Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ferrarius

30.04.2021. 10:57

Atšķirsim idejas, domas, zināšanas no to nelietīgas izmantošanas.

Atbildēt

Ferrarius

30.04.2021. 10:53

Neizpratne par zināšanu ieguves veidu nevar būt pamats zināšanu patiesuma apšaubīšanai.

Atbildēt

Ferrarius

30.04.2021. 10:44

Īlons Masks izteicās - ir viena iespēja no miljona, ka šī pasule ir reāla, tātad, ticamāk, ka - virtuāla. Bībele: "...Dievs teica citiem dieviem..", - jādomā, ka šai virtualitātei ir viens administrators, bet tas neizslēdz citu personu eksistenci. Šī administratora dēls uzraudzīs šo virtualitāti "...līdz pasaules galam...", un kas ir ieplānots, tas arī notiks neizbēgami. Visu notikumu jēga ir "...tas Kungs pamāca un pārmāca...", - lai atšķirotu "...graudus no pelavām...", t.i. - ētiski pilnvērtīgos no ne tik pilnīgajiem, kad visi būs "augšāmcēlušies" reālajā (dievu) pasaulē. Jautājums varētu būt par "jūs esat dievi" - vai tas attiecas uz visiem cilvēkiem, vai arī daļa ir tikai darbaspēks - šīs virtualitātes apkalpojošais personāls.

Atbildēt

Skolnieciņš

27.04.2021. 20:32

»

Agate

Dievu NAV ! Ir viens Dievs. Visuvarens


Manu Saulīt, es Tev nepiekrītu! Agate, kāpēc Tu esi tik aizspriedumaina? No kuras kristiešu sektas Tu esi? Kāpēc Tev tā riebjas mūsu sentēvu Dievi? Iesaku Tev izlasīt slavenā britu rakstnieka Nila Geimana grāmatu "Amerikāņu Dievi". Varbūt tad Tu tapsi iecietīgāka.
Ar cieņu un mīļumu, Tavs jaukais Skolnieciņš

Atbildēt

Bandera

23.04.2021. 13:04

Es tā arī nesapratu to domu. Baznīca kalpo velnam, jo iesvēta valsts karogu? Valsts ir velns? Pat kristietības pirmsākumi ir bijuši neatņemami saistīti ar valsti. Tās augstākais vadītājs bija pāvests. Te kaut kas aizgājis ciet čalim laikam.

Atbildēt

Uldis

21.04.2021. 15:51

Ainār, paldies par rakstu! Mūsdienās tā arī ir, vieni pielūdz un cer uz Dievu, otri uz Zvēru ("valsti"). Cīņa starp labo un ļauno, nekas jauns.

Par dažādu konfesiju Kristiešiem - jāskatās katrs cilvēks individuāli. Ir daudzi patiesi Dievam uzticīgi cilvēki gan tradicionālajās konfesijās, gan modernajās.

Atbildēt

Uldis

21.04.2021. 15:45

»

Adīna

Svētie raksti. Vai nav tā, ka, lasot svētos rakstus, mēs varam izlasīt no tiem mums katram pieņemamo? Piemēram, kādam ir pieņemama doma par piedošanu - viņš grib, lai viņam piedod par nodarījumiem...


> Citiem, nabadzīgajiem, dvēseli veldzēs vārdi par to, ka bagātie netiks debesu valstībā.

Tās ir muļķības. Ir teikts, ka bagātajiem ir grūti ieiet Debesu Karalistē, tik pat grūti, kā kamielim caur "adatas aci" (vārti Jeruzalemes nocietinājumos caur kuriem kamielis var iziet tikai tad, ja noņem visu kravu).

Atbildēt

brex

21.04.2021. 10:34

Kas pie velna tas bija, ko es tikko izlasīju!???

Atbildēt

pietiek lasītājs

20.04.2021. 18:05

Atkal iztrūkst pašapliecinājums,ka autors nav bērnu uzturlīdekļu maksāšanas parādnieks.Vai atkal būtu apjājis visus nodokļu maksātājus?

Atbildēt

Paldies

20.04.2021. 16:40

Perfekts raksts. Pat "suņi" sāk riet... Bet karavāna iet. Cilvēkiem ir dāvāts prāts (ne visiem...) - lietojiet to, domājiet, analizējiet, izdariet secinājumus, pieņemiet pareizus lēmumus.

