Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Uzreiz atbildu kritiķiem, kas mēģinās iebilst no sliekšņa. Es zinu, kas bija fašisti un kur tie radās. Zinu, ka nacisti bija Vācijā, ludīti Anglijā, bet hunveibini - Ķīnā. Es neesmu valodnieks, un vārds “ekobiomedfašisti” man liekas neveikls. Tikai mēģinu apelēt pie Eiropas pieredzes un atrast apzīmējumu parādībai, kura ir ļaunāka un tālejošāka par 3.Reiha ideoloģiju, kas joprojām cilvēku apziņā nostiprinājusies kā ļaunuma etalons.

Bet tas tā nav. Jo nacistu rokās nebija pat 10 daļas no šodienas neliešu arsenāla. Tā kā pieturēsimies vien pie vecā, labā apzīmējuma “fašisti”, ko godam nes doktora Mengeles kolēģi baltos uzsvārčos, Gebelsa mantinieki Feisbukā un klimata pārmaiņu “liecinieku” sektas adepti, algotņi un līdzskrējēji, no kuriem mudž latvju establišments un masu mediji.

Vai organizēta pretošanās kustība pastāv?

Pēdējās dienās Eiropa vārās, mutuļo un vietām pat deg. Briseles policija bēg un meklē patvērumu metro stacijās, demonstranti izmanto paštaisītas iekārtas petaržu izšaušanai, un tautas naids lēnām virzās pareizā gultnē - pret globālistu korumpēto, prettautisko lokālo varu.

Vienota pretošanās fronte gan joprojām nepastāv, vērojama reģionāla un informatīva pārrobežu sadarbība. Tomēr drīzumā sagaidāma arī nopietnāka koordinācija un finanšu plūsmas pastiprināšanās, jo globālistu nekaunīgais uzbrukums devis skaidru signālu nacionālajam kapitālam daudzās valstīs. Un šis, pamatā rūpnieciskais, kapitāls saprot, ka, nepārejot aktīvā uzbrukumā, tas zaudēs globālajiem plēsoņiem.

Notikumu gaita visu saliek pa vietām, pat mūsu Izmirātā iesēdināts Lembergs, bet ierosināti procesi pret Šleseru un Šķēli. Un var pat nešaubīties, ka bezkompromisa Bordāna “troikas” ietupinās jebkuru dzīvu būtni, ja vien to prasīs globālo baņķieru intereses un kurss uz vietējo konkurentu iznīcināšanu. Paredzams, ka nacionālais kapitāls savai aizsardzībai drīz radīs gan savas kustības, gan arī cīņas ideoloģiju.

Kur slēpjas pretošanās kustības spēks?

Pamatkļūda, ko pieļāva globālās afēras un Lielā Reseta plānotāji, ir fatāla un izriet no viņu mehāniskās pasaules uztveres, - viņu skatījumā mēs esam tikai bioroboti, staigājoši gaļas gabali, kuros piezemēt vakcīnas un dokumentēt tās fermas uzskaites sistēmās digitālā veidā. Dieva jēdziena un garīgās pasaules šajos aprēķinos nav. Dieva gan bieži vien nav arī Rietumu vidēji statistiskā cilvēka pasaulē, bet tas pilnīgi noteikti slēpjas Rietumu cilvēka arhetipiskajā konstrukcijā un neredzamajā kodā. Mēs visi esam no Renesanses, tas pamatos nav sātanisms, bet dievcilvēka un garīgu meklējumu koncepts un cilvēka būtības pirmkods, ko neuzrāda labi apmaksātu gēnu inženieru dārgās iekārtas.

Savukārt šis pats pirmkods signalizē jebkuram Eiropas iedzīvotājam, ka ienaidnieks ir pietuvojies pie pašas cietokšņa sienas un tālāka atkāpšanās nav iespējama. Un šis ienaidnieks ir atnācis ne tikai paņemt viņu un viņa mantu, bet arī ielauzties viņa būtībā un modificēt viņa ķermeni.

Cik augsts ir sāpju slieksnis?

