Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Par SAB nepielaidību

Inguna Sudraba
01.03.2018.
Komentāri (55)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bezjēga

05.03.2018. 17:02

»

aina

Ingūna,es par Jums balsoju un balsošu atkal.Paldies,ka redzat,kā izzog Latviju


Un jēga no viņas ka viņa tikai redz kā izzog? Es arī redzu, balso par mani.

Atbildēt

NLO

04.03.2018. 20:08

Sarkanā kuce ...!!!

Atbildēt

aina

03.03.2018. 20:00

Ingūna,es par Jums balsoju un balsošu atkal.Paldies,ka redzat,kā izzog Latviju!

Atbildēt

durvistev.lv

03.03.2018. 18:45

Tā neesmu es !!!
Jau aizmirsāt?

Atbildēt

Uldis

03.03.2018. 18:10

»

Kols

Troikas gribi rīkot? KNAB un SAB neko nedarīja, bet pēc 10 gadiem Sudrabai jātiek galā? Ne visus idiņus karš izsitis


Beidz, Sudraba vienmēr bija sistēmas cilvēks, vienkārši Krievijas ekonomiskai situācijai pasliktinoties, saimnieks mazāk ieliek silē un visiem nepietiek, tāpēc arī domstarpības.

Atbildēt

Uldis

03.03.2018. 18:05

»

muldik

tu taču zini,ka tā saucamo baigo gadu izdomāja nacistu vietējie kolabrocionisti un "popularizēja" ar tiem 44 aizbēgušie no MĀTES LATVIJAS no DIEVA taisnīga soda.Ja tiešām runā par baismīgiem gadiem,tad tie bija 1941 gada jūlijs lidz 1945 gada maijam,mācies vēsturi


Varu tikai iedomāties, kā tavi senči, fašistu lops, pēc Rīgas atbrīvošanas 1941. gada 1. jūlijā pēc sastrādātā "Baigā gadā" muka un kā drebēja visu kara laiku. Esi drošs, ka noziegumi pret cilvēci nepaliks bez atbildes un par šo noziegumu samaksās ne tikai krievu un žīdu sadistu un masu slepkavu un to līdzskrējēju pēcnācēji, bet arī visi nozieguma noliedzēji.

Atbildēt

Rodrigo

03.03.2018. 16:28

»

Žulis

Ko tad Sudrabas kundze mums šajā īsajā rakstiņā ir atklājusi...


Palasi viņas blogu
.Tad uzzināsi, ko viņa domā par visu..Jeb biji sacerējies, ka Apollo Tev to pastāstīs..?))

Atbildēt

Diegs

03.03.2018. 16:26

»

No sirds Krievijai

Kundzīte vizinās krievu oligarhu privātajās lidmašīnās uz Maskavu, cenšas attaisnot vietējos oligarhus, bet uzdodas par tautas glābēju. Tam tikai atsaldētie vai bamšļu sūcēji var noticēt. Ceru, ka tādu nav virs 5% un šī KGB draudzenīte rudenī pazudīs no skatuves uz visiem laikiem...


Tu, brāl, laikam pamuļkis..Oligarhu izmeklēšana nokavēta par 10 gadiem, oligarhu ieceltie menti un prokurori amatos...Un Sudraba spēja piespiest Sistēmu pašai sevi izmeklēt un sodīt? Laikam nesaproti, ka te viss kā Sicīlijā? Un viens godīgs cilvēks cūku barā neko neiesāks.

Atbildēt

muldik

03.03.2018. 12:49

»

Uldis

Pēc tā ko jūs, nolādētās netīrās fašistu cūkas, civilizācijas atkritumi, pastrādājāt Latvijā "Baigā gadā", katra latvieša svēts pienākums bija jūs sist, kamēr pēdējais no jums nav aizsūtīts uz elli un no Cilvēku planētas nav pazuduši visi jūsu smirdīgie simboli un atribūti un vienalga, kam "gitļeram...


tu taču zini,ka tā saucamo baigo gadu izdomāja nacistu vietējie kolabrocionisti un "popularizēja" ar tiem 44 aizbēgušie no MĀTES LATVIJAS no DIEVA taisnīga soda.Ja tiešām runā par baismīgiem gadiem,tad tie bija 1941 gada jūlijs lidz 1945 gada maijam,mācies vēsturi!

