Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Feģa

20.07.2022. 17:49

Jei bogu, tas ir Pūķins !

Atbildēt

cilveks444

19.07.2022. 17:23

»

vispār

Neticiet nevienam, kas jums dod padomus, bet pats gaudo, ka mirstot badā un žēlojas par maziem pabalstiem


Nabaga dumiķīti, laikam lasīt neprotat, jeb tulkojiet izlasīto pēc sava prāta, izzīžot no pirksta prātulas, kuras ir deformatīvi ģenerējušās tikai, cik var spriest pēc sagrozījumiem, jūsu vārgi funkcionējošās smadzenēs, jeb arī, kuras jums prātā ir iedējuši režīmam uzticami tā saucamo vadlīniju, jeb tautas valodā runājot metoģičku, sastādītāji. Neesmu paudis, ka mirstu badā, neesmu paudis, ka dzīvoju no pabalstiem, esmu paudis, ka gadījumā, ja cilvēkam liedz strādāt, tātad pelnīt iztiku sev un ģimenei, jo cilvēks nav potēts, tad viņš uz ģimene paliek bez līdzekļiem, kas nozīmē, ka vara tā rīkojoties pakļauj šos cilvēkus bada nāvei. Pabalsti Latvijā tiešām ir mazi, bet es pats tos neizmantoju, taču redzu, ka cilvēkiem ir lielas grūtības, īpaši, ja pašvaldība ir nabadzīga un nepabalsta papildus valsts noteiktajam.

Atbildēt

daudz grūtāk

19.07.2022. 08:57

ir saprast, ka pilnīgi visa neoliberālā pasaules matrica ir melīga.\Viss, ko redzat apkārt- ir meli un mentālas konstrukcijas. Cilvēks ir brīvs un viņa darba augļi pieder viņam. Tādi kariņi vnk iet nahuj.Un TV ar LTV Panorāmu arī- šie instrumenti uztur uztur mūsos šo Tvaika ielu. Un tikai tur dzīvo tolerance, cancel culture, 72 genderi, zaļā enerģija un cits bulšits. Atverat acis, mēs dzīvojam iekārtā, kas atņem lauvas tiesu mūsu ienākumu- un ko mēs par to dabūjam? Maksas medicīnu, politisku haosu, izdangātus ceļus . pilnīgu zero valsts investīciju programmās! To ir laiks izbeigt. Trulā LTV gaudo par karu Ukrainā , bet ne vārda par īstajiem iemesliem. Tur šobrīd kolektīvais NATO vicinās ar 3.pasauli Krievijas, Ķīnas un arābu pasaules izskatā. Un karo par dolāra hegemonijas saglabāšanu un ASV dominanci, kas šobrīd nav pieņemama 90 procentiem planētas.Atverat acis, tūdaliņi. 3.pasaule karo ari par jūsu, stulbeņu, brīvību!

Atbildēt

vispār

19.07.2022. 05:06

»

cilveks444

Neticiet tiem, kas saskaita 27. punktus, bet sludina, ka tur ir 100-iem punktu...


Neticiet nevienam, kas jums dod padomus, bet pats gaudo, ka mirstot badā un žēlojas par maziem pabalstiem.

Atbildēt

cilveks444

19.07.2022. 00:01

»

Huntas trollis

Esiet uzmanīgi ar tiem, kas prot skaitīt tikai līdz 27...


Neticiet tiem, kas saskaita 27. punktus, bet sludina, ka tur ir 100-iem punktu.

Neticiet tiem, kas kopē citu viedokli, piekabina klāt savas sadzejotās, bet absurdās prātulas, un uzdot to par unikālu “patiesību”, kas tikko kā dzemdināta no “ģēnija” puses.

Neticiet tiem, kas sagroza citu cilvēku pausto domu, lai manipulētu ar jums, jo tā reiz rīkojās LB prezidents, kurš pēc tam, kad nebija uzraudzījis Banku Baltija, atbildību uzvēla uz cilvēku pleciem, sak – skola maksā naudu.

Neticiet tiem, kas, izmantojot trafaretas frāzes, cenšas jums nevilšus iebarot mazvērtības un vājuma sajūtu, jo tikai Dievs zina, ko varat, ko nevarat, tāpēc ne cilvēka prāta kapacitāte ļauj viņam noteikt, ko viņš var, ko nevar.

