Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lauku vecis

25.03.2020. 18:29

»

biedzot Pietiek!

LŪŠU MEDĪBAS LATVIJĀ IR JĀIZBEIDZ! BASTA


Ar lūšiem mūsu pusē nav problēmu tāpēc neņemos spriest,bet vilki un bebri nodara lielu postu,ja tos savlaicīgi neierobežo. Tāpat lapsas briesmīgi savairojušās un izēd visus mazuļus apkārtnē pat ūdenī ligzdojošo putnu ligzdas izēd tukšas. Nemaz nerunājot par slimību pārnēsāšanu, kas piemetas mājdzīvniekiem, bet vetārsti un zāļu tirgotāji var priecāties kā cilvēki izmisumā gatavi maksāt neadekvātas summas par analīzēm, potēm un zālēm.
Nekā personīga, bet visi biznesi uz citu nelaimes ir jāiegrožo bez žēlastības.

Atbildēt

kā tā?

25.03.2020. 17:40

zemssargiem zemessarga apliecība nov ieroča atļauja, bet smurgulim medniekam mednieka apliecība ir ieroča atļauja?

Atbildēt

aktuāls jau sen palicis jautājums

25.03.2020. 17:26

Pirms aptuveni 4 gadiem pirmo reizi paceļoties jautājumam par vispārējo valsts aizsardzības sistēmu, par to, ka katram cilvēkam Latvijā, iedzīvotājam, ir noteiktas konkrētas tiesības un konkrēti pienākumi apdraudējuma gadījumā mēs, Latvijas Mednieku savienībā, sapratām, ka šī ir viena no iespējām medniekiem uzkāpt uz kaut kāda šī te cēla zirga un parādīt, ka mēs esam tie, kas vislabāk zin, kas notiek Latvijas reģionos, mēs esam tā sabiedrības daļa, kuriem ir šī te iespēja, valsts uzticēta, glabāt šos te šaujamieročus,
Mednieki no pārējās sabiedrības atšķiras ar to, ka viņu rīcībā ir par vienu rīku vairāk. Tas ir gastrobra šaujamieoči.

Vienīgias veids kā pilsonis Latvijā var glabāt savā īpašumā garstobra šaujamieroci, ir mednieka apliecība. Otrs izņēmums ir sporta vakadzībām, bet mednieka apliecība šajā gadījumā ir tas dokuments, kas nodrošina to, ka mednieks, pilsonis, savā īpašumā drīkst glabāt šo te garstobra ieroci.

Atbildēt

?

25.03.2020. 17:18

Aktuāls paliek jautājums – kādēļ šie cilvēki slēpjas un nav spējīgi atklāti paust sabiedrībai savu viedokli, bet nodarbojas ar “troļļošanu” un naida runas veicināšanu. Atšķirībā no šīs anonīmās interešu grupas, mednieki un zinātnieki atklāti pauž savu viedokli, vienlaikus pakļaujot sevi reizēm pat rupjiem un netaktiskiem komentāriem.

Atbildēt

daļše ņekuda

25.03.2020. 17:16

»

aga

Un Maucību kuratori apmaksā Saeimas Tautsaimniecības komisiju ar klaunu Vitenbergu, pašvaldību savienības kolhozniekus ar Valaini, ZZS Tavaru, Bergmani, Dimantu, Krauzi, Zandbergu


bratva virza augļu servisa menedžeri Vitenbergu par ekonomikas ministru :D:D:D
Cerams, ka JKP to nepieļaus

Atbildēt

Juris

25.03.2020. 17:05

jampampiski ar pukstiem, onka saskatījies filmas

Atbildēt

kļimoviča aita

25.03.2020. 16:56

Labi gan, ka kļimoviča aitas neviens neaiztiek!
Mēs turpinām vairoties masveidā, pārsvarā veģetatīvā veidā pumpurojoties no "zināšanām" ar kurām mūs apgādā kļimoviči!

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

25.03.2020. 16:53

Sanāk, ka Latvijā ir lielāks skaits ar cilvēkiem, vārdā Lūši un Lāči, nekā attiecīgais reālo dzīvnieku skaits?

Atbildēt

Majors Viesulis

25.03.2020. 16:43

»

hmm

Vai tad pilnmēness iestājies? Marek, dāmai neklātos lietot tādus vārdus, kā tu te raksti


hmm,
aizej labāk ielej sava "skaistajai dāmai" rīklē kādu Mozeles Burgundieti, un tad atslābinies, vai varbūt otrādi.

