Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Par propagandu, terorismu un valsts interesēm

Jānis Riņķis, sabiedrisko attiecību speciālists
16.11.2015.
Komentāri (36)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

SĪKA VIENĪBA

04.12.2015. 18:54

..Piekrītu komentāram: Valsti mīl visi latvieši un ap 80 vai vairāk procentu cittautiešu, bet varu mīl tikai ap 20 % visu Latvijas iedzīvotāju....
un secinu, ka raksta autors ar mediju palīdzību mēģina manipulēt ar cilvēku grupu, lai tā notic, ka varas pārstāvju – ES diktētie noteikumi un radītās problēmas tiks ieviestas pakāpeniski uz vēlāku periodu līdz cilvēku grupa apradīs ar domu, ka galu galā tie bēgļi tāpat vien nonāks Eiropas dalībvalstī gribi vai negribi.
un secinu, ka šādi sīki rakstiņi novērš daudzu cilvēku uzmanību no galvenās problēmas, ka notiek valsts izagšana tiešā nozīmē, tas ir, ka zeme tiek izpārdota, kas ir Latvijas valsts eksistenciālais pamats jeb notiek valsts teritorijas legāla okupācija par NAUDU !

Atbildēt

kains

29.11.2015. 00:27

»

garāmejot

"Mēs esam bijuši „solidāri” un Eiropas interesēs ievērojami pabojājuši savas attiecības ar Krieviju...


ES bija kluuda. B
Nato - vee lielaaka kluuda.Sankcijas- nagla zaarkaa un beigu saakums. Migrantu pienemshana- beigas.Kaa Latvija vareetu kluut par valsti? Tikai caur karu un haosu un cieshanaam.Tikai Krievija shobriid spees muus glaabt no pilniigas izniiciibas

Atbildēt

yyy

27.11.2015. 19:50

Atbalsti referendumu pret teroru un imigrāciju! https://manabalss.lv/tautas-nobalsosanu-sakara-ar-es-reguleto-imigraciju/show

Atbildēt

bet es Jāņa dēls

24.11.2015. 17:16

Redzi, Jāni - Ja arī Latvijas valsts izveidotu šādu troļļu fermu , viņiem būtu grūti iestāstīt izglītotiem cilvēkiem, ka "izzagtajā valstī" tagad vairs nezog, ka viss ir OK ! Ka politiķi netaisa visādas rebes un naudas pārdalīšanas un t.t. Ka pelnošu banku var pārdot par grašiem, 1 miljardu Parex naudas ļaut izņemt "nerezidentiem" no lielās kaimiņzemes. Par LM pazaudēto valsts naudu un tagad AirBalic "shēmu" ! Tai pašā laikā skolotājiem algām naudu atrast nevar, tāpat kā medmāsām un ārstiem, policistiem un c. Un vēl , vēl un vēl !

Atbildēt

LETA

23.11.2015. 22:59

Latvijas Nākotnes Institūta valdes priekšsēdētājs Normunds Grostiņš ir iesniedzis manabalss.lv iniciatīvu par tautas nobalsošanu sakarā ar ES regulēto imigrāciju. Ja iniciatīvu atbalstīs 10 000 Latvijas pilsoņu, tā tiks izskatīta Saeimā.

Iepriekš Normunda Grostiņa iesniegtā iniciatīva par PVN samazināšanu pārtikai manabalss.lv ieguva ap 15 000 pilsoņu atbalstu un tika ilgstoši izskatīta Saeimā, tā tuvinot sabiedrības interesēm atbilstošu risinājumu nākotnē.

Par referenduma rīkošanu sakarā ar ES regulēto imigrāciju iespējams nobalsot te: http://manabalss.lv/i/890

Atbildēt

to garāmejot

20.11.2015. 19:25

»

garāmejot

"Mēs esam bijuši „solidāri” un Eiropas interesēs ievērojami pabojājuši savas attiecības ar Krieviju...


Nu pastāsti, pastāsti, ko tev Krievija pēdējos 25 gados ļaunu nodarījusi. Neēd tavas šprotes?

Atbildēt

garāmejot

18.11.2015. 06:02

"Mēs esam bijuši „solidāri” un Eiropas interesēs ievērojami pabojājuši savas attiecības ar Krieviju."

Protams, ne vārda par to, kādēļ attiecības tika pabojātas. Ja tic Riņķim, tad tikai un vienīgi pēc Eiropas iniciatīvas, tās (vai, protams, amīšu) interesēs par skaistām acīm, bet Krievija ir nepamatoti cietusī, jo tak "nesāka pirmā".

