Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Likums un taisnība

21.03.2020. 10:37

Kapēc joprojām ar likumu nav aizliegts kredītiestādēm ārkārtas stāvokļa laikā pieprasīt un iekasēt kredītus un to procentus un padarīt šo atkarīgu no paša debitora ieskatiem un iespējām!!!? Uzņēmēji jau sāk grimt, daudzi iedzīvotāji skaita pēdējos santīmus, bet kredītiestādes turpina uzdzīvot, t.sk.arī attiecībā uz aizņemtajām finansēm, kuras tiek tērētas krīzes seku mazināšanai!

Atbildēt

tautumeita

20.03.2020. 12:05

No sirds priecājos, ka Lapsam nav sapuvusi galva - kā visiem pārējiem. Lapsa- vienīgais,brīvais, tīrais, gudrais un pareizais.Ja problēma vai neskaidrība jebkurā jautājumā -konsult''ejaties ar Lapsu. Valsts vadību uzticēt Lapsam!! Ak, jā, vēl taču Gobzemam var pajautāt...

Atbildēt

www.govlawyer.lv

18.03.2020. 04:58

http://atm.amegroups.com/article/view/36452/pdf

CT imaging characteristics have been described as an important diagnostic tool of COVID-19 (7-9).

On February 4, 2020, National Health Commission of the People’s Republic of China released the 5th edition of

“Diagnosis and management plan of novel coronavirus pneumonia”

,and highlighted the role of CT imaging in Hubei Province to promote the early detection and early isolation.

Atbildēt

zaza

17.03.2020. 18:46

Kas tāds miljardiņš mētājas valdībai zem galda? Mediķiem ne kapeiku neatrada.

Vai tik atkal nebūs pensiju kases uzkrājums fuč?

Un par pensiju naudu glābt zaļo kaku Airbaltic un tūlīt Dzelzceļam ar vajag 41 miljonu, pa nedēļu jau tāds robs. Kas vel būs līdz gada beigām!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

17.03.2020. 14:40

>Te ir šī vīrusa temperatūras un ķīmisko preparātu/ >dabīgo substrātu tolerances tabula.

ļoti labi
BET
citā pētījumā 15 min. vietā
ir 5 min.:

https://eprints.lib.hokudai.ac.jp/dspace/bitstream/2115/10516/1/52(3)_105-112.pdf

Atbildēt

patērētājs

17.03.2020. 10:49

un Staķis tādu naudu izgāza par savām veļas pulvera reklāmām! Tagad nu vajadzētu rādīt, kā tas pulveris darbojas.

Atbildēt

Aha!

17.03.2020. 09:40

»

Kara laika likumi

Par šo tev lodes netērēs - nodurs ar mēslu dakšām un iemetīs atejā


Vispasaules veselības organizāciju un FRS organizē cionisti - Komiteja 300 un turpmāk viņu plānos, samazinot pasaules iedzīvotāju skaitu, ietilpst pošu izgatavošana pret koronavīrusu. Šīs potes sabeigs potēto imunsistēmu līdzīgi kā homeopātijā ar mazām zāļu devām ārstē slimos, jo koronavīruss ir mākslīgi radīts un imunitāte pārslimojot neiestājas. Tie, kuri nereaģē uz koronavīrusu, vai reaģē maz, imunsistēmu koranavīruss, esot organismā, sabeidz ilgākā laika posmā lēni un neatlaidīgi, bērnus ieskaitot. Potes pret koronavīrusu būs obligātas kā kara apstākļos, kādi ir šodien, slēdzot robežas, ieviešot komendantstundas, ja ne iestāsies kriminālatbildība, cilvēkus iznīcinot ieslodzījumā. Neviens vairs nekontrolēs šo pošu patieso sastāvu un par nāves gadījumiem pēc potēm neatbildēs pat viņķelveidīgie - pati Viņķele pirms šīs koronvīrusa pandēmijas kā nākošā cionistu Latvijas valdībā kā veselības ministre tika sagatavota ASV cionistu Komitejas 300 skolā.

Ne velti ASV ir sagatavoti miljonu cilvēku apglabāšanai betona kastīšu un plastmasas zārku, divstāvīgu vilcienu vagoni, katrā vagonā iemitinot 1000 nepaklausīgo cilvēku.

