Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hm

20.07.2021. 01:43

»

PALDIES Mārtiņam Staķim!!!

Izteikti tendenciozs,politizēts pieprasījums...


Par kādu gaisa piesārņojuma samazināšanu iet runa, ja dēļ šīs afēras ir palielinājies sastrēgumu skaits? Dažās vietās kā Altonavas krustojumā ievērojami? Vai sastrēgumu palielināšanās nozīmē gaisa piesārņojuma samazinājumu?

Atbildēt

Aha

16.07.2021. 09:15

»

nila ņirga

Varētu padomāt, ka kopš saskaņas laikiem nomainīti visi domes departamentu ierēdņi


Vārds vietā. RD SD ir vēl sena Saskaņas atlieka - gāztā direktora p.i. J.V. Rociet dziļāk.

Atbildēt

Idiotam, kas aizstāv idiotu Staķi

15.07.2021. 21:09

Tu,zaļais idiot, kuram nevis zaļā dzīvošana ir galvā, bet kuram ir zaļā putra galvā, apgalvo, ka Staķis tā samazinās izplīūdes gāzes daudzumu. Vai tev, absolūtajam idiotam nepielec, ka paildzinot autostansporta kustību, palielinot apstāšanās un ātruma uzņemšanas reizes, izplūdes gāzes būs divkāršojušās? Plānprātiņam no attīstībai/ par jau tik vienkāršas lietas nepielec. Attīstībai /par ir izteikta garīgu pederastu un pedofīlu domāšana.

Atbildēt

Ķirsis ir zaglis un idiots

15.07.2021. 21:03

Ķirsis izzog Rīgas budžetu un rīdzinieku dzīves laiku. Ķirsis ir debīls maniaks trešajā pakāpē. Viņu ir jāiespundē trako mājā un jāveic dezinfeksija viņa smadzenēs ar trīsdesmito gadu metodēm, citādi viņš sabeigs ne to vien. Abi ar Staķi- ja pārstāv savas partijas, tad skaidrs, kas tās par idiotu un valsts izzadzēju partijām.
Rīgas dome ir jāatlaiž, jo ja pat Saeimas opozīcijai ir vairāk saprāta un godaprāta, tad par "nacionālo" Rīgas domi kā par labu saimnieku runāt nevar vispār. Staķis un Ķirsis- divi lielākie Latvijas iedzīvotāju samaksāto nodokļu izlaupītāji! Jo tie ir tikai ziediņi - ar tiem stabiniem.Šo zagļu un neprofesionālo mutes bajāru kāre pēc peldēšanās idiotisma vannā tikai augs.Viņi ir garīgi slimi, viņi nespēj atšķirt murgus no realitātes- vai arī zog, zog, zog... Ja viņus neapturēsim- Rīga nogrims provinciālā kapsētas klusumā un tukšumā ar milzīgiem zaudējumiem visai valstij.
Atlaist Rīgas domi!

Atbildēt

PALDIES Mārtiņam Staķim!!!

15.07.2021. 12:49

»

C

Dagnij, Tu


Nē!!!Cilvēks,kuru satrauc fakts,
ka Rīga ir PILSĒTA MAŠĪNĀM.

Atbildēt

A.L.P.

14.07.2021. 08:49

Bet toties kāds "OTKATS" ir (būs) no tiem stabiņiem!

Atbildēt

Ebio

14.07.2021. 08:39

Runāsim skaidru valodu - kādam stabiņu spraušana visās vietās ir izdevīgs peļņas avots. Pirmkārt, tam kurš sprauž. Otrkārt, tas, kurš spraušanu pasūta.

