Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hm

20.07.2021. 01:43

»

PALDIES Mārtiņam Staķim!!!

Izteikti tendenciozs,politizēts pieprasījums...


Par kādu gaisa piesārņojuma samazināšanu iet runa, ja dēļ šīs afēras ir palielinājies sastrēgumu skaits? Dažās vietās kā Altonavas krustojumā ievērojami? Vai sastrēgumu palielināšanās nozīmē gaisa piesārņojuma samazinājumu?

Atbildēt

Aha

16.07.2021. 09:15

»

nila ņirga

Varētu padomāt, ka kopš saskaņas laikiem nomainīti visi domes departamentu ierēdņi


Vārds vietā. RD SD ir vēl sena Saskaņas atlieka - gāztā direktora p.i. J.V. Rociet dziļāk.

Atbildēt

Idiotam, kas aizstāv idiotu Staķi

15.07.2021. 21:09

Tu,zaļais idiot, kuram nevis zaļā dzīvošana ir galvā, bet kuram ir zaļā putra galvā, apgalvo, ka Staķis tā samazinās izplīūdes gāzes daudzumu. Vai tev, absolūtajam idiotam nepielec, ka paildzinot autostansporta kustību, palielinot apstāšanās un ātruma uzņemšanas reizes, izplūdes gāzes būs divkāršojušās? Plānprātiņam no attīstībai/ par jau tik vienkāršas lietas nepielec. Attīstībai /par ir izteikta garīgu pederastu un pedofīlu domāšana.

Atbildēt

Ķirsis ir zaglis un idiots

15.07.2021. 21:03

Ķirsis izzog Rīgas budžetu un rīdzinieku dzīves laiku. Ķirsis ir debīls maniaks trešajā pakāpē. Viņu ir jāiespundē trako mājā un jāveic dezinfeksija viņa smadzenēs ar trīsdesmito gadu metodēm, citādi viņš sabeigs ne to vien. Abi ar Staķi- ja pārstāv savas partijas, tad skaidrs, kas tās par idiotu un valsts izzadzēju partijām.
Rīgas dome ir jāatlaiž, jo ja pat Saeimas opozīcijai ir vairāk saprāta un godaprāta, tad par "nacionālo" Rīgas domi kā par labu saimnieku runāt nevar vispār. Staķis un Ķirsis- divi lielākie Latvijas iedzīvotāju samaksāto nodokļu izlaupītāji! Jo tie ir tikai ziediņi - ar tiem stabiniem.Šo zagļu un neprofesionālo mutes bajāru kāre pēc peldēšanās idiotisma vannā tikai augs.Viņi ir garīgi slimi, viņi nespēj atšķirt murgus no realitātes- vai arī zog, zog, zog... Ja viņus neapturēsim- Rīga nogrims provinciālā kapsētas klusumā un tukšumā ar milzīgiem zaudējumiem visai valstij.
Atlaist Rīgas domi!

Atbildēt

PALDIES Mārtiņam Staķim!!!

15.07.2021. 12:49

»

C

Dagnij, Tu


Nē!!!Cilvēks,kuru satrauc fakts,
ka Rīga ir PILSĒTA MAŠĪNĀM.

Atbildēt

A.L.P.

14.07.2021. 08:49

Bet toties kāds "OTKATS" ir (būs) no tiem stabiņiem!

Atbildēt

Ebio

14.07.2021. 08:39

Runāsim skaidru valodu - kādam stabiņu spraušana visās vietās ir izdevīgs peļņas avots. Pirmkārt, tam kurš sprauž. Otrkārt, tas, kurš spraušanu pasūta.

Un tās staķa runas - pagaidīsim, paskatīsimies, varbūt pieradīsim. Nu, pzģ! Iebāz staķi sev vienu stabiņu, un pagaidi, paskaties, varbūt pieradīsi

Atbildēt

Stabiņš Ķirsim

14.07.2021. 08:05

Tikai nabags spēj izdomāt sen Eiropā novecojušos un bezjēdzīgos stabiņus sabāzt Rīgas ielās, pārsēdināt vecos, nevarīgos pensionārus uz velosipēdiem u.c., piemēram Ķirsis, kurš savā dzīvē joprojām nav iekrajis ne centa, toties parādi ap 150 000.- eur. Nabagam nabaga dmāšana. Stabiņu domāšana.