Pēc Merkeles vizītes Kremlī udmurts Putina “klons” aizvietotājs caur krievu LTK ideoloģijas princiiem maina konstitūciju, ko grib, maldinot krievu tautu, ieviest līdz 9. maijam, nostiprina likumdošanu PSRS gulagu atjaunošanai. Savulaik Komiteja 300 gulagos ar Staļina starpniecību iznīcināja miljoniem labāko un cilvēcīgāko cilvēku- tagad to darīs ar udmurta Putina klona - aizvietotāja starpniecību, bet ASV to darīs ilumināts - tautu tēvs Tramps, pie mums jau to dara “nācijas tēvs” Levits un ASV pilsonis Kariņš un cionistu Komitejas 300 “rokasmeita” Viņķele.

Solovejs, Kremļa trollis, runā par Putina steigu, izmainot konstitūciju, kā par Putina personīgu problēmu. Bet neatklāj to. Kas domā patstāvīgi un ir informēti, tie zin, ka Putins ar konstitūciju aizsargā arī sevi pret Hāgas tiesu, jo Putins ir kara noziedznieks Malaizijas lidmašīnas notriekšanā virs Ukrainas. Ir zināms, ka ar Putina ziņu BUK raķetes ieveda Ukrainā un sagatavoja notriekt Krievijas pasažieru lidmašīnu, lai būtu pamats iebrukt Ukrainā, jo Krievijas parlaments deva atļauju tam, bet nebija redzama iemesla. Sagatavojoties lidmašīnas notriekšanai, notika kļūda, ievadot datus - sajaucot vietu nosaukumus Parvomaijsk ar līdzīgu nosaukumu un Malaizijas lidmašīna tika notriekta Krievijas lidmašīnas vietā. Līdzīgi Putins deva pavēles uzspridzināt Krievijā dzīvojamos namus ar iedzīvotājiem, lai iebruktu Čečenijā.
Kara noziedznieks Putins ar konstitūcijas izmaiņām sevi slēpj no izdošanas Hāgas tribunālam, kuram ir visi pietādījumi Putina vainai.

Atbildēt

civilists

17.03.2020. 09:26

varu pateikt, kur var tīri labas bieža gaļas desas dabūt

Atbildēt

ok

17.03.2020. 09:17

»

maironis

Un neaizmirstam divi litri bairīti


pie Pleskavas šosejas:)

Atbildēt

švammei

17.03.2020. 09:11

Vispasaules veselības organizāciju un FRS organizē cionisti - Komiteja 300 un turpmāk viņu plānos, samazinot pasaules iedzīvotāju skaitu, ietilpst pošu izgatavošana pret koronvīrusu. Šīs potes sabeigs potēto imunsistēmu līdzīgi kā homeopātijā ar mazām zāļu devām ārstē slimos. Potes pret koronavīrusu būs obligātas, ja ne iestādies kriminālatbildība. Neviens nekontrolēs šo pošu patieso sastāvu un par nāves gadījumiem par porēm neatbildēs pat viņķelveidīgā - pati Viņķele pirms šīs koronvīrusa pandēmijas kā nākošā cionistu Latvijas valdībā kā veselības ministre tika sagatavota ASV ionistu Komitejas 300 skolā.

Atbildēt

īstais fakts

17.03.2020. 08:54

»

fakts

Parastais Lapsas smirdējums...


tu līksmo, ka "šausmīgo nejēgu pārvaldītajā Latvijā saslimstības līmenis ir daudz, daudz zemāks nekā jebkurā Rietumeiropas valstī"
Vai patiešām esi tik naivs, ka domā, ka kāds dienests Latvijā patieso saslimstības līmeni var vispār notiekt? Ja varētu, tad tev visa sajūsmināšanās būtu ... ups...

Atbildēt

Kara laika likumi

17.03.2020. 08:52

»

Troļļu ganss

Lāāāīīd mūūūs tūūūr lāāāīīmēēē dīīēēt


Par šo tev lodes netērēs - nodurs ar mēslu dakšām un iemetīs atejā

Atbildēt

iedarbinās akniņu prodžektu ar 9000 bisēm NATO

17.03.2020. 08:39

Civilistu, kas ostījuši pulveri, gatavība mobilizācijai X stundā ir virziens sabiedriskās morāles celšanai un totālās pretošanās sistēmas veidošanai, kad karā aiziet visi puslīdz derīgie, stobrus celt spējīgie abu dzimumu iedzīvotāji.

