Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atpaliekam no Eiropas

23.05.2018. 17:58

Varbūt beidzot ir pienācis laiks milzīgās Veselības ministrijas vietā,ar tās vairāk nekā 300 mūžīgi izsalkušajiem ierēdņiem,atgriezties pie pirmskara Latvijas Veselības departamenta ar septiņpadsmit darbiniekiem,Labklājības ministrijas sastāvā,līdzīgi,kā to jau sen ir izdarījušas Igaunija,Somija,Zviedrija,Norvēģija,Islande,Īrija,Nīderlande,Polija,Ungārija,Horvātija,Grieķija,Gruzija un pat Krievija! Lai tāpat kā pirmskara Latvijā nebūtu,ne rindu,ne kvotu,ne kukuļu dakteriem!Bez tam,Latvija ir palikusi vienīgā no visām ES valstīm,kurā joprojām nav atjaunotas pat neatkarīgas slimokases,kuras,nevis Veselības ministrijas ierēdņi,pārvalda visu ārstniecības naudu.Lai daudzie miljoni nepazustu kā caurā maisā!

Atbildēt

Gatis

21.05.2018. 22:20

esmu par demisiju !
strādāju mikrouzņēmuma statusā. valstij nomaksāju prasītos MUN nodokļus. pie veselības apdrošināšanas siles, valsts saka, ka par meni apdrošināšanu neuzņemsies. kāpēc ???? tāpēc, ka pats esmu sev darba devējs, ka pats ražoju un no tā uzturēt varu ģimeni ?
vai tiešām labāk, a došos valsts darbā un tikai tad būšu derīgs, lai par mani iestātos?
Anda Čakša , ej mājās !

Atbildēt

aga

16.05.2018. 09:15

Personīgi pazīstu vismaz 5 cilvēkus , kuri oficiàli nav strādājuši nekad. Uzskatu , ka viņi nepamatoti ir saņēmuši bezmaksas medicīnas pakalpojumus pēdējos 20 gadus.
Adekvāts maksājums ir 100eur menesī. 51 gadā tikai legalizē viņus , bet izmaksas gulsies uz godīgiem nodokļu maksātājiem.

Atbildēt

Troļļu gans

16.05.2018. 08:15

Esmu pret cien.ministres demisiju, jānovelk līdz rudenim, Saeimas vēlēšanām, varbūt dažiem zaļo mērģlu uzticīgiem faniem pieleks, ka nav ko vēlēt savtīgus impotentus un viegli manipulējamus muļķīšus. Jāļauj zaļo mērgļu ministrei turpināt graut veselības nozari. Vienam koalīcijas partnerim jau sāk pielekt, ka šī ministre ir spējīgs cilvēks, nogremdēs ne tikai veselības nozari, arī savus partnerus paraus līdzi, tiem ūdens ir pie lūpas, atšķirībā no zaļajiem mērgļiem, kuriem ir rezerve. Nervozēja pēdējā MK sēdē par kārtējiem miljoniem, kurus nobumbulēs lieliskā ministre, uzdeva visvisādus nepatīkamus jautājumus, pat uzticamais sarunu biedrs pie kreisā sāna neklusēja. Otrais koalīcijas partneris pindriķīša žaketītes īpašnieka, biļešu un goda rakstu mētātājas un pensionāru kāju nobraucēja personās pagaidām klusē.

Atbildēt

Troļļu gans

16.05.2018. 08:14

»

Troļļu ganss

pofig


Jūsu saturīgie, kodolīgie un katru reizi oriģinālie komentāri neļauj nerakstīt par zaļajiem mērgļiem. Jau bija apnicis, bet tāds uzticams partneris kā Jūs rosina un stimulē, paldies.

Atbildēt

Troļļu gans

16.05.2018. 07:32

»

Troļļu ganss

pofig


Mans jaunais un jaukais partneri, jau apnicis rakstīt par zaļo mērgļu kārtējo vārguli VM ministra amatā, tomēr Jūsu lieliskie, saturīgie un oriģinālie komentāri rosina rakstīt, paldies par ierosmi.

