Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

datoriķis

04.09.2021. 10:15

Vienkāršākais un efektīvākais būtu paziņot antivakseriem, ka viss notiks pēc viņu prāta, bet, ja slimnīcās jau būs 800 pacienti ar covid, tad būs obligatā piespiedu vakcinācija visiem, kas bez ārstu komisijas nolieguma vskcinēties. Tad viss bùs taisnīgi - paši vainīgi, ka nesanāca un miers mājās.

Atbildēt

Roza Luksemburga

02.09.2021. 19:42

»

Skats no malas

Tauta nav dumja...


Ja, butu labi, ja kads no musu valdibas jampampiniem izskaidrotu Liela restarta planu, kas nav nekas konspirativs, oficiali publicets davosas foruma dokumentos un klausa svaba gramata. Varbut, tad daziem klutu skaidrs, ka ar vinu pasu rokam iznicinas vinu nakotni, izglitibu berniem, ipasumu. Galvenais postulats: tev nekas nepieder un tu dzivo laimigs! Bet tas tikai par tiem 2 miljardiem, kas bus palikusi pec vakcinam un pandemijas un sanems ta saucamo universal minimum. Tu sanem grasus iztikai, nekur nebrauc, jo mums tacu ir green deal , viss ekologisks, galu need, izglitiba attalinati, darbs no majam. Maksligais intelekts tevi kontrole un to sauc par inkluzivo kapitalismu, jo par tevi visi ir padomajushi.

Atbildēt

Nekad nav tik slikti, lai nebūtu sliktāk

30.08.2021. 15:36

»

lauķis

Lielos vilcienos,mazos kuģos es tev piekrītu.Manuprāt tikai tu visu mālē pārāk zaļās krāsas,būs daudz drūmāk


Kas tad ir tas ko mālēju zaļās krāsās? Nekas nav sliktāks par to, ja mums nav cilvēktiesību un nevar vairs ar to tiesiski paļauties uz valsti - Pasaules Banka var paziņot, ka vairs neaizdos un pensijas visiem samazina uz pusi un nav kam sūdzēties ārpus LV. Nošpricē pensionārus vispirms, nesniedz med palīdzību kvalitatīvi utt lai atbrīvotos no liekām izmaksām.

Atbildēt

Viltnieks

30.08.2021. 14:18

Eleganti uzrakstīts. Autors malacis!

Atbildēt

Ko tu tam idiotam idiotam prasi?

30.08.2021. 14:05

»

lauķis

Man ir tikai tāds jautājums;vai zini kas ir atbildība,vai esi gatavs nest pilnu atbildību par teikto


Neviens ne par ko citiem neatbild, katrs atbild tikai sev un par sevi. Tev stāsta, gudri cilvēki stāsta, ka ir karš. Un karā katrs glābjas, kā var. Ir migrantu plūdi no Afganistānas, šobrīd kara epicentrs. ASV apbruņo ar vismodernāko tehniku talibus pret KF, grib tur bruņotu konfliktu. Ķīna domā, ka nepiedalās un uzvar. Redzams, ka izdosies. Tas ietilpst Anaknda plānā nožņaugt Krieviju, uzspridzinot sociāli no iekšpuses.

Vakcinētie sāk saprast savu lētticību, jo viņus valsts un baznīca maldināja - špricēnjetues, lai atgrieztos pagātnes situācijā, kad varēja ceļot, apmeklēt lielveialus bez maskām utt.

Ķīna un ASV grib sadalīt Krieviju un globāli eviest inkluzīvo kapitālismu. Sāc pieradt pie domas, ka tev nekas nepieder kā PSRS laikos, visas sievietes ir koplietošanai, izvarošana ir sīkais huligānisms.. pagaidām ar haosu stāsta pretējo - izplatit feminismu..

Atbildēt

Tu debilais

30.08.2021. 13:03

»

es

Vai ne


tagad jau mirsti.

Atbildēt

es

30.08.2021. 12:58

»

Es

Mnoga bukv


Vai ne?
Antivaxeri skaļi un kategoriski apgalvo, ka es miršu jo savakcinējos.

Atbildēt

Es idiot nevakcinēšis!

30.08.2021. 12:56

»

Nju

,Tu būsi no vistu fermas ,citi no cūku


Atpisies, debilais kuces dēls vai žīdu mauka Nika!

