Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

HKK

01.05.2022. 11:54

Šeit ir viņa konkrētie vārdi: “Tomēr kā tas ir – būt par Maskavas patriarhāta daļu, nepiekrist savai vadībai Maskavā, bet neteikt to?”

Un kas te nepareizs????

Atbildēt

Margaritai

26.04.2022. 16:43

»

Marg

Šis raksts ir idiota murgojums, izskatās, ka ne pirmo reizi. Kudors labi raksta, bet šis, kas viņu lamā ir sarkans impērists, nekas vairāk


Pirms raksti tik dziļus un vērtīgus komentārus izņem Kudora peni no mutes.

Atbildēt

Marg

26.04.2022. 13:53

Šis raksts ir idiota murgojums, izskatās, ka ne pirmo reizi. Kudors labi raksta, bet šis, kas viņu lamā ir sarkans impērists, nekas vairāk.

Atbildēt

Barba

25.04.2022. 12:03

Kirilica pārņēmusi komentārus. Troļļu fabrika i neslēpjaa.

Atbildēt

Vārds vietā

25.04.2022. 10:58

»

Uldis

Es neslavētu Kudoru, ka viņš izstājās no JKP, bet gan nosodu, ka viņš tur bija iestājies


Tiem korupcijas apkarošanas mērķis ir korumpēties pašiem.

Atbildēt

Хм

24.04.2022. 16:55

»

Skolnieciņš

Nu, un? Reparāciju izmaksu jeb finansiālo, fizisko un morālo zaudējumu atlīdzināšanu Krievijas Federācija Latvijas republikai vel nav veikusi. Tā vietā Krievijas Federācija negrib atzīt Padomju Krievijas noziegumus pret Latvijas Republiku. Atļaušos vel pieminēt, ka visus šos 30 gadus Latvijā darbojas...


Могу только повторить-берите пример с Эстонии. Там та же начальная ситуация, а где они, и где мы.
Хотя понимаю, очень неудобный пример) мне иногда кажется, что меня больше тут не любят именно за этот пример, а не за русский))

Atbildēt

Хм

24.04.2022. 16:50

»

Tur jau tā lieta, ka jums okupantiem viss ir kārtībā

У нас такие умные президент и премьер, с западным опытом и образованием


И Каринь и Левит работа ЧК? Да вы что?
А чего же вы ничего не делаете? А, и выборы тоже регулирует ЧК? И политические партии? Дааа..беда..
Одно непонятно-вот как так в Эстонии все иначе?

Ах да..у них нет такой явной тяги все сваливать на оккупацию)

КОроче, все понятно) А через лет 30 стоны будут "это нам ЕС и США не давали развиваться"
В общем, всегда и постоянно кто-то другой виноват))
Согласен, удобно

Atbildēt

youtube

24.04.2022. 16:28

Viņu tikumi:
#Кураев: Как #РПЦ закрывает глаза на педофилов в своих рядах
Священник педофил
Невзоров. Педофилята и педофилище
Педофил с Крестом и в рясе Глеб Грозовский получил 14 лет
Невзоров о протоиерее Всеволоде Чаплине. Секреты РПЦ. Самое интересное о смерти православного попа.

Atbildēt

Tur jau tā lieta, ka jums okupantiem viss ir kārtībā

24.04.2022. 16:23

»

Хм

Даже тут умудрились оккупацию приплести)) вообще-то уже 30 лет прошло, новое поколение родилось. У нас такие умные президент и премьер, с западным опытом и образованием-и все равно оккупация виновата...


У нас такие умные президент и премьер, с западным опытом и образованием-
-Jums ir prezidents un premjiers, bet mums tie ir okupācijas seku produkti, čekas ielikteņi un pusmiljons krievu okupantu, kas zog un melo acīs skatīdamies.

Atbildēt

tik tiešām

24.04.2022. 15:11

»

Labs!

Vai tikai Kudors nebija Konservatīvais? Viņi daudziem uzkāpuši uz varžacs, malači


Sameta akās sprāgušus kaķus un ar sūdiem nosmērēja durvju rokturus.

Atbildēt

Uldis

24.04.2022. 15:10

Es neslavētu Kudoru, ka viņš izstājās no JKP, bet gan nosodu, ka viņš tur bija iestājies.

Atbildēt

Skolnieciņš

24.04.2022. 15:01

»

Хм

Даже тут умудрились оккупацию приплести)) вообще-то уже 30 лет прошло, новое поколение родилось. У нас такие умные президент и премьер, с западным опытом и образованием-и все равно оккупация виновата...


Nu, un? Reparāciju izmaksu jeb finansiālo, fizisko un morālo zaudējumu atlīdzināšanu Krievijas Federācija Latvijas republikai vel nav veikusi. Tā vietā Krievijas Federācija negrib atzīt Padomju Krievijas noziegumus pret Latvijas Republiku. Atļaušos vel pieminēt, ka visus šos 30 gadus Latvijā darbojas Kremļa 5. kolonna. Lūk, atbilde uz Taviem jautājumiem.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Хм

24.04.2022. 14:43

»

Pēc 90 sākās okupācijas otrā fāze

Kas tev nepatīk ? Skaļāko bļāvēju taisnība šeit uzradās kad jūs te ieradāties un izkāvāt gaišākos prātus, bet čaklākos padarījāt par idiotiem vai entuziastiem ar minimālu atalgojumu


Даже тут умудрились оккупацию приплести)) вообще-то уже 30 лет прошло, новое поколение родилось. У нас такие умные президент и премьер, с западным опытом и образованием-и все равно оккупация виновата!))

