Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Feģa

20.07.2022. 17:49

Jei bogu, tas ir Pūķins !

Atbildēt

cilveks444

19.07.2022. 17:23

»

vispār

Neticiet nevienam, kas jums dod padomus, bet pats gaudo, ka mirstot badā un žēlojas par maziem pabalstiem


Nabaga dumiķīti, laikam lasīt neprotat, jeb tulkojiet izlasīto pēc sava prāta, izzīžot no pirksta prātulas, kuras ir deformatīvi ģenerējušās tikai, cik var spriest pēc sagrozījumiem, jūsu vārgi funkcionējošās smadzenēs, jeb arī, kuras jums prātā ir iedējuši režīmam uzticami tā saucamo vadlīniju, jeb tautas valodā runājot metoģičku, sastādītāji. Neesmu paudis, ka mirstu badā, neesmu paudis, ka dzīvoju no pabalstiem, esmu paudis, ka gadījumā, ja cilvēkam liedz strādāt, tātad pelnīt iztiku sev un ģimenei, jo cilvēks nav potēts, tad viņš uz ģimene paliek bez līdzekļiem, kas nozīmē, ka vara tā rīkojoties pakļauj šos cilvēkus bada nāvei. Pabalsti Latvijā tiešām ir mazi, bet es pats tos neizmantoju, taču redzu, ka cilvēkiem ir lielas grūtības, īpaši, ja pašvaldība ir nabadzīga un nepabalsta papildus valsts noteiktajam.

Atbildēt

daudz grūtāk

19.07.2022. 08:57

ir saprast, ka pilnīgi visa neoliberālā pasaules matrica ir melīga.\Viss, ko redzat apkārt- ir meli un mentālas konstrukcijas. Cilvēks ir brīvs un viņa darba augļi pieder viņam. Tādi kariņi vnk iet nahuj.Un TV ar LTV Panorāmu arī- šie instrumenti uztur uztur mūsos šo Tvaika ielu. Un tikai tur dzīvo tolerance, cancel culture, 72 genderi, zaļā enerģija un cits bulšits. Atverat acis, mēs dzīvojam iekārtā, kas atņem lauvas tiesu mūsu ienākumu- un ko mēs par to dabūjam? Maksas medicīnu, politisku haosu, izdangātus ceļus . pilnīgu zero valsts investīciju programmās! To ir laiks izbeigt. Trulā LTV gaudo par karu Ukrainā , bet ne vārda par īstajiem iemesliem. Tur šobrīd kolektīvais NATO vicinās ar 3.pasauli Krievijas, Ķīnas un arābu pasaules izskatā. Un karo par dolāra hegemonijas saglabāšanu un ASV dominanci, kas šobrīd nav pieņemama 90 procentiem planētas.Atverat acis, tūdaliņi. 3.pasaule karo ari par jūsu, stulbeņu, brīvību!

Atbildēt

vispār

19.07.2022. 05:06

»

cilveks444

Neticiet tiem, kas saskaita 27. punktus, bet sludina, ka tur ir 100-iem punktu...


Neticiet nevienam, kas jums dod padomus, bet pats gaudo, ka mirstot badā un žēlojas par maziem pabalstiem.

Atbildēt

cilveks444

19.07.2022. 00:01

»

Huntas trollis

Esiet uzmanīgi ar tiem, kas prot skaitīt tikai līdz 27...


Neticiet tiem, kas saskaita 27. punktus, bet sludina, ka tur ir 100-iem punktu.

Neticiet tiem, kas kopē citu viedokli, piekabina klāt savas sadzejotās, bet absurdās prātulas, un uzdot to par unikālu “patiesību”, kas tikko kā dzemdināta no “ģēnija” puses.

Neticiet tiem, kas sagroza citu cilvēku pausto domu, lai manipulētu ar jums, jo tā reiz rīkojās LB prezidents, kurš pēc tam, kad nebija uzraudzījis Banku Baltija, atbildību uzvēla uz cilvēku pleciem, sak – skola maksā naudu.

Neticiet tiem, kas, izmantojot trafaretas frāzes, cenšas jums nevilšus iebarot mazvērtības un vājuma sajūtu, jo tikai Dievs zina, ko varat, ko nevarat, tāpēc ne cilvēka prāta kapacitāte ļauj viņam noteikt, ko viņš var, ko nevar.

