Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Par Veselības ministrijas jaunradīto Ārstniecības likumu

Pēteris Apinis, Latvijas Ārstu biedrības prezidents
26.10.2015.
Komentāri (26)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

runā

06.11.2015. 20:55

Apinim esot ļoti biezs galvaskausa kauls, varot bez problāmām kaut malku skaldīt, nezinu, cik tur taisnības, bet smadzeņu šajā galvā laikam tiešām nav daudz.

Atbildēt

jautājums

30.10.2015. 19:46

Apinim kad apmeklēji ārstu?

Atbildēt

Zenta (pensionāre)

28.10.2015. 14:15

»

ha

Apinis pret Belēviču, beidzot atklāta cīņa


Lieku 15 euro uz Belēviču, viņš vēl ar dāmu komandējumos dodas.
Pēc izskata spriežot Peķam noteikti erekcijas nav jau gadus 20.

Atbildēt

ha

28.10.2015. 09:18

Apinis pret Belēviču, beidzot atklāta cīņa :)

Atbildēt

arī putns

27.10.2015. 17:52

»

Ūpis

Beļēviča kungu Latvija nosūtīja apgūt ārsta fiofiziķa profesiju. Viņš to apguva atzītā mācību iestādē (tagad - 2. Maskavas medicīnas universitāte). Bez tam viņš ir ieguvis RSU augstāko izglītību farmācijā un aizstāvējis labu promociju darbu, ir ziņatņu doktors...


Pirmkārt, Belēvičs nav kungs, bet biedrs. Tāpat kā viņa sirdsdraugs un čekists Savickis.

Otrkārt, vai Ūpis varētu paskaidrot, kāpēc Belēvičs, ja viņs nav viltvārdis, klaji melo pat par savu vidējo izglītību? Pat vikipēdijā pamanījies ierakstīt, ka beidzis 1. vidusskolu, žuļiks tāds. Bet nebeidza, nebeidza viņš 1. visusskolu, viņu tieši pirms gala eksāmeniem izmeta no skolas sakarā ar stučīšanas skandālu, un Guntiņam nācās pāriet uz 2. videni, kā diploms viņam arī ir. Tā, lūk, ir ar šo kundziņu. Melis, viltvārdis un stukačs, tas viņš ir. Un vēl sava labuma meklētājs, nekad neko nedarīs par velti.

Atbildēt

Tiesībsargājošs orgāns

27.10.2015. 17:06

»

Jampazijs no Elejas

Interesanti, cik litrus tīra alkahola savā mūžā izlacis šitais 60 gadīgais plikpauris


Kapēc Jūs uzdodat, sensitīvu jautājumu ?

Atbildēt

Pietiek lasītājs...

27.10.2015. 16:48

Forši uzrakstīju rakstu, vai ne.

Atbildēt

Jampazijs no Elejas

27.10.2015. 16:43

Interesanti, cik litrus tīra alkahola savā mūžā izlacis šitais 60 gadīgais plikpauris ?

Atbildēt

Helmuts

27.10.2015. 16:29

Ko jūs šito "kropli" publicejat?
Viņam galvā, izņemot lētu piāru uz tabakas rēķina, nekā cita nav, vējš svilpo....

Atbildēt

slimība

27.10.2015. 15:32

veselības ministrs=veselības inspekcija=monopols veselības nozarē=šaurā bezizeja.

Atbildēt

ilze

27.10.2015. 14:40

»

es

Jā, es arī ar nepacietību gaidīšu ARGUMENTĒTU atspēkojumu


Sakuma ludzu argumentetus priekslikumus nevis histerisku savarstojumu!

