Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pats par sevi saprotams, ka Latvijas valdība pret pandēmiju cīnās absolūti neapmierinoši. Tikai šajā portālā vien jau ir uzrakstīts varbūt pat vairāk nekā simt tekstu, kas to apliecina.

Un es to saku nevis tāpēc, lai vispirms pūstu pīlītes, bet pēc tam sāktu aizstāvēt visādus Pavļutus, Kariņus un viņiem līdzīgus. Šo cilvēku profesionālais līmenis nepārprotami neatbilst ieņemamajiem amatiem, kas noved pie dažāda mēroga katastrofām, un tieši tādas ir manas izjūtas gan pret viņiem, gan pret viņu veiksmes stāstiem.

Tajā pašā laikā nevajag aizmirst, ka uz Pavļuta un Kariņa siltajiem ministru amatiem jau labu laiku stāv rinda tādu pašu, tikai jau citu neliešu. Un tieši šie jau citi nelieši, ņemot vērā to, kas notiks Latvijas politikā rudenī, jau tagad pieliek ļoti daudz pūļu, lai pēc pusgada tiktu pie kārotajiem ministriju krēsliem.

Skatoties uz to, kā šie centieni jau sākuši ieplūst gan presē, gan televīzijā, man personīgi šķiet, ka informācijas telpā skanošās skaļās atklāsmes, aiz kurām nav nekas cits kā skrīnšoti, asi jautājumi un histērija, vajag uztvert vismaz uzmanīgi.

Labs piemērs vienai no skaļajām atklāsmēm, kuras liecinieki ir bijuši daudzi no mums, bija Jāņa Dombura "Kas notiek Latvijā?" raidījums, kurā viņš sniedza informāciju par diviem antigēnu covid  testiem, ko iegādājās mūsu valsts valdība. Šeit ir šīs programmas "jūtīgākais" fragments:

https://twitter.com/KNL_LTV1/status/1491702698642706432?s=20&t=aby_dT3DsbbeHEOSbKSFgw

No Dombura sniegtās informācijas izrādījās, ka viena no testu (Hangzhou Singclean Medical Products Co) precizitāte/efektivitāte bija šokējoši 0%. To pateicis, Domburs apsūdzoši skatās uz viņam pretī sēdošajiem ministriem un politiķiem. Studija ir satriekta. Skatītāji ir šokā.

Tagad ievilksim dziļu elpu un izelpu, attīsim laiku līdz brīdim, kad Domburs mums ekrānā parāda kaut kādas tabulas, un mēģināsim iedziļināties šīs "sensācijas" būtībā nedaudz vairāk.

Vispirms sīkumi. Uzreiz var piekasīties mistiskajiem vāciešiem (VĀCIEŠI), uz kuriem ēterā atsaucas Domburs, sakot, ka viņi atteikušies no Latvijas valdības iegādātajiem testiem. Kas ir šie VĀCIEŠI un kāpēc viņu viedoklis par Covid testiem ir uzticams, Domburs skatītājiem nolemj nestāstīt. Sīkums, bet tomēr.

Piekasīties var arī pie tā, ka (raidījuma laikā) Domburs nepaskaidro, kas ir tabulas studijas ekrānā  un, galvenais, kas ir šo tabulu autors. Varbūt VĀCIEŠI? Kaut kādi konkrēti? Nav zināms.

Un, lai maksimāli palielinātu skatītāja emocijas, kas skatās un klausās “šokējošo” informāciju par nulles efektivitāti, Domburs kamerā krata kastes ar testiem.

Šis priekšnesums man atgādināja runu ANO Drošības padomē 2003. gadā, kad ASV valsts sekretārs Kolins Pauels, turot rokā burciņu ar baltu pulveri, apgalvoja, ka tas it kā ir Irākas bakterioloģiskais ierocis, kas, neskatoties uz skaļajām apsūdzībām, Irākā nekad nebija atrasts.

Ar sīkumiem pietiek, tagad paskatīsimies uz šo "atklājumu" vēl dziļāk.

Mistiskie VĀCIEŠI, uz kuriem atsaucas Domburs, ir Pola Ērliha institūts (PEI). Šī ir Vācijas federālā aģentūra, medicīnas regulējošā iestāde un vakcīnu un biomedicīnas pētniecības iestāde. Tā dibināta 1896. gadā un ir pakļauta vācu Federālajai veselības ministrijai.

Šo iestādi vācu Federālā veselības ministrija ir pilnvarojusi veikt pētījumus par Covid testu efektivitāti, un tabulas, ko Domburs rādīja ēterā, ir daudzu šādu pētījumu rezultāti. Paši dati šajās tabulās jau ir tie konkrēti lēmumi, kuri aizliedz konkrētus Covid testus Vācijā. Šeit it links uz Dombura tabulām:

https://www.pei.de/SharedDocs/Downloads/DE/newsroom/dossiers/evaluierung-sensitivitaet-sars-cov-2-antigentests.pdf?__blob=publicationFile

Šķiet, ka viss izskatās un izklausās ticami, taču patiesībā pēc nelielas VĀCIEŠU tabulu, kā arī vairāku citu tikpat svarīgu dokumentu izpētes rodas vairāki jautājumi Domburam.