Atbildēt

PALDIESam, kurš nesaprot

14.07.2021. 08:01

Kā redzams, "Progresīvie" un "tā sauktā" biedrība "Pilsēta cilvēkiem" grib veidot Rīgu par "Pilsētu tikai jaunatnei". Pašiem dzīvojot galvenokārt Rīgas nomalēs, viņi, savu ērtību dēļ, cenšas regulēt dzīvi pilsētas centra iedzīvotājiem. Un pilnībā aizmirst. ka centrā dzīvo vairums cilvēku, kuriem jau pāri par 70, 80 un 90 gadiem. Nu nesēdīsies 75-gadīga "tante" uz velsipēda, lai dotos uz veikalu, pie ārsta vai uz teātri, bet gan izsauks taksi vai palūgs kādam savam radiniekam aizvest ar auto. Šo aspektu aizmirst visās debatēs. Tikai - ceļu jaunajiem - vecos ar (kamaniņām) divriteņiem uz mežu!

Atbildēt

Tam paldies Staķim teicējam

14.07.2021. 07:57

»

PALDIES Mārtiņam Staķim!!!

Izteikti tendenciozs,politizēts pieprasījums...


Paldies Mārtiņam Staķim, ka vajadzīgajā brīdī pie manis nevarēs piebraukt ne ugunsdzēsēji, ne ātrā palīdzība,bet par to, ka pievest pie durvīm nevarēs arī mēbeles, jauno veļas mašīnu, jo to nāksies nest vismaz 2 kvartālus. Paldies, ka mana vecmāmiņa savos 80 gados vairs netiks aizvesta pie ārsta ar dēla mašīnu, jo nevarēs piebraukt pie mājas, bet pārsēdīsies ar no "saviem invalīda ratiņiem uz velosipēdu"... Tāds neizglītotu nabagu domu gājiens, jo tie, kuri visu mūžu nav neko vairāk nopelnījuši par vienu vecu velosipēdu, tagad diktē noteikumus tiem, kuri ar savu darbu, zinšanām, nodokļiem grib joprojām normāli dzīvot un strādāt , nevis atgriezties pie zirga pajūga.

Atbildēt

Tukša muca tālu skan

14.07.2021. 07:48

Visvairāk man patīk Ķirsis- kamēr bija opozīcijā, runāja tik skaisti, prata visus saskaņiešus katru dienu apliet mēsliem, bet tagad, kad ticis pie amata pozīcijā, parāda savu trulumu. Tāda tukša muca, ja vien tas tukšas mucas trulums nepārvērstu Rīgu par izsmieklu.

Atbildēt

Beta

14.07.2021. 07:44

Konkrēti ir sačakarēts Biķernieku un Struktoru ielas T veida krustojums. Agrāk mašīnas, kas gribēja nogriezties pa kreisi uz Struktoru ielu, ieņēma kreiso pozīciju un gaidīja līdz aizbrauks pretimbraucošie (luksofora šai krustojumā nav), netraucējot taisni braucošos. Tagad tāda iespēja zudusi, jo uz gājēju pārejas (!) īsi pirms krustojuma vēl uzlikta ar stabiņiem norobežota saliņa. Vietas, kur pagaidīt pagriezšanos pa kreisi vairs nav. Visi gaida kopējā rindā. Stāv un rūcinās... bojā gaisu... tērē degvielu un laiku ceļā...

Staķi un Ķirsi patriekt ar sūdainu koku!!!Pieklupuši pie varas un rij...

Atbildēt

Ralfs, ne Eilands

13.07.2021. 23:15

»

PALDIES Mārtiņam Staķim!!!

Izteikti tendenciozs,politizēts pieprasījums...


Rīgas ielās līdz šim prexces piegādāja kravas auto vai furgoni, pažierus pārvadāja pasažieru kravas transportlīdzekļi. Tagad visu staķēs taisni uz velorāmja. Arī gadījuma raxtura velogaili.

