Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Beidzot esat ieraudzījuši žīdu cionistu politiku

29.01.2022. 06:05

»

cilveks444

Mums ir pienācis laiks atzīt, ka esam pilnībā apmānīti! (tulkots no krievu valodas, nedaudz koriģēts un papildināts...


Tā ir valdīt ar šķelšanu, ielauzties bez ieročiem un nopelnīt uz sašķelto lētticīgo rēķina. Tāds izskatās 13. Saeimas “labas gribas žests” žīdu cionistu “ebreju kopienai”, kad valsts un tauta grimst parādos.

Žīdu cionistu Švābes kovidafēra ir izgāzusies? ..., lai atbrīvotu ceļu jaunām afērām, sagraujot valstis ar “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” prioritātēm, kas izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā.

QR kodu lietošanu uz laiku atcels, bet saglabās, jo nekas nav beidzies- lētticīgie jāatšķir no saprātīgajiem sociālo reitingu jaunajā elektroniskajā sistēmā.Atbildēt

Garām

29.01.2022. 05:26

Labs raksts, taču beidziet ar tām Prokrusta gultām. Itālijā tieši t.s. profašistiskās partijas cīnās pret savas tautas nobendēšanu ar potēm. Apnicis jau novecojušais dalījums ideoloģijās.

Atbildēt

cilveks444

29.01.2022. 02:16

Mums ir pienācis laiks atzīt, ka esam pilnībā apmānīti! (tulkots no krievu valodas, nedaudz koriģēts un papildināts)

Starp visām vakcīnām, kuras esmu zinājis savā dzīvē (pret difteriju, stingumkrampjiem, garo klepu, masalas, masaliņām, vējbakām, hepatīta, meningīta un tuberkulozes, kā arī pret gripu un pneimoniju).

Nekad neesmu redzējis vakcīnu, kas jūs piespiestu valkāt masku un ievērot sociālo distanci, pat ja esat pilnībā vakcinēts.

Nekad neesmu dzirdējis par vakcīnu, kas ļauj izplatīt vīrusu pat pēc vakcinācijas.

Nekad neesmu dzirdējis par loterijām, balvām, atlaidēm un citiem vakcinācijas stimuliem.

Nekad neesmu manījis, ka tiek veikta diskriminācija pret tiem, kas nav gatavi vakcinēties.

Ja jūs nebijāt vakcinējies, neviens necentās likt jums justies kā sliktam cilvēkam, kā sabiedrības atkritumam, kā izstumtajam, kā zemākas kastas cilvēkam.

Nekad neesmu redzējis vakcīnu, kas sagrautu attiecības, kas radītu naidu un ļaunumu, kas ārdītu ģimenes, kas radītu nesaskaņas un agresiju starp kolēģiem un draugiem.

Nekad neesmu redzējis, ka vakcinācijas neesamība liegtu iztiku, neļautu ieiet veikalā nopirkt nepieciešamās preces vai vajadzīgos pārtikas produktus, atņemtu iespēju paēst pusdienas ēdnīcā.

Nekad neesmu sastapies ar to, ka vakcinācijas neesamības dēļ tiktu zaudēts darbs, vai neļautu doties uz skolu bērniem, ka tiktu liegtas sporta nodarbības.

Nekad neesmu redzējis vakcīnu, kas ļautu 12 gadus vecam bērnam ignorēt vecāku nepiekrišanu.

Nekad neesmu manījis tik visaptverošu un totālu vakcīnu propagandu, kuras patiesībā nestrādā un vienīgais ko dara ir sniedz miljardu peļņu vakcīnu ražotājiem.

Nekad neesmu manījis, ka informācija par kādu produktu tiktu padarīta par tik slepenu un nepieejamu, kā tas notiek ar šīm vakcīnām.

Pēc visām iepriekš uzskaitītajām vakcīnām nekad neesmu redzējis tādu vakcīnu kā šī, kas diskriminētu, šķeltu, sanaidotu, diskriminētu, pazemotu, tiktu uzspiesta ar varu un meliem.

Šī ir baisa vakcīna! Tā dara visas šīs lietas, izņemot IMUNIZĀCIJU.

