Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dr.xy

02.06.2016. 07:53

Vai ES un NATO Valsts Latvijas Tieslietu un Valsts drosibas instituciju bezdarbiba nav janoverte ka noziegumu un noziedzinieku atbalstisana ?

Atbildēt

Austris

30.05.2016. 14:40

Ap 90 gadu atpakaļ iznākošajos žurnālos "Atpūta" , tautai par prieku, politiķi un valdība tika kritizēti nepārtraukti. Vai tiešām, mūsdienās drošības policijai nav nekā cita ar ko nodarboties?

Atbildēt

Re re

30.05.2016. 08:59

Tautas cilvēciskā kapitāla un kultūras attīstības vektors var dažādi izpausties. Tajā skaitā arī amizantā veidā. Par tautas attīstību var liecināt zagšanas formātu un apjomu progress. Teiksim, tauta var attīstīties no krūmu zagļiem barona mežā līdz miljonu zagļiem no savas valsts budžeta, sistemātiski apzogot paši savu tautu. Tā ir noticis ar latviešiem, kuri XXI gs. sākumā ir attīstījušies par cienījama apjoma zagļiem un turklāt pavēruši ceļu noziegumu brīvībai. Ne katra tauta var lepoties ar tādu attīstības vektoru.

Atbildēt

Krievs

30.05.2016. 08:55

»

lauķis

Ar zagšanu visvairāk nodarbojas biedri politiķi , un šai sugai nav tautības , liec nu mierā tos latviešus


Biedri politiķi ir visīstākie latvieši-mirlas, kurām lode žēl.

Atbildēt

omg

30.05.2016. 08:17

Tas nemaz nav tik smieklīgi. Džeks nekādu pārkāpumu nav veicis, bet uz DP viņu izsauc tik un tā. Varbūt būtu vērts DP pajautāt, kādus konkrētus jautājumus viņi Ušakovam uzdevuši? Vai arī vienkārši draudzīgi papļāpāja?

Atbildēt

Panamas papīrs

30.05.2016. 07:49

»

lauķis

Ar zagšanu visvairāk nodarbojas biedri politiķi , un šai sugai nav tautības , liec nu mierā tos latviešus


Cionistu shēmas, kas iedzina parādos LV SVF/PB. Cionistu shēmas varas čekistu izpildījumā 25 gadu garuma turpinās. Visu vajag prihvatizēt, izshēmot, iegūt, izīrēt, pārdot, pakļaut ar parādu līgumiem - paverdzināt - uzvārīties.

Atbildēt

hm

29.05.2016. 19:14

Laikam jau karikatūra izdevusies un trāpijusi mērķī, ka DP tā atsaucas un mediji arī neklusē.
Nereti vien karikatūristi tiek uztverti kā lielākie valsts noziedznieki. Vara nepanes, ka par viņiem pasmejas.
No pēdējiem gadiem - Salmans Rušdi, Charlie - hebdo.

Atbildēt

Krievs

29.05.2016. 17:50

»

Latvietis

Latviešu viepļi tikai prot lamāt krievus, bet nezina, kas notiek Krievijā pa īstam varas visīstākajās vietās. Latviešu mēsli domā ar savu sūda galvu un tāpēc neko nezina pareizi par krievu varas pieeju Latvijā


Kāpēc lai latvietis kaut ko saprastu politikā? Latvieša prāts ir zagļa prāts, bet ne politiķa. Tāpēc nav ko gaidīt, lai latvietis saprastu kaut ko no politikas. Latvietis kaut ko saprot tikai no zagšanas, bet nevis no Kremļa stumšanas uz Ušaku te Latvijā kā galveno. Latvietis neko nesaprot, jo te nav nekas nom zagšanas, par ko latvietis var tikai kaut ko apjēgt kā lopiņš aizgaldā pie sūdu siles.

Atbildēt

pirdīgs atsēciens

29.05.2016. 17:42

Ontūn, nedirs bumbiņas.

Tu esi pirdīgi sekmīgs dzejnieks un tev
vaig turpināt iesākto darbu
normējot uz 1 pantu dienā.