Atbildēt

Nju

30.08.2021. 12:43

»

Tev ir gods šo lasīt

Tad pie mums ir kā cūku vai tomēr vistu fermā? Apriģiļis, grūtgalvi


,Tu būsi no vistu fermas ,citi no cūku... :)))

Atbildēt

Man ir prieks,

30.08.2021. 12:43

»

Tev ir gods šo lasīt

Tad pie mums ir kā cūku vai tomēr vistu fermā? Apriģiļis, grūtgalvi


ka tādus plānprātiņus, kāds esi, nošpricē. Kāpēc jāderē eneriģiju, strīdēties ar ionistu nikām uncitiem idiotiem, pārliecinot ar argumentiem? Skaidrs, ka tā novada energiju cionisti - tukšos strīdos, nenovalinot viņus reāli. Tev sūdvabole ir gods šo lasīt!

Atbildēt

Es

30.08.2021. 11:34

»

Tev ir gods šo lasīt

Tipiski antivakcera argumenti. Vēl pietrūka pieminēt, ka vakcīna it kā ir eksperimentāla un mūs visus Bils Geitss grib nočipot vai kolektīvi nobeigt, lai pakļautu visas tautas globālas sazvērestības aizsegā. Bē-šits tas viss ir. Turklāt vakcīna pilnīgi un absolūti nekā neietekmē dabisko imunitāti. Pasaulē...


Saturiski pilnīgi tukšs, taču kārtējais Nikas uznāciens par tēmu.

"Jau ir skaidrs, ka visdrošāk esot"... :)) Jāklausās tajos ārstos. kurus spēj korumpēt farmācijas nauda? Vai tajos, kuru klienti sastāda krietnu kapsētas populācijas daļu?

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

30.08.2021. 10:55

»

Jūsmiņš

Garas te runas par vakcināciju un antivakcināciju. Esmu riska grupā, taču mana veselība ir tādā stāvoklī, ka eju pie ārsta tikai un vienīgi, kad man ir nepieciešama veselības izziņa lai pagarinātu auto vadītāja tiesību derīguma termiņu. Tas ir - gadu desmitiem neesmu pat slimojis ne ar ko, tajā skaitā...


Tipiski antivakcera argumenti. Vēl pietrūka pieminēt, ka vakcīna it kā ir eksperimentāla un mūs visus Bils Geitss grib nočipot vai kolektīvi nobeigt, lai pakļautu visas tautas globālas sazvērestības aizsegā. Bē-šits tas viss ir. Turklāt vakcīna pilnīgi un absolūti nekā neietekmē dabisko imunitāti. Pasaulē pusotra gada laikā ir izlietotas ap 5 miljardi vakcīnu devas. Jau ir skaidrs, ka tieši vakcīna labāk pasargā no sērgas, nekā izslimošana. Visdrošāk esot, kad ir izslimojis un tad uzreiz sapotējas. Ne tu, ne viens cits vēl nezina, kādas sekas atstāj izslimošana ar sērgu ilgtermiņā. Šobrīd pat asimpotomātiska izslimošana tiek saistīta ar demences, parkinsona un neauglības riskiem. Ak, bērni neslimo? Paprasi to tiem vismaz 20 Latvijas bērnu vecākiem, kuru bērni pēc pārslimošanas sekas jutīs visu savu mūžu. Ārstos ir jāklausās, nevis merkantili ieinteresētos sūdabrāļos, kuri apzināti kūda grūtgalvjus pret likumīgi ievēlētu varu valstī, noliedzot pilnīgi visu.

Atbildēt

Ups....

30.08.2021. 09:50

Autors ir anonīms, un tas par kaut ko liecina! Skumji ka Dieva Vārds tiek izmantots šadam mērķim, bet čūska jau Ēdenes dārzā arī teica Ievai un Ādamam - jūs nemirsiet, jūs tikai iegūsiet........

Atbildēt

nespecifiskie pretvīrusu līdzekļi

30.08.2021. 09:39

Regulāri aizmirst pieminēt.
Tāpat "off-label" medikamenti.

Atbildēt

Notiek nākotnes ieņemšana

30.08.2021. 09:18

»

Latvijas pilsone

Tagad ir prezidentu krīze asv.Pat Baidenu paši amerikāņi izsmej.Baidenu pirms vēlēšanām brīdināja,ja zaudēsi,saki,ka esi uzvarējis,jo pazistamai personai,tauta var neuzticēties,tapēc jau bija jāvēl mirušajiem,kuru balsis aizliedza pārskaitīt.Pēc vēlēšanām kratīja kulakus un draudēja Putinam,ka viņš ...


Baidens Putinu nosauca par slepkavu.

