Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atpaliekam no Eiropas

23.05.2018. 17:58

Varbūt beidzot ir pienācis laiks milzīgās Veselības ministrijas vietā,ar tās vairāk nekā 300 mūžīgi izsalkušajiem ierēdņiem,atgriezties pie pirmskara Latvijas Veselības departamenta ar septiņpadsmit darbiniekiem,Labklājības ministrijas sastāvā,līdzīgi,kā to jau sen ir izdarījušas Igaunija,Somija,Zviedrija,Norvēģija,Islande,Īrija,Nīderlande,Polija,Ungārija,Horvātija,Grieķija,Gruzija un pat Krievija! Lai tāpat kā pirmskara Latvijā nebūtu,ne rindu,ne kvotu,ne kukuļu dakteriem!Bez tam,Latvija ir palikusi vienīgā no visām ES valstīm,kurā joprojām nav atjaunotas pat neatkarīgas slimokases,kuras,nevis Veselības ministrijas ierēdņi,pārvalda visu ārstniecības naudu.Lai daudzie miljoni nepazustu kā caurā maisā!

Atbildēt

Gatis

21.05.2018. 22:20

esmu par demisiju !
strādāju mikrouzņēmuma statusā. valstij nomaksāju prasītos MUN nodokļus. pie veselības apdrošināšanas siles, valsts saka, ka par meni apdrošināšanu neuzņemsies. kāpēc ???? tāpēc, ka pats esmu sev darba devējs, ka pats ražoju un no tā uzturēt varu ģimeni ?
vai tiešām labāk, a došos valsts darbā un tikai tad būšu derīgs, lai par mani iestātos?
Anda Čakša , ej mājās !

Atbildēt

aga

16.05.2018. 09:15

Personīgi pazīstu vismaz 5 cilvēkus , kuri oficiàli nav strādājuši nekad. Uzskatu , ka viņi nepamatoti ir saņēmuši bezmaksas medicīnas pakalpojumus pēdējos 20 gadus.
Adekvāts maksājums ir 100eur menesī. 51 gadā tikai legalizē viņus , bet izmaksas gulsies uz godīgiem nodokļu maksātājiem.

Atbildēt

Troļļu gans

16.05.2018. 08:15

Esmu pret cien.ministres demisiju, jānovelk līdz rudenim, Saeimas vēlēšanām, varbūt dažiem zaļo mērģlu uzticīgiem faniem pieleks, ka nav ko vēlēt savtīgus impotentus un viegli manipulējamus muļķīšus. Jāļauj zaļo mērgļu ministrei turpināt graut veselības nozari. Vienam koalīcijas partnerim jau sāk pielekt, ka šī ministre ir spējīgs cilvēks, nogremdēs ne tikai veselības nozari, arī savus partnerus paraus līdzi, tiem ūdens ir pie lūpas, atšķirībā no zaļajiem mērgļiem, kuriem ir rezerve. Nervozēja pēdējā MK sēdē par kārtējiem miljoniem, kurus nobumbulēs lieliskā ministre, uzdeva visvisādus nepatīkamus jautājumus, pat uzticamais sarunu biedrs pie kreisā sāna neklusēja. Otrais koalīcijas partneris pindriķīša žaketītes īpašnieka, biļešu un goda rakstu mētātājas un pensionāru kāju nobraucēja personās pagaidām klusē.

Atbildēt

Troļļu gans

16.05.2018. 08:14

»

Troļļu ganss

pofig


Jūsu saturīgie, kodolīgie un katru reizi oriģinālie komentāri neļauj nerakstīt par zaļajiem mērgļiem. Jau bija apnicis, bet tāds uzticams partneris kā Jūs rosina un stimulē, paldies.

Atbildēt

Troļļu gans

16.05.2018. 07:32

»

Troļļu ganss

pofig


Mans jaunais un jaukais partneri, jau apnicis rakstīt par zaļo mērgļu kārtējo vārguli VM ministra amatā, tomēr Jūsu lieliskie, saturīgie un oriģinālie komentāri rosina rakstīt, paldies par ierosmi.

