Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Feģa

20.07.2022. 17:49

Jei bogu, tas ir Pūķins !

Atbildēt

cilveks444

19.07.2022. 17:23

»

vispār

Neticiet nevienam, kas jums dod padomus, bet pats gaudo, ka mirstot badā un žēlojas par maziem pabalstiem


Nabaga dumiķīti, laikam lasīt neprotat, jeb tulkojiet izlasīto pēc sava prāta, izzīžot no pirksta prātulas, kuras ir deformatīvi ģenerējušās tikai, cik var spriest pēc sagrozījumiem, jūsu vārgi funkcionējošās smadzenēs, jeb arī, kuras jums prātā ir iedējuši režīmam uzticami tā saucamo vadlīniju, jeb tautas valodā runājot metoģičku, sastādītāji. Neesmu paudis, ka mirstu badā, neesmu paudis, ka dzīvoju no pabalstiem, esmu paudis, ka gadījumā, ja cilvēkam liedz strādāt, tātad pelnīt iztiku sev un ģimenei, jo cilvēks nav potēts, tad viņš uz ģimene paliek bez līdzekļiem, kas nozīmē, ka vara tā rīkojoties pakļauj šos cilvēkus bada nāvei. Pabalsti Latvijā tiešām ir mazi, bet es pats tos neizmantoju, taču redzu, ka cilvēkiem ir lielas grūtības, īpaši, ja pašvaldība ir nabadzīga un nepabalsta papildus valsts noteiktajam.

Atbildēt

daudz grūtāk

19.07.2022. 08:57

ir saprast, ka pilnīgi visa neoliberālā pasaules matrica ir melīga.\Viss, ko redzat apkārt- ir meli un mentālas konstrukcijas. Cilvēks ir brīvs un viņa darba augļi pieder viņam. Tādi kariņi vnk iet nahuj.Un TV ar LTV Panorāmu arī- šie instrumenti uztur uztur mūsos šo Tvaika ielu. Un tikai tur dzīvo tolerance, cancel culture, 72 genderi, zaļā enerģija un cits bulšits. Atverat acis, mēs dzīvojam iekārtā, kas atņem lauvas tiesu mūsu ienākumu- un ko mēs par to dabūjam? Maksas medicīnu, politisku haosu, izdangātus ceļus . pilnīgu zero valsts investīciju programmās! To ir laiks izbeigt. Trulā LTV gaudo par karu Ukrainā , bet ne vārda par īstajiem iemesliem. Tur šobrīd kolektīvais NATO vicinās ar 3.pasauli Krievijas, Ķīnas un arābu pasaules izskatā. Un karo par dolāra hegemonijas saglabāšanu un ASV dominanci, kas šobrīd nav pieņemama 90 procentiem planētas.Atverat acis, tūdaliņi. 3.pasaule karo ari par jūsu, stulbeņu, brīvību!

Atbildēt

vispār

19.07.2022. 05:06

»

cilveks444

Neticiet tiem, kas saskaita 27. punktus, bet sludina, ka tur ir 100-iem punktu...


Neticiet nevienam, kas jums dod padomus, bet pats gaudo, ka mirstot badā un žēlojas par maziem pabalstiem.

Atbildēt

cilveks444

19.07.2022. 00:01

»

Huntas trollis

Esiet uzmanīgi ar tiem, kas prot skaitīt tikai līdz 27...


Neticiet tiem, kas saskaita 27. punktus, bet sludina, ka tur ir 100-iem punktu.

Neticiet tiem, kas kopē citu viedokli, piekabina klāt savas sadzejotās, bet absurdās prātulas, un uzdot to par unikālu “patiesību”, kas tikko kā dzemdināta no “ģēnija” puses.

Neticiet tiem, kas sagroza citu cilvēku pausto domu, lai manipulētu ar jums, jo tā reiz rīkojās LB prezidents, kurš pēc tam, kad nebija uzraudzījis Banku Baltija, atbildību uzvēla uz cilvēku pleciem, sak – skola maksā naudu.

Neticiet tiem, kas, izmantojot trafaretas frāzes, cenšas jums nevilšus iebarot mazvērtības un vājuma sajūtu, jo tikai Dievs zina, ko varat, ko nevarat, tāpēc ne cilvēka prāta kapacitāte ļauj viņam noteikt, ko viņš var, ko nevar.