Atbildēt

Muļķu Zeme, XXI gadsimts

29.05.2016. 17:31

»

Linards G.=Žulim

Es gaidu, ko teiks Žulis.Viņš zina visu par visiem vislabāk.Šajā portā Žulis, bijušais Dabas bērns, Ek-seržants, Paija u.c. niki ir karalis, jo nāk no vājprātīgo mājas, kurā viņam nav konkurentu starp latviešiem


Es, Untūns Mazpusēns (literārais pseidonīms) pazīstams ar iesauku Mazpisāns, patiešām esmu nesekmīgs kaktu aborta rezultāta izdzimums, muļķis no Muļķu zemes, totāls TIZLENIS. Beidzot esmu to sapratis, atvainojos visiem, kurus esmu aizskāris. Brīžiem sarakstos pats ar sevi. Esmu nolēmis ārstēties. No mana CV. Esmu publicēts portālā PIETIEK, kad L.Lapsas portāls kā atsevišķu rakstu pārpublicēja kādu manu komentāru. Bez tam plašāku ievērību sabiedrībā esmu guvis ar savu dzejas gara darbu „Muļķu Zeme, XXI gadsimts”. Reiz, visiem dzirdot, manu darbu, tiesa tikai dažus vārdus no tā kā „muļķu zeme” kādā LTV1 raidījumā citēja arhibīskaps J.Vanags. Domāju, ka esmu nozīmīga figūra 21. gadsimta dzejā Latvijā un kultūrā vispār, mani, kā jau ģeniālu dzejnieku, šodien vēl neatzīst.. zinu, ka mani plānprātiņa murgi nevienu neinteresē..es visu zinu par vājprātīgo mājām..

Atbildēt

Latvietis

29.05.2016. 17:20

»

Murovejs

Atļaušos atgādināt, ka Ušakovs nav nekāds krievu kopienas līderis


Latviešu viepļi tikai prot lamāt krievus, bet nezina, kas notiek Krievijā pa īstam varas visīstākajās vietās. Latviešu mēsli domā ar savu sūda galvu un tāpēc neko nezina pareizi par krievu varas pieeju Latvijā.

Atbildēt

AG

29.05.2016. 17:18

OKUPANTS URLAKOVS BŪS ĻOTI APBĒDINĀTS, KA VIŅA DARBĪBA PATĪK KRIEVIJAI !!! :)

Atbildēt

Linards G.=Žulim

29.05.2016. 17:13

»

Murovejs

... pirms publicēt kādus apgalvojumus, tomēr derētu arī kaut nedaudz iepazīties ar reālo situāciju un vietējo krievu attieksmi pret NU. Iesaku, piemēram, imhoclub Jums palasīt. Apgalvojums, ka NU ir krievu kopienas līderis, ir līdzvērtīgs apgalvojumam, ka Āboltiņa ir latviešu kopienas līdere...


Es gaidu, ko teiks Žulis.Viņš zina visu par visiem vislabāk.Šajā portā Žulis, bijušais Dabas bērns, Ek-seržants, Paija u.c. niki ir karalis, jo nāk no vājprātīgo mājas, kurā viņam nav konkurentu starp latviešiem.

Atbildēt

ivanuška-duračok-loh

29.05.2016. 15:29

»

juris

Ušakovs ir viēnīgais politikis ko vēl nav atstājis vesalais prātiņš,zombēšana ir ieguvusi draudošus apmērus


Veselā prātiņa tavam elkam nekad nav bijis. Viņam spiedogs ģīmi, par to, cik viņam ir veselā prātiņa. Un par naudu pat ušakova kaķis danco.

Atbildēt

koe?

29.05.2016. 15:27

Un? Tas ir viss? Tātad ušakovs drīkst šķelt sabiedeību un viņam par to nekas nav? Bet tepat vienu tādu, inkinu, tiesā.. kā tad tā?

Atbildēt

brīvais radikālis

29.05.2016. 15:10

»

rupjas DP kludas

Rupjas kļūdas preses ziņā...


PSRS laikā nodarītajiem zaudējumiem pierēķināti arī tie 700 000 latviešu, ko 25 "brīvestības" gados sorosīti izdzinuši trimdā vai citādi nozūmējuši.

Atbildēt

brīvais radikālis

29.05.2016. 15:06

"...Latvijas Republikas Satversmes 100. pants ikvienam garantē tiesības uz vārda brīvību..."

Nu jau vairs neko negarantē.

