Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu zini

13.01.2017. 01:55

Pēc teksta un specifikas - raksti kā advokāts, laikam esi Normunds Šlitke? Vai visos tavos komentāru tekstos gan viens psihopātisks saverveļējums. Vai tiešām šādi rakstītāji ir advokāti?

Atbildēt

Ev, profils, tu Šlitke?

13.01.2017. 01:50

»

profils

Absolūtas, totālas MUĻĶĪBAS un BEZjēdzīgi histēriskas "tukšas pupu mizas". Kārtējo reizi, diemžēl...


Tu esi tas šei portālā apdziedātais Normunds ŠLITKE - Maksātnespējas administrators un "pupu miza" uz tautas vaiga? Tu esi tas "Pilsētas zemes dienests", ka sapircies zemes, apejot pirmpirkuma tiesības un izmantojot, varētu būt, savu dienesta stāvokli?
Kas, tu Šlitke, gatavoji šos likumus?

Atbildēt

Samanta

13.01.2017. 01:44

“Pieņemot minēto lēmumu, dzīvokļu īpašnieku kopība izvērtē dokumentus, kas pamato attiecīgo darbību veikšanu vai to izmaksu efektivitāti.”- kāds murgs. Pasaki man, ko un kā dzīvokļu īpašnieku kopības” sasaukts veču bars kaut ko var izvērtēt? Ko jū te, likumdevēji, ņirgājieties par tautu! Vispirms ir jāsakārto māju pārvalde. Jau 25 gadus mājas ir bezsaimniewka manta, grupa sašķeltu un nekompetentu cilvēku! Cik ilgi tā blēdība turpināsies valstī, kad sadzina tautu privatizācijas dzīvokļos un neko līdz galam nesakārtoja, atstāja tautu pašplūsmā – dariet ko gribiet. Māja brūk – ejiet prom, meklējiet citu mītni, mēs jums bardaku un graustus atstājām un tupinam aplaupīt – arī ar PVN. Un prezidents saka _ nodokļu sistēma mums ir stabilāka kā agrāk vai tml.

“… trešajā lasījumā ir iesniedzami un izskatāmi tikai tādi priekšlikumi, kas ietver valodnieciskus un tehniskus labojumus, kas vērsti uz likumprojekta teksta sakārtošanu …”- skaisti, tāpat ka Senāts pasaka – mums nav pienākums pārbaudīt pierādījumus ( nu ja, ja arī to nav vai tie nemaz nav pārbaudīti, tā nav mūsu daļa, mēs tik paskatāmies vai ir visi paraksti zem sprieduma, vai ievērota valoda…)

Atbildēt

Vcb

24.11.2016. 00:25

Pienākums norēķināties par šā panta pirmās daļas 2., 3. un 5.punktā norādītajiem maksājumiem attiecībā uz izsoles rezultātā iegūtu dzīvokļa īpašumu dzīvokļa īpašuma ieguvējam ir ar dienu, kad ieguvējs/īpašnieks dzīvokļa īpašumu ir pieņēmis lietošanā vai ievests valdījumā.
Ko nozīmē pieņēmis lietošanā? No kā pieņēmis? Un kāpēc man vispār kaut kas jāpieņem? Nopirku izsolē dzīvokli, dabuju no vecā saimn.atslēgas un viss. Citā gadījumā saimn.neatradu, atvēru slēdzeni ar urbi. Tad ko - varu par apsaimn.nemaksāt???

Atbildēt

shepards

23.11.2016. 22:46

»

profils


Viss ir štokos, un labāk nevar būt. Tik vien kā pāris tiesas prāvas - viena 3 gadus, otra gadu veca. Ceram šogad pirmo raundu pabeigt. Starplaikā veicam profilaktisko uzraudzību un sekojam līdzi pasaimniekotāju pisnesam.