Starp ASV un Ķīnu bija 40 gadu stratēģiskais, nevis kāds tur draudzības utt,kā Ķīnai ar KF, plāns , kas beidzās Trampa prezidentūrā un neturpinājās, ASV demokrātu investori un citi investēja Ķīnā. Ķīnas ekports pārņēma pasauli. Atstājot ASV ekonomikas strupceļā ar cionistu ASV un Izraēlas naudas drukāšanas mašīnu un biržu burbuļiem. Paralēli KF un Ķīna strādāja pie elektroniskās naudas juaņas savstarpējos norēķinos, apejot cionistu žīdu naftas dolāru.

2013. gadā sākās karš, kurā dzīvojam. Karš notiek starp ASV, Ķīnu un KF. Karu aktīvo fāzi izraisīja Izraēlas un ASV žīdu cionisti, kara spēlēs Uhaņā ievedot vīrusu C19. , ko radīja ASV uz baktērijas Sintija bāzes. Ķīnas specdienesti 2020. g. sākumā paziņoja, ka C19 izplata Izraēla un tā bija patiesība. Jo ASV un Izraēla atbildot, paziņoja, ka Ķīna un tai būs par to jāsamaksā.

Globālie žīdu cionisti ar savu naudu naftas usd, kā pakļautībā šodiien ir FRS, PVO, SVF, ANO, Pasaules Banka (ES ir sens žīdu cionistu plāns, kurš ar eiro tika izstrādāts kā Ebreju inpērijas centrs ar Vatikāna atbalstu) palaida kovidafēru, jo ASV neļāva Ķīnai atgūt Taivanu, kuras rīcībā ir čipu rūpniecība pasaules digitalizācijai.

Ņemot vērā, ka Ķīnas elektroniskajā juaņā notiek norēķini arī ar Saudu Arābiju par naftas piegādēm, karš iet pilnā sparā starp ASV un Ķīnu, arī par KF sadali. Vakcinētie un to ekonomikas lokdauni ir kara sastāvdaļa. Vakcinētie ies bojā nezinot par ko. Tāpēc, ka karā nogalina lieko populāciju, lai atdzīvinātu jauno ekonomiku ar jaunu finansu sistēmu.Tā ir bijis vienmēr. 2.PK beigās ASV žīdu cionisti nobombardēja Drēzdeni ar sirmgalvjiem un bērniem 40 000 cionistu žīdu plānā - kā lieku slogu ekonomikai un Starptautiskajam valūtas fondam, ko nodibiāja 1944. gadā.

Ir karš un nošpricē lieko cilvēkkapitālu, viņi paši parakstās par savu eitanāziju ilgtermiņā ar nākošām revakcinācijām. Tie vairs nav glābjami.

Baidens tikās ar Putinu, jo Putins ir žīdu cionistu marionete ar cilvēkkapitāla nošpricēšanu Krievijā. Putins realizēja Krimas ieņemšanu, Krimas republiku Staļina laikā nopirka žīdu cionisti, maksājot zeltā. To Staļins pievienoja Ukrainai, lai nav žīdu cionistiem jāatdod. Baidens tikās ar Putinu un ES vadību, lai vienotos par turpmāko kara gaitu.

Karš ir starp Ķīnu un ASV. ASV eventuālais sabrukums ir Ķīnas uzvaras sekas. Tomēr Baidena demokrāti no iekšpuses Ķīnu sagrauj ar tur iepludināto naudu, paralizējot Ķīnas ekonomiku. Bet ES lokdauni un nošpricēšana ir, lai arī samazinātu Ķīnas eksportu uz ES un ienākumus no ES.

Žīdu cionisti meklē savu labumu ar jaunu finansu sistēmu, kas varētu konkurēt ar savu jauno kārtību pasaulē. Elektroniskais eiro, ko ievieš Eiropas centrālā banka, ir cilvēkkapitāla uzskaitei un preču tranzīa no Ķīnas uz ES apkalpošanai un peļņai elektroniskajos norēķinos starp elektronisko juaņu un elektronisko eiro, Vatikāna padomei kontrolējot inkluzīvo kapitālismu, kur cilvēkkapitālu novērtē elektroniskajā juaņā un elektroniskajā euro, un elektroniskajā usd.

Karš eventuāli tuvojas beigām, jo sākās 2013. gadā, kad jezuīts kļuva par Vatikāna galvu - Francisks, Putins ieņēma Krimu cionistiem, sākās sankcijas pret Krieviju..

Pašreizējā situācijā notiek uzbrukums visai civilizācijai ar liekā cilvēkkapitāla bez cilvēktiesībām nošlricēšanu jaunas sistēmas, kuru apmierina ASV un Ķīnu, izveidei - inkluzīvā kapitālisma. Steidzami nošpricējami ar obligāto vakcināciju cik iespējams vairāk liekā cilvēkkapitāla! To var salīdzināt ar Drēzdenes nobombardēšanu, iznīcinot 40 000 vācu sirmgalvju un bērnu žīdu cionistu finansu sistēmas interesēs, kad bija jau parakstīts kapitulācijas līgums. Jo liekie neiederējās SVF plānā un neiederas šodien.