Atbildēt

āhaha

16.05.2018. 03:13

Vispār šķiet, ka pienācis laiks nevis vēlēt, bet gan piesaistīt ārvalstu deputātus lai izstrebj te savārītos mēslus. Neizskatās, ka no vietējiem te kādam būtu vēlēšanās, vai varēšana ko iesākt, vairāk par tukšu muldēšanu un personīgās kabatas piesišanu. Atalgojums tak ir ok, ko... Ja var darbaspēks migrēt tur un šur, tad ar ko nez būtu sliktāki tur tajā midzenī sēdošie. :D

Atbildēt

tanks007

16.05.2018. 01:52

..////interesanti, ko tās partijas un partijiņas iedomājas, ka es iešu par tām balsot. Nekad neiešu, lai čakuška pati iet un balso par sevi. Tāpat arī visi pārējie no Eiropas siles ēdošie!

Atbildēt

johans

15.05.2018. 19:56

»

un

kā ar Hipokrāta zvērestu? Ārstam ir jāpalīdz visiem, pat ienaidniekam. Pat lumpeņiem un bomžiem, kā kungiem tos labpatīk nosaukt. Ja nē' tad esam fašisti


No slimnīcas,kurā nokļuvu ar ātro palīdzību ar sirds problemām,mani izrakstīja pie spiedien170 un asām muguras hroniskām sāpēm,kuras mediķi nepagodina ar uzmanību gadiem ilgi.Tā kā fašisms,kurš rakstūrīgs ar dažādu attieksmi pret cilvēkiem pie mums sākās 4.maijā un patreiz strauji progrese,aizdzenot svešumā simtiem tūkstošu latviešu,iedzenot priekšlaicīgi kapā un nabadzībā vēl vairāk.Labējo jeb fašistu darbība Latvijā jāpārtrauc,jo ir apdraudēta veselas tautas eksistence.

Atbildēt

atis

15.05.2018. 14:31

»

marfa

Poikān, kur problēmas. Tu esi eksperts visos jautājumos. Tak vajag virzīt sevi par MP


bla, bla, bla, bla, bla, bla. sešo vārdos viss, ko poikāns sarakstījis par veselības aizsardzību.

Atbildēt

maldies

15.05.2018. 10:14

»

insaiders

Uzvarēs Lattelecom kas jau uztur esošo sistēmu un uztaisīja lielisko e-veselību


Uzvarēs Čakšas bijusā vīra Jura Pūces firma, vai viņa pietuvinātie.

Atbildēt

VB

15.05.2018. 09:25

»

Andrs

Neviena reforma nevar būt visu atbalstīta.Kaut kam ir arī jācieš!Jāuzliek beidzot ''bloks''ārzemēs strādājošiem un Latvijā nodokļus nemaksājošiem!Nākamais solis-''jātīra'' ģimenes ārstu prakses no neesošiem(nodokļus nemaksājošiem ) pierakstītiem pacientiem


-''jātīra'' ģimenes ārstu prakses no neesošiem(nodokļus nemaksājošiem ) pierakstītiem pacientiem!
OK, bet kā bezdarba būdams 1++ gadu, es varu ko samaksāt nodoklos (es gan biju visus 10)?

Atbildēt

VB

15.05.2018. 09:22

Šodien, 5. tajā dienā pēc recešu izrakstīšanas, beidzot tās aptiekā dabūju. Bet ilgi gan nācās gaidīt un iet uz to aptieku atkal un atkal!

Atbildēt

ne taču

15.05.2018. 08:39

»

insaiders

Uzvarēs Lattelecom kas jau uztur esošo sistēmu un uztaisīja lielisko e-veselību


ex vīra un padomnieces kopuzņēmums, kurš tad to nezin !