Atbildēt

Uldis

03.03.2018. 12:27

»

muldi

kā gitleram devušie ZVĒRASTU uzticībai var būt varoņi,muldi,ārprāc


Pēc tā ko jūs, nolādētās netīrās fašistu cūkas, civilizācijas atkritumi, pastrādājāt Latvijā "Baigā gadā", katra latvieša svēts pienākums bija jūs sist, kamēr pēdējais no jums nav aizsūtīts uz elli un no Cilvēku planētas nav pazuduši visi jūsu smirdīgie simboli un atribūti un vienalga, kam "gitļeram" vai marsiešiem būtu bijis tāpēc jāzvēr. http://www.lettia.lv/lv_a_baigais-gads.html

Atbildēt

lol

03.03.2018. 08:51

VK vadonis - valstij neērta persona??
moahahha
nesmīdiniet manas čībiņas;)

Atbildēt

RT

02.03.2018. 21:52

Valsts kontrolē Sudrabas kundzi ielika savējie, tad arī pielaide bija, bet tag ir nodevusi "savējos", līdzarto nav vairs privilēģijas!

Atbildēt

Visi nav stulbi

02.03.2018. 21:50

Manās acīs Ingūniņ tu esi politiski sevi norakusi. Pie tam to izdarījusi pati, tā ka es uz vēlēšanām tavā vietā necerētu.

Atbildēt

Uldis

02.03.2018. 20:55

»

...

Lidojiet vairāk ar Krievijas oligarhu lidmašīnām un stāstiet, ka ar tām ir lidojusi jums līdzīga kundzīte, kura pildīja politisko pasūtījumu


Tas ir tik pat pretīgi, kā kopā ar latviešu tautas bendēm svinēt 9.maiju, uzdzīvot Jaunā viļņa ballē, čekas ložā skatīties Ģinamo spēli, izgāzt savu dzīvniecisko naidu uz latviešu varoņu - leģionāru piemiņu, vai piedalīties čekistu rīkotās Lūgšanu brokastīs.
Visus pie sienas!

Atbildēt

...

02.03.2018. 19:50

Lidojiet vairāk ar Krievijas oligarhu lidmašīnām un stāstiet, ka ar tām ir lidojusi jums līdzīga kundzīte, kura pildīja politisko pasūtījumu.

Atbildēt

Evelīna

02.03.2018. 15:10

Man būtu ko likt pretī katram šim netaisnīgajam komentam,taču lai jau rej šakāļi,ja viņiem no tā paliek labāk.NNEKAS NESPĒJ MAINĪT MANU VIEDOKLI PAR ŠO PATIESO UN SKAIDRO BŪTNI,kādu es esmu izpratusi un pazinusi kopš izseniem laikiem[kopš viņas darbošanās VK] cik zinu,tad pēc katras kontroles jebkurā iestādē tika sniegts pārbaudes rezultāts,taču tālāko jau bija jāreaģē citām iestādē,bet jau tālāk neko nedarīja,tad nav vainīga Sudraba.Lai viņa pārstāvētu jebkuru partiju nākamajās vēlēšanās,es balsošu tikai par to partiju,es ticu un ticēšu šai tīrajai un gudrajai sievietei,Turaties,Ingūna,esmu par jums..

Atbildēt

Inta

02.03.2018. 13:29

https://konservativie.lv/2018/01/14/juta-strike-un-juris-jurass-par-oligarhu-lietu/

Atbildēt

No sirds Krievijai

02.03.2018. 12:27

Kundzīte vizinās krievu oligarhu privātajās lidmašīnās uz Maskavu, cenšas attaisnot vietējos oligarhus, bet uzdodas par tautas glābēju. Tam tikai atsaldētie vai bamšļu sūcēji var noticēt. Ceru, ka tādu nav virs 5% un šī KGB draudzenīte rudenī pazudīs no skatuves uz visiem laikiem.

Atbildēt

Uldis

02.03.2018. 12:22

»

John Doe

Dumjā bāba. Uz neredzēšanos. Nav jau tā, ka SAB ir tikai un vienīgi pretvalstisks kantoris


Droši vien, ka piedalās arī zagšanā. Atceries, kā Brokas kundzei atņēma pielaidi, lai viņa nebāztu degunu Citadeles afērā?

