Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Sportists Kristaps Zutis pēdējā laikā sācis publicēt ļoti savdabīgu saturu, un, tā kā mēs dzīvojam brīvā valstī, viņam noteikti ir visas tiesības paust savu viedokli un dalīties ar šo viedokli ar sabiedrību. Taču tas, ka šis cilvēks pārāk bieži sācis apsūdzēt citus nodevībā, viennozīmīgi dod tiesības arī mums uzdot dažus jautājumus pašam Zutim. Piemēram: "Ko personīgi tu, Kristap, dzīvē tādu esi izdarījis, lai tik bieži atvērtu muti par patriotismu un vainotu citus par tā neesamību?"

Par laimi vai diemžēl Zuša atbildi mēs negaidīsim vienkārši tāpēc, ka tajā būtu tikai meli, lamu vārdi un draudi. Par laimi vai diemžēl savos tikai 32 gados Zutis "sasniedzis" tik daudz, ka par viņu var spriest nevis pēc vārdiem, bet pēc darbiem.

Nozīmīgu balvu, titulu un jostu nav, nopietnu reklāmas projektu nav, kaut kādas nopietnas naudas nav, starptautiskas atzinības nav, līgumu ar boksa asociācijām nav, paša ģimenes nav, bērnu nav, izglītības nav, ļoti apšaubāma reputācija un vēl apšaubāmāks draugu loks, nepārtrauktas problēmas ar likumsargiem.

Tas ir, vērtējot Zuša sasniegumus, mēs varam droši teikt, ka viņš labākajā gadījumā it ļoti viduvējs sportists ar nepamatoti augstu pašvērtējumu. Turklāt Zutis ir skaudīgs, agresīvs, nelīdzsvarots, neizglītots un ir kārs uz alkoholu, sievietēm un narkotikām. Tas ir, vērtējot Zuša personību, mēs varam droši teikt, ka viņš ir slikts cilvēks.

Ko tas viss nozīmē? Tas nozīmē, ka Zutis ir nevis patriots, par kuru pēkšņi sācis sevi pasniegt, bet gan morāls kaitēklis un demonstrē vienu no tipiskajiem iemesliem, kāpēc mēs 30 neatkarības gadu laikā neesam spējuši izkļūt no kolonizatoru apspiešanas.

Pamatu izdarīt šādus secinājumus ir daudz. Kā jau rakstīju, Zutim nav ne sievas, ne bērnu. Attiecībās ģimene viņam prioritāte nav, jo sievietes viņš sauc par kucēm un sagaida no viņiem tikai suņa uzticību. Demogrāfiju patriots Zutis neattīsta.

Zutis nemitīgi pazemo un apvaino citus, dažkārt viņu izcelsmes vai ādas krāsas dēļ, vienlaikus publicējot šos apvainojumus sociālajos tīklos. Tāpat viņš dažādos veidos spiež cilvēkus uz agresiju, lai pēc tam sāktu uz viņiem izdarīt psiholoģisku un fizisku spiedienu. Sabiedrības saliedēšanu patriots Zutis neveicina, bet mudina latviešus ienīst vienam otru.

Zutis neticami aktīvi reklamē alkohola un narkotiku lietošanu. Sabiedrības labklājība patriotam Zutim neinteresē, jo dot ieguldījumu sabiedrības degradācijā ir daudz aizraujošāk.

Īsāk sakot, Zutis ir gandrīz visu mūsu sabiedrības morālo trūkumu personifikācija. Viņš demonstrē vienu no iemesliem, kuru dēļ mūsu ienaidniekiem ir ļoti viegli apgalvot, ka Latvija ir Baltijas bandītisma, elites prostitūcijas, naudas atmazgāšanas un narkotiku galvaspilsēta, kā arī dzērājšoferu un rasistu dzimtene.

Un es vēlreiz atkārtoju - kolonizatori ar mums dara, ko grib, galvenokārt nevis tāpēc, ka Latvijā iesakņojušies spiegi, kolaboranti un nodevēji. Viņi ar mums dara, ko grib, galvenokārt tāpēc, ka sabiedrībā valdošā visatļautība, ko propagandē tai skaitā arī Zutis, atņem mums iespēju dzīvot pēc kopīgām vērtībām, sašķeļ mūs un rezultātā padara neaizsargātus pret ārēju ietekmi.

Labs piemērs tam ir atšķirība starp slotu un žagariņu. Sabiedrība, kurā cilvēki saprot, ka izdzīvošanas labad ir nepieciešams kopīgs viedoklis par vismaz pamatvērtībām (ģimene, izglītība, pieklājība), ir slota, kuru salauzt ir gandrīz neiespējami.

