Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilsonis

12.11.2020. 12:02

»

A

Raksta autoru un sajūsminātos komentētajus būtu jāizstrādā VDD. Esmu bijis BEL vairākkārt...


Belģijā vidējā alga 300usd? galīgi dumjš esi?

Atbildēt

Es

12.11.2020. 11:30

No delfiem gaidīt ko citu kā pasūtījuma rakstus vai pūšanu saimnieka stabulē jau nu sen vairs nedrīkst. Lasīt var, bet jāpatur prātā, ka tas jau sen ir vāji maskēts propagandas kanāls.

Atbildēt

nu pag, pag

12.11.2020. 09:52

Korporatīvā kultūra nosaka visu.
No visiem piemēriem vienīgā pa īstam civilizētā valsts ir Dienvidkoreja, bet arī ar savām kultūras īpatnībām - dedovščinu, jo vecāks cilvēks, jo viņam vairāk taisnība.

Atbildēt

anti soross,delfi klust nevajadzigi !

12.11.2020. 09:27

Loti labs interneta portals latviesu valoda,bez reklamam un bez bezjedzigam kulinarijas receptem !Darbojas ari mobila versija.https://sputniknewslv.com/Latvia/20201111/14658219/Restoranu-biznesa-beres-iestade-Jurmala-organizejusi-protesta-izradi.html

Atbildēt

boikots sorositu delfiem !

12.11.2020. 09:22

»

Lasītājs

Kā tad tos Delfus lasīt? Tur tak tagad reģistrēties vajag, lai varētu lasīt līdz brīdim, kad vēl jāsamaksā, ja gribi visu rakstu izlasīt


Krievija masveida uzsak Sputnik V covid-19 vakcinas razosanu ! https://www.vesti.ru/article/2484136

Atbildēt

Atomfirziķis

12.11.2020. 08:46

Par raksta pirmo daļu paldies, tiešām argumentēti un uz faktiem balstīts vēstījums. Noslēguma daļa par problēmām Rīgā, drīzāk uz emocijām balstīta.

Atbildēt

Lasītājs

11.11.2020. 22:15

Kā tad tos Delfus lasīt? Tur tak tagad reģistrēties vajag, lai varētu lasīt līdz brīdim, kad vēl jāsamaksā, ja gribi visu rakstu izlasīt.
Šitos jāaizmirst, ka tādi ir. Paši raksta, paši lasa un maksā.

Atbildēt

Precizējums

11.11.2020. 21:48

Kamēr Ignalinas AES darbojās Latvijas pierobežā viss bija kārtībā. Nekāda apdraudējuma no fiziski un morāli nolietojušās AES Latvijā un Lietuvā neviens neredzēja. Baltkrievija leišiem neko nepārmeta.

IAEA, kam starptautiski piešķirta kompetence Baltkrievija gadījumā klusē. Līdz ar to, jautājums izsmelts. Politiķiem gribas pazīmēties, bet seciālistiem, kuriem ir kompetence pieņemt lēmumus šajā jautājumā, klusē. Nav ko teikt.
Bet citādi katram ir savs viedoklis. Jo mazāk sapratnes, jo kategoriskāks.

Atbildēt

Zinošais

11.11.2020. 21:45

»

Ray

Zinošais, jūs esat informēts par LV esošām 3 hodroelelelektro stacijām? LV tās saņēma mantojumā. Tas taču lētākais elektrības ražošanas veids. Vai varbūt nē


1.Manuprāt vēja stacijās ir lētāk;
2.Esi apmaklījies jēdzienos -ražošanas izmaksas nav tas pats, kas tirgus cena ! Nupat cena biržā dažos brīžos bija negatīva !

Manuprāt politiski ir tikai divas iespējas kā realizēt neapmierinātību ar pastāvošo sistēmu (iekārtu) :
1.Mainīt to;
2.Migrēt uz sev pievilcīgāku !