Atbildēt

Uldis

02.03.2018. 12:20

»

Rolands

Sudraba iespējams ir gatava startēt Saskaņas sastāvā. Pretējā gadījumā tai nav ne mazāko iespēju tikt Saeimā vēlreiz


SC "latviešu" skaits nevar būt bezgalīgs. Rinkēvičam, Kozlovskim un Pabrikam arī vietu vajadzēs.

Atbildēt

Žulis

02.03.2018. 12:11

Ko tad Sudrabas kundze mums šajā īsajā rakstiņā ir atklājusi?
1. Latvijā pastāv sistēma, kas izzog valsti, jeb valsts izagšanas sistēma.
2. Arī SAB kalpo šai valsts izzadzēju sistēmai.
Ņemot vērā, ka Sudrabas kundze ilgus gadus pati ir strādājusi par valsts kontrolieri un šodien ir deputāte, kā arī savas veidotās partijas priekšsēde, bet līdz pat šim brīdim nav publiski tautai darījusi zināmu par kaut kādas valsts izzadzējas sistēmas pastāvēšanu, nākas secināt, ka viņa pati šai sistēmai visu šo laiku ir uzticīgi kalpojusi, bet tikai tagad, kad sistēma no viņas pakalpojumiem ir atteikusies, sava aizvainojuma iespaidā nolēmusi atklāt patiesību par nožēlojamo situāciju valstī. Spriežot pēc raksta nobeigumā teiktā, tad Sudrabas kundzei ir zināms, ka šī valsts izzadzēju sistēma uz gaidāmajām vēlēšanām ir iecerējusi imitēt savu pārbūvi un lai šī pārbūve tautas acīs izskatītos pārliecinošāka, piedāvā sevi atkal atgriezt atpakaļ sistēmā un atjaunot pielaidi valsts noslēpumiem. Vēl vairāk - viņa ir pārliecināta, ka tas tā tiešām arī notiks.

Atbildēt

IVO

02.03.2018. 12:10

Ne tikai sudraba pie visa vainīga,lielākā daļa no zzs ir tādi..kurus nevajadzētu pielaist......melo un zog...