Neticiet tiem, kas sludina, ka uz pasaules cilvēki tiek vērtēti tikai un vienīgi pēc viņu izglītības, statusa un prasmēm. Ka primārā ir konkurētspēja, vadoties pēc šādiem, pēc būtības šauriem un ļoti vienkāršotiem kritērijiem, nevis arī cilvēka morāle, ētika, godaprāts un Dieva nodoms.

Uzspļaujiet tiem, kas teic, ka visas jūsu problēmas rodas no jūsu pašu nemākulības, ka tur nav vainojams režīms, kas nosaka rāmjus, kuros tiekat spiesti darboties, lai gan padzīti no savas Dzimtenes un/vai Tēvzemes, darot to pašu pie citas iekārtas, kas ir draudzīga cilvēkiem, nevis ierēdņiem un varai, jūs gūstiet ļoti labus panākumus.

Esiet augstsirdīgi, ignorējiet uzbāzīgus kliķes algotņus, kam pirms Saeimas vēlēšanās dots uzdevums jaukt gaisu un deformēt cilvēku prātus, ar uzbrukumiem nevēlamiem viedokļa paudējiem. Bet, ja nervi uzdot, tad “nospiediet” tos, kā uzmācīgu mušu.

Atbildēt

primātu partija

18.07.2022. 21:09

»

Pirātu partija

Katra gadsimta sākumā, un arī ēras sākumā, mainās pasaules uzbūve...


atkal pārdozējusi, iespējams letāli.

Atbildēt

Huntas trollis

18.07.2022. 19:54

»

cilveks444

Esiet uzmanīgi ar tiem, kas neprot skaitīt jeb manipulē ar skaitļiem, jo 27 padomi acīmredzami nav simtiem padomu...


Esiet uzmanīgi ar tiem, kas prot skaitīt tikai līdz 27.Esiet uzmanīgi ar tiem, kas iesaka neticēt nevienam, pat pašam sev, jo jūs nevarat paredzēt savu lēmumu apokalipses situācijā, kā ikviens.Esiet uzmanīgi ar tiem, kas teic, ka jāpaļaujas tikai uz sevi, ka jāmaksā būs katram pašam par savām kļūdām. Citi par tām nemaksās.Esiet uzmanīgi ar tiem, kas pauž absurdas prātulas, jo teiciens “dod, Dievs, man prātu atšķirt lietas, ko varu ietekmēt, no lietām, ko nevaru.” liek uzmanīties no absurdām prātulu interpretācijām..Esiet uzmanīgi ar tiem, kas, paužot loģiskas atziņas, piemēram, citēju: “Dari tikai to labāko, kas atkarīgs no tevis un tava darba”, vedina domāt, ka tad būsi konkurētspējīgs un saņemsi vislabāko atalgojumu un pateicību. Un, kas notiks, ja tā darīs ikviens.Esiet uzmanīgi ar tiem, kas vedina domāt, ka, pieņemot nopietnus lēmumus, jums jāizsver visi par un pret, lai noskaidrotu, vai neesiet īstā laikā, īstā vietā, kas liek atminēties, ka ir uzsākti nelaikā un nevietā biznesi, kas atgādina laivu, kura atplūdu laikā ir krastā un jūs variet ar milzīgu piepūli stumt savu laivu (biznesu), bet ūdens ir tālu jo tālu.. Varbūt bija jāpagaida paisums?Esiet vērīgi un neuzticaties tiem, kas jūs apber ar padomiem, kurus nemaz negaidiet, jo jūs uzskata par nevērtīgiem neprašām, vienkārši neciena. Jo ikvienam zināms, ka padoms ir vērtīgs tikai tad, kad tā trūkst. Un kad to uzzin.

