Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Par SAB nepielaidību

Inguna Sudraba
01.03.2018.
Komentāri (55)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bezjēga

05.03.2018. 17:02

»

aina

Ingūna,es par Jums balsoju un balsošu atkal.Paldies,ka redzat,kā izzog Latviju


Un jēga no viņas ka viņa tikai redz kā izzog? Es arī redzu, balso par mani.

Atbildēt

NLO

04.03.2018. 20:08

Sarkanā kuce ...!!!

Atbildēt

aina

03.03.2018. 20:00

Ingūna,es par Jums balsoju un balsošu atkal.Paldies,ka redzat,kā izzog Latviju!

Atbildēt

durvistev.lv

03.03.2018. 18:45

Tā neesmu es !!!
Jau aizmirsāt?

Atbildēt

Uldis

03.03.2018. 18:10

»

Kols

Troikas gribi rīkot? KNAB un SAB neko nedarīja, bet pēc 10 gadiem Sudrabai jātiek galā? Ne visus idiņus karš izsitis


Beidz, Sudraba vienmēr bija sistēmas cilvēks, vienkārši Krievijas ekonomiskai situācijai pasliktinoties, saimnieks mazāk ieliek silē un visiem nepietiek, tāpēc arī domstarpības.

Atbildēt

Uldis

03.03.2018. 18:05

»

muldik

tu taču zini,ka tā saucamo baigo gadu izdomāja nacistu vietējie kolabrocionisti un "popularizēja" ar tiem 44 aizbēgušie no MĀTES LATVIJAS no DIEVA taisnīga soda.Ja tiešām runā par baismīgiem gadiem,tad tie bija 1941 gada jūlijs lidz 1945 gada maijam,mācies vēsturi


Varu tikai iedomāties, kā tavi senči, fašistu lops, pēc Rīgas atbrīvošanas 1941. gada 1. jūlijā pēc sastrādātā "Baigā gadā" muka un kā drebēja visu kara laiku. Esi drošs, ka noziegumi pret cilvēci nepaliks bez atbildes un par šo noziegumu samaksās ne tikai krievu un žīdu sadistu un masu slepkavu un to līdzskrējēju pēcnācēji, bet arī visi nozieguma noliedzēji.

Atbildēt

Rodrigo

03.03.2018. 16:28

»

Žulis

Ko tad Sudrabas kundze mums šajā īsajā rakstiņā ir atklājusi...


Palasi viņas blogu
.Tad uzzināsi, ko viņa domā par visu..Jeb biji sacerējies, ka Apollo Tev to pastāstīs..?))

Atbildēt

Diegs

03.03.2018. 16:26

»

No sirds Krievijai

Kundzīte vizinās krievu oligarhu privātajās lidmašīnās uz Maskavu, cenšas attaisnot vietējos oligarhus, bet uzdodas par tautas glābēju. Tam tikai atsaldētie vai bamšļu sūcēji var noticēt. Ceru, ka tādu nav virs 5% un šī KGB draudzenīte rudenī pazudīs no skatuves uz visiem laikiem...


Tu, brāl, laikam pamuļkis..Oligarhu izmeklēšana nokavēta par 10 gadiem, oligarhu ieceltie menti un prokurori amatos...Un Sudraba spēja piespiest Sistēmu pašai sevi izmeklēt un sodīt? Laikam nesaproti, ka te viss kā Sicīlijā? Un viens godīgs cilvēks cūku barā neko neiesāks.

Atbildēt

muldik

03.03.2018. 12:49

»

Uldis

Pēc tā ko jūs, nolādētās netīrās fašistu cūkas, civilizācijas atkritumi, pastrādājāt Latvijā "Baigā gadā", katra latvieša svēts pienākums bija jūs sist, kamēr pēdējais no jums nav aizsūtīts uz elli un no Cilvēku planētas nav pazuduši visi jūsu smirdīgie simboli un atribūti un vienalga, kam "gitļeram...


tu taču zini,ka tā saucamo baigo gadu izdomāja nacistu vietējie kolabrocionisti un "popularizēja" ar tiem 44 aizbēgušie no MĀTES LATVIJAS no DIEVA taisnīga soda.Ja tiešām runā par baismīgiem gadiem,tad tie bija 1941 gada jūlijs lidz 1945 gada maijam,mācies vēsturi!