Atbildēt

OLIS

02.03.2018. 12:06

VISUS PROM NO ZZS.....NEATBILST SAVAM DARBAM......KAS DARĀS PREZIDENTA KANCELEJĀ ....VAIRĀK KĀ SAEIMAS ZĀLĒ

Atbildēt

ILVIS

02.03.2018. 12:03

VEJOŅA KANCELEJĀ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pilnu pārskatu par prezidenta kancelejas darbinieku pērn saņemtajām prēmijām, piemaksām un naudas balvām, kā arī par to oficiālo pamatojumu publicējis portāls Pietiek.com.
Regulāras piemaksas pie algas ar identisku pamatojumu mēnesi pēc mēneša. Pat vairāk nekā divarpus tūkstošus eiro lielas prēmijas nevis par konkrētu veikumu, bet vienkārši „atbilstoši darba izpildes novērtēšanas rezultātiem”. Naudas balvas it kā par darbinieka padarīto ar viņa specialitāti pilnīgi nesaistītās jomās. Valsts prezidenta kancelejā, kā rāda līdz šim nepubliskoti finanšu dati, pērn ir sākušies jauni „treknie gadi”, secina portāls.
Regulāras piemaksas ar īpatniem pamatojumiem
Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kancelejā pērn finanšu līdzekļi dāsni tērēti darbinieku atalgošanai arī papildus darba līgumos noteiktajām summām, - šādu secinājumu liek izdarīt pēc oficiāla pieprasījuma prezidenta kancelejas sagatavotais pārskats par 2016. gadā šajā iestādē aprēķinātajām un izmaksātajām prēmijām, naudas balvām un piemaksām.
Kā rāda šis pārskats, pērn ik mēnesi virknei prezidenta kancelejas darbinieku papildus noteiktajai darba algai piešķirtas vērā ņemamas piemaksas – turklāt ne tikai gadījumos, kad bijis jāaizvieto kāds kolēģis, bet arī ar acīmredzami formāli piemeklētu pamatojumu.
Tā, piemēram, kancelejas Juridiskās nodaļas vadītāja vietniece Linda Puķīte visu gadu ik mēnesi saņēmusi piemaksu, kuras lielums bijis no 220 līdz 730 eiro pirms nodokļu nomaksas. Šī amatpersona katru mēnesi esot īpaši intensīvi „nodrošinājusi tiesisko pamatojumu Rīgas pils Priekšpils aprīkojuma un mēbeļu restaurācijai, jaunu, analogu un reprezentācijas mēbeļu izgatavošanai un iegādei”.
Savukārt Valsts prezidenta ekonomikas padomnieks Andis Jēkabsons piemaksas saņēmis trīs gada pēdējos mēnešus – attiecīgi 683 eiro, 1024 eiro un 878 eiro. Viņš tieši šajos trijos mēnešos īpaši intensīvi un nepārtraukti esot nodarbojies ar „ārējās ekonomiskās sadarbības veicināšanu un investīciju piesaisti, apzinot Latvijas un ārvalstu investorus, izstrādājot iespējamos darbības virzienus potenciālo investīciju piesaistei”.
Naudas balvu un prēmiju lietus
Pagājušā gada oktobrī pār Valsts prezidenta kancelejas darbiniekiem masveidā nolijis arī īsts naudas balvu lietus, - tikai tādu naudas balvu, kuru lielums pārsniedzis tūkstoš eiro, bijis kopumā 34, bet lielākā pārsniegusi 2600 eiro. Taču arī daudzu šo balvu piešķiršanas pamatojums rada neizpratni.
Valsts prezidenta padomniekam Jānim Plepam, kurš oficiāli nodarbojas ar konstitucionālo tiesību jautājumiem, 2241 eiro naudas balva piešķirta par kaut ko pilnīgi citu – par starptautiskas konferences „dalībnieku pieņemšanu Rīgas pilī plānošanu, organizēšanu, koordinēšanu, sagatavošanu un sekmīgu īstenošanu”.
Savukārt ar „augstāko Latvijas valsts apbalvojumu svinīgo pasniegšanas ceremoniju 2016.gada 4.maijā Melngalvju namā, plānošanu, organizēšanu, koordinēšanu, sagatavošanu un sekmīgu īstenošanu” īpaši intensīva darba apstākļos esot nodarbojusies... Apžēlošanas dienesta vadītāja Elena Lodočkina, par to arī saņemot 1906 eiro lielu naudas balvu.
Divus mēnešus vēlāk, pagājušā gada decembrī ir pienācis lielais prēmiju izmaksas brīdis. Tikai tādu prēmiju skaits, kuru lielums pārsniedzis 1000 eiro, bijis deviņpadsmit, bet lielākā prēmija bijusi gandrīz 2000 eiro. Tiesa, pamatojums visām bijis pilnīgi identisks - „par darbu 2016.gadā atbilstoši darba izpildes novērtēšanas rezultātiem”.
Uz iespaidīgo četrciparu balvu un prēmiju fona izceļas vienkāršajiem darbarūķiem izmaksātās summas. Leģendārais Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļas ugunsdrošības un civilās aizsardzības inspektors Rolands Majors, kurš Rīgas pilī aizvadījis 62 darba gadus, par pagājušā gada veikumu saņēmis 193 eiro prēmiju, bet par darbu pils iekārtošanā un prezidenta rezidences pārcelšanā no Melngalvju nama uz Rīgas pili – 258 eiro naudas balvu.
