Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Visus mūsu valsts neatkarības 30 gadus brīnījos, kāpēc nav atklāts neviens nopietns Krievijas spiegs, kāpēc nav pieķerts neviens latviešu bāleliņš - politiķis, kas sadarbojies ar Krievijas specdienestiem un sniedzis tiem ziņas?

Brīnījos tāpēc, ka, zinot latviešu pērkamību, nenormālo čekistu un komunistu skaitu mūsu valdībās, zinot to, kādu milzīgu naudu Krievijas izlūkdienesti tērē visas pasaules valstu politiķu uzpirkšanai, un to, ka korupcija sit valstī visaugstāko vilni, spiegus (gan no Krievijas, gan Latvijas puses) vajadzētu atklāt regulāri.

Bet nekā… aizdomīgs klusums bija visus šos gadus. Vai tiešām Krievijas specdienesti ir tik dumji, ka neizmantotu savu galveno ieroci - Krievijā noslepenoto VDK ziņotāju kartotēku, ar kuras palīdzību nebūtu pat jāuzpērk latviešu politiķi?

Un vēl es visus šos gadus domāju, ka agri vai vēlu pienāks brīdis un kāds spiegs tiks pieķerts. Prātoju... tas gan būs liels un briesmīgs notikums - bumbas sprādziens Latvijas politikas garlaicīgajā dīķī. Un kāds kauns un negods būtu tam nelietim - latvietim, kas spiegojis Krievijas labā... nodevis savu Dzimteni, savu tautu.

Nezinu, vai tikai man tāda sajūta bija... bet, kad arestēja Ādamsonu par spiegošanu Krievijas labā un valsts nodevību, nekādu parsteigumu un izbrīnu nesajutu.

Neredzēju arī nekādu lielo sabiedrisko nosodījumu... visi uzņēma šo ziņu kā pašsaprotamu, ikdienišķu parādību, it kā kāds politiķis - dzērājšoferis būtu nokļuvis aiz restēm.

Presē un internetā nekāda lielā šūmēšanās nebija manāma... nu varbūt tik pirmajās dienās. Aizdomīgs klusums bija visus šos 30 gadus, kad neviens nebija pieķerts, un aizdomīgs klusums arī tagad, kad beidzot vienu atklāja. Par ko tas liecina...?

Lai vispirms paceļ roku tie, kas tic mums pasniegtajai pasakai... valstī visus šos gadus neviens politiķis nav sadarbojies ar Krievijas izlūkdienestu... arī Jānis Ādamsons, šis čekists, kas bez lustrācijas bija aktīvi ņēmies pa politiku jau ilgu laiku, 25 gadus bija cītīgi kalpojis Latvijas labā, godprātīgi glabājis valsts noslēpumus, un tad dzīves izskaņā galīgi slimam Jankam ienāk prātā ģeniāla doma - A DAVAI KA ES PASPIEGOŠU KRIEVIJAS LABĀ! Nu un, kā sāk Ādamsons spiegot, uzreiz mūsu brašais izlūkdienests šo paņem ciet...

Vienmēr, kad notiek kāda sen gaidīta, patīkama lieta, jūti gandarījumu un vari pateikties Dieviņam vai valstij... vienvārdsakot, pēc izvēles. Kad notiek divas patīkamas lietas, prieks ir divtik liels. Nu, bet kad nāk viens pēc otra labi pārsteigumi, kas turklāt ir viens ar otru saistīti, tad sāc domāt par likumsakarību... sāc domāt, ka kāds ietekmīgs draugs Mums palīdz. Dažreiz palīdz, bet dažreiz var pa rokām uzsist un paskubināt.

Kad ASV iekļāva ABLV melnajā sarakstā un lika mums darīt galu Krievijas melnās naudas atmazgāšanai, likās - nu beidzot esam ķērušies tam klāt. Tad vēl viens patīkams mirklis - ASV uzliek sankcijas Lemberga patvaļai Ventspils brīvostā. Opā... kas to būtu domājis... pat nebijām nekad cerējuši... domājām, Lembergs ostā mūžīgs.

Pa vidu mūsu zaglīgo baņķieri "Rimsi" pieķer un ietupina. Kas gan visus šos 30 gadus nezināja, "Rimsītis" ņem uz ķepu...? Visi zināja un domāja, ka viņš ir nenogremdējams. Bet nekā... un atkal, vai tā nejaušība?

Kuŗš to būtu domājis, ka Lembergs tagad tupēs cietumā bez atpūtas kompleksa "Drostaliņas"... bet tas, mīļie draugi, ir noticis. Un teikšu vēl vairāk... kas to būtu domājis - Šķēle un Šlesers iesilda apsūdzēto solu tiesā! Brīnums! Un tagad vēl pirmo latviešu spiegu noķeram!

Mani mīļie laikabiedri (kā teiktu "nācijas tēvs"), vai nav par daudz nejaušību vienā īsā laika sprīdī? Varbūt mūsu stratēģiskais partneris un valsts drošības garants ASV ir pielicis savu roku... kaut kur palīdz, kaut kur "uzbrēc" un kaut kur uzšauj pa pirkstiem.

Varbūt mūsu stratēģiskajam partnerim un pasaules lielvarai ir beidzot piegriezies, ka NATO valstī Latvijā ilgstoši plosās oligarhi - Krievijas interešu lobētāji. Varbūt ASV ir beidzot ir sapratusi, ka izdarījusi milzīgu kļūdu, uzņemot bez lustrācijas mūs NATO.