Atbildēt

Pietiek cits lasītājs

11.11.2020. 21:37

»

Zinošais

Nekā pārsteidzoša - viedolis kas balstīts neviss faktos bet pieņēmumos, tādos pašos kā būsim interesanti ar lēto darbaspēku, būsim tilts starp austrumiem u rietrumiem u.t.l kas paši par sevi jau nav nepareizi, ja vien neņem vērā, ka globālajā pasaulē "visi konkurē ar visiem" un tāpēc tirgus apstākļos...


Es vairāk par to, ka Latvijai jāskatās savs izdevīgums vairāk, nekā jādomā, ko nu kāds cits par to teiks. Valdībai šādai nostājai ir jābūt pirmajā vietā. Tāpēc man liekas, ka valdībai jādara viss un jādod uzdevums speciālistiem izpētīt visus variantus ( ieskaitot BY AES el. Cenu ) , lai iegūtu pašu izdevīgāko piedāvājumu Latvijai. Nevis birža pārdod elektrību jebkuram, bet Latvijā izsludina konkursu par elektrības piegādi. Tāda ir atšķirība.

Atbildēt

?

11.11.2020. 21:33

»

A

Raksta autoru un sajūsminātos komentētajus būtu jāizstrādā VDD. Esmu bijis BEL vairākkārt...


tu uz Baltkrieviju ved tirgot latvijas finiera velosipedus bez riteniem,jeb instrue tur krasainas revolucijas trakas feministes par skaidru naudu ?

Atbildēt

fakts

11.11.2020. 21:27

»

Ray

Zinošais, jūs esat informēts par LV esošām 3 hodroelelelektro stacijām? LV tās saņēma mantojumā. Tas taču lētākais elektrības ražošanas veids. Vai varbūt nē


No tā saņemtā "mantojuma" palicis tikai aizsprosts un pat tas atjaunots un nostiprināts un appludinātā teritorija. Visa tehnika jau sen nomainīta.

Atbildēt

Zinošais

11.11.2020. 20:58

»

Pietiek cits lasītājs

Vai tad nebija valdības koments, ka nepirksim no Baltkrievu AES elektrību. Arī neatbalstīsim Nordstreem2. Dziedam līdzi ASV. Bet vai tās ir arī LV intereses? Es domāju, ka ja pa tiešo ar Baltkrieviju tagad novienotos par ilgtermiņa piegādi , izveidotu tiešo savienojumu, nevis caur Krieviju, mēs varētu...


Nekā pārsteidzoša - viedolis kas balstīts neviss faktos bet pieņēmumos, tādos pašos kā būsim interesanti ar lēto darbaspēku, būsim tilts starp austrumiem u rietrumiem u.t.l kas paši par sevi jau nav nepareizi, ja vien neņem vērā, ka globālajā pasaulē "visi konkurē ar visiem" un tāpēc tirgus apstākļos ir muļkīgi runāt par tādiem relatīviem jēdzieniem kā "lētāks, dārgāks" !
Putina "draudzībai" ar Lukašenko arī ir sava "cena" un mes visai maz zinām par tās "dārgumu vai lētumu".
Bet ja es klūdos tad droši vari piedāvāt pārbaudāmus faktus kaut vai par to cik tad "lēta" būs tās jaunās AES elekrītība !

Atbildēt

Juris

11.11.2020. 20:51

Galvenais noziņot.AS jau daĺēji apstādināta, metro arī vēl nav nobeigti darbi. Bet mūsu 5-tā kolonna vareni uzdarbojas.....

Atbildēt

Pietiek cits lasītājs

11.11.2020. 20:18

»

Zinošais

Respektējot izteikšanās brīvību to nevajadzētu aizstāt ar muļkības tirazēšanu no sērijas "lētāka elektrība...


