Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Beidzot esat ieraudzījuši žīdu cionistu politiku

29.01.2022. 06:05

»

cilveks444

Mums ir pienācis laiks atzīt, ka esam pilnībā apmānīti! (tulkots no krievu valodas, nedaudz koriģēts un papildināts...


Tā ir valdīt ar šķelšanu, ielauzties bez ieročiem un nopelnīt uz sašķelto lētticīgo rēķina. Tāds izskatās 13. Saeimas “labas gribas žests” žīdu cionistu “ebreju kopienai”, kad valsts un tauta grimst parādos.

Žīdu cionistu Švābes kovidafēra ir izgāzusies? ..., lai atbrīvotu ceļu jaunām afērām, sagraujot valstis ar “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” prioritātēm, kas izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā.

QR kodu lietošanu uz laiku atcels, bet saglabās, jo nekas nav beidzies- lētticīgie jāatšķir no saprātīgajiem sociālo reitingu jaunajā elektroniskajā sistēmā.Atbildēt

Garām

29.01.2022. 05:26

Labs raksts, taču beidziet ar tām Prokrusta gultām. Itālijā tieši t.s. profašistiskās partijas cīnās pret savas tautas nobendēšanu ar potēm. Apnicis jau novecojušais dalījums ideoloģijās.

Atbildēt

cilveks444

29.01.2022. 02:16

Mums ir pienācis laiks atzīt, ka esam pilnībā apmānīti! (tulkots no krievu valodas, nedaudz koriģēts un papildināts)

Starp visām vakcīnām, kuras esmu zinājis savā dzīvē (pret difteriju, stingumkrampjiem, garo klepu, masalas, masaliņām, vējbakām, hepatīta, meningīta un tuberkulozes, kā arī pret gripu un pneimoniju).

Nekad neesmu redzējis vakcīnu, kas jūs piespiestu valkāt masku un ievērot sociālo distanci, pat ja esat pilnībā vakcinēts.

Nekad neesmu dzirdējis par vakcīnu, kas ļauj izplatīt vīrusu pat pēc vakcinācijas.

Nekad neesmu dzirdējis par loterijām, balvām, atlaidēm un citiem vakcinācijas stimuliem.

Nekad neesmu manījis, ka tiek veikta diskriminācija pret tiem, kas nav gatavi vakcinēties.

Ja jūs nebijāt vakcinējies, neviens necentās likt jums justies kā sliktam cilvēkam, kā sabiedrības atkritumam, kā izstumtajam, kā zemākas kastas cilvēkam.

Nekad neesmu redzējis vakcīnu, kas sagrautu attiecības, kas radītu naidu un ļaunumu, kas ārdītu ģimenes, kas radītu nesaskaņas un agresiju starp kolēģiem un draugiem.

Nekad neesmu redzējis, ka vakcinācijas neesamība liegtu iztiku, neļautu ieiet veikalā nopirkt nepieciešamās preces vai vajadzīgos pārtikas produktus, atņemtu iespēju paēst pusdienas ēdnīcā.

Nekad neesmu sastapies ar to, ka vakcinācijas neesamības dēļ tiktu zaudēts darbs, vai neļautu doties uz skolu bērniem, ka tiktu liegtas sporta nodarbības.

Nekad neesmu redzējis vakcīnu, kas ļautu 12 gadus vecam bērnam ignorēt vecāku nepiekrišanu.

Nekad neesmu manījis tik visaptverošu un totālu vakcīnu propagandu, kuras patiesībā nestrādā un vienīgais ko dara ir sniedz miljardu peļņu vakcīnu ražotājiem.

Nekad neesmu manījis, ka informācija par kādu produktu tiktu padarīta par tik slepenu un nepieejamu, kā tas notiek ar šīm vakcīnām.

Pēc visām iepriekš uzskaitītajām vakcīnām nekad neesmu redzējis tādu vakcīnu kā šī, kas diskriminētu, šķeltu, sanaidotu, diskriminētu, pazemotu, tiktu uzspiesta ar varu un meliem.

Šī ir baisa vakcīna! Tā dara visas šīs lietas, izņemot IMUNIZĀCIJU.