Atbildēt

Labākie

25.03.2020. 15:39

medību lauki.

Atbildēt

vilkins

25.03.2020. 15:17

ja es viens pats zem dažādiem nikiem nebūtu sarakstījis komentārus, tad nulle intereses būtu par šo rakstu.

Atbildēt

Latvijas dabas vērtība nav BAĻĶIS UN DZĪVNIEKU SLAKTĒŠANA

25.03.2020. 14:59

Tauta saprot,ka Cirtējnozare mums melo nemitīgi aizvien ciniskāk un agrsīvāk. Melo, falsificē datus pat atskaitēs Eiropai. Visuzkatāmākais piemērs ir nozarnieku meli par meža platībām.

Latvijā mežu klājums ir tikai nepilni 38% teritorijas. Turklāt 20 gadu laikā tas par 4% samazinājies, atšķirībā, piemēram, no Igaunijas un Lietuvas. Tur mežiem klātās teritorijas īpatsvars palicis nemainīgs vai pat mazliet audzis. Eiropas vides aģentūras EVA statistika arī rāda, ka Latvija NAV ar mežiem visvairāk klāto Eiropas valstu PAT PIRMAJĀ SEŠINIEKĀ. Bet paklausieties, kādus melus Rīga TV 24 bliež tas pats Klauss. Vienkārši mati ceļas stāvus!
Nozares apmaksāto troļļu fabrikanti ar Silavas Jansonu, kurš vienlaicīgi vāra Silavā datu ķīseli un vada Latvijas valsts mežu padomi!!!!, visiem spēkiem vēl mēģina pūst to pašu lazdu stabuli par Latviju kā Eiropas mežaināko valsti, par to ka LATVIJAS DABAS VĒRTĪBA IR BAĻĶIS!!! kaut stabule jau sen aizķepusi, un neviens domājošs un redzošs cilvēks vairs viņiem netic.

Atbildēt

aga

25.03.2020. 13:56

»

Andrejs

viena no vislielākajām maucībām ir latviešu tautas atmežošana. Katls ir viens baļķis, zvēri. Kurš to nezina


Un Maucību kuratori apmaksā Saeimas Tautsaimniecības komisiju ar klaunu Vitenbergu, pašvaldību savienības kolhozniekus ar Valaini, ZZS Tavaru, Bergmani, Dimantu, Krauzi, Zandbergu..

Atbildēt

ar kādu mērķi tu izplati šos melus?

25.03.2020. 13:27

līdz šim lielo plēsēju apsaimniekošanas sistēma Latvijā ir nodrošinājusi šo sugu populācijas skaita pieaugumu. Vilki un lūši par spīti medībām Latvijā jūtas labi, to skaits ir stabils vai pieaug.

Atbildēt

nekas

25.03.2020. 12:57

»

A

Tagad par viltus ziņu izplatīšanu cietums. Kur skatās policija


gan jau visiem šiem vilkiniem nāksies atbildēt likuma priekšā par saviem apmelojumiem. Bet rakstā taisnība vien ir. Piecu gadu laikā spējuši savākt nepilnus divus tūkstošus balsu.Smieklīgi.

Atbildēt

nu nu

25.03.2020. 12:36

Tādēļ atliek vien secināt, ka kopumā šo “interešu grupu” var nosaukt tikai un vienīgi par nepatiesu ziņu veidotājiem, kuri darbojas platformā “Pietiek.com” ar vienu mērķi – dezinformēt un satracināt sabiedrību.

Atbildēt

nu nu

25.03.2020. 12:35

as ir lūšu un vilku aizsardzības interešu grupa?

Iespējams, ka uz šo jautājumu var atbildēt tikai šīs grupas dalībnieki. Vai šī grupa ir reģistrēta kā biedrība, vai tā ir vienkārši slēgta interešu grupa sociālajā tīmeklī Facebook, kas to pārstāv, no kurienes tā saņem finansējumu – tas nav zināms. Vārdu salikums “vienīgā lūšu un vilku aizsardzības interešu grupa” pirmo reizi parādījās komentāros, kas tika iesūtīti lūšu aizsardzības plāna melnrakstam pirms 20.jūlija sanāksmes. Skaidrs ir tikai viens, ka šī “aizsardzības interešu grupa” ir anonīma, to pārstāv neindentificēti indivīdi, kuri nesaprotamu iemeslu dēļ no sabiedrības slēpjas. Paradoksālākais ir tas, ka ir sabiedrības daļa, kas uz šo anonīmo indivīdu komentāriem arī reaģē.