Atbildēt

Zinošais

15.05.2018. 08:01

»

es it kā

Es it kā jau saprotu (augšām viss vienalga, pārējie neko nevar panākt), bet tomēr nu nesaprotu, kāpēc nekad netiek minēts, ka tiktu pētīta (vienkārši apskatīta un izvērtēta- tas mums der, tas der ar izmaiņām, tas neder) divu tuvāko kaimiņvalstu prakse. (es nezinu, kā ir Igaunijā un Lietuvā, bet ir aizdomas...


Nav jau motivācija !
Ja nemaldos Igaunija nopirka no zviedriem savu e-veselību un kā stāsta viss strādājot lieliski.
Taču valsts pārvaldes sistēma pie mums uzbūvēta tā ka svarīgs ir process nevis rezultāts - kāpēc taisīt sistēmu kur nav problēmas - par to taču nevarēs paprasīt papildus naudu.
E-veselības politiskais dzinulis ir naudas apguve ne sabiedrības veselība. citi projekti ne ar ko neatšķiras

Atbildēt

krā.krā

15.05.2018. 07:23

Būtu jau labi,ja kāds arī iedziļinātos un sāktu rīkoties pēc šī Poikāna kunga izteiktā rakstā..taču tiem uz kuriem tas attiecas izliekas par galīgi kurliem un akliem.

Atbildēt

!!!!!

15.05.2018. 07:06

Vajag neatliekamu ZZS siles valdibas arstadinashanu

Atbildēt

Andrs

15.05.2018. 06:42

Neviena reforma nevar būt visu atbalstīta.Kaut kam ir arī jācieš!Jāuzliek beidzot ''bloks''ārzemēs strādājošiem un Latvijā nodokļus nemaksājošiem!Nākamais solis-''jātīra'' ģimenes ārstu prakses no neesošiem(nodokļus nemaksājošiem ) pierakstītiem pacientiem!

Atbildēt

insaiders

15.05.2018. 05:50

Uzvarēs Lattelecom kas jau uztur esošo sistēmu un uztaisīja lielisko e-veselību.

Atbildēt

ZZS

14.05.2018. 22:44

nasing spešals

Atbildēt

es it kā

14.05.2018. 22:42

Es it kā jau saprotu (augšām viss vienalga, pārējie neko nevar panākt), bet tomēr nu nesaprotu, kāpēc nekad netiek minēts, ka tiktu pētīta (vienkārši apskatīta un izvērtēta- tas mums der, tas der ar izmaiņām, tas neder) divu tuvāko kaimiņvalstu prakse. (es nezinu, kā ir Igaunijā un Lietuvā, bet ir aizdomas, ka tomēr aizdomas, ka mūsējie izceļas, negatīvā ziņā). Jo fons (vēsturiski) ir vienāds. Vecā sistēma, padomju laiku, atcelta. Cilvēki palikuši (daļēji. Daudzi izbrauc. Demogrāfiskie rādītāji slikti). Tie, kas ieguldījuši savu darbu, saņemot algu vēl vecajā sistēmā. Tie, kas vidējos gados. Tie, kas uzsāk (vai neuzsāk) darbu. Daļa (jā, Latvijā tā ir lielāka daļa) cilvēku, kas ir citas valsts pilsoņi vai arī valsts nepilsoņi. Kā ar to visu (padomju veselības budžets tā kā apēsts, tā kā pārveidots kapitālā, beigu beigās naudas trūkst, sabiedrība noveco), kā ar šo līdzīgo situāciju tiek galā mūsu kaimiņi? Tas taču būtu elementāri- veselības sistēmas vadībai salīdzināt to, ko iespējams salīdzināt vienādos apstākļos, un pārņemt nepieciešamo, atmetot (bet pamatojot, kāpēc neder) to, ko nevar realizēt. Kāpēc nekas par to netiek dzirdēts? (Jā, ir visādas "demokrātijas parauga valstis" un labklājības paraugi, bet tie visi ir citos apstākļos veidojušies.)