Atbildēt

profils

23.11.2016. 22:36

»

shepards

Sekojiet Kampara piemēram. Vislabāk ir glabāt naudu tumbočkā, nevis atdot pārvaldniekam. Kad šis darbu paveicis un tas ir pašu dzīvokļu īpašnieku novērtēts par labu esam, tad tam arī tiek samaksāts. Ja nav varēšanas glabāt tumbočkā, tad glabājiet bankā - stikla, betona vai interneta. Ja to nevar, tad...


;)

Sveiks un vesels, kamerād!

Kā attīstās (vai tomēr ir "mumificēti", diemžēl, dažādu iemeslu dēļ) Tavi iniciatīvu prodžekti saistībā ar zināmo "cīņu ar vējdzirnavām", t.i. ari "mājāžiem"? ;)

Atbildēt

shepards

23.11.2016. 22:22

Sekojiet Kampara piemēram. Vislabāk ir glabāt naudu tumbočkā, nevis atdot pārvaldniekam. Kad šis darbu paveicis un tas ir pašu dzīvokļu īpašnieku novērtēts par labu esam, tad tam arī tiek samaksāts. Ja nav varēšanas glabāt tumbočkā, tad glabājiet bankā - stikla, betona vai interneta. Ja to nevar, tad ar diegiem nav aršana. Tā kā profilam taisnība. To pašu ir teicis arī Vladimirs Galočkins, kas vinnējis 100 prāvas pret apsaimniekotāju, izmantojot tos pašus peltos likumus, bet tagad savu darbību izbeidz, jo inerta masa nekustas. Un slīkšana, tāpāt kā slīcēju glābšana, ir pašu slīcēju rokās.

Atbildēt

profils

23.11.2016. 01:18

»

Ja tu draudziņ nezini

Manuprāt, tu esi analfabēts un tev nav saskares ar minēto likumu piemērošanu no dzīvokļu īpašnieku skatu punkta. Šajos likumos viena vieta labi skan, otrā ielikta pretruna, trešā - nav nekādas atbildības par dzīvokļu īpašnieku tiesību ignorēšanu, te noteiktas dzīvokļu īpasnieku tiesības, citā normā ...


;)))))

"Kas arī bija jāpierāda!", kā ir sacīts - šī w-bedre (t.sk. arī dēļ tajā nemainīgi smakojošajām drazām) absolūti NAV piemērota kaut vai "pa minimumu" jēdzīgai diskusijai.

Un šis, savukārt, ir kārtējais visnotaļ objektīvais pašnovērtējums: "Ttavā manuskriptā trūkst ne tikai argumentu, bet arī loģikas - viens savārstījums. Šizofrēnijas pazīmes, bet šie cilvēki ir ļoti spēcīgi savos izteikumos, viņiem nevar tikt līdzi teksta izklāsta daudzveidībā, izsekot un atbildēt, jo viscaur manāms domu pārrāvums un tml." Nu bet - vienkārši "konģeniāli", cieši velk uz (š)Nobeļa prēmiju! ;)))

Jā, patiešām: "ja tu draudziņ nezini", tad - EKTD, "sīkiem solīšiem" un pacenšoties nesmirdēt fōnā. ;)

Atbildēt

Ja tu draudziņ nezini

23.11.2016. 00:59

»

profils

Absolūtas, totālas MUĻĶĪBAS un BEZjēdzīgi histēriskas "tukšas pupu mizas". Kārtējo reizi, diemžēl...


