Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tupi pie parašas, gaili!

19.03.2023. 15:54

»

Ko pīpē Sukāna mūdzi!

Tupi pie parašas, gaili


Ko pīpē huntas sūdabrāli!

Atbildēt

Ko pīpē Sukāna mūdzi!

19.03.2023. 14:31

»

Mūdzis

Melot kungs nav labi


Tupi pie parašas, gaili!

Atbildēt

Diskriminācija

19.03.2023. 14:30

»

Savadi

Ja cilvēks kavē terminu, viņam atsakās pieņemt dokumentus. Bet ja valsts institucijas nokavē, tas nekas. Piemēram, mēnešiem var atlikt pilna sprieduma sastādīšanu. Bet personai desmit darga dieny ir jāuzstāj iesniegt sūdzība. Atsaukšanas uz Covid-19 - smieklīga! VIDa darbinieki nepieņem (ari tagad) ...


Jo 10 dienās jāspēj pārsūdzēt, bet valsts uz iesniegumu vispār var neatbildēt, kaut saskaņā ar APL, ja 30 duenās nav atbildes uz iesniegumu, tas jau skaitās morālais kaitējums. Bet judikatūra neparedz kompensāciju par to vien, ja reizē ar morālo nav materiālā kaitējuma, kas jāpierāda pašam ar novērtējumu naudas izteiksmē.

Atbildēt

Savadi

19.03.2023. 13:38

Ja cilvēks kavē terminu, viņam atsakās pieņemt dokumentus. Bet ja valsts institucijas nokavē, tas nekas. Piemēram, mēnešiem var atlikt pilna sprieduma sastādīšanu. Bet personai desmit darga dieny ir jāuzstāj iesniegt sūdzība. Atsaukšanas uz Covid-19 - smieklīga! VIDa darbinieki nepieņem (ari tagad) dokumentus.. Var uz septembri pieteikties, lai saņemtu konsultāciju par deklarācijas iesniegšanu (termins ir līdz 1.aprīlim).

Atbildēt

vv

19.03.2023. 07:31

»

vispār

Atmaksā gan, ja līdz 30.septembrim nav iesniegta deklarācija, bet ne jau par visādiem kaktu čekiem, kas jāsūta pašam. Konts Latvijā var arī nebūt uz atmaksas brīdi


Šogad ar to sastapos, ap 2000 eur par 3 gadi dabūja atpakaļ, un nav zināms cik pakāsa par iepriekšējiem gadiem.

Atbildēt

Bailes

19.03.2023. 07:19

»

vispār

Atmaksā gan, ja līdz 30.septembrim nav iesniegta deklarācija, bet ne jau par visādiem kaktu čekiem, kas jāsūta pašam. Konts Latvijā var arī nebūt uz atmaksas brīdi


Neatmaksā gan! Ja nodokļu aprēķinam ir ir automātiska VID sistēma naudas iekasēšanai, tad IIN atmaksā tikai tiem, kuri ir PAŠI iesnieguši deklarāciju, nevis visiem pēc kārtas! Un tur valsts kasē paliek miljonu miljoni, kuri, pēc būtības, pienāktos cilvēkiem.
Bet tā tas ir visās valstīs, kuras pārvalda huntas un diktatūras, cilvēkam te nav nekādas vērtības!

Atbildēt

Dziesmu un deju svētku organizācijā nezog:

19.03.2023. 06:09

»

Uz Eiropas Tiesu

Šinī valstī nestrādā neviena valsts organizācija


Latvijas Nacionālā kultūras centra iepirkumā par Dziesmu un deju svētku biļešu tirdzniecības un biļešu elektroniskās kontroles nodrošināšanu (turpmāk – iepirkums) par saimnieciski izdevīgāko, atbilstoši Konkursa nolikumā noteiktajiem vērtēšanas kritērijiem, ir atzīts SIA “Biļešu Paradīze” piedāvājums.

Iepirkumam bija pieteikušies divi pretendenti – SIA “Biļešu Paradīze” un SIA “Biļešu Serviss”.