Atbildēt

Uldis

03.03.2018. 12:27

»

muldi

kā gitleram devušie ZVĒRASTU uzticībai var būt varoņi,muldi,ārprāc


Pēc tā ko jūs, nolādētās netīrās fašistu cūkas, civilizācijas atkritumi, pastrādājāt Latvijā "Baigā gadā", katra latvieša svēts pienākums bija jūs sist, kamēr pēdējais no jums nav aizsūtīts uz elli un no Cilvēku planētas nav pazuduši visi jūsu smirdīgie simboli un atribūti un vienalga, kam "gitļeram" vai marsiešiem būtu bijis tāpēc jāzvēr. http://www.lettia.lv/lv_a_baigais-gads.html

Atbildēt

lol

03.03.2018. 08:51

VK vadonis - valstij neērta persona??
moahahha
nesmīdiniet manas čībiņas;)

Atbildēt

RT

02.03.2018. 21:52

Valsts kontrolē Sudrabas kundzi ielika savējie, tad arī pielaide bija, bet tag ir nodevusi "savējos", līdzarto nav vairs privilēģijas!

Atbildēt

Visi nav stulbi

02.03.2018. 21:50

Manās acīs Ingūniņ tu esi politiski sevi norakusi. Pie tam to izdarījusi pati, tā ka es uz vēlēšanām tavā vietā necerētu.

Atbildēt

Uldis

02.03.2018. 20:55

»

...

Lidojiet vairāk ar Krievijas oligarhu lidmašīnām un stāstiet, ka ar tām ir lidojusi jums līdzīga kundzīte, kura pildīja politisko pasūtījumu


Tas ir tik pat pretīgi, kā kopā ar latviešu tautas bendēm svinēt 9.maiju, uzdzīvot Jaunā viļņa ballē, čekas ložā skatīties Ģinamo spēli, izgāzt savu dzīvniecisko naidu uz latviešu varoņu - leģionāru piemiņu, vai piedalīties čekistu rīkotās Lūgšanu brokastīs.
Visus pie sienas!

Atbildēt

...

02.03.2018. 19:50

Lidojiet vairāk ar Krievijas oligarhu lidmašīnām un stāstiet, ka ar tām ir lidojusi jums līdzīga kundzīte, kura pildīja politisko pasūtījumu.

Atbildēt

Evelīna

02.03.2018. 15:10

Man būtu ko likt pretī katram šim netaisnīgajam komentam,taču lai jau rej šakāļi,ja viņiem no tā paliek labāk.NNEKAS NESPĒJ MAINĪT MANU VIEDOKLI PAR ŠO PATIESO UN SKAIDRO BŪTNI,kādu es esmu izpratusi un pazinusi kopš izseniem laikiem[kopš viņas darbošanās VK] cik zinu,tad pēc katras kontroles jebkurā iestādē tika sniegts pārbaudes rezultāts,taču tālāko jau bija jāreaģē citām iestādē,bet jau tālāk neko nedarīja,tad nav vainīga Sudraba.Lai viņa pārstāvētu jebkuru partiju nākamajās vēlēšanās,es balsošu tikai par to partiju,es ticu un ticēšu šai tīrajai un gudrajai sievietei,Turaties,Ingūna,esmu par jums..

Atbildēt

Inta

02.03.2018. 13:29

https://konservativie.lv/2018/01/14/juta-strike-un-juris-jurass-par-oligarhu-lietu/

Atbildēt

No sirds Krievijai

02.03.2018. 12:27

Kundzīte vizinās krievu oligarhu privātajās lidmašīnās uz Maskavu, cenšas attaisnot vietējos oligarhus, bet uzdodas par tautas glābēju. Tam tikai atsaldētie vai bamšļu sūcēji var noticēt. Ceru, ka tādu nav virs 5% un šī KGB draudzenīte rudenī pazudīs no skatuves uz visiem laikiem.

Atbildēt

Uldis

02.03.2018. 12:22

»

John Doe

Dumjā bāba. Uz neredzēšanos. Nav jau tā, ka SAB ir tikai un vienīgi pretvalstisks kantoris


Droši vien, ka piedalās arī zagšanā. Atceries, kā Brokas kundzei atņēma pielaidi, lai viņa nebāztu degunu Citadeles afērā?