Salīdzinājumam - Valsts heraldikas komisijas priekšsēdētāja vietniece administratīvajos jautājumos Ramona Umblija par „Valsts prezidenta atzinības raksta “Cildinājuma raksts” idejas izstrādi un to īstenošanu” vien pagājušā gada oktobrī ir saņēmusi 910 eiro lielu naudas balvu.
Grūtības ar pamatošanu
Vairāku dienu laikā Valsts prezidenta kanceleja, kuru nu jau vada bijušais Latvijas Pasta vadītājs Arnis Salnājs, nespēja vai nevēlējās viest skaidrību par iespaidīgo izmaksu piešķiršanas pamatotību gadījumos, kas LA radīja īpašas aizdomas.
To jautājumu vidū, uz kuriem saistībā ar dāsnajām izmaksām un to pamatojumu nekādas atbildes nespēja sniegt ne tikai A. Salnājs, bet arī prezidenta kancelejas Preses dienests (tā vadītāja Ilze Salna pērn prēmijā un naudas balvā kopā saņēmusi 2990 eiro) un prezidenta preses padomnieks Jānis Siksnis (pērn prēmijā un naudas balvā kopā saņēmis 4431 eiro), bija šādi:
- kā tieši Juridiskās nodaļas vadītāja vietniece visu gadu katru mēnesi „nodrošināja tiesisko pamatojumu” mēbeļu izgatavošanai un iegādei?
- kā tieši prezidenta konstitucionālo tiesību padomnieks ir veicis „starptautiskas konferences dalībnieku pieņemšanu Rīgas pilī plānošanu, organizēšanu, koordinēšanu, sagatavošanu un sekmīgu īstenošanu”?
- kādas tieši ārvalstu investīcijas ir piesaistījis prezidenta ekonomikas padomnieks un kā ir iespējams iepazīties ar viņa it kā izstrādātajiem darbības virzieniem?
- kā tieši prezidenta nacionālās drošības padomnieks „nodrošināja Latvijas pārstāvību un dalību NATO Varšavas samitā” – un vai tiešām tieši viņš bija tas, kas organizēja un nodrošināja šo pārstāvību un dalību??
- kādi tieši ir tie „kultūras un sabiedriski valstiska un starptautiska mēroga projekti”, kurus ar īpašu darba intensitāti ir plānojusi un koordinējusi Valsts prezidenta kancelejas vadītāja vietniece?
- kā tieši Apžēlošanas dienesta vecākā speciāliste īstenoja augstāko Latvijas valsts apbalvojumu svinīgās pasniegšanas ceremoniju 2016.gada 4.maijā Melngalvju namā – un kāpēc šāds darbs bija uzdots Apžēlošanas dienestam, kuram it kā ir pilnīgi citas funkcijas?
Valsts kontrole pievērsīšot uzmanību
Valsts kontroles pārstāve Zane Ozola pašlaik atturas komentēt konkrētas izmaksas Valsts prezidenta kancelejas darbiniekiem un to pamatojumu, vien norāda, ka vispār likums ļauj „valsts un pašvaldību iestādēs nodarbinātajiem piešķirt naudas balvas, maksāt prēmijas, kā arī maksāt dažādas piemaksas, ievērojot likumā noteiktos nosacījumus un ierobežojumus”.
Taču vienlaikus Valsts kontrole norāda, ka atlīdzības jautājumi ir tās aktuālo revīzijās pārbaudāmo jautājumu lokā: „Informējam, ka šobrīd Valsts kontrole veic saimnieciskā gada pārskata revīziju par valsts iestāžu, tajā skaitā arī Valsts prezidenta kancelejas 2016.gada pārskata sagatavošanas pareizību. Revīzijas ietvaros tiks pievērsta uzmanība arī valsts iestādēs izmaksātajai atlīdzībai.”
Citās institūcijās – vēl „treknāk”?
Valsts prezidenta kanceleja gan ir pagaidām vienīgā valsts iestāde, kas pēc oficiāla informācijas pieprasījuma saņemšanas bez kavēšanās ir atklājusi prēmēto, apbalvoto un piemaksām apveltīto darbinieku sarakstu.
Tikmēr, piemēram, Edgara Rinkēviča vadītā Ārlietu ministrija šādus precīzus datus nodot atklātībai atsakās. Informācijas prasītājam esot visas tiesības ministrijas lēmumu apstrīdēt administratīvajā tiesā, norāda valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs, tā netieši apliecinot neoficiālo informāciju, ka salīdzinājumā ar Ārlietu ministrijas pērnajiem tēriņiem šajā jomā prezidenta kancelejas „treknais gads” vēl ir bijis diezgan liess.
19 prēmijas virs 1000 eiro „par darbu”
Egitai Kazekai, kancelejas vadītāja vietniecei - 1974,23 eiro
