Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

opā

16.02.2017. 18:54

Un vēl, vajag salikt pareizos uzsvarus. Pēc padomju okupācijas un visādām izdarībām 1991.gadā krieviem bija jāpierāda sava lojalitāte Latvijai, nevis latviešiem jādomā par krievu problēmām. Jo krievi, kas dzīvo Latvijā šobrīd, lielākā daļa ir cēlusies no okupantiem, nevis Latvijas krieviem (Latvijas pilsoņi, kas dzīvoja Latvijā pirms 1914.g.). Krieviem, kas iebrauca padomju laikos (tātad nedabūja pilsonību automātiski) paldies būtu latviešiem jāsaka, ka vispār viņiem pēc 1991.g. te atļāva palikt, nevis žēloties, ka kādam it kā patriotam, lūk, pilsonība nav iedota automātā un ļaunie latvieši likuši eksāmenu kārtot. Ja jau tu esi tāds Latvijas patriots un liels cīnītājs par Latvijas brīvību bijis, tad kāpēc tev tik ļoti pazemo pati doma nokārtot elementāru eksāmenu latviešu valodā?

Atbildēt

opā

16.02.2017. 18:44

Liela daļa krievu jeb homo soveticus, kas būtu precīzāk, ir pret Latviju, pret Latviešiem, tas ir fakts. Liela daļa vismaz nesaskata nekādu netaisību vai ļaunumu no Latvijas okupācijas 1940.g. vai Staļina represijām. Ir daļa, kas pat to uzskata par apsveicamu rīcību, tāpat kā tam sekojoši Latvijas pilsoņu izsūtīšanu, apšaušanu. Par kādām kopīgām vērtībām vai runāšanu te var vāvuļot? Ja slepkavu pēcteči nesaskata neko sliktu savu senču slepkavošanā, tad kāpēc man ar viņiem vispār jārunā? Latvijas nacionālie spēki ir ļoti skaidri formulējuši savu Latvijas vīziju. Viena tauta, viena valsts, viena valoda! Nav svarīga etniskā izcelsme, svarīga ir uzticība Latvijas valsts idejai. Vai tu esi latvietis, vai čigāns, vai krievs, vai ebrejs, tas nav svarīgi, ja tu esi Latvijai lojāls pilsonis, tad esi mūsējais, ja tu esi pret Latvijas ideju naidīgs, tad tu neesi mūsējais, pat ja esi latvietis. Latvijas nacionāļi ir atvērti pret visu tautību Latvijas pilsoņiem, ne velti "nacionāļos" ir arī krievu tautības cilvēki, bijuši arī ministri un deputāti. Tādēļ fakts, ka ir tika maz krievu, kas balsotu par "labējām partijām" un lielākā daļa izvēlās putina klaunu ušakova brigādi, ir apliecinācijums šo krievu "lojalitātei" pret Latviju. Viņiem bija visas iespējas pievienoties latviešiem un būvēt kopīgu valsti, bet lielāka daļa diemžēl izvēlējas turpināt būt par krievu šovinistiem un bija taisnība tiem, kas aicināja neskriet atplestām rokām pretī ļaudīm, kas vēl 1990.g. lielākā daļa balsoja PRET Latvijas netkarību!

Atbildēt

Nožēlojami,

13.02.2017. 19:17

ka kopš 90.gadu sākuma tiek grauta pilsoniskās sabiedrības veidošanās. Jau sākot ar Pilsoņu komiteju likvidēšanu. Tiem pilsoņu kandidātiem, kuri balsoja par Augstākās Padomes deputātiem-Latvijas neatkarības atbalstītājiem, pilsonību vajadzēja piešķirt bez jebkādiem noteikumiem. Nepiedodami, ka valsts politiku daudznacionālā valstī veido tikai profesionālo izglītību ieguvušie. Latvijas valsts pavalstnieki bija visi tās teritorijā dzīvojošie uz 1918.g.18.novembri.Latvieši, krievi, poļi vācieši,latgalieši lietuvieši, lībieši, ebreji, pat musulmaņi.Tie galvenokārt runāja katrs savā valodā. Tikai K.Ulmaņa 6 gadu laikā tika uzsvērta latvietība.Ja kāds no politikāņiem būtu lasījis krievu klasiķus, tas zinātu, ka viņi par krievu nacionālo īpašību uzskata mesiānismu.Šo defektu ar nelielu piepūli varēja pārvērst par efektu visu labā.