Atbildēt

Uldis

02.03.2018. 12:20

»

Rolands

Sudraba iespējams ir gatava startēt Saskaņas sastāvā. Pretējā gadījumā tai nav ne mazāko iespēju tikt Saeimā vēlreiz


SC "latviešu" skaits nevar būt bezgalīgs. Rinkēvičam, Kozlovskim un Pabrikam arī vietu vajadzēs.

Atbildēt

Žulis

02.03.2018. 12:11

Ko tad Sudrabas kundze mums šajā īsajā rakstiņā ir atklājusi?
1. Latvijā pastāv sistēma, kas izzog valsti, jeb valsts izagšanas sistēma.
2. Arī SAB kalpo šai valsts izzadzēju sistēmai.
Ņemot vērā, ka Sudrabas kundze ilgus gadus pati ir strādājusi par valsts kontrolieri un šodien ir deputāte, kā arī savas veidotās partijas priekšsēde, bet līdz pat šim brīdim nav publiski tautai darījusi zināmu par kaut kādas valsts izzadzējas sistēmas pastāvēšanu, nākas secināt, ka viņa pati šai sistēmai visu šo laiku ir uzticīgi kalpojusi, bet tikai tagad, kad sistēma no viņas pakalpojumiem ir atteikusies, sava aizvainojuma iespaidā nolēmusi atklāt patiesību par nožēlojamo situāciju valstī. Spriežot pēc raksta nobeigumā teiktā, tad Sudrabas kundzei ir zināms, ka šī valsts izzadzēju sistēma uz gaidāmajām vēlēšanām ir iecerējusi imitēt savu pārbūvi un lai šī pārbūve tautas acīs izskatītos pārliecinošāka, piedāvā sevi atkal atgriezt atpakaļ sistēmā un atjaunot pielaidi valsts noslēpumiem. Vēl vairāk - viņa ir pārliecināta, ka tas tā tiešām arī notiks.

Atbildēt

IVO

02.03.2018. 12:10

Ne tikai sudraba pie visa vainīga,lielākā daļa no zzs ir tādi..kurus nevajadzētu pielaist......melo un zog...