Я все больше прихожу к мнению, что сваливание на оккупацию-это осознанная компания разних ПР служб политиков, чтобы в мозг населения засаживать мысль "вы ничего не решаете, ничего нельзя сделать лучше, терпите. это все оккупация виновата, а не наши действия".
И самое интересное-работает!!))

Atbildēt

Skolnieciņš

24.04.2022. 14:11

»

Maija

...Ko tas nozīmē, kādu cilvēku padzīt no baznīcas? Kungs Jēzus Kristus ēda pie viena galda ar slepkavām, zagļiem un ielasmeitām!...Vai tā ir sakritība, ka daudzi Krievijas Patriarhāta priesteri Latvijā, ir čekisti un izbijuši komunisti?...Ziniet, un šie priesteri vienkārši liekuļo, ja atļaujas cilvēkus...


Labāk ir neticēt rabīnam Jēzum Kristum uz vārda.Jautājums ir. Vai rabīns Jēzus Kristus vispār eksistēja? Cik man ir zināms, ka rabīns Jēzus Kristus ir kalpojis par ieganstu n-tajiem noziegumiem pret cilvēci. Varbūt labāk ir pielūgt Lieldienās pavasara un rītausmas Dievieti Ostaru? Tas būtu jēdzīgāk nekā lūgt ebreju cilts Dievu Jahvi un visvisādus rabīnus.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)

Atbildēt

Baštix

24.04.2022. 14:01

Vispār jau tas konservatīvais tumsoņa ir Andis nevis Andris ;) Tāds sīkums.

Atbildēt

Krievu uzbrukuma ministrija

24.04.2022. 13:56

»

Kremļa krievu nacistu jaunais brīnumierocis

Galvenā Krievijas režīma ziņa, 2022. gada 23. aprīlis...


Pretruna jau pašā paziņojumā - kodolvairogs spēj nosegt visu ASV teritoriju.

Atbildēt

Labs!

24.04.2022. 13:49

Vai tikai Kudors nebija Konservatīvais? Viņi daudziem uzkāpuši uz varžacs, malači!

Atbildēt

Хм

24.04.2022. 13:31

Сейчас все очень просто: кто громче и круче "обложит" всех русских, тот и главный друг Украины. А кто промолчал или недостаточно громко сказал "правильное и единственное мнение" тот сразу кто? конечно, оправдывающий и поддерживающий Путина и его решения.

Atbildēt

Kardināls

24.04.2022. 12:28

Lai gan pat bez teoloģisku zināšanu palīdzības ir iespējams nojaust un vēsturiskos pierādījumos saskatīt, cik daudz posta nes reliģijas jaukšana ar fiziskās pasaules lietām, tomēr centieni iestiept baznīcā politiku un politikā - reliģiju, šie centieni nerimstas.
"Kas sludina Tā Kunga vārdu, lai atturas no jebkuras netaisnības!" -
Mans novēlējums, kā parasti - LASIET SVĒTOS RAKSTUS PAŠI!

Atbildēt

Kremļa krievu nacistu jaunais brīnumierocis

24.04.2022. 11:14

Galvenā Krievijas režīma ziņa, 2022. gada 23. aprīlis:

"Tas ir unikāls ierocis, tas ir inženierijas brīnums," Krievijas raķete “Sarmat” varētu nonākt ekspluatācijā šoruden.

Šonedēļ notika pirmais tās izmēģinājuma pielietojums.

Roskomos vadītājs Dmitrijs Rogozins sacīja, ka jaunākā stratēģiskā raķete “Sarmat” varētu nonākt ekspluatācijā šoruden.

Šonedēļ notika izmēģinājuma palaišana, pēc kuras, pēc kāda avota teiktā, Krievijas kodolvairogs esot nostiprināts uz daudziem gadiem. Savukārt raķešu darbība spējot nosegt visu ASV teritoriju.”

Pirmo reizi bunkura Putins par šādu ieroču izveidi Krievijā paziņoja savā uzrunā Federālajā asamblejā 2018. gadā. Trešdien, komentējot veiksmīgo raķetes izmēģinājumu, bunkura Putins norādīja, ka “Sarmat” pilnīgi nodrošināšot Krievijas drošību un likšot aizdomāties tiem, kas mēģinās apdraudēt Krievijas valstiskumu.

Tas esot unikāls ierocis, pie kura izveides esot bijuši nodarbināti divi miljoni Krievijas speciālistu, esot inženierijas brīnums, raķete “Sarmat” it kā varētu nonākt ekspluatācijā šoruden.

Pirmie lidojuma izmēģinājuma testi, kas notika 20. aprīlī, esot sākums milzīgam, lielam pavērsienam Krievijas stratēģisko kodolspēku pārbruņošanā.

