Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

TV pieredze

18.04.2019. 08:21

Par to, ka Kremļa propaganda ir izteiksmīga visos informatīvi izklaidējošajos Krievijas TV kanālos, šaubu nav. Bet tāpat nav nekādu šaubu, ka šo visu kanālu aizliegšanai būs graujošs efekts. Vārda brīvība ir jātulko maksimāli plaši. Visu krievu kanālu aizliegšana būtu vistīrākā cenzūra. Un pētījumos ir pierādīts, ka mūsu atbilde uz aizliegtu informāciju (jeb cenzūru) ir paaugstināta vēlme saņemt šo informāciju. Cenzūras efekts ir nevis tāds, ka skatītāji vēlas informāciju vairkāk nekā pirms aizlieguma, bet gan viņi sāktu ticēt šai aizliegtajai informācijai vairāk, lai gan nebūtu to saņēmuši. Ironija ir tajā, ka gudriem politiķiem (šajā gadījumā no Krievijas vai pro-Kremliski noskaņotiem) visefektīvākā stratēģija var izrādīties tieši tajā, ka viņu sniegto informāciju oficiāli aizliedz, kas ļauj viņiem maksimāli plaši pēc tam publicēt cenzūras faktu. Tā viņiem būs vislabākā reklāma un vislabākā politiskā aģitācija un visvieglākais ceļs dabūt JAUNUS atbalstītājus. Jo vecos mēs diez vai pārskolosim...
Raksta autors atsaucās savā rakstā uz veģetāriešiem un kanibāliem. Izmantojot līdzības, krievu kanālu aizliegumu var salīdzināt ar gaļas aizliegumu Rimi un Maxima veikalos un centrāltirgū. Vai šāds solis automātiski nozīmētu, ka visi kļūs par veģetāriešiem? Vai tieši otrādi - gaļēdāji kļūtu par vēl kaismīgākiem gaļēdājiem un meklētu visus veidus tikt pie gaļas? Savukārt, veģetārieši kļūtu par gaļas produktu aizstāvjiem, jo lai gan paši gaļu neēd, tomēr atzīst gaļas vērtīgās uzturvielas.
Turklāt, vērtējot TV auditoriju reitingus, raksta autora secinājums, ka pēc RTR atslēgšanas ir samazinājies krievu kanālu skatītāju skaits, nav pareizs. Šie skatītāji ir sākuši izmantot citus informācijas avotus, daži ir "pārcēlušies" uz PBK un NTV Mir, citi sākuši meklēt RTR saturu internetā, citi sākuši skatīties krievu propagandas kanālus, kurus TNS neiekļauj savos mērījumos, piem., Russia Today, kas ir vēl trakāks propagandas avots nekā RTR.
Būsim godīgi un skatīsimies uz faktiem, RTR, PBK, NTV Mir, Ren TV gadu desmitiem ir bijuši TOP10 skatītāko TV kanālu vidū Latvijā. Šos reitingus viņi ir panākuši ne tikai ar propagandas ziņām, bet arī ar kvalitatīvo izklaides saturu, daudzveidīgu interešu raidījumiem, saprotamiem (lai gan manā ieskatā "old-school") seriāliem/krimiķiem, drāmām. Labā ziņa ir tāda, ka visu šo kanālu auditoriju strauji noveco. Pētījumi rāda, ka šo kanālu pamatauditorija ir 50+ (taču vienādās daļās gan latviski runājošiem, gan krieviski runājošie).
Mūsu atbildes solim ir jābūt nevis krievu kanālu aizliegumam, bet Latvijas kanālu attīstībai, analītiskajai žurnālistikai, psihologu un citu ekspertu piesaistei, kas ļautu pastiprināt LV viedokļa spēku. Saturam jābūt vērstam uz jauno paaudzi - bērniem, pusaudžiem, studentiem, uz cilvēkiem, kas tikko ienākuši darba tirgū un jaunajiem speciālistiem, uz cilvēkiem, kas domā par aizbraukšanu, uz cilvēkiem, kas domā par atgriešanos. Manuprāt, LTV pēdējos 2-3 gadus iet šajā virzienā ar ļoti labiem rezultātiem, neskatoties uz niecīgo budžetu. Var redzēt gan jaunus formātus (Supernova), gan gados jaunas auditorijas piesaisti (Gudrs, vēl gudrāks), gan pasaules līmeņa satura iegādi (BBC saturs), gan investīcijas lielajā sportā (PČ hokejā). Manuprāt, šobrīd galvenais uzstādījums būtu augsti kvalificēta LTV vadītāja piesaiste (vai iepriekšējā vadītāja Ivara Beltes atjaunošana amatā). Plus būtu jāļauj LTV žurnālistiem kļūt par īsteniem demokrātijas sargsuņiem un ļaut "iekost" valsts ietekmīgajai elitei bez bailēm par amata zaudēšanu.