Atbildēt

cilveks444

18.07.2022. 18:59

»

Guntis

Ja dažs labs komentētājs būtu uzmanīgāk lasījis Aināra Kadiša un "cilvēks 444" viedokļus, tad viņš būtu ieraudzījis tajos daudz līdzīga


Paldies, man tas ir liels gods domāt līdzīgi, manuprāt, domājošam un drosmīgam cilvēkam Aināram Kadišam. Tiesa, manas domas ne vienmēr ir analogas Aināra Kadiša viedoklim, tāpat līdz viņa drosmei vēl ceļš ejams, bet kopīgs ir tas, ka, manuprāt, mēs vismaz domājam, mēs analizējam, mēs pieļaujam, ka varam kļūdīties, taču mēs nemelojam, jo izsakām to, ko tiešām domājam uz esošo brīdi. Ja situācija mainās, ja nāk klāt jauni fakti, domas var mainīties, domāju, ka neesam muļķi, kas skrien ar pieri sienā, bet zinām, ka gadījumā, ja mērķis ir skaidrs un zināms, tad uz to ir jādodas arī cauri grūtībām.

Atbildēt

cilveks444

18.07.2022. 18:50

»

Huntas trollis

Nekad neuzticieties tiem, kas izsniedz simtiem padomu par neuzticēšanos un to iemesliem...


Esiet uzmanīgi ar tiem, kas neprot skaitīt jeb manipulē ar skaitļiem, jo 27 padomi acīmredzami nav simtiem padomu.

Esiet uzmanīgi ar tiem, kas iesaka neticēt nevienam, pat pašam sev, pēc būtības iesaka dzīvot dzīvi kā sliekai bez smadzenēm. Visticamāk, viņi manipulē ar jums, cenšoties jūs padarīt par radījumu bez sava viedokļa un nostājas. Tieši par tādu eksemplāru, kā vajadzīgs vadīkļiem un šo saimniekiem.

Esiet uzmanīgi ar tiem, kas teic, ka jāpļaujas tikai uz sevi, ka jāmaksā par savām kļūdām, kas pēc noklusējuma skan – pie visām problēmām paši esat vainīgi, neviens cits, un noteikti ne vara (režīms), kas pār jums valda, ka paši vainīgi, ja tāda vara, ka par šīm varas (tātad jūsu pašu) kļūdām maksāsiet jūs. Ne vara, protams.

Esiet uzmanīgi ar tiem, kas pauž absurdas prātulas, jo teiciens, ka nav vērts uztraukties, tas ir domāt, par lietām, ko vēl var labot, rada pasīvu un gaudenu sabiedrību, kas inerti ļaujas tecēt pa straumi, pa to straumi, kuru sabiedrībai sagatavojuši vadīkļi. Par to straumi, kas tautu ved uz galu, bet režīma locekļu kabatas pilda ar miljoniem.

Esiet uzmanīgi ar tiem, kas paužot it kā loģiskas atziņas, piemēram, citēju: “Dari tikai to labāko, kas atkarīgs no tevis un tava darba”, vedina nedomāt par kopēju lietu, ignorēt to, kas notiek visapkārt, fokusējoties tikai uz šaura spektra darbībām, kas tāpat var būt sagrautas, jo jebkura jūsu darbošanās it vairāk vai mazāk atkarīga no apkārtējās vides, politikas, nodokļiem, ekonomikas valstī, kurā dzīvojat.

Esiet uzmanīgi ar tiem, kas vedina domāt, ka neesiet īstā laikā, īstā vietā, kas liek atminēties par kādas cilvēku īpaši pensionāru nīdējas sludināto, ka šie cilvēki dzimuši ne tajā laikā un ne tajā vietā, tāpēc labu dzīvi nav tiesīgi gribēt.

Esiet vērīgi un neuzticaties tiem, kas teic, ka nevajag uzklausīt padomus (bet paši tos steidz dot), lai gan tos it kā nejautājot neviens, kas principā nav tiesa, jo zināms, ka cilvēki šodien ir apmulsuši un apjukuši, ka baidās domāt to, ko domā, jo “pareizā” domu policija un Patiesības ministrija noteic, kā “pareizi” domāt.

Atbildēt

ko ko?

18.07.2022. 18:03

»

fakts

Nekas jauns nav jāizdomā...


Kādi vēl tūkstošnieki? Tādu vīriešu vispār būs uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi.

Atbildēt

!

18.07.2022. 17:38

»

:)

Tu redzi pats sava iekšējā satura projekciju


Nē! Es par tevi muļķi rakstu, kā neprognozējamu. Nu tu jau pats labāk sevi pazīsti.