Atbildēt

OLIS

02.03.2018. 12:06

VISUS PROM NO ZZS.....NEATBILST SAVAM DARBAM......KAS DARĀS PREZIDENTA KANCELEJĀ ....VAIRĀK KĀ SAEIMAS ZĀLĒ

Atbildēt

ILVIS

02.03.2018. 12:03

VEJOŅA KANCELEJĀ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pilnu pārskatu par prezidenta kancelejas darbinieku pērn saņemtajām prēmijām, piemaksām un naudas balvām, kā arī par to oficiālo pamatojumu publicējis portāls Pietiek.com.
Regulāras piemaksas pie algas ar identisku pamatojumu mēnesi pēc mēneša. Pat vairāk nekā divarpus tūkstošus eiro lielas prēmijas nevis par konkrētu veikumu, bet vienkārši „atbilstoši darba izpildes novērtēšanas rezultātiem”. Naudas balvas it kā par darbinieka padarīto ar viņa specialitāti pilnīgi nesaistītās jomās. Valsts prezidenta kancelejā, kā rāda līdz šim nepubliskoti finanšu dati, pērn ir sākušies jauni „treknie gadi”, secina portāls.
Regulāras piemaksas ar īpatniem pamatojumiem
Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kancelejā pērn finanšu līdzekļi dāsni tērēti darbinieku atalgošanai arī papildus darba līgumos noteiktajām summām, - šādu secinājumu liek izdarīt pēc oficiāla pieprasījuma prezidenta kancelejas sagatavotais pārskats par 2016. gadā šajā iestādē aprēķinātajām un izmaksātajām prēmijām, naudas balvām un piemaksām.
Kā rāda šis pārskats, pērn ik mēnesi virknei prezidenta kancelejas darbinieku papildus noteiktajai darba algai piešķirtas vērā ņemamas piemaksas – turklāt ne tikai gadījumos, kad bijis jāaizvieto kāds kolēģis, bet arī ar acīmredzami formāli piemeklētu pamatojumu.
Tā, piemēram, kancelejas Juridiskās nodaļas vadītāja vietniece Linda Puķīte visu gadu ik mēnesi saņēmusi piemaksu, kuras lielums bijis no 220 līdz 730 eiro pirms nodokļu nomaksas. Šī amatpersona katru mēnesi esot īpaši intensīvi „nodrošinājusi tiesisko pamatojumu Rīgas pils Priekšpils aprīkojuma un mēbeļu restaurācijai, jaunu, analogu un reprezentācijas mēbeļu izgatavošanai un iegādei”.
Savukārt Valsts prezidenta ekonomikas padomnieks Andis Jēkabsons piemaksas saņēmis trīs gada pēdējos mēnešus – attiecīgi 683 eiro, 1024 eiro un 878 eiro. Viņš tieši šajos trijos mēnešos īpaši intensīvi un nepārtraukti esot nodarbojies ar „ārējās ekonomiskās sadarbības veicināšanu un investīciju piesaisti, apzinot Latvijas un ārvalstu investorus, izstrādājot iespējamos darbības virzienus potenciālo investīciju piesaistei”.
Naudas balvu un prēmiju lietus
Pagājušā gada oktobrī pār Valsts prezidenta kancelejas darbiniekiem masveidā nolijis arī īsts naudas balvu lietus, - tikai tādu naudas balvu, kuru lielums pārsniedzis tūkstoš eiro, bijis kopumā 34, bet lielākā pārsniegusi 2600 eiro. Taču arī daudzu šo balvu piešķiršanas pamatojums rada neizpratni.
Valsts prezidenta padomniekam Jānim Plepam, kurš oficiāli nodarbojas ar konstitucionālo tiesību jautājumiem, 2241 eiro naudas balva piešķirta par kaut ko pilnīgi citu – par starptautiskas konferences „dalībnieku pieņemšanu Rīgas pilī plānošanu, organizēšanu, koordinēšanu, sagatavošanu un sekmīgu īstenošanu”.
Savukārt ar „augstāko Latvijas valsts apbalvojumu svinīgo pasniegšanas ceremoniju 2016.gada 4.maijā Melngalvju namā, plānošanu, organizēšanu, koordinēšanu, sagatavošanu un sekmīgu īstenošanu” īpaši intensīva darba apstākļos esot nodarbojusies... Apžēlošanas dienesta vadītāja Elena Lodočkina, par to arī saņemot 1906 eiro lielu naudas balvu.
Divus mēnešus vēlāk, pagājušā gada decembrī ir pienācis lielais prēmiju izmaksas brīdis. Tikai tādu prēmiju skaits, kuru lielums pārsniedzis 1000 eiro, bijis deviņpadsmit, bet lielākā prēmija bijusi gandrīz 2000 eiro. Tiesa, pamatojums visām bijis pilnīgi identisks - „par darbu 2016.gadā atbilstoši darba izpildes novērtēšanas rezultātiem”.
Uz iespaidīgo četrciparu balvu un prēmiju fona izceļas vienkāršajiem darbarūķiem izmaksātās summas. Leģendārais Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļas ugunsdrošības un civilās aizsardzības inspektors Rolands Majors, kurš Rīgas pilī aizvadījis 62 darba gadus, par pagājušā gada veikumu saņēmis 193 eiro prēmiju, bet par darbu pils iekārtošanā un prezidenta rezidences pārcelšanā no Melngalvju nama uz Rīgas pili – 258 eiro naudas balvu.