2021. gada 23. augustā sākas globālais nošpricēšanas plāns. Zimbabvē, Čadā nav neviena vakcinētā.

SVF 650 miljardu dolāru rezervju sadale ar 2021. gada 23. augustā plānoto gaīgo lēmumu novērš pēdējo šķērsli "bezprecedenta" gājienā pret Covid-19, paziņoja Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) rīkotājdirektore Kristalina Georgieva.

Atbildēt

fvvcigo

30.08.2021. 08:48

Problēmas ir vienkāršas.
1. Zāles lieto tikai saslimušie, bet jāvakcinējas (cerot uz "pūļa" jeb aitu bara imunitāti) visiem veselajiem.
2. Vakcīnas ir (un jau iecerētas) kā ļoti ilgas iedarbības medikamenti. Un to blaknes var parādīties visā šo medikamentu darbības laikā, tās var izpausties ārkārtīgi dažādi, jo tā ir imūnsistēma.
3. Nu nav vajadzīga speciālā izglītība, lai saprastu, ka pusgadā vai gada laikā nevar uzcept drošas un pārbaudītas vakcīnas. Tauta nav tik stulba!
4. Ja to visu vēl pasniedz pamperu reklāmas kampaņas veidā, tad tas izskatās ļoti pārliecinoši.

Atbildēt

Es

30.08.2021. 08:43

»

Nika

Jūs absolūti neko nesaprotat no imunitātes. Imunitāte ir dabiskā (iedzimtība, vecums) un mākslīgā (vakcīnas). Dabisko imunitāti nelabvēlīgi ietekmē neveselīgs dzīvesveids - aptaukošnās, fiziskā mazkustība, alkohols, nikotīns utt. Mākslīgo cilvēks iegūst vakcinējoties dzīves laikā. Nav nekādu medicīnisku...


Gripas vakcīna - sena vakcīna, salīdzinot ar jauno mRNS covid-19 vakcīnu, lai arī daudz pētīta, joprojām rada neskaidrības.

Te viens raksts: https://www.thelancet.com/journals/laninf/article/PIIS1473-3099(11)70295-X/fulltext

Vecu cilvēku gadījumā jāņem vērā t.s. imūnā senescence jeb imunitātes krišanās dabiskas novecošanas rezultātā, ar vai bez vakcīnas.

Ir jāsaprot, ka vakcīna valsts acīs ir tāds kā ķeksītis, ka kaut ko ir mēģināts darīt. Vai divi ķeksīši, bet šie ķeksīši nāk bez garantijas.

Nevajag melot, ka gripa ir pazīstama un viss par to ir skaidrs. Nevajag melot, ka kaut kas ir skaidrs par covid-19. Kopš pērnā gada Latvijā un citur pieņēmumi un hipotēzes par to tiek regulāri pārskatītas. Citur to dara profesionāli, Latvijā to dara diletantiskāk.

Atbildēt

Es

30.08.2021. 08:34

Mnoga bukv.

Vairums nevakcinēto necenšas nevienu pierunāt, atrunāt, pārliecināt. Visi labi zina, ka lēmumu pieņem katrs pats. Nevacinētie skaidro, kāpēc šobrīd nevakcinēsies ar jaunu, eksperimentālu vakcīnu. Kāpēc nepiekrīt segrefācijai.

Tas arī viss.

Atbildēt

pec zandra klasikas

30.08.2021. 08:13

Zaudets kars rada revolucionaru situaciju !

Atbildēt

Latvijas pilsone

30.08.2021. 07:52

Tagad ir prezidentu krīze asv.Pat Baidenu paši amerikāņi izsmej.Baidenu pirms vēlēšanām brīdināja,ja zaudēsi,saki,ka esi uzvarējis,jo pazistamai personai,tauta var neuzticēties,tapēc jau bija jāvēl mirušajiem,kuru balsis aizliedza pārskaitīt.Pēc vēlēšanām kratīja kulakus un draudēja Putinam,ka viņš dārgi samaksās.Ja jau godīgi būtu ievēlēts,vai tad pārmestu?Tagad jādzīvo aiz augsta žoga.Ženēvā satiekoties,Putinam paspiežot roku,acīs ieraudzīja dvēselīti,atcerējās savu bērnību un stāstīja par māmiņu un apraudājās...
Vai pēc tam esat dzirdējuši,kaut vienu sliktu vārdu par Putinu no Baidena?
Ceru,ka tā bija pēdēja satikšanās,jo vairāk to nepieļaus "demokrāti".