Atbildēt

Katram

20.04.2021. 14:31

berninjam ko satiek, galvu noglauda. Ko var zinaat, varbuut savejais ;)

Atbildēt

Marg

20.04.2021. 14:12

Kārtējais murgojums...

Atbildēt

Ko tas nozīmē - 666

20.04.2021. 13:39

Skaitlis 666 ir tikai simbols un tā jēga ir šāda - tas ir konkrēts skaitlis, kurš raksturo katra cilvēka konkrētu un personisku saikni ar ļaunumu. Nevis "es tāpat kā visi citi", bet "konkrēti tu" un nav ko atsaukties uz to, ka tāpat dara arī ļoti daudzi citi - nogalina, ņem kukuļus, zog u.t.t.

Atbildēt

Kadiš!

20.04.2021. 13:37

Bībele ir vārdu kopums. Likumu, interpretāciju, procesu, rituālu skaidrojumi .. vārdos. Bet mēs esam jau ciparu laikmetā., kad algoritmi vada procesus, rituālus.. tādā jaunā domāšanā..Bībele pati sevi atmasko. Vecā derība, jaunā derība, pravieši, apustuļi . ebreji..

Vai ebreju krustnešu bībele būtu likumu krājums, ko interpretē kā un kur pagadās?

Bet kā ir patiesībā. Bībele teic - “sākumā bija vārds”!

Bez ebreju augstāko spēku tulkojuma ir citi - islams, budusms, ķīniešu kosmosa skaidrojums - cilvēks nācis no kosmosa.

Skatues, kā gribi - mēs un mūsu dzīve nāk no Debesīm. Cilvēks dzīvo starp Zemi un Debesīm.

Viena nianse. Visas pasakas un mīti, leģendas ieliktas vārdos. Bet Debesīs nav vārdu! Debesīs nav vārdu! Debesīs nav vārdu!

Ir cits, par ko nerunāšu laika trūkuma dēļ!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

20.04.2021. 12:35

»

ak vai

Kā tam Kadišam neiet, kur kāpj, tur sūds, kur ielec nopeldēties, tur vircas bedre, kur atver durvis, tur


Ir sacīts: "Kad vienu suni sit, tad visi pārējie suņi klūp virsū sistajam, nevis sitējiem. Bet – neaizmirsīsim, ka tie jau ir suņi (ne Cilvēki)..."
/ Anšlavs Eglītis /

...
Latv(ĀN)is latv(ĀN)im -- mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai - dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas kolēgu nosist kā gulbi"...)

-------

muļķu zeme SILES "valsts" parodija "euro.latvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

RP

20.04.2021. 11:15

»

ak vai

Kā tam Kadišam neiet, kur kāpj, tur sūds, kur ielec nopeldēties, tur vircas bedre, kur atver durvis, tur


Viena persona - "ak vai", "un vēl, Kadiš". Var atpazīt pēc (ne)intlekta.

Atbildēt

Skolnieciņš no likteņupes

20.04.2021. 10:44

Ilgā un mokpilnā krīze jau iet uz beigām. Covid-19 pandēmija tuvojas savam finišam. Šī šķebīgā slimība (Covid-19), ko izraisa SARS-CoV-2 vīruss, drīz taps pievarēta. Līdz 2021. gada aprīļa sākumam pasaulē no Covid-19 sērgas ir miruši vairāk nekā 2,5 miljoni nevainīgu cilvēku, bet Latvijā šīs sērgas dēļ ir gājuši bojā vairāk nekā 1800 manu tautiešu. Tas ir bēdīgi. Atliek vien par viņiem aizlūgt Veļu Māti – aizkapa valdnieci. Atliek vien lūgt Sentēvu Dievus par viņu dvēseļu labklājību. Par laimi, lielākai daļai sirgstošo slimības simptomi ir viegli līdz vidēji smagi. Diemžēl šī sērga var atstāt smagas komplikācijas uz visu atlikušo mūžu vai pat novest līdz nāvei. Vienīgais veids kā izglābties ir vakcinēties. Vakcīna spēs mūs pasargāt no simptomātiskas saslimšanas un smagas slimības gaitas. Vakcīnai pret Covid-19 var pieteikties vairākos veidos. Pirmkārt, vakcinācijai var pieteikties zvanot uz bezmaksas tālruņa līniju 8989, šī tālruņa līnija darbojas septiņas dienas nedēļa no 9:00 līdz 17:00. Otrkārt, vakcinācijai var pieteikties pie sava ģimenes ārsta. Treškārt, vakcinācijai var pieteikties portāla manavakcina.lv, kas darbojas cauru diennakti septiņas dienas nedēļa. Tikai der atcerēties, lai reģistrētos elektroniski ir nepieciešama pieeja savai internetbankai. Neaizmirsīsim, dodoties uz vakcinācijas punktu, uzvilkt higiēnisko sejas masku un paņemt līdz personu apliecinošu dokumentu! Būsim apzinīgi, pasargāsim sevi, savus mīļos un tuvos! Vakcinēsimies! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Visa slava Latvju Dieviem!
Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no likteņupes
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#drosme #uzdrīkstēšanās #drošība #VAXZEVRIA #vakcinācija #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #imunitāte #Latvija #LatvijasRepublika #patriotisms #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #veselība #veiksme #spēks

