Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

28.04.2021. 06:07

»

Maskavas tiesa aizliedz arzemju agenta fbk !

3,14c piezagas asv projektam ,,navalnijs,, un Maskavas tiesa to sledz


Maskavas tiesa ir jau sen atdevusies diktatoram Vladimiram Putinam kā lēta prostitūta uz tālbraucēja daikta. Vladimira Putina diktatūra ilgst vairāk nekā 20 gadus, šajā laikā viņš un viņam pietuvinātie cilvēki ir paspējuši nojaukt visus demokrātijas stūrakmeņus. Vladimirs Putins un viņa partija "Vienotā Krievija" ir Tumšo spēku (Zemāko spēku) aģenti, kas vairo pasaulē ciešanas un apgāna gan Zemes Māti, gan Dabas Māti. Šie Tumšo spēku (Zemāko spēku) aģenti zaimo Dievus ar savu eksistenci, jo ļaunums tek viņu dzīslās.
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

Skaudības Dievs

27.04.2021. 20:44

Алексей Навальный очень смелый и мужественный оппозиционер. Он является правозащитником, который защищает такие ценности демократии как свободу слова, свободу мысли и свободу выбора. Алексей Навальный великий человек, который готов отдать жизнь, чтобы изменить Россию в лучшею сторону. Он как острый меч в руках Богини правосудия Фемиды. Пусть Боги благословят Алексея Навальнова! Да защитят его Боги от гонений и репрессий!
С уважением, Skaudības Dievs
П.С. Свободу Алексею Навальному!

Atbildēt

slimajam

27.04.2021. 11:26

»

netrako seru diena !

netrako sodien Maskavas tiesa aizliedza gan navalniju,gan volkovu,gan sobol,gan vasiljevu,projekts ,,navalnijs,, ko meginaja izpelet asv pret Krieviju ir beidzies


Pie pakaļas jūs anaļnijs, tas vienalga nesarīkotu atveseļojošo Pilsoņu karu. Jūsu, asinskāro civilizācijas atkritumu, galu, nodrošinās bads.

Atbildēt

netrako seru diena !

27.04.2021. 00:39

»

mēslam

Kāpēc, katrs netīras maukas bērns, krievu sūdu ēdājs, iedomājies, ka 60 - 70% pasaules iedzīvotāju, kas nedomā, kā viņš, ir "pindosu pielūdzēji


netrako sodien Maskavas tiesa aizliedza gan navalniju,gan volkovu,gan sobol,gan vasiljevu,projekts ,,navalnijs,, ko meginaja izpelet asv pret Krieviju ir beidzies.

Atbildēt

Janis pret Korupciju Oik

24.04.2021. 20:20

»

Turpinu skatities Krievijas televiziju interneta !

Moldova izvelas Sputnik V vakcinu pret covid-19,tapec sorositu delfi.lv sak trakot !delfi.lv rakstiet ,ka asv kolonija latvija saslimstiba ar covid-19 katru dienu ir 10 reizes lielaka neka Krievija,rekinot uz 100000 iedzivotajiem.zagli pavluts un juhnevica covid-19 apkarot nevar un nemak


Kadam no Vienotibas viltus Latvju Nacionaliem reali intrese Latvija
Visu parxevusi un Asv Vacu un $$$$$$$$$ kalpi. Par stipram kaiminattiecibam. Latvijas ierednju varzu Perkamo un degradeto tiesu varu.

Atbildēt

mēslam

24.04.2021. 12:49

»

latviesa izvele

vai nu ebrejs volkovs mulko,vai viltus volkovs trollo latvieti,pindosu pieludzeju


Kāpēc, katrs netīras maukas bērns, krievu sūdu ēdājs, iedomājies, ka 60 - 70% pasaules iedzīvotāju, kas nedomā, kā viņš, ir "pindosu pielūdzēji"?
Tev līdzīgo, kuri pielūdz sadistisko, paranoidālo krievu pederastu līderi, Putinu, galējo padibeņu, nesanāks pat 5%

Atbildēt

Liekais

23.04.2021. 20:51

»

Ivo

Krievi nāk


Piekrītu Uldim. Navaļnijs ir blusu ķērāju komandas izkārtne! Tāds pats šovīnists, kā pārējie impērijas glābēji. Nekad viņš pat nav pieminējis demokrātijas vārdu, ne arī nosodījis Krievijas agresīvo ārpolitiku, Ukrainas novadu, un Krimas okupāciju! Priekš mums, viņš kā politiķis, ir tukšs muldētājs. Žēl, ka mūsējiem tā patīk siekaloties, un sapņot ap šiem atkritumiem!