Jo "Sarmat" salīdzinājumā ar citiem kompleksiem (gan Krievijas, gan Amerikas, un kas ir citu valstu) esot lielākā, jaudīgākā globālā darbības rādiusa raķete, kas nesot tādu jaudu, ka tā esot absolūti spējīga (šie neesot dežūras vārdi), lai atvēsinātu jebkuru uz Krievijas valstiskuma likvidāciju vērstu agresoru.

Šis esot globāls notikums ne tikai Krievijas valstij, jo “Sarmat” esot unikāls ierocis, inženierijas brīnums, raķetes pārvietošanos neesot iespējams kontrolēt, lai notriektu.

Dmitrijs Rogozins:
“Pirmie lidojuma izmēģinājuma testi, kas notika 20. aprīlī, ir sākums milzīgam, lielam pavērsienam Krievijas stratēģisko kodolspēku pārbruņošanā. Jo "Sarmat" salīdzinājumā ar citiem kompleksiem (gan Krievijas, gan Amerikas, un kas ir citās valstīs) ir lielākā, jaudīgākā globālā darbības rādiusa raķete, kas nes tādu jaudu, ka tā ir absolūti spējīga (šie nav dežūras vārdi), lai atvēsinātu jebkuru agresoru. Šis ir globāls notikums ne tikai mūsu valstij, jo “Sarmat”, kā jau teicu, ir unikāls ierocis, inženierijas brīnums.”

Savukārt, reaģējot uz Kremļa režīma paziņojumiem un vadoties no ASV un NATO militārās izlūkošanas datiem, ASV, nekavējoties piegādājot pašus modernākos ieročus Ukrainai ar plānu Kremļa režīmu noturēt Ukrainas konfliktā pat līdz sešiem gadiem, lai novājinātu Krievijas “militāro varenību un Krievijas nacisma spējas”.

Savukārt cits drošs avots interneta izplatījumā atklāj faktu, ka ASV ar Ukrainu jau 2017. gadā risinājušas sarunas par plānoto Covid-19 pandēmiju un tās ietekmi uz Krieviju.


https://www.ixbt.com/news/2022/04/23/jadernyj-shit-rossii-usilen-na-dolgie-gody--raketa-sarmat-mozhet-postupit-na-vooruzhenie-uzhe-jetoj-osenju.html

Atbildēt

Maija

24.04.2022. 10:50

...Ko tas nozīmē, kādu cilvēku padzīt no baznīcas? Kungs Jēzus Kristus ēda pie viena galda ar slepkavām, zagļiem un ielasmeitām!...Vai tā ir sakritība, ka daudzi Krievijas Patriarhāta priesteri Latvijā, ir čekisti un izbijuši komunisti?...Ziniet, un šie priesteri vienkārši liekuļo, ja atļaujas cilvēkus padzīt no Baznīcas!...Priecīgas Lieldienas!

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju derusifikāciju

24.04.2022. 10:28

»

Suka Skolnieciņš

pizduļei ņe hočeš okupantnaja padla! Ubju i vijebu


Čekas un komunistu naturalizēto krievu okupantu intelekts ir nemainīgs jau gadsimtiem. Kāpēc atsevišķi īpatņi ir iedomājušies, ka šarikovu un orku zemes okupantus var integrēt un sagaidīt, ka tie Latvijai vēlēs labu.

Atbildēt

Abi labi…

24.04.2022. 09:22

»