Jo joprojām ir nepieciešama revakcinācijas deva pēc pilnīgas vakcinācijas, jo joprojām ir jādod negatīvs tests pēc pilnīgas vakcinācijas, jo joprojām ir jāvalkā maskas pēc pilnīgas vakcinācijas, jo joprojām varam nonākt slimnīcā ar slimību, pret kuru veikta pilna vakcinācija, jo joprojām varam mirt no slimības pret kuru veikta pilna vakcinācija!

Tāpēc rodas viens vienīgs loģiskais un saprātīgais secinājums: “Mums ir pienācis laiks atzīt, ka esam pilnībā apmānīti!"

Atbildēt

Murr

28.01.2022. 18:10

»

Mjā

āksts


pimpis

Atbildēt

he, he

28.01.2022. 17:56

»

Muahhhāāā

Ja uz Mēness atrodas ASV karogs ,tad


ASV okupē visu, ko vien var okupēt. he, he

Atbildēt

Muahhhāāā

28.01.2022. 17:22

»

Jā, tā tiešām nav tautība

Tad kāpēc Burkina-Faso pēc valsts apvērsuma plīvo krievu Federastijas karogi


Ja uz Mēness atrodas ASV karogs ,tad .../.? :)))))))))))))))))))

Atbildēt

Jā, tā tiešām nav tautība

28.01.2022. 17:08

»

KR

Tikai idiots domā , ka okupants un komunists ir tautība


Tad kāpēc Burkina-Faso pēc valsts apvērsuma plīvo krievu Federastijas karogi.
https://youtu.be/GAHBmGOp6Wg

Atbildēt

jā, bet...

28.01.2022. 16:54

»

Ko tu debilais vari dirst?

Tu taču esi žīds! Tikai žīdi prot profesionāli sajaukt vietām saturu ar procesu! Vai ne? Tautas radošais gars jānved līdz absurdam jau sākumā! Jo nespēs atbildēt uz absurdu jautājumu. Vai ne tā, cirvi...


Nav gan ar prātiņu tev kaut kas kārtībā. Vienīgi apsaukāties un lamāties māki. Bet tieši tu jau esi tas, kas visus šeit par žīdu cionistiem apsaukā! Es turpretim tavas apsaukāšanās dēļ tev uzdevu vienkāršu jautājumu, uz kuru tu sava aprobežotā prātiņa dēļ neesi spējīgs atbildēt. Tagad, kā redzu, tu vairs pat sakarīgus teikumus savā komentārā nespēj uzrakstīt, laikam esi krietni uzņēmis uz krūts. Pārlasi kaut šo savu uzrakstīto teikumu:"Cionisti ir jāatmasko un jālikvidē cionistu stratēģijā kā bandīti..." Tātad, tavuprāt, cionistu stratēģijā ir paredzēts cionistus likvidēt??!! Ej nu labāk izgulies. Rīt varēsi visu pārlssīt un nokaunēties par savu stulbumu.

Atbildēt

MR

28.01.2022. 16:10

»

Nepsiho ,losi!

Dvēselēm nav tautības


Tikai idiots var tēlot, ka par dvēselēm te nerunā, bet runā par noziegumiem kurus veica krievu okupanti ar komunistiem.

Atbildēt

Ko tu debilais vari dirst?

28.01.2022. 16:00

»

jā, bet...

Tas, kā es dzīvoju ir mana darīšana, bet ja tu te plāties ar žīdu cionistiem, tad atbildi man uz vienkāršu jautājumu: Kas mainīsies, ja mēs turpmāk visus valsts izlaupītājus sauksim parr žīdu cionistiem? Nevari atbildēt? Tāpēc, ka negribi atbildēt! Tu esi valdošā režīma trollis, kas režīma sastrādātos...


Tu taču esi žīds! Tikai žīdi prot profesionāli sajaukt vietām saturu ar procesu! Vai ne? Tautas radošais gars jānved līdz absurdam jau sākumā! Jo nespēs atbildēt uz absurdu jautājumu. Vai ne tā, cirvi?

Tu žīdeli, var saukt miljons reižu “salds, salds..” bet mutē saldāk nekļūs! Tu žīdeli, var nosaukt kazu par govi, bet pienu vairāk tā nedos.

Cionistu ideoloģija jāvērtē pēc satura. Kā ienaidnieka stratēģija, nevis tukši viņi jāapsaukā. No apsaukāšanas bez pierādījumiem nekā nebūs! Cionisti ielaužas bez ieročiem.