Aktuāls paliek jautājums – kādēļ šie cilvēki slēpjas un nav spējīgi aktlāti paust sabiedrībai savu viedokli, bet nodarbojas ar “troļļošanu” un naida runas veicināšanu. Atšķirībā no šīs anonīmās interešu grupas, mednieki un zinātnieki atklāti pauž savu viedokli, vienlaikus pakļaujot sevi reizēm pat rupjiem un netaktiskiem komentāriem.

Plāna izstrāde

Vilku un lūšu aizsardzības plānu atjaunošanas projekta beigu datums ir šā gada 30.septembris. Līdz tam, iespējams, turpināsies anonīmās “interešu grupas” nomelnošanas kampaņa. Interesanti gan, ka līdz šim lielo plēsēju apsaimniekošanas sistēma Latvijā ir nodrošinājusi šo sugu populācijas skaita pieaugumu. Vilki un lūši par spīti medībām Latvijā jūtas labi, to skaits ir stabils vai pieaug. Šī pati sistēma ļauj efektīvi reaģēt tad, ja populācijas statuss pasliktinās, ierobežojot medības. Tāpat, par visām aktivitātēm attiecībā uz lūšu un vilku apsaimniekošano, Latvijai ir jāatskaitās Eiropai.

Tādēļ atliek vien secināt, ka kopumā šo “interešu grupu” var nosaukt tikai un vienīgi par nepatiesu ziņu veidotājiem, kuri darbojas platformā “Pietiek.com” ar vienu mērķi – dezinformēt un satracināt sabiedrību.

Atbildēt

nu nu

25.03.2020. 12:34

Kā anonīma lūšu un vilku aizsardzības interešu grupa mēģina nomelnot zinātnieku darbu
Situācija līdzinās kā detektīvā, un tikai pēc kāda laika saliekot visus reizinātājus kopā, rodas izpratne par apzināti sapītu nomelnošanas kampaņu. Pret ko tā tiek vērsta? Pret atsevišķiem medniekiem, pret mednieku kopienu kā tādu, kā arī pret LVMI “Silava” pētniekiem. Tās mērķis? Visticamāk apturēt vilku un lūšu medības Latvijā. Iespējams mērķi ir citi, bet ņemot vērā noslēpumainību, kas apvij tos, kas iestājas pret medībām, ir grūti saprast, ko tieši vēlas t.s. vienīgā lūšu un vilku aizsardzības interešu grupa Latvijā. Piedevām vēl – tā ir totāli anonīma, lielākoties darbojas “Pietiek.com” platformā, nepārtraukti drukājot medniekus un zinātniekus nomelnojošus rakstus, piedevām vēl, iespējams, rīkojusi lielāko skandālu, kas saistīts ar medībām Latvijā.

Tomēr pamazām sāk parādīties arī daži vārdi. Nu jau par mītisku uzskatītā persona – Mareks Viļķins – aktīvi darbojas interneta vidē, gadiem terorizē atbildīgās institūcijas ar telefona zvaniem un vēstulēm, 2014.gadā NRA.lv tika nosaukts par ”vientuļu vilku cīņā pret medībām”. Savukārt Viļķina kungs ne reizi nav parādījies kādās no sanāksmēm, kad tiek spriests par vilku un lūšu medībām, nekad nav atklājis savu patieso seju. 20.jūlijā “Silava” notikušajā sugas aizsardzības plāna atjaunošanas Eirāzijas lūsim – trešajā apspriedē viena no klātesošajām personām uzsvēra, ka Viļķina kungs nedzīvojot Latvijā, tādēļ sanāksmēs piedalīties nevarot. Pēc šīs sanāksmes jau minētajā “Pietiek.com” parādījās kādas Elīnas Kalniņas raksts “„Ģeogrāfiskā izņēmuma” kauna zīme. Kas vēlas to saglabāt Latvijā - mednieki vai pētnieki?”, kurā par medniekiem un arī pētniekiem autore izsakās gana nicinoši. “Taisni kā tādā Eiropas „bordertaunā”, vai bezlikumības zonā, kur kaut kad pagātnē, demokrātiskas sabiedrības rītausmā veikli „zēni” no Latvijas iestāšanās sarunās Eiropas Savienībā sev par patikšanu „savai pašpasludinātai mantībai” bija izkārtojuši izņēmuma kārtas statusu, un nu pēc teju divdesmit gadiem to kā tādu kaunpilnu atpalicības zīmi esam spiesti nēsāt un pieciest mēs visi - visa Latvijas sabiedrība,” tā autore.