Kudora rakstu tendence ir cionistiska

Viņa raksti ir kā peļu apgrauzts siers


Abi no viena maisa izvilkti,neliela atšķirība ir,bet tas arī viss

Atbildēt

Сколниециньш из святоречки

24.04.2022. 08:49

У каждого человека есть право верить во что угодно. У каждого человека есть право выбирать во что верить, а во что не верить. Право на свободу веры священно и неприкосновенно. Есть ли в современной Латвии свобода веры? Изначально народы балтов были язычники, то есть многобожники. У народов балтов были свои Боги и свои Богини. Так было до того, как Римский папа Иноцент Третий решил объявить крестовой поход против народов балтов. Это привело к геноциду балтов. А что можно хотеть от Ватикана? Библия — это самая каровая книга на Земле. Зло, которое исходит от Библии, неописуемо. В древности на современной территории Палестина и Израиля жили семь народов – хананеи, амореи, хетты, перизеи, евеи и иевусеи – до той поры, когда племенной Бог евреев Яхве побежал еврейскому народу молочные и медовые реки. Вторая книга Моисея (под названием EXODUS) 3. глава 8. абзац: «И я пришел, чтобы спасти их от руки Египтян и вывести их из той земли в хорошую и широкую землю, в землю, где течет молоко и мед, в место Хананеев, Хеттеев, Аморреи, Перизеи, Хивеи и Иевусеи (Исход 3: 8).». И евреи фанатично следовали за наставлениями племенного Бога евреев Яхве. Пятая книга Моисея (под названием DEUTERONOMIUM) 21. глава 16., 17. и 18. абзац: «Только в городах этих народов, которые Господь, Бог твой, дает тебе в удел, ты не должен оставлять в живых ничего дышащего. Но ты полностью истребишь их: хеттов и амореев, хананеев и перизитов, хивитов. и иевуситов, как повелел вам Господь, Бог ваш, чтобы они не научили вас делать все свои мерзости, которые они сделали для своих богов, чтобы вы согрешили против Господа, Бога вашего (Второзаконие 20: 16-18).». Во второй книге Моисея (вторая книга Пятикнижия Торы) племенной Бог евреев Яхве обещает еврейскому народу хорошую землю и достаток, а уже в пятой книге Моисея (последняя книга Пятикнижия Торы) племенной Бог евреев Яхве призывает еврейский народ сделать геноцид семерых народов – полное их уничтожение. И евреи с этим соглашаются, и евреи это делают. Раввин Моисей не высказывает никого несогласия этому жестокому и безумному поступку. Раввина Моисея все устраивает. Таким образом, начавший геноцид балтов и завоевание Балтии, Римский папа Иноцент Третий поступил так как написано в Библии. Пруссы уже исчезли. Нет такой страны как Пруссия, нету даже прусского языка. Не хананеи, не амореи, не хетты, не перизеи, не евеи, не иевусеи не просят у евреев 40 000 000 евро, потому что эти народы жестоко уничтожены руками еврейского народа. Эти народы никому не просят 40 000 000 евро или какие-то другие законы доброй воли.
Хвала Богам! Латвийское Библейское общество в 1992. году сделала огромную работу и выпустила полное издание Библии со всеми текстами. Прошлое не забыто, прошлое с нами. С наступавшей Пасхой! Да благословит нас Богиня Остара! Да защитит Богиня Остара нас от зла!
С благословением Богини Остары, Сколниециньш из святоречки
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#GoddessOstara #GoddessofSpring #GoddessofDawn #Eostre #Oestre #EasterHare #EasterBunny #EasterEggs #Easter #Ostern #Easter #БогиняОстара #БогиняВесны #БогиняРассвета #ПасхальныйЗаяц #ПасхальныйКролик #ПасхальныеЯйца #Пасха #24.04.2022. #25.04.2022. #святоречка

Atbildēt

kolnieciņš no svētupes

24.04.2022. 08:46

Katram cilvēka ir tiesības ticēt jebkam. Katram cilvēkam ir tiesības izvēlēties kam ticēt, bet kam neticēt. Ticības brīvība ir svēta un neaizskarama. Bet vai mūsdienu Latvijā ir ticības brīvība? No sākta gala baltu tautas bija pagāni jeb daudzdievji. Baltu tautām bija savi Dievi un savas Dievietes. Tā bija pirms Vatikāns ar Romas pāvesta Inocenta Trešā rīkojumu nolēma veikt krusta karu pret baltu tautām. Tas izvērtās īstā baltu tautu genocīdā. Bet ko gan var gribēt no Vatikāna? Bībele ir pati asiņainākā grāmata uz Zemes. Ļaunums, kas nāk no Bībeles, ir neaptverams. Senāk tagadējās Palestīnas un Izraēlas teritorijā dzīvoja septiņas tautas – kānaānieši, hetieši, amorieši, ferisieši, chīvieši jebusieši – līdz brīdim, kad ebreju cilts Dievs Jahve ebrejiem apsolīja piena un medus upes. Mozus otrā grāmata (saukta EXODUS) 3. nodaļa 8. rindkopa: «Es esmu nolaidies, lai viņus izglābtu no ēģiptiešu rokām un tos izvestu no šīs zemes uz labu un plašu zemi, kur piens un medus tek, kānaāniešu, hetiešu, amoriešu, ferisiešu, chīviešu un jebusiešu zemi.». Un ebreji sekoja ebreju cilts Dieva Jahves norādījumiem ar fanātisku degsmi. Mozus piektā grāmata (saukta DEUTERONOMIUM) 21. nodaļas 16., 17. un 18. rindkopa: «Turpretī no šo kaimiņu tautu pilsētām, ko tas Kungs, tavs Dievs, tev dos tavās rokās, tev neko nebūs atstāt dzīvu, kam vien ir dzīva dvaša. Bet iznīcības lāsta piepildījumā tev ir jāiznīcina hetieši un amorieši, kānaānieši un ferisieši, hīvieši un jebusieši, kā tas Kungs. Tavs Dievs, tev ir pavēlējis. Lai tie jūs neiemācītu atdarināt visas tās negantības, kas tiem piemīt, un ko tie dara, kalpodami saviem dieviem, ka jūs neapgrēkotos pret to Kungu, savu Dievu.». Mozus otrajā grāmatā (Toras piecu grāmatu cikla otrajā grāmatā) ebreju cilts Dievs Jahve ebreju tautai sola labu zemi un pārticību, bet jau Mozus piektajā grāmatā (Toras piecu grāmatu ciklu noslēdzošajā grāmatā) ebreju cilts Dievs Jahve aicina ebreju tautu veikt veselu septiņu tautu genocīdu – totālu iznīcību. Un ebreji tam piekrīt, un ebreji to izdara. Rabīns Mozus neizsaka it nekādu sašutumu par šādu cietsirdīgu un prātam neaptveramu rīcību. Rabīnu Mozu viss pilnībā apmierina. Tādējādi, uzsākdams baltu tautu genocīdu un Baltijas zemju iekarošanu, Romas pāvests Inocents Trešais rīkojās kā Bībelē rakstīts. Prūši ir jau izzuduši. Nav tādas valsts kā Prūsija, nav arī prūšu valodas. Ne kānaānieši, ne hetieši, ne amorieši, ne ferisieši, ne chīvieši, ne jebusieši nelūdz ebreju tautai 40 000 000 eiro, jo šīs tautas ir nežēlīgi iznīcinātas ar ebreju tautas rokām. Šīs tautas vairs nevienam neprasa 40 000 000 eiro, ne arī citus labas gribas likumus.
Paldies Dieviem! Latvijas Bībeles biedrība 1992. gadā veica vērienīgu darbu un laida klajā pilnu Bībeles izdevumu ar visiem oriģinālajiem tekstiem. Nekas nav aizmirsts, nekas nav piedots. Priecīgas Lieldienas! Lai Dieviete Ostara mūs svētī! Lai Dieviete Ostara pasargā mūs no ļauna!
Ar Dievietes Ostaras svētību, Skolnieciņš no svētupes
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#GoddessOstara #GoddessofSpring #GoddessofDawn #Eostre #Oestre #EasterHare #EasterBunny #EasterEggs #Easter #Ostern #Easter #DievieteOstara #pavasaraDieviete #rītausmasDieviete #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienasOlas #Lieldienas #24.04.2022. #25.04.2022. #svētupe