Tāpat,žīdeli, tu vari jebkuru nosaukt par cionistu, nekas nemainīsies. Tu taču to zini, smerdeli! Cionisti ir jāatmasko un jālikvidē cionistu stratēģijā kā bandīti, kā viņi nogalināja Herbertu Cukuru. Ar cirvi? Tas sagaida cionistus. Nekur viņi nepaslēpsies. Arī tu. Arī Levits un Mūrniece.

Atbildēt

jā, bet...

28.01.2022. 14:16

»

Nemainīsies, ja arī sauksi par komunistiem

Ja tev pašam nav savu vērtību, tad tev ir un būs vienalga, atpazīstot komunistus vai cionistus, kas ar savu iedeoloģiju sakārto tavu dzīvi, kuru tu nevari ietekmēt...


Tas, kā es dzīvoju ir mana darīšana, bet ja tu te plāties ar žīdu cionistiem, tad atbildi man uz vienkāršu jautājumu: Kas mainīsies, ja mēs turpmāk visus valsts izlaupītājus sauksim parr žīdu cionistiem? Nevari atbildēt? Tāpēc, ka negribi atbildēt! Tu esi valdošā režīma trollis, kas režīma sastrādātos noziegumus grib uzvelt kaut kur pasaulē mītošiem žīdu cionistiem. Nu ļoti izdevīgi, vai ne? Kad tauta Kariņu ņems pie rīkles, šis teiks "es jau neko, pie visa vainīgi tie žīdu cionisti"

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

28.01.2022. 12:48

"Nav latviešu un krievu..." Jā, jā, tovarišč Ļejin, ir Latvijas tauta.... . Fašisti !!! Tu, Lejiņ, esi visīstākais gobālistu/kremlistu trollis, kuram patiešām būtu jāatrodas aiz restēm... .

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

28.01.2022. 11:47

»

Mjā

Kādēļ klausīties to kremļa dzeguzi Soloņinu, ja ir pietiekoši daudz adekvātu vēsturnieku


Tur jau tā lieta, ka Soloņins nu nekādi nekādi nav kremļa vēsturnieks, bet vēsturnieks, kurš savu publikāciju dēļ bija spiests Krieviju pamest. Viņš vienkārši ir godīgs un pasaka visu, kā ir patiesībā. Viņš rakstīja par PSRS sagrāvi 1941.gadā, viņš rakstīja, ka Ļeņingradas blokādes patiesībā nebija un t.t. Tāpēc viņš Krieviju bija spiests pamest un pārvākties uz Ukrainu. Tur viņš satika vietējos nacionālistus un savā kanālā viņš pa plauktiņiem uzskatāmi izskaidro un parāda, kas patiesībā ir ukrainas nacionālisti. Interneta troļļiem atrast Marka Solonina kanālu youtube nu nekādi nav problēma. Bet Bordāns ir puskoka lēcējs, kurš ar savu piedalīšanos apkaunoja Gunāra Astras piemiņas pasākumu, šo pasākumu sabojāja. Un visi, kas par viņu fano un balso, ir Latvijas atkritumi. Bordāna elektorāts ir mazs un tie pārvarā ir dumji, manipulējami neizglītiti ļautiņi, kas nesaprot, ka aiz patriota izkārtnes slēpjas populists un pašlabuma meklētājs.

Atbildēt

Kremļa smerdelim

28.01.2022. 11:25

»

ASV protektorāts Latvija

Zīdaiņus brokastīs taču ēd Lukašenko. To taču Latvijas atkarīgie masmēdeķļi mums jau pastāstīja. Bet tu vispirms paklausies par ukraiņu nacionālistiem un pēc tam runā. Es viņus pats esmu redzējis. Garīgi slimi aprobežoti indivīdi...


okupantu primāts pat nav iemācījies linku iekopēt, bet tas viens kurš atverās, parāda kā nacionālisti cīnās pret korupciju Ukrainā.
Tāpēc tādiem kā tev Bordāns nepatīk.

Atbildēt

Nemainīsies, ja arī sauksi par komunistiem

28.01.2022. 11:08

»

jā, bet...