Neticiet tiem, kas sludina, ka uz pasaules cilvēki tiek vērtēti tikai un vienīgi pēc viņu izglītības, statusa un prasmēm. Ka primārā ir konkurētspēja, vadoties pēc šādiem, pēc būtības šauriem un ļoti vienkāršotiem kritērijiem, nevis arī cilvēka morāle, ētika, godaprāts un Dieva nodoms.

Uzspļaujiet tiem, kas teic, ka visas jūsu problēmas rodas no jūsu pašu nemākulības, ka tur nav vainojams režīms, kas nosaka rāmjus, kuros tiekat spiesti darboties, lai gan padzīti no savas Dzimtenes un/vai Tēvzemes, darot to pašu pie citas iekārtas, kas ir draudzīga cilvēkiem, nevis ierēdņiem un varai, jūs gūstiet ļoti labus panākumus.

Esiet augstsirdīgi, ignorējiet uzbāzīgus kliķes algotņus, kam pirms Saeimas vēlēšanās dots uzdevums jaukt gaisu un deformēt cilvēku prātus, ar uzbrukumiem nevēlamiem viedokļa paudējiem. Bet, ja nervi uzdot, tad “nospiediet” tos, kā uzmācīgu mušu.

Atbildēt

primātu partija

18.07.2022. 21:09

»

Pirātu partija

Katra gadsimta sākumā, un arī ēras sākumā, mainās pasaules uzbūve...


atkal pārdozējusi, iespējams letāli.

Atbildēt

Huntas trollis

18.07.2022. 19:54

»

cilveks444

Esiet uzmanīgi ar tiem, kas neprot skaitīt jeb manipulē ar skaitļiem, jo 27 padomi acīmredzami nav simtiem padomu...


Esiet uzmanīgi ar tiem, kas prot skaitīt tikai līdz 27.Esiet uzmanīgi ar tiem, kas iesaka neticēt nevienam, pat pašam sev, jo jūs nevarat paredzēt savu lēmumu apokalipses situācijā, kā ikviens.Esiet uzmanīgi ar tiem, kas teic, ka jāpaļaujas tikai uz sevi, ka jāmaksā būs katram pašam par savām kļūdām. Citi par tām nemaksās.Esiet uzmanīgi ar tiem, kas pauž absurdas prātulas, jo teiciens “dod, Dievs, man prātu atšķirt lietas, ko varu ietekmēt, no lietām, ko nevaru.” liek uzmanīties no absurdām prātulu interpretācijām..Esiet uzmanīgi ar tiem, kas, paužot loģiskas atziņas, piemēram, citēju: “Dari tikai to labāko, kas atkarīgs no tevis un tava darba”, vedina domāt, ka tad būsi konkurētspējīgs un saņemsi vislabāko atalgojumu un pateicību. Un, kas notiks, ja tā darīs ikviens.Esiet uzmanīgi ar tiem, kas vedina domāt, ka, pieņemot nopietnus lēmumus, jums jāizsver visi par un pret, lai noskaidrotu, vai neesiet īstā laikā, īstā vietā, kas liek atminēties, ka ir uzsākti nelaikā un nevietā biznesi, kas atgādina laivu, kura atplūdu laikā ir krastā un jūs variet ar milzīgu piepūli stumt savu laivu (biznesu), bet ūdens ir tālu jo tālu.. Varbūt bija jāpagaida paisums?Esiet vērīgi un neuzticaties tiem, kas jūs apber ar padomiem, kurus nemaz negaidiet, jo jūs uzskata par nevērtīgiem neprašām, vienkārši neciena. Jo ikvienam zināms, ka padoms ir vērtīgs tikai tad, kad tā trūkst. Un kad to uzzin.