Atbildēt

Uz Eiropas Tiesu

18.03.2023. 21:30

Šinī valstī nestrādā neviena valsts organizācija!

Atbildēt

vispār

18.03.2023. 21:23

»

vv

VID ir visi iedzīvotāju konti, nemuldi neko viņi neatmaksā automātiski, cilvēki lielas naudas atstāj valsts kasei, nevienu kontu Latvijā kas ir atvērts no VID nevar noslēpt, un neko viņi neatmaksā ja nav iesniegta deklarācija


Atmaksā gan, ja līdz 30.septembrim nav iesniegta deklarācija, bet ne jau par visādiem kaktu čekiem, kas jāsūta pašam. Konts Latvijā var arī nebūt uz atmaksas brīdi.

Atbildēt

viss ir vienkārši

18.03.2023. 21:16

»

Juristi pret grāmatvedības speciālistiem

Latvija NA TIESĪBSARGA< bet aplami grāmatvedības "speciālisti". Cik ilgi šis murgs turpināsies. Tāpat 10 grāmatveži, speciālisti praktiskie revizori atklāj blēdības iestāde, un te viens tiesnesis, kurš neko nesaprot no grāmatvedības matemātikas, nospriež Valsts kontroles revīziju atzīt par nepatiesu...


"Tiesībsargs un viņa svīta neatšķir, kas ir grāmatvedība, kas ir jurisprudence."
___________________________

Varētu padomāt, ka tu (u.c. taml. "gudrie cirtēji") atšķir, kas ir grāmatvedība un kas ir jurisprudence? Ja uzskati, ka tomēr esi atbilstoši kvalificēts / pietiekami kompetents - ievērtē šo, piemēra pēc:

1. Kāds sakars grāmatvedim ar uzņēmējdarbību, jebkādā izpratnē / izpausmē un likumīgo atbildību par uzņēmējdarbību? Saskaņā ar LIKUMU - NEKĀDS.

2. Kāds sakars grāmatvedim ar likumīgo atbildību par nodokļu (ne)maksāšanu saistībā ar uzņēmējdarbību? Saskaņā LIKUMU - NEKĀDS.

3. Kāds sakars grāmatvedim ar likumīgo atbildību par grāmatvedības kārtošanu saistībā ar uzņēmējdarbību? Saskaņā LIKUMU - NEKĀDS.

Grāmatvedis ir likumīgās atbildības subjekts TIKAI un VIENĪGI saistībā ar PATS SAVU uzņēmējdarbību - NEVIS jebkādā saistībā ar citu fiz./jur./publ. personu uzņēmumu, kurā / kuram viņš kārto grāmatvedību.

Atbildēt

Nauris

18.03.2023. 21:09

»

fakts

Pilnīgi slima suņa murgi. VID veiktā nodokļu deklarācijas iesniegšana ir personai labvēlīgāks lēmums nekā nodokļu audita veikšana, tāpēc uz to nekādi nav attiecināmas iebildes par likuma atpakaļejošu spēku


VID vispirms ietur no cilvēka algas nepamatoti augstus nodokļus, tad pats veic pārrēķinu un pārmaksātos nodokļus aizskaita nevis cilvēkam, no kura algas nodokļi ir ieturēti, bet tiesu izpildītājiem. Tāda VID rīcība nav likumīga un nav iedzīvotāju interesēs.

Atbildēt

vv

18.03.2023. 20:50

»

nevajag nemelot!

"20.1 pants. Nodokļa pārmaksas automātiskā atmaksa...


VID ir visi iedzīvotāju konti, nemuldi neko viņi neatmaksā automātiski, cilvēki lielas naudas atstāj valsts kasei, nevienu kontu Latvijā kas ir atvērts no VID nevar noslēpt, un neko viņi neatmaksā ja nav iesniegta deklarācija.

Atbildēt

Juris Jansons, tiesībsargs

18.03.2023. 18:50

»

KARIŅŠ

Jaunzeme ir izpildīga, čakla, atsaucīga meiča! Mums izdodas


Patiešām?Es to vēl nezināju!