Te nu mēs redzam tipisku trolli darbībā. Paldies Riņķim par lielisku piemēru.

Atbildēt

Arī Jānis

17.11.2015. 19:22

Jānīt, tev vēl augt un attīstīties līdz "sabiedrisko attiecību speciālistam". Jo pagaidām izskaties tikai pēc plānā galdiņa urbēja demagoģijas burbulī.
P.S. Tik audz prātiņā, nevis miesās - tur jau sen ir gana... :)

Atbildēt

andris a

17.11.2015. 19:14

Lv varturi un viņu rupori kaa streipisti, tomsonisti murgo par integrāciju =tanī vietaa, lai darītu visu iespējamo Latvijas tautas valsts atjaunoshanai (sun) ,,,,atjēdzieties....:)) (flag:lv) (sun)

Atbildēt

!

17.11.2015. 14:32

»

AG

Kādas sankcijas pret Krieviju, ko murgo? Rietumi pērk Krievijas gāzi un naftu, krievu tūristu Rietumu veikalos atprečo savas Krievijā izdotās banku kartes! Protams, ka tas teātris arī formāli drīz beigsies


Krievijas banku kartes,,brivas latvijas banku kartes un uzvarejusa maidana banku kartes Ukraina maksa nodevas asv frs !
p.s. vai tad Ukraina mainijas ,,ukrainas centralas bankas ipasnieki pec maidana ,,revolucijas,, -tas ir jautajums ,ko nesaprot pat asv uzpirktie maidana dalibnieki. sai teritorijai asv 1991 gada atvera makdonaldu,,restoranus,,un noteica kolonialo statusu ,tas ari ir viss.

Atbildēt

to ieraugot bildi

17.11.2015. 00:15

»

ieraugot bildi

Nemaz nelasīju


Cik tev gadu? 13?

Atbildēt

AG

16.11.2015. 23:35

Kādas sankcijas pret Krieviju, ko murgo? Rietumi pērk Krievijas gāzi un naftu, krievu tūristu Rietumu veikalos atprečo savas Krievijā izdotās banku kartes! Protams, ka tas teātris arī formāli drīz beigsies!

Atbildēt

=>hm 18:19

16.11.2015. 23:34

Tā gan. Un ja iejaucas pa vidu kāds vientuļš individuālists, tad visi fermeri brīnās un dzen to prom.

Atbildēt

>latvāņu kroplim

16.11.2015. 23:19

Vai visi tie dzeltenie latvāņu kropļi ir tik resni.....

Atbildēt

bnf

16.11.2015. 21:50

»

Hmm !

Ar nolūku izlasīju visu rakstu. Un tāds garā nabadzīgs cilvēciņš var būt "sabiedrisko attiecību speciālists...


nu apdirsi, bet kur tad fakti, kas atspekos melus?
ko tad bez faktiem?sanaak, ka tu izplati - viena tante teica.
tu gan deretu par "specialistu"!

Atbildēt

derdz

16.11.2015. 21:08

vai raksta autors apzinās kas ir kolektīvā apziņa, saliedētība, utml., kolektīvā valsts tautsaimniecības ekonomikas modelis, utt., kā tas varētu izpausties ... !!! Runāt ir viens, bet darbos ir patiesā attieksme.. un to redz un jūt ikviens ar ko nākas sadzīvot un izdzīvot.

Atbildēt

cashout

16.11.2015. 19:00

Labi uzcepts :) Vislielākā problēma ir lielais aitu un degradējošu personu skaits. Līdz ar to jebkuru pamestu ēsmu norij bez šaubīšānās. Ja cilvēkam ir kaut minimāla vēlme,tad šodien ir iespēja atrast jebkuru info. Jebkuru! Un pašam izdarīt secinājumus. Diemžel,bet viena daļa nekad neko nesapratīs,viena daļa negribēs saprast,vienai daļai pietieks ar pornorāmas vai tv3 raidījumiem,kuri barojās ,pārsvarā,no dažadu dienestu pamestā info. Un tad pat pie varas esošie sāk ticēt saviem mītiem,ka valdiņš nav prasts ģimenes biznesa shēmotājs,bet mesija,kurš izglābis LAtviju. P.S.Viss jau būtu labi,bet ko darīt? Aitu īpatsvars sagraus jebkuru ilūziju par to,ka lietas un procesi uzlabosies. Kaut vai tikai domāšanā :(