Guntim Puķītim, kancelejas vadītājam - 1952,75 eiro
Kristīnei Jaunzemei, Valsts prezidenta likumdošanas un juridiskajai padomniecei - 1921,05 eiro
Jānim Kažociņam, Valsts prezidenta nacionālās drošības padomniekam, Nacionālās drošības padomes sekretāram - 1869,82 eiro
Maijai Manikai Valsts prezidenta ārlietu padomniecei - 1869,82 eiro
Andim Jēkabsonam, Valsts prezidenta ekonomikas padomniekam - 1869,82 eiro
Jānim Siksnim, Valsts prezidenta preses padomniekam - 1869,82 eiro
Jānim Plepam, Valsts prezidenta konstitucionālo tiesību padomniekam - 1636,09 eiro
Mairai Sudrabiņai, Ordeņu kapitula sekretārei - 1467,68 eiro
Ilzei Salnai, Preses dienesta vadītājai - 1426,60 eiro
Lindai Puķītei, Juridiskās nodaļas vadītāja vietniecei - 1346,12 eiro
Jānim Māsiņam, Administratīvā nodrošinājuma nodaļas informācijas tehnoloģiju galvenajam speciālistam - 1337,22 eiro
Ingai Šteinbrikai - 1302,04 eiro
Renāram Vildem, Valsts prezidenta protokola vadītājam - 1284,10 eiro
Skaidrītei Zarānei, Valsts prezidenta protokola konsultantei - 1133,70 eiro
Ilonai Kancānei, Administratīvā nodrošinājuma nodaļas vecākai grāmatvedei - 1088,58 eiro
Inesei Kahanovičai, Juridiskās nodaļas juristei - 1067,99 eiro
Ievai Viļumai, Juridiskās nodaļas juristei - 1067,99 eiro
Evitai Brečai, vecākajai ekonomikas konsultantei - 1052,90 eiro
Naudas balvas – pat virs divarpus tūkstošiem eiro
Egitai Kazekai, kancelejas vadītāja vietniecei - 2632,31 eiro
Kristīnei Jaunzemei, Valsts prezidenta likumdošanas un juridiskajai padomniecei - 2561,40 eiro
Andim Jēkabsonam, Valsts prezidenta ekonomikas padomniekam - 2561,40 eiro
Jānim Kažociņam, Valsts prezidenta nacionālās drošības padomniekam, Nacionālās drošības padomes sekretāram - 2561,40 eiro
Maijai Manikai, Valsts prezidenta ārlietu padomniecei - 2561,40 eiro
Jānim Siksnim, Valsts prezidenta preses padomniekam - 2561,40 eiro
Jānim Plepam, Valsts prezidenta konstitucionālo tiesību padomniekam - 2241,23 eiro
Mairai Sudrabiņai, Ordeņu kapitula sekretārei - 2010,52 eiro
Elenai Lodočkinai, Apžēlošanas dienesta vadītājai - 1906,65 eiro
Lindai Puķītei, Juridiskās nodaļas vadītāja vietniecei - 1844,00 eiro
Jānim Mūsiņam, Administratīvā nodrošinājuma nodaļas informācijas tehnoloģiju galvenajam speciālistam - 1831,81 eiro
Renāram Vildem, Valsts prezidenta protokola vadītājam - 1759,04 eiro
Evitai Brečai, vecākajai ekonomikas konsultantei - 1754,84 eiro
Ingai Steinbrikai, Administratīvā nodrošinājuma nodaļas galvenajai grāmatvedei - 1736,05 eiro
Ilzei Salnai, Preses dienesta vadītājai - 1563,40 eiro
Ilonai Kancānei, Administratīvā nodrošinājuma nodaļas vecākajai grāmatvedei -1491,20 eiro
Inesei Kahanovičai, Juridiskās nodaļas juristei - 1423,99 eiro
Ievai Viļumai, Juridiskās nodaļas juristei - 1423,99 eiro
Tomam Kalniņam, Preses dienesta fotogrāfam - 1387,87 eiro
Annai Hrapan-Gromņickai, Preses dienesta tulcei - 1386,42 eiro
Lailai Rutks arī Rutkis, sekretariāta vadītajai - 1338,92 eiro
Vitai Ruksei, Valsts prezidenta protokola konsultantei - 1323,00 eiro
Kristīnei Vilkai, Apžēlošanas dienesta vecākajai speciālistei - 1302,22 eiro
Inetai Zavadskai, Administratīvā nodrošinājuma nodaļas grāmatvedei - 1268,69 eiro
Guntai Slesarei, Valsts prezidenta ārlietu padomnieces konsultantei - 1250,50 eiro
Anetei Ugainei, Preses dienesta komunikācijas speciālistei - 1243,00 eiro
Skaidrītei Zarānei, Valsts prezidenta protokola konsultantei – 1242,42 eiro
Elvīrai Stepanovai, Preses dienesta komunikācijas speciālistei - 1241,85 eiro
Zigmundam Liniņam, Jūrmalas rezidences pārvaldniekam - 1196,20 eiro
Gatim Bergmanim, Preses dienesta operatoram - 1170,31 eiro
Andai Pečulei, konsultantei plānošanas jautājumos - 1150,00 eiro
Kristīnei Reisai-Dāboliņai, sabiedrisko projektu konsultantei - 1150,00 eiro
Intai Butkus, Administratīvā nodrošinājuma nodaļas vecākajai lietvedei - 1014,25 eiro
Žannai Trankalei, Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļas vadītājas vietniecei - 1002,94 eiro

