Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Par propagandu, terorismu un valsts interesēm

Jānis Riņķis, sabiedrisko attiecību speciālists
16.11.2015.
Komentāri (35)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

SĪKA VIENĪBA

04.12.2015. 18:54

..Piekrītu komentāram: Valsti mīl visi latvieši un ap 80 vai vairāk procentu cittautiešu, bet varu mīl tikai ap 20 % visu Latvijas iedzīvotāju....
un secinu, ka raksta autors ar mediju palīdzību mēģina manipulēt ar cilvēku grupu, lai tā notic, ka varas pārstāvju – ES diktētie noteikumi un radītās problēmas tiks ieviestas pakāpeniski uz vēlāku periodu līdz cilvēku grupa apradīs ar domu, ka galu galā tie bēgļi tāpat vien nonāks Eiropas dalībvalstī gribi vai negribi.
un secinu, ka šādi sīki rakstiņi novērš daudzu cilvēku uzmanību no galvenās problēmas, ka notiek valsts izagšana tiešā nozīmē, tas ir, ka zeme tiek izpārdota, kas ir Latvijas valsts eksistenciālais pamats jeb notiek valsts teritorijas legāla okupācija par NAUDU !

Atbildēt

kains

29.11.2015. 00:27

»

garāmejot

"Mēs esam bijuši „solidāri” un Eiropas interesēs ievērojami pabojājuši savas attiecības ar Krieviju...


ES bija kluuda. B
Nato - vee lielaaka kluuda.Sankcijas- nagla zaarkaa un beigu saakums. Migrantu pienemshana- beigas.Kaa Latvija vareetu kluut par valsti? Tikai caur karu un haosu un cieshanaam.Tikai Krievija shobriid spees muus glaabt no pilniigas izniiciibas

Atbildēt

yyy

27.11.2015. 19:50

Atbalsti referendumu pret teroru un imigrāciju! https://manabalss.lv/tautas-nobalsosanu-sakara-ar-es-reguleto-imigraciju/show

Atbildēt

bet es Jāņa dēls

24.11.2015. 17:16

Redzi, Jāni - Ja arī Latvijas valsts izveidotu šādu troļļu fermu , viņiem būtu grūti iestāstīt izglītotiem cilvēkiem, ka "izzagtajā valstī" tagad vairs nezog, ka viss ir OK ! Ka politiķi netaisa visādas rebes un naudas pārdalīšanas un t.t. Ka pelnošu banku var pārdot par grašiem, 1 miljardu Parex naudas ļaut izņemt "nerezidentiem" no lielās kaimiņzemes. Par LM pazaudēto valsts naudu un tagad AirBalic "shēmu" ! Tai pašā laikā skolotājiem algām naudu atrast nevar, tāpat kā medmāsām un ārstiem, policistiem un c. Un vēl , vēl un vēl !

Atbildēt

LETA

23.11.2015. 22:59

Latvijas Nākotnes Institūta valdes priekšsēdētājs Normunds Grostiņš ir iesniedzis manabalss.lv iniciatīvu par tautas nobalsošanu sakarā ar ES regulēto imigrāciju. Ja iniciatīvu atbalstīs 10 000 Latvijas pilsoņu, tā tiks izskatīta Saeimā.

Iepriekš Normunda Grostiņa iesniegtā iniciatīva par PVN samazināšanu pārtikai manabalss.lv ieguva ap 15 000 pilsoņu atbalstu un tika ilgstoši izskatīta Saeimā, tā tuvinot sabiedrības interesēm atbilstošu risinājumu nākotnē.

Par referenduma rīkošanu sakarā ar ES regulēto imigrāciju iespējams nobalsot te: http://manabalss.lv/i/890

Atbildēt

to garāmejot

20.11.2015. 19:25

»

garāmejot

"Mēs esam bijuši „solidāri” un Eiropas interesēs ievērojami pabojājuši savas attiecības ar Krieviju...


Nu pastāsti, pastāsti, ko tev Krievija pēdējos 25 gados ļaunu nodarījusi. Neēd tavas šprotes?

Atbildēt

garāmejot

18.11.2015. 06:02

"Mēs esam bijuši „solidāri” un Eiropas interesēs ievērojami pabojājuši savas attiecības ar Krieviju."