Atbildēt

Phe

30.08.2021. 07:49

Debīla analfabēta murgojums. Ir jāprot tik stulbu tekstu sacerēt

Atbildēt

aina

30.08.2021. 07:35

Ko tad tā valdība tā uztraucas par vakcināciju,tā taču ir brīvprātīga!
Tā izskatās,ka tie nevakcionētie ir vairāk kā puse.Nu jau izteicās,ka viena vakcīna ir reģistrēta,ka bērniem zem 12 g.jāvakcinē nepārbaudīta,jo citas izejas nav.Visu laiku mēs esam bijuši izmēģinājuma trusīši amerikāņiem,kuri paši to Astru nemaz nelietoja.
Ja valdība nenes nekādu atbildību,tad tauta atbild par savu veselību,lai nav radiniekiem jānes rūgtums sirdī,ka ķibeles sākās pēc vakcīnas.

Atbildēt

Nika

30.08.2021. 06:39

»

Jūsmiņš Jurītim

Ja jau esmu viegli pārslimojis vienreiz, kā pats domāju, tad mans organisms šo vīrusu jau pazīst, pat ja tas arī būs mutējis...


ZJB ! Mīlulīt, ko man darīt? Kā izstiepju savas muskuļotās un spalvainās kājas, atkal atveras smirdīgais klapans un neaizverās ciet. Laikam poliomelīc vai mellās bakas piemetušās! Rakstīšu iesniegumu draugam Egilam L. Šnabis izbeidzies. Un 4:00 veikali ciet.

Atbildēt

Vecā klizma cionistu mauka Nika,ieva Brante,

30.08.2021. 06:31

»

Nika

Jūs absolūti neko nesaprotat no imunitātes. Imunitāte ir dabiskā (iedzimtība, vecums) un mākslīgā (vakcīnas). Dabisko imunitāti nelabvēlīgi ietekmē neveselīgs dzīvesveids - aptaukošnās, fiziskā mazkustība, alkohols, nikotīns utt. Mākslīgo cilvēks iegūst vakcinējoties dzīves laikā. Nav nekādu medicīnisku...


tkal tirš zaļu. Puspatiesības. Sajauc visas potes vienā kastrolī.

Kovidafēras potes - vakcīnas ir liekā cilvēkkapitāla nošpricēšanai kovidaferistu cionistu Vatikāna mērķos karā starp ASV un Ķīnu, ieviešot elektronisko naudu cilvēkkapitāla bez cilvēktiesībām novērtēšanai. Ar pret C19 potēm potētie vairs nav glābjami.

Paši piekrita vakcinēties, noticot varas cionistu slepkavu demagogijai. Paši parakstījās, ka atbild par sekām paši pirms vakcinācijas.
Skolniekiem un bērniem slepkavas noņem siekalu testus, tos pētot jaunu vakcīnu iztrādei, lai iznīcinātu vietējo unikālo auglību.

Cionistu žurkas Nikas demagoģija.

Atbildēt

...

30.08.2021. 06:23

»

Nika

Jūs absolūti neko nesaprotat no imunitātes. Imunitāte ir dabiskā (iedzimtība, vecums) un mākslīgā (vakcīnas). Dabisko imunitāti nelabvēlīgi ietekmē neveselīgs dzīvesveids - aptaukošnās, fiziskā mazkustība, alkohols, nikotīns utt. Mākslīgo cilvēks iegūst vakcinējoties dzīves laikā. Nav nekādu medicīnisku...


Dabisko imunitāti tāpat ietekmē lielveikalu pārtikas surogāti un vides piesārņojums.
Pati vakcīna tik daudz dabīgo imunitāti nenokauj,visvairāk to dara vakcīnas blakus komponentes.Par kvidvakcīnu kaitīgumu nav vajadzīgi nekādi īpaši pierādījumi,Izraēlas,Islandes,Lielbritānijas vakcinēto saslimstība liecina par vakcīnas kaitīgumu.Vaksētie slimo ne tikai ar kovid,saslimst ar citām slimībām arī,tikai šī statistika tiek slēpta,piemēram statistika par infekciozo pneimoniju.Tagad infekciozā pneimonija no statistikas ir pazudusi,tāpat kā gripa.
Latvijā vidējā mirstība joprojām 75 cilvēki,kā visus iepriekšējos desmit gadus.

Atbildēt

Nika

30.08.2021. 04:14

»

Jūsmiņš Jurītim

Ja jau esmu viegli pārslimojis vienreiz, kā pats domāju, tad mans organisms šo vīrusu jau pazīst, pat ja tas arī būs mutējis...