Atbildēt

smirdīgajam hoholu žopņikam

23.04.2021. 18:28

»

sauc mani kaut vai par ķeblīti!

Hohols, tas ir tāds pat smirdīgs krievu lops, kā tu un ar ukraiņiem tam jau sen nav nekā kopīga


nē, tu neesi ķeblītis, tu esi smirdīgs hoholu žopņiks, sapujušu cūku speķi pārrijies un turklāt tev vēl arī smadzeņu sifiliss pēdējā stadijā. ar cilvēkiem tev nav nekā kopīga.

Atbildēt

sauc mani kaut vai par ķeblīti!

23.04.2021. 17:19

»

smirdīgajam hoholu žopņikam

Tu pats arī laikam kā hoholi rij cūkas speķi ar kāpostiem no rīta un vakaros, ka tik dumjš esi


Hohols, tas ir tāds pat smirdīgs krievu lops, kā tu un ar ukraiņiem tam jau sen nav nekā kopīga.

Atbildēt

at5kal jāatgādin

23.04.2021. 17:17

»

smirdīgajam hoholu žopņikam

Tu pats arī laikam kā hoholi rij cūkas speķi ar kāpostiem no rīta un vakaros, ka tik dumjš esi


Kad nav gudrības eliksīru: makaronu ar tehniskiem palmu taukiem un svētkos kaķu gaļas beļaši, kā tev un citiem civilizācijas atkritumiem, jāēd vien cūkas šņukurs ar štovētiem kāpostiem

Atbildēt

?

23.04.2021. 16:38

»

Lida

Arī troļļu ferma


a pati esi kas,springes draudzene,vai aficiera meita no Odesas ?

Atbildēt

smirdīgajam hoholu žopņikam

23.04.2021. 16:32

»

deģenerātam

Savas saknes un cilvēku sejas zaudējušiem bijušiem ukraiņiem - hoholiem, pederastija ir tik pat aktuāla, kā jums, visiem pārējiem krieviem...


Tu pats arī laikam kā hoholi rij cūkas speķi ar kāpostiem no rīta un vakaros, ka tik dumjš esi.

Atbildēt

deģenerātam

23.04.2021. 15:43

»

smirdīgajam hoholu žopņikam

Vjetnama jau 30 gadus konsekventi pērk tikai krievu ieročus, bet amerikosu tūristus projām nedzen, jo tie ienes Vjetnamai peļņu. Nav vjetnamieši tik ļaunatminīgi un pretīgi kā, piemēram, tavi draugi speķrijēji hoholi, kuriem, lai kurš arī viņus tajā brīdī drātētu, vienmēr pie visa viņiem vainīgi krievi...


Savas saknes un cilvēku sejas zaudējušiem bijušiem ukraiņiem - hoholiem, pederastija ir tik pat aktuāla, kā jums, visiem pārējiem krieviem.
Par Ukrainas speķi vakaros krievi saviem bērneļiem, kurus pabarojuši ar putru no putraimiem, kuros ieviesušies miltu kāpuri un tehniskiem palmu taukiem, pirms miega stāsta pasaciņas.
Ja krievu ierindas fiziskiem, garīgiem un morāliem invalīdam, Ukrainas speķis ir nepieejama greznība, tad feodāļiem, kas tos drāž visos caurumos, tas, kopā ar Gruzijas vīnu, Latvijas šprotēm, Somijas pienu un Polijas šķiņķi, vienmēr ir pilni ledusskapji.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.04.2021. 15:10

»

Lida

Arī troļļu ferma


Tu no dumjo policijas (DP) vai vietējā Stazi (VDD)? Jāstrādā atkal nav?

