Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Policejiska valsts

11.12.2021. 12:35

Deputātu aiztur par tikšanos ar vēlētājiem. Vai tam jāprasa atļauja? Ja deputāts parādās uz ielas un sanāk cilvēki parunāties ar deputātu, viņu jāapcietina? Ak, tā nav apcietināšana? Ir gan, jebkura brīvības atņemšana, ierobežošana ir apcietināšana, ja to izdara represīvās iestādes, ja arī brīvības atņešana īslaicīga. Tā nav klasiska kriminālprocesuāla darbība, bet ne ar ko neatšķiras - brīvība ir atņemta, ierobežota, pārkāpta Satversme.

Šīs policijas darbības ir tikpat skarbas kā Baltkrievijā. To vakar pateica arī izcilais Latvijas juridiskā zinības doktors, profesors Ringolds Balodis, valdības darbību vispār par desmitiem tūkstošiem cilvēku atņemot iztiku, atlaižot no darba un kopā ar Gobzema aizturēršanau nosauca par genocīdu. Tā ir taisnība! Ne jau velti arī taisno, godīgo profeesorukā Saeimas deputātu, daļēji vajāja. Gudrākās personības mafija, organizētā noziedzība necieš. Pareizi teica Balodis, ka Gobzems ir gudrs jurists, pratīs sevi aizstāvēt tiesā.

Toties tiesībsard gs, nedaudz bija spiests atbalstīt profesoru, bet minstinājās, staipījās un ļodzījās kā politiskā nepilnība.

Ne velti ēd nost bez maizes Jāni Bordānum, kurš cīnās pret korumpantiem, nejēgām, pret tiesiskuma grāvējiem, pret sātana grašu pelnītājiem.

Atbildēt

rokas nost no A.Gobzema k-ga

11.12.2021. 12:11

Aizturēt visus sanākošos,sākot ar 21.!Netraucēt šo ākstu izklaidēt atļautos divdesmi!

Atbildēt

lauķis

11.12.2021. 11:18

»

Lasītājs

Gobzems jau uzmeta pretošanos vakcinācijai, pats, sen savakcinējies.Cik var skriet šim provokatoram pakaļ! Tak tiks atkal pie siles un mainīs uzskatus! Un visa pretošanās kustība, būs vadoņu izplānota afēra, priekš naivās tautas, jeb jau ir


Es jau tieši par to runāju.Arvien vairāk cilvēki saprot ka Gobzems arī ir afēras sastāvdaļa.
Šo kovidafēru vienkārši vajag ignorēt.Katrs piedzīvo to ko grib piedzīvot.

Atbildēt

Lasītājs

11.12.2021. 10:44

»

lauķis

Es šo ziņu uztveru kā ļoti pozitīvu.Varbūt tā kādu arī atmodinās.Gobzema cirka izrāde gan domāta aitām lai diskriditētu jebkādu pretošanos sistēmai,bet sanāca otrādi.Un tas ir tikai loģiski,deģenerāti nespēj neko radīt


Gobzems jau uzmeta pretošanos vakcinācijai, pats, sen savakcinējies.Cik var skriet šim provokatoram pakaļ! Tak tiks atkal pie siles un mainīs uzskatus! Un visa pretošanās kustība, būs vadoņu izplānota afēra, priekš naivās tautas, jeb jau ir.

Atbildēt

!

11.12.2021. 10:38

Salīdzināt Gobzenu ar Navaļniju nav solīdi. Navaļnijs ir divreiz sodīts par korupciju, tātad ugalovņiks, un nekad nav bijis ievēlēts valsts domē(saeimā). Navaļnijs ir izcēlies ar to, nodeva Belih(Krievijas demokrātu partija), kad tas,kā gubernators pieņēma kukuli. Belih dabūja 7.gadi cietuma, Navaļnijs 2,5 gadi nosacīti. Arī otrā sodamība 2,5.gadi nosacīti par krāpšanu, kaut pirmā nebija beigusies. No tā var secināt, ka Navaļnijs ir policijas informators(stukač).

Atbildēt

A.L.P.

