Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

šīs tukšas muļku komunistu runas

03.12.2022. 09:41

»

Pirātu partija

Veselības aprūpe ir jāsāk mainīt no veselības sistēmas. Ārsti ārstē sekas, bet jāsāk ar cēloņu ārstešanu...


ja nu vienīgi uzlikt lielas maks tiem, kas pārdienas dirn pie ārstiem par tukšu velti, šiži... un saukā NMPD, jo caurmērā tauta ļoti stulba, jā rij tabletes tonnām, jo katrs ārsts raksta un raksta un raksta tās tabletes...plus 5 veidu d vitamīns un tonnām c vitamīns

Atbildēt

zēns gudrs

03.12.2022. 09:17

»

vice

Nabaga jaunie ārsti (daļa no sistēmas) - nav svarīga veselība, svarīgs ir bizness (par ko regulāri aģitē veselības menedžeris P.Apinis...


tad jau novāks...aizdzīs no valsts...viens no veidiem-regulāri zagt no algas...kamēr ārstam apnīk skaidroties....

Atbildēt

vice

28.11.2022. 16:08

Nabaga jaunie ārsti (daļa no sistēmas) - nav svarīga veselība, svarīgs ir bizness (par ko regulāri aģitē veselības menedžeris P.Apinis)!!!

Visiem jāsaskaita, cik liels ir veselības "bizness", tad kļust skaidrs, cik liels skaits personāžu IR IEINTERSĒTI esošās sistēmas SAGLABĀŠANĀ un UZTURĒŠANĀ (tajā skaitā "kolēģi un biedri").

Kārtējo reizi - naivi.
Visi, no kuru lēmumiem, ir atkarīgas izmaiņas, uzlabojumi IR IEINTERESĒTI visu saglabāt (līdzīgi kā citās nozarēs).

Atbildēt

Pirātu partija

28.11.2022. 15:14

Veselības aprūpe ir jāsāk mainīt no veselības sistēmas. Ārsti ārstē sekas, bet jāsāk ar cēloņu ārstešanu.
Lielākā daļa cilvēku paši ir vainīgi savās slimībās, nepareizs uzturs, mazkustīgs dzīves veids, pārmērīga farmas lietošana, fakcinācija. Slimības ir sekas no nepareiza dzīves stila, vīrus vai baktērija izslēdz organismu uz noteiktu laiku, un ļauj tam pagulēt mājās, pardomāt savu rīcību, dzīvi. Ja nesaprot, tad guļ slimnīcā, ja arī tad nesaprot, tad paņem prom līdz nākošai reizei.
Cilvēki tic propogandai. Farmas mafija ir ieintresēta ražot vairāk zāles, tādā veidā gūstot pasakainus ienākumus. Nav jāklausās PVO organizācijā, tā pilnīgi sastāv no nopirktiem ierēdņiem. Eiropas zāļu aģentūru arī par 85% sponsorē lielās farmas kompānijas un tikai par 15% ES.
Pēc fakcinacijas Āfrikā 1971.gadā pret tuberkulozi, sākās aids izplatība, sakritība? nedomāju.
Latvija bija viena no pirmām vietām fakcinacijā ES, tāpēc mirstība, salīdzinot ar to, kada tā bija pirms pandēmijas, pieaugusi par 600%, vismaz tas ta ir bērnu un jauniešu vidū. Tie ir oficiāli dati no ES statistikas. Kāpēc? Pie vainas fakcinācija un tās izraisītās sekas, cilvēku ierobežošana, masku valkāšana.
Daži īpaši dumjie ne tikai paši sadūrās, bet sadūrstīja arī savus bērnus, sadurtiem bērniem kad paaugsies, būs problemas ar pēcnācēju radīšanu un to izdzīvošanu.
Ļoti daudziem šogad nomirošiem, kā mirstības iemeslu nenorādīja sekas no fakcinācijas, kaut gan 100% aizgājušo bija sadurstīti! Tie kam izdevās izdzīvot pēc fakcinācijas, vēl ilgi cīnīsies ar sekām. Ļoti labs piemērs būs Izraēla, kur dēļ obligātās fakcinācijas sadurtā tauta nebūs spējīga cīnīties pretī agresoram un godīgā cīņā zaudēs savu valsti. Līdz 2027.gadam tādas valsts vairs nebūs. Daudz bēgļu.
Izrādās pagājuša gadsimta sākumā ar Spāņu gribu, bija tas pats. Durstīja bagātos, jo tiem bija piejama vakcīna, un tapēc tie mira čupām.
Ar ko sākt mainīt sistēmu. Vispirms jātņemt lielam sportam visu finansējumu, novirzīt to sporta laukumu un sporta zāļu ierīkošanai katrā lielā pagalmā.
Informēt cilvēkus, ar speciālām biedējošām zīmēm, par palmu eļļas, augu tauku, izmantošanu pārtikas produktos.
Pārtraukt visa veida fakcināciju, īpaši dumjiem gribētājiem, to veikt bez maksas. Piebremzēt cigarešu ražotaju lobiju.