Atbildēt

smirdīgajam hoholu žopņikam

23.04.2021. 15:09

»

deģenerātam

Tu pat nespēj aptvert, cik krievu necilvēku Centrālāzijā talibi būs uzšķērduši, tikai pirmā mēnesī, kad koalīcija būs atstājusi Afganistānu...


Vjetnama jau 30 gadus konsekventi pērk tikai krievu ieročus, bet amerikosu tūristus projām nedzen, jo tie ienes Vjetnamai peļņu. Nav vjetnamieši tik ļaunatminīgi un pretīgi kā, piemēram, tavi draugi speķrijēji hoholi, kuriem, lai kurš arī viņus tajā brīdī drātētu, vienmēr pie visa viņiem vainīgi krievi. Bet amerikosi beidzot aizvācas no Afganistānas tāpat kā savā laikā viņi aizvācās no Vjetnamas - bezjēdzīgi izkarojušies un neko nepanākuši.

Atbildēt

deģenerātam

23.04.2021. 14:54

»

Septembris,2021

Tavejos pec 20 gadu karosanas tagad ar kaunu padzen no Afganistanas ,tapat ka savu laiku no Vjetnamas


Tu pat nespēj aptvert, cik krievu necilvēku Centrālāzijā talibi būs uzšķērduši, tikai pirmā mēnesī, kad koalīcija būs atstājusi Afganistānu.
Ja atcerējies Vjetnamu, tad varu tevi iepriecināt, ka pēdējo 10 gadu laikā Vjetnamā, no kurienes ar negodu tika patriekta krievu kara bāze, ir apmeklējis vairāk amerikāņu, nekā visa kara laikā pret PSRS un Ķīnas armijām.

Atbildēt

krievija - pederastu impērija

23.04.2021. 14:46

»

smirdīgajam pedarasam

Čurkins bija tas, kurš britiem teica, lai viņi pirms piemin Krimu atdod Argentīnai Malvinu salas un Spānijai Gribraltāru. Es pieminētu arī- lai briti izveda savu karaspēku un pārstāj okupēt Ziemeļīriju


Tas, ka krievu plānprātiņš Čurkins bija idiotiski izrunājies par Folklendas salām, Gibraltāru un visu pārējo, neizvairījās no nāves, tāpat arī tevi, dirsā drāzto krievu, neviens nepaglābs.
Kas bija Čurkins un kas esi tu, nožēlojamais tārps!

Atbildēt

Lida

23.04.2021. 14:42

»

smirdīgajam pedarasam

Čurkins bija tas, kurš britiem teica, lai viņi pirms piemin Krimu atdod Argentīnai Malvinu salas un Spānijai Gribraltāru. Es pieminētu arī- lai briti izveda savu karaspēku un pārstāj okupēt Ziemeļīriju


Izskatās riktīgs spams no troļļu fermas... būtu labi, ja pietiek.com papētītu no kādas IP adreses (caur kādiem ofšoru saitiem nāk šie komenti).

Atbildēt

smirdīgajam pedarasam

23.04.2021. 13:56

»

krievija - pederastu impērija

Es domāju, ka viņi jau sen nav starp dzīvajiem, ja jau Putins pēdējo 5 gadu laikā ir likvidējis vairāk kā 20 diplomātu un ģenerāļu, kuri varētu izpļāpāties...


Čurkins bija tas, kurš britiem teica, lai viņi pirms piemin Krimu atdod Argentīnai Malvinu salas un Spānijai Gribraltāru. Es pieminētu arī- lai briti izveda savu karaspēku un pārstāj okupēt Ziemeļīriju.

Atbildēt

smirdīgajam pedarasam

23.04.2021. 13:46

»

krievija - pederastu impērija

Galīgi, līdz hoholam degradējies, kādreizējais ukrainis, tas ir krievs, jo krievi tā vispār ir starpetniska degradantu bidlomasa, kas zaudējusi pašcieņu, savas saknes un cilvēku sejas. Udmurtu un žīdu izcelsmes Putins, Šoigu, kura tēvs bija tuvietis, Armēņu asiņu nēsātājs Lavrovs, melnādainis Ai Jobeness...