11.12.2021. 10:26

Galvenais jautājums --- vai LATVIJĀ VISPĀR TIEK IEVĒROTAS CILVĒKTIESĪBAS ??? NĒ un simtreiz NĒ !!!Neesmu Gobzema fans , bet ir labi ,ka viņš to SAPUVUŠO un KORUMPĒTO valsts varu pačakarē ar savām stulbajām runām un darbībām ! Un tad arī parādās cik noziedzīga ir valsts augstākā vara !!!

Atbildēt

Pēteris

11.12.2021. 10:10

»

lauķis

Norobežojoties no govju zēna


Kur rodas tādi debiloidi, kā tu? Laikam māte bijusi lezbe un tēvs zekuļa.

Atbildēt

Demokrāts

11.12.2021. 09:51

Vairāk tādu Gobzemu ,varbūt kodla pārstātu dirst uz galvas!

Atbildēt

Tu esi nenormāls

11.12.2021. 09:39

»

lauķis

Norobežojoties no govju zēna


varbūt vienreiz aizvērtos? Cik ilgi, debīlais lauķi, visiem zināmas lietas atkārtosi, citus uzskatot par nejēgām?

Atbildēt

Прекрасная далека

11.12.2021. 09:31

»

Solī

Un tagad nākotne ir? Ja zini padalies. Būtu jauki ja pie reizes nosauktu vismaz vienu politiķi uz kuru var paļauties


Nemīlat jūs te mani!Aizvacos atpakaļ uz pagātni.

Atbildēt

lauķis

11.12.2021. 09:20

»

Liepiņam pilnīga nesaprašana un propagandas meli

A. Gobzema aizturēšana ir pilnīgi likumīga. Jo aizturēts saskaņā ar pulcēšanās aizliegumu. A. Gobzems sapulcināja vairāk nekā atļautie 20 cilvēki! Tas A. Gobzemam bija jāparedz, ka policija katru ziņkārīgo garāmgājēju pieskaitīs sapulcinātiem! Tāpēc no šī viedokļa Gobzems ir provokators...


Norobežojoties no govju zēna.
Nav augstāka likuma par Dzīva Cilvēka brīvu gribas izpausmi.Nav likuma kas varētu liegt pulcēties cilvēkiem.Ja necilvēki pasludinājuši necilvēciskus likumus tad tie nav saistoši cilvēkam.

Atbildēt

Solī

11.12.2021. 09:16

Un tagad nākotne ir? Ja zini padalies. Būtu jauki ja pie reizes nosauktu vismaz vienu politiķi uz kuru var paļauties.

Atbildēt

gunars

11.12.2021. 08:56

Vai tiesam cilveki neredz un nesaprot, ka nemsanas ap so klaunu ir vienkarsi smiekliga? Ja tauta balsos velesanas par tadiem ka Gobzems, mums tiesam, ka valstij nav nakotnes.

Atbildēt

Liepiņam pilnīga nesaprašana un propagandas meli

11.12.2021. 08:15

A. Gobzema aizturēšana ir pilnīgi likumīga. Jo aizturēts saskaņā ar pulcēšanās aizliegumu. A. Gobzems sapulcināja vairāk nekā atļautie 20 cilvēki! Tas A. Gobzemam bija jāparedz, ka policija katru ziņkārīgo garāmgājēju pieskaitīs sapulcinātiem! Tāpēc no šī viedokļa Gobzems ir provokators.

Provokatoru Gobzemu aizturēja administratīvā, nevis kriminālprocesa, kārtībā, lai pārtrauktu pulcēšanos un izbeigtu pārkāpumus.

Jautājums ir slidens, jo administratīvo pārkāpumu apzināta regularitāte var novest pie kriminālprocesa!

A. Gobzema aizturēšanas bija likumīgas.

Atbildēt

lauķis

11.12.2021. 07:55

Es šo ziņu uztveru kā ļoti pozitīvu.Varbūt tā kādu arī atmodinās.Gobzema cirka izrāde gan domāta aitām lai diskriditētu jebkādu pretošanos sistēmai,bet sanāca otrādi.Un tas ir tikai loģiski,deģenerāti nespēj neko radīt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...