Jo joprojām ir nepieciešama revakcinācijas deva pēc pilnīgas vakcinācijas, jo joprojām ir jādod negatīvs tests pēc pilnīgas vakcinācijas, jo joprojām ir jāvalkā maskas pēc pilnīgas vakcinācijas, jo joprojām varam nonākt slimnīcā ar slimību, pret kuru veikta pilna vakcinācija, jo joprojām varam mirt no slimības pret kuru veikta pilna vakcinācija!

Tāpēc rodas viens vienīgs loģiskais un saprātīgais secinājums: “Mums ir pienācis laiks atzīt, ka esam pilnībā apmānīti!"

Atbildēt

Murr

28.01.2022. 18:10

»

Mjā

āksts


pimpis

Atbildēt

he, he

28.01.2022. 17:56

»

Muahhhāāā

Ja uz Mēness atrodas ASV karogs ,tad


ASV okupē visu, ko vien var okupēt. he, he

Atbildēt

Muahhhāāā

28.01.2022. 17:22

»

Jā, tā tiešām nav tautība

Tad kāpēc Burkina-Faso pēc valsts apvērsuma plīvo krievu Federastijas karogi


Ja uz Mēness atrodas ASV karogs ,tad .../.? :)))))))))))))))))))

Atbildēt

Jā, tā tiešām nav tautība

28.01.2022. 17:08

»

KR

Tikai idiots domā , ka okupants un komunists ir tautība


Tad kāpēc Burkina-Faso pēc valsts apvērsuma plīvo krievu Federastijas karogi.
https://youtu.be/GAHBmGOp6Wg

Atbildēt

jā, bet...

28.01.2022. 16:54

»

Ko tu debilais vari dirst?

Tu taču esi žīds! Tikai žīdi prot profesionāli sajaukt vietām saturu ar procesu! Vai ne? Tautas radošais gars jānved līdz absurdam jau sākumā! Jo nespēs atbildēt uz absurdu jautājumu. Vai ne tā, cirvi...


Nav gan ar prātiņu tev kaut kas kārtībā. Vienīgi apsaukāties un lamāties māki. Bet tieši tu jau esi tas, kas visus šeit par žīdu cionistiem apsaukā! Es turpretim tavas apsaukāšanās dēļ tev uzdevu vienkāršu jautājumu, uz kuru tu sava aprobežotā prātiņa dēļ neesi spējīgs atbildēt. Tagad, kā redzu, tu vairs pat sakarīgus teikumus savā komentārā nespēj uzrakstīt, laikam esi krietni uzņēmis uz krūts. Pārlasi kaut šo savu uzrakstīto teikumu:"Cionisti ir jāatmasko un jālikvidē cionistu stratēģijā kā bandīti..." Tātad, tavuprāt, cionistu stratēģijā ir paredzēts cionistus likvidēt??!! Ej nu labāk izgulies. Rīt varēsi visu pārlssīt un nokaunēties par savu stulbumu.

Atbildēt

MR

28.01.2022. 16:10

»

Nepsiho ,losi!

Dvēselēm nav tautības


Tikai idiots var tēlot, ka par dvēselēm te nerunā, bet runā par noziegumiem kurus veica krievu okupanti ar komunistiem.

Atbildēt

Ko tu debilais vari dirst?

28.01.2022. 16:00

»

jā, bet...

Tas, kā es dzīvoju ir mana darīšana, bet ja tu te plāties ar žīdu cionistiem, tad atbildi man uz vienkāršu jautājumu: Kas mainīsies, ja mēs turpmāk visus valsts izlaupītājus sauksim parr žīdu cionistiem? Nevari atbildēt? Tāpēc, ka negribi atbildēt! Tu esi valdošā režīma trollis, kas režīma sastrādātos...


Tu taču esi žīds! Tikai žīdi prot profesionāli sajaukt vietām saturu ar procesu! Vai ne? Tautas radošais gars jānved līdz absurdam jau sākumā! Jo nespēs atbildēt uz absurdu jautājumu. Vai ne tā, cirvi?

Tu žīdeli, var saukt miljons reižu “salds, salds..” bet mutē saldāk nekļūs! Tu žīdeli, var nosaukt kazu par govi, bet pienu vairāk tā nedos.

Cionistu ideoloģija jāvērtē pēc satura. Kā ienaidnieka stratēģija, nevis tukši viņi jāapsaukā. No apsaukāšanas bez pierādījumiem nekā nebūs! Cionisti ielaužas bez ieročiem.

