Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Labs!!!

02.07.2021. 20:34

»

No pieredzes

Apgabaltiesa tiesas sēdē izskata krimināllietu...


Dokumentus par sho stāstu derētu nosūtīt uz pietiek portālu!!!

Atbildēt

No pieredzes

02.07.2021. 20:07

Apgabaltiesa tiesas sēdē izskata krimināllietu.
Tiesa: prokuror, tev pirmās instances spriedumā apsūdzētā personas kods nepareizi norādīts. Jo apsūdzētā personu identificējām un konstatējām šo faktu.
Prokurors: koe? Godātā tiesa, kļūdu pieļāva pirmās instances tiesa, "ja ne pri delah"
Tiesa: Jā? Paskatīsimies krimināllietā lēmumā par kriminālvajāšanas uzsākšanu... Prokuror, lēmumā tu norādīji nepareizo apsūdzētā personas kodu.
Prokurors: o, bļe, jā, godātā tiesa... Lūdzu to vērtēt kā pārrakstīšanas kļūdu.
Tiesa: kā pārrakstīšanas kļūdu?
Prokurors: jā, godātā tiesa, kā pārrakstīšanas kļūdu.
Un tā tālāk.
Prokurors iepriekš ir strādājis KNABā par izmeklētāju.

Šādi dalbajobi, kas pat personas apliecinošu dokumentu nemāk pārbaudīt, ceļ apsūdzības valsts vārdā, pildot organizētās noziedzības pasūtījumus pasūtījumu lietās jeb "zakazņakos".

Kalnmeiers no cilvēkresursu vadības neko nesaprot un visticamāk par cilvēkresursu vadību neko nav dzirdējis.
Šadu mantojumu saņēmis Stukāns.

Atbildēt

Haha

01.07.2021. 13:43

»

Hihi

Jaunības kļūda bija ģenerālprokuroram, pārguļot ar sievieti


Tā ir nevis kļūda, bet pieredze

Atbildēt

bulis

01.07.2021. 06:17

»

Lapsas kungam!

1. Boloņas process paredz 3+2+3 sistēmu (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Bologna_Process...


nejauc graudus ar pelavām. Tik muļķības te sarakstīji

Atbildēt

Hihi

30.06.2021. 16:20

Jaunības kļūda bija ģenerālprokuroram, pārguļot ar sievieti

Atbildēt

Lapsas kungam!

30.06.2021. 14:55

1. Boloņas process paredz 3+2+3 sistēmu (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Bologna_Process).
2. Atbilstība Boloņas procesa noteiktajai sistēmai nodrošina vienotu augstākās izglītības telpu, tātad arī diplomu atzīšanu.
3. Akadēmiskais negodīgums, kur plaģiāts ir tikai uzskatāmākā daļa, liedz atzīt kvalifikācijas noteikšanai nepieciešamo darbu par derīgu.
4. Ja nav izpildītas prasības, lai iegūtu atzīstamu kvalifikāciju sistēmā 3+2+3, piemēram, "3", tad nav iespējams atbilstoši Boloņas procesam atzīt nākamo "2" kvalifikācijas līmeni. Ja nav "3", tad "2" pats par sevi nevar būt atzīts par ekvivalentu 5. 2 nav vienāds ar 5. Tik elementāru aritmētiku taču jāprot juristiem - gan tiem, kas beiguši LU, gan tiem kas - LPA.
5. Atbildību par kvalifikāciju apliecinoša dokumenta izsniegšanu, lai gan nav izpildītas prasības, uzņemas darba vadītājs, recenzents, komisija, dekāns un rektors.
6. Atbildību par uzņemšanu nākamā kvalifikācijas līmeņa iegūšanai bez Boloņas procesa dokumentiem atbilstošas kvalifikācijas uzņemas komisija, dekāns un rektors.
7. Latvijas tiesību sistēma neparedz, ka zagšana un viltošana dod tiesības uz zagtu un viltošanas rezultātā iegūtu lietu. "Iesēdējuma" tiesības nerodas. Un autortiesību sakarā krimināltiesībās ir pat ieviesta vainīguma prezumpcija kontrafakta lietu sakarā.
8. Mazāk jāskatās Meganas Mārklas zvaigžņoto seriālu "Suits", spriežot par tiesībām pildīt valsts amatu un kvalifikācijas atbilstību Boloņas procesam. Ja summai jābūt 5, tad nevar būt maģistra grāda par 2. Valsts amatu var pildīt tikai ar Boloņas procesā atzīstamu izglītību.
9. Ja LU kā juridisko "kolosu" vācele un Tieslietu ministrija, kam taču piederīga ir prokuratūra, jo ir tiesu sistēmas daļa, izveidojusi savu "procesu", tad karogs viņiem rokā! Visus Latvijas diplomus pēc šāda "procesa" ieviešanas varēs apstrīdēt. Šāds "process" ir pretrunā srarptaustiskajiem līgumiem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

