Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

šīs tukšas muļku komunistu runas

03.12.2022. 09:41

»

Pirātu partija

Veselības aprūpe ir jāsāk mainīt no veselības sistēmas. Ārsti ārstē sekas, bet jāsāk ar cēloņu ārstešanu...


ja nu vienīgi uzlikt lielas maks tiem, kas pārdienas dirn pie ārstiem par tukšu velti, šiži... un saukā NMPD, jo caurmērā tauta ļoti stulba, jā rij tabletes tonnām, jo katrs ārsts raksta un raksta un raksta tās tabletes...plus 5 veidu d vitamīns un tonnām c vitamīns

Atbildēt

zēns gudrs

03.12.2022. 09:17

»

vice

Nabaga jaunie ārsti (daļa no sistēmas) - nav svarīga veselība, svarīgs ir bizness (par ko regulāri aģitē veselības menedžeris P.Apinis...


tad jau novāks...aizdzīs no valsts...viens no veidiem-regulāri zagt no algas...kamēr ārstam apnīk skaidroties....

Atbildēt

vice

28.11.2022. 16:08

Nabaga jaunie ārsti (daļa no sistēmas) - nav svarīga veselība, svarīgs ir bizness (par ko regulāri aģitē veselības menedžeris P.Apinis)!!!

Visiem jāsaskaita, cik liels ir veselības "bizness", tad kļust skaidrs, cik liels skaits personāžu IR IEINTERSĒTI esošās sistēmas SAGLABĀŠANĀ un UZTURĒŠANĀ (tajā skaitā "kolēģi un biedri").

Kārtējo reizi - naivi.
Visi, no kuru lēmumiem, ir atkarīgas izmaiņas, uzlabojumi IR IEINTERESĒTI visu saglabāt (līdzīgi kā citās nozarēs).

Atbildēt

Pirātu partija

28.11.2022. 15:14

Veselības aprūpe ir jāsāk mainīt no veselības sistēmas. Ārsti ārstē sekas, bet jāsāk ar cēloņu ārstešanu.
Lielākā daļa cilvēku paši ir vainīgi savās slimībās, nepareizs uzturs, mazkustīgs dzīves veids, pārmērīga farmas lietošana, fakcinācija. Slimības ir sekas no nepareiza dzīves stila, vīrus vai baktērija izslēdz organismu uz noteiktu laiku, un ļauj tam pagulēt mājās, pardomāt savu rīcību, dzīvi. Ja nesaprot, tad guļ slimnīcā, ja arī tad nesaprot, tad paņem prom līdz nākošai reizei.
Cilvēki tic propogandai. Farmas mafija ir ieintresēta ražot vairāk zāles, tādā veidā gūstot pasakainus ienākumus. Nav jāklausās PVO organizācijā, tā pilnīgi sastāv no nopirktiem ierēdņiem. Eiropas zāļu aģentūru arī par 85% sponsorē lielās farmas kompānijas un tikai par 15% ES.
Pēc fakcinacijas Āfrikā 1971.gadā pret tuberkulozi, sākās aids izplatība, sakritība? nedomāju.
Latvija bija viena no pirmām vietām fakcinacijā ES, tāpēc mirstība, salīdzinot ar to, kada tā bija pirms pandēmijas, pieaugusi par 600%, vismaz tas ta ir bērnu un jauniešu vidū. Tie ir oficiāli dati no ES statistikas. Kāpēc? Pie vainas fakcinācija un tās izraisītās sekas, cilvēku ierobežošana, masku valkāšana.
Daži īpaši dumjie ne tikai paši sadūrās, bet sadūrstīja arī savus bērnus, sadurtiem bērniem kad paaugsies, būs problemas ar pēcnācēju radīšanu un to izdzīvošanu.
Ļoti daudziem šogad nomirošiem, kā mirstības iemeslu nenorādīja sekas no fakcinācijas, kaut gan 100% aizgājušo bija sadurstīti! Tie kam izdevās izdzīvot pēc fakcinācijas, vēl ilgi cīnīsies ar sekām. Ļoti labs piemērs būs Izraēla, kur dēļ obligātās fakcinācijas sadurtā tauta nebūs spējīga cīnīties pretī agresoram un godīgā cīņā zaudēs savu valsti. Līdz 2027.gadam tādas valsts vairs nebūs. Daudz bēgļu.
Izrādās pagājuša gadsimta sākumā ar Spāņu gribu, bija tas pats. Durstīja bagātos, jo tiem bija piejama vakcīna, un tapēc tie mira čupām.
Ar ko sākt mainīt sistēmu. Vispirms jātņemt lielam sportam visu finansējumu, novirzīt to sporta laukumu un sporta zāļu ierīkošanai katrā lielā pagalmā.
Informēt cilvēkus, ar speciālām biedējošām zīmēm, par palmu eļļas, augu tauku, izmantošanu pārtikas produktos.
Pārtraukt visa veida fakcināciju, īpaši dumjiem gribētājiem, to veikt bez maksas. Piebremzēt cigarešu ražotaju lobiju.