Vai tad nebija valdības koments, ka nepirksim no Baltkrievu AES elektrību. Arī neatbalstīsim Nordstreem2. Dziedam līdzi ASV. Bet vai tās ir arī LV intereses? Es domāju, ka ja pa tiešo ar Baltkrieviju tagad novienotos par ilgtermiņa piegādi , izveidotu tiešo savienojumu, nevis caur Krieviju, mēs varētu iegūt lētāku elektrību par visiem Nordpooliem. Tas būtu Latvijas intereses. Gāzi taču vēl pērkam no Krievijas. Latvija first!

Atbildēt

Vice versa

11.11.2020. 19:49

»

smieklīgi

Autors centās izlaizīt Lukašneko, bet sanāca, ka AES ir šausmīgi nedroši pasākumi, kuros regulāri notiek visādas avarījas, bet tieši tas jau ir tas pret ko iebilda Lietuva


Negadījumi notiek absolūti visos rūpniecības uzņēmumos. Vienīgā vieta, kur tie nenotiek ir tava galva. Jo tur ir vienkarši tukšs.

Atbildēt

b

11.11.2020. 19:47

»

A

Raksta autoru un sajūsminātos komentētajus būtu jāizstrādā VDD. Esmu bijis BEL vairākkārt...


Neesmu bijis pēdējos 30 gadus BEL, bet ... LV nav pat no ārpuses it kā ok, pilsētas maz apgaismotas un maz apdzīvotas, bet nabagu ir vairāk nekā par to kāds spēj iedomāties, daļa lielzemnieku bagāti, mazie knapi elpo (tā vismaz paši saka) un LV kolchozniecība bez ES kāposta (sākot no t.s.viesu jeb kungu mājas līdz traktoriem, būvēm un graudu kaltēm) diez vai spētu baigi efektīvi eksistēt. Kāds ir iepirkumu grozs par LV vidējo algu un kāds BEL par vidējo algu 300 usd?
Varas iestāžu un dažādu mēslu kantoru (City Park, tiesu izpildītāju veidīgo) šantāža LV ne ko daudz mazāka . Pēc principa-kurš nav ar mums, tas pret mums - tieši tas pats arī LV.
Gribat atpakaļ PSRS - nē, jo esam ES, kas daudz ko iznīcina ar laipnību, smaidu un maigumu.
VDD-GRU

Atbildēt

smieklīgi

11.11.2020. 19:35

Autors centās izlaizīt Lukašneko, bet sanāca, ka AES ir šausmīgi nedroši pasākumi, kuros regulāri notiek visādas avarījas, bet tieši tas jau ir tas pret ko iebilda Lietuva.

Atbildēt

Aj

11.11.2020. 19:31

»

A

Raksta autoru un sajūsminātos komentētajus būtu jāizstrādā VDD. Esmu bijis BEL vairākkārt...


Protams ka negribam. Un tas ir fiziski neiespējami - mēs taču sēnes vācam Īrijā.

Atbildēt

A

11.11.2020. 19:12

Raksta autoru un sajūsminātos komentētajus būtu jāizstrādā VDD. Esmu bijis BEL vairākkārt.
No ārpuses it kā ok, pilsētas apgaismotas, bet īstenībā nabagi- kolhozi, neefektīva rūpniecība un vidējā alga 300 usd.
Varas iestāžu šantāža. Pēc principa-kurš nav ar mums, tas pret mums.
Gribat atpakaļ PSRS?..

Atbildēt

Fg

11.11.2020. 18:57

Visu cienu par zinasanaam

Atbildēt

Liene

11.11.2020. 18:51

Deģenerāti ir visapkārt! Pavērojiet pirmo piecnieku, levits, kariņš, viņķele, pūce, reirs...IZCILNIEKI! Manā sarakstā ir 329 latviskie latvieši. Viens labāks par otru. Zilo pediņu saraksts ir apm.tik pat garš.