Stiprinot pagaidām šķirbaino, maza dzīvā spēka balstīto noturēšanas līniju, 9000 bises būs labi palīgi, kamēr ierodas sabiedrotie amerikāņi un angļi. Bukubendes ir disciplinēti, klausa pavēlēm, neapturami cīņā par galvas kausu un ādu trofejām, prot garšīgi izcept nogalinātā medījuma aknas. Jau tas izklausās biedējoši jebkādam agresoram, zaļam cilvēciņam, kas uzdrošināsies spert zābakotu kāju pāri Zilupei.

Šāvēji – ne pūkas, ne spalvas, bet uz 1000 metriem nocels vāveri no zara. Mednieki teicami pazīst mežu, izseko un slapstās kā indiāņi, kaujas taktikā pretinieku ņem uz grauda no slēpņa, no torņa un uz gaidi. Prot likt cilpas, maskēt lamatas un rakt vilku bedres, kur gūstā iekristu ne tikai zaldāti un oficieri, bet arī lempīgs ģenerālis ar ūsām un kārpu uz deguna. Tie ir vīri, kam ir iekšā un kas ne ar tādiem vien makāniem tikuši galā. Atšķirībā no tranšeju karotājiem, kuri māk šaut pa lienošiem un horizontāli stāvus nākošiem mērķiem, mednieki ir prasmīgi strēlnieki trāpīt no gaisa uzbrūkošiem. Līdz ar to gaisa desantēšanās operācija mūsu teritorijā ir pilnīgi bezjēdzīga, jo parašūtistus tālšāvēji vanagači nokniebs kā ūdensputnus pīļu sezonas atklāšanā, krietni izretinot cietzemi sasniegušu izpletņlēcēju rindas.

Mednieku klubos ir Volhovā dienējušie ar pieredzi un izturīga jaunatne labā fiziskajā, un visi kā viens – ar ārkārtējām izdzīvošanas prasmēm mežā. Laužot pa maizes gabalam, uzdzerot strauta ūdeni, pārtiekot tikai no mellenēm un brūklenēm, aļņa gaļas konserviem un mežacūkas dūmu desām, vīri var pavadīt biezoknī un ienaidnieka aizmugurē nedēļām, mēnešiem ilgi. Draņķīgi, bet vienīgais, uz ko mednieki nav uztrenēti un pieraduši, ka viņiem šauj pretī. Bet tā ir poligonā apmācāma lieta.

Bergmanis nav atklājis visus kara noslēpumus. Nākamais ķēdes posms ir malu mednieku iesaistīšana aizsardzības nostiprināšanā. Brakonjēru arī esot tūkstošiem, un visi izveicīgāki un nenotveramāki par ņinzjām.
L.Līcītis

Atbildēt

var jau ministri noriet, bet par epidēmiju gan atbild infekcionisti

17.03.2020. 07:58

pretdarbība ministrei neaptverama, reizēm nesaprast, stulbi vai troļļi

Atbildēt

tiešām

17.03.2020. 07:55

»

švamme

Te ir šī vīrusa temperatūras un ķīmisko preparātu/ dabīgo substrātu tolerances tabula. Viegli saprast arī nezinot angļu v...


Pat nezinot angļu valodu viegli saprast, ka 1. rakstā nav ne vārda par COVID19, bet tas ir padsmit gadus vecs raksts par SARS

Atbildēt

Vaira Līķe

17.03.2020. 05:36

Pirmajam mirušajam latvietim no vīrusa piešķiršu vietu savā sešvietīgajā neaizmirstulīšu mauzolejā Meža kapos.

Atbildēt

švamme

17.03.2020. 03:49

Te ir šī vīrusa temperatūras un ķīmisko preparātu/ dabīgo substrātu tolerances tabula. Viegli saprast arī nezinot angļu v.
https://www.who.int/csr/sars/survival_2003_05_04/en/

Bet tai lapai augšējā zilā josla ir ar valodām - ja zināt krievu var pārslēgt, vēl ir franču, spāņu, ķīniešu.
Te ir krievu valodā:
https://www.who.int/ru/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019/advice-for-public/q-a-coronaviruses

Atbildēt

švamme

17.03.2020. 03:40

»

www.govlawyer.lv

Brīvprātīgie


Tur ir ārkārtīgi daudz sadaļu pa interesējošām tēmām. Daudz vietās ir stundu garš video, ir Ženēvas konferences video. Visu vietni pārtulkot ir pāri cilvēka spēkiem, ātrai reaģēšanai neatbildīs. Pašu esenci izstāsta Amerikas infektologs 1,5 st. video
https://www.youtube.com/watch?v E3URhJx0NSw&list LLcBaRKG_aNHzItyKFkorbOQ&index 6&t 5s