Tāpat,žīdeli, tu vari jebkuru nosaukt par cionistu, nekas nemainīsies. Tu taču to zini, smerdeli! Cionisti ir jāatmasko un jālikvidē cionistu stratēģijā kā bandīti, kā viņi nogalināja Herbertu Cukuru. Ar cirvi? Tas sagaida cionistus. Nekur viņi nepaslēpsies. Arī tu. Arī Levits un Mūrniece.

Atbildēt

jā, bet...

28.01.2022. 14:16

»

Nemainīsies, ja arī sauksi par komunistiem

Ja tev pašam nav savu vērtību, tad tev ir un būs vienalga, atpazīstot komunistus vai cionistus, kas ar savu iedeoloģiju sakārto tavu dzīvi, kuru tu nevari ietekmēt...


Tas, kā es dzīvoju ir mana darīšana, bet ja tu te plāties ar žīdu cionistiem, tad atbildi man uz vienkāršu jautājumu: Kas mainīsies, ja mēs turpmāk visus valsts izlaupītājus sauksim parr žīdu cionistiem? Nevari atbildēt? Tāpēc, ka negribi atbildēt! Tu esi valdošā režīma trollis, kas režīma sastrādātos noziegumus grib uzvelt kaut kur pasaulē mītošiem žīdu cionistiem. Nu ļoti izdevīgi, vai ne? Kad tauta Kariņu ņems pie rīkles, šis teiks "es jau neko, pie visa vainīgi tie žīdu cionisti"

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

28.01.2022. 12:48

"Nav latviešu un krievu..." Jā, jā, tovarišč Ļejin, ir Latvijas tauta.... . Fašisti !!! Tu, Lejiņ, esi visīstākais gobālistu/kremlistu trollis, kuram patiešām būtu jāatrodas aiz restēm... .

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

28.01.2022. 11:47

»

Mjā

Kādēļ klausīties to kremļa dzeguzi Soloņinu, ja ir pietiekoši daudz adekvātu vēsturnieku


Tur jau tā lieta, ka Soloņins nu nekādi nekādi nav kremļa vēsturnieks, bet vēsturnieks, kurš savu publikāciju dēļ bija spiests Krieviju pamest. Viņš vienkārši ir godīgs un pasaka visu, kā ir patiesībā. Viņš rakstīja par PSRS sagrāvi 1941.gadā, viņš rakstīja, ka Ļeņingradas blokādes patiesībā nebija un t.t. Tāpēc viņš Krieviju bija spiests pamest un pārvākties uz Ukrainu. Tur viņš satika vietējos nacionālistus un savā kanālā viņš pa plauktiņiem uzskatāmi izskaidro un parāda, kas patiesībā ir ukrainas nacionālisti. Interneta troļļiem atrast Marka Solonina kanālu youtube nu nekādi nav problēma. Bet Bordāns ir puskoka lēcējs, kurš ar savu piedalīšanos apkaunoja Gunāra Astras piemiņas pasākumu, šo pasākumu sabojāja. Un visi, kas par viņu fano un balso, ir Latvijas atkritumi. Bordāna elektorāts ir mazs un tie pārvarā ir dumji, manipulējami neizglītiti ļautiņi, kas nesaprot, ka aiz patriota izkārtnes slēpjas populists un pašlabuma meklētājs.

Atbildēt

Kremļa smerdelim

28.01.2022. 11:25

»

ASV protektorāts Latvija

Zīdaiņus brokastīs taču ēd Lukašenko. To taču Latvijas atkarīgie masmēdeķļi mums jau pastāstīja. Bet tu vispirms paklausies par ukraiņu nacionālistiem un pēc tam runā. Es viņus pats esmu redzējis. Garīgi slimi aprobežoti indivīdi...


okupantu primāts pat nav iemācījies linku iekopēt, bet tas viens kurš atverās, parāda kā nacionālisti cīnās pret korupciju Ukrainā.
Tāpēc tādiem kā tev Bordāns nepatīk.

Atbildēt

Nemainīsies, ja arī sauksi par komunistiem

28.01.2022. 11:08

»

jā, bet...