Un tās staķa runas - pagaidīsim, paskatīsimies, varbūt pieradīsim. Nu, pzģ! Iebāz staķi sev vienu stabiņu, un pagaidi, paskaties, varbūt pieradīsi

Atbildēt

Stabiņš Ķirsim

14.07.2021. 08:05

Tikai nabags spēj izdomāt sen Eiropā novecojušos un bezjēdzīgos stabiņus sabāzt Rīgas ielās, pārsēdināt vecos, nevarīgos pensionārus uz velosipēdiem u.c., piemēram Ķirsis, kurš savā dzīvē joprojām nav iekrajis ne centa, toties parādi ap 150 000.- eur. Nabagam nabaga dmāšana. Stabiņu domāšana.

Atbildēt

PALDIESam, kurš nesaprot

14.07.2021. 08:01

Kā redzams, "Progresīvie" un "tā sauktā" biedrība "Pilsēta cilvēkiem" grib veidot Rīgu par "Pilsētu tikai jaunatnei". Pašiem dzīvojot galvenokārt Rīgas nomalēs, viņi, savu ērtību dēļ, cenšas regulēt dzīvi pilsētas centra iedzīvotājiem. Un pilnībā aizmirst. ka centrā dzīvo vairums cilvēku, kuriem jau pāri par 70, 80 un 90 gadiem. Nu nesēdīsies 75-gadīga "tante" uz velsipēda, lai dotos uz veikalu, pie ārsta vai uz teātri, bet gan izsauks taksi vai palūgs kādam savam radiniekam aizvest ar auto. Šo aspektu aizmirst visās debatēs. Tikai - ceļu jaunajiem - vecos ar (kamaniņām) divriteņiem uz mežu!

Atbildēt

Tam paldies Staķim teicējam

14.07.2021. 07:57

»

PALDIES Mārtiņam Staķim!!!

Izteikti tendenciozs,politizēts pieprasījums...


Paldies Mārtiņam Staķim, ka vajadzīgajā brīdī pie manis nevarēs piebraukt ne ugunsdzēsēji, ne ātrā palīdzība,bet par to, ka pievest pie durvīm nevarēs arī mēbeles, jauno veļas mašīnu, jo to nāksies nest vismaz 2 kvartālus. Paldies, ka mana vecmāmiņa savos 80 gados vairs netiks aizvesta pie ārsta ar dēla mašīnu, jo nevarēs piebraukt pie mājas, bet pārsēdīsies ar no "saviem invalīda ratiņiem uz velosipēdu"... Tāds neizglītotu nabagu domu gājiens, jo tie, kuri visu mūžu nav neko vairāk nopelnījuši par vienu vecu velosipēdu, tagad diktē noteikumus tiem, kuri ar savu darbu, zinšanām, nodokļiem grib joprojām normāli dzīvot un strādāt , nevis atgriezties pie zirga pajūga.

Atbildēt

Tukša muca tālu skan

14.07.2021. 07:48

Visvairāk man patīk Ķirsis- kamēr bija opozīcijā, runāja tik skaisti, prata visus saskaņiešus katru dienu apliet mēsliem, bet tagad, kad ticis pie amata pozīcijā, parāda savu trulumu. Tāda tukša muca, ja vien tas tukšas mucas trulums nepārvērstu Rīgu par izsmieklu.

Atbildēt

Beta

14.07.2021. 07:44

Konkrēti ir sačakarēts Biķernieku un Struktoru ielas T veida krustojums. Agrāk mašīnas, kas gribēja nogriezties pa kreisi uz Struktoru ielu, ieņēma kreiso pozīciju un gaidīja līdz aizbrauks pretimbraucošie (luksofora šai krustojumā nav), netraucējot taisni braucošos. Tagad tāda iespēja zudusi, jo uz gājēju pārejas (!) īsi pirms krustojuma vēl uzlikta ar stabiņiem norobežota saliņa. Vietas, kur pagaidīt pagriezšanos pa kreisi vairs nav. Visi gaida kopējā rindā. Stāv un rūcinās... bojā gaisu... tērē degvielu un laiku ceļā...

Staķi un Ķirsi patriekt ar sūdainu koku!!!Pieklupuši pie varas un rij...