Protams, ne vārda par to, kādēļ attiecības tika pabojātas. Ja tic Riņķim, tad tikai un vienīgi pēc Eiropas iniciatīvas, tās (vai, protams, amīšu) interesēs par skaistām acīm, bet Krievija ir nepamatoti cietusī, jo tak "nesāka pirmā".

Te nu mēs redzam tipisku trolli darbībā. Paldies Riņķim par lielisku piemēru.

Atbildēt

Arī Jānis

17.11.2015. 19:22

Jānīt, tev vēl augt un attīstīties līdz "sabiedrisko attiecību speciālistam". Jo pagaidām izskaties tikai pēc plānā galdiņa urbēja demagoģijas burbulī.
P.S. Tik audz prātiņā, nevis miesās - tur jau sen ir gana... :)

Atbildēt

andris a

17.11.2015. 19:14

Lv varturi un viņu rupori kaa streipisti, tomsonisti murgo par integrāciju =tanī vietaa, lai darītu visu iespējamo Latvijas tautas valsts atjaunoshanai (sun) ,,,,atjēdzieties....:)) (flag:lv) (sun)

Atbildēt

!

17.11.2015. 14:32

»

AG

Kādas sankcijas pret Krieviju, ko murgo? Rietumi pērk Krievijas gāzi un naftu, krievu tūristu Rietumu veikalos atprečo savas Krievijā izdotās banku kartes! Protams, ka tas teātris arī formāli drīz beigsies


Krievijas banku kartes,,brivas latvijas banku kartes un uzvarejusa maidana banku kartes Ukraina maksa nodevas asv frs !
p.s. vai tad Ukraina mainijas ,,ukrainas centralas bankas ipasnieki pec maidana ,,revolucijas,, -tas ir jautajums ,ko nesaprot pat asv uzpirktie maidana dalibnieki. sai teritorijai asv 1991 gada atvera makdonaldu,,restoranus,,un noteica kolonialo statusu ,tas ari ir viss.

Atbildēt

to ieraugot bildi

17.11.2015. 00:15

»

ieraugot bildi

Nemaz nelasīju


Cik tev gadu? 13?

Atbildēt

AG

16.11.2015. 23:35

Kādas sankcijas pret Krieviju, ko murgo? Rietumi pērk Krievijas gāzi un naftu, krievu tūristu Rietumu veikalos atprečo savas Krievijā izdotās banku kartes! Protams, ka tas teātris arī formāli drīz beigsies!

Atbildēt

=>hm 18:19

16.11.2015. 23:34

Tā gan. Un ja iejaucas pa vidu kāds vientuļš individuālists, tad visi fermeri brīnās un dzen to prom.

Atbildēt

>latvāņu kroplim

16.11.2015. 23:19

Vai visi tie dzeltenie latvāņu kropļi ir tik resni.....

Atbildēt

bnf

16.11.2015. 21:50

»

Hmm !

Ar nolūku izlasīju visu rakstu. Un tāds garā nabadzīgs cilvēciņš var būt "sabiedrisko attiecību speciālists...


nu apdirsi, bet kur tad fakti, kas atspekos melus?
ko tad bez faktiem?sanaak, ka tu izplati - viena tante teica.
tu gan deretu par "specialistu"!

Atbildēt

derdz

16.11.2015. 21:08

vai raksta autors apzinās kas ir kolektīvā apziņa, saliedētība, utml., kolektīvā valsts tautsaimniecības ekonomikas modelis, utt., kā tas varētu izpausties ... !!! Runāt ir viens, bet darbos ir patiesā attieksme.. un to redz un jūt ikviens ar ko nākas sadzīvot un izdzīvot.

Atbildēt

cashout

16.11.2015. 19:00

Labi uzcepts :) Vislielākā problēma ir lielais aitu un degradējošu personu skaits. Līdz ar to jebkuru pamestu ēsmu norij bez šaubīšānās. Ja cilvēkam ir kaut minimāla vēlme,tad šodien ir iespēja atrast jebkuru info. Jebkuru! Un pašam izdarīt secinājumus. Diemžel,bet viena daļa nekad neko nesapratīs,viena daļa negribēs saprast,vienai daļai pietieks ar pornorāmas vai tv3 raidījumiem,kuri barojās ,pārsvarā,no dažadu dienestu pamestā info. Un tad pat pie varas esošie sāk ticēt saviem mītiem,ka valdiņš nav prasts ģimenes biznesa shēmotājs,bet mesija,kurš izglābis LAtviju. P.S.Viss jau būtu labi,bet ko darīt? Aitu īpatsvars sagraus jebkuru ilūziju par to,ka lietas un procesi uzlabosies. Kaut vai tikai domāšanā :(