Atbildēt

Skolnieciņš

24.04.2022. 08:45

»

Suka Skolnieciņš

pizduļei ņe hočeš okupantnaja padla! Ubju i vijebu


Путин хуйло! Воистину хуйло!
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Сколниециньш из всяторечки

24.04.2022. 08:17

отмечают 17. и 18. апреля. Православная церковь Пасху отмечает 24., 25. апреля. Каждый год в Латвии возникает вопрос. Когда надо праздновать Пасху? Что такое Пасха? На эти вечные вопросы неспособны внятно ответить большинство христиан.
У нас – в землях балтов – христианство нашим предкам насильно навязал Ватикан со своими вассалами. После смены различных управ, земли балтов оккупировала православная церковь (по своей сути православная церковь это очередной вассал Ватикана). Так крепостное право (узаконенное рабство) длилось до 1861. года. Православная церковь находиться под Московским патриархатом (на попечение Московского Кремля). Какого лешего в Латвии нужна православная церковь? Кого лешего латышам надо терпеть 5. колонну Кремля? Это даже я не могу понять. Когда Советский Союз оккупировал Латвию 17. июня 1940. года, язычество (диевтурибу) запретили, а православная церковь почти не пострадала. Диевтурибу уничтожили. Наши местные христиане и иудаисты сдали латвийского язычника и жреца Латвийских Богов Эрнеста Брастиня в руки НКВД (в руки чекистов), его арестовали 6. июля 1940. года и вывезли в ГУЛАГ. 1942. году его расстреляли. Скорей всего православная церковь приложила руку к смерти Эрнеста Брастиня.
В эпоху свободы и демократии человек может верить во что угодно, даже в раввина Моисея или в раввина Исуса Христа, или в христианина Мухамеда. Всё-таки нам стоит знать историю авраамических религий – иудаизма, христианства и ислама – их кровавую историю. В нашем мире существует множество политеистических религий. Тогда зачем себя ограничивать монотеизмом?
С благословением Богини Остары, Сколниециньш из всяторечки
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#GoddessOstara #GoddessofSpring #GoddessofDawn #Eostre #Oestre #EasterHare #EasterBunny #EasterEggs #Easter #Ostern #Easter #БогиняОстара #БогиняВесны #БогиняРассвета #ПасхальныйЗаяц #ПасхальныйКролик #ПасхальныеЯйца #Пасха #24.04.2022. #25.04.2022. #святоречка