Atbildēt

Pilda

27.11.2022. 22:20

Medmāsu trūkumam ir visai pavļutisks pamatojums - medmāsu apmācība bija vidējās profesionālās izglītības līmenī, bet pavļuts ar ļoti tālejošu datumu pieņēma ka ir nepieciešama augstākā izglītība - t.i. visām māsiņam pēkšņi jāsēž skolas solā trīs gadi lai saglabātu vienu no zemākajām valsts budžeta algām valstī.

Atbildēt

cirma

27.11.2022. 21:21

Ārstu un māsiņu skaits parasti nesamazina izdevumus par medikamentiem, visbiežāk jau pacientam tik un tā jāmaksā tam pašam ārstam - cash vai caur nodokļiem. Kur te problēmas? Ja vairāk maksās valsts pakalpojumos caur nodokļiem, tas nekad nav nozīmējis, ka ārsti mazāk vai lētāk apkalpos privāti. Te pilnīgi nekas nemainās - tiai pašam ārstam garantētāka naudas plūsma un jaunajiem ērstiem- dro;šāk izmaksāt privātmāju kredītus.
Te ta muļāšana kā pa notīm apinismā

Atbildēt

Cininja

27.11.2022. 20:23

Vo to naud VAJAG NEMT...LIKVIDEJOT VISAS TAS SLIMNICU VALDES PADOMES BIROJUS UN CITUS PARAZITUS....UN ATRASTOS TIK DAUDZ NAUDAS RESURSU

Atbildēt

85

27.11.2022. 20:23

Kā tas bija domāts veselības "aprūpe"? Cilvēku veselība ir oriģināla, valstiski "uzlabot" to var, likvidējot kaitniekuzņēmējdarbību un izstājoties no pasaules slimību un tmldz feikorganizācijām, pārtraucot ļaunpiedāvāt neeksistējošu un cilvēkiem lieku (nepatīkamu) slimību pieņemšanu par normu veselā sociumā.

Atbildēt

Pacients

27.11.2022. 19:02

Šilova kungs,Jūs piemirsāt minēt,ka neatliekamo palīdzību arī nevar saņemt.Cipule ir noliegusi dispečeriem pieņemt izsaukumus un nosūtīt NMPD brigādes( par mūsu nodokļu naudu!!!!) ir pilna ar novēlotiem gadījumiem.Kad Cipuli padzīs no sistēmas?

Atbildēt

mutes ciet, ārsteļi

27.11.2022. 18:29

Latvijas valstij ir prioritāte valsts aizsardzība!!!
Kamēr nav 7% no IKP, citas nozares lai mazāk ēd!

Atbildēt

Bauris

27.11.2022. 17:39

Visam naudiņas pietrūkst! Bagātajās Rietumu valstīs sociālajai "svērai" tiek atdoti 30% no IKP, Latvijā tikai 15%. Un kāda viņiem tā IKP naudiņa! A mums?

Atbildēt

jau diagnosticētais

27.11.2022. 17:01

Pat maksas medicīna nespēj izvilkt,ja vajag,varu maksāt,bet dakteris aizņemts maz apmaksātā valsts darbiņā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...