Salīdzinājumam - Valsts heraldikas komisijas priekšsēdētāja vietniece administratīvajos jautājumos Ramona Umblija par „Valsts prezidenta atzinības raksta “Cildinājuma raksts” idejas izstrādi un to īstenošanu” vien pagājušā gada oktobrī ir saņēmusi 910 eiro lielu naudas balvu.
Grūtības ar pamatošanu
Vairāku dienu laikā Valsts prezidenta kanceleja, kuru nu jau vada bijušais Latvijas Pasta vadītājs Arnis Salnājs, nespēja vai nevēlējās viest skaidrību par iespaidīgo izmaksu piešķiršanas pamatotību gadījumos, kas LA radīja īpašas aizdomas.
To jautājumu vidū, uz kuriem saistībā ar dāsnajām izmaksām un to pamatojumu nekādas atbildes nespēja sniegt ne tikai A. Salnājs, bet arī prezidenta kancelejas Preses dienests (tā vadītāja Ilze Salna pērn prēmijā un naudas balvā kopā saņēmusi 2990 eiro) un prezidenta preses padomnieks Jānis Siksnis (pērn prēmijā un naudas balvā kopā saņēmis 4431 eiro), bija šādi:
- kā tieši Juridiskās nodaļas vadītāja vietniece visu gadu katru mēnesi „nodrošināja tiesisko pamatojumu” mēbeļu izgatavošanai un iegādei?
- kā tieši prezidenta konstitucionālo tiesību padomnieks ir veicis „starptautiskas konferences dalībnieku pieņemšanu Rīgas pilī plānošanu, organizēšanu, koordinēšanu, sagatavošanu un sekmīgu īstenošanu”?
- kādas tieši ārvalstu investīcijas ir piesaistījis prezidenta ekonomikas padomnieks un kā ir iespējams iepazīties ar viņa it kā izstrādātajiem darbības virzieniem?
- kā tieši prezidenta nacionālās drošības padomnieks „nodrošināja Latvijas pārstāvību un dalību NATO Varšavas samitā” – un vai tiešām tieši viņš bija tas, kas organizēja un nodrošināja šo pārstāvību un dalību??
- kādi tieši ir tie „kultūras un sabiedriski valstiska un starptautiska mēroga projekti”, kurus ar īpašu darba intensitāti ir plānojusi un koordinējusi Valsts prezidenta kancelejas vadītāja vietniece?
- kā tieši Apžēlošanas dienesta vecākā speciāliste īstenoja augstāko Latvijas valsts apbalvojumu svinīgās pasniegšanas ceremoniju 2016.gada 4.maijā Melngalvju namā – un kāpēc šāds darbs bija uzdots Apžēlošanas dienestam, kuram it kā ir pilnīgi citas funkcijas?
Valsts kontrole pievērsīšot uzmanību
Valsts kontroles pārstāve Zane Ozola pašlaik atturas komentēt konkrētas izmaksas Valsts prezidenta kancelejas darbiniekiem un to pamatojumu, vien norāda, ka vispār likums ļauj „valsts un pašvaldību iestādēs nodarbinātajiem piešķirt naudas balvas, maksāt prēmijas, kā arī maksāt dažādas piemaksas, ievērojot likumā noteiktos nosacījumus un ierobežojumus”.
Taču vienlaikus Valsts kontrole norāda, ka atlīdzības jautājumi ir tās aktuālo revīzijās pārbaudāmo jautājumu lokā: „Informējam, ka šobrīd Valsts kontrole veic saimnieciskā gada pārskata revīziju par valsts iestāžu, tajā skaitā arī Valsts prezidenta kancelejas 2016.gada pārskata sagatavošanas pareizību. Revīzijas ietvaros tiks pievērsta uzmanība arī valsts iestādēs izmaksātajai atlīdzībai.”
Citās institūcijās – vēl „treknāk”?
Valsts prezidenta kanceleja gan ir pagaidām vienīgā valsts iestāde, kas pēc oficiāla informācijas pieprasījuma saņemšanas bez kavēšanās ir atklājusi prēmēto, apbalvoto un piemaksām apveltīto darbinieku sarakstu.
Tikmēr, piemēram, Edgara Rinkēviča vadītā Ārlietu ministrija šādus precīzus datus nodot atklātībai atsakās. Informācijas prasītājam esot visas tiesības ministrijas lēmumu apstrīdēt administratīvajā tiesā, norāda valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs, tā netieši apliecinot neoficiālo informāciju, ka salīdzinājumā ar Ārlietu ministrijas pērnajiem tēriņiem šajā jomā prezidenta kancelejas „treknais gads” vēl ir bijis diezgan liess.
19 prēmijas virs 1000 eiro „par darbu”
Egitai Kazekai, kancelejas vadītāja vietniecei - 1974,23 eiro