Manuprāt, tu esi analfabēts un tev nav saskares ar minēto likumu piemērošanu no dzīvokļu īpašnieku skatu punkta. Šajos likumos viena vieta labi skan, otrā ielikta pretruna, trešā - nav nekādas atbildības par dzīvokļu īpašnieku tiesību ignorēšanu, te noteiktas dzīvokļu īpasnieku tiesības, citā normā šīs tiesības jau deleģētas apsaimniekotājam (piem, slēgt piespiedu nomas līgmu). To starp, abi šie minētie likumi viens otram satur daudz pretrunu, tā ka arī to piemēro kā kuram vajag. Piemēram, Rīgas namu pārvaldnieks ir pats sagrābis apsaimniekošanu bez dzīvokļu īpašnieku sapulču lēmumiem: Rīgas dome izveido šo parazītisko - RNP ietādi, pati noslēdz ar to vienošanos un nodpod tai apsaimniekot mājas bez minētā lēmuma).
Bet tudrīzāk esi apsaimniekotāja "trollis" un tev tiesības tā izteikties, kaut radās tāds viedoklis. Ttavā manuskriptā trūkst ne tikai argumentu, bet arī loģikas - viens savārstījums. Šizofrēnijas pazīmes, bet šie cilvēki ir ļoti spēcīgi savos izteikumos, viņiem nevar tikt līdzi teksta izklāsta daudzveidībā, izsekot un atbildēt, jo viscaur manāms domu pārrāvums un tml.

Atbildēt

profils

23.11.2016. 00:50

»

DzĪL nevar strādāt un nekad nestrādās mājā, kurā ir vairāk kā 1 īpašnieks

Muļķis. Nelabojams


;)))

tavs visnotaļ objektīvais pašnovērtējums ir pat aizkustinošs, patiešām. Tradicionāli. ;)

Vai arī - tas ir tavs nosaukums? Tādā gadījumā - kurš no tiem ir tavs vārds, kurš uzvārds?

Atbildēt

DzĪL nevar strādāt un nekad nestrādās mājā, kurā ir vairāk kā 1 īpašnieks

23.11.2016. 00:45

»

profils

Absolūtas, totālas MUĻĶĪBAS un BEZjēdzīgi histēriskas "tukšas pupu mizas". Kārtējo reizi, diemžēl...


Muļķis. Nelabojams.

Atbildēt

profils

23.11.2016. 00:14

»

Prof. Haoss

Viss "Dzīvokļa īpašuma likums" un "Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likums" ir viens anarhijas un tautas spīdzināšanas šedevri...


Absolūtas, totālas MUĻĶĪBAS un BEZjēdzīgi histēriskas "tukšas pupu mizas". Kārtējo reizi, diemžēl.

Vienīgais, kas šajā tradicionāli prasti populistiskajā gaudojienā atbilst patiesībai, ir – pat fenomenāli masveidīgā atsevišķo dzīvokļu īpašnieku / daudzīv. mājas kopīpašumā esošās daļas līdzīpašnieku "nekompetence, nevēlēšanās darboties".

Tieši tur arī ir "visa sāls". Un tieši tā arī ir galvenā un, patiesībā, arī vienīgā (!!!) problēma šajā sfērā, jo - ar to arī sākas un beidzas VISS un JEBKAS šajā milzīgajā, šīs pašreizējās "tiesiskās valsts" līmenī visaptverošajā un finansiāli (pat ne ar ko citu nesalīdzināmi) ļoooti "ietilpīgajā" "tautsaimniecības nozarē" / Likumīgo Tiesību sfērā.

Jo, elementāri pašsaprotami un arī gluži likumsakarīgi – ja JEBKURĀ attiecīgo Likumīgo Tiesību sfērā šo Likumīgo Tiesību ekskluzīvie subjekti atļaujas demonstrēt totālu "nekompetenci un nevēlēšanos darboties" (cita starpā – tieši tāpat, kā to atļaujas demonstrēt biedrs ar nosaukumu "Prof. Haoss") – neizbēgami atradīsies dažāda "kalibra / juridiskā izdzimuma" shēmotāji (konkrētajā gadījumā, kā zināms - tie ir valsts / pašvaldību / privātkantoru piekoptā "apsaimniekošanas / pārvaldīšanas / komunālpakalpošanas pisnesa" saimnieki / izpildfunkcionāri), kas nekavēsies SAVĀS / savu "bosu" interesēs izmantot šādu Dieva dāvanu jeb "haļavu". Dabiski – ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm, jebkurā izpratnē / izpausmē (t.sk. arī finansiāli un taml. "taustāmi").