Atbildēt

Ralfs, ne Eilands

13.07.2021. 23:13

Lopi. Slava Levitam un vakcīnām!

Atbildēt

PALDIES Mārtiņam Staķim!!!

13.07.2021. 22:54

Izteikti tendenciozs,politizēts pieprasījums.
Rīgas ielās līdz šim valdīja mašīnas,beidzot gudri cilvēki domā par
gājējiem un velosipēdistiem,par gaisa piesārņojuma mazināšanu.
Paldies organizācijai "Pilsēta cilvēkiem"-daudzu ideju autoriem.
Darot tik nopietnu un vajadzīgu darbu,
var rasties kāda kļūdiņa,to kopīgiem
spēkiem jālabo.
Droša,ar stabiņiem norobežota, veloinfrastruktūra jāveido vēl intensīvāk.To pieprasa darbīgā pilsētas
dzīve.

Atbildēt

Sandis

13.07.2021. 22:51

Kad tiks saukts pie atbildības Saulkrastu ceļa izvarotājs?! Sestdien pievakarē devos uz Rīgu un viens "bruņrupucis" vilkās ar 45 km/st. ... Vai tiešām tās ir rūpes par satiksmes drošību?! Varbūt tie ir tie ātrgaitas ceļi, kurus apņēmies uzbūvēt Linkaitis?!

Atbildēt

CarmenGraham

13.07.2021. 22:38

GOOGLE By following this simple steps on this website, you can bring from $5000-$8000 of extra income every month... All you need is a computer and a internet connection and you are ready to start. Learn how to make a steady income for yourself on following web address. for more info visit any tab this site ...
open this web ------------>>> www.CashApp1.Com

Atbildēt

Feiss

13.07.2021. 21:52

Vai arī ņiluškam kādi no Saeimas ko prasīja? Smieklīgi, ja neizskatītos tik nožēlojami!

Atbildēt

prasiet par

13.07.2021. 18:27

nauadiņu!!!!!!!!!!! veroņika paliek veroņika

Atbildēt

gf

13.07.2021. 18:20

2 uzņēmumi. ( dzeniet pēdas )
6-7 miljoni.
un saņemiet šķēršļus uz ceļa, kā arī sagandētas vēsturiskās un pilsētvides vērtības ( piemēram bruģis )

Atbildēt

nila ņirga

13.07.2021. 17:20

»

Dievs, pasarg!

Šitie netikai zog vairāk par Saskaņu, bet ir arī daudz stulbāki


Varētu padomāt, ka kopš saskaņas laikiem nomainīti visi domes departamentu ierēdņi.

Atbildēt

same bullshit

13.07.2021. 17:03

»

Dievs, pasarg!

Šitie netikai zog vairāk par Saskaņu, bet ir arī daudz stulbāki


Bēdīgi tikai, ka šiem izdzimteņiem ir latviski uzvārdi, ko visādi pederasti bāzīs latviešiem acīs, arī tiem, kuri par Staķa un Ķirša organizētās noziedzības grupējumiem nemaz nav balsojuši.

Atbildēt

Muļķim milleram

13.07.2021. 16:43

Haha, "nosākumadariunpectamdomā" koalicija progresivi atrausies.

Atbildēt

Dievs, pasarg!

13.07.2021. 16:32

Šitie netikai zog vairāk par Saskaņu, bet ir arī daudz stulbāki.

Atbildēt

visu sačakarējis jau

13.07.2021. 16:19

staķi ir jāmet nost , nu nav no viņa nekā, pilnīgs mudaks un viss

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Meklējot TAISNĪGUMU, nevis tautā populāro lieko štuku

FotoCienījamās Tautietes! Godājamie Tautieši! Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas LPSR AP deputāti, kuri bija ievēlēti pēc totalitārās valsts PSRS likumiem, PATVAĻĪGI, nesaņemot Latvijas pirmās brīvvalsts un tās likumīgo pilsoņu pilnvarojumu/uzticības mandātu, sev piešķīra LR AP deputātu statusu.
Lasīt visu...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

Interesantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav...

Foto

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

Uz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams....

Foto

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

Par Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora...

Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...