Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Visus mūsu valsts neatkarības 30 gadus brīnījos, kāpēc nav atklāts neviens nopietns Krievijas spiegs, kāpēc nav pieķerts neviens latviešu bāleliņš - politiķis, kas sadarbojies ar Krievijas specdienestiem un sniedzis tiem ziņas?

Brīnījos tāpēc, ka, zinot latviešu pērkamību, nenormālo čekistu un komunistu skaitu mūsu valdībās, zinot to, kādu milzīgu naudu Krievijas izlūkdienesti tērē visas pasaules valstu politiķu uzpirkšanai, un to, ka korupcija sit valstī visaugstāko vilni, spiegus (gan no Krievijas, gan Latvijas puses) vajadzētu atklāt regulāri.

Bet nekā… aizdomīgs klusums bija visus šos gadus. Vai tiešām Krievijas specdienesti ir tik dumji, ka neizmantotu savu galveno ieroci - Krievijā noslepenoto VDK ziņotāju kartotēku, ar kuras palīdzību nebūtu pat jāuzpērk latviešu politiķi?

Un vēl es visus šos gadus domāju, ka agri vai vēlu pienāks brīdis un kāds spiegs tiks pieķerts. Prātoju... tas gan būs liels un briesmīgs notikums - bumbas sprādziens Latvijas politikas garlaicīgajā dīķī. Un kāds kauns un negods būtu tam nelietim - latvietim, kas spiegojis Krievijas labā... nodevis savu Dzimteni, savu tautu.

Nezinu, vai tikai man tāda sajūta bija... bet, kad arestēja Ādamsonu par spiegošanu Krievijas labā un valsts nodevību, nekādu parsteigumu un izbrīnu nesajutu.

Neredzēju arī nekādu lielo sabiedrisko nosodījumu... visi uzņēma šo ziņu kā pašsaprotamu, ikdienišķu parādību, it kā kāds politiķis - dzērājšoferis būtu nokļuvis aiz restēm.

Presē un internetā nekāda lielā šūmēšanās nebija manāma... nu varbūt tik pirmajās dienās. Aizdomīgs klusums bija visus šos 30 gadus, kad neviens nebija pieķerts, un aizdomīgs klusums arī tagad, kad beidzot vienu atklāja. Par ko tas liecina...?

Lai vispirms paceļ roku tie, kas tic mums pasniegtajai pasakai... valstī visus šos gadus neviens politiķis nav sadarbojies ar Krievijas izlūkdienestu... arī Jānis Ādamsons, šis čekists, kas bez lustrācijas bija aktīvi ņēmies pa politiku jau ilgu laiku, 25 gadus bija cītīgi kalpojis Latvijas labā, godprātīgi glabājis valsts noslēpumus, un tad dzīves izskaņā galīgi slimam Jankam ienāk prātā ģeniāla doma - A DAVAI KA ES PASPIEGOŠU KRIEVIJAS LABĀ! Nu un, kā sāk Ādamsons spiegot, uzreiz mūsu brašais izlūkdienests šo paņem ciet...

Vienmēr, kad notiek kāda sen gaidīta, patīkama lieta, jūti gandarījumu un vari pateikties Dieviņam vai valstij... vienvārdsakot, pēc izvēles. Kad notiek divas patīkamas lietas, prieks ir divtik liels. Nu, bet kad nāk viens pēc otra labi pārsteigumi, kas turklāt ir viens ar otru saistīti, tad sāc domāt par likumsakarību... sāc domāt, ka kāds ietekmīgs draugs Mums palīdz. Dažreiz palīdz, bet dažreiz var pa rokām uzsist un paskubināt.

Kad ASV iekļāva ABLV melnajā sarakstā un lika mums darīt galu Krievijas melnās naudas atmazgāšanai, likās - nu beidzot esam ķērušies tam klāt. Tad vēl viens patīkams mirklis - ASV uzliek sankcijas Lemberga patvaļai Ventspils brīvostā. Opā... kas to būtu domājis... pat nebijām nekad cerējuši... domājām, Lembergs ostā mūžīgs.

Pa vidu mūsu zaglīgo baņķieri "Rimsi" pieķer un ietupina. Kas gan visus šos 30 gadus nezināja, "Rimsītis" ņem uz ķepu...? Visi zināja un domāja, ka viņš ir nenogremdējams. Bet nekā... un atkal, vai tā nejaušība?

Kuŗš to būtu domājis, ka Lembergs tagad tupēs cietumā bez atpūtas kompleksa "Drostaliņas"... bet tas, mīļie draugi, ir noticis. Un teikšu vēl vairāk... kas to būtu domājis - Šķēle un Šlesers iesilda apsūdzēto solu tiesā! Brīnums! Un tagad vēl pirmo latviešu spiegu noķeram!

Mani mīļie laikabiedri (kā teiktu "nācijas tēvs"), vai nav par daudz nejaušību vienā īsā laika sprīdī? Varbūt mūsu stratēģiskais partneris un valsts drošības garants ASV ir pielicis savu roku... kaut kur palīdz, kaut kur "uzbrēc" un kaut kur uzšauj pa pirkstiem.

Varbūt mūsu stratēģiskajam partnerim un pasaules lielvarai ir beidzot piegriezies, ka NATO valstī Latvijā ilgstoši plosās oligarhi - Krievijas interešu lobētāji. Varbūt ASV ir beidzot ir sapratusi, ka izdarījusi milzīgu kļūdu, uzņemot bez lustrācijas mūs NATO.