Tu pats, smirdīgais pedaras, esi pilnībā degradējies utaina suņa un smirdīgas cūkas krustojums. Tev smadzenes ar sifilisu pilnas un mutē govs sūdi. Ja Lomonosovs, kurš starp citu mācījās Bonnas universitātē, izdomāja krievus, tad ukraiņus izdomāja žopņikas batjka Mahno. Un ja tev patīk no rītiem un vakarā rīt cūkas speķi ar kāpostiem, dzert no cukurbietēm (burjakiem) dzītu kandžu, kas smird pēc mīzeļiem, un klausīties nemitīgus apkārtējo strīdus un lamāšanos, tad tinies uz savu Jaunkrieviju jeb Ukrainu. Nebojā te gaisu. Pēc pusgada tu atskriesi atpakaļ un par prieku, ka vairs nav jāredz smirdīgie hoholi, bučosi pakaļā katru maskačkā satiktu krievu.

Atbildēt

krievija - pederastu impērija

23.04.2021. 13:25

»

turi muti !

Atbrauks Petrovs un Basirovs,naks tev uz pedam


Es domāju, ka viņi jau sen nav starp dzīvajiem, ja jau Putins pēdējo 5 gadu laikā ir likvidējis vairāk kā 20 diplomātu un ģenerāļu, kuri varētu izpļāpāties.
Viens no viņiem bija Čurkins, kurš no ANO tribīnes neapdomīgi bija nolasījis Janukoviča vēstuli Putinam, kur tas aicina uzbrukt Ukrainai.

Čurkins un citi: četru mēnešu laikā pēkšņi miruši seši krievu diplomāti /delfi.lv/

Atbildēt

krievija - pederastu impērija

23.04.2021. 12:15

»

ASV protektorāts Latvija

Ja karš ar mongoļiem bija Krievijas iekšēja lieta, tad arī Ukraina un Krima ir Krievijas iekšēja lieta, jo ukraiņi tie paši krievi vien ir. Tādus ukraiņus vispār izdomāja Antante tikai 1918.gadā, lai pamatotu mēģinājumu atdalīt no Krievijas tās teritorijas daļu, ko nosauca par Ukrainu...


Galīgi, līdz hoholam degradējies, kādreizējais ukrainis, tas ir krievs, jo krievi tā vispār ir starpetniska degradantu bidlomasa, kas zaudējusi pašcieņu, savas saknes un cilvēku sejas. Udmurtu un žīdu izcelsmes Putins, Šoigu, kura tēvs bija tuvietis, Armēņu asiņu nēsātājs Lavrovs, melnādainis Ai Jobeness, visi tie izdzimteņi ir simtprocentīgi krievi, viens par otru smirdīgāks un asinskārāks. Ja tu, mēsls, pateiksi ukrainim, ka līdzinies viņam, tas būs aizvainojums un sekundes laikā vari saņemt pastāvīgo abonementu uz visiem fašistiskā lopa, lisā krievu pederasta Kabzdona, koncertiem ellē.
p.s. ukraiņu valodai, tāpat kā pārējām slāvu valodām, ir vismaz 1000 gadu, tāpat arī ukraiņu tautai. Krievus izdomāja Pēteris I, bet valodu, par pamatu ņemot ukaraiņu, som-ugru un tatāru valodas, samiksēja somu masons Lomonosovs.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.04.2021. 09:06

»

!

Tātaristan ir Krievijas federācija! Un tavs sarakstījums ir KF iekšējie, vēsturiskie konflikti. Domāt vajag


Ja karš ar mongoļiem bija Krievijas iekšēja lieta, tad arī Ukraina un Krima ir Krievijas iekšēja lieta, jo ukraiņi tie paši krievi vien ir. Tādus ukraiņus vispār izdomāja Antante tikai 1918.gadā, lai pamatotu mēģinājumu atdalīt no Krievijas tās teritorijas daļu, ko nosauca par Ukrainu.