Jūs absolūti neko nesaprotat no imunitātes. Imunitāte ir dabiskā (iedzimtība, vecums) un mākslīgā (vakcīnas). Dabisko imunitāti nelabvēlīgi ietekmē neveselīgs dzīvesveids - aptaukošnās, fiziskā mazkustība, alkohols, nikotīns utt. Mākslīgo cilvēks iegūst vakcinējoties dzīves laikā. Nav nekādu medicīnisku pierādījumu, ka cilvēka dabisko imunitāti nomāc TB, poliomelīta, stingumkrampju, gripas u.c. vakcīnas. Tieši tapat nav ziņu, ka imunitāti nomāc vakcīna pret covid

Atbildēt

Pareizi

30.08.2021. 02:36

»

Jūsmiņš Jurītim

Ja jau esmu viegli pārslimojis vienreiz, kā pats domāju, tad mans organisms šo vīrusu jau pazīst, pat ja tas arī būs mutējis...


par to mutāciju strīdas, mutē visi vīrusi - pielāgojas, lai izdzīvotu, nevis nogalinātu cilvēku. Drīzāk Delta variants ir kaut kas jauns un citāds.. jo tas, alfa, ko rāda, ir kompjūtera variants. Īsto neviens nespēj uzrādīt.

C19 esot saražots ASV, izmantojot baktēriju Sintija, vīrusi barojas no baktērijām, izplatīja Izraēla, kā teica Ķīna, un esot pretinde, ko var nopirkt vien miljardieri... Nezinu, varbūt sazvērestības teorijas.. jebkā, stiprākas imunitātes par dabisko nav... nezināmo vairāk...

Atbildēt

Palmu eļļa ir visos Laimas saldumu izstrādājumos

30.08.2021. 02:29

»

kļimoviča aita

Vakcīna


Cepumos Selga utt. Klusie slepkavas. Mērķtiecīgi
apzināti.

Atbildēt

kļimoviča aita

29.08.2021. 23:28

»

Juris

Biksēs lej aiz prieka ka pagaidām neesi noķēris...


Vakcīna?
Vai Tu vispār zini, kas ir VAKCĪNA?

Un kas ir mRNS preparāti?

Tādi, kā tu, pērk veikalā palmu eļļas izstrādājumus zem nosaukuma "SVIESTELIS" un domā, ka ēd sviestu...

Atbildēt

Jūsmiņš Jurītim

29.08.2021. 22:57

Ja jau esmu viegli pārslimojis vienreiz, kā pats domāju, tad mans organisms šo vīrusu jau pazīst, pat ja tas arī būs mutējis.
Tātad inficējoties vēlreiz - vai nu neslimošu nemaz, vai vieglā formā, bet arī tikai tad, ja tā būs šī vīrusa mutācija.
Tā ka neredzu nekādu vajadzību savu imunitāti bendēt kaut kādu eksperimentu sakarā. Neesmu jau izmēģinājumu trusītis.

Atbildēt

Juris

29.08.2021. 22:47

»

Jūsmiņš

Garas te runas par vakcināciju un antivakcināciju. Esmu riska grupā, taču mana veselība ir tādā stāvoklī, ka eju pie ārsta tikai un vienīgi, kad man ir nepieciešama veselības izziņa lai pagarinātu auto vadītāja tiesību derīguma termiņu. Tas ir - gadu desmitiem neesmu pat slimojis ne ar ko, tajā skaitā...


Biksēs lej aiz prieka ka pagaidām neesi noķēris.
Un pat ja tomēr esi pārslimojis "vieglā formā" - pirmoreizi, tas nenozīmē ka "vieglā fromā" notiks arī nākamo reizi. Vai aiznākamo. Vai ....

Tiem kas nesaprot kas ir vakcīna. Ja Ukrainai būtu ieptotēta vakcīna, brīdināti par krievijas plāniem, tā būtu sagatavojusies tam kas notika un devusi pretsparu.
Bet Ukraiņi "nevakcinējās". Paļāvās uz krievijas samazgām.

p.s. Vakcīnas kaitīgusm nekur nav pierādīts. PIERĀDĪTS. Samazgu spaiņi neskaitās. Tas ka blaknes var būt, zināja un teica jau pašā sākumā.
Tie kas itkā nomiruši pēc vakcīnas saņemšanas - daudz bļaujs sākumā, bet nēesu redzējis nevienu apstiprinātu gadījumu. Un ne jau tāpēc ka slepenā valdība visus nopirkusi.
Man arī bija blaknes. Mazākas kā no viena aliņa. Redzēju kuriem bija blaknes lielākas. Bet padomājiet ļoti vienkāršu, elementāru lietu. Vakcīna ir tikai viens, viens neliels posms no slimošanas. Ja cilvēkam pēc vakcīnas ir pat lielas blaknes (es nerunāju par nāvi vai kādām paliekošām sekām - kuru nav neviena apstiprināta gadījuma) tad kā šo cilvēku organismi reaģētu uz slimošanu. Pilnu slimošanu: inficēšanos, organisma bojāšanu, pretošanos vīrusam un varbūt atveseļošanos.