Atbildēt

Ralfs, ne Eilands

13.07.2021. 23:15

»

PALDIES Mārtiņam Staķim!!!

Izteikti tendenciozs,politizēts pieprasījums...


Rīgas ielās līdz šim prexces piegādāja kravas auto vai furgoni, pažierus pārvadāja pasažieru kravas transportlīdzekļi. Tagad visu staķēs taisni uz velorāmja. Arī gadījuma raxtura velogaili.

Atbildēt

Ralfs, ne Eilands

13.07.2021. 23:13

Lopi. Slava Levitam un vakcīnām!

Atbildēt

PALDIES Mārtiņam Staķim!!!

13.07.2021. 22:54

Izteikti tendenciozs,politizēts pieprasījums.
Rīgas ielās līdz šim valdīja mašīnas,beidzot gudri cilvēki domā par
gājējiem un velosipēdistiem,par gaisa piesārņojuma mazināšanu.
Paldies organizācijai "Pilsēta cilvēkiem"-daudzu ideju autoriem.
Darot tik nopietnu un vajadzīgu darbu,
var rasties kāda kļūdiņa,to kopīgiem
spēkiem jālabo.
Droša,ar stabiņiem norobežota, veloinfrastruktūra jāveido vēl intensīvāk.To pieprasa darbīgā pilsētas
dzīve.

Atbildēt

Sandis

13.07.2021. 22:51

Kad tiks saukts pie atbildības Saulkrastu ceļa izvarotājs?! Sestdien pievakarē devos uz Rīgu un viens "bruņrupucis" vilkās ar 45 km/st. ... Vai tiešām tās ir rūpes par satiksmes drošību?! Varbūt tie ir tie ātrgaitas ceļi, kurus apņēmies uzbūvēt Linkaitis?!

Atbildēt

CarmenGraham

13.07.2021. 22:38

GOOGLE By following this simple steps on this website, you can bring from $5000-$8000 of extra income every month... All you need is a computer and a internet connection and you are ready to start. Learn how to make a steady income for yourself on following web address. for more info visit any tab this site ...
open this web ------------>>> www.CashApp1.Com

Atbildēt

Feiss

13.07.2021. 21:52

Vai arī ņiluškam kādi no Saeimas ko prasīja? Smieklīgi, ja neizskatītos tik nožēlojami!

Atbildēt

prasiet par

13.07.2021. 18:27

nauadiņu!!!!!!!!!!! veroņika paliek veroņika

Atbildēt

gf

13.07.2021. 18:20

2 uzņēmumi. ( dzeniet pēdas )
6-7 miljoni.
un saņemiet šķēršļus uz ceļa, kā arī sagandētas vēsturiskās un pilsētvides vērtības ( piemēram bruģis )

Atbildēt

nila ņirga

13.07.2021. 17:20

»

Dievs, pasarg!

Šitie netikai zog vairāk par Saskaņu, bet ir arī daudz stulbāki


Varētu padomāt, ka kopš saskaņas laikiem nomainīti visi domes departamentu ierēdņi.

Atbildēt

same bullshit

13.07.2021. 17:03

»

Dievs, pasarg!

Šitie netikai zog vairāk par Saskaņu, bet ir arī daudz stulbāki


Bēdīgi tikai, ka šiem izdzimteņiem ir latviski uzvārdi, ko visādi pederasti bāzīs latviešiem acīs, arī tiem, kuri par Staķa un Ķirša organizētās noziedzības grupējumiem nemaz nav balsojuši.

Atbildēt

Muļķim milleram

13.07.2021. 16:43

Haha, "nosākumadariunpectamdomā" koalicija progresivi atrausies.

Atbildēt

Dievs, pasarg!

13.07.2021. 16:32

Šitie netikai zog vairāk par Saskaņu, bet ir arī daudz stulbāki.

Atbildēt

visu sačakarējis jau

13.07.2021. 16:19

staķi ir jāmet nost , nu nav no viņa nekā, pilnīgs mudaks un viss

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...