Atbildēt

rabins kolam !

23.04.2021. 02:30

vai viltus volkovs ari ir ebrejs ?

Atbildēt

Turpinu skatities Krievijas televiziju interneta !

23.04.2021. 02:29

Moldova izvelas Sputnik V vakcinu pret covid-19,tapec sorositu delfi.lv sak trakot !delfi.lv rakstiet ,ka asv kolonija latvija saslimstiba ar covid-19 katru dienu ir 10 reizes lielaka neka Krievija,rekinot uz 100000 iedzivotajiem.zagli pavluts un juhnevica covid-19 apkarot nevar un nemak.

Atbildēt

krievija - pederastu impērija

22.04.2021. 21:42

»

ASV protektorāts Latvija

Kazaņa ir Krievijā tikai no tā laika, kad to iekaroja Ivans Bargais. Līdz tam tur valdīja hans, kas bija Čigizhana pēctecis. Tatāri neko nevienam pārrakstīt nepiespieda un piespiest nevarēja. Krievi tatārus iekaroja un pakļāva, nevis otrādi. Hans Takatomišš, kurš ap 1380 gadu nodedzināja Maskavu, ir...


Nekādi krievi nenodedzināja Kazaņu, to izdarīja Vaņkas Groznija opričņiki? Krievi tika izdomāti tikai Pētera I laikā un krieviem sava valsts vispār bija tikai, kad tur valdīja pirmais valdnieks - krievs, Staļins. Visi pārējie bija ārzemnieki.

Atbildēt

kāpēc slepus?

22.04.2021. 21:37

»

ASV protektorāts Latvija

Ja krievu armijā tas, iespējams, notiek slepus, tad ASV armijā tas pēc ustava ir oficiāli atļauts. Jo vairāk- virsniekiem un citiem ir aizliegts traucēt ASV armijā gejiem kazarmās pāroties. Tur geju tiesības tiek aizsargātas ar likumu. Arī pie mums satversmes tiesa, ņemot piemēru no rietumu valstīm, ...


Krievu oficieri ir pārliecināti, ka beztiesīgo zaldātiņu anāli domāti, lai caur tiem mācītu dzimteni mīlēt un krieveļi, kurus armijā obligāti izdrāž un kuri pēc tam drāž jauniņos, to uzskata par normālu, tāpēc, ka tēviem un vectēviem arī tā bija.
Krievijā nevajag nekādu vēl propagandu, ja visi, kas izgājuši armiju, to ir piedzīvojuši.

Гомосексуальная проституция в российской армии /youtube/

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

22.04.2021. 21:19

»

Zināšanai

Tu pats saprati ko sarakstīji? Tev Kazaņa nav KF? Un tagad Maskavā 70% tatāru dzīvo. Tatāri arī piespieda tagadējo Krievijas vadību uzrakstīt patieso KF vēsturi, ne padomju propagandu


Kazaņa ir Krievijā tikai no tā laika, kad to iekaroja Ivans Bargais. Līdz tam tur valdīja hans, kas bija Čigizhana pēctecis. Tatāri neko nevienam pārrakstīt nepiespieda un piespiest nevarēja. Krievi tatārus iekaroja un pakļāva, nevis otrādi. Hans Takatomišš, kurš ap 1380 gadu nodedzināja Maskavu, ir tatāru nacionālais varonis kā latviešiem Lāčplēsis. No sākuma tatāri nodedzināja Maskavu. Pēc tam krievi nodedzināja Kazaņu, izkāva visus iedzīvotājus un zemes pievienoja savai valstij.

Atbildēt

Hfx

22.04.2021. 21:01

Antiinu valsti antinu antins

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

22.04.2021. 20:46

»

krievija - pederastu impērija

Срочник Шамсутдинов осужден на 24,5 года за расстрел 8 сослуживцев /interfax...