Atbildēt

Andris

29.08.2021. 22:37

Autoriņ - savu murgu bail parakstīt?

Atbildēt

Jūsmiņš

29.08.2021. 22:36

Garas te runas par vakcināciju un antivakcināciju. Esmu riska grupā, taču mana veselība ir tādā stāvoklī, ka eju pie ārsta tikai un vienīgi, kad man ir nepieciešama veselības izziņa lai pagarinātu auto vadītāja tiesību derīguma termiņu. Tas ir - gadu desmitiem neesmu pat slimojis ne ar ko, tajā skaitā, arī gripu un iesnām.

Neviens man nesniedz atbildi - kāda mārrutka pēc man būtu jāriskē ar savu veselību, vēl pašam parakstoties, ka to daru labprātīgi, un jāiet perforēties?
Man covid ir pārslimojusi meita, blakus dzīvo znots ar savu jaunatni, kuri arī ir izslimojuši šo slimību. Pieļauju, ka pats arī ļoti vieglā formā to esmu pārslimojis, taču palicis dzīvs, nav bijis pat jālien stacionārā.
Nu, ir taču tie murgi kaut kādi, lai piedod man perforācijas piekritēji. Un dabīgi, ka nav man motivācijas sabojāt savu imunitāti, tā ir aksioma.
Un tagad jāklausās - cik esmu bīstams sabiedrībai, un vilks viņu sazin kam vēl.
Lai piedod man perforācijas fani, bet netaisos bojāt savu veselību tikai tāpēc, ka kādam kariņam, vai mieriņam, tā ir iepaticies.

Atbildēt

tipisks NLP raksts

29.08.2021. 22:10

sajaucot kopā patiesības, puspatiesības un klaju propagandu, skalo cilvēkiem smadzenes...
Viss būtiskais par gripu, covid, vakcīnām ir pateikt šeit:
lewrockwell.com/2020/05/joseph-mercola/the-well-known-hazards-of-coronavirus-vaccines/

Atbildēt

Nebūsim tik ļauni!

29.08.2021. 21:46

»

kurkulis

Autor grafomān, ko gribēji pateikt? tukši padirst


Informācija mainās pa stundām.

Atbildēt

kurkulis

29.08.2021. 20:10

Autor grafomān, ko gribēji pateikt? tukši padirst.

Atbildēt

Dievs

29.08.2021. 20:00

ar šo rakstu autoru ir iegrūdis kaunā.

Atbildēt

Vakcinēt visus kā cūku fermā cūkas ir noziegums pret cilvēcību

29.08.2021. 19:58

»

Kaža

Esmu krietni riska grupā,bet neviens man ar vakcināciju nav uzbāzies,tā ka nav iemesla protestēt.Taču aiz pretvakcinacijas jezgas turpinās sociāli neaisargāto diskriminācijas pieaugums.Atbalstamo grupā ir tikai 1.grupas invalīdi,kuriem vajadzētu pēc definīcijas būt 100%darba spēju zudumam.3.grupā ir...


Ja cilvēks piekrīt vakcinēties, slēdziens par riskiem pēc asinsanalīzes jaasniedz ārstējošam ārstam vai gimenes ārstam. Ta nenotiek. Notiek kā vistu fermā.

Atbildēt

Autors ir ekumēniskais Vatikāna kristietis

29.08.2021. 19:55

»

Derdz

Autor, kaut kā pa maz raksta izlikat, laikam tikai to kas jums tur prāta, diemžēl ir daudz vairāk informacijas par visu ko aprakstāt un detalizētāk


Vatikāns uzskata, ka jā akcinējas un basta. Vakcīnas esit svēta lieta.

Krievijā jau pareizticīgo baznīcā ir vakcinācijas punkti.