Atbildēt

āhaha

16.05.2018. 03:13

Vispār šķiet, ka pienācis laiks nevis vēlēt, bet gan piesaistīt ārvalstu deputātus lai izstrebj te savārītos mēslus. Neizskatās, ka no vietējiem te kādam būtu vēlēšanās, vai varēšana ko iesākt, vairāk par tukšu muldēšanu un personīgās kabatas piesišanu. Atalgojums tak ir ok, ko... Ja var darbaspēks migrēt tur un šur, tad ar ko nez būtu sliktāki tur tajā midzenī sēdošie. :D

Atbildēt

tanks007

16.05.2018. 01:52

..////interesanti, ko tās partijas un partijiņas iedomājas, ka es iešu par tām balsot. Nekad neiešu, lai čakuška pati iet un balso par sevi. Tāpat arī visi pārējie no Eiropas siles ēdošie!

Atbildēt

johans

15.05.2018. 19:56

»

un

kā ar Hipokrāta zvērestu? Ārstam ir jāpalīdz visiem, pat ienaidniekam. Pat lumpeņiem un bomžiem, kā kungiem tos labpatīk nosaukt. Ja nē' tad esam fašisti


No slimnīcas,kurā nokļuvu ar ātro palīdzību ar sirds problemām,mani izrakstīja pie spiedien170 un asām muguras hroniskām sāpēm,kuras mediķi nepagodina ar uzmanību gadiem ilgi.Tā kā fašisms,kurš rakstūrīgs ar dažādu attieksmi pret cilvēkiem pie mums sākās 4.maijā un patreiz strauji progrese,aizdzenot svešumā simtiem tūkstošu latviešu,iedzenot priekšlaicīgi kapā un nabadzībā vēl vairāk.Labējo jeb fašistu darbība Latvijā jāpārtrauc,jo ir apdraudēta veselas tautas eksistence.

Atbildēt

atis

15.05.2018. 14:31

»

marfa

Poikān, kur problēmas. Tu esi eksperts visos jautājumos. Tak vajag virzīt sevi par MP


bla, bla, bla, bla, bla, bla. sešo vārdos viss, ko poikāns sarakstījis par veselības aizsardzību.

Atbildēt

maldies

15.05.2018. 10:14

»

insaiders

Uzvarēs Lattelecom kas jau uztur esošo sistēmu un uztaisīja lielisko e-veselību


Uzvarēs Čakšas bijusā vīra Jura Pūces firma, vai viņa pietuvinātie.

Atbildēt

VB

15.05.2018. 09:25

»

Andrs

Neviena reforma nevar būt visu atbalstīta.Kaut kam ir arī jācieš!Jāuzliek beidzot ''bloks''ārzemēs strādājošiem un Latvijā nodokļus nemaksājošiem!Nākamais solis-''jātīra'' ģimenes ārstu prakses no neesošiem(nodokļus nemaksājošiem ) pierakstītiem pacientiem


-''jātīra'' ģimenes ārstu prakses no neesošiem(nodokļus nemaksājošiem ) pierakstītiem pacientiem!
OK, bet kā bezdarba būdams 1++ gadu, es varu ko samaksāt nodoklos (es gan biju visus 10)?

Atbildēt

VB

15.05.2018. 09:22

Šodien, 5. tajā dienā pēc recešu izrakstīšanas, beidzot tās aptiekā dabūju. Bet ilgi gan nācās gaidīt un iet uz to aptieku atkal un atkal!

Atbildēt

ne taču

15.05.2018. 08:39

»

insaiders

Uzvarēs Lattelecom kas jau uztur esošo sistēmu un uztaisīja lielisko e-veselību


ex vīra un padomnieces kopuzņēmums, kurš tad to nezin !