Atbildēt

Es

13.02.2017. 13:35

Autors labi saprot, ka NA nekad nespētu atņemt vēlētājus Saskaņai, tomēr spītīgi uzstāj uz to. :) Cik vērts ir tāds fantazējums?

Atbildēt

nieva

13.02.2017. 13:19

Vispār būtu interesanti skatīties kā Trampa kungs vai kāds senators lauzītā spāņu valodā meksikāņiem skaidro savu politisko nostāju un lūdz cienīt ASV Konstitūciju. :)

Atbildēt

nieva

13.02.2017. 13:07

Interesanti būtu pieredzēt šo "labējo partiju runāšanu" ar citvalodīgajiem! Ja runās, cienot Satversmi, tad obligāti un viennozīmīgi jālieto latviešu valoda. Ja runās, ievērojot pašu sarakstītos likumus, MK, pašvaldību saistošos noteikumus, tad ierēdnim obligāti un viennozīmīgi jālieto otrai pusei saprotama valoda, respektīvi krievu. Tas pats par izrādīšanos 9.maijā, kad piemin īslaicīgo sociālistu uzvaru pār nacionālsociālistiem.

Atbildēt

vai nu

13.02.2017. 13:02

Vai nu raksta autors ir pilnīgi stulbs, vai arī Kremļa hibrīdkara kareivis.
Vienīgais, kā varētu atņemt Saskaņai Rīgu, ir iesēdināt cietumā Ušakovu, Ameriku, Burovu un daudzus citus viņu saaustā korupcijas tīkla darboņus un pārņemt administratīvo pārvaldi piespiedu kārtā. Pēc tam jāiztīra visi departamenti un deputāti no zagļiem un korumpantiem. Taču tam vajag politisko gribu, jo viss viegli realizējams caur vienu ministriju un Āboltiņas kontolētajiem specdienestiem. Diemžēl Āboltiņai personiski ir izdevīga Latvijas krimināli -politiskā valsts un pašvaldību pārvalde. Kad varas partijas pašas ir mafija, tad ir naivi domāt, ka tās likvidēs konkurentus, ja savstarpēji ir labi sarunāti un sadalīti ienākumi un valsts izzagšanā iestājies stabils kompromiss starp mafijas klaniem.Kamēr iedzīvotāji ļausies slaukt pēdējo asins lāsi, tikmēr Ušakova vai Āboltiņas bandas (abas un vēl citas kopā) - kāda tur starpība, varēs to darīt.

Atbildēt

nieva

13.02.2017. 12:53

Latviešu partiju vadībā notika mazākumtautību pārkrievošanu, nelatviski runājošo iedzīvotāju bērnu sadzīšana krievu skolās, reālas divvalodības izveidošana. Kas tad tos likumus un MK pieņēma? Vai Saskaņa? Varbūt Kremļa nacionālsociālisti (fašisti)?

Atbildēt

Zvērkāvis

13.02.2017. 12:10

Tā krievvalodīgo daļa,kas ir lojāla Latvijas valstij,labi pārvalda latviešu valodu un nekādas speciālas komunikācijas neprasa.Tie Urrlostānas fani ,kas balso par Ušakova kliķi nav pāraudzināmi.

Atbildēt

Fēlis

13.02.2017. 09:06

»

to Fēlis

Nu mums jau gan te pārsvarā ukraiņi nevis krievi


Kur tas ir, pie jums?

Atbildēt

Žulis

13.02.2017. 07:22

»

to Žulis

Nu no komunistiskās partijas gan tur vairs nav ne smakas, pat no sociālisma atteicās. Biedri gan tie paši. Varbūt precīzāk būtu saukt - mankurtu un kangaru partija


Bet komunistiskā partija jau visos laikos ir sastāvējuši no kangariem un mankurtiem. Tā komunisma ideoloģija viņiem bija tikai instruments ar kura palīdzību šie muļķoja tautu un realizēja savu varu. Kad šis instruments nolietojās (kļuva nederīgs, sāka traucēt) šie to atmeta un ņēma savas rokās citu instrumentu. Tā, ka komunisma tur tiešām vairs nav, bet tā kompartijas smaciņa ir vēl stiprāka kā padomju laikos.