Atbildēt

švamme

17.03.2020. 03:25

Reālsituācija pasaulē. Te laikam būs drošāka info (arī par LV) par Ilža Vinčuka iznācieniem uz aplausiem.
https://www.youtube.com/watch?v qgylp3Td1Bw

Atbildēt

www.govlawyer.lv

17.03.2020. 03:23

Brīvprātīgie
varētu caurskatīt
zinātnisko informāciju par
COVID-19:

https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019/global-research-on-novel-coronavirus-2019-ncov

Atbildēt

švamme

17.03.2020. 03:00

»

un

Varbūt saiti uz karti ieliksi


https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/cases-updates/cases-in-us.html?CDC_AA_refVal https%3A%2F%2Fwww.cdc.gov%2Fcoronavirus%2F2019-ncov%2Fcases-in-us.html

Atbildēt

Andris Vītols

17.03.2020. 02:38

Kā balsojam - tā dzīvojam!!! Ja gudrā tauta ... ievēlēja, tad neapsaukāsimies, bet PRSĪSIM DARBU. Pieprasīsim, ZVANĪSIM DEPUTĀTIEM, ierēdņiem, lai sagādā vajadzīgas plaušu ventilācijas iekartas, lai informē par riskiem utt... Vai tad Vinķele tās VALSTS REZERVES iztukšoja ???

Atbildēt

Andris Vītols

17.03.2020. 02:19

»

"bezgribīgi un bezatbildīgi parazīti vada valsti."

apzīmējumā trūkst pāris sinonīmu: stulbi, neizglītoti un aprobežoti


Kā gan tie bezatbildīgie tika pie valsts vadīšanas ??? .. Kā balsojam - tā dzīvojam !!! .. Tāda bija ATBILDĪGĀS TAUTAS IZVĒLE !!!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

17.03.2020. 01:13

Šobrīd medijos zinātniskā informācija ir maz!
Pasaules veselības organizācijas
mājas lapā ir apkopotas
* zinātniskās publikācijas par COVID-19,
kuras brīvprātīgie varētu izlasīt.

> Slimību profilakses un kontroles centrs
Vajag skatīties informāciju no tādiem pašiem centriem lielajās valstīs.

>kas un kā tur tiek darīts, ko varētu izmantot un ko atkal ne, kas ir efektīvi un kas ne.

https://www.who.int/news-room/q-a-detail/q-a-coronaviruses
there is no evidence that current medicine can prevent or cure the disease.

>neļauj minēt pat konkrētas apdzīvotās vietas, kur fiksēti saslimušie

pietiek.com ir iepēja 7 dienu laikā saņemt šādu informāciju,
atkārtot pieprasījumu katru darba dienu,
iesniegt ar elektronisko parakstu.

Atbildēt

N

17.03.2020. 00:20

Paldies LL, visam notiekošajam nav komentāru. Ne saprašanas, ne atbildības.

Atbildēt

Dauka

17.03.2020. 00:18

»

un

Varbūt saiti uz karti ieliksi


Un google covid map usa

Atbildēt

Dauka

17.03.2020. 00:15

»

un

Varbūt saiti uz karti ieliksi


App vietnēs meklē ar atslēgasvārdu corona vai covid

Atbildēt

I neceri

16.03.2020. 23:52

»

Kirbis

Nupat ziņu lentēs izlasīju- Francijas prezidents paziņojis, ka no otrdienas, sakarā ar piespiedu karantīnu, iedzīvotājiem tiks apturēta maksas iekasēšana par elektrību, gāzi, ūdeni un dzīvokļa īri. Tas ar mērķi, lai iedzīvotāji karantīnas laikā nepaliktu bez līdzekļiem. Vot, tā lūk...


Latvijā vēl sadomās atņemt līdzekļus nabagiem, nevis pabalstīt un neviens Latvijā necels pretenzjas un nevarēs celt, jo ir "ārkārtas stāvoklis". Latvija, man lieka, ir tautas apzadzēju zeme, gribi to dzirdēt vai nē. To pierāda OIK un daudz kas cits, kas paredz ar likumiem spīdzināt tautu. netci, domā ka blefoju, izlasi līdzīgus rakstus tepat, Pietiek.com.