30.06.2021. 08:28

Lapsa var veltīgi necepties. Prokuratūras vadība visas iespējamās pārbaudes nogremdēs. Tās jau prognozējami beigsies bez kāda rezultāta tāpat kā pārbaude par piedzērušos Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokuroru:
https://pietiek.com/raksti/cik_erti_var_turet_uz_aka_prokuroru___zala_puka__draugu
Ja dzer kopā ar vadību, tad tas nav nekāds pārkāpums. Tāpat ir ar kukuļiem- ja padalās, tad kukulis nekāds prokuroram nav bijis :))

Atbildēt

Ieva

29.06.2021. 23:18

Kunigam jaunība turpinās

Atbildēt

Haralds Kalns

29.06.2021. 22:51

Ja ģenerālprokurors neatšķir likuma pārkāpumu no"jaunības kļūdas,tad ko vairs....

Atbildēt

??

29.06.2021. 22:01

»

Nka

Var jautājumu uzdot primitīvi, nedomājot, ka Cinkmanis būs tas, kurš kādeeiz ar savu, limumam piešķirto varu, lems jūsu, jūsu bērnu likteni? Juma patīk


Mani interesē tas, par ko uzdevu jautājumus. Jo man tas šķiet interesanti te un tagad.
Kas attiecās uz Cinkmani-likteņlēmēju, tad tāds noteikti ir labāks par zinošu un izglītotu likteņlēmēju, kuru noteikti grūtāk apvest ap stūri.

Atbildēt

Nka

29.06.2021. 21:24

»

??

Interesanti, kāpēc Cinkmanis atkal "aktualizējies"? Bija jau tā kā nogūlies arhīvā. Varbūt pasūtītājam tuvojas kādi netīkami notikumi...


Var jautājumu uzdot primitīvi, nedomājot, ka Cinkmanis būs tas, kurš kādeeiz ar savu, limumam piešķirto varu, lems jūsu, jūsu bērnu likteni? Juma patīk?

Atbildēt

??

29.06.2021. 20:56

Interesanti, kāpēc Cinkmanis atkal "aktualizējies"? Bija jau tā kā nogūlies arhīvā. Varbūt pasūtītājam tuvojas kādi netīkami notikumi?
Bet par to mistisko pārbaudi ir prikolīgi. Varbūt viņu arī veic kādi mistiķi citā dimensijā? Bet cilvēkiem parastajā dimensijā pārbaude nemaz nav tverama.

Atbildēt

Jautājums

29.06.2021. 20:00

ir, kas vispār ir šis tirliņš? Ja prokuratūrā strādā vairums "jaunības kļūdu", tad par kādu iestādes prestižu ir runa? Varbūt žurnālistiem der papētīt - vai šis zēns ir izņēmums, un ja tā, tad kāpēc? Kas rados, draugos?

Atbildēt

Nika

29.06.2021. 19:46

Patiesība ir bezgala bēdīgi. Kāpēc mēs brīnāmies par zemo kvalitāti PAT skaļos tiesu procesos ( Magone, Lembergs, Maxima utt., u.tml.). Varbūt te arī ir atbilde - ja augsta ranga valsts amatpersona - prokurors - drīkst nesodīti izdarīt administratīvo pārkāpumu, kriminālo, bet ģenerālprokurors to nosauks par "jaunības kļūdu", tad kādas lietas mēs sagaidām tiesā? (ja kas, tiesneši saka, ka profesionāli prokurors-noziedznieks ir vājš prokurors). Un vēl. Skrastiņš laikam bija pēdējais Latvijas Ģenerālprokurors. Jā, arī sistēmā iestiga kādā mirklī (šķiet Baltijas banka iegrieza), bet tomēr bija sava teikšana un diktāts. Tālāk bez komentāriem. Ar Maizīti sākās prokuratūras pārtapšana par partiju kabatas sunīti. Un likās, ka Stukāns tiešām grib sistēmu lauzt, bet rokas par īsu.... Tikai nav skaidrs, kas (man nav skaidrs), kas prokuratūru pataisījis par bobīti pēdējo 20 gadu laikā? Par kārtīgu ķēdes bobīti? Tik stingri, ka jebkuras vēlēšanas šo sistēmu negrauj pat par milimetru, bet gan tikai pastiprina.

Atbildēt

visi darām tā

29.06.2021. 19:16

un punkts. Pamēginiet aizrādīt.

Atbildēt

Nika

29.06.2021. 17:31

Tik mīļi no ģenerālprokurora mutes: "jaunības kļūda!" Man gan šķiet, ka pats prokurors ir viena liela dabas kļūda. Bet galvenais, draugi, ņemiet vēra, ka turpmāk zagšanu, krāpšanos, arī piedzeršanos un lamāšanos publiskā vieta vairs nevarēs dēvēt par noziegumu vai pārkāpumu. Būs tikai gradācija: jaunajiem - jaunības kļūda, vecākajiem - vecuma marasms. Klapējam tik policijas, prokuratūras un tiesas ciet, jo kļūdīties ir tik cilvēcīgi! Bučas ģenerālprokuroram par kolosālo cilvēcību!!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...