Atbildēt

Moyartr

14.05.2018. 20:54

Skatieties plašāk, godātie līdzpilsoņi!
Ir kādas 3 lietas, kuras līdz šim LV vara ir bijusi spiesta finansēt no pamatbudžeta. Izglītība, veselības aizsardzība un iekšlietas. Tās ir lietas, kuras ir tas labums, kuru iedzīvotāji saņem no tiem nodokļiem, kuri tiek samaksāti. Pārējo līdz šim varēja arī nozagt. Turpmāk tā vairs nebūs, - izglītības reforma nodrošinās to, ka izglītībai nozīmīgus līdzekļus tērēt nevajadzēs. Čakšas reforma nodrošinās to, ka pieejama kļūs arī tā nauda, kuru līdz šim bija jāatdod veselībai, bet policija un ugunsdzēsēji ... Tie nekad arī nav nekādas īpašās naudas saņēmuši. Policisti varēs turpināt izlikties, ka strādā. Dzīve drīz būs izdevusies, - ar LV pilsoņiem praktiski jādalās vairs nebūs!

Atbildēt

nupat jau sāk palikt par traku-

14.05.2018. 20:12

Pilotprojekts!!!!!!!!!!!!!!!!ārsts sēdēs pie stūres ĀP un būs vēl 2 ārsta palīgi!!!!!!!!!!šoferim darbs būs uzteikts? Čakša! Vai Jūs prātu esat apēdusi?Kā nav kauna!

Atbildēt

Es

14.05.2018. 18:27

Kāmēr pie siles būs ZZS tādas čakšas spļaus visiem virsū no savas ministrijas 4. stāva

Atbildēt

Exe

14.05.2018. 18:27

Ir diezgan naivi sagaidīt no cilvēka, kas neko nejēdz IT, adekvātu sapratni par to, cik maksā DB izveide. Gan jau kāds gudrinieks pačukstējis, cik gribētos saņemt un tante to liek galdā kā reālu ciparu.
Savukārt, IT, gluži kā būvniecībā, ir tikai daži lieli spēlētāji, kas tad arī atļaujas uzgriezt cenu.

Atbildēt

Vienīgā

14.05.2018. 18:27

Velti prasīt demisiju tādai čāčai, kuru premjers pirms MK sēdes publiski apmīļo ar buču uz vaiga. Interesnati, vai tā bija pateicība par "veiksmīgām" reformām, īpašu jūtu izpausme, vai pateicības par kaut ko vēl? Līdz ši Latvijas vēsturē nav zināms tāds sasveicināšanās veids, kā ministru bučošana pirms sēdes. Vēl varētu būt, ka tā ir viena no ZZS reformu izpausmēm. Cinismā šo milēdiju pārspēt varētu tikai tā, kuru tautā dēvē par solču, vēsturē ... atbilstoši katra informētībai.

Atbildēt

-āns

14.05.2018. 18:12

pārdzīvo par piešķirtajiem gandrīz 2 miljoniem, kurus notrallinājusi ZZ$ grūtniece, tai pašā laikā Kultūras ministre vienā mēnesī 0,66 miljonus nolaidīs dibenā, no pavisam 6 miljoniem.

Atbildēt

marfa

14.05.2018. 18:03

Poikān, kur problēmas. Tu esi eksperts visos jautājumos. Tak vajag virzīt sevi par MP.
Šitā no maliņas paspīdēt var tikai tādi kā es. Kas var tikai paklausītos muti pavēruši tautas varoņos.
Tu tak tāds esi!

Atbildēt

Lauķis

14.05.2018. 18:02

»

Piekrītu

Veselības ministre Anda Čakša -naudas ministre. Pie kājas pacienti un vājinieki


Par ko te visi brīnās? Šī dāma jau stājoties amatā apgalvoja, ka risinās tikai savas problēmas. Nu, nav taču melojusi!