Atbildēt

hm

16.11.2015. 18:19

Latvijā ir latviešu troļļu fermas, kuras strādā varas (Solvitas, Reira, Laimdotas, Lolitas, Ilzes) interesēs un šīm fermām pareizo viedokli piespēlē gan esošie, gan bijušie SAB darbinieki, kā arī atsevišķos jautājumos DP, Militārās izlūkošanas un KNAB speciālisti. Pie troļļu fermām pieder arī sabiedriskā TV un radio žurnālisti.
Viņi nodarbojas ar masu apziņas manipulāciju.
Vēl ir nelielas fermas, kuras brīvprātīgi strādā Raivja Dzintara labā. Ir ferma, kas rūpējas, lai par Lembergu būtu labs viedoklis. Vēl pa fermai ir Rēzeknes domē, Valmieras domē un Jelgavas domē.
Tūlīt "Vienotībai" un bēgļiem simpatizējošie latviešu troļļi panāks, ka "Islāma valsts" gandrīz visur tiks saukta tikai un vienīgi par "Daeš".

Atbildēt

Hmm !

16.11.2015. 17:57

Ar nolūku izlasīju visu rakstu. Un tāds garā nabadzīgs cilvēciņš var būt "sabiedrisko attiecību speciālists"?
Speciālizējas uz čekistiska rakstura meliem? Uz ko tad.
Patiesi, šis Jānis ir 5 klases skolnieka līmeņa "speciālists", ko rāda šis viņa raksts. Nu nederētu viņš par Krievijas trolli.

Atbildēt

latvāņi smird

16.11.2015. 17:36

visādi resni latvāņu kropļi piesārņo Pietiek..., pēc pāris sekundēm, lasot, kļuva skaidrs ka šitas morālais kroplis ir dvīnis tepat portālā smirdošajam latvāņu nacionālistam gedroiķim

Atbildēt

ieraugot bildi

16.11.2015. 17:25

Nemaz nelasīju.

Sava ķermeņa uzturēšana cilvēcīgā izskatā ir pierādījums cilvēka spējai domāt. Atbaidoši.

Atbildēt

mediciniskas kvotas auseklisiem & svf slepenie protokoli

16.11.2015. 16:34

»

Jānis

Ne jau krieviem vai amerikāņiem pakaļ skriet, bet pašiem sākt savā zemē valdīt


kapec asv nav oficiali atcelusas alena dalesa 1947 gada doktrinu Austrumeiropas valstu iznicinasanai,pec tam kad sis valstis tika vardarbigi pievienotas es un nato ?

Atbildēt

Žulis

16.11.2015. 16:29

Skumji, ja sabiedrisko attiecību speciālists notic, ka "bēgļu uzņemšana ir laba lieta" un tikai pēc tam, kad ierauga kas notiek pasaulē viņam pierāpo, ka nē - kaut kas ar to bēgļu uzņemšanu tik labi vis nav.
Skumji, ja sabiedrisko attiecību speciālists nesaprot kas šobrīd Latvijā ir pie varas un runā par kaut kādām "mūsu pašu" interesēm, kuras šim pārkrāsotajam padomju režīmam tad nu aicina turpmāk censties ievērot. (Tikpat labi viņš varētu censties pierunāt tīģeri turpmāk neēst gaļu.)
Arī tas, ka "cilvēki, kuri pirms tam ar putām uz ļūpām aizstāvēja bēgļu uzņemšanu mūsu valstī, bet tagad visi kā viens sociālajos tīklos ir nokrāsojušies Francijas krāsās" nav nekāds pārsteigums. Tie ir tie paši mūsu "mīļotās" valdības toļļi, kuru esamību raksta autors noliedz savā rakstā. Ko viņiem liek rakstīt, to viņi arī raksta. Es pieņemu, ka drīzumā viņiem tiks dots uzdevums Francijas teroraktus, cik vien tas iespējams nodalīt no "bēgļu" uzņemšanas jautājuma, jo kaut kā taču tautas acīs ir jāattaisno tā kalpošana Briseles kungiem.
Bet mūsu valdības troļļus raksta autors nespēj saskatīt tā vienkāršā iemesla dēļ, ka mūsu valdības troļļi, tāpat kā mūsu valdība, nekalpo mūsu interesēm. Mūsu valdības troļļi, tāpat kā mūsu valdība reizēm kalpo Briseles,Vašingtonas, bet reizēm Maskavas interesēm. Vienīgais, pret ko šie troļļi vēršas ar nemainīgu, žultainu niknumu un agresivitāti ir latviešu tauta un latviešu nacionālisms. Bet to jau nu arī sabiedrisko attiecību speciālistam vajadzētu būt spējīgam saprast.