Tā arī tu nespēj man paskaidrot, kas mainās, ja mēs visus Latvijas izlaupītājus turpmāk sāksim saukt par žīdu cionistiem


Ja tev pašam nav savu vērtību, tad tev ir un būs vienalga, atpazīstot komunistus vai cionistus, kas ar savu iedeoloģiju sakārto tavu dzīvi, kuru tu nevari ietekmēt.

Turpini vien dzīvot savu dzīvnieka dzīvi, tev ir vienaldzīgs tavas valsts un tavas tautas liktenis.

Visticamāk, ka esi SSSR okupācijas jauktenis.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

28.01.2022. 10:37

»

ka tik ne tā

Visu tu pateici. Vienīgi aizmirsi vēl uzrakstīt, ka ukraiņu nacionālisti ķer un ēd mazus bērnus


Zīdaiņus brokastīs taču ēd Lukašenko. To taču Latvijas atkarīgie masmēdeķļi mums jau pastāstīja. Bet tu vispirms paklausies par ukraiņu nacionālistiem un pēc tam runā. Es viņus pats esmu redzējis. Garīgi slimi aprobežoti indivīdi.
https://www.youtube.com/watch?v UuRksYPELaQ
https://www.youtube.com/watch?v FNGlVhcJ9Qs
https://www.youtube.com/watch?v 9B4dIGv0uCc

Atbildēt

Bez

28.01.2022. 10:33

»

Uzskatāms piemērs

kā ielaužas cionisti bez ietočiem Latvijas Valsts kasē un paņem 40 miljonus euro


Bez problēmām, Latvijai naudas ir vairāk kā jebkad agrāk!

Atbildēt

kkk

28.01.2022. 10:10

Gaidu tiesu kurā objektīvi izvērtēs kariņa, pavļuta un viņķeles (nedrīkst arī ilzi aizmirst), kaitējumu Latvijas Republikai un tās pilsoņiem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

28.01.2022. 09:56

Iesaku visiem paklausīties youtube Marka Solonina kanālā par ukraiņu nacionālistiem: Где и какую Украину хотела построить ОУН, kāda ir ukraiņu nacionālistu ideoloģija: https://www.youtube.com/watch?v Aq2_73V3Jew Monoetnisku totalitāru fašistisku valsti viņi taisās izveidot un taisās paņemt visas zemes, kuras spēs ar spēku tai pievienot, padzīt no tām visus cittautiešus. Viņu ideoliģija ir no paša sākuma bijusi nacionālistiska un fašistiska, un viņi no tā nemaz nakaunās. Marks Soloņins ir zināms antisovetčiks. Viņš atmaskoja Staļina un PSRS noziegumus. Tāpēc no Krievijas viņš bija spiests aizbēgt un nav pamata uzskatīt, ka viņš pauž prokrieviskus uzskatus un apmelo baltos pūkainos ukraiņu nacionālistus. Tāpēc arī nav brīnums, ka pēc tam, kad šie ukraiņu nacionalisti uztaisīja puču Kijevā, Krimas parlaments ātri nobalsoja par neatkarību no Ukrainas. Arī Donbasā Putinam nebija vajadzības iebrukt, jo tur dzīvo 80% etniskie krievi, kuriem ar ukraiņu nacionālistiem ir klaji naidīgas attiecības. Konflikts tāpēc nebija nevienam speciāli jārada. Bet ukraiņu nacionālisti tā vietā, lai risinātu ar savas valsts iedzīvotājiem sarunas uzreiz sāka ar aviāciju bombardēt Luganskas pilsētas domi. Iedomājaties - Latvijas Seima sanāk, lai pasludinātu neatkarību, bet Gorbačovs pavēl PSRS aviācijai bombradēt Saeimu. Nevarat kaut ko tādu iedomāties! Bet tieši tā rīokojās ukraiņu nacionālisti. Konfliktam Ukrainā ir nacionāls iekšējs raksturs, bet lai to slēptu, Kijevas valdība visu vainu noveļ uz Putinu un Krieviju.

Atbildēt

Uzskatāms piemērs

28.01.2022. 06:57

»

Aha!

