Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Par svētdienas sociķiem jeb – viela pārdomām pirms 4.oktobra

Artūrs Šmits, Latvijas Republikas pilsonis, bezpartejisks
02.10.2014.
Komentāri (34)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Apskatot jaunākos „reitingus”, kas rāda, ka politiskā „topa” vadībā joprojām atrodas politiskā varza ar nosaukumu Saskaņa (ar vai bez „centra” – nav būtiski), kas dažādos veidos ne reizi vien pierādījusi sevi latviešu, to valodas un visa latviskā nīšanā, paši par sevi „uzprasās” daži secinājumi un minējumi.

Pirmais. Latvijas elektorāts (īpaši latviskais) ir izcili stulbs, debils vai sevišķi kaitnieciski noskaņots un ilgojas vien pēc jauki dubļainiem vai mēslos nostaigātiem kirzas zābakiem, kuru papēži uzstājīgi uzmīs tā deģenerētajiem atmirušo smadzeņu podiem.

Otrais. Šis vēlētāju kopums joprojām ir tik naivs, ka tic – oficiālas divvalodības atbalstītāji patiešām ir latviešu valodu godā turoši „sociāldemokrāti”, kas nu tik nāks un visu pārdalīs par labu nabadzīgākajam slānim.

Kā teiktu šo politikāņu draugi austrumos – „mārrutki glāzē”! Katram loģiski domājošam šīs valsts iedzīvotājam ar neapbruņotu aci redzams, ka teju gadsimta ceturksni pēc neatkarības atgūšanas Latvija gribot negribot tikusi pie jauniem kangariem, kuri balsis zvejo tajā latviski „ne bū, ne bē” neprotošu „pilsoņu” barā, kas sapņo par oficiālu rusifikāciju vai tēvoča Vovas „nākšanu palīgā tautiešu aizstāvēšanai”.

Cik neaptēstam, dumjam vai pat ļaunprātīgam jābūt potenciālajam vēlētājam, lai gatavotos atdot balsi par politisko spēku, kas savus patiesos nolūkus un nostāju netieši paguvis atklāt ne reizi vien.

Pirmkārt, šie politiķi gadiem ilgi nav spējuši noformulēt savu viedokli par Latvijas okupāciju pagājušā gadsimta četrdesmitajos gados, lavierējot starp „aneksiju” un citiem „mērenākiem” terminiem.

Kompromisam piedāvātā devīze „okupācija bija, okupantu nav" tikai vēlreiz apliecina saskanīgo politikāņu parodiju vēlmi lavierēt, lai saglābtu aitas un pabarotu vilkus, proti - iegūtu latviešu simpātijas un netiktu izsvilpti no krievu vidus. Kur tad palika okupanti un viņu pēcteči? Gaisā izkūpēja?

Otrkārt, tieši Saskaņa šogad uzskatāmi izvairījās no savas nostājas formulēšanas par Krievijas agresiju Ukrainā, faktiski izliekoties par sprāgušiem ēzeļiem un klusējot atbalstot Maskavas melu propagandu, ka reālu karadarbību un tūkstošiem upuru Ukrainā izraisījis kaut kāds teju vai „zaļo marsiešu” bataljons, par ko Krievija „neko nezina”. Jā, un „humāno zagļu” autokolonnas jau ir tikai labas gribas žests...

Treškārt, tieši saskaņieši (jo īpaši Rīgas mērs, kurš savulaik, būdams 30 gadus vecs, savu uzticību latviskumam apliecināja, nespējot nosaukt šīs valsts himnas autoru!) stāvēja pie „šūpuļa” divvalodības referendumam, atklāti aicinot balsot par krievu kā otru oficiālo valsts valodu Latvijā! Līdz ar to faktiski mazinot jebkādu nepilsoņu motivāciju valsts valodu iemācīties.

Turklāt – neskatoties uz iepriekš deklarēto, ka „norobežosies” no referenduma, ko iniciējuši daži radikālie krievu valodas aizstāvji osipovu, lindermanu, gapoņenko, aijo un citu apšaubāmu, bet Saskaņai gana tuvu stāvošu tipu izskatā.