Atbildēt

Kaža

29.08.2021. 19:51

Esmu krietni riska grupā,bet neviens man ar vakcināciju nav uzbāzies,tā ka nav iemesla protestēt.Taču aiz pretvakcinacijas jezgas turpinās sociāli neaisargāto diskriminācijas pieaugums.Atbalstamo grupā ir tikai 1.grupas invalīdi,kuriem vajadzētu pēc definīcijas būt 100%darba spēju zudumam.3.grupā ir ieskaitīti cilvēki,kuri spiesti ievērot īpašu režīmu,lai nepalielinātu esošās nepārtrauktās sāpes pie kustībām.Šiem cilvēkiem nav paredzēts un ir atņemtas tiesības uz transporta atlaidēm un kompensētām pretsāpju zālēm.No atbalstamo grupām pamazam pazūd vientuļo pensionāru-invalīdu statuss,kas ir sevišķi necilvēcīgi un arvien vairāk atrod šādu cilvēku mirstīgās atliekas sadalīšanas stadijā.Tā kā pretvakcinācijas kņada it tikai dūmu aizsegs daudz nopietnākiem cilvēku tiesību pārkāpumiem un jaunās partijas nemaz netaisās šādas problemas risināt,tikai sola vēl vairāk padziļināt sociālo nevienlīdzību.

Atbildēt

atbilde

29.08.2021. 19:50

C:”Vakcinācijas kristīgais aspekts
Nu tā kā par vakcināciju ir izteikušies visi, tad arī mans, praktizējoša kristieša, viedoklis.

Mani satrieca bildes no Aglonas. Pasākums bijā ārā - vasara, teritorija bija plaša, kas nozīmē, ka riski bija minimāli. Kā katoļu baznīca varēja neielaist uz dievkalpojumu savus baznīcēnus? Ērti izgāzušies kungi, kam apkārt vijās spoži nopucētie bīskapi, un draudze uz ceļiem aiz žoga… Es, luterānis, cieši ticu, ka tur aiz žoga, stāvēja arī Jēzus…

Bet tas nenozīmē, ka cilvēks var neprātīgi riskēt un nerūpēties par savu drošību, tai skaitā neizmantot to aizsardzību pret slimību, ko sniedz vakcinācija.”

Aprobežota demagoģija un meli cionistu Vatikāna ekumēniskā inkluzīvā kapitālisma interesēs nošpricēt lieko cilvēkkapitālu cionistu ebreju finansu problēmu risināšanai karā starp Ķīnu un ASV, jo vakcīnas pret C19 nav salīdzināmas ar cita veida vakcīnām, kādas piemeroja līdz C19 izplatīšanas.

Kovidafēras hibrīdkara uzdevums ir ieviest jaunu naudu - “elektronisko naudu”, nošpricējot lieko cilvēkkapitālu, globāli sagraut ekonomiku un samazināt dzimstību, valstu suverenitāti iznīcinot ar parādiem, iedzīvotājiem liedzot cilvēktiesības. Jo, kā autors pats atzīmē, procentualo mirstību
no kovida var pielīdzināt mirstībai no gripas. Kur te ir pandēmija?

Kovidafēras laikā 2020. gadā Latvijā likvidēti 6000 uzņēmumu, aizņemtā “helikopteru nauda” apēsta un norauta kanalizācijā, bet 6000 uzņēmumu vairs nav.

Atbildēt

Bēgļu ANO tiesības

29.08.2021. 19:48

»

jautājums>atbildei

Un patiesi! LV ir 13/03/2020 atteikusies Latvijas teritorijā ievērot cilvēktiesības, kas ir arī pārvietošanās brīvība pār robežām...


Bēgļiem no Afganistānas, kurus ar NATO lidmašīnām jau ieved Latvijā, lūdzot pat ērumu. Bēglim no Afganistānas iekļūstot caur Baltkrieviju Latvijā saskaņā ar ANO cilvēktiesībām ir tiesības lūgt patvērumu. Tomēr, tā kā 13/03/2020 LV atteikusies ievērot cilvrktiesības, paziņojot ANO, lūgt patvrrumu var , lūguma forma jānodrošina, bet pašu patverumu var atteikt vai neatteikt.

Atbildēt

Derdz

29.08.2021. 19:41

Autor, kaut kā pa maz raksta izlikat, laikam tikai to kas jums tur prāta, diemžēl ir daudz vairāk informacijas par visu ko aprakstāt un detalizētāk

Atbildēt

jautājums>atbildei

29.08.2021. 19:39

Un patiesi! LV ir 13/03/2020 atteikusies Latvijas teritorijā ievērot cilvēktiesības, kas ir arī pārvietošanās brīvība pār robežām.
_________________________________________________

Pārvietošanās brīvība pār robežām? Priekš kam tad tās robežas domātas? Lai pāri tām staigātu kā pa zaļu pļavu visi pasaules klaidoņi vai teroristi? Tiešām "Eiropas dīvainā nāve" ar tādu domāšanu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....