Tā arī tu nespēj man paskaidrot, kas mainās, ja mēs visus Latvijas izlaupītājus turpmāk sāksim saukt par žīdu cionistiem


Ja tev pašam nav savu vērtību, tad tev ir un būs vienalga, atpazīstot komunistus vai cionistus, kas ar savu iedeoloģiju sakārto tavu dzīvi, kuru tu nevari ietekmēt.

Turpini vien dzīvot savu dzīvnieka dzīvi, tev ir vienaldzīgs tavas valsts un tavas tautas liktenis.

Visticamāk, ka esi SSSR okupācijas jauktenis.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

28.01.2022. 10:37

»

ka tik ne tā

Visu tu pateici. Vienīgi aizmirsi vēl uzrakstīt, ka ukraiņu nacionālisti ķer un ēd mazus bērnus


Zīdaiņus brokastīs taču ēd Lukašenko. To taču Latvijas atkarīgie masmēdeķļi mums jau pastāstīja. Bet tu vispirms paklausies par ukraiņu nacionālistiem un pēc tam runā. Es viņus pats esmu redzējis. Garīgi slimi aprobežoti indivīdi.
https://www.youtube.com/watch?v UuRksYPELaQ
https://www.youtube.com/watch?v FNGlVhcJ9Qs
https://www.youtube.com/watch?v 9B4dIGv0uCc

Atbildēt

Bez

28.01.2022. 10:33

»

Uzskatāms piemērs

kā ielaužas cionisti bez ietočiem Latvijas Valsts kasē un paņem 40 miljonus euro


Bez problēmām, Latvijai naudas ir vairāk kā jebkad agrāk!

Atbildēt

kkk

28.01.2022. 10:10

Gaidu tiesu kurā objektīvi izvērtēs kariņa, pavļuta un viņķeles (nedrīkst arī ilzi aizmirst), kaitējumu Latvijas Republikai un tās pilsoņiem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

28.01.2022. 09:56

Iesaku visiem paklausīties youtube Marka Solonina kanālā par ukraiņu nacionālistiem: Где и какую Украину хотела построить ОУН, kāda ir ukraiņu nacionālistu ideoloģija: https://www.youtube.com/watch?v Aq2_73V3Jew Monoetnisku totalitāru fašistisku valsti viņi taisās izveidot un taisās paņemt visas zemes, kuras spēs ar spēku tai pievienot, padzīt no tām visus cittautiešus. Viņu ideoliģija ir no paša sākuma bijusi nacionālistiska un fašistiska, un viņi no tā nemaz nakaunās. Marks Soloņins ir zināms antisovetčiks. Viņš atmaskoja Staļina un PSRS noziegumus. Tāpēc no Krievijas viņš bija spiests aizbēgt un nav pamata uzskatīt, ka viņš pauž prokrieviskus uzskatus un apmelo baltos pūkainos ukraiņu nacionālistus. Tāpēc arī nav brīnums, ka pēc tam, kad šie ukraiņu nacionalisti uztaisīja puču Kijevā, Krimas parlaments ātri nobalsoja par neatkarību no Ukrainas. Arī Donbasā Putinam nebija vajadzības iebrukt, jo tur dzīvo 80% etniskie krievi, kuriem ar ukraiņu nacionālistiem ir klaji naidīgas attiecības. Konflikts tāpēc nebija nevienam speciāli jārada. Bet ukraiņu nacionālisti tā vietā, lai risinātu ar savas valsts iedzīvotājiem sarunas uzreiz sāka ar aviāciju bombardēt Luganskas pilsētas domi. Iedomājaties - Latvijas Seima sanāk, lai pasludinātu neatkarību, bet Gorbačovs pavēl PSRS aviācijai bombradēt Saeimu. Nevarat kaut ko tādu iedomāties! Bet tieši tā rīokojās ukraiņu nacionālisti. Konfliktam Ukrainā ir nacionāls iekšējs raksturs, bet lai to slēptu, Kijevas valdība visu vainu noveļ uz Putinu un Krieviju.

Atbildēt

Uzskatāms piemērs

28.01.2022. 06:57

»

Aha!