Atbildēt

Skolnieciņš no svētupes

24.04.2022. 08:16

Ir Lieldienu laiks. Katoļiem, protestantiem un citiem kristiešiem šogad Lieldienas ir 17. un 18. aprīlī. Bet pareizticīgo baznīcai Lieldienas šogad ir 24., 25. aprīlī. Tomēr gadu no gada Latvijā uzvirmo jautājums. Kad tad patiesībā ir Lieldienas? Kas ir Lieldienas? Šie jautājumi ir mūžseni, pat lielākā daļa kristiešu nemācēs atbildēt uz šiem kutelīgajiem jautājumiem.
Pie mums – baltu zemēs – kristietību varmācīgi uzspieda Vatikāns un Vatikāna vasaļi. Vēlāk mainoties dažādām varām, baltu zemēs iesoļoja pareizticīgo baznīca (pēc būtības pareizticīgo baznīca ir kārtējais Vatikānā vasalis). Tā arī mūsu senču strādināšana un kalpināšana turpinājās līdz 1861. gadam, kad dzimtbūšana tika atcelta. Mūsdienās pareizticīgo baznīca atrodas Maskavas patriarhāta (Maskavas Kremļa) pakļautībā. Kāda sumpurņa pēc Latvijas Republikā ir vajadzīga pareizticīgo baznīca? Kāda sumpurņa pēc latviešiem vajag šo Kremļa 5. kolonnu? To arī es pats līdz galam nesaprotu. Kad Padomju Krievija okupēja Latvijas Republiku 1940. gada 17. jūnijā dievturība tika uzreiz aizliegta, bet pareizticīgo baznīca no okupācijas praktiski necieta. Dievturība tapa iznīcināta. Mūsu vietējie kristieši un jūdaisti ziņoja par dievturu līderi un Latvju Dievu priesteri Ernestu Brastiņu NKVD darboņiem (čekistiem), rezultātā 1940. gada 6. jūlijā Ernestu Brastiņu arestēja un izveda uz Padomju Krieviju. 1942. gadā Ernestu Brastiņu notiesāja ar nāves spriedumu – nošāva. Pieļauju, ka arī pareizticīgo baznīcas garīdzniecība pielika izpalīdzīgu roku Ernesta Brastiņa nāvē.
Mūsdienās cilvēks var ticēt jebkam, pat rabīnam Mozum vai rabīnam Jēzum Kristum, vai kristietim Muhamedam. Tomēr mums ir jāapzinās ābramisko reliģiju – jūdaisma, kristietības un islāma – asiņaino vēsturi. Pasaulē eksistē daudzas jo daudzas politeiskās reliģijas. Tad kāpēc sevi aprobežot ar monoteismu?
Ar Dievietes Ostaras svētību, Skolnieciņš no svētupes
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#GoddessOstara #GoddessofSpring #GoddessofDawn #Eostre #Oestre #EasterHare #EasterBunny #EasterEggs #Easter #Ostern #Easter #DievieteOstara #pavasaraDieviete #rītausmasDieviete #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienasOlas #Lieldienas #24.04.2022. #25.04.2022. #svētupe

Atbildēt

дурак латыш

24.04.2022. 08:14

pārāk daudz goda- sijāt kretīna pekstiņus !

Atbildēt

Skolnieciņš

24.04.2022. 06:32

»

Mx

Vēsturi vajag zināt un tad iesaistīties diskusijā. Pareizticīgos popus šāva, kāra un sprauda uz mietiem tūlīt pēc revolūcijas Ļeņina boļševiki. Pareizticīgā baznīca tika pilnībā iznīcināta un aizliegta. Bet, Staļins to radīja no jauna 1943. gadā. To kūrēja NKVD, vēlāk VDK 5. pārvaldes izdzimteņi. Kopš...


Mx, nepiekrītu Tev. Protams, komunistiskajai partijai bija dažāda attieksme gan pret kristietību (pareizticīgo baznīcu), gan pret jūdaismu, gan pret islāmu. Sākumā komunisti apkaroja visa veida reliģijas, it īpaši daudzdievjus (politeistus) jeb pagānus. Es uzskatu, ka komunisti daļēji simpatizēja ābramiskajām reliģijām, kuras ir balstītas senebreju mitoloģijā un ebreju monoteismā. Visa veida politeiskās reliģijas (pagāniskās ticības) tika nežēlīgi apkarotas līdz to degradāciju un pilnīgai izzušanai. Tomēr pareizticīgo baznīca un jūdaisti piedzīvoja vien īsu represiju mirkli. Jūdaisti praktiski necieta, jo daudzi ebreji (jevreji jeb krievžīdi) bija vadošie komunisti.
Ar laiku komunistiskā partija mainīja savu attieksmi pret pareizticīgo baznīcu, tā saauga ar to. Izveidojās kropla hidra. Komunisti Maskavā 1988. gadā pat svinēja Krievzemes kristīšanas tūkstošgadi. Pēc Padomju Krievijas sabrukšanas pareizticība kļuva par valsts reliģiju Krievijas Federācijā, kurai nebija konkurentu. Vairāk cieta citas kristīgās baznīcas. Bet dažāda veida pagāni jeb daudzdievji tika pilnībā iznīcināti. Slāvu Dievi tika pazemoti, marginalizēti un aizliegti. Kam kopš senatnes ticēja slāvu tautas? Slāvu Dieviem: Dievam Perūnam, Dievam Belobogam, Dievam Stribogam, Dievam Svarogam, Dievam Jarilam, Dievam Černobogam, Dievam Veļesam, Dievietei Mārai, Dievietei Makošai, Dievietei Ladai, Dievietei Ļeļai un Dievietei Živai. Kad šī ticības brīvība pazuda, iestājās krievu totalitārisms. Krievu totalitārisma vēsture stiepjas no viduslaikiem līdz mūsdienām.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Сколниециньш из святоречки