Atbildēt

cilveks444

18.07.2022. 18:59

»

Guntis

Ja dažs labs komentētājs būtu uzmanīgāk lasījis Aināra Kadiša un "cilvēks 444" viedokļus, tad viņš būtu ieraudzījis tajos daudz līdzīga


Paldies, man tas ir liels gods domāt līdzīgi, manuprāt, domājošam un drosmīgam cilvēkam Aināram Kadišam. Tiesa, manas domas ne vienmēr ir analogas Aināra Kadiša viedoklim, tāpat līdz viņa drosmei vēl ceļš ejams, bet kopīgs ir tas, ka, manuprāt, mēs vismaz domājam, mēs analizējam, mēs pieļaujam, ka varam kļūdīties, taču mēs nemelojam, jo izsakām to, ko tiešām domājam uz esošo brīdi. Ja situācija mainās, ja nāk klāt jauni fakti, domas var mainīties, domāju, ka neesam muļķi, kas skrien ar pieri sienā, bet zinām, ka gadījumā, ja mērķis ir skaidrs un zināms, tad uz to ir jādodas arī cauri grūtībām.

Atbildēt

cilveks444

18.07.2022. 18:50

»

Huntas trollis

Nekad neuzticieties tiem, kas izsniedz simtiem padomu par neuzticēšanos un to iemesliem...


Esiet uzmanīgi ar tiem, kas neprot skaitīt jeb manipulē ar skaitļiem, jo 27 padomi acīmredzami nav simtiem padomu.

Esiet uzmanīgi ar tiem, kas iesaka neticēt nevienam, pat pašam sev, pēc būtības iesaka dzīvot dzīvi kā sliekai bez smadzenēm. Visticamāk, viņi manipulē ar jums, cenšoties jūs padarīt par radījumu bez sava viedokļa un nostājas. Tieši par tādu eksemplāru, kā vajadzīgs vadīkļiem un šo saimniekiem.

Esiet uzmanīgi ar tiem, kas teic, ka jāpļaujas tikai uz sevi, ka jāmaksā par savām kļūdām, kas pēc noklusējuma skan – pie visām problēmām paši esat vainīgi, neviens cits, un noteikti ne vara (režīms), kas pār jums valda, ka paši vainīgi, ja tāda vara, ka par šīm varas (tātad jūsu pašu) kļūdām maksāsiet jūs. Ne vara, protams.

Esiet uzmanīgi ar tiem, kas pauž absurdas prātulas, jo teiciens, ka nav vērts uztraukties, tas ir domāt, par lietām, ko vēl var labot, rada pasīvu un gaudenu sabiedrību, kas inerti ļaujas tecēt pa straumi, pa to straumi, kuru sabiedrībai sagatavojuši vadīkļi. Par to straumi, kas tautu ved uz galu, bet režīma locekļu kabatas pilda ar miljoniem.

Esiet uzmanīgi ar tiem, kas paužot it kā loģiskas atziņas, piemēram, citēju: “Dari tikai to labāko, kas atkarīgs no tevis un tava darba”, vedina nedomāt par kopēju lietu, ignorēt to, kas notiek visapkārt, fokusējoties tikai uz šaura spektra darbībām, kas tāpat var būt sagrautas, jo jebkura jūsu darbošanās it vairāk vai mazāk atkarīga no apkārtējās vides, politikas, nodokļiem, ekonomikas valstī, kurā dzīvojat.

Esiet uzmanīgi ar tiem, kas vedina domāt, ka neesiet īstā laikā, īstā vietā, kas liek atminēties par kādas cilvēku īpaši pensionāru nīdējas sludināto, ka šie cilvēki dzimuši ne tajā laikā un ne tajā vietā, tāpēc labu dzīvi nav tiesīgi gribēt.

Esiet vērīgi un neuzticaties tiem, kas teic, ka nevajag uzklausīt padomus (bet paši tos steidz dot), lai gan tos it kā nejautājot neviens, kas principā nav tiesa, jo zināms, ka cilvēki šodien ir apmulsuši un apjukuši, ka baidās domāt to, ko domā, jo “pareizā” domu policija un Patiesības ministrija noteic, kā “pareizi” domāt.

Atbildēt

ko ko?

18.07.2022. 18:03

»

fakts

Nekas jauns nav jāizdomā...


Kādi vēl tūkstošnieki? Tādu vīriešu vispār būs uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi.

Atbildēt

!

18.07.2022. 17:38

»

:)

Tu redzi pats sava iekšējā satura projekciju


Nē! Es par tevi muļķi rakstu, kā neprognozējamu. Nu tu jau pats labāk sevi pazīsti.

