Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pastalnieks

17.11.2020. 19:34

Aicinu brukt virsū Krievelijai, Putin-kaput!

Atbildēt

to ha-ha

17.11.2020. 19:28

»

ha-ha

Labi, paturpināšu tavu idiotismu


Kamēr ASV cionisti nebija uzsākuši Krievijas industrializāciju, beztiesīgais bezsmadzeņu krievu dzimtcilvēks, dohoģjaga, ara zemi ar koka arklu.
Bez ASV palīdzības vācieši pēdējo krievu lopu būtu noracis Urālu kalnos vai noslīcinājis Japāņu jūrā.
Ieteiktu palasīt WWII pētniekus: Viktoru Suvorovu, Marku Soloņinu, vai Jevgēņiju Ponasenkovu, lai tev, fašist, kad gulēsi uz galda pārstrādes rūpnīcā, nebūtu nesaprašana, kāpēc ķīniešu ķirurgs tev taisās izņemt visus iekšējos orgānus.
Attaisnojot Staļinu un krievu izdzimteņu pastrādātās zvērības, tu esi pielīdzināms Kononovam vai Ērenburgam, esi līdzvainīgs desmitiem miljonu nevainīgu cilvēku nāvē un esi pelnījis iepazīt elli vēl pirms tur esi nonācis.

Atbildēt

Dullais

17.11.2020. 19:11

»

josifs

Krievija okupēja Latviju,un uzreiz sākās kārtīgu cilvēku izvešana uz sibiriju 1945.g.1949.g.Vai Bartaševičs nezin vesturi,vai negrib zināt vēsturi


Ja vēsture sāks runāt patiesību, tad veselas komunistu dinastijas nonāks karātavās, sava okupantu falla pakājē.

Atbildēt

ha-ha

17.11.2020. 19:11

»

I ha ha hā

Arī Krievija uzvarētu karā, bet upuru būtu vairāk


Labi, paturpināšu tavu idiotismu.
Viņiem, kā tu raksti, taču bija koka arkli! Ja nu viņi ar tiem spēja sakaut vareno Hitlera armiju, kurā tika iesaistīta puse Eiropas, kāpēc viņi ar tiem pašiem arkliem nevarētu art zemi?

Atbildēt

Liene

17.11.2020. 19:09

Malači , super! Uzspļaut uz tūdaliņu gaudošanu, izkropļoto II PK vēsturi un fašistiem, kurus cinī un godina lopi, kuri vēsturi kropļo. Arhīvos ir pieejami dokumenti, kuri visu saliek pa saviem plauktiem. Sarkanā Padomju armija uzvarēja fašismu, lai kā tagad to visu grib izkropļot. Pasaules gods viņiem!

Atbildēt

I ha ha hā

17.11.2020. 19:01

»

ha-ha

Epiteti tev kā bomzim. Zināšana arī daudz neatpaliek...


Arī Krievija uzvarētu karā, bet upuru būtu vairāk !!!

Tu tiešām visus joprojām par idiotiem uzskati ? Ar krieviem pat jākaro nebūtu, tie vienkārši badā būtu nosprāguši bez lendlīzes.

Atbildēt

ha-ha

17.11.2020. 18:45

»

to ha-ha

Vienā dienā 1941. gada 22. jūnijā Hitlera ģēnijs sakāva Staļina cilvēkēdāju armiju, kam ASV bija sagatavojušas vairāk tanku, lidmašīnu un lielgabalu, nekā visām pārējām pasaules valstīm, kopā ņemot. Nepilna mēneša laikā gūstā padevās 3 miljoni krievu, kas ir daudz vairāk, nekā Vācijai vispār bija Austrumu...


Epiteti tev kā bomzim. Zināšana arī daudz neatpaliek!
41. lendlīzes sakarā ASV piegādāja preces par 29,5 miljoniem. Tas ir daudz?
Kad krievi sāka sakaut vāciešus, palīdzība pieauga līdz miljardam. Bet tikai kad Hitlera krahs bija redzams. Lendlīzi Padomju Savienība atmaksāja līdz pēdējam dolāram. Par citām valstīm - Angliju, Franciju, Ķīnu - nezinu.
Vai ar Latviju būtu cauri, ja Gazproms nepārdotu gāzi. Arī Krievija uzvarētu karā, bet upuru būtu vairāk.
42 miljonus tu uzskaiti vai neskaiti, tā arī nesapratu.Jeb tu kā riktīgs žīds! 2x2 cik vajag