24.04.2022. 06:13

Что такое свобода веры? Есть ли в нынешней Европе свобода веры? Есть ли свобода веры в Латвии? 9. статья Европейской конвенции по правам человека говорит нам, что каждый имеет право на свободу мысли, совести и религии; это право включает свободу менять свою религию или убеждения и свободу исповедовать свою религию или убеждения как индивидуально, так и сообща с другими, публичным или частным порядком в богослужении, обучении, отправлении религиозных и культовых обрядов. А также свобода исповедовать свою религию или убеждения подлежит лишь тем ограничениям, которые предусмотрены законом и необходимы в демократическом обществе в интересах общественной безопасности, для охраны общественного порядка, здоровья или нравственности или для защиты прав и свобод других лиц.
99. статья Сатверсме Латвийской Республики говорит, что каждый имеет право на свободу мысли, сознания и религиозных убеждений. Церковь отделена от государства. А 100. статья Сатверсме Латвийской Республики говорит, что каждый имеет право на свободу слова, которая включает в себя право на получение, владение и распространение информации, высказывание своих взглядов. Цензура запрещена.
Звучит задорого. А как дела обстоят в жизни? В настоящее время в Латвии доминирует христианство. Очень большую роль в популяризации христианства сыграл Советский Союз. После оккупации и дальнейший аннексии Латвийской Республики 17. июня 1940. года, советская власть запретила диевтурибу – Латвийскую языческую веру. В результате полувековой оккупации и аннексии Латвии у христианства и иудаизма не осталось конкурентов. Таким образом советская власть того не хотевши укрепила позиции христианства и иудаизма. Диевтуриба так и не смогла оправиться от пережитого. С древних времён наши предки были язычниками, то есть многобожниками. Политеизм (многобожие) — это коренная вера нашей земли и нашего народа. Ситуация поменялась в середине 12. века, когда безжалостные крестоносцы и лицемерные христианские миссионеры вторглись в Балтию. Римский папа Иноцент Третий начал геноцид народов балтов. Ватикан вместе со своими вассалами поступил омерзительно. К сожалению, свобода веры существует только на бумаге. Правительство всеми средствами поддерживает христианство и иудаизм. Язычникам в поддержке отказывают. Политеистические религии правительство не поддерживает. Правительство консеквентно поддерживает только авраамические религии.
С благословением Богини Остары, Сколниециньш из святоречки
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#GoddessOstara #GoddessofSpring #GoddessofDawn #Eostre #Oestre #EasterHare #EasterBunny #EasterEggs #Easter #Ostern #Easter #БогиняОстара #БогиняВесны #БогиняРассвета #ПасхальныйЗаяц #ПасхальныйКролик #ПасхальныеЯйца #Пасха #24.04.2022. #25.04.2022. #святоречка

Atbildēt

Skolnieciņš no svētupes

24.04.2022. 06:12

Kas ir ticības brīvība? Vai mūsdienu Eiropā ir ticības brīvība? Vai mūsdienu Latvijā ir ticības brīvība? Eiropas Cilvēktiesību Konvencijas 1. sadaļas «Tiesības un brīvības» 9. panta «Domu, pārliecības un ticības brīvība» 1. daļā ir teikts, ka ikvienam cilvēkam ir tiesības uz domu, pārliecības un ticības brīvību; šīs tiesības ietver arī brīvību mainīt savu reliģisko piederību vai ticību un nodoties savai reliģijai vai pārliecībai, kā vienatnē tā kopā ar citiem, publiski vai privāti, pielūdzot, izpildot reliģiskas vai rituālas ceremonijas, ievērojot paražas un sludinot mācību. Savukārt, Eiropas Cilvēktiesību Konvencijas 1. sadaļas «Tiesības un brīvības» 9. panta «Domu, pārliecības un ticības brīvība» 2. daļā ir teikts, ka brīvību nodoties savai ticībai vai pārliecībai var ierobežot tikai likumā paredzētajā kārtībā un tiktāl, cik tas ir nepieciešams demokrātiskā sabiedrībā, lai nodrošinātu sabiedrisko drošību, sabiedrisko kārtību, sabiedrības veselību vai tikumību, vai aizsargātu citu cilvēku tiesības un brīvības. Latvijas Republikas Satversmes 8. nodaļas «Cilvēka pamattiesības» 99. pantā ir teikts, ka ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību. Baznīca ir atdalīta no valsts. Bet Latvijas Republikas Satversmes 8. nodaļas «Cilvēka pamattiesības» 100. pantā ir teikts, ka ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.
Skan jauki. Bet gan ir dzīvē? Mūsdienu Latvijā dominējošā reliģija ir kristietība. Lielu nozīmi kristietības popularizēšanā nospēlēja Padomju Krievija, jo, okupējot Latvijas Republiku 1940. gada 17. jūnijā, Padomju Krievija pilnībā aizliedza un iznīcināja dievturību. Protams, ateistiskās, komunistiskās partijas veiktās represijas skāra arī kristietību un jūdaismu, tomēr šo represiju apjoms bija nebūtisks. Šīs represijas nedz kristietībai, nedz jūdaismam neradīja izzušanas draudus. Rezultātā 50 gadus ilgās okupācijas un aneksijas laikā tika iznīcināti visi kristietības un jūdaisma konkurenti. Tādējādi padomju vara netieši nostiprināja kristietības un jūdaisma pozīcijas. Dievturība tā arī mūsdienās nav atkopusies no pārciestā.
Kopš sen seniem laikiem mūsu senči bija pagāni jeb daudzdievji. Politeisms ir mūsu zemes un tautas pamatticība. Situācija mainījās 12. gadsimta vidū, kad varmācīgie krustneši un liekulīgie kristīgie misionāri ielauzās Baltijā. Romas pāvests Inocents Trešais uzsāka baltu tautu genocīdu. Vatikāns un Vatikāna vasaļi rīkojās zemiski. Diemžēl mūsdienu Latvijā ticības brīvība ir vien uz papīra. Valdība nodrošina spēcīgu kristietības un jūdaisma protekciju. Politeiskajām reliģijām (dažādām pagāniskajām ticībām) atbalsts netiek piešķirts. Valdība konsekventi atbalsta vien ābramiskās reliģijas.
Ar Dievietes Ostaras svētību, Skolnieciņš no svētupes
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#GoddessOstara #GoddessofSpring #GoddessofDawn #Eostre #Oestre #EasterHare #EasterBunny #EasterEggs #Easter #Ostern #Easter #DievieteOstara #pavasaraDieviete #rītausmasDieviete #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #Lieldienas #24.04.2022. #25.04.2022. #svētupe

Atbildēt

Kudora rakstu tendence ir cionistiska

24.04.2022. 04:47

Viņa raksti ir kā peļu apgrauzts siers.