Atbildēt

asdfgh

02.03.2018. 11:26

LOL

šitas man izklausās pēc aitas blēšanas... beee beee beee, cik es skaista un tiira, bee bee bee, visi mani apceļ bee bee, braukshu uz maskavu meeee

Atbildēt

!

02.03.2018. 10:58

»

Godīga sieviete

Kā tā -oligarhu lietā tik skaisti visu novedu līdz lietas dabīgai nāvei? Bet tagad mani šitā. Ak nē-nu kā tā var? Cik ļauna rīcība. Nevienam neinteresē manas jūtas? Uzrakstīšu jums rakstiņu, tad redzēsiet, kā jāizturas pret dāmu


Parādīji ka esi idiots! Un tagad jūties apmierināts? Tā komisija nolēma, ka lieta nav izmeklēta un nosūtīja prokuratūrai izmeklēšanai! Ko Tu gribēji, lai saeima komisija veic izmeklēšanu un ieliek vainīgos cietumā? Tā pat Staļina laikos nedarīja!

Atbildēt

Latvis

02.03.2018. 10:52

Pareizi sarakstīts! Tur sevišķi stulbam jābūt, lai domātu citādi! Balsošu vēlēšanās atkal par Sudrabu!

Atbildēt

Saule

02.03.2018. 10:22

Var redzēt, ka te darbojas vadošās kliķes apmaksāta troļļu komanda, kas noķengā Cilvēku ar lielo burtu, kurš tik daudz domā uz dara, lai varētu tautu izvilkt no šī purva, atvērt acis, palīdzēt sāķt domāt, darīt. Jā, viņa ir ļoti liels drauds pastāvošajai sistēmai, varai, tāpēc daudzi ārdās, nomelno, par ko droši varētu sūdzēt tiesā, bet viņa to nedara, jo kliedzēju prāts ir aptumšots un viņi nesaprot, ko dara.

Atbildēt

Godīga sieviete

02.03.2018. 09:49

Kā tā -oligarhu lietā tik skaisti visu novedu līdz lietas dabīgai nāvei? Bet tagad mani šitā. Ak nē-nu kā tā var? Cik ļauna rīcība. Nevienam neinteresē manas jūtas? Uzrakstīšu jums rakstiņu, tad redzēsiet, kā jāizturas pret dāmu.

Atbildēt

abet

02.03.2018. 09:09

»

ka

tik nebūs jauni GOST-i


GOSTI latgaliski nozīmē ,,viesi". Jauni viesi noteikti būs, taču vai visi būs lūgtie viesi?

Atbildēt

jautājums

02.03.2018. 08:49

Varbūt "neērtajai" politiķei būtu gaumīgi atklāt ar kādu vārdu viņa tika kristīta pareizticībā. Un tas noteikti nebija -Ingūna. Tēva vārdu arī (noteikti tika piešķirts-parasti pēc krusttēva vārda). Kur tas notika (valsts, vieta, baznīca) un kas bija krustvecāki.
Varbūt Palestīnas Pareizticīgo imperatora biedrības priekšsēdētājs Sergejs Stepašins?
Un nē, politiķei tā nav privāta informācija.