Atbildēt

Kodols

18.04.2019. 07:25

4.maija republika grib visu cenzēt kā PSRS laikos un noteikt - kas ir meli, viltus ziņas un propoganda, un kas nav, jo tās teritorijas iedzīvotājus uzskata par tādiem, vai grib padarīt par tādiem, kuri nedomā ar savu smadzeņu podu... Bēeee, bēeee, bēeeee.....
Domāt arī vajag aizliegt...

Atbildēt

Tupaks

17.04.2019. 10:54

Esmu bieži Lietuvā, kur nakšņoju iespējami lētākos moteļos. Pārslēdzu numuriņu televizoros pieejamos kanālus. Cik atceros, kādus vienpadsmit. Visos raidījumi tikai un vienīgi LIETUVIEŠU valodā. Pat ne angliski... Latvijā līdzīgās naktsmītņu vietās - viens vai divi kanāli latviešu valodā, vairums krieviski, pāris arī angliski, kas, šķiet tie paši krievu vien ir... To laikam sauc par valsts politiku...

Atbildēt

Fēlis

17.04.2019. 07:51

Es nesaprotu vienu- kāpēc monopolists Lattelekom, vai tagad jau TET, pamatpakā ir salādējis visus krievu kanālus. Normāli būtu, ja pamatpaka sastāvētu no latviešu kanāliem, bet par pārējo jāpiemaksā, citādi izskatās, ka TET vada kremļa ietekmes aģenti un visiem saeimas ,,nacionāļiem" par to nospļauties. Dzintar, kā tad tur ir ar to lietu?

Atbildēt

Q

17.04.2019. 07:36

»

Interesanti,

vai "Kasmīslim" galva ir saspiesta plakana kā govs pļecka jeb kvadrātveidīga kā betona klucis


Precīzi to neviens nezina, bet,ka smadzenes nav savā vietā tas pēc raksta redzams uzreiz!

Atbildēt

Interesanti,

17.04.2019. 01:35

vai "Kasmīslim" galva ir saspiesta plakana kā govs pļecka jeb kvadrātveidīga kā betona klucis?

Atbildēt

janis

16.04.2019. 21:11

»

teātrmīlis

Kurš mums vada Saeimas Cilvēktiesību komisiju? Neviens cits kā KAIMIŅŠ...


Tā jau domāju,Cilvēktiesību komisija neattiecas uz aborigēniem.

Atbildēt

Sigulis

16.04.2019. 19:25

»

Juris.

Nu liberāļu un liberālnacionāļi jau nekad tālāk par Kremli un Kremļa aģentiem nav tikuši-smadzeņu apjoms neļauj


Tik daudz gadu pagājis, bet nekas nav mainījies, atceros kā Krievu laikā “zāģēja” Amerikas balsī, Brīvo Eiropu, utt

Atbildēt

Juris.

16.04.2019. 18:56

»

Erna

Domāju, kurš no lļaunumiem ir lielāks: Kremļa dezinformācija, vai Latvijas meli? Apstājos tomēr pie Kremļa


Nu liberāļu un liberālnacionāļi jau nekad tālāk par Kremli un Kremļa aģentiem nav tikuši-smadzeņu apjoms neļauj.