Atbildēt

Marika

18.03.2023. 18:47

Ja indivīds savu laiku un aktivitāti iemaina pret jebko, finanšu līdzekļus ieskaitot - tie nav ienākumi. Vidējam Joe Blow, kas nedarbojas finanšu kapitāla tirgos, ienākumu nav un tātad nekāds ienākumu nodoklis nav jāmaksā.

Atbildēt

Ombuds Latvijā ir parodija

18.03.2023. 18:26

Kārtējais tiesībsarga juridiski nesaistošais atzinums, ko izmanto laukos sirsniņbūdiņā.

Atbildēt

lauķis

18.03.2023. 17:56

»

Virsvērtību negatīvu vai pozitīvu rada ikviens darbs. Svarīgs ir plāns. Radot pozitīvu virsvērtību, dažreiz nevar plānā iztikt bez negatīvas virvērtības. Lai uz eptu varžaci, olas čaumala jāpārsit


Nav nekādas virsvērtības,pievienotas vai negatīvās vērtības,vertība vai nu ir vai arī tas nav.Arī plāniem nav nekādas nozīmes,nozīme ir labam ceļam.

Atbildēt

nevajag nemelot!

18.03.2023. 17:33

»

vv

Ja uzrodas pārmaksa, un Tu to nezini, neviens neko Tev netaisīs kamēr pats deklarāciju neiesniegsi, tāpēc ja neēsi to darījis, iesaku paskatīties, par 3 pēdējiem gadiem dabūsi naudu, bet VID par to klusēs un pievāks valsts kasē. Silti visiem iesaku ieskatīties savās deklarācijās


"20.1 pants. Nodokļa pārmaksas automātiskā atmaksa
3. Valsts ieņēmumu dienests nodokļa pārmaksas automātisko atmaksu veic, ja tā rīcībā ir informācija par aktuālo maksātāja kontu Latvijas Republikā reģistrētā kredītiestādē vai pie maksājumu pakalpojumu sniedzēja, uz kuru veicama pārmaksas atmaksa, un maksātājam nav nodokļu parādu. Valsts ieņēmumu dienests nodokļa pārmaksas automātisko atmaksu neveic, ja tā rīcībā ir informācija, ka uz atmaksas dienu maksātāja konts, par kuru tika sniegta informācija, ir slēgts.

5. Ja maksātājs līdz nodokļa pārmaksas automātiskās atmaksas dienai nav iesniedzis deklarāciju, ar to viņš apliecina, ka uz viņu attiecas šā likuma 20. pantā noteiktie ienākumu deklarēšanas atvieglojumi un ka viņš apstiprina Valsts ieņēmumu dienesta sagatavotajā deklarācijā iekļauto informāciju. Ja maksātājs līdz pēctaksācijas gada 30. septembrim, izmantojot Valsts ieņēmumu dienesta elektroniskās deklarēšanas sistēmu, nav atteicies no pārmaksātā nodokļa automātiskās atmaksas saņemšanas, ar to viņš apliecina, ka piekrīt pārmaksātā nodokļa automātiskās atmaksas saņemšanai.

Atbildēt

18.03.2023. 17:16

»

!

Bet šito nemāca skolā! Mums izaugusi idiotu paaudze


Virsvērtību negatīvu vai pozitīvu rada ikviens darbs. Svarīgs ir plāns. Radot pozitīvu virsvērtību, dažreiz nevar plānā iztikt bez negatīvas virvērtības. Lai uz eptu varžaci, olas čaumala jāpārsit.

Atbildēt

KARIŅŠ

18.03.2023. 16:35

Jaunzeme ir izpildīga, čakla, atsaucīga meiča! Mums izdodas!

Atbildēt

Osips

18.03.2023. 15:51

Manas tiesības šajā "valstī"ir turēt muti ciet un nosprāgt,jo medicīna nav pieejama,medikamentiem naudas nav.Kur te ir "tiesībsargs"?Kur manas tiesības dzīvot?