Neticiet tiem, kas sludina, ka uz pasaules cilvēki tiek vērtēti tikai un vienīgi pēc viņu izglītības, statusa un prasmēm. Ka primārā ir konkurētspēja, vadoties pēc šādiem, pēc būtības šauriem un ļoti vienkāršotiem kritērijiem, nevis arī cilvēka morāle, ētika, godaprāts un Dieva nodoms.

Uzspļaujiet tiem, kas teic, ka visas jūsu problēmas rodas no jūsu pašu nemākulības, ka tur nav vainojams režīms, kas nosaka rāmjus, kuros tiekat spiesti darboties, lai gan padzīti no savas Dzimtenes un/vai Tēvzemes, darot to pašu pie citas iekārtas, kas ir draudzīga cilvēkiem, nevis ierēdņiem un varai, jūs gūstiet ļoti labus panākumus.

Esiet augstsirdīgi, ignorējiet uzbāzīgus kliķes algotņus, kam pirms Saeimas vēlēšanās dots uzdevums jaukt gaisu un deformēt cilvēku prātus, ar uzbrukumiem nevēlamiem viedokļa paudējiem. Bet, ja nervi uzdot, tad “nospiediet” tos, kā uzmācīgu mušu.

Atbildēt

primātu partija

18.07.2022. 21:09

»

Pirātu partija

Katra gadsimta sākumā, un arī ēras sākumā, mainās pasaules uzbūve...


atkal pārdozējusi, iespējams letāli.

Atbildēt

Huntas trollis

18.07.2022. 19:54

»

cilveks444

Esiet uzmanīgi ar tiem, kas neprot skaitīt jeb manipulē ar skaitļiem, jo 27 padomi acīmredzami nav simtiem padomu...


Esiet uzmanīgi ar tiem, kas prot skaitīt tikai līdz 27.Esiet uzmanīgi ar tiem, kas iesaka neticēt nevienam, pat pašam sev, jo jūs nevarat paredzēt savu lēmumu apokalipses situācijā, kā ikviens.Esiet uzmanīgi ar tiem, kas teic, ka jāpaļaujas tikai uz sevi, ka jāmaksā būs katram pašam par savām kļūdām. Citi par tām nemaksās.Esiet uzmanīgi ar tiem, kas pauž absurdas prātulas, jo teiciens “dod, Dievs, man prātu atšķirt lietas, ko varu ietekmēt, no lietām, ko nevaru.” liek uzmanīties no absurdām prātulu interpretācijām..Esiet uzmanīgi ar tiem, kas, paužot loģiskas atziņas, piemēram, citēju: “Dari tikai to labāko, kas atkarīgs no tevis un tava darba”, vedina domāt, ka tad būsi konkurētspējīgs un saņemsi vislabāko atalgojumu un pateicību. Un, kas notiks, ja tā darīs ikviens.Esiet uzmanīgi ar tiem, kas vedina domāt, ka, pieņemot nopietnus lēmumus, jums jāizsver visi par un pret, lai noskaidrotu, vai neesiet īstā laikā, īstā vietā, kas liek atminēties, ka ir uzsākti nelaikā un nevietā biznesi, kas atgādina laivu, kura atplūdu laikā ir krastā un jūs variet ar milzīgu piepūli stumt savu laivu (biznesu), bet ūdens ir tālu jo tālu.. Varbūt bija jāpagaida paisums?Esiet vērīgi un neuzticaties tiem, kas jūs apber ar padomiem, kurus nemaz negaidiet, jo jūs uzskata par nevērtīgiem neprašām, vienkārši neciena. Jo ikvienam zināms, ka padoms ir vērtīgs tikai tad, kad tā trūkst. Un kad to uzzin.

Atbildēt

cilveks444

18.07.2022. 18:59

»

Guntis

Ja dažs labs komentētājs būtu uzmanīgāk lasījis Aināra Kadiša un "cilvēks 444" viedokļus, tad viņš būtu ieraudzījis tajos daudz līdzīga


Paldies, man tas ir liels gods domāt līdzīgi, manuprāt, domājošam un drosmīgam cilvēkam Aināram Kadišam. Tiesa, manas domas ne vienmēr ir analogas Aināra Kadiša viedoklim, tāpat līdz viņa drosmei vēl ceļš ejams, bet kopīgs ir tas, ka, manuprāt, mēs vismaz domājam, mēs analizējam, mēs pieļaujam, ka varam kļūdīties, taču mēs nemelojam, jo izsakām to, ko tiešām domājam uz esošo brīdi. Ja situācija mainās, ja nāk klāt jauni fakti, domas var mainīties, domāju, ka neesam muļķi, kas skrien ar pieri sienā, bet zinām, ka gadījumā, ja mērķis ir skaidrs un zināms, tad uz to ir jādodas arī cauri grūtībām.