Atbildēt

Potapovs

16.04.2019. 18:01

Kad naida vergi jums sāk murgot par krievu propogandu, tad atcerieties, ka praktiski visi lielo krievu kanālu vadoņi dzīvo visādās londonās, tur arī atrodas praktiski visa viņu iedzīve, tur mācās viņu bērni, dzīvo un iepērkas viņu sievas.
Ja jau tiem kanāliem ir tik bīstama propoganda, uz Krievijas interesēm balstīta, tad kā tas ir iespējams?
Kā tas ir iespējams, ka Krievijas "patrioti", to kanālu vadoņi, karo informatīvajā telpā par Krieviju pret rietumiem, bet visu nopelnīto un ģimenes izved uz "ienaidnieka" teritoriju

Atbildēt

Žulis

16.04.2019. 17:13

Man tikai pārdomas raisa viens jautājums. Pieņemsim, ka rīt uz pusdienlaiku pilnīgi visi Krievijas info kanāli tiek slēgti. Tai skaitā arī Krievijas interneta portāli. Vai Latvijas iedzīvotājs tad saņems objektīvu informāciju, kas 100% atbildīs patiesībai??? Parakņāsimies atmiņās! Ja kādam saglabājušās vecās avīzes, var arī tās palasīt. Vai tie bija Krievijas informācijas kanāli kas stāstīja mums tos „veiksmes stāstus” un mudināja spiest „gāzi grīdā”? Palasiet, kādas slavas dziesmas par OIK tika rakstītas pirms tā ieviešanas! Par tiem neizpildītajiem solījumiem un nerealizētajiem plāniem vispār nav vērts runāt. Tāpat par tiem neskaitāmo „ekspertu” un „pētnieku” pasūtījuma rakstiem un tajos uzburtajām vīzijām. Šādi Latvijas presē TV un internetā mēs varam atrast neskaitāmus melu un dezinformācijas piemērus, kas savulaik ir tikuši piegādāti tautai. Un šis process veiksmīgi turpinās. Un tas viss nebūt nenāk no kremļa un Putina. Tieši otrādi, ja palasām to, ko tolaik kremļa propaganda rakstīja par Latviju, tad nākas atzīt, ka daudzviet viņu sniegtais ir bijis daudz tuvāks patiesībai. Diemžēl. Taču, protams ne viss. Ir meli, ir dezinformācija. Kādi tad ir tie galvenie viņu meli? Protams par briesmīgo krievvalodīgo stāvokli Latvijā. Par to, kā viņus te apspiež, kā neļauj runāt krievu valodā, kā latviešu fašisti ir atņēmuši viņiem gandrīz visas cilvēktiesības... Vai daudzi šeit dzīvojošie krievi tic šādiem meliem? Es nezinu nevienu no viņiem, kurš tādām muļķībām ticētu. Toties par mūsu „mīļotās valdības” sastrādātajām nejēdzībām valsts ekonomikā un politikā, par valstsvīru noziegumiem pret tautu Krievijas ruporu teiktajam tic ne tikai šeit dzīvojošie krievi, bet arī latvieši. Kāpēc? Tāpēc, ka tā ir patiesība, vai gandrīz patiesība, ko Latvijas masu saziņas līdzekļi maksimāli cenšas noslēpt no atklātības. Varbūt, pirms domājam par Krievijas kanālu aizliegšanu, vajadzētu padomāt kā Latvijas masu saziņas līdzekļiem savus iedzīvotājus apgādāt ar patiesu, objektīvu informāciju. Bez meliem, izskaistinājumiem un demagoģijas. Tad arī tie kremļa propagandas rupori zaudētu savu ietekmi un nozīmi bez kādas aizliegšanas. (Utopija, vai ne?:))

Atbildēt

lumpens

16.04.2019. 16:58

Beidzot man pieleca: krievi melo...latvieši stāsta baltu patiesību, un paši arī tādi balti un pūkaini..