Ceturtkārt, tieši saskaņiešiem ir līgums ar Vladimira Putina faktiski kūrēto partiju Vienotā Krievija, kas gana labi izskaidro „nevēlēšanos” atklāti izrādīt attieksmi pret lielās kaimiņvalsts militārajām un citām izdarībām abās pusēs tās robežām, Latvijas krievvalodīgo puišeļu sūtīšanu uz Krievijas militārajām nometnēm (tiek ražoti potenciālie „piektās kolonnas” kandidāti?) un inscenētajiem „vaidiem” Vladimironkulim, cik ļoti tos krievus Latvijā apspiež...

Kur vēl tālāk par šādu „politpedofiliju”? Pat nerunājot par pašreizējā Rīgas mēra Nila Ušakova Krievijā bez mazākās kautrēšanās paustajām simpātijām ar hitleriskām ambīcijām apsēstajam „caram”, kurš esot „labākais, kas vien var būt” (kaut vai „tikai” salīdzinājumā ar Žirinovski un komunistiem).

Piektkārt, tieši saskaņiešu kongress bija vieta, kur šim politiskajam spēkam tuvu stāvošā ekonomiste Jevgenija Zaiceva Latvijas okupāciju pagātnē nekautrējās nosaukt par „nelielas palīdzības sniegšanu” un kur virkne aktīvistu uzstājās krievu valodā. Turklāt Zaiceva ir „alternatīvā Latvijas valsts budžeta” autore, kuras sastādītais „budžets” cita starpā paredzēja tādas „rozīnes”, kā lata devalvāciju par 15%, pamatīgu budžeta deficīta palielināšanu, atteikšanos no eiro ieviešanas uz vismaz 10 gadiem un valsts uzņēmumu iztirgošanu.

Sestkārt, saskaņieši ik gadu maijā atklāti pauž nedalītu atbalstu vodku dzerošajiem „uzvarētājiem” pie Pārdaugavas monstra un mierīgi popularizē oranži melnās lentītes. (Uzruna ar sveicienu „vienotā Krievijā”, kas zina, bija zemapziņas vai īsto nolūku diktēta?)

Septītkārt, partijas politiskās aģitācijas avīzes ir acīmredzami pretrunīgas atkarībā no valodas, kādā tās iespiestas, latviešiem un krieviem pozicionējot nevis savu nostāju aktuālos jautājumos, bet tiražējot to, ko katra no šīm nācijām vēlas dzirdēt (lasīt) – faktiski politiskās liekulības augstākā pilotāža.

Astotkārt, neskatoties uz vājajiem mēģinājumiem sevi pozicionēt kā „sociāldemokrātus”, „Saskaņa” nav piedāvājusi nevienu reālu valsts ieņēmumu avotu, tā vietā spiežot uz sabiedrībā jūtīgākajiem punktiem – par pensionāru sūro ikdienu un nabadzību, pilnām mutēm aicinot tik uz pārdalīšanu, bet neminot nevienu alternatīvu, lai situāciju uzlabotu.

Nav slikts „lieliskais varoņdarbu tops”, ne tā? Īpaši tādēļ, ka tas atstāj maz šaubu, ka „sociāldemokrātija” ir tikai aizsegs acu aizmālēšanai, lai slēptu patiesos nodomus. Lai kā arī šie lamātu „sliktās labējās partijas”, paši – „tik labiņie kreisie” nav ne par matu labāki – nesaimnieciskums manāms ar neapbruņotu aci vispirmām kārtām jau galvaspilsētas satiksmes saimniecībā, Rīgas finanses ir tālu no ideālām, teju katru iepirkumu pavada pamatīga pārmaksa draugu firmām, korupcijas skandāli izskan pietiekami biezā slānī, amatos ar milzu algām tiek sabāzti „pareizās” politiskās piederības pajoliņi, kuriem no attiecīgās jomas sajēgas nav vairāk kā cūkām no kosmonautikas, bet partijas ziedotāji izrādās šaubīgāki par viltotu kredītkarti.