Atbildēt

Adīna

20.04.2021. 10:14

Tā nu ir, ka mūs apdraud dažādas slimības. Ticīgie mēdz teikt - viss Dieva rokās, kas lemts, tam jānotiek. Bet Dievs jeb Daba no senlaikiem cilvēkiem piedāvā zāles - neviena nezāle nav velti radīta, katra spēj dziedināt kādu vainu. Tāpat cilvēku saprāts ir radījis gan zāles, gan vakcīnas pret briesmīgām epidēmijām. No ezotēriska viedokļa - ja jau Dievs devis cilvēkiem tādu gudrību, tad nav grēks to izmantot.
Un, ja burtiski uztver svētos rakstus, tad Jāņa atklāsmē bija runa par zīmi, ko uzspiež uz pieres vai rokas, nevis par asiņu samaitāšanu (pret ko cītīgi iebilst arī Jehovas liecinieki, gan runājot par asins pārliešanu).

Atbildēt

Adīna

20.04.2021. 09:59

Svētie raksti. Vai nav tā, ka, lasot svētos rakstus, mēs varam izlasīt no tiem mums katram pieņemamo? Piemēram, kādam ir pieņemama doma par piedošanu - viņš grib, lai viņam piedod par nodarījumiem.
Citiem, nabadzīgajiem, dvēseli veldzēs vārdi par to, ka bagātie netiks debesu valstībā.
No Jāņa atklāsmēm - svētīti sanāk tie, kuriem ir Jēzus un viņa tēva vārdi rakstīti uz pierēm, tie, kas nav apgānījušies ar sievietēm! Tā tiek noliegts viens no dabas likumiem, kas piemīt dzīvajai dabai - radīt pēcnācējus un rūpēties par tiem. Dabisks process nosaukts par apgānīšanos.
Par zvēra varu, zvēra skaitli - kaut arī numeroloģija, astroloģija un tamlīdzīgas "zinātnes" nevieš uzticību, kaut kāda jēga tajos sātanisma simbolos ir, jo tos atzīst un pielieto subjekti ar attiecīgu novirzienu. Es nu negribētu greznot savus vai bērnu apģērbus ar miroņgalvām vai tamlīdzīgiem simboliem, ko reizēm piedāvā pat masu produkcijā...
Bet par zālēm vai vakcīnām būtu cita runa.

Atbildēt

afēra

20.04.2021. 09:53

Kovidafēra rullē! Levit&kariņa banda arī uzvārās!

Atbildēt

Beta

20.04.2021. 09:23

Ir sajūta, ka par vēlu. Cilvēce ir degradējusies un Radītājs šim gadījumam ielicis aizsargmehānismus - karus, stihijas, badu, nedziedināmas slimības. Vājie un izlutušie ies mazumā... Tikai tā veselajam saprātam atkal būs iespēja. Tā ir dialektika.

Vakcinējieties visi, kas tic Kariņam un Pavļutam. Tā lietas ātrāk ies uz priekšu... Tas ir kā nodedzināt kūlu.