Atbildēt

lauķis

18.03.2023. 15:30

»

!

Bet šito nemāca skolā! Mums izaugusi idiotu paaudze


Diemžēl skolas ir debilizācijas iestādes kas ražo bioplanktonu,idiotus.
Ierēdņi nekādīgi nevar maksāt nodokļus jo saņem naudu no nodokļu maksātājiem,vienkārši tiem nesamaksā visu.

Atbildēt

!

18.03.2023. 15:17

»

lauķis

Ierēdņi un pārējie uzskaitītie nav vērtību radītāji,tie vienkārši ir nekam nederīgi parazīti.Diemžēl fitoplanktons nespēj iedomāties ka un kā varētu dzīvot bez parazītiem jo domā savā fitoplanktona līmenī...


Bet šito nemāca skolā! Mums izaugusi idiotu paaudze!
Tāpēc ierēdņi ir iedomājušies, ka viņi arī maksā nodokļus un valsts varētu funkcionēt arī bez vērtību radītājiem, iztikt ar ierēdņu samaksātajiem nodokļiem!

Atbildēt

lauķis

18.03.2023. 15:09

»

!

Ierēdņi un pārējie manis uzskaitītie nav intelektuālo vērtību radītāji, bet vienkārši kalpotāji, jeb kalpi. Jums nav saprašanas, kas ir strādnieks, kas kalpotājs, kas intelektuālis. Jūs stulbi mēģiniet dalīt strādniekus pēc kvalifikācijas, nezinot, kas ir strādnieks...


Ierēdņi un pārējie uzskaitītie nav vērtību radītāji,tie vienkārši ir nekam nederīgi parazīti.Diemžēl fitoplanktons nespēj iedomāties ka un kā varētu dzīvot bez parazītiem jo domā savā fitoplanktona līmenī.
Katrs darbs var būt radošs un tādam tam jābūt,nav ne melnstrādnieku ne baltstrādnieku.Ir cilvēki kuri rada un planktons kas patērē.

Atbildēt

!

18.03.2023. 14:45

»

Tas nav normāli,

ja melnstrādnieki neatzīst intelektuālu darbu par darbu


Ierēdņi un pārējie manis uzskaitītie nav intelektuālo vērtību radītāji, bet vienkārši kalpotāji, jeb kalpi. Jums nav saprašanas, kas ir strādnieks, kas kalpotājs, kas intelektuālis. Jūs stulbi mēģiniet dalīt strādniekus pēc kvalifikācijas, nezinot, kas ir strādnieks.
Jūs esat Idiots!

Atbildēt

!

18.03.2023. 13:16

»

Tā tas NAV, tu MELO, VID strāda pareizi

VID darbinieki savā vairumā strādā labi, pareizi un godīgi,neapvainojiet...


VIDā nestrādā, tur kalpo! Strādā strādnieki, ne darbinieki! Un vienalga, kā tos darbiniekus sauc --- tehniskie, ierēdņi, nodaļu vadītāji, skolotāji, mediķi, žurnālisti, uzkopēji, oficianti, mācītāji, viesi viņi ir kalpotāji, jeb kalpi.

Atbildēt

Kaža

18.03.2023. 13:14

Viss šis putinisms nāk no PSKP biedru rīkotajām barikadēm,tautas frontēm,kas ir izvērties antisociālajās orģijās,kuras tagad tiek rīkotas,ar draudiem un darbibām veselības aprūpē,kur ilgus gadus spīdzina arodinvalīdus,ignorējot arodslimibu mokošās sāpes,neārstējot un slimībai progresējot anulejot invaliditati,sirdsslimniekiem liekot mēnešiem ilgi gaidīt uz vizīti pie specialistiem,draudot pāriet uz maksas medicīnu pie šodienas cenām un ienākumu katastrofālā krituma pie fiksētiem ienākumiem pensionāriem,invalīdiem.Pilnīga pretvalstiska un noziedzīga sociālā politika,kura progrese ar ES atbalstu.