Atbildēt

Skolnieciņš, taisīts ar pirkstu no svētakmens

17.11.2020. 18:35

Skolnieciņš no svētbirzs, trakais skaudībnieks un kārumnieks
Visvarenais Pērkon – Debesu Tēv – es lūdzu Tevi! Pasargā tautu, kam piederu, no bada, masturbācijas un izputēšanas kovid-19 sērgas laikā! Lai izput Viņķele un riebeklis, kas dzīvo kaimiņos pāri ceļam, kam zilā krāsā žogs un pastkastīte! Sargā, cik tev spēka un tos, kas Tevi lūdz un cienā! Visuvarenais Pērkon, lai mūžīgi godāta tiek Tava griba un Tavi darbi! Palīdzi man un manai tautai veiksmīgi pārvarēt kovid-19 sērgu bez onanēšanas. Es lūdzu Tevi, Zibeņmetēj, ar visu savu miesu un garu, lai man viss labi noiet! Es lūdzu Tevi, Pērkon – Debesu Tēv, svētī manu Tēvzemi – Latviju! Atbrīvo manu tautu no mantukārības važām un stulbuma un slinkuma ! Apturi manas tautas pašiznīcības tieksmes, traucoties pa šosejām pēc alkohola uz veikaliem! Dāvā tautai darba tikumu un skaidru saprātu! Dod mums visiem labu veselību un stiprumu un halvu svētkos! Lai ugunszīme katram pierē un sargā Latviju! Lai Austras koks zeļ un plaukst, bet tik ne uz Līķu Vairas kapa! Lai godāti Latvju Dievi mūžīgi mūžos! Harā rāma harē harē rāma rāma harē harē!
Ar Pērkona viedumu, Tavs Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#Pērkons #Zibeņmetējs #LatvjuDievi #ugunszīme #Pērkoņkrusts #PērkonRūna #LatvjuDievi #pagāni #koronavīruss #kroņvīruss #kovid-19 #covid-19 #svētbirzs# baļķis ienaidnieka acī#

Atbildēt

to ha-ha

17.11.2020. 17:53

»

ha-ha

Ar koka arklu var sakaut tā laika stiprāko armiju


Vienā dienā 1941. gada 22. jūnijā Hitlera ģēnijs sakāva Staļina cilvēkēdāju armiju, kam ASV bija sagatavojušas vairāk tanku, lidmašīnu un lielgabalu, nekā visām pārējām pasaules valstīm, kopā ņemot. Nepilna mēneša laikā gūstā padevās 3 miljoni krievu, kas ir daudz vairāk, nekā Vācijai vispār bija Austrumu frontē. Ja ne ASV megakaravānas pāri Klusajam okeānam un ikdienas Vācijas kara rūpnīcu bombīšana, ar krievu sub-human būtu bijis cauri vēl 1941.
Sadisti, pederasti, civiliedzīvotāju masu slepkavas un marodieri nekad nav bijuši karotāji un rezultātā 42 miljoni žmuriku, pēc pēdējiem oficiāliem rādītājiem.
Ja godīgi, kas tad tos krievus patiesībā vispār uzskaita?

Atbildēt

tā notiek

17.11.2020. 17:52

kad tumsonis tiek pie varas.Tāds nerimsies,kamēr vien nebūs pilnā mērā demonstrējis savu stulbumu un Napoleona sindromu,iedomādamies,ka viņš ir valsts valstī,kura viņa lielajā tēvijas karā nemaz nav piedalījusies un uzvarējusi,tikai okupantu iznīcināta.Tādi tumsoņi dzīvo kaut kādā paralelā realitātē un citi tumsoņi par viņiem balso.

Atbildēt

Māris Kučinskis (ZZ$)

17.11.2020. 17:31

Par spīti ārkārtas stāvoklim Marsa parkā tapis VDD karavīriem veltīts 100 gadīgo liepu pilnīgs izcirtums.

Atbildēt

nu protams

17.11.2020. 17:24

Ļaunā Krievija mums uzspiedusi pašreizējo tautai un valstij naidīgo korumpēto un zaglīgo Kariņa/Levita kliķi!?

Atbildēt

ha-ha

17.11.2020. 17:24

»

to fuflogon

Bez ASV karamateriāliem, tehnoloģijām, inženieriem un izejvielām, krievu bidlai karš būtu beidzies vēl 1941. gadā, bet patiesībā, krievu dohoģjaga, kas pirms ASV 1927. gadā uzsāktās industrializācijas, ara zemi ar koka arklu, ko visbiežāk vilka viņa sieva, nebūtu vispār varējis karu uzsākt...


Ar koka arklu var sakaut tā laika stiprāko armiju!
Zibenskarš jūtami ieilga un beidzās ar Vācijas kapitulāciju un Eiropas robežu pārdali.
Ko var ar koka arklu! Būs tev mācība!
Kur 42 miljonus nosapņoji? Vai havajā uz sienas bija rakstīts vai?

