Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

west

22.03.2017. 00:06

Un šis bezjēgas pacients var būt kādam par ''padomdevēju''? Ak jessiñ...

Atbildēt

Es

15.03.2017. 14:31

Kungs rada divējādas spazmas. Pirmās ir kā konvulsijas, atminoties, kas šis reiz bija. Un pat tas, ka viņš ir tajā pašā fotobrālībā, kurā es, bet attīsta m/b filmiņas labāk par mani (jo es esmu slinks), neko tur nemaina. Fotografēt gan vēl jāmācās mums abiem. Paskatījos nesen vēlreiz uz Baložiem pagalmā, vai kā nu to bildi sauca... Nav.
Un es par būtiskām lietām netirgojos. Otrās ir to spazmas, kam ar rakstu ir trāpīts pa galvu. Labo cilvēku fenomenu es skaidroju ar sabiedrības spiedienu. Nevar tā būt, ka tik korumpētā valstī visu laiku pastāvēs tikai naudas u tās lobistu izgājieni.

Atbildēt

pareizi,

15.03.2017. 11:01

»

ha-ha-ha

Tieši tā. Šā korumpētā fotogrāfa "gudrības" krīt uz nerviem. Par Šķēli jau nepaņirgs


tai rokai, ka maizes šķēli kādreiz devis un, kazi, vēl šodien dod, jau rokā neies kost:)

Atbildēt

reptīlim

15.03.2017. 10:53

tas nav absolūti nekas jauns, tā ir bijis visos laikos, pie visām varām un valdībām.

Atbildēt

mākslīgais intelekts

15.03.2017. 10:16

Ak jā! Nevaru beigt brīnīties par vēl kādu,brīnumainu, mūsu valsts absurdu.Lielākā daļa mūsu deputātu, ministru un citu sugu un kategoriju runasvīru un sievu ir ieguvuši augstāko izglītību.Ekonomikas pamatus taču māca laikam visās augstskolās. Pat kādam , nejauši ieklīdušam lopu dakterim vai komediantam. un pirmā kursā, mikroekonomikas lekcijā pasniedzēji stāsta ka mazs uzcenojums un liels apgrozījums ir jebkuras tirdzniecības un ražošanas galvenais virzītājspēks. Dīvaini, kādēļ visi to aizmirst , tiklīdz runa ir par nodokļiem??Jo , tiklīdz nodokļi kļūst samērīgi, tos maksā visi. vieglāk ir samaksāt nekā izvairīties. Tā kā ar uzņēmējdarbību nodarbojos pietiekami sen , tad tajos tālajos laikos , kad apgrozījuma nodoklis tika dubultots no 6 uz 12% mēs ar kompanjoniem vienprātīgi nolēmām ka maksāt valstij 12 % ir krietni izdevīgāk nekā 8% naudas atmazgātājiem! Un pie tā arī pieturējāmies, līdz kamēr nenotika kārtējā nodokļu augšupejošā reforma.

Atbildēt

Nepateicīgā Latvija

15.03.2017. 09:54

Lauku bode & pārgudrs kafijas automāts ar superfīčām ( iepējams pirkts par EU fondu līdzekļiem) -perfekts mūsu greizās valsts spoguļattēls. Vien neizprotu kāpēc autors cepas par likumiem, ja nav pat vairs kam tos uzlikt par pienākumu ievērot un pildīt! Ar naudas zīmju pārkrāmēšanu no vienas ancuka kabatas otrā, pie turības netiks ne ancuka īpašnieks ne valsts. Tā viš i. Ekonomiku var sagraut ātri . Lai atjaunotu ir vajadzīgias desmitgades - i infrastruktūra i darbaspēks i produkts ko ražot i jauni tirgi. Šprotes jaunus tirgus tā arī nav atradušas
Tik pat stulba ir nēmšanās ap simtgades svinībām. Par sponsoriem tur būtu jābūt valsts pilsoņiem ne valstij ar 60 milj. EUR.

Atbildēt

Atgādinājums un aicinājums

15.03.2017. 09:11

Cik viegli ir paņirgt par citiem? Bet kā būtu, ja mēģinātu rakstīt par tiem laikiem, kad pats biji pie valsts lietu riktēšanas kopā ar lielākajiem zagļiem?