Tie, kas dzen LV postā ir cionisti, jo kalpo cionisma internacionālisma ideoloģijai. Un nepretojas ar savu izvēli. Cionisms ir ielaušanās bez ieročiem. Dzīvs piemērs - 13. Saeima, valstij brūkot, nobalso par “abas gribas žestu” - nozog valstij 40 miljonus žīdu cioistiem...


kā ielaužas cionisti bez ietočiem Latvijas Valsts kasē un paņem 40 miljonus euro.

Viņi, nabadziņi “ebreju kopienai”, ir gatavi paņemt pa daļām, jo kase ir pustukša. Kad atkal valsts aizņemsies?

Atbildēt

Aha!

28.01.2022. 06:50

»

jā, bet...

Vai tad, ja kāds savā darbā piemin ebrejus, viņš ir žīdu cionists? Kādi ir tie Švābes tekstu konteksti, no kuriem izriet nepārprotamas cēloņsakarības, ka kovidafēra ir atriebība Zālamanā projektā visām tautām? Es nekur neko tādu neesmu lasījis...


Tie, kas dzen LV postā ir cionisti, jo kalpo cionisma internacionālisma ideoloģijai. Un nepretojas ar savu izvēli. Cionisms ir ielaušanās bez ieročiem. Dzīvs piemērs - 13. Saeima, valstij brūkot, nobalso par “abas gribas žestu” - nozog valstij 40 miljonus žīdu cioistiem.

Cionistu žīdi ir divas augstākās valsts amatpersonas - Levits un Mūrniece. Tavu māt, kāda sagadīšanās!

Atbildēt

Latvietis

28.01.2022. 02:36

Vai bordana likums ka nedrīkst stāstīt patiesību jau pieņemts?

Atbildēt

Arnands

28.01.2022. 00:40

Kolosāls raksts!

Atbildēt

Mx

28.01.2022. 00:34

»

ASV protektorāts Latvija

Šeit otrajā daļā tiem, kas nesaprot, izskaidrots, kas ir fašisms


Ja Marks Soloņins ir rusofobs, tad Tu esi urlu civilizācijas mēslaines adepts.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

27.01.2022. 22:39

Šeit otrajā daļā tiem, kas nesaprot, izskaidrots, kas ir fašisms:
https://www.youtube.com/watch?v Aq2_73V3Jew
Iesaku paklausīties tas ir pazīstams rusofobs Marks Solonins.

Atbildēt

Andris Akers

27.01.2022. 22:30

Kāpēc man nepatīk "Pietiek.com". Prusts teica, ka aiz faktiem slēpjas likumi. Tie, kas pieķeras faktiem, neredz likumus. Prieki ir tikai par likumiem. Man absolūti neko neizsaka šitāds levits vai šitāds vaškevics, šitāds skandāls vai šitāds. Padomju režīms ir vislielākais skandāls. Un jums ir vajadzīgs metafizisks atstatums, kas ir latvijas valsts pamats - tas ir fašisms. Indivīda brīvības tur nav vispār, ir tautas loģika, ir kolektīvā, bet padomju varai nav "ES VARU' struktūras, tās vietā padomju figuranti cierē uz varu - viņi kļūst vareni kā monopols varā. Viņi ir vareni iekš varas. Var pavēlēt, bļaut... Tauta, monopols, labākie, jo vienīgie.... you got me, filosofijas profesorei bija taisnība. Tu par miljonāru kļūsti, esot padomju prokurors. Tikai tā.

Atbildēt

gildenšterna draugs

27.01.2022. 22:26

Nu vienojies,tevi jau gaida rubīnzvaigžņotie antifašisti,ko tu te mīsties.

Atbildēt

Mx

27.01.2022. 21:40

Vispirms ir jātiek skaidrībā ar fašistiskās Padomju savienības mantojumu un jālikvidē Putina fašistiskā civilizācijas mēslaine.

Atbildēt

bija jau

27.01.2022. 21:35

»

derdz

Latvijas Republikas Satversmes tiesai...


Tautas fronte. Jau toreiz TF akciju laikā dažs tālredzīgi teica - mēs te ejam un cīnamies, ka tikai vēlāk nebūtu tā, ka to izmantos veikli ļaudis.

Atbildēt

smiekls

27.01.2022. 21:07

Autoram baigais sašutums par kaut kādu gandrīz gadu senu ReBaltica rakstu, jo laikam pret jaunākiem antivakceru un kovidiotu saražoto viltusziņu atmaskojumiem nav ko iebilst.