Atbildēt

to fuflogon

17.11.2020. 16:57

»

Franklins

Paskatoties hronikas acīmredzami ir pamanāmi daži interesanti incidenti, kad vācu ģenerālim vajadzēja parakstīt kapitulācijas protokolu ieraugot frančus izmisumā noteica un šitie arī mūs sakāva? Pietiek zombēt tautu,lai kā kādām naciķim negribas, bet visu kara smagumu iznesa PSRS ar savu dzīvā spēka...


Bez ASV karamateriāliem, tehnoloģijām, inženieriem un izejvielām, krievu bidlai karš būtu beidzies vēl 1941. gadā, bet patiesībā, krievu dohoģjaga, kas pirms ASV 1927. gadā uzsāktās industrializācijas, ara zemi ar koka arklu, ko visbiežāk vilka viņa sieva, nebūtu vispār varējis karu uzsākt.
Tas, ka Staļins sameta kara kurtuvē 42 miljonus savu bezsmadzeņu vergu, tos nemaz neattaisno.
Katra krieva senčos ir viens vai vairāki NKVD "zagradotrjad" ložmetējnieki, nagu maucēji, nāves nometņu uzraugi un cilvēku šāvēji, kuri, atšķirībā no ierindas vergiem, sagaidīja kara beigas un varēja reproducēt sev līdzīgus nolādētus cilvēces ienaidniekus.

Atbildēt

ha-ha

17.11.2020. 16:46

No komentāriem vien ir redzams,kā mūsu valsti pārvalda okupantu izraudzītie vagari ar komunistu,komsorgu,čekistu u.c.represīvo darboņu pagātni un viņu atvases.Pie krūtīm piespraustie neatkarīgās valsts simboli un miljoni makos padara situāciju tikai arvien absurdaku,kas gan šo vilkaču apetīti un labsajūtu tikai uzlabo,ko nevar teikt par viņu nīsto tautu,kurā rūk,kā sniegs saulē.

Atbildēt

to hm

17.11.2020. 16:44

»

hm

Pārdaugavā atrodas piemineklis Atbrīvotājiem. Kāpēc lai Rēzeknē nevarētu būt Uzvaras aleja? Vēl jo vairāk - tur taču atrodas Audriņi, kur kara laikā sadedzināja ciema iedzīvotājus


No vienam puses pareizi, ka smirdīgās staļinistu cūkas, krievu sub-human, iezīmē vietas, kur tiem izpildīs sodus par noziegumiem pret cilvēci. Staļinismam - putinismam - rusismam, kā visbīstamākiem fašismam veidiem 21. gadsimtā nebūs vietas.

Atbildēt

to jocīgais

17.11.2020. 16:39

»

krievu cūka

Krievu armija kopā ar Vācijas armiju draudzīgi 1939.gadā uzsāka 2.Pasaules karu un līdz 1941.gadam abi režīmi bija sabiedrotie. 1941.gadā sāka viens pret otru karot, bet 2.Pasaules karš jau bija kopīgi iesākts...


Pirmkārt WWII iesāka krievu fašistiskie izdzimteņi 1936. gadā, iebrūkot Spānijā. Vācieši nevienu badā nemērdēja, vienkārši viņiem nebija resursu, pabarot 3 miljonus krievu karagūstekņu.

Atbildēt

krievu cūka

17.11.2020. 16:37

»

Franklins

Paskatoties hronikas acīmredzami ir pamanāmi daži interesanti incidenti, kad vācu ģenerālim vajadzēja parakstīt kapitulācijas protokolu ieraugot frančus izmisumā noteica un šitie arī mūs sakāva? Pietiek zombēt tautu,lai kā kādām naciķim negribas, bet visu kara smagumu iznesa PSRS ar savu dzīvā spēka...


Visu kara smagumu iznesa ukraiņi un baltkrievi. Krievu bija maz sarkanās armijas rindās. Vienīgais krievu "nopelns" - viņi izveidoja un stutēja noziedzīgo PSRS režīmu un krievi PSRSā bija titulnācija.

Atbildēt

man prieks

17.11.2020. 16:35

»

latvāņu pastalai pietieklapsītājam

nestāv senjau


Ne tikai krietni latvieši, bet arī jūs, pakaļās drāztie civilizācijas atkritumi, nepalaižiet garām nevienu pietiek.com rakstu.

Atbildēt

krievu cūka

17.11.2020. 16:33

»

vērtējums

Sarkanās armijas uzvarai pār nacistisko Vāciju ir visai pasaulei nozīmīgs notikums! Un Uzvaras aleja vērtējama ļoti pozitīvi


Krievu armija kopā ar Vācijas armiju draudzīgi 1939.gadā uzsāka 2.Pasaules karu un līdz 1941.gadam abi režīmi bija sabiedrotie. 1941.gadā sāka viens pret otru karot, bet 2.Pasaules karš jau bija kopīgi iesākts.
Nezinu vai Rēzeknē tā būs Uzvaras aleja. Cik dzirdēts, tad tajā rajona bija sagūstīto krievu karavīru nometne. Tur pilna zeme ar krievu karavīru gūstekņu kauliem. Drīzāk jau šī aleja popularizēs stipros vāciešus, kuri nometnēs badā mērdēja karot nemākošos krievus.
Ko gan Rēzeknes mērs stāstīs ciemiņiem? Ne jau to, ka šeit sarkanarmieši sakāva vāciešus. Bet stāstīs, ka šajā vietā vācieši gūstā turēja krievu tūkstošus.