Atbildēt

Heronoja

16.03.2020. 23:31

»

vai

Kā man patīk tie "mazmaksājošo pasākumu" organizētāji. Vienam zvanu centrs ar kādiem 1000 medicīnā kompetentiem atbildētājiem ir mazmaksājošs, otram preču piegāde iespējams inficētiem cilvēkiem ir maznaksājoošs. Gadījumā neesi gatavs to nodrošināt par nelielu samaksu


Varu. Teiksim varu piegādāt pārtiku uc būtiskās lietas savå sūbciemå izolētajiem. 3-5 eiro par 1 piegādi. Atkarībā no attāluma. Valstij tik vien būtu kā jāpakustina resnā pakaļa un jāuztaisa platforma, kur varu pieteikties. Un kur var pieteikties "izolētie".

Atbildēt

Kirbis

16.03.2020. 23:24

Nupat ziņu lentēs izlasīju- Francijas prezidents paziņojis, ka no otrdienas, sakarā ar piespiedu karantīnu, iedzīvotājiem tiks apturēta maksas iekasēšana par elektrību, gāzi, ūdeni un dzīvokļa īri. Tas ar mērķi, lai iedzīvotāji karantīnas laikā nepaliktu bez līdzekļiem. Vot, tā lūk!

Atbildēt

Atbilde

16.03.2020. 23:15

»

jā jā

Var redzēt to efektivitāti Rietumeiropā ar veselu baru cieši vienam pie otra stāvošiem cilvēkiem pie veikala durvīm, jo, redz, veikalā nedrīkst atrasties tuvāk par 2 metriem


Tu maldies _ neviens ne bariņois, ne cieši klāt tur diemžel nestāv/ Vistuvākais veikala ratiņu izmēra attālumā. Un - bez rindas arī nelien, ja kas.

Atbildēt

vai

16.03.2020. 23:14

»

histērija¶noija

lapsas uzzīmētā apokalipse ar marodieriem neizklausās diez ko iepriecinoši, vai ne...


Kā man patīk tie "mazmaksājošo pasākumu" organizētāji. Vienam zvanu centrs ar kādiem 1000 medicīnā kompetentiem atbildētājiem ir mazmaksājošs, otram preču piegāde iespējams inficētiem cilvēkiem ir maznaksājoošs. Gadījumā neesi gatavs to nodrošināt par nelielu samaksu?

Atbildēt

Belamorkanal TV

16.03.2020. 21:54

»

š

"nejēgu pārvaldītajā Latvijā saslimstības līmenis" tiek mākslīgi turēts zems, jo testēšana nav pieejama plašām ļaužu masām - un tā ir dziļumbumba, kad sprāgs, tad nepaglābsies neviens


VVF ļoti savlaicīgi koronavīrusa sērgas laikā izsludināja privātu tikšanos ar latvju dainu mīļotājiem Mežparka lielajā estrādē. Viņa aicināja visus kopējā korī skaitīt 300 jaunās dainas, ar kurām iepazinusies speciālajā Baronu skapī. Zvaigžņu tulki ziņoja, ka tieši vislabāk to darīt 13. martā, piektdienā, daļējā pilnmēnesī, jo šajā laikā pie dainu skaitīšanas iznīkstot dainu sliktie vīrusi. Šajā Mežparka estrādes pasākumā kā īpašie viesi it kā slepus piedalījušies visi bijušie Latvijas VP un MP, īpašā goda vieta bijusi E. Levitam un K. Kariņam par nopelniem Latvijas glābšanā no Ķīnas vīrusa. Kamēr mediji neziņo par VP un MP ekselenču saslimstību ar koronvīrusu. Lai arī daudziem tā šķistu labā ziņa, tomēr goda vīriem un goda sievām vajadzētu atturēties no tādas izplatīšanas. Un vēl - it kā piedalījusies arī populārā grupa Prāta vētra, ar kuru plānoja iesildīt publiku pirms elpas vingrinājumiem tautas dziesmu skaitīšanā kopkorī. Aicināti bijuši arī it kā kori Kamēr, Ave Sol un Ave Maria. Šo plaši apmeklēto pasākumu masmediji neatspoguļoja, jo nebija savlaicīgi no pasākuma dalībniekiem saņetas personu, kuras tajā piedalījās, atļaujas medijiem izmantot viņu personu datus - fotogrāfijās un videoierakstos. Tavs Belamorkanal TV.

Atbildēt

nu

16.03.2020. 21:53

no Japānas ir ziņa, ka tur uz gadu var dabūt cietumu par masku un dezinfekcijas līdzekļu uzpirkšanu un tirgošanu par daudzkārt paceltām cenām.