Guntim Puķītim, kancelejas vadītājam - 1952,75 eiro
Kristīnei Jaunzemei, Valsts prezidenta likumdošanas un juridiskajai padomniecei - 1921,05 eiro
Jānim Kažociņam, Valsts prezidenta nacionālās drošības padomniekam, Nacionālās drošības padomes sekretāram - 1869,82 eiro
Maijai Manikai Valsts prezidenta ārlietu padomniecei - 1869,82 eiro
Andim Jēkabsonam, Valsts prezidenta ekonomikas padomniekam - 1869,82 eiro
Jānim Siksnim, Valsts prezidenta preses padomniekam - 1869,82 eiro
Jānim Plepam, Valsts prezidenta konstitucionālo tiesību padomniekam - 1636,09 eiro
Mairai Sudrabiņai, Ordeņu kapitula sekretārei - 1467,68 eiro
Ilzei Salnai, Preses dienesta vadītājai - 1426,60 eiro
Lindai Puķītei, Juridiskās nodaļas vadītāja vietniecei - 1346,12 eiro
Jānim Māsiņam, Administratīvā nodrošinājuma nodaļas informācijas tehnoloģiju galvenajam speciālistam - 1337,22 eiro
Ingai Šteinbrikai - 1302,04 eiro
Renāram Vildem, Valsts prezidenta protokola vadītājam - 1284,10 eiro
Skaidrītei Zarānei, Valsts prezidenta protokola konsultantei - 1133,70 eiro
Ilonai Kancānei, Administratīvā nodrošinājuma nodaļas vecākai grāmatvedei - 1088,58 eiro
Inesei Kahanovičai, Juridiskās nodaļas juristei - 1067,99 eiro
Ievai Viļumai, Juridiskās nodaļas juristei - 1067,99 eiro
Evitai Brečai, vecākajai ekonomikas konsultantei - 1052,90 eiro
Naudas balvas – pat virs divarpus tūkstošiem eiro
Egitai Kazekai, kancelejas vadītāja vietniecei - 2632,31 eiro
Kristīnei Jaunzemei, Valsts prezidenta likumdošanas un juridiskajai padomniecei - 2561,40 eiro
Andim Jēkabsonam, Valsts prezidenta ekonomikas padomniekam - 2561,40 eiro
Jānim Kažociņam, Valsts prezidenta nacionālās drošības padomniekam, Nacionālās drošības padomes sekretāram - 2561,40 eiro
Maijai Manikai, Valsts prezidenta ārlietu padomniecei - 2561,40 eiro
Jānim Siksnim, Valsts prezidenta preses padomniekam - 2561,40 eiro
Jānim Plepam, Valsts prezidenta konstitucionālo tiesību padomniekam - 2241,23 eiro
Mairai Sudrabiņai, Ordeņu kapitula sekretārei - 2010,52 eiro
Elenai Lodočkinai, Apžēlošanas dienesta vadītājai - 1906,65 eiro
Lindai Puķītei, Juridiskās nodaļas vadītāja vietniecei - 1844,00 eiro
Jānim Mūsiņam, Administratīvā nodrošinājuma nodaļas informācijas tehnoloģiju galvenajam speciālistam - 1831,81 eiro
Renāram Vildem, Valsts prezidenta protokola vadītājam - 1759,04 eiro
Evitai Brečai, vecākajai ekonomikas konsultantei - 1754,84 eiro
Ingai Steinbrikai, Administratīvā nodrošinājuma nodaļas galvenajai grāmatvedei - 1736,05 eiro
Ilzei Salnai, Preses dienesta vadītājai - 1563,40 eiro
Ilonai Kancānei, Administratīvā nodrošinājuma nodaļas vecākajai grāmatvedei -1491,20 eiro
Inesei Kahanovičai, Juridiskās nodaļas juristei - 1423,99 eiro
Ievai Viļumai, Juridiskās nodaļas juristei - 1423,99 eiro
Tomam Kalniņam, Preses dienesta fotogrāfam - 1387,87 eiro
Annai Hrapan-Gromņickai, Preses dienesta tulcei - 1386,42 eiro
Lailai Rutks arī Rutkis, sekretariāta vadītajai - 1338,92 eiro
Vitai Ruksei, Valsts prezidenta protokola konsultantei - 1323,00 eiro
Kristīnei Vilkai, Apžēlošanas dienesta vecākajai speciālistei - 1302,22 eiro
Inetai Zavadskai, Administratīvā nodrošinājuma nodaļas grāmatvedei - 1268,69 eiro
Guntai Slesarei, Valsts prezidenta ārlietu padomnieces konsultantei - 1250,50 eiro
Anetei Ugainei, Preses dienesta komunikācijas speciālistei - 1243,00 eiro
Skaidrītei Zarānei, Valsts prezidenta protokola konsultantei – 1242,42 eiro
Elvīrai Stepanovai, Preses dienesta komunikācijas speciālistei - 1241,85 eiro
Zigmundam Liniņam, Jūrmalas rezidences pārvaldniekam - 1196,20 eiro
Gatim Bergmanim, Preses dienesta operatoram - 1170,31 eiro
Andai Pečulei, konsultantei plānošanas jautājumos - 1150,00 eiro
Kristīnei Reisai-Dāboliņai, sabiedrisko projektu konsultantei - 1150,00 eiro
Intai Butkus, Administratīvā nodrošinājuma nodaļas vecākajai lietvedei - 1014,25 eiro
Žannai Trankalei, Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļas vadītājas vietniecei - 1002,94 eiro