Atbildēt

Taisnība

18.03.2023. 12:43

»

Tā tas NAV, tu MELO, VID strāda pareizi

VID darbinieki savā vairumā strādā labi, pareizi un godīgi,neapvainojiet...


Tikai nevajag diriģēt, par to godīgumu! Ko priekšnieks liek, to arī dara!
Manam vīram tikai ceturtais ierēdnis desmitajā vēstulē atzina VID kļūdu nepareizā likumdošanas piemērošanā konkrētajam gadījumam! Jums tur ir pilnīgs odžu midzenis!

Atbildēt

vv

18.03.2023. 12:42

»

Dailonis

Pārbaudīsim, analizēsim, secināsim, - un parādīsim nodokļu maksātājiem figu...


Pašnodarbinātajiem atkal ir avansa maksājumi, laikā nesamaksā, kavējuma nauda virsū, ja sanāks pēc nostrādātā gada pārmaksa, pigu, kavējuma naudu neatgriezīs.

Atbildēt

vv

18.03.2023. 12:39

»

Mūdzis

Ja es pareizi saprotu VID ,atbilstoši likumanami taisa


Ja uzrodas pārmaksa, un Tu to nezini, neviens neko Tev netaisīs kamēr pats deklarāciju neiesniegsi, tāpēc ja neēsi to darījis, iesaku paskatīties, par 3 pēdējiem gadiem dabūsi naudu, bet VID par to klusēs un pievāks valsts kasē. Silti visiem iesaku ieskatīties savās deklarācijās.

Atbildēt

Oho

18.03.2023. 12:39

»

fakts

Pilnīgi slima suņa murgi. VID veiktā nodokļu deklarācijas iesniegšana ir personai labvēlīgāks lēmums nekā nodokļu audita veikšana, tāpēc uz to nekādi nav attiecināmas iebildes par likuma atpakaļejošu spēku


Kaut kas tāds iet cauri Moskovijā Putlera tirānvalstī, bet Latvija pretendē, lai gan ļoti, ļoti neveiksmīgi, kļūt demokrātiska valsts, kur valda likuma vara...
Un Jums, par šādu murgaino sentenci, ieteikums steidzami rakstīt atlūgumu no visiem amatiem.

Atbildēt

va vellos

18.03.2023. 12:13

Par ko cepaties. 2021.gada 8.oktobrī, līdz ar rīkojumu par cilvēktiesību, Satversmes un dažu likumu atcelšanu sakarā ar kovida teātri, teritorijā Middle - Baltics, ko jūs turpinat saukt par Latviju, tika jau atklāti ieviesta korporatīvā diktatūra (literatūrā tādu iekārtu sauc citā vārda ... sākas ar f) ar ASV pilsoni lībieti Kreišenu Kerinu kā ''vadoni'' Pēdējo ''vēlēšanu'' rezultāti pēc Baidens 2020 receptes izgaisināja atlikušās šaubas. Kā sacīt jāsaka - dupā mēs esam un bez skādes ārā netiksim.

Atbildēt

Un vēl

18.03.2023. 11:33

»

Es šīm pasakām sen vairs neticu. Visi solījumi 32 gadus no valsts bija, ka “atbalsta uzņēmējdarbību”. Bija laiks, kad tam ticēju un maksāju nodokļus. Jutu, ka tā daudzi darīja. Kad manai uzņēmējdarbībai valsts sāka likt šķēršļus, sapratu, ka esmu uz vienas takas ar “nāvīgu ienaidnieku” un jautājums ...


Lai tikai Pabriks nesaka, ka nezināja neko par Pentagona tipa līgumiem ar Aizsardzības ministriju. Zinu, kas varēja viņu informēt par Pentagona tipa līgumiem.

Savukārt “akmeņu vīrs” no Saeimas komisijas teic, ka korupcijas aizkavēšanas daudzie valsts pārvaldības iestādes - filtri nav izturējuši.