Atbildēt

Dabas bērns

15.03.2017. 08:20

Garšīgi un ar jēgu. Paldies!

Atbildēt

reptilis

15.03.2017. 00:46

Šitam es piekrītu pilnīgi- Proti, aktīvisti, pašiecelti ūberdemokrāti un cita veida progresīvi domājošie ir panākuši situāciju, kurā par normālu tiek pasludināta kārtība, ka labajiem likumi nav jāievēro, kamēr sliktos, pat, ja tie rīkojas saskaņā ar likumu un instrukcijām, drīkst izvarot, jo tie taču ir sliktie.

Atbildēt

ironiskais

14.03.2017. 22:12

Ļoti labi. Man patika:) Varu apstiprināt, ka jebkuru ideju valsts pārvaldē var norakt ar darba grupu:)) Perfekti:)

Atbildēt

mākslīgais intelekts

14.03.2017. 21:11

Vispār jau galvenā mūsu valsts problēma ir kolektīvā bezatbildība! Un ierēdņu vidū izplatītā tēze par likumu visaptverošo un nemainīgo dabu ir tāds birokrātijas vairogs ar kuru attaisnot vislielākās nejēdzības un netaisnības!Jo tas ir vienkārši stulbuma kalngals- visi,( sākot no vissīkākā ministrijas referenta līdz pašam augstākajam Saeimas deputātam) redz ka kāŗtējais likums vai noteikumi ir pilnīgs brāķis , nedarbojas un nes tikai kaitējumu valstij, bet neviens neko nevar izdarīt. Visi tikai skaita kā mantru- "mēs jau neko, mēs jau saprotam, bet tāds ir likums! neko mainīt nevar!!!" Iedomājieties valstī, kurā dzīvo mazāk iedzīvotāju , nekā tādā vidēji lielā Ķīnas ciematā, neviens neko nevar mainīt! Mūžīgi , mūžos āmen!Normāli taču būtu , redzot ka ir sanācis kārtējais brāķis, to steidzami koriģēt un labot, jo galu galā likumi tomēr ir domāti cilvēkiem, nevis cilvēks likumam. Bet nē , jo pie mums visiem ir bail pat iepīkstēties!kur nu vēl nākt klajā ar kādu iniciatīvu! Bailes ir cauraudušas visu mūsu pārvaldes sistēmu! Neticiet- nu parunājiet ar ierēdņiem. Viņi trīc kā apšu lapas-ka tik kaut kas nenotiek, ka tik mani neizmet no siltās vietiņas!Valsts ir sastingusi bailēs!

Atbildēt

dureX ad bendeX

14.03.2017. 20:18

Vari vāvuļot, cik gribi, NE CENTA!

Atbildēt

U.U.

14.03.2017. 19:35

Sena patiesība: poētikas un stilistikas līdzekļu samērīgs izkārtojums prasa lielāku prātu nekā satura materiāla samērīgs izkārtojums.

Atbildēt

piekrītu Ievai

14.03.2017. 19:35

»

Ieva

Mārci, es nevaru piekrist - nu nevar dot ieroci cilvēkam, kurš raksta "ielengti


tas, ka vispār Eiropā aizsargājamos dzīvniekus "ielengst" saskaņā ar godīgo roleksoto darbaļaužu vadoņu izdomātajām instrukcijām, un tautai no tā iestājas "kognitīvā disonanse", ir vairāk nekā normāli, Mārci Bendik.

Atbildēt

Ieva

14.03.2017. 19:08

Mārci, es nevaru piekrist - nu nevar dot ieroci cilvēkam, kurš raksta "ielengti"!!!!!

Atbildēt

Mēlvaldis

14.03.2017. 19:06

Un kas lemj par bijušo tautpartejiešu "pīrādziņu iepakotāju" un belašu komediantu runas nesaturēšanas atgadījumiem? Labie vai sliktie?

Atbildēt

Vecais

14.03.2017. 18:55

Sulīgi gan raksta Bendiks.Bauda lasīt.

Atbildēt

Nu nu

14.03.2017. 18:41

Un ko tieši Bendiks ar šo savārstījumu gribēja pateikt?! Ja šādi tipi bija Tautas partijas premjeru padomnieki, tad nav jābrīnās, kādā grāvī viņi ieveda Latviju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...