Atbildēt

Es tos Deļfus un visādus TēMēNetus sen vairs neskatos

11.11.2020. 18:44

Neskatos viņus tāpēc ka noriebusies tā tukšā muldēšana un melošana, kā arī tikai un vienīgi vietējam “politbirojam” tīkama vienpusēja viedokļa atspoguļošana. Un cik saprotu tad milzīgs daudzums vairs netic tai viņu melošanai un meklē citus alternatīvus mēdijus lai redzētu kas reāli notiek pasaulē.

Atbildēt

lasītājs

11.11.2020. 18:35

Kurš gan ņem par pilnu delfu dziļās domas par faktiem?

Atbildēt

anti soross

11.11.2020. 18:26

»

Derdz

JĀ MUMS TAS DELFI IR KĀ LATVIJAS ORĀKULS, KURŠ LAIKAM NESAPROT VAI NEGRIB. DZIRDĒT, KA IRR DAUDDZI CITTI MMASU MEDIJI ĀRPUS LATVIJAS JEB TAS IR N.A..T.O.IZZCILĪBAS CENTRA OTKATS


ko katru dienu sludina sorositu delfi ?degradaciju,homosexsualisma reklamu,aptetovetako sieviesu apskatus,kara kurinataja ata klimovica un kudora sektantu murgus, kaut kadas kardasanas un negeru reperu sadziviskas likstas,anglu karalgimenes kildas parazitejosaja dzivesveida sula varoties,tehnologiskas avarijas Krievija un Krievijas ienaidnieku runu atreferejumus,pilnigi bezjedzigas kulinarijas receptes,ka ari klaju dezinformaciju par covid-19,salidzinot Stavokli Krievija ka pasliktinajusos,bet klusejot par stavokli asv un polija,pilnigi nokluse starptautiskus notikumus ,ka G-20 sammitu(jo tur piedalas Krievija),pilnigi nokluse blm notikumu attistibu asv pilsetu ielas utt un joprojam.

Atbildēt

Derdz

11.11.2020. 18:15

JĀ MUMS TAS DELFI IR KĀ LATVIJAS ORĀKULS, KURŠ LAIKAM NESAPROT VAI NEGRIB. DZIRDĒT, KA IRR DAUDDZI CITTI MMASU MEDIJI ĀRPUS LATVIJAS JEB TAS IR N.A..T.O.IZZCILĪBAS CENTRA OTKATS

Atbildēt

hm

11.11.2020. 17:51

Nav mums ne mazāko cerību izbūvēt sev metro vai AES. Mēs esam pārāk nabagi. Naudas mums nepietiek skolotāju algām, bet ja no Eiropas kaut kas atlec, tad to vai nu nozog vai rada kādu tautsaimnieciski ārkārtīgi ienesīgu projektu. Piemēram, kapu digitalizāciju.
Atzīstot savu nabadzību, nāktos uzdot jautājumu - kāpēc? Bet to nevar! Nebūs politkorekti. Atliek zākāties par baltkrieviem un krieviem, lai novērstu uzmanību no savām hroniskajām neveiksmēm.

Atbildēt

millers

11.11.2020. 17:43

delfi---atejas brāļi.redaktorelis-dirslaizis ,bet,pats portāls -herņa par abonementa maksu

Atbildēt

Zinošais

11.11.2020. 17:14

»

Pietiek cits lasītājs

Baltkrievija ir malaci, nav sabeigusi un iznīcinājuši savas ražotnes, darba vietas. Mūsu jefiņi laiza dibenus ārzemju kompānijām un varām. Tāpēc arī Latvijā nav VEF Radiotehnika, RER , RVR u.c...


Respektējot izteikšanās brīvību to nevajadzētu aizstāt ar muļkības tirazēšanu no sērijas "lētāka elektrība" !
Latvijā elektrību pērk un pārdod biržā un tās cenu nosaka pieprasījuma piedāvājuma attiecība ne izmantotās tehnoloģijas, ražotāja valstiskā vai politiskā piederība !
Nupat te blakus rakstā kāds mēgināja cenu lēcienu biržā uz dažām stundām "piesiet" premjeram, aizmirstot ka nesen piedzīvojām tādu "plānveida ekonomikai" svešu parādību kā "negatīvu cenu"!