Atbildēt

Aa

25.03.2020. 12:20

Skumji par epitetiem. Autora intelekta līmenis ir gaužām zems.

Atbildēt

vai tā ir?

25.03.2020. 11:17

1,43 EUR LV licence par Eiropā aizsargājamu dzīvnieku šaušanu

Atbildēt

protams

25.03.2020. 11:16

»

Lūsis

Sen esmu teicis ka šādi portāli kur tiek cilātas diskutablas tēmas, drīkst būt tikai ar autentificētu komentēšsnu lai neviens nepaliek anonīms, bet tādos portālos jau Viļkina kungs nepublicējas, jo tad visiem būs skaidrs, cik viñam te to lūšvilku aizstāvju ir😁, viņš, zemeņu tante Benedika un vel kādi...


Viļķina kunga dziļi zinātniskos un analītiskos rakstus, diemžēl, publicē tikai viens portāls. Tāpēc plašākām ļaužu masām nav zināmi viņa sasniegumi vilkzinībās. Kāds zaudējums visiem Latvijas dabas draugiem.

Atbildēt

un

25.03.2020. 11:11

»

Kāpēc

tik anonīms koments, drošuli


kāpēc man būtu kas jāatklāj par sevi? Es nevienu internetā neķengāju un nesaukāju un arī nedraudu nevienam. Es vienkārši konstatēju faktus. Drošulis Mareks pat reiz bija uzaicināts pien medniekiem uz diskusiju. Vari minēt trīs reizes, vai viņš aizgāja.

Atbildēt

Lūsis

25.03.2020. 11:09

»

Kāpēc

tik anonīms koments, drošuli


Sen esmu teicis ka šādi portāli kur tiek cilātas diskutablas tēmas, drīkst būt tikai ar autentificētu komentēšsnu lai neviens nepaliek anonīms, bet tādos portālos jau Viļkina kungs nepublicējas, jo tad visiem būs skaidrs, cik viñam te to lūšvilku aizstāvju ir😁, viņš, zemeņu tante Benedika un vel kādi 5.

Atbildēt

vincam

25.03.2020. 11:06

»

Vincs

357mag noguldītu vai vismaz atvēsinātu jebkuru Latvijā mītošo radību, vai ne Arni


tu vari iebāzt sev pakaļā to .357Mag.Tā ir revolvera patrona. Ja tu būtu uzrakstījis 7mm Rem Mag, tad jā, ar to pietiktu jebkuram Latvijā dzīvojošam zvēram.

Atbildēt

dakteris

25.03.2020. 10:56

»

nelīdzsvarotie LV ieoču atļaujas zaudē tikai pēc nāves

kurš līdzsvarotais stroķists apšāva savējos Zosu purvā un pēc tam pats pakārās...


un cik ir pašnāvības starp tiem, kuri nav mednieki un kuriem nav stroķu? Tu nosauci tos retos gadījumus, kurā ir minēts šaujamierocis, bet tos kuri uzmet sev cilpu kaklā, neminēji. Latvija starp citu ir viens no augstākajiem pašnāvību skaita rādītājiem tieši starp jauniešiem. Tas saucas manipulēšana ar sabiedrības viedokli.

Atbildēt

Andrejs

25.03.2020. 10:09

viena no vislielākajām maucībām ir latviešu tautas atmežošana. Katls ir viens baļķis, zvēri. Kurš to nezina?

Atbildēt

Zaļais

25.03.2020. 10:00

Es jau 16 medniekus aplaidu ar vīrusu.

Atbildēt

Zāģis

25.03.2020. 09:08

kāds vispār vēl tai VMD strādā pēc tām neskaitāmajām oranži zaļajām reformām?

Atbildēt

tas bija

25.03.2020. 09:04

»

nelīdzsvarotie LV ieoču atļaujas zaudē tikai pēc nāves

kurš līdzsvarotais stroķists apšāva savējos Zosu purvā un pēc tam pats pakārās...