Atbildēt

hm

16.11.2015. 18:19

Latvijā ir latviešu troļļu fermas, kuras strādā varas (Solvitas, Reira, Laimdotas, Lolitas, Ilzes) interesēs un šīm fermām pareizo viedokli piespēlē gan esošie, gan bijušie SAB darbinieki, kā arī atsevišķos jautājumos DP, Militārās izlūkošanas un KNAB speciālisti. Pie troļļu fermām pieder arī sabiedriskā TV un radio žurnālisti.
Viņi nodarbojas ar masu apziņas manipulāciju.
Vēl ir nelielas fermas, kuras brīvprātīgi strādā Raivja Dzintara labā. Ir ferma, kas rūpējas, lai par Lembergu būtu labs viedoklis. Vēl pa fermai ir Rēzeknes domē, Valmieras domē un Jelgavas domē.
Tūlīt "Vienotībai" un bēgļiem simpatizējošie latviešu troļļi panāks, ka "Islāma valsts" gandrīz visur tiks saukta tikai un vienīgi par "Daeš".

Atbildēt

Hmm !

16.11.2015. 17:57

Ar nolūku izlasīju visu rakstu. Un tāds garā nabadzīgs cilvēciņš var būt "sabiedrisko attiecību speciālists"?
Speciālizējas uz čekistiska rakstura meliem? Uz ko tad.
Patiesi, šis Jānis ir 5 klases skolnieka līmeņa "speciālists", ko rāda šis viņa raksts. Nu nederētu viņš par Krievijas trolli.

Atbildēt

latvāņi smird

16.11.2015. 17:36

visādi resni latvāņu kropļi piesārņo Pietiek..., pēc pāris sekundēm, lasot, kļuva skaidrs ka šitas morālais kroplis ir dvīnis tepat portālā smirdošajam latvāņu nacionālistam gedroiķim

Atbildēt

ieraugot bildi

16.11.2015. 17:25

Nemaz nelasīju.

Sava ķermeņa uzturēšana cilvēcīgā izskatā ir pierādījums cilvēka spējai domāt. Atbaidoši.

Atbildēt

mediciniskas kvotas auseklisiem & svf slepenie protokoli

16.11.2015. 16:34

»

Jānis

Ne jau krieviem vai amerikāņiem pakaļ skriet, bet pašiem sākt savā zemē valdīt


kapec asv nav oficiali atcelusas alena dalesa 1947 gada doktrinu Austrumeiropas valstu iznicinasanai,pec tam kad sis valstis tika vardarbigi pievienotas es un nato ?

Atbildēt

Žulis

16.11.2015. 16:29

Skumji, ja sabiedrisko attiecību speciālists notic, ka "bēgļu uzņemšana ir laba lieta" un tikai pēc tam, kad ierauga kas notiek pasaulē viņam pierāpo, ka nē - kaut kas ar to bēgļu uzņemšanu tik labi vis nav.
Skumji, ja sabiedrisko attiecību speciālists nesaprot kas šobrīd Latvijā ir pie varas un runā par kaut kādām "mūsu pašu" interesēm, kuras šim pārkrāsotajam padomju režīmam tad nu aicina turpmāk censties ievērot. (Tikpat labi viņš varētu censties pierunāt tīģeri turpmāk neēst gaļu.)
Arī tas, ka "cilvēki, kuri pirms tam ar putām uz ļūpām aizstāvēja bēgļu uzņemšanu mūsu valstī, bet tagad visi kā viens sociālajos tīklos ir nokrāsojušies Francijas krāsās" nav nekāds pārsteigums. Tie ir tie paši mūsu "mīļotās" valdības toļļi, kuru esamību raksta autors noliedz savā rakstā. Ko viņiem liek rakstīt, to viņi arī raksta. Es pieņemu, ka drīzumā viņiem tiks dots uzdevums Francijas teroraktus, cik vien tas iespējams nodalīt no "bēgļu" uzņemšanas jautājuma, jo kaut kā taču tautas acīs ir jāattaisno tā kalpošana Briseles kungiem.
Bet mūsu valdības troļļus raksta autors nespēj saskatīt tā vienkāršā iemesla dēļ, ka mūsu valdības troļļi, tāpat kā mūsu valdība, nekalpo mūsu interesēm. Mūsu valdības troļļi, tāpat kā mūsu valdība reizēm kalpo Briseles,Vašingtonas, bet reizēm Maskavas interesēm. Vienīgais, pret ko šie troļļi vēršas ar nemainīgu, žultainu niknumu un agresivitāti ir latviešu tauta un latviešu nacionālisms. Bet to jau nu arī sabiedrisko attiecību speciālistam vajadzētu būt spējīgam saprast.