Atbildēt

Zinošais

15.05.2018. 08:01

»

es it kā

Es it kā jau saprotu (augšām viss vienalga, pārējie neko nevar panākt), bet tomēr nu nesaprotu, kāpēc nekad netiek minēts, ka tiktu pētīta (vienkārši apskatīta un izvērtēta- tas mums der, tas der ar izmaiņām, tas neder) divu tuvāko kaimiņvalstu prakse. (es nezinu, kā ir Igaunijā un Lietuvā, bet ir aizdomas...


Nav jau motivācija !
Ja nemaldos Igaunija nopirka no zviedriem savu e-veselību un kā stāsta viss strādājot lieliski.
Taču valsts pārvaldes sistēma pie mums uzbūvēta tā ka svarīgs ir process nevis rezultāts - kāpēc taisīt sistēmu kur nav problēmas - par to taču nevarēs paprasīt papildus naudu.
E-veselības politiskais dzinulis ir naudas apguve ne sabiedrības veselība. citi projekti ne ar ko neatšķiras

Atbildēt

krā.krā

15.05.2018. 07:23

Būtu jau labi,ja kāds arī iedziļinātos un sāktu rīkoties pēc šī Poikāna kunga izteiktā rakstā..taču tiem uz kuriem tas attiecas izliekas par galīgi kurliem un akliem.

Atbildēt

!!!!!

15.05.2018. 07:06

Vajag neatliekamu ZZS siles valdibas arstadinashanu

Atbildēt

Andrs

15.05.2018. 06:42

Neviena reforma nevar būt visu atbalstīta.Kaut kam ir arī jācieš!Jāuzliek beidzot ''bloks''ārzemēs strādājošiem un Latvijā nodokļus nemaksājošiem!Nākamais solis-''jātīra'' ģimenes ārstu prakses no neesošiem(nodokļus nemaksājošiem ) pierakstītiem pacientiem!

Atbildēt

insaiders

15.05.2018. 05:50

Uzvarēs Lattelecom kas jau uztur esošo sistēmu un uztaisīja lielisko e-veselību.

Atbildēt

ZZS

14.05.2018. 22:44

nasing spešals

Atbildēt

es it kā

14.05.2018. 22:42

Es it kā jau saprotu (augšām viss vienalga, pārējie neko nevar panākt), bet tomēr nu nesaprotu, kāpēc nekad netiek minēts, ka tiktu pētīta (vienkārši apskatīta un izvērtēta- tas mums der, tas der ar izmaiņām, tas neder) divu tuvāko kaimiņvalstu prakse. (es nezinu, kā ir Igaunijā un Lietuvā, bet ir aizdomas, ka tomēr aizdomas, ka mūsējie izceļas, negatīvā ziņā). Jo fons (vēsturiski) ir vienāds. Vecā sistēma, padomju laiku, atcelta. Cilvēki palikuši (daļēji. Daudzi izbrauc. Demogrāfiskie rādītāji slikti). Tie, kas ieguldījuši savu darbu, saņemot algu vēl vecajā sistēmā. Tie, kas vidējos gados. Tie, kas uzsāk (vai neuzsāk) darbu. Daļa (jā, Latvijā tā ir lielāka daļa) cilvēku, kas ir citas valsts pilsoņi vai arī valsts nepilsoņi. Kā ar to visu (padomju veselības budžets tā kā apēsts, tā kā pārveidots kapitālā, beigu beigās naudas trūkst, sabiedrība noveco), kā ar šo līdzīgo situāciju tiek galā mūsu kaimiņi? Tas taču būtu elementāri- veselības sistēmas vadībai salīdzināt to, ko iespējams salīdzināt vienādos apstākļos, un pārņemt nepieciešamo, atmetot (bet pamatojot, kāpēc neder) to, ko nevar realizēt. Kāpēc nekas par to netiek dzirdēts? (Jā, ir visādas "demokrātijas parauga valstis" un labklājības paraugi, bet tie visi ir citos apstākļos veidojušies.)