Atbildēt

cilveks444

18.07.2022. 18:50

»

Huntas trollis

Nekad neuzticieties tiem, kas izsniedz simtiem padomu par neuzticēšanos un to iemesliem...


Esiet uzmanīgi ar tiem, kas neprot skaitīt jeb manipulē ar skaitļiem, jo 27 padomi acīmredzami nav simtiem padomu.

Esiet uzmanīgi ar tiem, kas iesaka neticēt nevienam, pat pašam sev, pēc būtības iesaka dzīvot dzīvi kā sliekai bez smadzenēm. Visticamāk, viņi manipulē ar jums, cenšoties jūs padarīt par radījumu bez sava viedokļa un nostājas. Tieši par tādu eksemplāru, kā vajadzīgs vadīkļiem un šo saimniekiem.

Esiet uzmanīgi ar tiem, kas teic, ka jāpļaujas tikai uz sevi, ka jāmaksā par savām kļūdām, kas pēc noklusējuma skan – pie visām problēmām paši esat vainīgi, neviens cits, un noteikti ne vara (režīms), kas pār jums valda, ka paši vainīgi, ja tāda vara, ka par šīm varas (tātad jūsu pašu) kļūdām maksāsiet jūs. Ne vara, protams.

Esiet uzmanīgi ar tiem, kas pauž absurdas prātulas, jo teiciens, ka nav vērts uztraukties, tas ir domāt, par lietām, ko vēl var labot, rada pasīvu un gaudenu sabiedrību, kas inerti ļaujas tecēt pa straumi, pa to straumi, kuru sabiedrībai sagatavojuši vadīkļi. Par to straumi, kas tautu ved uz galu, bet režīma locekļu kabatas pilda ar miljoniem.

Esiet uzmanīgi ar tiem, kas paužot it kā loģiskas atziņas, piemēram, citēju: “Dari tikai to labāko, kas atkarīgs no tevis un tava darba”, vedina nedomāt par kopēju lietu, ignorēt to, kas notiek visapkārt, fokusējoties tikai uz šaura spektra darbībām, kas tāpat var būt sagrautas, jo jebkura jūsu darbošanās it vairāk vai mazāk atkarīga no apkārtējās vides, politikas, nodokļiem, ekonomikas valstī, kurā dzīvojat.

Esiet uzmanīgi ar tiem, kas vedina domāt, ka neesiet īstā laikā, īstā vietā, kas liek atminēties par kādas cilvēku īpaši pensionāru nīdējas sludināto, ka šie cilvēki dzimuši ne tajā laikā un ne tajā vietā, tāpēc labu dzīvi nav tiesīgi gribēt.

Esiet vērīgi un neuzticaties tiem, kas teic, ka nevajag uzklausīt padomus (bet paši tos steidz dot), lai gan tos it kā nejautājot neviens, kas principā nav tiesa, jo zināms, ka cilvēki šodien ir apmulsuši un apjukuši, ka baidās domāt to, ko domā, jo “pareizā” domu policija un Patiesības ministrija noteic, kā “pareizi” domāt.

Atbildēt

ko ko?

18.07.2022. 18:03

»

fakts

Nekas jauns nav jāizdomā...


Kādi vēl tūkstošnieki? Tādu vīriešu vispār būs uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi.

Atbildēt

!

18.07.2022. 17:38

»

:)

Tu redzi pats sava iekšējā satura projekciju


Nē! Es par tevi muļķi rakstu, kā neprognozējamu. Nu tu jau pats labāk sevi pazīsti.

Atbildēt

nu nē

18.07.2022. 16:53

»

mums ir trīs tīģeri

3A un apkalpojošais personāls, pie, kadišsss. PIE MUMS VISS OKEI jau no 1945.g


3A un tīģeri?! Pārāk daudz tā goda! Drīzāk jau laba barojuma šakāļi.

Atbildēt

!

18.07.2022. 16:48

»

?

Kas tieši neies


Kur vēl tiešāk! Muļķis aizies, tikai nezin kur, kā jau muļķis, neprognozējams. Tādu salasīsies vesels lērums un nekas labs tur beigās nevar būt. Būs tāds pat bardaks kā tagad!