Atbildēt

viena partija

12.02.2017. 12:49

Nacionālā apvienība pat deleģējusi Baibiņu Broku, lai palīdz Ušakovam tikt pie varas! Un pat cienījamais diriģents un komponists Amoliņš un citi latvieši iztapīgi pateicas Saskaņai par iespēju bez biļetes pabraukāt, itkā tas nebūtu par visu mūsu nodokļu maksātāju naudu. Gods kalpot! Tā sacīt, visus var nopirkt un visu var pārdot - pat brīvību.
Vai tiešām?
Bet Latvijā ir krievi, kurus es tiešām uzskatu par saviem un Latvijas draugiem. Vai citus par tādiem var "uztaisīt" - stipri šaubos, jo viņi dzīvo pavisam citā informācijas telpā, kurai ar Latviju maz sakara, ja nu vienīgi meli.
Es arī uzskatu, ka vadošā partija ir viena - komunistiskā.Joprojām.

Atbildēt

Kas kurina naidu

12.02.2017. 12:31

»

Udo Ulbergs

Autora naivs sapnis par latviešu runasvīru prāta esamību. Ja latviešu runasvīriem būtu prāts, tad Latvija nebūtu divkopienu valsts ar milzīgu nepilsoņu skaitu, kas automātiski nevar būt lojāls Latvijai. T.s. latviešu nacionālie spēki tradicionāli ir visdumjākie, visnodevīgākie, visstulbākie, viskretīniskākie...


Šekistiekie ekstrēmisti, nediplomātiskie NA bērnišķīgie runasvīri un krievu ekstrēmisti ar saviem advokātiem žīdiem, ekstrēmistiem, lai izkalpotos šiem krievu ekstrēmistiem un kopā iekļūtu deppitātos. Kautar sātanu, ka tik deputātos. Tā dara apmātie latvietīši ādamsoni, rozentāles un vairāki citi, kā tikt deputātos, jo viņu stulbums latviešu publikā neļauj izcelties un tikt atbalstīti. Tur viņi ar savu ekstrēmismu der un tiek celti gaismā, kaut arī prāta maz.

Atbildēt

Republic of Liberia

12.02.2017. 11:10

Latvijā ir divas plebeju pamat partijas-kopienas, Krievu strādnieku partija un Latviešu laucinieku partija.

Atbildēt

ir gudrie un stulbie

12.02.2017. 10:34

nav valodu problēmas!!!!!!!!!!!!!!!! šī 'problēma' autores galvā tai paši galvā! KURINA NAIDU!

Atbildēt

pele

12.02.2017. 10:22

nevienam nav jācenšas ar krieviem runāt un piedabūt savā pusē, tas ir bezjēdzīgi, jo tā ir tauta, kas nav pierunāma, jo viņi jūtas pārāki , viņi ir osvabaditeļi. Lai paliek kā ir, divas lielas nometnes Latvijā, kas savā starpā diezgan labi satiek. Ja pašā brīvības atgūšanas sākumā godmans pieļāva nāvīgu kļūdu un momentā neieviesa skolā mācības latviski, tad tagad viss ir nokavēts un nav ko nevienam krievam jāskaidro, viņi tāpat skatīsies savu kiseļ un solovjov.

Atbildēt

Fēlis

12.02.2017. 09:04

Pilnīga krievu neizpratne. Nav jēgas par šo tēmu plaši izplūst, jo 2/3 būs apmierinātas tikai tad, kad ielu plāksnītes būs krieviski un latviešu valoda uz ielas nebūs dzirdama. 9.05. paklanīties viņu elkam? Ja nepiekaus, tad apņirgs gan pamatīgi un vēl pus gadu savos medijos kaifos par to, kā fašiki viņiem piekāpušies. Pēc tāda reveransa varat aizmirst par latviešu valodu saziņā ar krieviem. Atceraties, kā Mielavs bija šiem uzmeties par draugu, dziedāja viņu sarīkojumos krieviski, pēc tam gaužoties, kā krievi šo izmantojuši un uzmetuši, bet krievi par šo ākstu paņirdza? Vairs viņš krieviem nav vajadzīgs, bet latviešiem pretīgs. Aleksi, nodarbojies ar žurnālistiku, bet nelien sfērā, par kuru Tev nav pilnīgi nekādas izpratnes. Mums jau tā pārlieku daudz ķēkšu vada valsti.

Atbildēt

zampa

11.02.2017. 23:22

Latvijā ir tikai viena partija - Siles partija

Atbildēt

nuja

11.02.2017. 23:07

»

Blondīne

Autoram stipri aprobežota problēmas izpratne


blondīnēm stipri aprobežota izpratne vispār un par visu.