Pirmkārt, raidījuma ēterā Domburs stāsta, ka saraksts, ko viņš rāda uz ekrāna, “nav jauns”, un tas, neskatoties uz to, ka viņa un visu studijas viesu priekšā gandrīz katras lapas apakšā norādītais datums ir 2022.gada 31.janvāris. Dokumenta sākumā, tā aprakstā arī ir norādīts 2022.gāda 31.janvāris, un to ne visai var nosaukt par “nav jauns”.

Man ir aizdomas (un jāuzmin man ir, jo Domburam acīmredzot nebija laika to paskaidrot), ka 31. janvāris, visticamāk, ir datums, kad šis saraksts pēdējo reizi tika atjaunots un ka daži no šajā sarakstā iekļautajiem testiem, visticamāk, tur parādījās agrāk par 31. janvāri.

Bet vai tas dod Domburam tiesības apgalvot, ka tieši tests ar it kā nulles efektivitāti/precizitāti, kuru iegādājās Latvijas valdība, šajā sarakstā parādījās “jau sen”? Galu galā šī testa nosaukumam pretī nav datuma. Kā Domburs zina, ka šis konkrētais tests netika pievienots sarakstam tieši tad, kad saraksts  pēdējo reizi tika pārskatīts, iespējams, 31. janvārī?

No kā izriet, ka, ja “šokējošais tests” tika iekļauts sarakstā 31. janvārī un Latvijas valdība to iegādājās pirms tam, tad izvirzīt pretenzijas Pavļutam vismaz  par šo testu iegādi ir ne visai nepamatoti. Ļoti žel, ka Domburam bija laiks, lai taisītu drāmu ēterā, bet nebija laika, lai noskaidrotu iepirkuma datumu un datumu, kad tests tika ievietots vāciešu sarakstā.

Otrkārt, ja Domburs atsaucas uz Vācijas Veselības ministriju (lai gan nav līdz galam skaidrs, kāpēc tieši uz to, jo Latvija Vācijā it kā neietilpst), tad droši vien nebūs lieki noskaidrot, ko par tiem pašiem 0% efektivitātes testiem domā EIROPAS KOMISIJAS Veselības un pārtikas drošības ģenerāldirektorāts (VPDG), kas kompetences ziņā no VĀCIEŠIEM neatpaliek.

Tātad saskaņā ar VPDG VĀCIEŠI savos Covid testu pētījumos izmanto metodi, ko sauc par Retrospective in vitro pētījumiem, un kas VPDG pēc 2022. gada 22. maija vairs netiks pieņemts (linkā 6. lpp., 7. paragrāfs):

https://ec.europa.eu/health/system/files/2022-01/covid-19_rat_common-list_en.pdf

Pati Eiropa gan pirms (lielākajā daļā gadījumu), gan pēc 2022. gada 22. maija izmantos pavisam citu metodiku Covid testu efektivitātes analīzei - Prospective clinical field pētījumus. Linkā var redzēt, ka ES un Vācija faktiski izmanto divas dažādas metodoloģijas, analizējot antigēnu testus.

Vai tas nozīmē, ka visus pētījumus, ko VĀCIEŠI ir veikuši, pamatojoties uz Retrospective  metodoloģiju pēc 22. maija, VPDG uzskatīs par nederīgiem? Un ko par šo metodoloģiju saka fakts, ka Eiropas galvenā veselības iestāde atsakās to izmantot? Uz šiem jautājumiem Domburs diemžēl neatbild.

Treškārt, pēc tās pašas VPDG informācijas, Latvijas valdības iegādātais tests Eiropā aizliegts nav. Šī testa statuss pašlaik ir "tests tiks apsvērts par iekļaušanu ES kopējā COVID19 ātro antigēnu testu saraksta nākamajā atjaunināšanas reizē" stadijā. (9. lpp.):

https://ec.europa.eu/health/system/files/2022-02/covid-19_rat_common-list_addendum_en.pdf

Man nav izdevies atrast informāciju, vai šī testa norādītais statuss ir iemesls to neizmantot un ko šis statuss saka par testa precizitāti/efektivitāti. Bet pilnīgi viennozīmīgi var teikt, ka ES aizliegto testu sarakstā (jo apakšā esošajā dokumentā ir atsevišķs aizliegto testu saraksts) Latvijas iegādātā testa nav.

Aizliegto VPDG testu sarakstā ir tā paša ražotāja (Hangzhou Singclean Medical Products Co) tests ar ļoti līdzīgu nosaukumu - (Colloidal Gold Method) (NASAL SAWB). Bet tas ir pavisam cits tests, kam nav nekāda sakara ar Latvijas iegādātajiem.

Piekrītiet, ka, to visu ņemot vērā, patiesībā situācija ir atšķirīga no tās, kuru Domburs ēterā prezentēja saviem skatītājiem.

Tāpat nobeigumā vēlreiz atkārtoju, ka Dombura kritika manā sirdī ļoti ērti sadzīvo blakus absolūtam nicinājumam pret esošo valdību. Esmu pārliecināts, ka šīs divas pozīcijas nav pretrunā viena otrai un tās var sadzīvot vienlaikus. Tas ir tāpēc, ka uz trīs ar mīnusu (labākajā gadījumā) savus pienākumus pilda gan Domburs, gan valdība.

Novērtē šo rakstu:

63
145

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....