Ja krievu armijā tas, iespējams, notiek slepus, tad ASV armijā tas pēc ustava ir oficiāli atļauts. Jo vairāk- virsniekiem un citiem ir aizliegts traucēt ASV armijā gejiem kazarmās pāroties. Tur geju tiesības tiek aizsargātas ar likumu. Arī pie mums satversmes tiesa, ņemot piemēru no rietumu valstīm, vienu pēc otra pieņem gejiem un lezbijankām labvēlīgus spriedumus. Krievijā, turpretī, ne tikai neviens nedomā kaut ko tādu atļaut, bet ar likumu ir aizliegta jebkāda šādas izvirtības propaganda.

Atbildēt

krievija - pederastu impērija

22.04.2021. 20:03

»

ASV protektorāts Latvija

Protams, protams, gan Čingizhans, gan viņa mazdēls Kazaņas hans Taktomišs, kurš nodedzināja Maskavu, visi viņi bija krievi :)) bet par amerikosu armiju taisnība. Tur oficiāli atļauts dienēt un pāroties kazarmās pedarastiem. Tā ir īsta pedarastu armija. Otra tāda armija, kur šiem ir tādas privilēģijas...


Срочник Шамсутдинов осужден на 24,5 года за расстрел 8 сослуживцев /interfax/

Ierindniekam Šamsutdinovam likās, ka virsnieki armijā nedrīkst drāzt pakaļā zaldātiņus, jo būdams tatārs, viņam nebija krieva pieredze. Būtu viņš krievs, tad tāpat kā viņa tēvs, vecaistēvs un citi radi, būtu noliecies, papletis savas bulciņas un ļāvies, lai drāž.
Viņa komandieris - krievu pederasts un vecākie dienesta biedri, kuri dienesta laikā arī bija kļuvuši par pederastiem, nebija ņēmuši vērā apstākli, ka jauneklis ir tatārs un samaksāja par to ar savām dzīvībām.
Ja ASV komandieris būtu izvarojis karavīru, visu mūžu nosētu cietumā.
Ko rakstīja izbrīnītie iebraukušie rietumeiropieši par pederastiju Moskabadā
СКРЕПЫ ПОРОКА или ПОЧЕМУ У РУССКИХ ВСЕ ЧЕРЕЗ (_!_)? /youtube/
p.s. Tā, kur dienēja Šamsutdinovs, nebija kaut kāda īpaša pederastu rota, tā bija normāla rota krievu pederastu armijā.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

22.04.2021. 18:51

»

Zināšanai

Zelta ordas pilsētas bija pie Volgas upes un Kaspijas jūras, kas ir tagadējās Krievijas teritorija. Neizplati padomju okupantu propagandu par kādiem tur mongoļiem. Tie bija krievijas iekšējie kari un paši sevi noslaucīt nevar. Amērikai ir lielākā Pasaulē veco lūžņu armija, kur dienē nenosakāmas dzimtas...


Protams, protams, gan Čingizhans, gan viņa mazdēls Kazaņas hans Taktomišs, kurš nodedzināja Maskavu, visi viņi bija krievi :)) bet par amerikosu armiju taisnība. Tur oficiāli atļauts dienēt un pāroties kazarmās pedarastiem. Tā ir īsta pedarastu armija. Otra tāda armija, kur šiem ir tādas privilēģijas, ir viņas majestātes UK armija.

Atbildēt

tas iespējams

22.04.2021. 18:42

»

NLO

Iespējams, ka robi ir smadzenēs


tikai tādā gadījumā ja ir smadzenes, bet tas nav šis gadījums.

Atbildēt

kļimoviča aita

22.04.2021. 18:36

»

s

Ko, ellē ratā, nozīmē "implikācijas"?! Kāda vilka pēc Saeimsa deputāts nelieto valsts valodu


Tas viss tāpēc, ka viņš pats tikko kā tika smagi "implicēts" pakaļā...

Atbildēt

kļimoviča aita

22.04.2021. 18:33

Ne-Ārlietu Ministrija!

Brīdinu, esiet piesardzīgi!
No visām malām pienāk ziņas, ka pa pasauli klīst viltus ne-kļimoviča aita!

Būtu kaut kā stulbi, ja jūs sadraudzētos ar viltus aitu, ar tādu, kurai "kaut kas ir ne tā" - nu, piemēram orientācija pret debess pusēm!!!