Atbildēt

asdfgh

02.03.2018. 11:26

LOL

šitas man izklausās pēc aitas blēšanas... beee beee beee, cik es skaista un tiira, bee bee bee, visi mani apceļ bee bee, braukshu uz maskavu meeee

Atbildēt

!

02.03.2018. 10:58

»

Godīga sieviete

Kā tā -oligarhu lietā tik skaisti visu novedu līdz lietas dabīgai nāvei? Bet tagad mani šitā. Ak nē-nu kā tā var? Cik ļauna rīcība. Nevienam neinteresē manas jūtas? Uzrakstīšu jums rakstiņu, tad redzēsiet, kā jāizturas pret dāmu


Parādīji ka esi idiots! Un tagad jūties apmierināts? Tā komisija nolēma, ka lieta nav izmeklēta un nosūtīja prokuratūrai izmeklēšanai! Ko Tu gribēji, lai saeima komisija veic izmeklēšanu un ieliek vainīgos cietumā? Tā pat Staļina laikos nedarīja!

Atbildēt

Latvis

02.03.2018. 10:52

Pareizi sarakstīts! Tur sevišķi stulbam jābūt, lai domātu citādi! Balsošu vēlēšanās atkal par Sudrabu!

Atbildēt

Saule

02.03.2018. 10:22

Var redzēt, ka te darbojas vadošās kliķes apmaksāta troļļu komanda, kas noķengā Cilvēku ar lielo burtu, kurš tik daudz domā uz dara, lai varētu tautu izvilkt no šī purva, atvērt acis, palīdzēt sāķt domāt, darīt. Jā, viņa ir ļoti liels drauds pastāvošajai sistēmai, varai, tāpēc daudzi ārdās, nomelno, par ko droši varētu sūdzēt tiesā, bet viņa to nedara, jo kliedzēju prāts ir aptumšots un viņi nesaprot, ko dara.

Atbildēt

Godīga sieviete

02.03.2018. 09:49

Kā tā -oligarhu lietā tik skaisti visu novedu līdz lietas dabīgai nāvei? Bet tagad mani šitā. Ak nē-nu kā tā var? Cik ļauna rīcība. Nevienam neinteresē manas jūtas? Uzrakstīšu jums rakstiņu, tad redzēsiet, kā jāizturas pret dāmu.

Atbildēt

abet

02.03.2018. 09:09

»

ka

tik nebūs jauni GOST-i


GOSTI latgaliski nozīmē ,,viesi". Jauni viesi noteikti būs, taču vai visi būs lūgtie viesi?