Atbildēt

Q

11.11.2020. 16:58

Delna , TVnet, Apollo ir sorosītu miskastes, no demokrātijas tur nav ne smakas, dzēš un bloķē citādi domājošos komentētājus ,kalpo tautas smadzeņu skalošanai un rietumu deģenerātu reklāmai!

Atbildēt

Jā, bet

11.11.2020. 16:57

Labs raksts! Diemžēl, tā saucamie Latvijas mēdiji ir kā sētas kranči - gatavi apriet katru uz kuru viņu saimnieki ar pirkstu parādīs. Kopš kāda laika "Delfi" un pārējie tamlīdzīgie portāli uzsākuši interesantu praksi - piekļuvi sava portāla saturam dod tikai tiem, kuri piekrīt ka viņu datorā šie portāli ievieto spiegošanas programmas. Un kā nekaunības kalngals tam visam ir tas, ka šis noteikums tiek pasniegts ar apgalvojumu, ka viņi augsti ciena jūsu konfidecialitāti.

Atbildēt

Pietiek cits lasītājs

11.11.2020. 16:38

Baltkrievija ir malaci, nav sabeigusi un iznīcinājuši savas ražotnes, darba vietas. Mūsu jefiņi laiza dibenus ārzemju kompānijām un varām. Tāpēc arī Latvijā nav VEF Radiotehnika, RER , RVR u.c.
Tagad nepirks tautai lētāku elektrību. Nu āksti vai apzināti kaitnieki, kas tautas intereses nodod pretī saņemot apmaksātas mācības sev vai bērniem, vai karjeras iespējas Briselē, un citas starpnacionālās organizācijas, kur var tikt tikai “ pareizi “ domājoši ļaudis. Bet tauta jau gan jau izdzīvos tāpat.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

11.11.2020. 16:30

Saistībā ar baltkrievu vagona durvīm - mūsu satiksmes ministrija jau vairāk nekā 10 gadus nespēj nopirkt jaunus pasažieru vilciena vagonus (durvis ieskaitot) un tas nevienu it kā īpaši nesatrauc - it kā tā tam būtu jābūt, jo neviens neko citu jau vairs nemaz negaida.

Atbildēt

Kas jauns

11.11.2020. 16:29

DELFI sen vairs nelasu, ļoti daudz lētu pasūtījumu rakstu...... pie tam daži no autoriem ar to lepojas .....žēļ tikai ka nomelnojošam piāram......tas ir jūtami, izvēlos TVNET vai jauns.lv stipri objektīvāka informācija!

Atbildēt

Tironis

11.11.2020. 16:25

Populisti un kaimiņu nomelnotāji arī piemirsa faktu, kā paši leiši grasījās uzbūvēt blakus Baltkrievijas un Latvijas robežai savu Visaginas AES, par kuras drošību varēja zīlēt kafijas biezumos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

21

Nacionālais jautājums

FotoKas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro siržu, Kurām ticam piedodam?
Lasīt visu...

12

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

FotoTātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts sods. 100 eur vai 1 cents – to mēs nezinām. Sapriecājāmies? Ha.
Lasīt visu...

12

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

FotoValsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas.
Lasīt visu...

21

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

FotoPasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un citus...
Lasīt visu...

21

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

FotoPasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam, ko stāsta ziņās, kļūst ar katru dienu arvien mazāk. Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav. Svarīgākais ir, kas notiek ap to.
Lasīt visu...

21

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

FotoKanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas kustība” (Российское имперское движение). Vairums sarakstā iekļauto grupējumu tiek saistīti ar Islama valsti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....