Atbildēt

Atkal debilais Mikropisāns

16.03.2020. 21:49

»

seskulapsene

atkal aptaisījusi pakaļkājas pa šķidro


apdirsies sev pakaļkājas!

Atbildēt

Aizej notestējies un koronavīrusu!

16.03.2020. 21:48

»

švamme

ASV arī ir karte, ko katru dienu atjauno, ar konkrētu saslimušo skaitu uz vietām. Informācijas angļu valodā ir vairāk nekā vajag, par vīrusa specifiku, par simptomiem, par lokalizāciju un palīdzības saņemšanas veidiem un kārtību.. Latviski nav nekā...


Esi pārāk nervozs! Jā, rindas Kalifornijas lielveikalos ir kilometriem garas .. piektdienās. Vai tualetes papīru sapirkies? Visur tev rādās krievu huilas un labie bomži no Amerikas! Vai ne? Ir tikai divi pretpoli. Iedzer ta letītes. Tās tev noderēs kā trakajam Grantiņam. Švamme, tu neesi homoseksulīs ar tādu kļičku?

Atbildēt

š

16.03.2020. 21:37

»

fakts

Parastais Lapsas smirdējums...


"nejēgu pārvaldītajā Latvijā saslimstības līmenis" tiek mākslīgi turēts zems, jo testēšana nav pieejama plašām ļaužu masām - un tā ir dziļumbumba, kad sprāgs, tad nepaglābsies neviens.

Atbildēt

švamme

16.03.2020. 21:33

ASV arī ir karte, ko katru dienu atjauno, ar konkrētu saslimušo skaitu uz vietām. Informācijas angļu valodā ir vairāk nekā vajag, par vīrusa specifiku, par simptomiem, par lokalizāciju un palīdzības saņemšanas veidiem un kārtību.. Latviski nav nekā.
Es gribētu redzēt, kā tie parazīti tukšdirsēji saslimšanas gadījumā kausies savā starpā pie tiem 2 mākslīgās elpināšanas aparātiem, jo pat 100 saslimušajiem šādas iespējas Latvijā nebūs. Plus vēl izolācija.
Ja es dzīvotu LV un man gadītos ar to saslimt, es zinu, kādas iestādes un funkcionārus apmeklētu.

Atbildēt

fakts

16.03.2020. 21:29

Parastais Lapsas smirdējums!
Vienā teikumā, ka janvārī nav steidzami iztērēti "simt miljonus nepieciešamai aparatūrai, materiāliem un vēl nezin kam", dažas rindkopas vēlāk, jau šausmināšanās, ka "nepieciešamo materiālu un medikamentu iepirkšanai ir atceltas visas iepirkumu procedūras"
Sajūsmināšanās par Izraēlu,kur ... ups ... Saslimstīabs līmenis uz miljons iedzīvotājiem ir gandrīz divreiz augstāks nekā Latvijā.
Un vēl šausmīgo nejēgu pārvaldītajā Latvijā saslimstības līmenis ir daudz, daudz zemāks nekā jebkurā Rietumeiropas valstī.

Atbildēt

Nu ko var muldēt

16.03.2020. 21:27

»

jautājums

Itālija diez vai kādam var būt par paraugu, spriežot pēc statistikas...


Ko gan visu Itālija ir apturējusi? Ražošanu? Nu nē, reņģēdāj- Italijas uzņēmumi ir vieni no tiem kas ražo un piegādā Eiropai kaut vai to pašu tualetes papīru. Un tur viss notiek, gan darbs, gan realizācija. Preču plūsmas nav apstājušās. Cilvēki strādā. Un šodien, pirmo dienu tajā statistikā , kas parāda kādi cipariņi ir Itālijā, beidot ir progress. https://opendatadpc.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/b0c68bce2cce478eaac82fe38d4138b1

Atbildēt

Kup

16.03.2020. 21:21

Tiešām nesaprotu kapēc nesaka kurš ir slims un kur mitinās. Ne jau kāds linčot ies, bet vienkārši lai uzmanītos. Ķīnā pat bija aplikācija ar atrašanās vietu...

Atbildēt

Troļļu ganss

16.03.2020. 21:18

»

Trollis

Ķīna par patēriņa preču enu nepamatotu palielināšanu (spekulāciju) valstī piedraudēja ar bargām sankcijām - līdz pat nāvessodam, dezinfekcijas līdzekļus un maskas dalīja par velti...


Lāāāīīd mūūūs tūūūr lāāāīīmēēē dīīēēt
Mūūūs lāāā-tvāāā-nīīī-jāāāāāā...

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....