Atbildēt

nu nē

18.07.2022. 16:53

»

mums ir trīs tīģeri

3A un apkalpojošais personāls, pie, kadišsss. PIE MUMS VISS OKEI jau no 1945.g


3A un tīģeri?! Pārāk daudz tā goda! Drīzāk jau laba barojuma šakāļi.

Atbildēt

!

18.07.2022. 16:48

»

?

Kas tieši neies


Kur vēl tiešāk! Muļķis aizies, tikai nezin kur, kā jau muļķis, neprognozējams. Tādu salasīsies vesels lērums un nekas labs tur beigās nevar būt. Būs tāds pat bardaks kā tagad!

Atbildēt

es esmu apnicis

18.07.2022. 16:39

no A.Ka.iša ņaudēšanas.Vai viņš tiešām nemaz nelasa PIETIEK>com?Tādu gaudotāju te ir pulka.Tāds saimnieks.

Atbildēt

!

18.07.2022. 16:34

»

!

https://www.kadafi.lv/zala-gramata


Šitais neies! Tanī tautas kongresā ievirzīs aktīvu muļķi, lai nemaisa dzīvot un tas visu sabojās. Tā jau tika darīts padomijas beigās.

Atbildēt

lauķis

18.07.2022. 16:33

»

!

https://www.kadafi.lv/zala-gramata


Tieši dēļ šīs grāmatas Kadafi tika noslepkavots lai gan par šo grāmatu pirms tam Kadafi tika nominēts Nobela miera prēmijai."Civilizētās" rietumu pasaules divkosība un nodevīgums.

Atbildēt

lauķis

18.07.2022. 16:28

»

!

Alternatīvu, izklāsti


Domāšana ir vissarežģītākais darbs.Nav vajadzīgas nekādas alternatīvas,esi taisns un klausi ko saka tava dvēsele.Tiem kas dvēseles iztirgojuši nākotnes nav.

Atbildēt

!

18.07.2022. 16:21

»

!

Alternatīvu, izklāsti


https://www.kadafi.lv/zala-gramata/

Atbildēt

fakts

18.07.2022. 15:50

»

Lasītājs

Bet nekas labāks nav nekur izdomāts, tāda ir demokrātija. Lai pārietu prezidenta republikā, tad jāmaina "konstitūcija". Kādai grupai jāvāc parakst, referendumam, un tas ja sanāks,par to šaubos. Vēl paliek diktatūra un monarhija


Pasaka par to ka nav nekā labāka par demokrātiju,no vārda dēmons,ir stipri novecojusi.
Var izdarīt tikai vienu secinājumu,vergs bez vagara un parazītiem nespēj eksistēt.

Atbildēt

laikam

18.07.2022. 15:50

»

Lasītājs

Bet nekas labāks nav nekur izdomāts, tāda ir demokrātija. Lai pārietu prezidenta republikā, tad jāmaina "konstitūcija". Kādai grupai jāvāc parakst, referendumam, un tas ja sanāks,par to šaubos. Vēl paliek diktatūra un monarhija


pērkamiem muļķiem ar zombējamām smadzenēm līdz demokrātijai tālu. Grieķijā tie nebalsoja.................................cimdaru nebija, avenu, puķinu... 3A nebija.............................

Atbildēt

neaiztiec mērkaķus

18.07.2022. 15:47

viņi homši

Atbildēt

Lasītājs

18.07.2022. 15:39

»

viedolis

Šie , kā jūs rakstāt "indivīdi" parasti ir partiju lokomotīves, kuras aiz sevis velk visādu īpatņu varzu. Līdz ar to jūs vēlat nevis pat jums iepatikušos "indivīdu", bet gan par viņa piedevām. Vai kaimiņa, bordāna, gobzema u..c gadījumi ne par ko neliecina


Bet nekas labāks nav nekur izdomāts, tāda ir demokrātija. Lai pārietu prezidenta republikā, tad jāmaina "konstitūcija". Kādai grupai jāvāc parakst, referendumam, un tas ja sanāks,par to šaubos. Vēl paliek diktatūra un monarhija.