Atbildēt

nu nē

18.07.2022. 16:53

»

mums ir trīs tīģeri

3A un apkalpojošais personāls, pie, kadišsss. PIE MUMS VISS OKEI jau no 1945.g


3A un tīģeri?! Pārāk daudz tā goda! Drīzāk jau laba barojuma šakāļi.

Atbildēt

!

18.07.2022. 16:48

»

?

Kas tieši neies


Kur vēl tiešāk! Muļķis aizies, tikai nezin kur, kā jau muļķis, neprognozējams. Tādu salasīsies vesels lērums un nekas labs tur beigās nevar būt. Būs tāds pat bardaks kā tagad!

Atbildēt

es esmu apnicis

18.07.2022. 16:39

no A.Ka.iša ņaudēšanas.Vai viņš tiešām nemaz nelasa PIETIEK>com?Tādu gaudotāju te ir pulka.Tāds saimnieks.

Atbildēt

!

18.07.2022. 16:34

»

!

https://www.kadafi.lv/zala-gramata


Šitais neies! Tanī tautas kongresā ievirzīs aktīvu muļķi, lai nemaisa dzīvot un tas visu sabojās. Tā jau tika darīts padomijas beigās.

Atbildēt

lauķis

18.07.2022. 16:33

»

!

https://www.kadafi.lv/zala-gramata


Tieši dēļ šīs grāmatas Kadafi tika noslepkavots lai gan par šo grāmatu pirms tam Kadafi tika nominēts Nobela miera prēmijai."Civilizētās" rietumu pasaules divkosība un nodevīgums.

Atbildēt

lauķis

18.07.2022. 16:28

»

!

Alternatīvu, izklāsti


Domāšana ir vissarežģītākais darbs.Nav vajadzīgas nekādas alternatīvas,esi taisns un klausi ko saka tava dvēsele.Tiem kas dvēseles iztirgojuši nākotnes nav.

Atbildēt

!

18.07.2022. 16:21

»

!

Alternatīvu, izklāsti


https://www.kadafi.lv/zala-gramata/

Atbildēt

fakts

18.07.2022. 15:50

»

Lasītājs

Bet nekas labāks nav nekur izdomāts, tāda ir demokrātija. Lai pārietu prezidenta republikā, tad jāmaina "konstitūcija". Kādai grupai jāvāc parakst, referendumam, un tas ja sanāks,par to šaubos. Vēl paliek diktatūra un monarhija


Pasaka par to ka nav nekā labāka par demokrātiju,no vārda dēmons,ir stipri novecojusi.
Var izdarīt tikai vienu secinājumu,vergs bez vagara un parazītiem nespēj eksistēt.

Atbildēt

laikam

18.07.2022. 15:50

»

Lasītājs

Bet nekas labāks nav nekur izdomāts, tāda ir demokrātija. Lai pārietu prezidenta republikā, tad jāmaina "konstitūcija". Kādai grupai jāvāc parakst, referendumam, un tas ja sanāks,par to šaubos. Vēl paliek diktatūra un monarhija


pērkamiem muļķiem ar zombējamām smadzenēm līdz demokrātijai tālu. Grieķijā tie nebalsoja.................................cimdaru nebija, avenu, puķinu... 3A nebija.............................

Atbildēt

neaiztiec mērkaķus

18.07.2022. 15:47

viņi homši

Atbildēt

Lasītājs

18.07.2022. 15:39

»

viedolis

Šie , kā jūs rakstāt "indivīdi" parasti ir partiju lokomotīves, kuras aiz sevis velk visādu īpatņu varzu. Līdz ar to jūs vēlat nevis pat jums iepatikušos "indivīdu", bet gan par viņa piedevām. Vai kaimiņa, bordāna, gobzema u..c gadījumi ne par ko neliecina


Bet nekas labāks nav nekur izdomāts, tāda ir demokrātija. Lai pārietu prezidenta republikā, tad jāmaina "konstitūcija". Kādai grupai jāvāc parakst, referendumam, un tas ja sanāks,par to šaubos. Vēl paliek diktatūra un monarhija.