Atbildēt

Pilda

27.11.2022. 22:20

Medmāsu trūkumam ir visai pavļutisks pamatojums - medmāsu apmācība bija vidējās profesionālās izglītības līmenī, bet pavļuts ar ļoti tālejošu datumu pieņēma ka ir nepieciešama augstākā izglītība - t.i. visām māsiņam pēkšņi jāsēž skolas solā trīs gadi lai saglabātu vienu no zemākajām valsts budžeta algām valstī.

Atbildēt

Cininja

27.11.2022. 20:23

Vo to naud VAJAG NEMT...LIKVIDEJOT VISAS TAS SLIMNICU VALDES PADOMES BIROJUS UN CITUS PARAZITUS....UN ATRASTOS TIK DAUDZ NAUDAS RESURSU

Atbildēt

85

27.11.2022. 20:23

Kā tas bija domāts veselības "aprūpe"? Cilvēku veselība ir oriģināla, valstiski "uzlabot" to var, likvidējot kaitniekuzņēmējdarbību un izstājoties no pasaules slimību un tmldz feikorganizācijām, pārtraucot ļaunpiedāvāt neeksistējošu un cilvēkiem lieku (nepatīkamu) slimību pieņemšanu par normu veselā sociumā.

Atbildēt

Pacients

27.11.2022. 19:02

Šilova kungs,Jūs piemirsāt minēt,ka neatliekamo palīdzību arī nevar saņemt.Cipule ir noliegusi dispečeriem pieņemt izsaukumus un nosūtīt NMPD brigādes( par mūsu nodokļu naudu!!!!) ir pilna ar novēlotiem gadījumiem.Kad Cipuli padzīs no sistēmas?

Atbildēt

mutes ciet, ārsteļi

27.11.2022. 18:29

Latvijas valstij ir prioritāte valsts aizsardzība!!!
Kamēr nav 7% no IKP, citas nozares lai mazāk ēd!

Atbildēt

Bauris

27.11.2022. 17:39

Visam naudiņas pietrūkst! Bagātajās Rietumu valstīs sociālajai "svērai" tiek atdoti 30% no IKP, Latvijā tikai 15%. Un kāda viņiem tā IKP naudiņa! A mums?

Atbildēt

jau diagnosticētais

27.11.2022. 17:01

Pat maksas medicīna nespēj izvilkt,ja vajag,varu maksāt,bet dakteris aizņemts maz apmaksātā valsts darbiņā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

FotoSortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram izkrita kārts ieņemt kādu augstu amatu, tad deva zvērestu kalpot godīgi, tikai un vienīgi tautas interesēs, neņemt kukuļus utt. Šī senā demokrātijas metode nav pilnībā izzudusi līdz pat mūsu dienām, piemēram, tādās valstīs kā ASV, kur šādi tiek izvēlēti tiesu zvērinātie, kuri krimināllietās faktiski izlemj – vainīgs vai ne.
Lasīt visu...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

12

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

FotoŠī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva.
Lasīt visu...

20

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

FotoLai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa ceļš viņa kurpēs, vēsta sena paruna. Tikai izprotot un pieņemot citādo, varam veidot iekļaujošāku sabiedrību. Tāpēc 15. septembrī ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu, simboliski paužot savu atbalstu deinstitucionalizācijas mērķa grupām – bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem. Īpaši pasākumi notiks Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Ventspilī un Ludzā, bet “Dažādo kurpju diena” tiks iedzīvināta arī sociālajos tīklos un citviet Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

FotoGodātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es, Latvijas pilsonis Rihards M.Parts, iepriekšējā vārdā un uzvārdā – Gints Grosfogels, esmu saskāries ar nopietnām problēmām mūsu tiesībsargājošo iestāžu darbībā un finanšu institūcijās, konkrēti Swedbank, neētisko un, manuprāt, noziedzīgo uzvedību. Tālāk izklāstīšu faktus, kas skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no Swedbank puses.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...