Šleseram Pabriks esot teicis, ja viņš būtu tagad ministrs, tāds līgums par 220-300 miljoniem nebūtu. Kāpēc es sinagogu apmeklētājam Pabrikam neticu? Kāpēc neticu žīdenei Mūrniecei (NA)? Viņas partijas biedrs bija iepirkuma komisijas vadītājs. Visticamāk, Pabriku nomainīja uz “uzticamo” Mūrnieci. Nebūtu Liepnieka informācija..

Pentagons ir Pentagons, bet Latvijas ir nabagmāja ar dārgi apmaksātu huntas vadību. Un teroristiskām organizācijām - VID, FID, ELT.

Atbildēt

18.03.2023. 11:13

»

Tā tas NAV, tu MELO, VID strāda pareizi

VID darbinieki savā vairumā strādā labi, pareizi un godīgi,neapvainojiet...


Pilnīgi piekrītu, VID ierēdņiem par minimāli mazu algu jādara godīgs darbs saskaņā ar likumu. Uz tādiem balstās visa valsts pārvalde.

Kontrolei pār šo ierēdņu masu jābūt stingrai un tāda tā ir, jo valsts ideja balstīta uz lētticīgajiem - godīgajiem.

Ierēdņiem nav jābāž deguns vadības lietās. Bet paklausīgi jāizpilda viņu norādes, nonākot kompromisā ar likumu..

Vadība šo kompromisu novērtē līdz politisko partiju vadītāju spicei.

“Talantīgos” ierēdņus “valsts interesēs” iekļauj vadības un politiskās vadības koruptīvās - komerciāli izdevīgās shēmās, ko šobrīd redzam VID I. Jaunzemes rīcībā. Jaunzeme pati ir ierēdņa tipa vadītāja, tāpēc labi izprot politiskās vadības nozīmi pilnībā un ideāli iekļaujas politiskās vadības korupcijas- komercijas shēmās.

Viss tas nenāktu gaismā, ka E. Levits neuzkūdītu uz izrēķināšanos ar publicistu L. Lapsu un rakstnieku J. Liepnieku “nepatīkamas viņam literatūras dēļ.”

Atbildēt

Tā tas NAV, tu MELO, VID strāda pareizi

18.03.2023. 11:01

»

Dailonis

Pārbaudīsim, analizēsim, secināsim, - un parādīsim nodokļu maksātājiem figu...


VID darbinieki savā vairumā strādā labi, pareizi un godīgi,neapvainojiet.

Jā, nerunāsim par to korumpantu midzeni - izmeklētāji un viena cita daļa, kuri bojā to "medus mucu", grauj iestādes prestižu

Te tāpat kā par ierēdņiem, ka visi ierēdņi esot blēži.

Meli, meli, meli un ļoti lieli meli. Ierēdnis nevar strādāt slikti, jo viņu uzrauga nomenklatūra, kura ir korumpēta, nekaunīga, viltīga un blēdīga.

Visu vainu par nekārtībāmn uzveļ ierēdņiem, kuriem nav nekāda teikšanas iestādē, viņi ir vergi, muti atplest nedrīkst. Viņi paraksta dokumentus kā izpildītāji, kurus NOMENKLATŪRA pārtaisa pēc savas blēdības pakāpes.

Atbildēt

18.03.2023. 10:53

»

Aleksandrs Poika

...tiesiskums un labas pārvaldības princips, kur atrodams...dzemdību namā vai zooloģiskajā dārzā...? Latvijā uz papīra, kā bērnu paskās


Es šīm pasakām sen vairs neticu. Visi solījumi 32 gadus no valsts bija, ka “atbalsta uzņēmējdarbību”. Bija laiks, kad tam ticēju un maksāju nodokļus. Jutu, ka tā daudzi darīja. Kad manai uzņēmējdarbībai valsts sāka likt šķēršļus, sapratu, ka esmu uz vienas takas ar “nāvīgu ienaidnieku” un jautājums ir “kurš kuru”. Tad, kad VID safabricēja operatīvo lietu pret mani, kas izgāzās, sapratu savas spējas, kā pretoties tam “noziedznieku kantorim”.