Atbildēt

zuze

27.10.2015. 12:46

Jautājums konceptuāls, kāpēc LV nevar ieviest tādu finansēšanas modeli kā Igaunijā- obligāto veselības apdrošināšanu? Igaunijā darbojas perfekti, bet pie mums pirmie, kas protestē, ir ģimenes ārsti! Tas tāpēc, ka tieši ārsti nevis pacienti ir ieinteresēti, lai veselības aprūpē būtu tāds bardaks kā tagad- neviens nekontrolē, ko un kam ārsti izraksta, ko dara vai nedara. Ne velti farmācijas un medicīnas iekārtu firmas apmaksā ārstiem braucienus uz eksotiskām zemēm, bet pēc tam valstij ir jāapmaksā valsts galvotie kredīti, piemēram, Ludzas slimnīcai, kur pirms gadiem 10 aprīkoja 6 operāciju zāles! Jau toreiz bija skaidrs, ka Ludza nekad nebūs LV galvaspilsēta, bet tagad tur laikam vispār operē tikai slimās mežacūkas. Taču gadu no gada valsts maksā miljonus kredītos. Savukārt, Rīgā par kredītiem, ko atmaksā valsts, sapirktās iekārtas jau augustā beidzas "valsts kvotas". Kādas kvotas vispār var būt jau valsts apmaksātām iekārtām un ārstiem, kuriem valsts maksā algu līdz gada beigām, kā arī par telpām, kur tas viss notiek, kuras tiek apgaismotas, apkurinātas utt. Kādas vēl kvotas??? Valsts ārstiem un valsts slimnīcām vispār nevarētu būt kvotas kā tādas. Kvotas varētu būt tikai privātajām klīnikām, kam valsts apmaksātu to daļu pakalpojumu, kurus pati nepaspēj veikt. Un tā varētu rakstīt un rakstīt.

Atbildēt

zoss

27.10.2015. 12:14

»

Ūpis

Beļēviča kungu Latvija nosūtīja apgūt ārsta fiofiziķa profesiju. Viņš to apguva atzītā mācību iestādē (tagad - 2. Maskavas medicīnas universitāte). Bez tam viņš ir ieguvis RSU augstāko izglītību farmācijā un aizstāvējis labu promociju darbu, ir ziņatņu doktors...


2. Maskavas medicīnas institūta medbiofaks nekad nav gatavojis ārstus. Tikai DNS grauzējus un biopotenciālu mērītājus. Latvijā var strādāt par ārstniecības atbalsta personu (analogi krāvējam un pavāram)

Atbildēt

Clavicula

27.10.2015. 11:02

Ārstu biedrības datorā ir programma ar kuru jeb kuram rakstam var ielikt vajadzīgo daudzumu (+) vai (-).

Atbildēt

Ūpis

27.10.2015. 10:30

»

zoss

Belēvičs ir viltvārdis. Nekāds ārsts biofiziķis viņš nav. Vienkārši beidzis MBF (mediko biologičeskij fakuļtet) po specialnosti biofizika. Nevienu slimnieku šis biofiziķis-farmaceits-masons izārstējis nav


Beļēviča kungu Latvija nosūtīja apgūt ārsta fiofiziķa profesiju. Viņš to apguva atzītā mācību iestādē (tagad - 2. Maskavas medicīnas universitāte). Bez tam viņš ir ieguvis RSU augstāko izglītību farmācijā un aizstāvējis labu promociju darbu, ir ziņatņu doktors.
Zosij zināšanai - ārsti netikai ārstē slimības, bet arī tās diagnosticē, novērš (profilakse), rehabilitē un aprūpē pacientus. Nebūt nenāk par ļaunu veselības aprūpei, ka ārsti, bet ne tikai zosis piedalās arī veselības aprūpes vadībā.

Atbildēt

Indulis

27.10.2015. 10:20

Pirms publicēt pilnmēness murgus, vajadzētu pārbaudīt vismaz skali paziņotus viegli pārbaudāmus faktus. Pietiek ar ielūkošanos internetā. Nebūtu par skādia rī padomāt, kas notiktu ar cilvēkiem, ja ieviestu ši kunga rakstā minētos priekšlikumus.

Atbildēt

Žulis

27.10.2015. 09:35

Ar tiem likumiem un likumprojektiem ir tā, ka, ja tas likumprojekts ir uztaisīts tāds, kas atbilst sabiedrības interesēm, tad tas "apspriešanas" gaitā parasti tiek tā sacūkots, ka tajā tik pat kā nekas sabiedrībai vajadzīgais vairs nav palicis. Otrs variants ir tad, ja veidojot jaunu likumu ir paredzēts ieviest kaut kādas sabiedrībai nepatīkamas normas. Tad likumprojekts tiek apzināti piebāzts ar visdažādākajām nejēdzībām, kuras tad "apspriešanas" gaitā sabiedrībai par prieku tiek izlabotas, bet uz šo nejēdzību skaļās apkarošanas fona tā nemanāmi un klusi jaunajā likumā tiek atstātas tās iesākumā paredzētās, sabiedrībai nepatīkamās normas.
( Tas, protams, ir tikai mans subjektīvais viedoklis, kas veidojies gadu gaitā vērojot notiekošo likumdošanā.)