Atbildēt

rupjas DP kludas

29.05.2016. 14:44

Rupjas kļūdas preses ziņā:

DP: Ušakovs ar karikatūras publicēšanu šķēla sabiedrību, kas atbilst Krievijas interesēm

Rīga, 27.maijs, LETA. Rīgas mērs Nils Ušakovs (S), sociālajos tīklos publicējot karikatūru par padomju okupācijas nodarītajiem zaudējumiem Latvijai,

1) Ušakova ņirgāšanās bija par kompensācijas prasīšanu tagad, kas ir atsevišķa darbība,
tas nav par pašiem zaudējumiem PSRS laikos;

veicināja sabiedrības sašķeltību, kas vistiešākā mērā atbilst Krievijas ģeopolitiskajām interesēm, atzinusi Drošības policija (DP).

Lai arī nekādus kriminālpārkāpumus DP Ušakova rīcībā nav saskatījusi, viņš uzaicināts sniegt paskaidrojumus par savu rīcību, aģentūru LETA informēja DP preses sekretāre Līga Pētersone.

Neraugoties uz to, ka konkrētajā gadījumā netika konstatētas tāda noziedzīga nodarījuma pazīmes, kas būtu par pamatu kriminālprocesa sākšanai, DP vērš uzmanību, ka šāda veida rīcība neveicina vienotas pilsoniskās sabiedrības veidošanos.

2) LR iekārta ir demokrātija, kas ietver
sevī viedokļu dažādību (plurālismu);

Gluži pretēji - šādas publiskās izpausmes veicina sabiedrības sašķeltību, kas vistiešākā mērā atbilst Krievijas ģeopolitiskajām interesēm.

3) izskatās, ka DP vēlamais kurss veicina
krievu segregāciju? latvijā???

DP norāda, ka Satversme ikvienam
4) rupja kļūda, jo cilvēktiesības nav
valsts darbiniekiem amatā;

garantē tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus, un aizliedz cenzūru. "Taču jānorāda, ka minētās tiesības nav absolūtas.

5) rupja kļūda, jo Augstākā tiesa ir spriedusi,
ka šīs tiesības ir absolūtas, ja vien tās
neierobežo likums un DP nepamato savu domu
ne ar vienu likumu;

Izmantojot Satversmē noteiktās tiesības provokatīviem mērķiem, amatpersona

6) rupja, rupja kļūda, skat. augstāk!
škiet, ka DP nav juristu!?

demonstrē izpratnes trūkumu par atbildību pret vēlētājiem un valsts drošību," norāda DP.

7) derētu zināt, vai Ušakovs to darīja kā
amatpersona no oficiāla profila vai kā
privātpersona (ārpus darba laika)?

Ušakovs nesen sociālajos tīklos publicējis attēlu, kas raisījis neizpratni sabiedrībā. Attēlā redzams, kā velosipēdists pats savam spēkratam sabojā riepu, taču pēc traumas gūšanas pieprasa kompensāciju 185 miljardu eiro apmērā no Krievijas - tādu pašu summu, pie kādas nonākusi PSRS okupācijas radīto zaudējumu aprēķināšanas komisija, aplēšot PSRS laikā aptuvenos nodarītos zaudējumus Latvijas ekonomikai.

Partijas "Vienotība" deputāts Vilnis Ķirsis vērsās pie DP priekšnieka Normunda Mežvieta ar lūgumu izvērtēt, vai Ušakova rīcībā nav saskatāmas Krimināllikuma panta pazīmes par genocīda un nozieguma pret cilvēci attaisnošanu.

Kā vēstīts, PSRS laikā aptuvenie nodarītie zaudējumi Latvijas ekonomikai ir 185 miljardi eiro, lēš PSRS okupācijas radīto zaudējumu aprēķināšanas komisija.

Publicēta: 27.05.2016 17:37

Atbildēt

Dainis Grabovskis

29.05.2016. 13:42

»

Viedais

Manuprāt, veselais saprāts pietrūkst ļautiņiem, kas no mušas uzpūta ziloni


Pilnībā piekrītu! Žetons

Atbildēt

Troll

29.05.2016. 13:25

Kur tagad ir slavenās "pielaides"? Vai to nedošana... Vai tikai tad, kad parādās kādi Vienotības "kadriem" reāli konkurenti no NA?