Bija interesanti vērot, cik ātri vai lēni mans paziņu loks sāka saprast visa notiekošā absurdumu. Dažiem viss bija skaidrs pirmajos plāndēmijas mēnešos, daži nav sapratuši vēl tagad, pat bez darba sēdēdami. Tomēr šobrīd notiek lavīnveidīga pamošanās no mentālās komas, jo dabiskā racionalitāte strauji atgriežas pie kritisku sliekšņu sasniegšanas.

Labi strādā aizkustinošā Kariņa vēlme iemānīt trešo šprici pa virsu divām citām tikpat bezjēdzīgām. Vakcinēto biežā slimošana un nāves ir padarījušas procesu absurdu vairākuma acīs, ko apstiprina arvien sarūkošie vakcinācijas tempi. Nākošais klupšanas akmens ir vakcīnu derīguma termiņš, jo tūlīt plašs sabiedrības slānis kļūs “nesadarbīgs” un daudzi 3. reizi durties vairs neies. Presings uz šo sabiedrības daļu ir neproduktīvs, jo ļoti daudziem vairs nav ko zaudēt, un es nebrīnītos , ja kāds īpaši “nesadarbīgs” mēģinātu ielauzt Pavļuta pauri tā vietā, lai saņemtu “balstvakcīnu”.

Taču vairums izmisušo cilvēku, kas joprojām ir savas valsts patrioti, domā absolūti pareizi. Un, proti, jo ātrāka un nesaudzīgāka būs pretošanās un valdošās elites nobīdīšana, jo labākā starta pozīcijā un atjaunošanu atradīsies valsts. Jo samierināšanās ar vardarbību to nenovērš, upuris nonāk arvien zemākā spirāles posmā. Domājot par maizi, nedrīkst aizmirst par brīvību, - tas ir taisnākais ceļš, lai pazaudētu abus.

Ko darīt?

Globālistu kontrolētie mediji, profesionālie siseņēdāji, “eksperti” un cita globālistu tauta klaji sola pārtikas cenu pieaugumu, piegādes ķēdes tiek apzināti sarautas, minerālmēslu ražošana lēnām apstājas. Fakts, ka tuvojas bads, ir acīmredzams.

Un nevajag gaidīt, ka Kariņa valdība pieņems valsts programmu par degvielas ražošanu uz vietas, valsts lauksaimniecības programmu Latvijas apgādei ar graudiem un elementāro pārtiku. Nesagaidīsiet pat tad, kad pusvalstij vairs nebūs ko ēst.

Viņi ceļ un cels nodokļus tik ilgi, kamēr ikviens sapratīs, ka ir tikai viens vīruss un tā ir Kariņa hunta. Un tautas izdzīvošana ir tikai tautas rokās, un izdzīvošanas kvalitāte ir atkarīga no tā, cik ātri šo huntu izdosies likvidēt. Maldu migla ir kritusi, nav vakcinēto un nevakcinēto, nav krievu un latviešu. Ir cilvēki pret robotiem, gluži kā Terminatorā.

Katrs no mums ir kareivis, katrs nes brīvo garu, katram ir tiesības izvēlēties, kādā pasaulē viņam dzīvot. Šķiru cīņa nekad nav nesāpīga, arī šoreiz nāksies tikt galā ar klimaktēristiem, zaļās pārejas klimatneitrālistiem, bezoglekļa publiku, globālās sasilšanas praviešiem un citiem nejēgām, kas vai nu aiz stulbuma vai naudas dēļ karo nepareizā pusē.

Karot nepareizajā pusē ir ļoti nopietni. Amerikāņu dokumentālie kadri rāda, kā raustās Dr.Mengeles kolēģu kājas pie karātavām. Vai Jums, Latvijas ārsti – LTV sejas, liekas, ka viss Jūsu sadarītais tā vienkārši “uzsūksies”? Vai Jums, Koalīcijas biedri - balsojamie roboti, liekas, ka Jūsu balsojumi nav pierakstīti? Vai esat dzirdējuši, ka revolūcijas apēd savus bērnus?

Klausa Švāba pieteiktā 4.industriālā revolūcija nebūs izņēmums - tā apēdīs Jūs!

Novērtē šo rakstu:

252
34

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....