Kam, savukārt, NAV nekāda sakara ar "Dzīvokļa īpašuma likumā" un "Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā" (u.c. saistītajos NA) definētajiem visnotaļ loģiskajiem, juridiski / pēc būtības pilnībā adekvātajiem nosacījumiem. Kas, pretēji kārtējiem truli populistiskajiem ķērcieniem par "vieniem anarhijas un tautas spīdzināšanas šedevriem", PATIESĪBĀ max. juridiski "korekti" / pēc būtības visnotaļ adekvāti, kā arī gana skaidri un nepārprotami reglamentē aktuālo Likumīgo Tiesību sfēru. Līdz ar to, diemžēl – neizbēgami nonākot "diametrālā" pretrunā un principiālā konfliktā ar aktuālajā dzīvokļu / dzudzdzīv. māju LT sfērā (tieši tāpat, kā arī visā šajā "tiesiskajā valstī" kopumā) pašreiz dominējošo bezcerīgi trulo un pat apzināti pretlikumīgo "revolucionāro pārliecību" un uz tās balstās "vispārzināmās prakses" piekopēju / par šamajām draņķībām fanojošo lumpeņzombiju "populāciju".

Savukārt, atbilde uz teatrāli dramatiski proponēto jautājumu "kur ir izeja?", nebūt NAV tāda, kā tiek sludināts. BET gan – atbilde ir "iešifrēta", meklējama un arī elementāri atrodama iepriekš minētajā galvenajā un vienīgajā problēmā: teju absolūti masveidīgajā atsevišķo dzīvokļu īpašnieku / daudzīv. mājas kopīpašumā esošās daļas līdzīpašnieku juridiskajā / faktiskajā "nekompetencē" (lai neteiktu – teju bezcerīgi ieciklētā juridiskajā un, diemžēl, arī vispārinelektuālajā analfabētismā). Kas, sekojoši, neizbēgami izpaužas kā "nevēlēšanās darboties" (arī, t.sk.).

Pareizāk sakot – izeja no pašreizējās šķietamās "šaurās bezizejas" ir vienkārša "kā lāpsta", tas ir - šīs galvenās un patiesībā vienīgās problēmas iespējami "operatīvākā" (ātrākā) un radikālāka izskaušana jeb likvidācija. Kas, savukārt, nozīmē OBLIGĀTU NEPIECIEŠAMĪBU atsevišķo dzīvokļu īpašniekiem / daudzīv. mājas kopīpašumā esošās daļas līdzīpašniekiem, kā aktuālās Likumīgo Tiesību sfēras ekskluzīvajiem subjektiem, pienācīgi pilnvērtīgi apgūt un (paš)pārliecinoši ZINĀT, ikdienišķi pastāvīgi konsekventi respektēt un max. lietderīgi izlietot (jebkādā izpratnē / izpausmē), kā arī max. rezultatīvi aizsargāt SAVAS (un arī savu tuvinieku u.c. līdzcilvēku) LIKUMĪGĀS TIESĪBAS.

P.S. Tieši tāpat kā citos "analogos" gadījumos - arī šoreiz NAV absolūti nekādu problēmu elementāri "atspēkot" un visnotaļ respektējami "kontrargumentēt" absolūti JEBKURUS šajā prasti populistiskajā paudumā tiražētos neadekvātos apgalvojumus. Bet, kā ir tapis norādīts arī iepriekš un nu jau vairākkārt - par to VISU (arī, t.sk.) ir gana izvērsti un juridiski / pēc būtības pienācīgi pilnvērtīgi argumentēti runāts jau iepriekš, virkni reižu un nosacīti regulāri, galvenokārt jau jebkuram iespējamajam interesentam brīvi pieejamajā publiskajā telpā. T.sk. arī šajā w-lapā, kur (zināmu un vairākkārt norādītu jebkurā izpratnē NEadekvātu iemeslu dēļ, diemžēl) šie "specializētie" u.c. saistītie viedokļi ir tikuši pat maniakāli konsekventi CENZĒTI. Dēļ tam (arī, t.sk.) - "ar vienu un to pašu sprediķi atkārtoti kancelē nekāpj", tak' jau. Katrā ziņā - vismaz NE šajā w-lapā (vairs), diez vai tas varētu izrādīties kaut vai vismaz "pa minimumu" lietderīgi.