Atbildēt

Atbilde

27.01.2022. 21:04

»

jā, bet...

Vai tad, ja kāds savā darbā piemin ebrejus, viņš ir žīdu cionists? Kādi ir tie Švābes tekstu konteksti, no kuriem izriet nepārprotamas cēloņsakarības, ka kovidafēra ir atriebība Zālamanā projektā visām tautām? Es nekur neko tādu neesmu lasījis...


Citāts” Un pat ja tas Švābe un Davosas ekonomikas forums ir saistīts ar cionismu, tad kas ir tie, kas izlaupa un postā dzen Latviju, vai arī cionisti? Un kas mainšies, ja mēs šos zagļus, blēžus un neliešus turpmāk sauksim par žīdu cionistiem? Vai viņi no tā kaut kā nobīsies?”

Ne katrs nelietis ir “žīdu cioists”, jo runa ir par ideoloģiu.

Atbilde ir tāda :” Ienaidnieku ir jāatpazīst”.

Kā jau minēju : “Mums, latviešiem, nav jādomā to, ko saka hunta.. utt.”

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

27.01.2022. 20:36

Spriežot pēc interneta komentāriem, Latvijā ir pilns ar fašistiem- Delavers, Ivo, skolnieciņš, de Soto tie ir tikai daži viņu pseidonīmi. Interneta komentāros mudž no fašistiem. Var lasīt par Hitlera dižo ģēniju un gaudas, ka Hitleram viņa dižos darbus neļāva pabeigt līdz galam. Ļoti iespējams, ka liela daļa šo komentāru nāk no NATO debīlības centra troļļiem.

Atbildēt

jā, bet...

27.01.2022. 20:25

»

Gudrs jautājums ar negudru jautātāju

Kā jau minēju, Švābes māte ir ebrejiete Anna. Tas nu būtu skaidrs. Jautāums bija cits. Par to, kā Švābe un Davosas ekonomikas forums ir saistīts ar cionismu...


Vai tad, ja kāds savā darbā piemin ebrejus, viņš ir žīdu cionists? Kādi ir tie Švābes tekstu konteksti, no kuriem izriet nepārprotamas cēloņsakarības, ka kovidafēra ir atriebība Zālamanā projektā visām tautām? Es nekur neko tādu neesmu lasījis.
Un pat ja tas Švābe un Davosas ekonomikas forums ir saistīts ar cionismu, tad kas ir tie, kas izlaupa un postā dzen Latviju, vai arī cionisti? Un kas mainšies, ja mēs šos zagļus, blēžus un neliešus turpmāk sauksim par žīdu cionistiem? Vai viņi no tā kaut kā nobīsies?

Atbildēt

Gudrs jautājums ar negudru jautātāju

27.01.2022. 20:03

»

jā, bet...

Vai tāpēc, ka viņa māte ir ebrejiete un viņš piemin ebreju vajāšanas viņš ir žīdu cionists


Kā jau minēju, Švābes māte ir ebrejiete Anna. Tas nu būtu skaidrs. Jautāums bija cits. Par to, kā Švābe un Davosas ekonomikas forums ir saistīts ar cionismu.

Ko sniedza atbilde? Atbilde bija ar retorisku jautājumu - kāpēc Švābe savā darbā “Covid-19. Lielā ekonomikas nonuļļošana” vispār piemin ebrejus.

Jo faktiski taču vīrusiem un to izplatībai nav nekāda sakara ar ebrejiem! Vai ne tā? No Švābes tekstu konteksta izriet nepārprotamas cēloņsakarības, ka kovidafēra ir atriebība Zālamana projektā visām tautām par ebreju nicināšanu gadsimtu garumā.

IT tehnoloģijas izsauc jaunu izaicinājumu žīdu naudas usd - FRS aktualitātei reizē ar kapitālisma attīstības problēmām.

Bet cionisms ir žīdu galvenā ideoloģija, kura sakņojas atzinumā, ka “Dievs nav devis zemi izraēļu ebreju tautai un tai piederas ganīt visas tautas ar sinagogu zem atkātām debesīm”.

Atbildēt

Nirnberga II

27.01.2022. 19:44

Gatavojiet striķus un ziepes. Darba būs daudz, daudz vairāk nekā pēc WW2.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...