Atbildēt

es esmu apnicis

18.07.2022. 16:39

no A.Ka.iša ņaudēšanas.Vai viņš tiešām nemaz nelasa PIETIEK>com?Tādu gaudotāju te ir pulka.Tāds saimnieks.

Atbildēt

!

18.07.2022. 16:34

»

!

https://www.kadafi.lv/zala-gramata


Šitais neies! Tanī tautas kongresā ievirzīs aktīvu muļķi, lai nemaisa dzīvot un tas visu sabojās. Tā jau tika darīts padomijas beigās.

Atbildēt

lauķis

18.07.2022. 16:33

»

!

https://www.kadafi.lv/zala-gramata


Tieši dēļ šīs grāmatas Kadafi tika noslepkavots lai gan par šo grāmatu pirms tam Kadafi tika nominēts Nobela miera prēmijai."Civilizētās" rietumu pasaules divkosība un nodevīgums.

Atbildēt

lauķis

18.07.2022. 16:28

»

!

Alternatīvu, izklāsti


Domāšana ir vissarežģītākais darbs.Nav vajadzīgas nekādas alternatīvas,esi taisns un klausi ko saka tava dvēsele.Tiem kas dvēseles iztirgojuši nākotnes nav.

Atbildēt

!

18.07.2022. 16:21

»

!

Alternatīvu, izklāsti


https://www.kadafi.lv/zala-gramata/

Atbildēt

fakts

18.07.2022. 15:50

»

Lasītājs

Bet nekas labāks nav nekur izdomāts, tāda ir demokrātija. Lai pārietu prezidenta republikā, tad jāmaina "konstitūcija". Kādai grupai jāvāc parakst, referendumam, un tas ja sanāks,par to šaubos. Vēl paliek diktatūra un monarhija


Pasaka par to ka nav nekā labāka par demokrātiju,no vārda dēmons,ir stipri novecojusi.
Var izdarīt tikai vienu secinājumu,vergs bez vagara un parazītiem nespēj eksistēt.

Atbildēt

laikam

18.07.2022. 15:50

»

Lasītājs

Bet nekas labāks nav nekur izdomāts, tāda ir demokrātija. Lai pārietu prezidenta republikā, tad jāmaina "konstitūcija". Kādai grupai jāvāc parakst, referendumam, un tas ja sanāks,par to šaubos. Vēl paliek diktatūra un monarhija


pērkamiem muļķiem ar zombējamām smadzenēm līdz demokrātijai tālu. Grieķijā tie nebalsoja.................................cimdaru nebija, avenu, puķinu... 3A nebija.............................

Atbildēt

neaiztiec mērkaķus

18.07.2022. 15:47

viņi homši

Atbildēt

Lasītājs

18.07.2022. 15:39

»

viedolis

Šie , kā jūs rakstāt "indivīdi" parasti ir partiju lokomotīves, kuras aiz sevis velk visādu īpatņu varzu. Līdz ar to jūs vēlat nevis pat jums iepatikušos "indivīdu", bet gan par viņa piedevām. Vai kaimiņa, bordāna, gobzema u..c gadījumi ne par ko neliecina


Bet nekas labāks nav nekur izdomāts, tāda ir demokrātija. Lai pārietu prezidenta republikā, tad jāmaina "konstitūcija". Kādai grupai jāvāc parakst, referendumam, un tas ja sanāks,par to šaubos. Vēl paliek diktatūra un monarhija.

Atbildēt

analītika

18.07.2022. 15:32

»

Beta

Vīrs, ko nošāva, arī bija Domes deputāts


Vīrs bija KF domes deputāts no opozīcijā esošās komunistiskās partijas, pati Maksanova no varas Putina partijas.
Nevajag man skatīties ko šī muld. Es gadiem skatos Russija K. tv arī Romantika romansa. To neko atskaitot debilizācijas propagandu neesi skatījusies, arī tagad trollē YuoTūbī saskatītos feikus!

Atbildēt

mums ir trīs tīģeri

18.07.2022. 14:56

3A un apkalpojošais personāls, pie, kadišsss. PIE MUMS VISS OKEI jau no 1945.g.

Atbildēt

Autoritārisms

18.07.2022. 14:41

Ja autors K.Ulmani sauc par tīģeri, jāsecina, ka vēsturē viņam bija divi. Piedod, autoritārs prezidents, kurš atdeva boļševikiem Latviju bez neviena šāviena, pat protesta. Es palikšu savā vietā, jūs savējā. Vēsturē nedzirdēts naivums! To laikam vēl nevienam nav izdevies atkārtot!