Atbildēt

Vera

22.11.2016. 22:09

Ko var prasīt no šīs valsts varas, kura pati neko nespēj regulēt. Šos grozījumus taisa tie, kam tie vajadzīgi, lai turpinātu ar lielāku sparu izlaupīt dzīvokļu īpašnieku naudu. Skaties un brīnies - pastāv siet: katrus likuma grozījumus saskaņo ministrijās,ko izskata juristi, speciālisti (diktē nomenklatūras vadoņi, ko raktīt saskaņojma) tad "galvenā"ministrija likumprojektu sūta Ministru kabinetam, kur to izskata ministriju valsts sekretāru sanāksmē, tad skata MK juridiskā komitea - visur juristi, tad balso ministri - pieņemt un sūtīt Saeimai vai atlikt.Viss siets iziet cauri un nekur nekas netiek līdz loģiskai kārtībai uzrakstīts. Kā gāja no sākuma tā iety cauri bez bremzēm. Visas piezīmes un ieteikumi, ko raksta mazie ierēdnīši, tyiek pakāti uz nagliņa tualetē. To spilgti pierāda kaut tikai daži piemēri, kad atsevišķi projekti tiek atsviesti no Saeimas atpakaļ ministrijai. Kā tas likums varēja iziewt cauri sietam? Visi juristi, kuri izskatīja un saskaņoja, visi Valsts sekretāri - muļķi, stulbi idioti? Nē, viltīgi un/vai bezatbildīgi, nolaidīgi, nekompetenti.

Atbildēt

Prof. Haoss

22.11.2016. 21:55

Viss "Dzīvokļa īpašuma likums" un "Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likums" ir viens anarhijas un tautas spīdzināšanas šedevri.

Dzīvokļu īpašniekiem nav nevienas kaut cik spēcīgas, ar līdzekļiem nodrošinātas organizācijas. Ja kādas ir, tajā darbojas tikai atsevišķi iniciatori, kuriem nav ne laika, ne vēlmes citu labā strādāt, ja pat konkrētā māja nevar atrast aktīvu, kas darbotos. Kolhohs izveidots, vadības nav. Visas šīs īpašnieku sapulces ir vienas muļķības, dažādu iemeslu dēļ - nekompetence, nevēlēšanās darboties, līdzekļu trūkums, galevnais - organizācijas trūkums.

Tā ir lielākā valsts vara nekaunība - izmest dzīvokļus privatizācijai bez saimnieka. Māju līdzekļi miljonos tiek izsaimniekoti, piesavināti, izlaupīti un dzīvokļiem rokas par īsu, lai kaut ko kontrolētu. Valsts vara tautu neaizsargā, bet tā pati to nespēj, nespēj tikt galā ar krāpniekiem, kas savā vairumā ir apsaimniekotāji un viņu pieaicinātās remontu firmas. Remontu cenas tiek noteiktas 2-3 reizes augstākas, kā patiesībā ir.
Kur ir izeja?

Tautai, dzīvokļu īpašniekiem izejas nav. Arī tie, kuri izveido savu pārvaldi, pārvaldnieku, pat pārņem ienākumu naudu savā kontā, krāpjas, zog. Ir vairāki piemēri, kad valde zog, dzīvokļi izveido citu valdi, dokumentus neatdod, policija, prokuratūra visus pasūta ar trīs burtiem un paziņo - tās ir civiltiesiskās attiecības. Krāpšana un zagšana tiek pasludināta par civiltiesiskām attiecībām? Tā ir valsts vara?

