Igaunija, Polija, Vācija...


Papēti kam pieder cieceres hes, feliciānovas u.c., jaudīgie mazie hesi, kam pieder lielie vēja parki grobiņā, biogāzes getliņi, slakteru z.s....u.c. šaubīgie zaļie projekti, em izsniegtās kvotas??? un pajautā godīgi- labāk latvenergo nopelna un iemaksā budžetā dividendes, vai labāk pāris taukmūļu paliek biezākām kabatām. Ja kungi būtu lēmuši lojālu likumu par tām pašām saules baterijām privātpersonām, tad es vēl neko neteiktu, bet šādā izpildijumā mēs zaļi, un enerģijas neatkarīgi paliksim tikai uz papīra, un turīgi daži indivīdi.

Atbildēt

ieklausieties

18.04.2016. 09:06

izskatās, ka mazā Latviešu tauta vispār nemāk iedziļināties lietas būtībā, pat lāgā neizlasot rakstu. Skauģu bars! Vai tiešām lobēt latvenergo? kas strādā ar miljonu peļņu? padomājiet, attopieties!Kat vai paskatieties uz blakus valstu pieredzi, Lietuva, Igaunija, Polija, Vācija.....
Vienkārši trūkst vārdu, tiešām jāsāk domāt , ka gudrākie cilvēki ir izbraukuši no Latvijas... skumji.

Atbildēt

Profs

16.04.2016. 11:28

Acis iekrita 14% no kopeja paterina. Var jau melot, bet ne jau nu tik atklati un stulbi! Kadi 14%? Lai nejauc uzstadito jaudu ar sarazoto! Par sadu dezinformejosu un neprofesionalu raksteli vien jau jasauc pie atbildibas.

Atbildēt

Atbalstu!

15.04.2016. 16:37

»

ūdensvīrs

Pirms kara lv bija ap 800 dzirnavdīķu uz kurām bija mazie hes, daļa bija labā vai teicamā kārtībā, jaudīgākos noprihvatizēja politiķi vai pietuvināti orgāni no latvenergo, jaunos mini hesus uzblieza tie paši kretīni un noraka šo domu par zaļo enerģiju. Sākotnēji bija paredzēts, šiem mini hesiem maksāt...


Tiešām, jāsāk atgriest sākotnēji noteikto 8 gadu atbalsta termiņu, kuru resnais kalvītis savā valdīšanas pēdējā dienā ar MK noteikumiem pārvērta par trīskāršu atbalstu uz mūžīgiem laikiem, jo pašam piederēja HES Latgalē. Visas kvotas- arī, vai nu izsolēs vai terminētas, citādi politbiznesam kauna nav pilnīgi nemaz. Un bauri tik maksā!
Par gāzi- tas vispār ir nonsenss! To, kas ir licis kam tādam apakšā savu parakstu, vajadzētu aiz debesu zvaniem Pēterbaznīcas tornī uzraut, lai neiedomājas sevi dieva vietā.
Murgs, ne valsts!

Atbildēt

agnese

15.04.2016. 08:46

Nacionali pie sprices TM un VARAM, ko ta brinities par sito biznesinu.

Atbildēt

agnese

15.04.2016. 08:43

Kadam butu japaskatas, kam pieder mazie hesi, veja parki, tad atkritis jautajumi par to, kam maksajam un kas izbidija oik. Tevzemiesu vadonis un AŠ vien izleks.

Atbildēt

ūdensvīrs

14.04.2016. 20:41

Pirms kara lv bija ap 800 dzirnavdīķu uz kurām bija mazie hes, daļa bija labā vai teicamā kārtībā, jaudīgākos noprihvatizēja politiķi vai pietuvināti orgāni no latvenergo, jaunos mini hesus uzblieza tie paši kretīni un noraka šo domu par zaļo enerģiju. Sākotnēji bija paredzēts, šiem mini hesiem maksāt dubūlto tarifu 8 gadus, lai atsistu ieguldījumus, bet tie paši kretīni izzīda vai izdi..a bubuli oik, un nu mēs maksājam līdz nāve mūs šķirs. Šos mazos hesus vienkāršais zemnieks kā te minēja, gribēdams nevarēja atjaunot, jo vides ministrijā sēdēja treknie 7 gadi un bīdija tikai savas ģimenes rebas... atjaunoti vēsturiskie hesi ir tikai kādi 150 tā ka tiekties būtu vēl kur.jautājums tam gaudotājam lai viņš uzraksta rakstu par šo hesu īpašniekiem un pie viena lursoft datus. Sabiedrība būs manāmā šokā...