Bet sabiedrība, kurā katrs izlēcējs bez augstākās izglītības ir cienījama personība, kuru viedoklis ir obligāti jāieklausās, ir simtiem atsevišķu zariņu, kas guļ uz grīdas un kurus pa vienam var salauzt ikviens garāmgājējs dažu minūšu laikā.

Tieši tāpēc par pašu Zuti un viņam līdzīgiem ir svarīgi atcerēties, ka, neskatoties uz skaļajiem izteikumiem par patriotismu, viņi nekad neupurēs sevi savas dzimtenes labā. Jo viņi jau šodien neupurē sevi ne ģimenes, ne bērnu, ne mūsu tautas labklājības un vienotības dēļ. Viņiem daudz svarīgāk ir apmierināt savu ego ar alkoholu, narkotikām un izlaidīgu seksu, un citu intereses ir tā pēdējā lieta, kas viņiem dzīvē rūp.

To ir svarīgi atcerēties, jo, kad pienāks tā X stunda, tieši šie cilvēki pacels klausuli un sāks lūgt savus ietekmīgos paziņas, lai viņiem atrod siltu amatu ar labu atalgojumu kaut kur štābā. Un, to saņemot, brauks nevis ar lāpstu rokās rakt tranšeju frontē, bet ar šampanieša pudeli uz krogu, lai tur tādu pašu “patriotu” priekšā lielītos ar savam plecu siksnām.

Pierādījumi, ka notikumi attīstīsies tieši tādā veidā, pastāv jau šodien. Piemēram, Zuša meli par iemesliem, kuru dēļ viņš netika pieņemts Zemessardzē, kā arī nekonsekvence viņa paša teiktā par savu krimināllietu. 

2021. gadā Zutis, žurnālam Santa atbildot uz jautājumu par problēmām ar likumu, saka, ka prokuratūrā tiešām pret viņu ir ierosināta krimināllieta, taču tajā pašā laikā ne vārda nemin par to, ka lieta ir veca vai safabricēta. Turpat Zutis piebilst, ka lietas atvēršanas iemesls bijusi pļauka, ko citai personai bija devis personīgi viņš.

Tad jau šogad pēc neveiksmes ar iestāšanos Zemessardzē Zuša atmiņa viņa gaišajā galvā negaidīti atrod jaunas detaļas. Pirmkārt, gada laikā krimināllieta viņam pārvērtās par vecu. Otrkārt, par safabricēto. Un, treškārt, runājot par pļauku, Zutis saka, ka to citai personai iedevis kāds cits: “Jaunietis saņēma pāris pļauku, bet es viņam patiešām neesmu pielicis rokas un neesmu viņu sitis.” Nobeigumā viņš piebilst, ka vecā, safabricētā lieta par noziegumu, ar kuru viņš it kā nav pat tieši saistīts, bijusi Zemessardzes atteikuma pamats.

Rezultātā cilvēkiem, kuri nezina par viņa interviju ar Santu no 2021. gada, ir tiesības izdarīt divus absolūti pamatotus secinājumus 1) Latvijas policija un prokuratūra ir korumpēti nelieši, kuru dēļ patriots Zutis nevarēs aizstāvēt savu dzimteni, 2) Zemessardze no prokuratūras nav aizgājusi neko īpaši tālu, ja nav gatava uzņemt savās rindās cilvēku, pret kuru korumpēti menti tālajā pagātnē safabricēja krimināllietu.

Tiesa, ja atgriežamies pie tās pašas intervijas no 2021. gada, tad, lūk, ko vēl par savām problēmām ar likumu saka pats Zutis:

Santa: Cik iesniegumu policijā par tevi pēdējā gada laikā ir uzrakstīti?

Zutis: Vasarā vidēji divas reizes nedēļā gāju uz policiju. Kā uz mājām.

Sanāk, ka, 2021. gada vasarā vien policijā viesojies vairāk nekā 20 reižu, Zutis lieliski zina, ka Zemessardze viņu aizsūtīja trīs mājas tālāk nebūt ne “safabricētas” lietas dēļ, bet gan tāpēc, ka militārai organizācijai tādi uz noziegumiem tendēti kandidāti kā viņš ir personāla risks ar potenciālu samazināt morāli esošo karavīru rindās. Un, neskatoties uz to, Zutis, saņemot oficiālu atteikumu, presē joprojām sevi pieteica kā “korumpētu mentu upuri” un mūsu valsts aizstāvjus no Zemessardzes par labākajā gadījumā ciniskiem birokrātiem. 

Skatoties uz to, kā šis deģenerāts mūsu meitas sauc par kucēm, mūsu dēliem rīklē bāž narkotikas un vienlaikus publiski ņirgājas gan par policiju, gan karavīriem, rodas jautājums – pēc visa šī, Kristap, kurš tad te ir tas īstais nodevējs?

Novērtē šo rakstu:

151
64

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...