Atbildēt

Troļļu ganss

14.05.2018. 17:44

pofig

Atbildēt

riebj

14.05.2018. 17:41

Visi šie gadi ir pierādījuši, ka VISI veselības ministri ir NULLES un neko nedara, lai uzlabotu veselības aprūpi, bet tikai iztop silei. Vai nav laiks pateikt vislielāko FUI mediķiem, kuri nevar atrast vienu godīgu un gudru ministru, kas sakārtotu saimniecību. Es tiešām brīnos, kas ir ar mediķiem?????? Tad jāsauc profesionālis no ārzemēm, kur veselības aprūpe ir laba un draudzīga cilvēkiem. Ja jau mediķu saimē visi muļķi un korumpēti!

Atbildēt

Cik ilgi tā pīzda Čakša

14.05.2018. 17:36

čakarēs veselības ministriju?

Atbildēt

Pacients

14.05.2018. 17:27

Medicīnā viss uzlabojas tikai Čakšas intervijās.

Atbildēt

Kāva Bongo

14.05.2018. 16:57

Čukša nepacietīgi dīdījās VW automobiļa aizmugures ādas SĒDEKLĪ - pēc pieredzējušas dīvānā pirdējas ieraduma viņa vēlējās kārtīgi iepirst automašīnas ādas sēdeklī. Nu tik ļoti, ka viņa pilnīgi svīda. Viņai nebija šaubu, ka automašīnas sēdekļi viņa caurpirstu bez problēmām, varbūt pat deformēta kādu detaļu, bet..... Kaut kas viņu atturēja. Automašīnas īpašnieks sāks vēl žēloties. Patiesībā, žēlabas Ministru kabinetā viņu nesatrauca. Kā visiem lielpirdējiem, tās viņai bija, tā teikt, pie vienas vietas. Uz tām viņa varēja no augsta torņa paču... bet tas būtu pavisam nepieklājīgi. Vairāk viņu uztrauca žēlabas masu medijos, piemēram, pietiek.com. Sāks tas Lapsa bakstīt viņai dibencaurumā - sāk, no kurienes un kāpēc tas megapirdiens paspruka, un vai nejauši vai viņa apzināti bojājuši svešu mantu. Bet tad viņai ienāca prātā ģeniāla doma - ja kas, vainīgs būs šoferis - ārpakalpojuma sniedzējs. Viņš taču var, kaut vai tikai intereses pēc vai cerībā par iespējamo lielpirdeja nākotni caurpirst VW sēdekli... Šajā lieliskajā idejā bija daži lieli BET - Saeimas autobaze nebija ārpakalpojuma sniedzējs un neviens nekad neticēs, ka parasts, pat visparastākais šofer;itis spētu caurpirst VW ādas sēdekli. Lai to izdarītu, bija jābūt iekšām!!!! Ja ne gluži skaistām, yad ar jaudu un spiedienu noteikti! Čukšai spiediens pakaļpusē pieauga, un viņa nolēma uzspļaut visiem parastajiem vaukšķiem, mazpiržiem, bezpiržiem un citiem plebejiem. Atviegloti viņa spēcīgi iepirda VW sēdeklī.... Viņa pat sadzirdēja sēdekļa ādas plīšanu.... automašīna sagriezās no šoferim negaidītās iedarbības un gandrīz ieskrēja mājas stūrī, bet par to ČUKŠAI bija maza bēda... Kārtējais ādas izstrādājums bija caurpirsts, URĀ!!!!!

Atbildēt

jau

14.05.2018. 16:56

Citats - Prettiesiski un noziedzīgi ir uzsākt reformu, pat precīzi nezinot, cik cilvēkus tas skars un cik cilvēki paliks bez pilnvērtīgas veselības aprūpes. - mēs jau esam bez aprūpes- t.i. būtībā viss ir maksas pakalpojums- nezinu, cik un kādās rindās jāstāv, lai dabūtu to valsts apmaksāto pakalpojumu- LOR, ķirurgs, flebologs, USG, oftalmologs, ginekologs - beidzamo 4 -5 mēnešu apmeklētie ārsti UN VISI PAR MAKSU, jo cita varianta nav!!!!

Atbildēt

Piekrītu

14.05.2018. 15:40

Veselības ministre Anda Čakša -naudas ministre. Pie kājas pacienti un vājinieki.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....