Atbildēt

Atbrivotajs

11.02.2017. 22:55

Jau 26 gadus pielien migrantiem ,kuriem ir naids pret Latvijas valsti . Pat toleranta EU sak saprast , kremli saprot tikai speku. Vajag macities no Vidusazijas bijusajam psrs valstim. Vini stastija iebraucejim cik vini vinus mil .Ludza lai nebrauc prom. Bet sadzive piedavaja tadus brinumus , ka migranti bija gatavi kajam iet uz savu tevzemi.

Atbildēt

Žulis

11.02.2017. 22:30

Kādas labējās un kreisās partijas?! Mums ir tikai viena partija - komunistiskā partija! Šī partija ir sadalījusies vairākās filiālēs un katrai filiālei ir savs nosaukums.Visas tās saskanīgi sadarbojoties pārvalda Latviju nu jau gandrīz ceturtdaļgadsimtu. Katrai partijas filiālei ir iedalīts savs elektorāts ar kuru tā kontaktējas. Kopumā var droši teikt, ka kompartija caur savām filiālēm uzrunā visus vēlētājus, gan labos, gan kreisos, gan centristus. Vienīgi tos ar vidējo pirkstu, kuri uz vēlēšanām neiet, partija neuzrunā. Pareizāk sakot, uzrunā gan, bet šie neklausās. Varētu jau būt tāpat kā agrāk mums tā kompartija nesadalīta, bet kapitālismā tā nevarot, esot jātēlo demokrātija. Un vienas partijas apstākļos tā demokrātija neizskatoties visai glīti. Bez tam, mums tagad ir brīvība. Katrs var brīvi kliegt tādus lozungus, kādus vien vēlas. Tāpēc arī partijai bija jāsadalās filiālēs, lai katriem lozungu bļāvējiem būtu sava partijas filiāle. Un visas partijas filiāles šos dažādo lozungu bļāvējus tad jauki var apvienot kopējam darbam zem partijas centrālās virsvadības un pakļautības, kas Saeimā tiek postulēta kā koalīcijas padome. Var droši teikt, ka demokrātija mūsu valstī ir uz augsta līmeņa.Un šo demokrātiju mūsu vienotā partija caur savām daudzajām filiālēm ir pārvērtusi par ideālu instrumentu savas varas nodrošināšanai. Nu ņemsim kaut vai tos svinamos svētkus. Partijai ir pilnīgi pie kājas kurā dienā kāds tur tos ziedus pie kāda pieminekļa noliek. Tomēr paši ziedu nolicēji viens uz otru šķībi skatās un var iznākt plūciņš. Mēģināt viņus samierināt nav vērts, pārāk sarežģīti. Tāpēc labāk ir uztaisīt katrai ziedu licēju grupai savu partijas filiāli. Nu šie ar skubu iet uz vēlēšanām un katrs balso par savu partijas filiāli, bet īstenībā visi kopā ir nobalsojuši par to pašu vienoto partiju. Vienkārša un ērta ir tāda demokrātija. Uz tās balstoties valsts vara ir stabila kā klints. Un viss notiek tautas vārdā un ar tautas atbalstu.

Atbildēt

Aleksandr, tici man

11.02.2017. 22:13

»

lauķis

Nav ne labējās ne kreiliskās partijas , ir vienota politmafija ar klaniem , kur katram klanam jāspēlēm sava loma , un katram klanam iedalītas savas zagšanas sfēras un kvotas


Tu ļoti labi uzrakstīji, bet nelaime ir tur, ka neviens nezina:
- kas ir latviska Latvija:
- kas ir "krievvalodīgie".
Arī tu nezini un tā autore nezina, kas ir krievvalodīgie un kas ir latviska Latvija;
- labējās (?) partijas nezina, ka ar vēlētājiem jārunā to, ko viņi grib dzirdēt;
Ušakovs lād valdību, apsauc par zagļiem bet paša virtuvē korupcija no vietas, tajā "zagļu mav", noklusē'
Tu nezini, ka krievi balso: svoloč, no svoj, bet latvieši: svoj svoloč, balso par svešiem svoločiem.

Un re kāds komentāru no interneta piefiksēju:
Soņa ukrainiete
16.12.2016 14:40
"Autors:Vineta Trimalniece
26.08.2016 10:49
Viedoklis
Lai Latvijas sabiedrība kļūtu vienotāka, ir izvairīties no izteiciena “krievvalodīgie”, bet saukt šos cilvēkus par “krievu izcelsmes latviešiem”, radio “Baltkom” ēterā izteicies režisors Viesturs Kairišs, informē mixnews.lv.
“Domāju, ka mums nevajadzētu lietot izteicienu “krievvalodīgie iedzīvotāji”. Mums šos cilvēkus vajadzētu saukt par “krievu izcelsmes latvieši”, tā kā tas jau notiek Vācijā. Vajag kaut ko mainīt, saprast visiem, ka mēs visi esam latvieši. Kad runā par latviešiem, izklausās, ka tie būtu kādi padomju laika cilvēki bez nacionalitātes,” izsakās Kairišs.