Atbildēt

Moyartr

14.05.2018. 20:54

Skatieties plašāk, godātie līdzpilsoņi!
Ir kādas 3 lietas, kuras līdz šim LV vara ir bijusi spiesta finansēt no pamatbudžeta. Izglītība, veselības aizsardzība un iekšlietas. Tās ir lietas, kuras ir tas labums, kuru iedzīvotāji saņem no tiem nodokļiem, kuri tiek samaksāti. Pārējo līdz šim varēja arī nozagt. Turpmāk tā vairs nebūs, - izglītības reforma nodrošinās to, ka izglītībai nozīmīgus līdzekļus tērēt nevajadzēs. Čakšas reforma nodrošinās to, ka pieejama kļūs arī tā nauda, kuru līdz šim bija jāatdod veselībai, bet policija un ugunsdzēsēji ... Tie nekad arī nav nekādas īpašās naudas saņēmuši. Policisti varēs turpināt izlikties, ka strādā. Dzīve drīz būs izdevusies, - ar LV pilsoņiem praktiski jādalās vairs nebūs!

Atbildēt

nupat jau sāk palikt par traku-

14.05.2018. 20:12

Pilotprojekts!!!!!!!!!!!!!!!!ārsts sēdēs pie stūres ĀP un būs vēl 2 ārsta palīgi!!!!!!!!!!šoferim darbs būs uzteikts? Čakša! Vai Jūs prātu esat apēdusi?Kā nav kauna!

Atbildēt

Es

14.05.2018. 18:27

Kāmēr pie siles būs ZZS tādas čakšas spļaus visiem virsū no savas ministrijas 4. stāva

Atbildēt

Exe

14.05.2018. 18:27

Ir diezgan naivi sagaidīt no cilvēka, kas neko nejēdz IT, adekvātu sapratni par to, cik maksā DB izveide. Gan jau kāds gudrinieks pačukstējis, cik gribētos saņemt un tante to liek galdā kā reālu ciparu.
Savukārt, IT, gluži kā būvniecībā, ir tikai daži lieli spēlētāji, kas tad arī atļaujas uzgriezt cenu.

Atbildēt

Vienīgā

14.05.2018. 18:27

Velti prasīt demisiju tādai čāčai, kuru premjers pirms MK sēdes publiski apmīļo ar buču uz vaiga. Interesnati, vai tā bija pateicība par "veiksmīgām" reformām, īpašu jūtu izpausme, vai pateicības par kaut ko vēl? Līdz ši Latvijas vēsturē nav zināms tāds sasveicināšanās veids, kā ministru bučošana pirms sēdes. Vēl varētu būt, ka tā ir viena no ZZS reformu izpausmēm. Cinismā šo milēdiju pārspēt varētu tikai tā, kuru tautā dēvē par solču, vēsturē ... atbilstoši katra informētībai.

Atbildēt

-āns

14.05.2018. 18:12

pārdzīvo par piešķirtajiem gandrīz 2 miljoniem, kurus notrallinājusi ZZ$ grūtniece, tai pašā laikā Kultūras ministre vienā mēnesī 0,66 miljonus nolaidīs dibenā, no pavisam 6 miljoniem.

Atbildēt

marfa

14.05.2018. 18:03

Poikān, kur problēmas. Tu esi eksperts visos jautājumos. Tak vajag virzīt sevi par MP.
Šitā no maliņas paspīdēt var tikai tādi kā es. Kas var tikai paklausītos muti pavēruši tautas varoņos.
Tu tak tāds esi!

Atbildēt

Lauķis

14.05.2018. 18:02

»

Piekrītu

Veselības ministre Anda Čakša -naudas ministre. Pie kājas pacienti un vājinieki


Par ko te visi brīnās? Šī dāma jau stājoties amatā apgalvoja, ka risinās tikai savas problēmas. Nu, nav taču melojusi!

