Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tur kur vajag

30.04.2021. 22:33

»

Irina

Nesaprotu, kāpēc lektoriem LU jālasa lekcijas angļu valodā ? LV vai tad nepastāv Valsts valodas likums ? LU ir valsts a-skola, vai tad var darīties kā pagadās


No vietējiem nekādu lielo otkatu nedabūsi, bet no atbraukušā, kaut arī ne sevišķi gudra lektora ir cits ķēriens! Viņam var maksāt daudz lielāku algu, arī atlēks lielāks piķis. Lielāko daļu tā ir ar visādiem angažētajiem diriģentiem, režisoriem u.t.t Tā ir ļoti laba "prakse"!

Atbildēt

Vājprāta bloķēc (ārprāta represēc)

28.04.2021. 16:04

»

v

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši...


ZJB

Rossija durdom,
A svoj jobanij huj i mojora
Toparom!

V svoju žopu ņe suņeš
S soboj vozmi
Esļi vspomņiš.

Vokzal moskva ir ņemitaja
Maika
Eta tebe putinpidrass
Ņe somoļot, ņe somogonka
I daže ņe čaika!

Atbildēt

Hhh

28.04.2021. 10:16

Spalvainais atkal kautko noplutija

Atbildēt

joskem!

28.04.2021. 10:16

»

joske!

Ir gan grūti visu laiku vārīties bezspēcīgā naidā pret prezidentu..Izsaku līdzjūtību!Tā var iedzīvoties smagā slimībā.Veselā miesā jābūt veselam garam.tas ir ļoti bēdīgi,ka daži ļautiņi visu laiku dežūrē pie datora,lai noķertu momentu un pateiktu kaut ko riebīgu par valsts prezidentu.Tā ir slikta slimība...


Pats prezidents visu laiku sevi nostāda komiskās situācijās: "tiem, kuri nomirs nebūs ziemassvētki", "tie, kuri nomirs no pirmās potes, otro nedabūs!", "ja cilvēks Sieviešu dienā saņem ziedus, viņš ir sieviete!!!" utt. Vai šitam melīgajam izstrādājumam ir vesela miesa un gars? Gaidam otro lapsas grāmatu Viltvārdis 2.

Atbildēt

v

28.04.2021. 09:39

»

Dr.

Levits laikam sā apzināties šizofrēnisko situāciju augstākajā izglītībā...


Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/

Atbildēt

Tukša muldēšana

28.04.2021. 05:01

Svarīgi ir žīdu ekonomikas lietu tiesu sagatavot kovidafēras radīto ieķīlāto bankās īpašumu raitu atsavināšanu.

Atbildēt

Dr.

28.04.2021. 03:14

Levits laikam sā apzināties šizofrēnisko situāciju augstākajā izglītībā:
1) latviešu valodas absolūtātā prioritāte vs. dalībai Boloņas procesā, Eiropas augstākās izglītības telpā, ārvalstu profesoru piesaiste,sterptautiskie reitingi, utt, utjp.;
2)publikācijas latviešu valodā, terminoloģija vs. šādām publikācijām akreditācijās un konkursos nav gandrīz nekāda svara, kur uzvaras gājienu svin Hirša indekss;
3)prasība, ka augstskolās jābūt 15% ārvalstu studentu vs. normatīvajām barjerām, ko visu laiku rada Saeima (kaut vai šis gadījums!), ĀM un IZM.
4) Ārvalstu investoru gaidas pēc konkurētspējīgiem, angliski runājošiem speciālistiem vs. visas normatīvās bāzes orientācijai uz lokāla pīļu dīķa vajadzību izpratni.
Augstākajā izglītībā un zinātnē nevajadzētu būt nekādiem valodas lietojuma ierobežojumiem, - tāpēc kā tā ir Augstākā izglītība!

Atbildēt

Irina

27.04.2021. 22:15

Nesaprotu, kāpēc lektoriem LU jālasa lekcijas angļu valodā ? LV vai tad nepastāv Valsts valodas likums ? LU ir valsts a-skola, vai tad var darīties kā pagadās ?
Es atteicos no tādas "vardarbības".

Atbildēt

dzīvespiedrs

27.04.2021. 20:14

Nesapratu kroplīti-kāds sakars dedzināšanai ar tiesībām?