Atbildēt

pidrillai

22.04.2021. 17:25

»

Zināšanai

Zelta ordas pilsētas bija pie Volgas upes un Kaspijas jūras, kas ir tagadējās Krievijas teritorija. Neizplati padomju okupantu propagandu par kādiem tur mongoļiem. Tie bija krievijas iekšējie kari un paši sevi noslaucīt nevar. Amērikai ir lielākā Pasaulē veco lūžņu armija, kur dienē nenosakāmas dzimtas...


Zelta Orda bija līdz Lietuvas kņazistes un Livonijas robežām, bet tur jau dzīvoja brīvi cilvēki. Nākamiem krieviem bija pilnīgi vienalga kam vergot: russiem (vikingiem), vai mongoļiem, tāpēc arī nepretojās.
Tieši verdzība 1000 gadu garumā jūs padarīja par organismiem bez gribas un pašcieņas, par krieviem, ko visos caurumos var drāzt mazs paranoidāls, sadistisks žopņiks, Putins, un viņa bajāri.

Atbildēt

Zināšanai

22.04.2021. 16:58

»

krievija - pederastu impērija

Līdz 15. gadsimtam, ko atsevišķi plānprātiņi sauc par krieviju, bija Zelta orda, kur mongoļu zaldātiņi taisīja jūs, nākamos krievus, nicināmās civilizācijas pabiras...


Zelta ordas pilsētas bija pie Volgas upes un Kaspijas jūras, kas ir tagadējās Krievijas teritorija. Neizplati padomju okupantu propagandu par kādiem tur mongoļiem. Tie bija krievijas iekšējie kari un paši sevi noslaucīt nevar. Amērikai ir lielākā Pasaulē veco lūžņu armija, kur dienē nenosakāmas dzimtas pusmērkaķi, ļoti nervozi, bailīgi cilvēkveidīgi radījumi.

Atbildēt

Bet

22.04.2021. 16:50

»

Hmm

Diezgan reāla teorija, ž*ds putlers-hu*lo rusostānu un visus pārējos slāvus ienīst tāpat kā ļeņins savulaik. Šim mērķim vajag kautko līdzīgu pola pota sarkano khmeru režīmam Kampučijā + pilsoņu karu visiem pret visiemm, putlerisms uz to ved. Jebkura impērijas sakārtošana tikai pasliktina situāciju...


Viņi netaisās karot savā starpā! Par ASV to gan nevar zināt, tur policija turpina šaut melnos, katru dienu pa vienam. Vakar sievieti nošāva, kura ar nazīti plātījās. Atkal baltajam policistam būs jāatsēž cietumā gadi 75.

Atbildēt

krievija - pederastu impērija

22.04.2021. 16:47

»

ASV protektorāts Latvija

Tev šizoīd ārstēties vajag. Krievija kā bija no 13.gadsimta, tā arī visdrīzāk paliks. Daudzi gribēja to iznīcināt, bet nekas viņiem līdz šim nav izdevies. Bet tev ārstēties psihenē un steidzami vajag


Līdz 15. gadsimtam, ko atsevišķi plānprātiņi sauc par krieviju, bija Zelta orda, kur mongoļu zaldātiņi taisīja jūs, nākamos krievus, nicināmās civilizācijas pabiras.
Ja nebūtu ASV, vācieši divos pasaules karos būtu notīrījuši jūsu smirdīgo imperasķiju no pasaules kartes, bet pārliecinātākos krievus, kas atteiktos integrēties cilvēku sabiedrībā, tādus, kā tevi, mēsls, pārstrādātu, vai bez pautiem, sadzītu lāģeros, celt gaišo nākotni.
Viss vēl ir priekšā. Jums vairs nav vareno sabiedroto: ASV un Lielbritānijas, jūsu fiziskā un garīgā degradācija ir sasniegusi apogeju, tagad jums nav amerikāņu uzbūvētā pasaulē varenākā kara industrija un visas kaimiņu un iekšienē dzīvojošās civilizētās tautas, to vien gaida, lai jūs izbeigtu, kā trakus suņus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...