Atbildēt

Murovejs

29.05.2016. 10:41

... pirms publicēt kādus apgalvojumus, tomēr derētu arī kaut nedaudz iepazīties ar reālo situāciju un vietējo krievu attieksmi pret NU. Iesaku, piemēram, imhoclub Jums palasīt. Apgalvojums, ka NU ir krievu kopienas līderis, ir līdzvērtīgs apgalvojumam, ka Āboltiņa ir latviešu kopienas līdere ...
Citādi kas iznāk? Apsūdzot sabiedrību noslīgšanā idiotijas līmenī, Jūs pats ar šādiem apgalvojumiem un uz tiem balstītiem spriedumiem, šo procesu tikai veicināt.

Atbildēt

Viedais

29.05.2016. 10:14

Manuprāt, veselais saprāts pietrūkst ļautiņiem, kas no mušas uzpūta ziloni

Atbildēt

juris

29.05.2016. 08:51

Ušakovs ir viēnīgais politikis ko vēl nav atstājis vesalais prātiņš,zombēšana ir ieguvusi draudošus apmērus.

Atbildēt

A.P.

29.05.2016. 08:09

Rīgas muļķītis ar savu muļķību sataisīja muļķu vidē pamatīgu troksni. Muļķīša pilnīgi aplami izvēlētā karikatūra nekādā ziņā neatbilst tai tēmai, kurai karikatūra bija veltīta.Žēl, ka krievu kopiena ir nolaidusies jau tik zemā līmenī, ka par savu līderi var izvēlēties vienīgi kādu muļķīti. "Latvijas tautas" kvalitāte arvien vairāk un vairāk noslīd idiotijas un iracionālisma aizā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jauni izaicinājumi partijām

FotoSestdien tika rīkots Nacionālās apvienības kārtējais kongress. Kaut arī šobrīd ir daudz asu jautājumu un problēmu, ko varētu apspriest arī šīs partijas kongresā, to varētu nosaukt par tradicionālu un piesardzīgu. Kā jau tika prognozēts, par Nacionālās apvienības priekšsēdētāju atkārtoti tika ievēlēts Raivis Dzintars, arī valdē amatus sdaglabāja daudzi jau esošie pārstāvji, tajā skaitā Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle.
Lasīt visu...

15

Aicinām Aivaru Lembergu kļūt par saraksta līderi Rīgas Domes vēlēšanās

FotoPolitisko partiju apvienība Jaunā Saskaņa aicina Aivaru Lembergu kļūt par saraksta līderi ārkārtas Rīgas Domes vēlēšanās un aicina partiju Latvijai un Ventspilij iestāties politisko partiju apvienībā Jaunā Saskaņa, deleģējot savus cilvēkus gan Rīgas domes vēlēšanu sarakstā, gan apvienības valdē.
Lasīt visu...

21

Diskursīvā levitācija

FotoZinātniski orientētiem cilvēkiem šodienas Latvijā klājas ļoti labi. Burtiski katru dienu Rīgas mediji sagādā svaigu materiālu zinātniskām studijām. Svaigais materiāls parasti ir ļoti piemērots teoretizēšanai, terminoloģisko novitāšu izdomāšanai, dzīves izpratnes kompetentāka līmeņa sasniegšanai, vispārinātu un idealizētu modeļu veidošanai. Nereti mediju publikācijas praktiski apstiprina intelektuālās intuīcijas nojausmas un abstrahētās hipotēzes.
Lasīt visu...

21

Liekuļi

FotoIr gana vecs liekulības piemērs. Reiz Jēzus Kristus sestdienā sinagogā izārstēja kādu astoņpadsmit gadus vecu meiteni.
Lasīt visu...

21

Latviskās nelietības zvaigžņu stunda

FotoTas viss, kas 2019.gada decembra vidū notiek ar un ap Lembergu, noteikti ir kārtējā tipiski latviskā nelietība divos virzienos: 1) verdziska kalpošana ASV interesēm un 2) zemiski agresīva vēršanās pret gudru tautieti, nelietīgi izmantojot zināmus apstākļus.
Lasīt visu...

12

Draud Kariņa un Bordāna ostu apvērsums

FotoJau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

No LNT ziņām atvadoties

Decembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā...

Foto

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī...

Foto

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu...

Foto

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

Rīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un...

Foto

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD)...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par...

Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....