Atbildēt

franču teiciens

18.07.2022. 14:11

»

cilveks444

27 padomi, kā nekļūt par manipulatoru upuri...


precīzi!! un vēl nesaki visu, ko zini, netici visam, ko redzi un dzirdi un nedari visu, ko vari

Atbildēt

fakts

18.07.2022. 14:05

»

viedolis

Pareiza ideja! Vai tad vīrieši nav tie, kuri šo valsti veidoja, par to liedami savas asinis?! Lai valdītu vajadzīga loģiska domāšana, nevis emocijas, kā sievietēm. Tās vecenes, kuras aktīvi piedalās vēlēšanās, to uztver kā izklaidi, jo emocionāli nevis loģiski pieiet kandidātu izvēlei. Vienai patīk ...


Nevis vecenes bet sievietes.Sievietēm ir pavisam cita sūtība un būtība tāpēc viņas savas ģimenes nākotni uztic vīram.Nekad nav bijis teiciens sieva un vārds,priekš tam domāts vīrietis.Tagad vīrieša tēls ir pilnībā degradēts un vīrietis palicis par lupatu.

Atbildēt

Juris

18.07.2022. 13:17

Tauta ir arī nogurusi no tādiem kadišveidīgiem tukšmuldētājiem, kuri savtīga pašlabuma dēļ izpārdod Latvijas zemi, nemaksā nodokļus utt

Atbildēt

Delta

18.07.2022. 12:33

»

Alfa

Zini to teicienu, ko Dievs atņemot, ja gribot kādu sodīt


Es arī riktīgi apsmējos!Nu muldi,muldi,bet zini mēru!

Atbildēt

viedolis

18.07.2022. 12:15

»

Lasītājs

Pagājušajās vēlēšanās piedalījos, balsoju par Strīķi, to noindēja. Bija tāda pustraka, ja kādam uzklupa, tad "koda" cik varēja. Dažu labu savaņģoja, pēc viņas iestrādēm, bet tas ļoti maz...


Šie , kā jūs rakstāt "indivīdi" parasti ir partiju lokomotīves, kuras aiz sevis velk visādu īpatņu varzu. Līdz ar to jūs vēlat nevis pat jums iepatikušos "indivīdu", bet gan par viņa piedevām. Vai kaimiņa, bordāna, gobzema u..c gadījumi ne par ko neliecina?

Atbildēt

viedolis

18.07.2022. 11:58

»

fakts

Nekas jauns nav jāizdomā...


Pareiza ideja! Vai tad vīrieši nav tie, kuri šo valsti veidoja, par to liedami savas asinis?! Lai valdītu vajadzīga loģiska domāšana, nevis emocijas, kā sievietēm. Tās vecenes, kuras aktīvi piedalās vēlēšanās, to uztver kā izklaidi, jo emocionāli nevis loģiski pieiet kandidātu izvēlei. Vienai patīk zirgi, tāpēc balso par zemniekiem, citai atkal labi ieveidota kandidāta frizūra u.t.t. Un viņas vēlētāju vidū ir pārsvarā, jo gados vecākie vīrieši dažādu iemeslu dēļ ir apmiruši. Un neatbild par vēlēšanu iznākumu un sekām, no kurām cieš pilnīgi visi. Ja jau neatļauj vēlēt maziem bērniem, tad loģiski būtu neatļaut vēlēt no vecuma prātu izkūkojušām vecenēm. Un tieši sievietes būs tās, kuras var šo valsti iznīcināt. Ne velti kāds filozofs ir teicis-ja izvirst sievietes, tad izvirst visa tauta.

Atbildēt

fakts

18.07.2022. 11:07

»

!!

Un tie būtu? Kas virzīs? Kādam jābūt to sakarīgo cilvēku atbalstam vai kurš izdomās ka tie ir sakarīgi


Nekas jauns nav jāizdomā.
Vēlēšanās piedalās tikai vīrieši no piecdesmit gadu vecuma kam ir pilnīgas ģimenes,kas ir vietējie un ir atbildīgi par savu zemi.Desmit vīrieši izvēlas vienu.Tālāk simtnieki,tūkstošnieki.Izvēlētie sūtņi uzņemas pilnu atbildību un ir atsaucami.Vīrs un vārds.
Diemžēl par šo sistēmu pērkamie vēsturnieki neko nestāsta.

Atbildēt

!!