Atbildēt

Troļļu ganss

14.05.2018. 17:44

pofig

Atbildēt

riebj

14.05.2018. 17:41

Visi šie gadi ir pierādījuši, ka VISI veselības ministri ir NULLES un neko nedara, lai uzlabotu veselības aprūpi, bet tikai iztop silei. Vai nav laiks pateikt vislielāko FUI mediķiem, kuri nevar atrast vienu godīgu un gudru ministru, kas sakārtotu saimniecību. Es tiešām brīnos, kas ir ar mediķiem?????? Tad jāsauc profesionālis no ārzemēm, kur veselības aprūpe ir laba un draudzīga cilvēkiem. Ja jau mediķu saimē visi muļķi un korumpēti!

Atbildēt

Cik ilgi tā pīzda Čakša

14.05.2018. 17:36

čakarēs veselības ministriju?

Atbildēt

Pacients

14.05.2018. 17:27

Medicīnā viss uzlabojas tikai Čakšas intervijās.

Atbildēt

Kāva Bongo

14.05.2018. 16:57

Čukša nepacietīgi dīdījās VW automobiļa aizmugures ādas SĒDEKLĪ - pēc pieredzējušas dīvānā pirdējas ieraduma viņa vēlējās kārtīgi iepirst automašīnas ādas sēdeklī. Nu tik ļoti, ka viņa pilnīgi svīda. Viņai nebija šaubu, ka automašīnas sēdekļi viņa caurpirstu bez problēmām, varbūt pat deformēta kādu detaļu, bet..... Kaut kas viņu atturēja. Automašīnas īpašnieks sāks vēl žēloties. Patiesībā, žēlabas Ministru kabinetā viņu nesatrauca. Kā visiem lielpirdējiem, tās viņai bija, tā teikt, pie vienas vietas. Uz tām viņa varēja no augsta torņa paču... bet tas būtu pavisam nepieklājīgi. Vairāk viņu uztrauca žēlabas masu medijos, piemēram, pietiek.com. Sāks tas Lapsa bakstīt viņai dibencaurumā - sāk, no kurienes un kāpēc tas megapirdiens paspruka, un vai nejauši vai viņa apzināti bojājuši svešu mantu. Bet tad viņai ienāca prātā ģeniāla doma - ja kas, vainīgs būs šoferis - ārpakalpojuma sniedzējs. Viņš taču var, kaut vai tikai intereses pēc vai cerībā par iespējamo lielpirdeja nākotni caurpirst VW sēdekli... Šajā lieliskajā idejā bija daži lieli BET - Saeimas autobaze nebija ārpakalpojuma sniedzējs un neviens nekad neticēs, ka parasts, pat visparastākais šofer;itis spētu caurpirst VW ādas sēdekli. Lai to izdarītu, bija jābūt iekšām!!!! Ja ne gluži skaistām, yad ar jaudu un spiedienu noteikti! Čukšai spiediens pakaļpusē pieauga, un viņa nolēma uzspļaut visiem parastajiem vaukšķiem, mazpiržiem, bezpiržiem un citiem plebejiem. Atviegloti viņa spēcīgi iepirda VW sēdeklī.... Viņa pat sadzirdēja sēdekļa ādas plīšanu.... automašīna sagriezās no šoferim negaidītās iedarbības un gandrīz ieskrēja mājas stūrī, bet par to ČUKŠAI bija maza bēda... Kārtējais ādas izstrādājums bija caurpirsts, URĀ!!!!!

Atbildēt

jau

14.05.2018. 16:56

Citats - Prettiesiski un noziedzīgi ir uzsākt reformu, pat precīzi nezinot, cik cilvēkus tas skars un cik cilvēki paliks bez pilnvērtīgas veselības aprūpes. - mēs jau esam bez aprūpes- t.i. būtībā viss ir maksas pakalpojums- nezinu, cik un kādās rindās jāstāv, lai dabūtu to valsts apmaksāto pakalpojumu- LOR, ķirurgs, flebologs, USG, oftalmologs, ginekologs - beidzamo 4 -5 mēnešu apmeklētie ārsti UN VISI PAR MAKSU, jo cita varianta nav!!!!

Atbildēt

Piekrītu

14.05.2018. 15:40

Veselības ministre Anda Čakša -naudas ministre. Pie kājas pacienti un vājinieki.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....