Atbildēt

analītika

18.07.2022. 15:32

»

Beta

Vīrs, ko nošāva, arī bija Domes deputāts


Vīrs bija KF domes deputāts no opozīcijā esošās komunistiskās partijas, pati Maksanova no varas Putina partijas.
Nevajag man skatīties ko šī muld. Es gadiem skatos Russija K. tv arī Romantika romansa. To neko atskaitot debilizācijas propagandu neesi skatījusies, arī tagad trollē YuoTūbī saskatītos feikus!

Atbildēt

mums ir trīs tīģeri

18.07.2022. 14:56

3A un apkalpojošais personāls, pie, kadišsss. PIE MUMS VISS OKEI jau no 1945.g.

Atbildēt

Autoritārisms

18.07.2022. 14:41

Ja autors K.Ulmani sauc par tīģeri, jāsecina, ka vēsturē viņam bija divi. Piedod, autoritārs prezidents, kurš atdeva boļševikiem Latviju bez neviena šāviena, pat protesta. Es palikšu savā vietā, jūs savējā. Vēsturē nedzirdēts naivums! To laikam vēl nevienam nav izdevies atkārtot!

Atbildēt

franču teiciens

18.07.2022. 14:11

»

cilveks444

27 padomi, kā nekļūt par manipulatoru upuri...


precīzi!! un vēl nesaki visu, ko zini, netici visam, ko redzi un dzirdi un nedari visu, ko vari

Atbildēt

fakts

18.07.2022. 14:05

»

viedolis

Pareiza ideja! Vai tad vīrieši nav tie, kuri šo valsti veidoja, par to liedami savas asinis?! Lai valdītu vajadzīga loģiska domāšana, nevis emocijas, kā sievietēm. Tās vecenes, kuras aktīvi piedalās vēlēšanās, to uztver kā izklaidi, jo emocionāli nevis loģiski pieiet kandidātu izvēlei. Vienai patīk ...


Nevis vecenes bet sievietes.Sievietēm ir pavisam cita sūtība un būtība tāpēc viņas savas ģimenes nākotni uztic vīram.Nekad nav bijis teiciens sieva un vārds,priekš tam domāts vīrietis.Tagad vīrieša tēls ir pilnībā degradēts un vīrietis palicis par lupatu.

Atbildēt

Juris

18.07.2022. 13:17

Tauta ir arī nogurusi no tādiem kadišveidīgiem tukšmuldētājiem, kuri savtīga pašlabuma dēļ izpārdod Latvijas zemi, nemaksā nodokļus utt

Atbildēt

Delta

18.07.2022. 12:33

»

Alfa

Zini to teicienu, ko Dievs atņemot, ja gribot kādu sodīt


Es arī riktīgi apsmējos!Nu muldi,muldi,bet zini mēru!

Atbildēt

viedolis

18.07.2022. 12:15

»

Lasītājs

Pagājušajās vēlēšanās piedalījos, balsoju par Strīķi, to noindēja. Bija tāda pustraka, ja kādam uzklupa, tad "koda" cik varēja. Dažu labu savaņģoja, pēc viņas iestrādēm, bet tas ļoti maz...


Šie , kā jūs rakstāt "indivīdi" parasti ir partiju lokomotīves, kuras aiz sevis velk visādu īpatņu varzu. Līdz ar to jūs vēlat nevis pat jums iepatikušos "indivīdu", bet gan par viņa piedevām. Vai kaimiņa, bordāna, gobzema u..c gadījumi ne par ko neliecina?

Atbildēt

viedolis

18.07.2022. 11:58

»

fakts

Nekas jauns nav jāizdomā...


Pareiza ideja! Vai tad vīrieši nav tie, kuri šo valsti veidoja, par to liedami savas asinis?! Lai valdītu vajadzīga loģiska domāšana, nevis emocijas, kā sievietēm. Tās vecenes, kuras aktīvi piedalās vēlēšanās, to uztver kā izklaidi, jo emocionāli nevis loģiski pieiet kandidātu izvēlei. Vienai patīk zirgi, tāpēc balso par zemniekiem, citai atkal labi ieveidota kandidāta frizūra u.t.t. Un viņas vēlētāju vidū ir pārsvarā, jo gados vecākie vīrieši dažādu iemeslu dēļ ir apmiruši. Un neatbild par vēlēšanu iznākumu un sekām, no kurām cieš pilnīgi visi. Ja jau neatļauj vēlēt maziem bērniem, tad loģiski būtu neatļaut vēlēt no vecuma prātu izkūkojušām vecenēm. Un tieši sievietes būs tās, kuras var šo valsti iznīcināt. Ne velti kāds filozofs ir teicis-ja izvirst sievietes, tad izvirst visa tauta.