Atbildēt

hm

14.04.2016. 19:44

"Ziedojiet, ziedojiet, jo vienīgie patiesie nabagi esam!...."
Kas traucē dabas enerģijas ražotājiem pārdot enerģiju tuvākajiem kaimiņiem, ražošanas uzņēmumiem, citiem patērētājiem? Monopols pašreiz cenas sacēlis 16-17 eirocentu līmenī par kwh. Kur vēl izdevīgāks brīdis! Asociācija lai nodarbojas ar transportēšanu, enerģētiķi lai ražo! Ja man piedāvāsiet par līdzvērtīgu cenu, noteiti no jums pirkšu.
Bet rīcības vietā ērtāk dīkt. Ja nu ko atmet vai vēl piemet?

Atbildēt

???

14.04.2016. 19:43

Interesanti, ka šāds vienots (varbūt) spēks nevar panākt OIK atņemšanu dabasgāzei. Varbūt tomēr tur apakšā ir kādi zemūdens akmeņi, kā piemēram daži sēž uz diviem krēsliem: hidroelektrostacijas - Latvijas gāze vadība, daļas biogāzes stacijās - Latvijas gāzes akcionāri utml.

Atbildēt

Diemžēl

14.04.2016. 19:23

tā tas arī ir. 62% no OIK aiziet Latvenergo un no turienes caur dividendēm budžetā. Bet pirmajā OIK pielietošanas gadā tas bija pāri par 90%. Ja skatās pēc būtības, tad OIK ir papildus nodoklis valsts budžetam, bet atjaunojamā enerģija tikai aizsegs. Un visiem nospļauties, ka dabasgāzei nav nekāda sakara ar atjaunojamo enerģiju.

Atbildēt

14.04.2016. 11:19

VAS Latvenergo ar izdotajām akcijām jau daļēji ir privatizēts, iespējams, ieķīlāts SVF/PB. Bet pārējais par Satversmi ir uz papīra - papīrs un plānošana, ko nekad nerealizēs, pacieš melus.

LV vairs sen nav suverenitātes - centrālā valdība cīnās par IKP lielumu attiecībā pret izdevumiem, ko stingri noteikuši SVF/PB. Kopš Godmanis ar Zatleru glāba Parex un 20 ārvalstu bankas ar LV budžeta naudu un pēctecībā Bērziņš un Dombrovskis aizņēmās no SVF/PB, LV pilnā mērā dzīvo uz parāda un nav suverēna, jo politiku noteic slepenie aizdevumu līgumu nosacījumi, kuriem pieeja ir tikai tiem, kam pielaide valsts noslēpumam.

Lai muļķa tauta neceltu „šumu”, tai jāsavāc 155 000 parakstu par savu naudu referenduma rosināšanai. Un tas nav iespējams. Lai aizstātu šos reālos soļus, ko varētu mainīt ar referendumiem, ar ES atbalstu izveidota manabalss.lv , kas iekasē naudu savām biznesa vajadzībām, maldinot tautu ar sīku likumu grozījumu daļējām iespējām. Atmetiet reiz savu naivumu!

Tā kā runāt par LV politiku un suverenitāti ir mazākais provokatīvi un nepieklājīgi.

Atbildēt

eksis

14.04.2016. 10:23

Kaut kā nesaimnieciski mēs gribam enerģētisko patstāvību nodrošināt. Budžetā iemaksā 50, bet no budžeta un Latvenergo dividenēm ik gadu ir jāiztērē 100, lai uzturētu OIK esošajā līmenī. Tūliņ aizrīsies lielākais OIK maksātājs LM, tad OIK uz galviņu iznāks vēl lielāks.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...