Atbildēt

jautājums

02.03.2018. 08:49

Varbūt "neērtajai" politiķei būtu gaumīgi atklāt ar kādu vārdu viņa tika kristīta pareizticībā. Un tas noteikti nebija -Ingūna. Tēva vārdu arī (noteikti tika piešķirts-parasti pēc krusttēva vārda). Kur tas notika (valsts, vieta, baznīca) un kas bija krustvecāki.
Varbūt Palestīnas Pareizticīgo imperatora biedrības priekšsēdētājs Sergejs Stepašins?
Un nē, politiķei tā nav privāta informācija.

Atbildēt

John Doe

02.03.2018. 06:47

Dumjā bāba. Uz neredzēšanos. Nav jau tā, ka SAB ir tikai un vienīgi pretvalstisks kantoris :)

Atbildēt

!

02.03.2018. 05:23

Skatoties cik masveidīgi Sudraba tiek noķengāta masu saziņas līdzekļos, rodas pārliecība , ka valdošais mafijas astoņkājis no viņas tomēr baidās! Sudrabu pašlaik redzu, kā vienīgo alternatīvu koalīcijas noziedznieku bandai! Lai veicas ,Ingūna!

Atbildēt

Rolands

02.03.2018. 01:05

Sudraba iespējams ir gatava startēt Saskaņas sastāvā. Pretējā gadījumā tai nav ne mazāko iespēju tikt Saeimā vēlreiz.

Atbildēt

NIKNAIS

01.03.2018. 23:53

Ingunčik, Sāc ar sevi, dod pielaidi saviem noslēpumiem

Atbildēt

Nesaprotu,uzrakstiet

01.03.2018. 23:46

kas ir tās Sudrabas sliktās darbības,kuru dēļ norisinās viņas ķengāšana? Labi:1)negribēja kaut kādu iemeslu dēļ piekrist acīmredzamajam faktam,2)nenovirzīja oligarhu lietu tā,kā tautai gribējās(bet vai tālāk tas maz bija iespējams),3)redzēta krievu sabiedrībā(kas to var liegt,tas pats Dzintars redzēts bildē draudzīgi tērzējot ar Osipovu)..
No kurienes zināms,ka oligarhu lietā kukuļus ņēmusi?
Man gan liekas,ka savas darbības laikā tik daudziem zagļiem uz varžacīm uzkāpusi,ka tie tagad dara ko var,lai viņu gremdētu.

Atbildēt

Uldis

01.03.2018. 23:44

Pielaides, tā vispār ir fikcija. Nenodos Sudraba ienaidniekam ziņas, mums ir ministri, kas pabijuši zem SC sedziņas, vai pats Maizītis atstās slepenos dokumentus savā, no FSBešņikiem īrētā dzīvoklī.

Atbildēt

osia

01.03.2018. 23:18

Kundzīt , tu esi politisks līķis, kas paņēma kukuli un izbeidza oligarhu lietu pat nenosaucot tos kropļus vārdos, kas dalija pa kluso mūsu dievināto valsti. Kauns , ka pazīstu Tevi , bet nauda dara brīnumus un to mēs visi zinam. Lai veicas , gan oligarhi Tevi ieliks kādā Pareksā, gāzē vai RTO par neaizstājamu darbinieci ar labu algu, kā kādreiz Pareksaa Kargins Tev pateicās ar siltu vietiņu.

Atbildēt

siščiks

01.03.2018. 23:16

Lidoja uz Maskavu ar brāļa bērniem! Melo kā automāts. FSB virsnieka brūte.

Atbildēt

žūou Bērtulis

01.03.2018. 22:58

Jautājums Vissvētākajai un visnevainīgākai jaunavai :

> cik valsts izzadzēji tika ietupināti laikā, kamēr strādāji par to valsts kontolieri??

Atbildēt

loliks

01.03.2018. 22:19

kas tie tādi? tā kā draudi - pēc saimes vēlēšanām man BūS pielaide.. :) nu, ja saskaņā ar sarkano zzs nāks kopā pie varas, tad jav būs gan i pielaide, i čaj s kofem, i šampanskoe po utram

Atbildēt

Ej Inguna

01.03.2018. 22:05

uz Pareizticīgo banīcu, izsūdzi grēkus.

Atbildēt

01.03.2018. 21:56

Tā arī netieku gudrs, ko tad tādu kundze ir paveikusi? Ar ko viņa varētu lepoties?

Nevaru neko sakarīgu atrast?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas glorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...