Atbildēt

ha-hal

16.04.2019. 16:44

»

A.P.

Tikai latviešu nelietis var censties savai orangutanu populācijai iestāstīt, ka lielākā melotāja ir Krievija. Tikai latviešu nelietis savā nelietības aklumā un stulbumā var nezināt, ka informācijas kara terminoloģija ir radusies angļu valodā, visjaunākajā laikā papildinoties ar tādu skaistu vārdiņu ...


Krievijas propagandu veido un izplata nekrievi t.i.Levita piederīgie.Zinot šo nekrievu starptautiski koruptīvo sadarbību arī rodas bažas par visai skandalozo nacionālo partiju izvēli,kura veicinās sašķeltību un varas attālināšanos no tautas.

Atbildēt

jo nav jau NEVIENA intelektuāla raidījuma

16.04.2019. 16:25

......................

Atbildēt

pie mums meli ir brīvība

16.04.2019. 16:24

jau 29 gadus..............

Atbildēt

apmātais

16.04.2019. 14:01

Neesam jau nekādi angļu lordi,kuriem krievi maksā,paši pūšam krievu stabulēs aiz brīvības idejas.

Atbildēt

U.U.

16.04.2019. 13:52

Izcila kompānija: daunis vada, bet luncekļi ir dažāda fasējuma āksti, mēsli, nelieši, muļķi. Īsti piemērota komanda informācijas karam.

Atbildēt

teātrmīlis

16.04.2019. 13:08

Kurš mums vada Saeimas Cilvēktiesību komisiju? Neviens cits kā KAIMIŅŠ!

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija
● Esošais sastāvs (9 dep.)
Vārds, uzvārds
Artuss Kaimiņš KPV LV Priekšsēdētājs

Boriss Cilevičs SASKAŅA Priekšsēdētāja biedrs

Dagmāra Beitnere-Le Galla JK Sekretāre

Andrejs Judins JV
Māris Kučinskis ZZS
Linda Liepiņa KPV LV
Ināra Mūrniece NA
Vladimirs Nikonovs SASKAŅA
Dace Rukšāne-Ščipčinska AP!

Atbildēt

ha-ha

16.04.2019. 12:36

Cilvēkus,kuri aizstāv valsts pienākumu izplatīt valstij un draudzīgām valstīm naidīgu propagandu,ir nekavējoties ja brīdina par pretvalstisku darbību.Arī masu medijus ir jābrīdina par šādu darbību bīstamību.Tikai bijušie padomju okupantu atbalstītāji un viņu partneri,tai skaita arī Levita fani nav un nebūs spējīgi to darīt.

Atbildēt

Juris.

16.04.2019. 12:27

Bet ultraliberāļu un sorosītu smirdoņa gan esot patiesība-vai ne pindosi?

Atbildēt

Pilsonis

16.04.2019. 12:27

Šitais viss man atgādina ko savulaik putins teica par antisemītismu - paši muļki, neko paveikt nespēj, bet visā vaino ēbrejus.

Atbildēt

Pilsonis

16.04.2019. 12:24

Varbūt autors varētu nosaukt iesākumam kaut trīs svarīgākās Latvijas valsts intereses. Kautkā 15 gadu laikā nēesmu dzirdējis nevienu Latvijas valsts interesi/mērķi.
Pat pietiek savulaik publicētajā dokumentā pirms bēgļu sadalīšana ailē nacionālās intereses bija rakstīts NAV.
Pēdējās intereses/mērķi bija iestāties NATO un ES. Vēl dumjākus mērķus grūti iedomāties. Mērķi sasniegti, tagad galvenais nepretojieties, baudiet veiksmes stāstus

Atbildēt

Erna

16.04.2019. 12:20

Domāju, kurš no lļaunumiem ir lielāks: Kremļa dezinformācija, vai Latvijas meli? Apstājos tomēr pie Kremļa.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....