„Latvijas problēma nav krievi, Latvijas problēma ir nabadzība” – nesen no afišu stabiem Saskaņas vārdā deklarēja kāds nobarots mūlis. Saskaņa krievus nevar uzskatīt par problēmu ne Latvijā, ne citviet, jo tie galu galā ir „savējie”, ja neskaita to salīdzinoši nelielo krievvalodīgās sabiedrības daļu, kurai otra valsts valoda nav vajadzīga (jo tā tekoši runā gan latviski, gan krieviski) un kas nav ļāvusies smadzeņu kompostrēšanai Kremļa stilā.

Toties atļaušos apgalvot, ka Latvijas problēma visos laikos ir bijusi politiskie un citi kangari un viņu līdzskrējēji-atsūkātāji. Atmodas laikos brīvu Latviju pašā saknē centās iznīdēt kangaru banda ar rubikiem, ždanokām, lopatiniem, aleksejeviem, dzenīšiem, dīmaņiem un viņu kājlaižu bariem, biezā slānī tiražējot melus labākajās tagadējās Krievijas politikas tradīcijās.

Šodien kangari sapulcējušies zem labi zināma promaskaviskā spēka karoga, gatavi sniegt politisko minetistu pakalpojumus Kremļa elitei, kuras divi galvenie personāži savu nīkulību augumā cenšas kompensēt ar cita nīkulīga tipāža Napoleona cienīgām iekarotāju ambīcijām un agresiju pret citām valstīm.

Par šādiem kaitniekiem – „svētdienas sociāldemokrātiem” – balsot gatavā elektorāta daļa zemāk var krist tikai par vienu pakāpienu – nobalsojot par Latvijas Krievu savienību, kuras „modes ikona” Mitrofanovs, nesagaidījis PVN pazemināšanu saulespuķu sēklām un treniņbiksēm, TV debatēs aizgūtnēm pamanījās izbļaustīties, ka „valdība mūs neklausa” un nebalsta krievu skolas tā, kā šie „politiķi” vēlētos.

Kas gan šie mitrofanovi un viņiem līdzīgie tādi ir, ka valdībai tie būtu jāklausa? Šeit ir Latvija un kārtību te noteiks tās valdība, nevis tas klaigātāju un ākstu bars, kas izlaidies tiktāl, ka daudzu gadu desmitu laikā latviešu valodā nav iemācījies pat elementāras pieklājības frāzes! Ja nu kādam valsts valoda ir kā nagla pakaļgalā un dzīve šeit ir tik grūta, ka krustu šķērsu jāsūdzas Maskavā par „diskrimināciju”, lūdzu – nelojālie un „piektkolonisti” šeit nav vajadzīgi, robeža ir vaļā, un gan jau tajā pusē patvērums atradīsies. Padzīvosiet pāris mēnešus bardaka un korupcijas pārmocītajā dižvalstī un viennozīmīgi apsvērsiet iespēju atgriezties „diskriminējošajā” Latvijā.

Nobeigumā novēlējums ikvienam, kurš gatavs vēlēšanās savu balsi atdot par promaskaviskajiem politiskajiem spēkiem – vienlaikus iepakojiet savu ķermeņu intīmās daļas un nosūtiet uz Rīgas domi kā atbalsta apliecinājumu! Vēlams – kopā ar personu apliecinošu dokumentu, lai partijas līderis un rātskungs zina savus pielūdzējus, citi – vietējos stulbeņus. Jo šo krievmīļu un rusifikācijas patriotu pūli latviskāku nespēj padarīt ne lielāks latvisko uzvārdu īpatsvars listēs, ne tautā cienīta dzejnieka (labi, ka ne šofera!) dēla, potenciālā tautas nodevēja, ielikšana par vienu no lokomotīvēm.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...