“Ir jāsaprot, ja mēs vēlamies būvēt vienotu valsti, tad nevar dalīties krievu un latviešu partijās. Tas ir neprāts, kaut kāds pagājušais gadsimts,” uzskata režisors.
bb.lv
“Krievvalodīgie”- čekistu izgudrojums, lai šķeltu nacionālās valstis pamattautībā un visas pārējās– “krievvalodīgie”, kuru kopā sanāk samērojami lielāka masa. Kaut gruzīni, tatāri, ukraiņi un citas tautības nevēlas, jūtas aizvainoti, ka viņus iekļauj pie kaut kādas surogāttautības grupām un Latvijā tieši – šķeļ Latviju latviešos un “krievvalodīgajos. Arī krieviem tas ir pazemojums. Vai tad krievi vairs nav krievi, bet kaut kāda samaitātā , tautas grupa? Un latvieši, kuri pārvalda krievu valodu – arī krievvalodīgie? "- arī Ukrainā bija izvirzīts jautājums par "krievvalodīgo" diskrimināciju, ko "jāaizsargā"?! Latviju šķelt divās nometnēs - tā ir tieša nacionālā naida kurināšana, plašs citu tautību aizskārums un pazemošana, lai kas šo vārdu izrunā vai pielieto (arī reitingu taisīšanā).

Atbildēt

Edge

11.02.2017. 22:08

9.maijs - tā ir "Eiropas diena", svētki visās civilizētajās Eiropas Savienības valstīs. Atliek vien pasludināt 9.maiju par LV oficiāliem valstsvētkiem ar oficiālu brīvdienu, lai SC vismaz 50% vēlētāju balsis atņemtu.

Atbildēt

lauķis

11.02.2017. 21:40

Nav ne labējās ne kreiliskās partijas , ir vienota politmafija ar klaniem , kur katram klanam jāspēlēm sava loma , un katram klanam iedalītas savas zagšanas sfēras un kvotas.
Kamēr aitas (vēlētāji) to nesapratīs tikmēr pārmaiņu nebūs.

Atbildēt

kāmis

11.02.2017. 20:47

Beigsim auklēties ar cilvēkiem,kuri būdami valsts pilsoņi vēlas sadalīt pilsoņus vēl kādās kategorijās-krievvalodīgos ebrejos,ukraiņos,baltkrievos utt.Būsim korekti un pieturēsimies pie Satversmē deklarētās valsts pilsoņu valodas un necentīsimies citu tautību cilvēkiem uzspiest krievvalodīgā statusu pie dzīvas valsts valodas.Latviešu valstsvīriem vajadzētu maksimāli izvairīties runāt ar valsts pilsoņiem nepilsoņu valodās arī masu medijos,jo tas ir nepatriotiski un provoce.

Atbildēt

siska

11.02.2017. 20:46

Tas viss ir bleķis. Denacionalizatoru parādvēstules, kas izsūtītas 100.000 dzīvokļiem, aiznesīs mēslainē visas t.s. labējās partijas

Atbildēt

AG

11.02.2017. 20:37

MŪSU VARTURI TO VIEN DARA, KĀ NEPĀRTRAUKTI LAIZA OKUPANTIEM PAKAĻU, BET DAŽAM LABAM LIEKAS, KA VĒL NEPIETIEKAMI !!!

Atbildēt

Udo Ulbergs

11.02.2017. 20:24

Autora naivs sapnis par latviešu runasvīru prāta esamību. Ja latviešu runasvīriem būtu prāts, tad Latvija nebūtu divkopienu valsts ar milzīgu nepilsoņu skaitu, kas automātiski nevar būt lojāls Latvijai. T.s. latviešu nacionālie spēki tradicionāli ir visdumjākie, visnodevīgākie, visstulbākie, viskretīniskākie latviešu runasvīri, kuri visi ir viena "kantora" bērni. Viss ir jau pateikts viņu sejās.

Atbildēt

Blondīne

11.02.2017. 20:15

Autoram stipri aprobežota problēmas izpratne.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

13

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

12

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...