Atbildēt

kucei

17.11.2020. 16:33

»

pastalniece

Ui, ku tā Krievija ir ļauna! Pastalās, bet tālāk no Krievijas


Vai tu, smirdīgā krievu podsķilka, izvēlies labāk lapķjās un partjankā staigāt?

Atbildēt

Franklins

17.11.2020. 16:29

Paskatoties hronikas acīmredzami ir pamanāmi daži interesanti incidenti, kad vācu ģenerālim vajadzēja parakstīt kapitulācijas protokolu ieraugot frančus izmisumā noteica un šitie arī mūs sakāva? Pietiek zombēt tautu,lai kā kādām naciķim negribas, bet visu kara smagumu iznesa PSRS ar savu dzīvā spēka resursu , briti un amerikāņi ar savām lendlīzēm utt.un "sabiedrotie" izsēdināja savu desantu tikai tāpēc, ka PSRS sāka stumt vāciēšus atpakaļ uz mājām, un lai Eiropas vietā nebūtu PSRS, rietumu frontē atvērās. Katrā ģimenē otrais pasaules karš bija un paliks traģēdija, nevis tie ir sliktie un tie ir labāki par sliktajiem, ja kādu interesē dziļāk tad var iedziļināties Teherānas,Jaltas un Potsdamas konferenču lēmumos un spriedumos.

Atbildēt

17.11.2020. 16:26
www.vatastan.com

Atbildēt

hm

17.11.2020. 16:18

Pārdaugavā atrodas piemineklis Atbrīvotājiem. Kāpēc lai Rēzeknē nevarētu būt Uzvaras aleja? Vēl jo vairāk - tur taču atrodas Audriņi, kur kara laikā sadedzināja ciema iedzīvotājus.
Pamatoti iekārtota piemiņas vieta. Malači!

Atbildēt

millers

17.11.2020. 16:00

»

vērtējums

Sarkanās armijas uzvarai pār nacistisko Vāciju ir visai pasaulei nozīmīgs notikums! Un Uzvaras aleja vērtējama ļoti pozitīvi


kurš tad dabūja pa muguru 2.karā?krievelēni vēl tagad nav attapušies ,kā bija sūdos,tā palika

Atbildēt

pastalniece

17.11.2020. 15:53

Ui, ku tā Krievija ir ļauna! Pastalās, bet tālāk no Krievijas!

Atbildēt

fakts

17.11.2020. 15:42

»

vērtējums

Sarkanās armijas uzvarai pār nacistisko Vāciju ir visai pasaulei nozīmīgs notikums! Un Uzvaras aleja vērtējama ļoti pozitīvi


Nacistu sabiedroto līdz 1941.gada 22.jūnijam uzvara pār saviem drauģeļiem ir nozīmīgs tikai viņiem pašim.

Atbildēt

josifs

17.11.2020. 15:40

Krievija okupēja Latviju,un uzreiz sākās kārtīgu cilvēku izvešana uz sibiriju 1945.g.1949.g.Vai Bartaševičs nezin vesturi,vai negrib zināt vēsturi.?

Atbildēt

latvāņu pastalai pietieklapsītājam

17.11.2020. 15:36

nestāv senjau..

Atbildēt

vērtējums

17.11.2020. 15:31

Sarkanās armijas uzvarai pār nacistisko Vāciju ir visai pasaulei nozīmīgs notikums! Un Uzvaras aleja vērtējama ļoti pozitīvi!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

3

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

FotoDāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures skolotāju konferenci. Tas, manuprāt, Latvijas valstij ir ļoti būtisks temats.
Lasīt visu...

21

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

FotoValstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”, “visu ģimeņu” (vienalga, kā tagad sauc mēģinājumus panākt viendzimuma laulību atzīšanu) tēma nav tā, kurai es gribētu veltīt sevišķi daudz uzmanības. Bet troksnis ir liels, un tāpēc ir vērts atkārtot dažas lietas, kas ir aksiomas.
Lasīt visu...

21

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

FotoNav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas farmācijas nozarei ir daudz, ko piedāvāt – izcila zinātniskā bāze, vērtīgas tradīcijas, patiešām kvalitatīvi un konkurētspējīgi produkti, tomēr 95% zāļu tirgus veido importa produkti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...