Atbildēt

Jānim Riņķim

16.11.2015. 16:17

"... kāpēc ir tik daudz cilvēku, kuri, būdami Latvijas pilsoņi, ar šo valsti nelepojas". - Jāni, nejauc lūdzu torti ar sū... du, valsti ar valsts varu.
Valsti mīl visi latvieši un ap 80 vai vairāk procentu cittautiešu, bet varu mīl tikai ap 20 % visu Latvijas iedzīvotāju, kuri labi iekārtojušies, ka var kārst valsts kasi, tauta līdzekļus personīgi - preču (medikamentu) cenās un visur citur, kuru liela daļa, plus ekstrēmisti - nemīl šo valsti, kurina naidu un jauc medu ar darvu kopā. Un Jānis tāpat jauc medu - valstui--i, ar darvu - varu, kura mūs visus drāž ar savu sponsoru palīdzību, arī "populārā" savā vidē SaSkaņa (saīsināti - partija SS).

Atbildēt

omg

16.11.2015. 15:47

Kā var apgalvot, ka Krievija sekmīgi cīnās ar terorismu?

Vai autors kaut ko ir dzirdējis par uzsprāgušo Krievijas lidmašīnu no Ēģiptes? Terorisma vilni pirms Soču olimpiādes arī autors palaidis garām?

Atbildēt

A.P.

16.11.2015. 15:45

Citāts: "..terorisms tā vai citādāk ir reliģisko uzskatu sastāvdaļa." Tā var spriest vienīgi ģenētiski fiksēts idiots. Garīgi pilnvērtīgs cilvēks noteikti tādu informāciju par reliģiju neakceptēs arī tajā gadījumā, ja no viņa to eksāmenā prasīs kāds trulības, krievu deģenerātu superakadēmijas vai LU pasniedzējs.

Atbildēt

16.11.2015. 15:36

Kas tad nav saprotams? Karš iet pilnā gaitā - hibrīdkarš. Visticamāk, lai izvairītos no kara eskalācijas, ES piekāpsies Krievijai un atcels sankcijas, apturēs bēgļu pūtumu, iedos Krievijai ar Šengenas zonu bezvīzu režīmu un būs jauna ES. Vai arī to sauks savādāk – Vācijai neiztikt bez Krievijas gāzes.

Latvijas valsts ir tikai formāli, jo dzīvo pēc Briseles noteikumiem un naudas.

Latviju jebkura gadījumā pārpludinās ukraiņi, krievi un citi. Bankas to vien gaida, lai atkal audzētu burbuli uz nekustamajiem īpašumiem, tostarp Latvijā.

Vai es visu vēlos? Nē. Bet man neprasa un neprasīs, vai vēlos.

Ko darīt tagad, lai tā nebūtu? Manī un tevī neklausīsies tāpat, lai arī mums būtu risinājumi.

Atbildēt

Praatniex

16.11.2015. 15:33

»

50s

Tik tenndenciozu rakstu sen nesmu Latvijas saitos lasijis. Tiesi nokopets no kremla zombkastes runajosajam galvam


Šitas uzpūtīgais vepris tā uzblīdis no Krievijas labumu rīšanas, ka bieži piesauktais Kalvītis nobāl

Atbildēt

50s

16.11.2015. 15:22

Tik tenndenciozu rakstu sen nesmu Latvijas saitos lasijis. Tiesi nokopets no kremla zombkastes runajosajam galvam.

Atbildēt

Jānis

16.11.2015. 15:05

Ne jau krieviem vai amerikāņiem pakaļ skriet, bet pašiem sākt savā zemē valdīt...
Redzēs, kāda būs reakcija, kad pa ielām sāks vazāties patīkamas čigānu grupas...beidzot būsim veiksmīgi solidarizējušies...tā turpināt.
Varbūt tad kādam prātiņš atbrauks mājās

Atbildēt

Eduards Lunis

16.11.2015. 14:44

Riņķi! Jūs esat visīstākais, Latvijā varu uzurpējušais , trollis!
Kur Jūs redzat Latviju ja tā ir IZZAGTA , NOZAGTA,PIESMIETA,!? TĀ VĒL EKSISTĒ UZ TĀDIEM KĀ JŪS!
JUMS NAV PAT ELEMENTAŖĀKO CILVĒCISKO ĪPAŠĪBU-CITĀDI IĀ NERAKSTĪTU...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...