Ir vienīgais variants - katram mikrorajonam būtu jānosaka ar likumu NELIELAS NAMU PĀRVALDES pašvaldību pakļautībā, ko varētu kontrolēt pašavldība, Valsts kontrole, VVIDs utt.

Pārvaldneiks un valde būtu valsts amatpersonas.

Ticiet man, CITA ĀŖVALDES VARIANTA NAV.

Bet tā bija kļūda - privatizēt īres dzīvokļus, tā ir jālabo.

Bet tici - valsts varai tavas rūpes "pie vienas vietas". Daudziem varā pašiem bardaks ir izdevīgs.

Atbildēt

profils

22.11.2016. 02:34

»

Ekspārvaldnieks

Rakstā izteiktie ierosinājumi ir vitāli nepieciešami, kaut vai tādēļ, kā lasām netā, ka nauda tiek ievākta, remontēts kaut kas nebūtisks, bet māja iet bojā. Taču dzīvokļu īpašnieki pilnīgi neko savas uzkrājumu naudas izlietošanā ietekmēt nevar. Galu galā dzīvokļu īpašniekiem IR jābūt vismaz minimālai...


"...dzīvokļu īpašnieki pilnīgi neko savas uzkrājumu naudas izlietošanā ietekmēt nevar."
-------
Kāpēc, ja ļauts painteresēties? Konkrēti Likumu nosacījumi neļauj, vai ir kādi citi konkrēti un objektīvi pamatoti iemesli?


"...dzīvokļu īpašniekiem IR jābūt vismaz minimālai teikšanai par savu uzkrāto naudu."
-------
Pilnīgi pareizi, absolūti neapšaubāmi un juridiski / pēc būtības pienācīgi pamatoti. Vai tad kaut kas liek bažīties, ka tas tā varētu nebūt?

Atbildēt

profils

22.11.2016. 02:33

»

ddom2

Vienīgais, kas ir jāizdara ar dzīvokļu īpašuma likumu - jānolaiž kanalizācijā, kopā ar visiem tā izstrādātājiem, līdzi lēcējiem un uzlabotājiem. Nevar uzlabot aborta upuri. Punkts


;)))

Patiesībā - "kanalizācijā jānolaiž" juridiski analfabētiski klaji pretlikumīgas "revolucionārās pārliecības" sludinātāji, kopā ar visiem pašreizējās apzināti pretlikumīgās "vispārzināmās prakses" piekopējiem / zombijfaniem, ka nevīžo jaudāt un elementāri nejēdz pat tik maz, kā papūlēties ar nepieciešamo "piekodienu" un pienācīgu izpratni izboksterēt juridiski / pēc būtības visnotaļ loģiskos DzĪL nosacījumus. Kuri, cita starpā, ir pat šokējoši kompakti (atšķirībā no daudziem citiem NA) jo - tie (DzĪL nosacījumi, tātad) ir iestrādāti TIKAI (!!!) 21. panta definīcijās.

Ir tak' sacīts: "kauns NAV nezināt, bet gan - kauns IR nevēlēties zināt." ;)

Un, arī: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Atbildēt

Ekspārvaldnieks

22.11.2016. 01:55

Rakstā izteiktie ierosinājumi ir vitāli nepieciešami, kaut vai tādēļ, kā lasām netā, ka nauda tiek ievākta, remontēts kaut kas nebūtisks, bet māja iet bojā. Taču dzīvokļu īpašnieki pilnīgi neko savas uzkrājumu naudas izlietošanā ietekmēt nevar. Galu galā dzīvokļu īpašniekiem IR jābūt vismaz minimālai teikšanai par savu uzkrāto naudu.

Atbildēt

ddom2

22.11.2016. 00:17

Vienīgais, kas ir jāizdara ar dzīvokļu īpašuma likumu - jānolaiž kanalizācijā, kopā ar visiem tā izstrādātājiem, līdzi lēcējiem un uzlabotājiem. Nevar uzlabot aborta upuri. Punkts.