Tie, kas dzen LV postā ir cionisti, jo kalpo cionisma internacionālisma ideoloģijai. Un nepretojas ar savu izvēli. Cionisms ir ielaušanās bez ieročiem. Dzīvs piemērs - 13. Saeima, valstij brūkot, nobalso par “abas gribas žestu” - nozog valstij 40 miljonus žīdu cioistiem...


kā ielaužas cionisti bez ietočiem Latvijas Valsts kasē un paņem 40 miljonus euro.

Viņi, nabadziņi “ebreju kopienai”, ir gatavi paņemt pa daļām, jo kase ir pustukša. Kad atkal valsts aizņemsies?

Atbildēt

Aha!

28.01.2022. 06:50

»

jā, bet...

Vai tad, ja kāds savā darbā piemin ebrejus, viņš ir žīdu cionists? Kādi ir tie Švābes tekstu konteksti, no kuriem izriet nepārprotamas cēloņsakarības, ka kovidafēra ir atriebība Zālamanā projektā visām tautām? Es nekur neko tādu neesmu lasījis...


Tie, kas dzen LV postā ir cionisti, jo kalpo cionisma internacionālisma ideoloģijai. Un nepretojas ar savu izvēli. Cionisms ir ielaušanās bez ieročiem. Dzīvs piemērs - 13. Saeima, valstij brūkot, nobalso par “abas gribas žestu” - nozog valstij 40 miljonus žīdu cioistiem.

Cionistu žīdi ir divas augstākās valsts amatpersonas - Levits un Mūrniece. Tavu māt, kāda sagadīšanās!

Atbildēt

Latvietis

28.01.2022. 02:36

Vai bordana likums ka nedrīkst stāstīt patiesību jau pieņemts?

Atbildēt

Arnands

28.01.2022. 00:40

Kolosāls raksts!

Atbildēt

Mx

28.01.2022. 00:34

»

ASV protektorāts Latvija

Šeit otrajā daļā tiem, kas nesaprot, izskaidrots, kas ir fašisms


Ja Marks Soloņins ir rusofobs, tad Tu esi urlu civilizācijas mēslaines adepts.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

27.01.2022. 22:39

Šeit otrajā daļā tiem, kas nesaprot, izskaidrots, kas ir fašisms:
https://www.youtube.com/watch?v Aq2_73V3Jew
Iesaku paklausīties tas ir pazīstams rusofobs Marks Solonins.

Atbildēt

Andris Akers

27.01.2022. 22:30

Kāpēc man nepatīk "Pietiek.com". Prusts teica, ka aiz faktiem slēpjas likumi. Tie, kas pieķeras faktiem, neredz likumus. Prieki ir tikai par likumiem. Man absolūti neko neizsaka šitāds levits vai šitāds vaškevics, šitāds skandāls vai šitāds. Padomju režīms ir vislielākais skandāls. Un jums ir vajadzīgs metafizisks atstatums, kas ir latvijas valsts pamats - tas ir fašisms. Indivīda brīvības tur nav vispār, ir tautas loģika, ir kolektīvā, bet padomju varai nav "ES VARU' struktūras, tās vietā padomju figuranti cierē uz varu - viņi kļūst vareni kā monopols varā. Viņi ir vareni iekš varas. Var pavēlēt, bļaut... Tauta, monopols, labākie, jo vienīgie.... you got me, filosofijas profesorei bija taisnība. Tu par miljonāru kļūsti, esot padomju prokurors. Tikai tā.

Atbildēt

gildenšterna draugs

27.01.2022. 22:26

Nu vienojies,tevi jau gaida rubīnzvaigžņotie antifašisti,ko tu te mīsties.

Atbildēt

Mx

27.01.2022. 21:40

Vispirms ir jātiek skaidrībā ar fašistiskās Padomju savienības mantojumu un jālikvidē Putina fašistiskā civilizācijas mēslaine.

Atbildēt

bija jau

27.01.2022. 21:35

»

derdz

Latvijas Republikas Satversmes tiesai...


Tautas fronte. Jau toreiz TF akciju laikā dažs tālredzīgi teica - mēs te ejam un cīnamies, ka tikai vēlāk nebūtu tā, ka to izmantos veikli ļaudis.

Atbildēt

smiekls

27.01.2022. 21:07

Autoram baigais sašutums par kaut kādu gandrīz gadu senu ReBaltica rakstu, jo laikam pret jaunākiem antivakceru un kovidiotu saražoto viltusziņu atmaskojumiem nav ko iebilst.