Atbildēt

kurs tad tic

20.04.2021. 08:37

č, tad jau viņu līmenis

Atbildēt

Haralds Kalns

20.04.2021. 08:13

Kam acis redzēt-lai redz! Kam ausis dzirdēt-lai dzird! Viss pareizi Ainār Kadiš.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētavota

20.04.2021. 05:54

Paldies Dieviem! Latvijā ir iesākusies masveida vakcinācija. Latvju Dievi ir sadzirdējuši manas lūgšanas. Sentēvu Dievi ir pieņēmuši manus ziedojumus un piepildījuši manas velmes. Latvju Dievi ir devuši iespēju mūsu brašajai tautai uzvarēt kovid-19 (covid-19) krīzi. Pašlaik visā Latvijā darbojas apmēram 862 vakcinācijas kabineti (avots: app.powerbi.com/view?r eyJrIjoiOTA4ZmM1YTAtNGU0My00NjQ2LTk1MjEtMGUzM2ZmMzcxNGM5IiwidCI6ImRiYzkwMTJkLTYyOGItNDNkNC1iMTkwLThhNzMwZjdlMWU5NiIsImMiOjl9). Patlaban visā Latvijā ir atvērti vairāki liela mēroga vakcinācijas centri. Gan visos vakcinācijas kabinetos, gan šajos vakcinācijas centros jebkurš Latvijas iedzīvotājs var saņemt bezmaksas vakcīnu pret SARS-CoV-2 vīrusu. Sīkāku informāciju par vakcinācijas norisi Latvijas Republikas teritorijā var izlasīt Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā: spkc.gov.lv/lv/jaunums/liela-meroga-vakcinacijas-centri-gatavi-darbam. Šobrīd Latvijas iedzīvotājiem plaši pieejama ir tikai VAXZEVRIA vakcīna, kuru ir izstrādājusi britu-zviedru daudznacionālā farmācijas un biotehnoloģijas līdere AstraZeneca sadarbojoties ar slaveno Oksfordas Universitāti. Šī vakcīna ir droša, laba un ērta. Imunitāte izveidojas triju nedēļu laikā kopš pirmās potes saņemšanas. Otro poti ir jāsaņem divu mēnešu laikā, lai šī vakcīna sasniegtu savu maksimālo efektivitāti. Šī mūsdienīgā un efektīvā vakcīna palīdzēs mūsu tautai un valstij uzveikt neganto kovid-19 (covid-19) sērgu. Pasargāsim sevi, savus tuvos un mīļos! Vakcinēsimies! Uzticamu un pārbaudītu informāciju par vakcinācijas procesu Eiropas Savienības dalībvalstīs var lasīt šeit: vaccination-info.eu/en/covid-19/covid-19-facts. Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no svētavota
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#drosme #uzdrīkstēšanās #drošība #VAXZEVRIA #vakcinācija #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #imunitāte #Latvija #LatvijasRepublika #patriotisms #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #veselība #veiksme #spēks

Atbildēt

un vēl, Kadiš

20.04.2021. 05:30

Tie vecāki, kas tik labvēlīgi smaidīja, kad tu apgrābstīji viņu bērneli, patiesībā cerēja, ka tu viņu ne tikai ar to konfekti pacienāsi un viņi tiks pie dažiem dolāriem.

Atbildēt

ak vai

20.04.2021. 05:27

Kā tam Kadišam neiet, kur kāpj, tur sūds, kur ielec nopeldēties, tur vircas bedre, kur atver durvis, tur...

Atbildēt

lauķis

20.04.2021. 04:41

»

Lasītājs

Bet kristietība ir izdomāta, lai kalpotu varai un vienotu cilvēkus, tautas karam. Laupīšanas, paverdzināšanas karam


Visas reliģijas ir izdomātas,arī partijas tā pati reliģija ir,viss balstās tikai uz ticību,ne uz zināšanām.Arī patiesas zināšanas tiek aizstātas ar nekam nevajadzīgām "gudrībām".

Atbildēt

RB

19.04.2021. 23:34

Labs raksts

Atbildēt

Lasītājs

19.04.2021. 21:47

Bet kristietība ir izdomāta, lai kalpotu varai un vienotu cilvēkus, tautas karam. Laupīšanas, paverdzināšanas karam.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

19.04.2021. 21:24

Bravo, Ainār!

Atbildēt

:)))

19.04.2021. 21:18

Tūlīt skolnieciņš ieradīsies ,un nokvieks vakcīnderību ! :)))

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...