Ar ko salīdzināt, lai redzētu cionistu VDD ideologa Kudora stulbumu?

Ar Vijas Beinertes rakstu patiesumu.

Atbildēt

Pēdējā Nagla

23.04.2022. 22:31

ESMAIJA sen nav redzēta, vai kāds pravoslavnutijs gadījumā nav apdziedājis.

Atbildēt

Mx

23.04.2022. 21:19

»

staļins

nevis dibināja "pareizticīgo sektu",bet gan iznīcināja baznīcas,represēja un nogalināja popus


Vēsturi vajag zināt un tad iesaistīties diskusijā. Pareizticīgos popus šāva, kāra un sprauda uz mietiem tūlīt pēc revolūcijas Ļeņina boļševiki. Pareizticīgā baznīca tika pilnībā iznīcināta un aizliegta. Bet, Staļins to radīja no jauna 1943. gadā. To kūrēja NKVD, vēlāk VDK 5. pārvaldes izdzimteņi. Kopš tā laika, visa Krievijas pareizticīgā baznīca ir nekas cits, kā čekas filiāle un piedeva Kremļa bandītiskajai oligarhijai.

Atbildēt

staļins

23.04.2022. 19:48

»

Mx

Kārtējā pajoliņa sacerējums. Padomju fašistiskā izdzimteņa Staļina un NKVD dibināto čekistu "pareizticīgo" sektu nodēvēt par "baznīcu" var tikai pilnīgs muļķis


nevis dibināja "pareizticīgo sektu",bet gan iznīcināja baznīcas,represēja un nogalināja popus.

Atbildēt

vēl viens brīnums

23.04.2022. 19:44

»

Mx

Kārtējā pajoliņa sacerējums. Padomju fašistiskā izdzimteņa Staļina un NKVD dibināto čekistu "pareizticīgo" sektu nodēvēt par "baznīcu" var tikai pilnīgs muļķis


vai tad pirms Staļina cariskajā Krievijā nebija pareizticīgo baznīcas?vai tad pats Staļins nemācījās pareizticīgo seminārā?Te nu gan var visvisādus brīnumus izlasīt.

Atbildēt

Pfe

23.04.2022. 19:42

»

Nemuldiet, kundzīt

ar jūsu IQ acīmredzami pietiek tikai citu komentētāju aplamāšanai, nevis tam, lai analizētu reliģijas un politikas attiecības, ja vien pati neesat vienkārši viena prasta un aprobežota padomju ebrejiete


Jūs ar savu IQ varat analizēt kā vienu tā otru pastrādātos noziegumus, bet nelieciet citiem nodarboties ar lietām, ar kurām jānodarbojas starptautiskam kara tribunālam un alianses specvienībai.

Atbildēt

Džordans1999

23.04.2022. 19:19

»

Pagāns

Aitas arī bēg uz kūti, jo cita glābiņa viņas vienkārši nepazīst


Nu tomēr ne. Ne bēg aitas tur jo cita nezina. Bēg viņi tur jo tas ir VIENĪGAIS un REĀLAIS glābiņš. Aitām kuras kūti vietā skrien citur dzīves ilgums ir daudz īsāks nekā visām pārējām.

Atbildēt

Nemuldiet, kundzīt

23.04.2022. 19:19

»

Pfe

Ej vien pats pie čekista gunģājeva


ar jūsu IQ acīmredzami pietiek tikai citu komentētāju aplamāšanai, nevis tam, lai analizētu reliģijas un politikas attiecības, ja vien pati neesat vienkārši viena prasta un aprobežota padomju ebrejiete

Atbildēt

Mx

23.04.2022. 19:03

Kārtējā pajoliņa sacerējums. Padomju fašistiskā izdzimteņa Staļina un NKVD dibināto čekistu "pareizticīgo" sektu nodēvēt par "baznīcu" var tikai pilnīgs muļķis.

Atbildēt

toties

23.04.2022. 18:59

»

fakts

Kārtējais rašistu troļļa murgojums. Izslēgšana no kremļa pareizticīgās baznīcas ir tikai pagodinājums. Savukārt Vsevolods Čaplins ļoti labi zināja pat karu Ukrainā, jo nomira 6 gadus PĒC tā sākuma


varen prokrieviskais I.P."pietiek lasītājs" par karu Ukrainā uzzināja tikai pirms kāda mēneša.,visu laiku domājot,ka tā ir dārgā Vladimira specoperācija,lai atbrīvotu Ukrainu no itāļu fašistiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...