Mednieku savienības nacionālās padomes priekšsēdētāja vietnieks Bondars
Sēlijas virsmežniecības virsmežzinis

Atbildēt

nelīdzsvarotie LV ieoču atļaujas zaudē tikai pēc nāves

25.03.2020. 08:48

»

hmm

Mednieks parastais tādu žults lēveni izvirdis, zaudētu ieroču atļauju, jo garīgi nenosvērtiem, pie tam agresīviem cilvēkiem šaujamo nedrīkst dot


kurš līdzsvarotais stroķists apšāva savējos Zosu purvā un pēc tam pats pakārās?
kurš līdzsvarotais virsmežzinis nošāvās pirms gada pie mežniecības? Bija pat medību savienības valdes loceklis!
kurš līdzsvarotais Jāņos sašāva savu civilsievu un pēc tam nošāvās pats? Bērni ar tai sievietei palika apgādājami
daudz ir pašnāvības arī bez stroķiem ar mednieka apliecībām

Atbildēt

VB

25.03.2020. 08:42

»

Zinītis

Jo vairāk vilku, lūšu un bebru mednieki nošaus jo labāk


Kāpēc? Tev kāds lūsis ir mežā uzbrucis?

Atbildēt

Īstenībā

25.03.2020. 08:33

Man patīk šādi raksti, jo tie parāda dabas draugu zināšanu un veselā saprāta līmeni. Uzreiz top skaidrs, ka vilku medībām nekas nedraud, jo vienīgais uz ko šie dīvainīši ir spējīgi, ir anonīmi draudēt internetā. Pie tam to dara portālā, ko lasa ļoti maz ļaužu. Pēc komentāriem var spriest ka šos raksteļus komentē vieni un tie paši prātā apdalīti tipi, neskaitot pašu mareku. Piemēram, dīvainītis toxedo draud visus medniekus noslaktēt, tad vēl viens pārdzīvo ka medniekiem ir snaiperu ieroči , vēl kādam uztrauc medījuma gaļas tirgošana. Smieklīgi jūs esat. Sevišķi jau anonīmais vilku aizstāvis Mareks, kuru neviens nav redzējis dzīvē, atšķirībā no tiem kurus viņš ir apsaukājis savā sacerējumā un kuri nebaidās aizstāvēt savu viedokli publiski.

Atbildēt

Aha!

25.03.2020. 08:25

»

Jā jā

Apsprāgs ar puņķutapas un dīvānā pirdēji, korona nešķiro nevienu. Un pret marodieriem lielākas izredzes izdzīvot ir tieši medniekiem, dīvāna karotāji toxedo būs pirmie upuri


Latvijā plosās vēl smagāks vīruss - “levits- 2020” vīruss, jau iepriekš sagatavots un izplatīts ar likuma ignorēšanu par mediķu algu celšanu. Daudzi, saķēruši šo vīrusu, kļūst kurli un akli pret E. Levita noziegumu, viņam igorējot Saeimas apstiprināto likumu par mediku algu celšanu valsts 2020. g. budžetā.

Atbildēt

Jā jā

25.03.2020. 08:18

»

Toxedo

Labā ziņa ir tā ka mednieki apsprāgs vai no koronas vai marodieriem, bet viņiem nav izredžu izdzīvot, jo īpaši tiem kas ir riska grupā un blakus kaitēm


Apsprāgs ar puņķutapas un dīvānā pirdēji, korona nešķiro nevienu. Un pret marodieriem lielākas izredzes izdzīvot ir tieši medniekiem, dīvāna karotāji toxedo būs pirmie upuri

Atbildēt

gešefte

25.03.2020. 08:01

nav brīnums, ka ir pirkuši un uzpirkuši keksus tur augšā, jo vienai lielai daļai svarīgas ir tieši gaļas tonnas novirzīt, izevielas dabūt, lai nepārbauda, bizness jānopogā

Atbildēt

Degradēta paaudze

25.03.2020. 05:11

Nedabīgi bābiska žēlsirdība nodarīja ievērojami lielāku postu kā satrakojušies veči.

Atbildēt

Siļķins

25.03.2020. 04:40

»

Pukstam, vai kā tur to sauca

"Turklāt, neviens mednieks, NEKAD, NEKAD, NEKAD nevēlas, ka medījamā suga samazinās vai, nedod Dievs, izzūd. No tāda viedokļa, ikviena medījamā suga ir drošībā


Puksts vismaz uzraksta,kas viņš ir atšķirībā no tevis, kuru var noteikt tikai pēc žults, naida devas komentārā.

Atbildēt

Toxedo

25.03.2020. 01:41

Labā ziņa ir tā ka mednieki apsprāgs vai no koronas vai marodieriem, bet viņiem nav izredžu izdzīvot, jo īpaši tiem kas ir riska grupā un blakus kaitēm

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...