Atbildēt

profils

21.11.2016. 20:25

Interesanti, patiešām - ja ļauts paziņkārot:

1. Kas tie tādi par "speciālistiem" (vēlams, būtu norādāmi konkrēti "raksturlielumi", t.sk. specializācijas profils jeb profesionālās / "hobijinterešu" izpildīšanās nozare, kvalifikācijas līmenis u.c. taml. būtiski "speciālistu" identifikācijas vispārējie kritēriji - "nekā persōnīga!", dabiski), kas "ņem dalību" un profesionāli vai "sabiedriski aktīvi" izpildās "nekustamā īpašuma speciālistu apvienībā" (NĪSA), kas norādīta arī kā aktuālās publikācijas "autoru kolektīvs"? Zināmu elementāri pašsaprotamu un max. objektīvu (galvenokārt) iemeslu dēļ – īpaša interese ir ienākusies tieši par juridiskās "orientācijas" speciālistiem: vai vispār tādi ir "integrējušies" tieši NĪSA "biedru grupā" (un ja ir, tad konkrēti kādi – specializācijai atbilstošās kvalifikācijas / izpildīšanās apliecinājumu izpratnē)?

2. Kurā "publiskajā (virtuālajā) platformā" ir tikušas jebkuram iespējamajam interesentam brīvi pieejamā formātā (!!!) izdiskutētas aktuālajā publikācijā uzskaitītās (un, visnotaļ iespējams, arī citas attiecīgi saistītās, ne mazāk būtiskās - ja ne vēl būtiskākās) principiālās jeb vispārējās un arī ikdienišķi regulāri "tekošās" problēmas, kas ir saistītas ar dzīvokļu īpašnieku / daudzdzīvokļu dzīv. māju kopīpašumā esošās daļas līdzīpašnieku Likumīgo Tiesību sfēru?

3. Viss iepriekš minētais (jautātais) attiecas arī uz aktuālajā publikācijā piesaukto otru "interešu pulciņu", kas ir nodēvēts par "nekustamā īpašuma lietotāju apvienību" – tipa: "kas tie tādi, kas dziedāja..." u.t.t.?

Jau iepriekš – tencinājums par adekvātu reakciju uz elementāri loģisku zinātkāri! ;)

P.S. Par publikācijā ap(filozofētajām) normatīvajām u.c. saistītajām aktualitātēm formulēt viedokli nav nekādas motivācijas (vismaz pagaidām). T.sk. arī dēļ tam, ka - absolūtais vairums publiskoto iniciatīvu (ieskaitot arī emocionālo "fōnu" u.c. taml. "pievienoto vērtību") patiesībā "neiztur nekādu kritiku", diemžēl. Gan stratēģiskajā, gan arī taktiskajā izpratnē / izpausmē.

Atbildēt

Zina drēbi

21.11.2016. 19:20

Nu 16.panta 4.daļu izteikt ierosinātajā redakcijā būtu muļķīgi. Tad jebkurš ar dzīvi neapmierinātais būtu tiesīgs vērsties ar prasību tiesā pret vairākumu no dzīvokļu īpašniekiem un pārvaldnieku par, viņaprāt, "pretlikumīgu" lēmumu, piemēram, par mājas renovāciju vai nozīmīgiem ieguldījumiem. Pilnīgs kosmoss. Pilnīgs bardaks sāktos. Pārējie ierosinājumi ir OK.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Koncepcija „Harmoniska Latvija. Taisnīgāka sabiedriskā iekārta”

FotoGatavojot šo projektu, par pamatu ņēmu Vācijas Brēmenes zemes satversmi. Domājot par Stradiņu dzimtas dzimto novadu Sēliju, Brēmenes zemi var ņemt par paraugu.
Lasīt visu...

21

Protestēšanas nosacījumi

Foto2019.gada 31.augustā internetā tika ievietota informācija par socioloģiskās aptaujas rezultātiem. Sociologi noskaidroja tautas velmi protestēt pret politiski sliktiem lēmumiem.
Lasīt visu...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...