Atbildēt

Jānim Riņķim

16.11.2015. 16:17

"... kāpēc ir tik daudz cilvēku, kuri, būdami Latvijas pilsoņi, ar šo valsti nelepojas". - Jāni, nejauc lūdzu torti ar sū... du, valsti ar valsts varu.
Valsti mīl visi latvieši un ap 80 vai vairāk procentu cittautiešu, bet varu mīl tikai ap 20 % visu Latvijas iedzīvotāju, kuri labi iekārtojušies, ka var kārst valsts kasi, tauta līdzekļus personīgi - preču (medikamentu) cenās un visur citur, kuru liela daļa, plus ekstrēmisti - nemīl šo valsti, kurina naidu un jauc medu ar darvu kopā. Un Jānis tāpat jauc medu - valstui--i, ar darvu - varu, kura mūs visus drāž ar savu sponsoru palīdzību, arī "populārā" savā vidē SaSkaņa (saīsināti - partija SS).

Atbildēt

omg

16.11.2015. 15:47

Kā var apgalvot, ka Krievija sekmīgi cīnās ar terorismu?

Vai autors kaut ko ir dzirdējis par uzsprāgušo Krievijas lidmašīnu no Ēģiptes? Terorisma vilni pirms Soču olimpiādes arī autors palaidis garām?

Atbildēt

16.11.2015. 15:36

Kas tad nav saprotams? Karš iet pilnā gaitā - hibrīdkarš. Visticamāk, lai izvairītos no kara eskalācijas, ES piekāpsies Krievijai un atcels sankcijas, apturēs bēgļu pūtumu, iedos Krievijai ar Šengenas zonu bezvīzu režīmu un būs jauna ES. Vai arī to sauks savādāk – Vācijai neiztikt bez Krievijas gāzes.

Latvijas valsts ir tikai formāli, jo dzīvo pēc Briseles noteikumiem un naudas.

Latviju jebkura gadījumā pārpludinās ukraiņi, krievi un citi. Bankas to vien gaida, lai atkal audzētu burbuli uz nekustamajiem īpašumiem, tostarp Latvijā.

Vai es visu vēlos? Nē. Bet man neprasa un neprasīs, vai vēlos.

Ko darīt tagad, lai tā nebūtu? Manī un tevī neklausīsies tāpat, lai arī mums būtu risinājumi.

Atbildēt

Praatniex

16.11.2015. 15:33

»

50s

Tik tenndenciozu rakstu sen nesmu Latvijas saitos lasijis. Tiesi nokopets no kremla zombkastes runajosajam galvam


Šitas uzpūtīgais vepris tā uzblīdis no Krievijas labumu rīšanas, ka bieži piesauktais Kalvītis nobāl

Atbildēt

50s

16.11.2015. 15:22

Tik tenndenciozu rakstu sen nesmu Latvijas saitos lasijis. Tiesi nokopets no kremla zombkastes runajosajam galvam.

Atbildēt

Jānis

16.11.2015. 15:05

Ne jau krieviem vai amerikāņiem pakaļ skriet, bet pašiem sākt savā zemē valdīt...
Redzēs, kāda būs reakcija, kad pa ielām sāks vazāties patīkamas čigānu grupas...beidzot būsim veiksmīgi solidarizējušies...tā turpināt.
Varbūt tad kādam prātiņš atbrauks mājās

Atbildēt

Eduards Lunis

16.11.2015. 14:44

Riņķi! Jūs esat visīstākais, Latvijā varu uzurpējušais , trollis!
Kur Jūs redzat Latviju ja tā ir IZZAGTA , NOZAGTA,PIESMIETA,!? TĀ VĒL EKSISTĒ UZ TĀDIEM KĀ JŪS!
JUMS NAV PAT ELEMENTAŖĀKO CILVĒCISKO ĪPAŠĪBU-CITĀDI IĀ NERAKSTĪTU...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...