Atbildēt

me

26.10.2015. 23:17

»

Petro

Kā pilnmēness, tā Apinis atkal publicējas


Palasīju. Grozījumi tiešām iespaidīgi, sajūta, ka 1.kursa students rakstījis. Dažas lietas pat smieklīgas- diagnozi noteiks tikai slimnīcā, dienas stacionārā nē. Tad- policija varēs savākt tikai tad, ja būs sabiedriska vieta, ja no mājām un apdraud sevi, tad nevarēs. Pārrakstīti MK 1529( vecie 1046)un citi, dublēšanās. Tad kā? Tie vairs nebūs vairāk? Laikam kādam skuķēnam likts izdomāt jaunu likumu, ko viņš pratis, to pārrakstījis, ne lāgā jurists, ne ārsts būdams :)Apinim var iebilst, piem.- viņam nav skaidrs kā tulkot VI lēmumu, ka pārsūdzēt jau var, bet iestāde uz pārsūdzēšanas laiku arī jāklapē ciet, tomēr lielos vilcienos Apinim ir taisnība.Tas, kurš labi iemācījies veco likumu, lasa līdzi un analizē, un patiešām atrod absurdas lietas. Ja tāds iziet cauri, viņš būs tik neprecīzs un plaši tulkojams, ka pats velns kaklu nolauzīs. Arī projektam jābūt pārdomātam.Tagad izskatās tā: ar zīmuli gar avīzes malām- apkopotas domas un idejas, ne pārdomāta informācija.

Atbildēt

Skarbi

26.10.2015. 22:54

»

Petro

Kā pilnmēness, tā Apinis atkal publicējas


Bet tiešām tiek ievērots precīzs pilnmēness fāžu cikls

Atbildēt

Petro

26.10.2015. 18:30

Kā pilnmēness, tā Apinis atkal publicējas? :)

Atbildēt

zoss

26.10.2015. 18:22

Belēvičs ir viltvārdis. Nekāds ārsts biofiziķis viņš nav. Vienkārši beidzis MBF (mediko biologičeskij fakuļtet) po specialnosti biofizika. Nevienu slimnieku šis biofiziķis-farmaceits-masons izārstējis nav.

Atbildēt

gatis

26.10.2015. 18:00

un kur te nav murgi? VM pirms publicēt nepakonsultējās ar Apini,šausmas! Tapēc tagad sniedz labojumus un lai likum sstātos spēkā vēl garš ceļš ejams un gala rezultāts bieži vien krietni atšķiras no orģināla! Esošā visatļautība un nesodām'bas sajūta,jau pārsneidz veselo sparātu! Iesaku saskarties ar slaveno veselības aprūpes sistēmu kā pacientam un tad varbūt viedoklivmainīsiet!

Atbildēt

PIETIEK

26.10.2015. 17:44

»

Gatis

Atkal jūs publicējat šos murgus


Jums noteikti nenāksies grūti tos atspēkot, vai ne, ja reiz murgi? Uz priekšu - labprāt publicēsim atspēkojumu.

Atbildēt

Gatis

26.10.2015. 17:35

Atkal jūs publicējat šos murgus !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

22

Lūdzu, palīdziet tapt Ulubeles Kaķu dārzam

FotoŠobrīd jau 30 no 300 kaķiem Ulubelē mitinās āra apstākļos. Vietu pietrūkst. Līdz drēgnajam rudenim jāspēj izbūvēt siltinātas telpas Kaķu dārzā. Ja ir iespēja, lūdzu, atbalsti finansiāli. Ja ir iespēja, domā atbildīgi un lem par patversmes dzīvnieku adopciju.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...