Atbildēt

fakts

18.07.2022. 11:07

»

!!

Un tie būtu? Kas virzīs? Kādam jābūt to sakarīgo cilvēku atbalstam vai kurš izdomās ka tie ir sakarīgi


Nekas jauns nav jāizdomā.
Vēlēšanās piedalās tikai vīrieši no piecdesmit gadu vecuma kam ir pilnīgas ģimenes,kas ir vietējie un ir atbildīgi par savu zemi.Desmit vīrieši izvēlas vienu.Tālāk simtnieki,tūkstošnieki.Izvēlētie sūtņi uzņemas pilnu atbildību un ir atsaucami.Vīrs un vārds.
Diemžēl par šo sistēmu pērkamie vēsturnieki neko nestāsta.

Atbildēt

!!

18.07.2022. 10:51

»

roselle

es arī negāju uz pēdējām vēlēšanām, jo nevēlos balsot par mazāko ļaunumu.Ir jāgāž šī partiju sistēma, lai sakarīgi cilvēki tiek virzīti amatos


Un tie būtu? Kas virzīs? Kādam jābūt to sakarīgo cilvēku atbalstam vai kurš izdomās ka tie ir sakarīgi?

Atbildēt

Reptīlis

18.07.2022. 10:50

»

qwe

Labs raksts, Ainār...


Tava d... neko neatšķiras no Kariņa, Pavļuta vai Šlesera d.... Vispārīgas, neko neizsakošas frāzes. Kārtējais "visi ir muļķi" un "ir lietas ir jādara, kā tās ir jādara". Tukšs d...

Atbildēt

Secinājums

18.07.2022. 10:36

»

qwe

Labs raksts, Ainār...


Jo tālāk cilvēki aiziet no patiesības jo vairāk ienīst tos kuri saka patiesību.Domāšana ir visgrūtākais darbs.

Atbildēt

qwe

18.07.2022. 10:13

Labs raksts, Ainār!

Latvijā valda okupācijas vara. Vajadzētu taču cilvēkiem saprast, ka ar okupantiem labāk nesadarboties.
Pat ja kādu normālu cilvēku ievēlēs, viņš tik un tā strādās okupācijas varas veidotā sistēmā.

Šajā kontekstā - mans komentārs. Problēma jau nav tik daudz par cilvēku spēju organizēties kopējam mērķim (piemēram - jauna tautas sapulce), bet vienotā situācijas vērtējumā. Piemēram, kā minimums, šī vara nepārstāv "vidējo statistisko latvieti". Vienotā rīcība nevar stihiski rasties, ja nav kopīga (līdzīga) situācijas vērtējuma. Ar to būtu jāsāk - pēc iespējas vairāk cilvēkiem skaidrot (pamatoti, ar viekāršiem, visiem saprotamiem piemēriem), ka šī ir okupācijas vara, nevis "neatkarīgā" vai "atjaunotā" Latvija. Kamēr nenotiks "klikšķis" apziņā, nekādas kopīgas rīcības nebūs.

Bet tas jau tieši ir modernais "kaujas lauks" - cīņa cilvēku prātos un apziņā. Metodes okupācijas varai ir rafinētas (droši vien "importētas"), cilvēku prāti ir paralizēti. Savā labticībā, naivumā, inertumā, "komfortā". Paralizēts prāts ne uz kādu aktīvu rīcību nav spējīgs, IMHO.

Atbildēt

roselle

18.07.2022. 09:41

es arī negāju uz pēdējām vēlēšanām, jo nevēlos balsot par mazāko ļaunumu.Ir jāgāž šī partiju sistēma, lai sakarīgi cilvēki tiek virzīti amatos!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...