ASV redz, kas notiek mūsu valstī (tm ir vēstniecība), - milzīgā korupcija, biedējoši lielais Krievijas aģentu skaits, milzīgā nauda, ko Putins izlieto Latvijas politiķu uzpirkšanai... noteikti zina par slepeno operāciju ar tā saucamajiem čekas maisiem, ko izlūkdienestu valodā sauc "operatīvais pasākums - uzmanības novēršana"...

ASV ir zināms, ka Latvijas valdībās un Saeimā kopš Neatkarības atgūšanas lielākoties strādāja VDK aģenti, kurus Krievija nav izdevusi un kuri, esot uz āķa, var sniegt slepenas ziņas mums nedraudzīgajai kaimiņvalstij. ASV beidzot tas viss ir piegriezies, un tās mums gan palīdz, gan "uzbrēc" un liek saņemties.

Nu tad, lūk... Jānis Ādamsons ir viens no šī mūsu stratēģiskā partnera un drošības garanta ASV "uzbrēciena" - A KUR IR SPIEGI, KĀPĒC NAV ATKLĀTS NEVIENS SPIEGOŠANAS GADĪJUMS?

Korupcija, kā zināms, iet roku rokā ar valsts nodevību... mums Rietumi reiz uzspieda KNABU, lai korupciju izskautu... bet čekistu - komunistu valstiņa ātri to lietu nokārtoja - neilgā laikā KNABs tika degradēts ar visādu "vilnīšu" un "streļčenoku" palīdzību.

Vai zināt, kāpēc ASV ar Ukrainu neiet viss, kā vajadzētu... tur viss ir tāpat kā pie mums, tikai vēl briesmīgāk - KORUPCIJA UN MILZĪGAIS KRIEVIJAS AĢENTU SKAITS.

Vienvārdsakot, mīļie laikabiedri, mūsu čekistu un komunistu sistēmai tika dots uzdevums - atklāt Krievijas spiegus. Bet kāpēc tieši Ādamsonu... man, personīgi, nav šaubu, ka Janka ir sadarbojies... bet kāpēc tieši viņš, un vai viņš vispār ir tas bīstamākais spiegs mūsu Greizo spoguļu karaļvalstī? Vispār jau baisi paliek, kad uz sitiena un pasūtījuma var ātri izdot sabiedrībai spiegu.

Tas, ko es sākumā teicu... man nav šaubu, ka Ādamsons ir nelietis, ziņotājs... bet man nav arī šaubu, ka to viņš darīja visus šos 30 gadus. Varbūt Sistēma ievēroja mūsu nozagtās valsts tradīciju un izdeva saplosīšanai vislielāko kretīnu no viņai zināmajiem spiegiem. Kurš ir atstrādāts materiāls, nodzēries un par daudz izgaismojies... un vēl no Lemberga staļļiem.

Ir vēl arī cita lieta... ir liels jautājums, kādā veidā valstij var nodarīt vislielāko kaitējumu. Vai kā Ādamsona gadījuma... ar valsts noslēpumu izpaušanu un slepenas informācijas nodošanu ienaidniekam...? Bet var arī citādā veidā - ar darbiem un un rīcību, ar stulbu likumu pieņemšanu, lustrācijas neizmantošanu, Abrenes atdošanu... milzīgās korupcijas veicināšanu... Ar nekā nedarīšanu! Varu turpināt bezgalīgi... viss tas sen jau ir pateikts.

Sakiet, lūdzu, vai tā nav valsts un tautas nodevība, kad ceturtā daļa tautas šajos neatkarības gados ir izdzīta no valsts? Pasakiet, lūdzu, kurai valstij tas ir izdevīgi, ka latvieši bēg no Latvijas? Tikai Krievijai! Vai tā nav strādāšana un kalpošana ienaidniekam?

Vai Jānis Ādamsons aizdzina latviešus no savas Dzimtenes? Vai Jānis Ādamsons izveidoja mūsu valstī nabadzību un korupciju?

Par spiegošanu un kalpošanu Krievijas labā būtu jātiesā visa mūsu valsts elite... visas lielākās partijas - Lemberga ZZS, Šķēles Tautas partija, visas Šlesera atraugas, Vienotība ar visiem saviem kloniem, NA, TB/LNNK. Un visa nodevīgā inteliģence, kas klusējoši visu valsts nozagšanu ir atbalstījusi.

Latvieši un to atbalstītās partijas, gļēvā uzpirktā inteliģence ir izdarījuši tādu valsts nodevību, kas Putina Krievijai pat sapņos nav radījusies - radīja tādus apstākļus, kad valsts iedzīvotāji masveidā pamet savu valsti. Lūk, mūsu īstie spiegi!

Mums ir prokrieviska, novārtā un Krievijas mediju telpā pamesta Latgale... Vai tā nav valsts nodevība! 30 gadus pēc neatkarības nav vēl robežas savestas kārtībā. Kas tas ir, ja ne nodevība pret valsti un tautu.

Un tāpēc tāds klusums ir negribēšana publiski apspriest nožēlojamo nelieti Janku Ādamsonu. Visa politiskā elite, visas ilggadīgās politiskās partijas un klusējošā inteliģence ir tādi paši kaitnieki kā Jānis Ādamsons.

Novērtē šo rakstu:

112
25

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...