ASV redz, kas notiek mūsu valstī (tm ir vēstniecība), - milzīgā korupcija, biedējoši lielais Krievijas aģentu skaits, milzīgā nauda, ko Putins izlieto Latvijas politiķu uzpirkšanai... noteikti zina par slepeno operāciju ar tā saucamajiem čekas maisiem, ko izlūkdienestu valodā sauc "operatīvais pasākums - uzmanības novēršana"...

ASV ir zināms, ka Latvijas valdībās un Saeimā kopš Neatkarības atgūšanas lielākoties strādāja VDK aģenti, kurus Krievija nav izdevusi un kuri, esot uz āķa, var sniegt slepenas ziņas mums nedraudzīgajai kaimiņvalstij. ASV beidzot tas viss ir piegriezies, un tās mums gan palīdz, gan "uzbrēc" un liek saņemties.

Nu tad, lūk... Jānis Ādamsons ir viens no šī mūsu stratēģiskā partnera un drošības garanta ASV "uzbrēciena" - A KUR IR SPIEGI, KĀPĒC NAV ATKLĀTS NEVIENS SPIEGOŠANAS GADĪJUMS?

Korupcija, kā zināms, iet roku rokā ar valsts nodevību... mums Rietumi reiz uzspieda KNABU, lai korupciju izskautu... bet čekistu - komunistu valstiņa ātri to lietu nokārtoja - neilgā laikā KNABs tika degradēts ar visādu "vilnīšu" un "streļčenoku" palīdzību.

Vai zināt, kāpēc ASV ar Ukrainu neiet viss, kā vajadzētu... tur viss ir tāpat kā pie mums, tikai vēl briesmīgāk - KORUPCIJA UN MILZĪGAIS KRIEVIJAS AĢENTU SKAITS.

Vienvārdsakot, mīļie laikabiedri, mūsu čekistu un komunistu sistēmai tika dots uzdevums - atklāt Krievijas spiegus. Bet kāpēc tieši Ādamsonu... man, personīgi, nav šaubu, ka Janka ir sadarbojies... bet kāpēc tieši viņš, un vai viņš vispār ir tas bīstamākais spiegs mūsu Greizo spoguļu karaļvalstī? Vispār jau baisi paliek, kad uz sitiena un pasūtījuma var ātri izdot sabiedrībai spiegu.

Tas, ko es sākumā teicu... man nav šaubu, ka Ādamsons ir nelietis, ziņotājs... bet man nav arī šaubu, ka to viņš darīja visus šos 30 gadus. Varbūt Sistēma ievēroja mūsu nozagtās valsts tradīciju un izdeva saplosīšanai vislielāko kretīnu no viņai zināmajiem spiegiem. Kurš ir atstrādāts materiāls, nodzēries un par daudz izgaismojies... un vēl no Lemberga staļļiem.

Ir vēl arī cita lieta... ir liels jautājums, kādā veidā valstij var nodarīt vislielāko kaitējumu. Vai kā Ādamsona gadījuma... ar valsts noslēpumu izpaušanu un slepenas informācijas nodošanu ienaidniekam...? Bet var arī citādā veidā - ar darbiem un un rīcību, ar stulbu likumu pieņemšanu, lustrācijas neizmantošanu, Abrenes atdošanu... milzīgās korupcijas veicināšanu... Ar nekā nedarīšanu! Varu turpināt bezgalīgi... viss tas sen jau ir pateikts.

Sakiet, lūdzu, vai tā nav valsts un tautas nodevība, kad ceturtā daļa tautas šajos neatkarības gados ir izdzīta no valsts? Pasakiet, lūdzu, kurai valstij tas ir izdevīgi, ka latvieši bēg no Latvijas? Tikai Krievijai! Vai tā nav strādāšana un kalpošana ienaidniekam?

Vai Jānis Ādamsons aizdzina latviešus no savas Dzimtenes? Vai Jānis Ādamsons izveidoja mūsu valstī nabadzību un korupciju?

Par spiegošanu un kalpošanu Krievijas labā būtu jātiesā visa mūsu valsts elite... visas lielākās partijas - Lemberga ZZS, Šķēles Tautas partija, visas Šlesera atraugas, Vienotība ar visiem saviem kloniem, NA, TB/LNNK. Un visa nodevīgā inteliģence, kas klusējoši visu valsts nozagšanu ir atbalstījusi.

Latvieši un to atbalstītās partijas, gļēvā uzpirktā inteliģence ir izdarījuši tādu valsts nodevību, kas Putina Krievijai pat sapņos nav radījusies - radīja tādus apstākļus, kad valsts iedzīvotāji masveidā pamet savu valsti. Lūk, mūsu īstie spiegi!

Mums ir prokrieviska, novārtā un Krievijas mediju telpā pamesta Latgale... Vai tā nav valsts nodevība! 30 gadus pēc neatkarības nav vēl robežas savestas kārtībā. Kas tas ir, ja ne nodevība pret valsti un tautu.

Un tāpēc tāds klusums ir negribēšana publiski apspriest nožēlojamo nelieti Janku Ādamsonu. Visa politiskā elite, visas ilggadīgās politiskās partijas un klusējošā inteliģence ir tādi paši kaitnieki kā Jānis Ādamsons.

Novērtē šo rakstu:

111
25

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...