Atbildēt

+++

27.04.2021. 20:10

»

kā zināms

Ūdeni nevar kopsavilkt


Kā ar āmmuru!

Atbildēt

gojiem

27.04.2021. 19:59

preambulis garu penteri gojiem sacerejis .

Atbildēt

tasirlabais :)

27.04.2021. 18:11

»

Līdzjūtība

Es lepojos ar savas valsts Prezidentu! Man nekad nav bijis jākaunas viņa dēļ


Izsaku līdzjūtību un cilvēkiem ar prieku.

Atbildēt

jautaajums

27.04.2021. 17:55

»

Līdzjūtība

Es lepojos ar savas valsts Prezidentu! Man nekad nav bijis jākaunas viņa dēļ


Jums ir sava valsts?
Kur tā atrodas?Kā sauc tavu valsti?

Atbildēt

Turpinu

27.04.2021. 17:50

Izsaku līdzjūtību naidīgajiem, kuri nespēj skatīties uz dzīvi un cilvēkiem ar prieku.

Atbildēt

Līdzjūtība

27.04.2021. 17:48

Es lepojos ar savas valsts Prezidentu! Man nekad nav bijis jākaunas viņa dēļ.
Paldies viņam par darbu un pacietību.Šie komentāri ir pretīgi.Nožēlojami. Paldies, ka viņš aizstāv latviešu valodu.
Izsaku līdzjūtību un cilvēkiem ar prieku.

Atbildēt

lauķis

27.04.2021. 17:35

»

joske!

Ir gan grūti visu laiku vārīties bezspēcīgā naidā pret prezidentu..Izsaku līdzjūtību!Tā var iedzīvoties smagā slimībā.Veselā miesā jābūt veselam garam.tas ir ļoti bēdīgi,ka daži ļautiņi visu laiku dežūrē pie datora,lai noķertu momentu un pateiktu kaut ko riebīgu par valsts prezidentu.Tā ir slikta slimība...


Kam prezidents,kam kosmosa atkritums.
Neesošas valsts neesošs prezidents.Var izteikties arī juridiski korekti-globālas korporācijas komercfirmas LV galvenais pārvaldnieks.Ja pavisam vienkārši-kolonijas pahans.

Atbildēt

Nu

27.04.2021. 17:31

Kāpēc rakstā ir gramatiskas kļūdas? Izlasiju tikai pēdējās rindkopas, cerot, ka ieraudzīšu garumgarā raksta kopsavilkumu....

Atbildēt

joske!

27.04.2021. 17:30

Ir gan grūti visu laiku vārīties bezspēcīgā naidā pret prezidentu..Izsaku līdzjūtību!Tā var iedzīvoties smagā slimībā.Veselā miesā jābūt veselam garam.tas ir ļoti bēdīgi,ka daži ļautiņi visu laiku dežūrē pie datora,lai noķertu momentu un pateiktu kaut ko riebīgu par valsts prezidentu.Tā ir slikta slimība.

Atbildēt

ne humors, bet ņirgāšanās

27.04.2021. 17:26

Židelis ar knapu bakalaura izglītību izrāda izcilu "izpratni'' par Augstskolām!

Atbildēt

Deikupāciju un dekolonizāciju

27.04.2021. 16:41

Neskatoties uz neleģitīmā referenduma rezultātiem, kas patiesībā bija referendumu iznīcināšanas projekts, Latvijā turpinās faktiska divvalodība, no kurām viena ir okupantu valoda.
Autovadītāja apliecību pilnīgi oficiāli var iegūt arī krievu valodā pieejamā eksāmenā, laivas, kutera vai jahtas vadītāja apliecību var iegūt krievu valodā. Visiem mēdijiem ir opcija ru. Visos veikalos un iestādēs jūs apkalpos arī krievu valodā.
Starptautiskajos tiesību aktos to sauc par okupāciju vai tiesiski neizbeigtu okupāciju.
Kas nekait būt okupantam Latvijā, komunisti pat pilsonību piešķīra, kas bija izcili rupjš cilvēktiesību un starptautisko normu pārkāpums, bet ko var gribēt, ja pat eiropa pārdevusies kremļa čekistu bandas grupējumam.

Atbildēt

Joske

27.04.2021. 15:46

Latvijas pirmais žīds atradies valodas aizstāvis!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...