Atbildēt

Atbilde

27.01.2022. 21:04

»

jā, bet...

Vai tad, ja kāds savā darbā piemin ebrejus, viņš ir žīdu cionists? Kādi ir tie Švābes tekstu konteksti, no kuriem izriet nepārprotamas cēloņsakarības, ka kovidafēra ir atriebība Zālamanā projektā visām tautām? Es nekur neko tādu neesmu lasījis...


Citāts” Un pat ja tas Švābe un Davosas ekonomikas forums ir saistīts ar cionismu, tad kas ir tie, kas izlaupa un postā dzen Latviju, vai arī cionisti? Un kas mainšies, ja mēs šos zagļus, blēžus un neliešus turpmāk sauksim par žīdu cionistiem? Vai viņi no tā kaut kā nobīsies?”

Ne katrs nelietis ir “žīdu cioists”, jo runa ir par ideoloģiu.

Atbilde ir tāda :” Ienaidnieku ir jāatpazīst”.

Kā jau minēju : “Mums, latviešiem, nav jādomā to, ko saka hunta.. utt.”

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

27.01.2022. 20:36

Spriežot pēc interneta komentāriem, Latvijā ir pilns ar fašistiem- Delavers, Ivo, skolnieciņš, de Soto tie ir tikai daži viņu pseidonīmi. Interneta komentāros mudž no fašistiem. Var lasīt par Hitlera dižo ģēniju un gaudas, ka Hitleram viņa dižos darbus neļāva pabeigt līdz galam. Ļoti iespējams, ka liela daļa šo komentāru nāk no NATO debīlības centra troļļiem.

Atbildēt

jā, bet...

27.01.2022. 20:25

»

Gudrs jautājums ar negudru jautātāju

Kā jau minēju, Švābes māte ir ebrejiete Anna. Tas nu būtu skaidrs. Jautāums bija cits. Par to, kā Švābe un Davosas ekonomikas forums ir saistīts ar cionismu...


Vai tad, ja kāds savā darbā piemin ebrejus, viņš ir žīdu cionists? Kādi ir tie Švābes tekstu konteksti, no kuriem izriet nepārprotamas cēloņsakarības, ka kovidafēra ir atriebība Zālamanā projektā visām tautām? Es nekur neko tādu neesmu lasījis.
Un pat ja tas Švābe un Davosas ekonomikas forums ir saistīts ar cionismu, tad kas ir tie, kas izlaupa un postā dzen Latviju, vai arī cionisti? Un kas mainšies, ja mēs šos zagļus, blēžus un neliešus turpmāk sauksim par žīdu cionistiem? Vai viņi no tā kaut kā nobīsies?

Atbildēt

Gudrs jautājums ar negudru jautātāju

27.01.2022. 20:03

»

jā, bet...

Vai tāpēc, ka viņa māte ir ebrejiete un viņš piemin ebreju vajāšanas viņš ir žīdu cionists


Kā jau minēju, Švābes māte ir ebrejiete Anna. Tas nu būtu skaidrs. Jautāums bija cits. Par to, kā Švābe un Davosas ekonomikas forums ir saistīts ar cionismu.

Ko sniedza atbilde? Atbilde bija ar retorisku jautājumu - kāpēc Švābe savā darbā “Covid-19. Lielā ekonomikas nonuļļošana” vispār piemin ebrejus.

Jo faktiski taču vīrusiem un to izplatībai nav nekāda sakara ar ebrejiem! Vai ne tā? No Švābes tekstu konteksta izriet nepārprotamas cēloņsakarības, ka kovidafēra ir atriebība Zālamana projektā visām tautām par ebreju nicināšanu gadsimtu garumā.

IT tehnoloģijas izsauc jaunu izaicinājumu žīdu naudas usd - FRS aktualitātei reizē ar kapitālisma attīstības problēmām.

Bet cionisms ir žīdu galvenā ideoloģija, kura sakņojas atzinumā, ka “Dievs nav devis zemi izraēļu ebreju tautai un tai piederas ganīt visas tautas ar sinagogu zem atkātām debesīm”.

Atbildēt

Nirnberga II

27.01.2022. 19:44

Gatavojiet striķus un ziepes. Darba būs daudz, daudz vairāk nekā pēc WW2.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...