Nupat Kasjauns publicēts Vj. Dombrovska raksts par detaļām līgumā ar Aizsardzības ministriju, kas beidzās ar KNAB kratīšanām pirms pāris dienām.

Vasarā kādai firmai sniedzu bezmaksas juridisko konsultāciju dronu iepirkumā, kāda veida līgumu jāslēdz. ASV juridiskajā literatūrā atradu, ka Pentagons slēdz līgumus ar ASV, ko finansē Federālā rezervju sistēma , neprecizējot summu, bet papildus līgumā ieraksta, ka “apmaksās visus papildus izdevumus”, noslēpjot gala summu, kas faktiski ir neierobežota.

Pārsteigumu man sagādāja Vj. Dombrovska informācija, ka ipārtikas iepirkumā Aizsardzības ministrija noslēgusi tieši tāda tipa līgumu. Bet diletantiski. Tāpēc iekrita. Bija jāmin 8 miljoni un nebija jāmin nekāda iespējamā gala summa, vienkārši bija jāieraksta mazs teikums - “AM apņemas apmaksāt visus papildus izdevumus”.

Sakiet vēl, ka Latvija nav pilna ar idiotiem. “Debīliem idiotiem”.

Interesantākais, ka partijai LPV līguma faktu, kas nonāca Saeimā, piespēlēja rakstnieks Jurģis Liepnieks. Es tagad viņu atzīstu par rakstnieku. Kaut daudz no viņa mutvārdos teiktā ir stipri jārediģē.

Atbildēt

Juristi pret grāmatvedības speciālistiem

18.03.2023. 10:49

»

Tiesībsargs ar 8000 € mēnešalgu

Ko tad viņš sarakstījis? Ne jau viņš, bet juristi...


Latvija NA TIESĪBSARGA< bet aplami grāmatvedības "speciālisti". Cik ilgi šis murgs turpināsies. Tāpat 10 grāmatveži, speciālisti praktiskie revizori atklāj blēdības iestāde, un te viens tiesnesis, kurš neko nesaprot no grāmatvedības matemātikas, nospriež Valsts kontroles revīziju atzīt par nepatiesu vai līdzīgi.

Tiesībsargas JANSONS jau ne reizi vien pieķerts savās aplamībās, pat pa tiešo, klātbūtnē. Nu tad paliek pikts gan.

Tiesībsargs un viņa svīta neatšķir, kas ir grāmatvedība, kas ir jurisprudence.

Tāpat Juris STUKŅS, ģenerālprokurors nesaprot, ka izmeklētājiem jāļauj strādāt patstāvīgi, bet nē, Stukans mudina un laikam risina bīdīt prokurorus, lai viņi "bīdītu un dīdītu" izmeklētāju un stāsta aplamības - vajagot prokurotam stradāt ni krimnimālprocesa ierosināšanas 1. dienas kopā ar izmeklētāju. Nu tad pārvērt prokuroru par izmeklētaju un lai izmeklē, galvenais, lai atbild par izmeklēšanu, nevis re, DOS NORĀDĪJUMUS, bet atbildīgais būs izmeklētājs, viņu ķengās par sliktu darbu.

Vaio talāk - prokurors bija klāt pie lietas "dzemdībām", bet par aprūpi neatbild, pieņem lietu, ko pats uzraudzījis un atceļ izmeklētāja lēmumusm, izbeidz lietu vai ...citādi risina, kā bija nolēmis INSPEKTORizmeklēājs (izmeklētāju Latvijā nav).

Visi procesi pākārtoti ORGANIZĒTAJAI NOZIEDZĪBAI - FAKTS. Likumi pilni ar āmatpersonu neierobežotu varu, ar korupcijas nodrošināšanu vai likuma nav, lai apkarotu, nepieļautu korupciju. Kas, partiju sponsori nav politiska, atklāta, ar likumu noteikta korupcija? - jo naudu par velti neviens uzņēmējs nedāvina.