Atbildēt

analītika

18.07.2022. 15:32

»

Beta

Vīrs, ko nošāva, arī bija Domes deputāts


Vīrs bija KF domes deputāts no opozīcijā esošās komunistiskās partijas, pati Maksanova no varas Putina partijas.
Nevajag man skatīties ko šī muld. Es gadiem skatos Russija K. tv arī Romantika romansa. To neko atskaitot debilizācijas propagandu neesi skatījusies, arī tagad trollē YuoTūbī saskatītos feikus!

Atbildēt

mums ir trīs tīģeri

18.07.2022. 14:56

3A un apkalpojošais personāls, pie, kadišsss. PIE MUMS VISS OKEI jau no 1945.g.

Atbildēt

Autoritārisms

18.07.2022. 14:41

Ja autors K.Ulmani sauc par tīģeri, jāsecina, ka vēsturē viņam bija divi. Piedod, autoritārs prezidents, kurš atdeva boļševikiem Latviju bez neviena šāviena, pat protesta. Es palikšu savā vietā, jūs savējā. Vēsturē nedzirdēts naivums! To laikam vēl nevienam nav izdevies atkārtot!

Atbildēt

franču teiciens

18.07.2022. 14:11

»

cilveks444

27 padomi, kā nekļūt par manipulatoru upuri...


precīzi!! un vēl nesaki visu, ko zini, netici visam, ko redzi un dzirdi un nedari visu, ko vari

Atbildēt

fakts

18.07.2022. 14:05

»

viedolis

Pareiza ideja! Vai tad vīrieši nav tie, kuri šo valsti veidoja, par to liedami savas asinis?! Lai valdītu vajadzīga loģiska domāšana, nevis emocijas, kā sievietēm. Tās vecenes, kuras aktīvi piedalās vēlēšanās, to uztver kā izklaidi, jo emocionāli nevis loģiski pieiet kandidātu izvēlei. Vienai patīk ...


Nevis vecenes bet sievietes.Sievietēm ir pavisam cita sūtība un būtība tāpēc viņas savas ģimenes nākotni uztic vīram.Nekad nav bijis teiciens sieva un vārds,priekš tam domāts vīrietis.Tagad vīrieša tēls ir pilnībā degradēts un vīrietis palicis par lupatu.

Atbildēt

Juris

18.07.2022. 13:17

Tauta ir arī nogurusi no tādiem kadišveidīgiem tukšmuldētājiem, kuri savtīga pašlabuma dēļ izpārdod Latvijas zemi, nemaksā nodokļus utt

Atbildēt

Delta

18.07.2022. 12:33

»

Alfa

Zini to teicienu, ko Dievs atņemot, ja gribot kādu sodīt


Es arī riktīgi apsmējos!Nu muldi,muldi,bet zini mēru!

Atbildēt

viedolis

18.07.2022. 12:15

»

Lasītājs

Pagājušajās vēlēšanās piedalījos, balsoju par Strīķi, to noindēja. Bija tāda pustraka, ja kādam uzklupa, tad "koda" cik varēja. Dažu labu savaņģoja, pēc viņas iestrādēm, bet tas ļoti maz...


Šie , kā jūs rakstāt "indivīdi" parasti ir partiju lokomotīves, kuras aiz sevis velk visādu īpatņu varzu. Līdz ar to jūs vēlat nevis pat jums iepatikušos "indivīdu", bet gan par viņa piedevām. Vai kaimiņa, bordāna, gobzema u..c gadījumi ne par ko neliecina?

Atbildēt

viedolis

18.07.2022. 11:58

»

fakts

Nekas jauns nav jāizdomā...


Pareiza ideja! Vai tad vīrieši nav tie, kuri šo valsti veidoja, par to liedami savas asinis?! Lai valdītu vajadzīga loģiska domāšana, nevis emocijas, kā sievietēm. Tās vecenes, kuras aktīvi piedalās vēlēšanās, to uztver kā izklaidi, jo emocionāli nevis loģiski pieiet kandidātu izvēlei. Vienai patīk zirgi, tāpēc balso par zemniekiem, citai atkal labi ieveidota kandidāta frizūra u.t.t. Un viņas vēlētāju vidū ir pārsvarā, jo gados vecākie vīrieši dažādu iemeslu dēļ ir apmiruši. Un neatbild par vēlēšanu iznākumu un sekām, no kurām cieš pilnīgi visi. Ja jau neatļauj vēlēt maziem bērniem, tad loģiski būtu neatļaut vēlēt no vecuma prātu izkūkojušām vecenēm. Un tieši sievietes būs tās, kuras var šo valsti iznīcināt. Ne velti kāds filozofs ir teicis-ja izvirst sievietes, tad izvirst visa tauta.