18.07.2022. 10:51

»

roselle

es arī negāju uz pēdējām vēlēšanām, jo nevēlos balsot par mazāko ļaunumu.Ir jāgāž šī partiju sistēma, lai sakarīgi cilvēki tiek virzīti amatos


Un tie būtu? Kas virzīs? Kādam jābūt to sakarīgo cilvēku atbalstam vai kurš izdomās ka tie ir sakarīgi?

Atbildēt

Reptīlis

18.07.2022. 10:50

»

qwe

Labs raksts, Ainār...


Tava d... neko neatšķiras no Kariņa, Pavļuta vai Šlesera d.... Vispārīgas, neko neizsakošas frāzes. Kārtējais "visi ir muļķi" un "ir lietas ir jādara, kā tās ir jādara". Tukšs d...

Atbildēt

Secinājums

18.07.2022. 10:36

»

qwe

Labs raksts, Ainār...


Jo tālāk cilvēki aiziet no patiesības jo vairāk ienīst tos kuri saka patiesību.Domāšana ir visgrūtākais darbs.

Atbildēt

qwe

18.07.2022. 10:13

Labs raksts, Ainār!

Latvijā valda okupācijas vara. Vajadzētu taču cilvēkiem saprast, ka ar okupantiem labāk nesadarboties.
Pat ja kādu normālu cilvēku ievēlēs, viņš tik un tā strādās okupācijas varas veidotā sistēmā.

Šajā kontekstā - mans komentārs. Problēma jau nav tik daudz par cilvēku spēju organizēties kopējam mērķim (piemēram - jauna tautas sapulce), bet vienotā situācijas vērtējumā. Piemēram, kā minimums, šī vara nepārstāv "vidējo statistisko latvieti". Vienotā rīcība nevar stihiski rasties, ja nav kopīga (līdzīga) situācijas vērtējuma. Ar to būtu jāsāk - pēc iespējas vairāk cilvēkiem skaidrot (pamatoti, ar viekāršiem, visiem saprotamiem piemēriem), ka šī ir okupācijas vara, nevis "neatkarīgā" vai "atjaunotā" Latvija. Kamēr nenotiks "klikšķis" apziņā, nekādas kopīgas rīcības nebūs.

Bet tas jau tieši ir modernais "kaujas lauks" - cīņa cilvēku prātos un apziņā. Metodes okupācijas varai ir rafinētas (droši vien "importētas"), cilvēku prāti ir paralizēti. Savā labticībā, naivumā, inertumā, "komfortā". Paralizēts prāts ne uz kādu aktīvu rīcību nav spējīgs, IMHO.

Atbildēt

roselle

18.07.2022. 09:41

es arī negāju uz pēdējām vēlēšanām, jo nevēlos balsot par mazāko ļaunumu.Ir jāgāž šī partiju sistēma, lai sakarīgi cilvēki tiek virzīti amatos!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

FotoJampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt šis temats uzkrita tik pēkšņi kā šīs nedēļas sniegs, un kopīgā histērija ap šo visu savācās vienkop tik lielā intensitātē, ka vienā brīdī varēja arī aizmirst, ka tā nav pēdējā problēma, kas mums valstī jāatrisina.
Lasīt visu...

21

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

FotoVēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) skandālā un to. kā jūtas studenti un arī nesenie/senie katedras absolventi
Lasīt visu...

21

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

FotoDrošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to, ka pēc kara sākuma Krievijas izlūkošanas un hibrīdoperāciju mērogs Eiropā ir krasi pieaudzis, ieskaitot operācijas, kuru agresivitāte ziņā pārspēj aukstā kara līmeni, - tādas kā sabotāžas, fiziskas provokācijas un tamlīdzīgi.
Lasīt visu...

21

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

FotoDeklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan tas saskan ar to, ka Ukraina pati joprojām saņem naudu no Krievijas un ļauj Krievijai transportēt gāzi caur Ukrainas teritoriju, bet neviens latvju bāleliņš par to pat nav iepīkstējies ES parlamentā?
Lasīt visu...

21

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

FotoAtsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!" vietnē, informēju, ka saskaņā ar spēkā esošo likumu algu publiskošanas lietā Saeimas deputāti rāda priekšzīmi un Saeima Ģirta Valda Kristovska kā tautas priekšstāvja atlīdzību - tāpat kā visu citu tautas priekšstāvju Saeimā atlīdzības - publicē katru mēnesi internetā.
Lasīt visu...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...