Atbildēt

John Doe

02.03.2018. 06:47

Dumjā bāba. Uz neredzēšanos. Nav jau tā, ka SAB ir tikai un vienīgi pretvalstisks kantoris :)

Atbildēt

!

02.03.2018. 05:23

Skatoties cik masveidīgi Sudraba tiek noķengāta masu saziņas līdzekļos, rodas pārliecība , ka valdošais mafijas astoņkājis no viņas tomēr baidās! Sudrabu pašlaik redzu, kā vienīgo alternatīvu koalīcijas noziedznieku bandai! Lai veicas ,Ingūna!

Atbildēt

Rolands

02.03.2018. 01:05

Sudraba iespējams ir gatava startēt Saskaņas sastāvā. Pretējā gadījumā tai nav ne mazāko iespēju tikt Saeimā vēlreiz.

Atbildēt

NIKNAIS

01.03.2018. 23:53

Ingunčik, Sāc ar sevi, dod pielaidi saviem noslēpumiem

Atbildēt

Nesaprotu,uzrakstiet

01.03.2018. 23:46

kas ir tās Sudrabas sliktās darbības,kuru dēļ norisinās viņas ķengāšana? Labi:1)negribēja kaut kādu iemeslu dēļ piekrist acīmredzamajam faktam,2)nenovirzīja oligarhu lietu tā,kā tautai gribējās(bet vai tālāk tas maz bija iespējams),3)redzēta krievu sabiedrībā(kas to var liegt,tas pats Dzintars redzēts bildē draudzīgi tērzējot ar Osipovu)..
No kurienes zināms,ka oligarhu lietā kukuļus ņēmusi?
Man gan liekas,ka savas darbības laikā tik daudziem zagļiem uz varžacīm uzkāpusi,ka tie tagad dara ko var,lai viņu gremdētu.

Atbildēt

Uldis

01.03.2018. 23:44

Pielaides, tā vispār ir fikcija. Nenodos Sudraba ienaidniekam ziņas, mums ir ministri, kas pabijuši zem SC sedziņas, vai pats Maizītis atstās slepenos dokumentus savā, no FSBešņikiem īrētā dzīvoklī.

Atbildēt

osia

01.03.2018. 23:18

Kundzīt , tu esi politisks līķis, kas paņēma kukuli un izbeidza oligarhu lietu pat nenosaucot tos kropļus vārdos, kas dalija pa kluso mūsu dievināto valsti. Kauns , ka pazīstu Tevi , bet nauda dara brīnumus un to mēs visi zinam. Lai veicas , gan oligarhi Tevi ieliks kādā Pareksā, gāzē vai RTO par neaizstājamu darbinieci ar labu algu, kā kādreiz Pareksaa Kargins Tev pateicās ar siltu vietiņu.

Atbildēt

siščiks

01.03.2018. 23:16

Lidoja uz Maskavu ar brāļa bērniem! Melo kā automāts. FSB virsnieka brūte.

Atbildēt

žūou Bērtulis

01.03.2018. 22:58

Jautājums Vissvētākajai un visnevainīgākai jaunavai :

> cik valsts izzadzēji tika ietupināti laikā, kamēr strādāji par to valsts kontolieri??

Atbildēt

loliks

01.03.2018. 22:19

kas tie tādi? tā kā draudi - pēc saimes vēlēšanām man BūS pielaide.. :) nu, ja saskaņā ar sarkano zzs nāks kopā pie varas, tad jav būs gan i pielaide, i čaj s kofem, i šampanskoe po utram

Atbildēt

Ej Inguna

01.03.2018. 22:05

uz Pareizticīgo banīcu, izsūdzi grēkus.

Atbildēt

01.03.2018. 21:56

Tā arī netieku gudrs, ko tad tādu kundze ir paveikusi? Ar ko viņa varētu lepoties?

Nevaru neko sakarīgu atrast?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

FotoVecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai.
Lasīt visu...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...