Atbildēt

fakts

18.07.2022. 11:07

»

!!

Un tie būtu? Kas virzīs? Kādam jābūt to sakarīgo cilvēku atbalstam vai kurš izdomās ka tie ir sakarīgi


Nekas jauns nav jāizdomā.
Vēlēšanās piedalās tikai vīrieši no piecdesmit gadu vecuma kam ir pilnīgas ģimenes,kas ir vietējie un ir atbildīgi par savu zemi.Desmit vīrieši izvēlas vienu.Tālāk simtnieki,tūkstošnieki.Izvēlētie sūtņi uzņemas pilnu atbildību un ir atsaucami.Vīrs un vārds.
Diemžēl par šo sistēmu pērkamie vēsturnieki neko nestāsta.

Atbildēt

!!

18.07.2022. 10:51

»

roselle

es arī negāju uz pēdējām vēlēšanām, jo nevēlos balsot par mazāko ļaunumu.Ir jāgāž šī partiju sistēma, lai sakarīgi cilvēki tiek virzīti amatos


Un tie būtu? Kas virzīs? Kādam jābūt to sakarīgo cilvēku atbalstam vai kurš izdomās ka tie ir sakarīgi?

Atbildēt

Reptīlis

18.07.2022. 10:50

»

qwe

Labs raksts, Ainār...


Tava d... neko neatšķiras no Kariņa, Pavļuta vai Šlesera d.... Vispārīgas, neko neizsakošas frāzes. Kārtējais "visi ir muļķi" un "ir lietas ir jādara, kā tās ir jādara". Tukšs d...

Atbildēt

Secinājums

18.07.2022. 10:36

»

qwe

Labs raksts, Ainār...


Jo tālāk cilvēki aiziet no patiesības jo vairāk ienīst tos kuri saka patiesību.Domāšana ir visgrūtākais darbs.

Atbildēt

qwe

18.07.2022. 10:13

Labs raksts, Ainār!

Latvijā valda okupācijas vara. Vajadzētu taču cilvēkiem saprast, ka ar okupantiem labāk nesadarboties.
Pat ja kādu normālu cilvēku ievēlēs, viņš tik un tā strādās okupācijas varas veidotā sistēmā.

Šajā kontekstā - mans komentārs. Problēma jau nav tik daudz par cilvēku spēju organizēties kopējam mērķim (piemēram - jauna tautas sapulce), bet vienotā situācijas vērtējumā. Piemēram, kā minimums, šī vara nepārstāv "vidējo statistisko latvieti". Vienotā rīcība nevar stihiski rasties, ja nav kopīga (līdzīga) situācijas vērtējuma. Ar to būtu jāsāk - pēc iespējas vairāk cilvēkiem skaidrot (pamatoti, ar viekāršiem, visiem saprotamiem piemēriem), ka šī ir okupācijas vara, nevis "neatkarīgā" vai "atjaunotā" Latvija. Kamēr nenotiks "klikšķis" apziņā, nekādas kopīgas rīcības nebūs.

Bet tas jau tieši ir modernais "kaujas lauks" - cīņa cilvēku prātos un apziņā. Metodes okupācijas varai ir rafinētas (droši vien "importētas"), cilvēku prāti ir paralizēti. Savā labticībā, naivumā, inertumā, "komfortā". Paralizēts prāts ne uz kādu aktīvu rīcību nav spējīgs, IMHO.

Atbildēt

roselle

18.07.2022. 09:41

es arī negāju uz pēdējām vēlēšanām, jo nevēlos balsot par mazāko ļaunumu.Ir jāgāž šī partiju sistēma, lai sakarīgi cilvēki tiek virzīti amatos!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...