Visa valst ir bezatbildības un korupcijas, ORGANIZĒTĀS NOZIEDZĪBAS sistēmas balsts... a

MEDICĪNA - vien izlaupīšana ar kvotām, tautas slepkavošana, naudas izspiešana: speciālisyti izmeklējumu darbinieki sēž, neko nedara, PRASA ASTRONOMISKAS SUMMAS SAMAKSĀT.Hitlers - Staļins slepkavoja pa tiešo, tagad tauta mirstpaši kā prusaki pēc indes.

SLEPKAVAS - izmeklējumu jāgaida 12 mēnešus. Medicīnas speciālisti strādā 7 darba vietās 2 stunda nedēļā un visur saņem algu PAR NEKĀ NEDARĪŠANAU, lai cik tā lielā. Atnāku pie kabinetiem, neviena pacienta nav, bet nepieņem.

Atbildēt

Dailonis

18.03.2023. 10:40

Pārbaudīsim, analizēsim, secināsim, - un parādīsim nodokļu maksātājiem figu!
Tas ir viss ko varam un gribam izdarīt.
Nelikumīgi iekasēt - to VID dara izcili, bet kaut ko pārmaksātu vai citādi likumā paredzētā kārtībā atmaksājamu - to izdarīt nekādi nespēj, kaut vai runājot tikai un vien par PVN. Un kavējumu naudas - tikai no iedzīvotājiem, bet ja VID ko kavē - tad nulle.
Kā šādu netīru varu iespējams cienīt, ja tie neciena paši sevi?

Atbildēt

nodoklis par nodokļu maksāšanu

18.03.2023. 10:34

Aplika visu nekustīgo ar nodokļiem, tagad katru iedzīvotāju atsevišķi. Jā! Un suņi ar kaķiem arī aplikti, par tiem arī visādi noteikumi, lai aplaupītu tautu.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

18.03.2023. 10:12

...tiesiskums un labas pārvaldības princips, kur atrodams...dzemdību namā vai zooloģiskajā dārzā...? Latvijā uz papīra, kā bērnu paskās...

Atbildēt

Tiesībsargs ar 8000 € mēnešalgu

18.03.2023. 09:48

Ko tad viņš sarakstījis? Ne jau viņš, bet juristi.

Ka VID ar VID represētajiem un apkrāptajiem jāpanāk izlīgums. Gaidi ar maisu, ka VID pats sāks atmaksāt izšmugulēto naudu.

Otrkārt, Jansons padraud ar rādītājpirkstu VID virzienā - nu, nu, tā nedariet, nav smuki, rekomendēju!

Tas viss!

Atbildēt

wow

18.03.2023. 09:06

VID jālikvidē, funkcijas jāizkontraktē nopietnai auditorfirmai.

Atbildēt

Haralds Kalns

18.03.2023. 09:03

Saprotiet, ka fortifikācijas izbūve VIP neaizskaramo sarakstam, aizņem ievērojami daudz laika un piepūles. Arī kukuļos pienestā koruptīvā naudiņa jāpaspēj apčubināt - saskaitīt, sadalīt, novirzīt!!!

Atbildēt

fakts

18.03.2023. 07:43

Pilnīgi slima suņa murgi. VID veiktā nodokļu deklarācijas iesniegšana ir personai labvēlīgāks lēmums nekā nodokļu audita veikšana, tāpēc uz to nekādi nav attiecināmas iebildes par likuma atpakaļejošu spēku.

Atbildēt

vv

18.03.2023. 07:25

"ir veicināt cilvēktiesību aizsardzību un sekmēt, lai valsts vara tiktu īstenota tiesiski, lietderīgi un atbilstoši labas pārvaldības principam"

Viss jau labi, lai taisa iedzīvotāju ien.dekl., tikai lai laicīgi informē, nevis pēc gada, kad jau sarēķinātas kavējuma naudas.
Kāpēc šis labais princips strādā tikai vienos vārtos? Kāpēc netaisa deklarācijas tiem kam ir pārmaksa, um automātā neatgriež naudu uz kontu, viņiem tak ir viss info par iedzīvotājiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...